GoDaddy vs tīkla risinājumi: kuru jums vajadzētu izmantot?

Salīdziniet GoDaddy vs Network Solution mitināšanas pakalpojumus


Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja izvēle bieži ir pēdējais solis vietnes izveides un darbības procesā, taču tam nevajadzētu būt tikai tam, ka tiek izvēlēts pirmais uzņēmums, kas parādās jūsu tīmekļa meklēšanā. Web mitināšanas pakalpojumi ievērojami atšķiras pēc piedāvātajām funkcijām, tāpēc ir svarīgi noskaidrot, kurš var piegādāt tieši to, kas jums nepieciešams.

Mēs šeit strādājam jūsu labā, izpētot un salīdzinot divus lielus tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus – GoDaddy un Network Solutions. Mēs uzdodam svarīgus jautājumus un sīki aprakstīsim jūsu meklētās funkcijas.

Gan GoDaddy, gan Network Solutions ir labi pazīstami uzņēmumi, kuriem ir līdzīgs pakalpojumu klāsts: domēna vārda reģistrācija, vietnes, e-komercija, tīmekļa mitināšana, profesionāls e-pasts un tiešsaistes mārketings.

Tīkla risinājumu mitināšanas pakalpojumi ir vērsti uz uzņēmumiem un organizācijām, un to uzmanības centrā ir viņu vietne. GoDaddy tirgus ir vispārīgāks un aptver visus, kas vēlas izveidot vietni.

GoDaddy laika ilgums nav īsti atšķirīgs, un tīkla risinājumi darbojas biznesā: GoDaddy tika dibināts 1997. gadā, savukārt Network Solutions pārcēlās uz interneta arēnu 1993. gadā..

Hostējot apmēram 730 000 vietņu, GoDaddy ir gandrīz divreiz lielāks nekā tīkla risinājumi ar nedaudz vairāk kā 440 000 vietnēm – taču šie abi ir ievērojami lieli skaitļi, salīdzinot ar dažu šo uzņēmumu konkurentiem.

Salīdziniet GoDaddy un Network Solutions veiktspēju

Contents

Laiks un uzticamība

Uptime monitors

Laiks. Laiks un uzticamība ir divas no tām funkcijām, par kurām jūs nejautājat, kamēr jūsu vietne nedarbojas, un lasītāji vai klienti tajā nevar nokļūt. Gan GoDaddy, gan Network Solutions pārsniedza to reklamēto līmeni, un nozares standarts – 99,9%. Tīkla risinājumiem ir neliela mala ar izmērītu 100% darbības laiku sešu mēnešu periodā, ko novēro neatkarīga uzraudzības kompānija.

Performance. Eksperti augstu vērtē GoDaddy ātrumu trešo personu mērījumu testos; tomēr lietotāju atsauksmes ir dažādas, un tiek ziņots par ļoti lēnu un ātru iekraušanas ātrumu. Katram GoDaddy mitināšanas plānam ir ierobežota pieeja ātriem Solid State Device serveriem datu glabāšanai.

Tīkla risinājumi piedāvā divreiz lielāku parasto apstrādes ātrumu ar saviem profesionālajiem hostinga un Professional Plus paketēm.

Uzticamība. Vairāki datu centri, vēlams dažādās valstīs, ļauj tīmekļa mitināšanas pakalpojumam mainīt vietņu atrašanās vietas, lai izmantotu nelielas kravas, kā arī enerģijas un citas pārtraukumus..

GoDaddy ir septiņi datu centri ASV, kā arī viens Eiropā un cits Āzijā. Tīkla risinājumi netiek gaidīti nedz ar tā datu centru atrašanās vietu, nedz ar tā uzturēšanu. Uzticamību abos uzņēmumos nodrošina arī liekā jauda, ​​dzesēšana, izolētas elektriskās sistēmas un ēku uzraudzības sistēmas savos datu centros.

Atzinums par GoDaddy un tīkla risinājumu veiktspēju

Tas šeit ir neizšķirts – Network Solutions iegūst punktus par ātrumu un GoDaddy visā pasaules datu centros.

GoDaddy un tīkla risinājumu iespējas

Salīdziniet galvenās funkcijas

Galvenās īpašības salīdzinātas

Piezīme: Lai gan tīmekļa mitināšanas pakalpojumi piedāvā plašu funkciju klāstu, mēs koncentrējamies uz tiem, kas ir vissvarīgākie jūsu tīmekļa mitināšanas panākumos.

Domēna reģistrācija. Šeit nav ko izvēlēties starp GoDaddy un Network Solutions. Jūs varat iegādāties savu domēna vārdu no abiem uzņēmumiem, un tie abi ļauj pārsūtīt datus visos jums jau piederošos domēnos.

Turklāt viņi katrs piešķir jums vienu bezmaksas domēna vārdu ar viena gada līgumu. Tikai jāapzinās, ka pašlaik domēna vārda atjaunošanas cena, izmantojot Network Solutions, ir neticami 37,99 USD gadā par .com adresi.

Vietņu veidotājs. Jums nav jādodas citur, lai izveidotu savu vietni, ja izmantojat tīkla risinājumus vai GoDaddy.

Vietņu veidotājs, kas tiek piegādāts kopā ar tīkla risinājumiem, ir bezmaksas, un ar tā palīdzību jūs varat izveidot diezgan sarežģītu un pievilcīgu vietni. Atšķirībā no vairuma citu bezmaksas vietņu veidošanas rīku, ar šo vienu lapā var ievietot JavaScript un HTML pamata kodu.

GoDaddy vietņu veidotājs (tas ir tā īstais vārds) ir ļoti populārs un labi pārskatīts, lai nodrošinātu pievilcīgas vietnes. Tomēr tai ir pievienota ikmēneša maksa.

Datu bāze. GoDaddy piedāvā SQL datu bāzes ar visiem saviem plāniem. GoDaddy augstākā līmeņa plānā Windows (Ultimate) ir neierobežotas MySQL datu bāzes. Nav skaidrs, kuriem Network Solutions plāniem ir pievienotas SQL datu bāzes.

WordPress mitināšana. Pilnībā pārvaldīta WordPress mitināšana ir pieejama gan no GoDaddy, gan no tīkla risinājumiem.

GoDaddy ļauj jums izveidot savu WordPress vietni GoDaddy vidē vai ienest esošo WordPress vietni. Pārvaldītais WordPress mitināšana nodrošina jums bezmaksas ikdienas WordPress vietņu dublējumkopijas (ar atjaunināšanu ar vienu klikšķi) un interaktīvus aprakstus un apmācības videoklipus..

Ar GoDaddy ir 4 WordPress plāni. Pamata plāns ar vienu WordPress vietni sākas ar 3,99 USD mēnesī, un augstākā līmeņa plāns – izstrādātājs – apstrādā piecas vietnes un līdz 800 000 apmeklētāju par USD 13,99 mēnesī. Divos labākajos plānos ietilpst SSL sertifikāts (70 ASV dolāru vērtība). Tāpat kā parastos mitināšanas plānos, bezmaksas domēns tiek nodrošināts ar līgumiem uz divpadsmit mēnešiem vai ilgāk.

WordPress iestatīšana tīkla risinājumos ir samērā vienkārša: lietojumprogrammai ir pievienota poga ADD, un jūs esat nokļuvis iestatīšanas vednī. Lietotāji tomēr ziņo, ka ir grūti atrast iespēju to izdarīt.

Tīkla risinājumiem ir WordPress Secure, kas izmanto serverus, kas ir konfigurēti maksimālai WordPress veiktspējai. WordPress Secure nodrošina ļoti augstu drošības līmeni, kas meklē un noņem ļaunprātīgu programmatūru un izveido ikdienas dublējumus. Tas arī nodrošina WordPress platformas un spraudņu drošības atjauninājumus.

WordPress Secure plāni nāk ar SSL sertifikātu, neierobežotu krātuves un joslas platumu un 60 dienu palīdzību iestatīšanā. Gada līguma izmaksas sākas ar 35 ASV dolāriem mēnesī, lai arī, ja pērkat ikgadēju kontaktu, tās tiek atlaistas.

e-komercijas risinājums. Tīkla risinājumu mitināšana un GoDaddy pieeja e-komercijai ir nedaudz savādāka.

Izmantojot GoDaddy, jūs efektīvi iegādājaties savu e-komercijas veikalu kastē – vietni, mitināšanu un QuickCart (savu patentēto iepirkumu grozu) par mēneša maksu. Jūsu veikals var palikt GoDaddy, tā pieaugot, ar neierobežotu produktu daudzumu, saviem kuponiem un iespēju atvērt veikalu Facebook,

Tīkla risinājumi piedāvā trīs e-komercijas pakotnes, kuru cena sākas ar USD 7,89 mēnesī un ietver vadības paneli, no kura jūs visu pārvaldāt. Visiem trim plāniem ir neierobežota datu pārsūtīšana, kas ir lieliski piemērota, kad palielinās jūsu veikala darījumu skaits. Ir dažādas maksāšanas iespējas, tostarp Paypal un Google Checkout. Veikala veidotāju rīks nav tik draudzīgs lietotājam kā tīkla risinājumu tīmekļa veidotāju rīks.

Dublējumi. Neatkarīgi no tā, ko jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojums nodrošina ar dublēšanu, mēs stingri iesakām, ka jūs esat atbildīgs par vietnes dublēšanu savā veidā. (Mēs tikai vēlamies, lai mēs varētu to uzstāt!).

Tomēr GoDaddy un Network Solutions sniedz jums dažus rezerves pakalpojumus.

GoDaddy iekasē maksu par rezerves un atjaunošanas pakalpojumiem. Jūs saņemat automātisku ikdienas dublējumu ar iestatītu rezerves daudzumu, kas pieejams rezerves kopijai.

Tīkla risinājumi nodrošina bezmaksas dublējumkopijas katru nakti, taču atkal jūs aprobežojaties ar to, cik daudz datu šajā procesā varat saglabāt. Šie dublējumi tiek glabāti septiņas dienas. Par ikmēneša maksu jūs varat piekļūt AnyTime On Demand Backup, kas ļauj jums saglabāt trīs papildu dublējumus, maksimāli 5 GB diska vietas..

Hostinga drošība. Drošība ir nopietns Web mitināšanas apsvērums, un tas pārsniedz uzņēmuma serveru, kas atrodas to datu centros, fizisko drošību uz jūsu datiem.

GoDaddy par vietnes maksu nodrošina vietni Locock, lai katru dienu meklētu ļaunprātīgu programmatūru jūsu vietnē un noņemtu to. Varat arī iegādāties SSL sertifikātu, lai aizsargātu sensitīvos datus, kas ievadīti jūsu vietnē.

Drošība Network Solutions piedāvā arī par (ikmēneša) cenu. Tikai augstākā līmeņa Professional Plus mitināšanas plānā ir bezmaksas SSL sertifikāts; visiem pārējiem klientiem ir jāiegādājas savs, izmantojot Network Solutions.

TRUSTe ir pieejams arī par ikmēneša maksu, ja vēlaties privātuma politiku, un vietni SiteLock varat pievienot par nominālo maksu, ja jums ir gada līgums. Tīkla risinājumi piedāvā arī nsProtect Safe par mēneša maksu kā aizsargu no hakeriem; šī funkcija arī nodrošina servera darbības laika uzraudzību ar 5 minūšu intervālu.

Vadības panelis. Gan GoDaddy, gan tīkla risinājumi izmanto savas nozares standarta cPanel variācijas kā vadības paneļa interfeisu viņu Linux tīmekļa mitināšanai. GoDaddy arī nodrošina Odin Plesk vadības paneli savai Windows tīmekļa mitināšanas opcijai.

Atzinums par GoDaddy un tīkla risinājumu galvenajām funkcijām

GoDaddy uzvar uzvarētāju nodaļā. Tās vietņu veidotājs ir ērti lietojams un var radīt dažas skaistas vietnes; tā e-komercijas risinājums ir veikala kastīte, kuru ir viegli uzstādīt.

Salīdziniet GoDaddy un Network Solutions tīmekļa mitināšanas plānus un cenas

Hostinga plāni & Cenu noteikšana

Cenu plāni salīdzināti

Piezīme: Mēs šeit iesakām vienmēr salīdzināt cenas, izmantojot smalko nospiedumu. Lielākā daļa tīkla pakalpojumu sniedzēju piedāvā atlaidi jūsu sākotnējam periodam, bet zemās cenas parasti ir divu vai trīs gadu līgums. Pēc tam cenas pieaug līdz parastajām izmaksām, kas bieži var būt diezgan augstas. Uzmanieties arī no papildinājumiem, piemēram, drošības un vietņu veidotāja rīka.

Ej tēti. GoDaddy piedāvā trīs Linux tīmekļa mitināšanas plānus – Basic, Deluxe un Ultimate, un noklusējuma līgums katram ir 36 mēneši. Visas šeit norādītās cenas ir atlaižu cenas šim trīs gadu termiņam.

Pamata plāns ir 3,99 USD mēnesī tikai vienai vietnei un 100 e-pasta adresēm – labi, lai sāktu darbu ar. Augšupceļoties ir luksusa cena 4,49 USD mēnesī ar neierobežotu vietņu skaitu un 500 e-pasta adresēm. Bieži apmeklētās vietnēs vai e-komercijas veikalos ir vērts apskatīt Ultimate cenu mēnesī 7,99 USD. Visiem plāniem ir neierobežots joslas platums un bezmaksas domēns ar gada līgumu vai ilgāku līgumu.

Windows tīmekļa mitināšanas plāni ar GoDaddy ir līdzīgi, taču katrā plānā ir iekļauti dažādi SQL un MYSQL datu bāzu numuri. Šeit atkal tiek piemērotas atlaides un trīs gadu līgumi. Ekonomikas vietnes plāns vienai vietnei ir 3,99 USD mēnesī, un Deluxe plāns (neierobežots vietņu, joslas platums un krātuve) ienāk mēnesī 4,49 USD. Neierobežots viss ir Ultimate plāna iezīme – USD 7,99 mēnesī. Tāpat kā iepriekš, visiem plāniem ir bezmaksas domēns ar vismaz 12 mēnešu līgumu.

GoDaddy piedāvā VPS, Cloud un Dedicated tīmekļa mitināšanas plānus, izmantojot savas vietnes Pro sadaļu.

Tīkla risinājumi. Jums ir iespēja izvēlēties trīs Linux hostinga pakotnes ar tīkla risinājumiem. Pamata plāns, ko sauc par Web mitināšanu, ir USD 9,96 mēnesī uz 1 gadu. Diska vietas ir ierobežotas, un jums ir 1000 e-pasta kastīšu. Profesionālais hostings mēnesī 15,78 USD (1 gada līgums) papildina neierobežotu vietu diskā un e-pasta kastītes un ātrāku ātrumu. Galvenais plāns ir Professional Plus par USD 21,62 mēnesī (arī 1 gada termiņš), kas tikai pievieno SSL sertifikātu. Katrā iepakojumā ir bezmaksas (viņu pareizrakstības) tehniskais konsultants, kas palīdz ar tehnisko FTP un drošības jautājumiem.

Bet tas ir tas, kur to ļoti mulsina tīkla risinājumi. Hostinga pakotnes bieži uzdoto jautājumu lapā tiek identificētas kā Essential, Professional un Premium, kā arī cenas, kas ir daudz dārgākas nekā mājas lapā norādītās..

Tomēr saistītā trīs plānu salīdzināšanas diagramma parāda vēl vienu mēneša cenu versiju. Iespējams, ka šie ir izvērstie hostinga plāni, taču tas nav īsti skaidrs. Karsto darījumu lapā ir vēl viena cena bez skaidrojuma par atšķirību.

Tīkla risinājumi piedāvā divas VPS mitināšanas paketes: Essential Hosting ir paredzēts iesācēju vietnēm, un Professional Hostings ir labāks vietnēm ar lielu trafiku.

Naudas atdošanas garantija: GoDaddy ir precīzi noteikta atmaksas politika tīmekļa mitināšanas abonentiem. Mēneša abonentiem, izmantojot GoDaddy, ir 48 stundas, lai pieprasītu atmaksu. Personām ar gada līgumiem ir samērā dāsnas 45 dienas, lai atgūtu visu naudu; pēc šī laika viņu atmaksa tiek proporcionāli novērtēta. Jums ir jāsniedz iemesls, kāpēc jūs atceļat savu līgumu.

Tīkla risinājumu atmaksas politika nav pieejama tās vietnē, un arī klientu apkalpošanas persona, ar kuru mēs ar to sazinājāmies, nevarēja atrast informāciju..

Atzinums par hostinga plānu cenu veidošanu

GoDaddy ir neapstrīdams uzvarētājs šeit ar precīzu informāciju par tā cenām un politikām. Informācija par tīkla risinājumiem ir pretrunīga un pat nepastāv, tāpēc ir grūti zināt, cik daudz esat viņiem parādā, vai arī, ja pārdomājat, vai varat atgūt naudu..

Cik ērti lietot GoDaddy un tīkla risinājumus

Lietošanas ērtums

Cik ērti lietojams interfeiss

Vadības panelis. Gan tīkla risinājumi, gan GoDaddy savus vadības paneļus ir balstījuši uz nozares standarta cPanel.

Tīkla risinājumu versija nodrošina rūpīgu, bet sarežģītu saskarni. Šī vadības paneļa uzlabotās funkcijas var būt pārāk mulsinošas iesācējiem, un tas ir tik piepildīts ar paveiktajām lietām, ka dažreiz ir grūti kaut ko atrast: pati lietojumprogrammu bibliotēka ir apglabājusi četrus klikšķus uz leju.

GoDaddy padarīja cPanel par savu, mainot izskatu, lai tas atbilstu GoDaddy stilam, un pievienojot pielāgotas ikonas, lai interfeisu būtu vieglāk izmantot. Un tas ir strādājis, norāda gan eksperti, gan lietotāju recenzenti, kuri slavē tā intuitīvo navigāciju.

Vienu klikšķi Installer. GoDaddy ir vairāk nekā 125 Linux lietotņu un 50 Windows lietotņu, visām ar viena klikšķa instalēšanu. Bet pirms reģistrēšanās tīmekļa mitināšanas pakalpojumā nav pieejams visu šo lietotņu saraksts. Tīkla risinājumi reklamē WordPress instalēšanu ar vienu klikšķi.

Vietņu navigācija. Ne GoDaddy, ne Network Solutions vietnē nav informācijas priekšpusē un centrā, lai būtu vieglāk lasīt. GoDaddy vietne ir pārblīvēta, taču cilnes ir skaidri marķētas un informācija ir tur, kaut arī jums, iespējams, nāksies padziļināti to atrast..

Turpretī tīkla risinājumu vietnē ir pretrunīga informācija, it īpaši par plāniem un cenām, un tajā trūkst būtiskas informācijas, ieskaitot pilnu sarakstu ar to, kādas funkcijas katrā plānā iekļautas.

Atzinums par lietošanas vienkāršību

GoDaddy atkal parādās šeit. Tīmekļa plāna izvēle ir vienkārša, un jūs zināt, ko iegūstat. Kamēr GoDaddy cPlanel nav nestandarta, tā mācīšanās līkne ir neliela, un pielāgotās ikonas ir diezgan intuitīvas. Turpretī jūs diezgan daudz strādājat tumsā ar tīkla risinājumiem, pērkot to, cik tas maksās un kā izmantot to, ko iegūstat..

GoDaddy un tīkla risinājumu atbalsts

Tehniskais un klientu atbalsts

Lietotāju atbalsts tika salīdzināts

Dažreiz, diemžēl, klientu atbalsta komandas locekļi kļūst par jūsu labākajiem draugiem, tāpēc ir svarīgi, lai jūs varētu sasniegt un saprast viņus, kad tas jums nepieciešams. Ne GoDaddy, ne Network Solutions nav zvaigžņu klientu atbalsta iespējas.

Lai sazinātos ar GoDaddy atbalsta komandu, varat izmantot tālruni vai sazināties ar viņu tiešsaistes tērzēšanas funkciju, un tālruņa numurs nav bez maksas. Visa GoDaddy atbalsta komanda atrodas ASV, Ajovā un Arizonā. Atbalsta kvalitāte ir diezgan augsta, īpaši vienkāršu un mazāk sarežģītu problēmu gadījumā. GoDaddy ir arī samērā plaša zināšanu bāze un video pamācības.

Tīkla risinājumi piedāvā arī atbalstu pa tālruni, šoreiz ar bezmaksas numuru tiem, kas darbojas Amerikas Savienotajās Valstīs un Kanādā; dažas līnijas ir pieejamas tikai ierobežotas stundas. Tālruņa zvani klientiem ir bezmaksas ASV un Kanādā. Ja vēlaties saņemt palīdzību pa e-pastu, jums jau jābūt klientam. Zināšanu bāzē ir Bieži uzdotie jautājumi un video pamācības, un par mēneša samaksu jūs varat iegādāties MyTime atbalstu no moderniem tīmekļa ekspertiem..

Atzinums par lietotāju atbalstu

No abām šīm iespējām GoDaddy ir labākas klientu atbalsta iespējas ar tiešās tērzēšanas funkciju tiem, kuriem ir neērti runāt angliski ar tehniskā atbalsta personu. Neviens uzņēmums nav pazīstams ar lielisko atbalstu.

Lietotāju atsauksmes par GoDaddy un Network Solutions

Lietotāju atsauksmes

Lietotāju atsauksmes tika salīdzinātas

Piezīme: Pašreizējo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju lietotāju uzklausīšana var palīdzēt noteikt pakalpojumu stiprās un vājās puses. Tikai paturiet prātā, ka cilvēki biežāk sūdzas par problēmām, nevis slavē to, kas viņiem labi darbojas.

Negatīvas atsauksmes par GoDaddy un tīkla risinājumiem

Ej tēti. Dīkstāves un “vietne nav pieejama” problēmas izraisa GoDaddy visnegatīvāko uzmanību. Cilvēkiem kaitinošas ir arī dažkārt neskaidras norēķinu prakses un grūtības panākt cilvēku atsaukt dubultu maksu vai atcelt līgumus. Arī nedaudz agresīvās pārdošanas tehnikas metodes GoDaddy vietnē rada sūdzības.

Tīkla risinājumi. Pārdošana ir arī sūdzība, ko par tīkla risinājumiem vērsuši cilvēki, kuri nav apmierināti ar to, ka viņiem ir jāiegādājas diezgan standarta pamata hostinga pakete un pēc tam jāmaksā, lai pievienotu viņiem nepieciešamos bitus un gabalus. CPanel saskarne nonāk arī jauno tīmekļa pārziņu kritikā par garo mācīšanās līkni un neintuitīvo navigāciju.

Pozitīvas atsauksmes par GoDaddy un tīkla risinājumiem

Ej tēti. GoDaddy slavē cilvēki, kuri vēlas izveidot jaunu tīmekļa vietni un nedomā par darījumiem ar lielu uzņēmumu un visu, kas ar to saistīts. Cenas ir konkurētspējīgas, un, iegādājoties visu vienuviet, pat apvienojot to kā paketi, viņu tīmekļa izveides dzīve ir vienkārša.

Tīkla risinājumi. Pārskatītājiem patīk, ka Network Solutions koncentrējas uz uzņēmumu īpašniekiem un uz viņiem vērstajām funkcijām. Plašais e-komercijas funkciju klāsts jo īpaši atrod aizrautīgu auditoriju. WordPress lietotāji novērtē tīkla Solutions WordPress, kuru izdevās mitināt, lielo drošību.

Atzinums par lietotāju atsauksmēm

Abiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ir jaukti recenzenti, vairāk negatīvu, nevis pozitīvu atsauksmju. Daudzi uzņēmumi, kas vērsti pret GoDaddy, atsaucas uz to, ka tas ir liels uzņēmums, un cilvēki ienīst abpusējās vietnēs vēlamo pārdošanas cenu fokusu.

Secinājums par GoDaddy un tīkla risinājumu salīdzināšanu

Kurš hostings jums ir vispiemērotākais?

Labākās platformas izvēle

Abiem šiem hostinga uzņēmumiem ir savas priekšrocības un trūkumi.

Iemesli izvēlēties GoDaddy, izmantojot tīkla risinājumus:

 • Var iegādāties visas tīmekļa veidošanas vajadzības vienā paketē
 • Liels, pārbaudīts, izveidots uzņēmums
 • Pieejams gan Linux, gan Windows tīmekļa mitināšana
 • Profesionālās hostinga paketes dod iespēju augt
 • Instalēšana ar vienu klikšķi simtiem lietotņu
 • Integrēta e-komercijas pakete

Iemesli izvēlēties tīkla risinājumu mitināšanu, izmantojot GoDaddy:

 • Koncentrējieties uz biznesu
 • Droša, pārvaldīta WordPress mitināšana
 • Uptime ir ļoti viegla

Tīkla risinājumi ir vērsti uz cilvēkiem ar biznesa lietojumprogrammām, kuri vēlas izveidot klātbūtni tīmeklī. Ja esat pieredzējis WordPress īpašnieks, iespējams, ir vērts apskatīt pārvaldītā WordPress mitināšanas drošību tīkla risinājumos..

Balstoties uz šo salīdzināšanas pārskatu, mēs to nevaram īsti ieteikt pakalpojumā GoDaddy kā mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. GoDaddy vietnē pieejamās vienas pieturas iespējas ērti izveidot un pārvaldīt vietni patiks iesācēju vietņu īpašniekiem, kā arī tiem, kuri nevēlas pārāk daudz pievērsties tīmekļa pārziņa mehānikai..

GoDaddy plāni ir arī lētāki (mēs domājam) nekā daudzās plānu risinājumos pieejamās plānu versijas.

GoDaddy un tīkla risinājumi ir pievilcīgas iespējas kā tīmekļa mitināšanas pakalpojumi, taču neviens no tiem nevar piedāvāt to, kas jums nepieciešams. Ja jūs meklējat mazāku uzņēmumu un elastīgākus mitināšanas plānus, apskatiet A Small Orange.

Visiem mitināšanas plāniem ir neierobežoti domēni, taču diska vietas un joslas platuma ierobežojumi, tāpēc jums nav jāmaksā par resursiem, un jūs nekad to neizmantojat. Jūs arī saņemat ļoti populāro un augsti novērtēto bezmaksas Web veidotāju rīku.

Vai jums ir kādi jautājumi par GoDaddy vai Network Solutions? Vai jūsu pieredze atšķiras no tā, ko rāda mūsu pētījumi? Vai jums ir uzticības ar pavisam citu pakalpojumu sniedzēju? Atstājiet savus komentārus un dariet mums to zināmu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map