GoDaddy vs FatCow: kuru jums vajadzētu izmantot?

Vai jūs esat mēģinājis novērst visus neskaidrības un atrast tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kas būs piemērots jūsu vietnēm? Šeit ir salīdzinājums diviem uzņēmumiem, kuri darbojas kopš 1990. gadiem – GoDaddy sākās 1997. gadā, FatCow – 1998. gadā..


GoDaddy ir plaši pazīstams domēnu reģistrators, taču tajā ir arī 13 miljoni klientu. FatCow koncentrējas uz lietu padarīšanu vienkāršu klientam, izslēdzot to, ko viņi sauc par “tehno-izciļņu”. Gan GoDaddy, gan FatCow ir koplietojuši hostingu, pārvaldījuši WordPress, VPS un īpašu serveru plānus. GoDaddy visiem plāniem piedāvā Linux un Windows opcijas; FatCow ir balstīta uz Linux. Gan GoDaddy, gan FatCow nodrošina dalītu mitināšanu, pārvaldītu WordPress mitināšanu, kā arī VPS un īpašu serveru plānus. Arvixe ir gan Linux, gan Windows iespējas, savukārt iPage ir tikai Linux.

GoDaddy ir ieguvis neskaitāmas balvas par labākajiem un ieguvis slavu par pretrunīgi vērtētajām reklāmas kampaņām. 2012. gadā tas tika nosaukts par Fortune 100 “Labākais uzņēmums, kurā strādāt.” FatCow ir arī ieguvis daudzas balvas – lai arī lielākā daļa “labāko no” apbalvojumiem tika piešķirta 2000. gadu sākumā līdz vidum.

Sākot ar Jomax Technologies 1997. gadā, Go Daddy 1999. gadā un kļūstot par GoDaddy 2006. gadā (abi nosaukumi tika apvienoti), GoDaddy pieder privātajai investīciju grupai – lai arī dibinātājs Bobs Parsons joprojām ir lielākais akcionārs. FatCow 2007. gadā iegādājās Endurance International Group (EIG).

EIG pieder daudzas tīmekļa mitināšanas kompānijas, taču tās darbojas ar saviem oriģinālajiem nosaukumiem. Lai arī tie nav kloni, tie ir līdzīgi, un, ja jums ir radušās problēmas ar EIG piederošu resursdatoru, jums var būt tādas pašas problēmas ar citu EIG piederošu resursdatoru.

Salīdziniet GoDaddy un FatCow veiktspēju

Contents

Laiks un uzticamība

Uptime monitors

Laiks. Uptime ir viena no vissvarīgākajām lietām, ko tīmekļa resursdators var sniegt. Ja viņu serveri nedarbojas, jūsu vietne nedarbojas, jūs zaudējat skatītājus un klientus. GoDaddy garantē, ka darbspējas laiks būs vismaz 99,9%. Ja vietnes kritums ir 1% vai vairāk no 99,9% viena mēneša laikā, jums tiek ieskaitīti 5% no šī mēneša hostinga maksas. FatCow nepiedāvā uptime garantijas.

Performance. GoDaddy savos kopīgajos plānos izmanto Core i7 procesorus, bet VPS un speciālajos plānos – Xeons. FatCow savā WordPress Essentials plānā izmanto SSD krātuvi.

Pārbaudot vietni, kas mitināta GoDaddy, ielādes laiks bija 2,91 s, kas ir ātrāk nekā 56% no vietnēm, kas pārbaudītas ar Pingdom. Salīdzināma FatCow vietne tika ielādēta 2,54 sekundēs, ātrāk nekā 62% no pārbaudītajām vietnēm.

Uzticamība. GoDaddy ir datu centrs, kas tam pieder Phoenix, Arizonas štatā, un tas nomā divus citus Arizonas centrus Mesā un Scottsdale. GoDaddy ir arī citi datu centri Čikāgā, Losandželosā un Ešburnā, Virdžīnijā. Eiropas centrs atrodas Amsterdamā, un Āzijas centrs atrodas Singapūrā. Datu centrus darbina un atdzesē ar dublēšanu un dublēšanu ar dīzeļdegvielu.

FatCow izmanto divus datu centrus Bostonā, Masačūsetsas apgabalā. Datu centriem ir 24 stundas diennaktī paredzēta uzraudzība, lai nodrošinātu drošību un pārvaldību. Tie ir arī pilnīgi nevajadzīgi un uzticami ar liekiem interneta savienojumiem. Datu centra serveri ir līdzsvaroti ar slodzi un izmanto NetApp kopas, kas uzlabo ātrumu un uzticamību.

Atzinums par GoDaddy un FatCow Performance

FatCow nav darbspējas garantijas, kas varētu sagādāt bažas, lai gan ielādes laika un reakcijas testā FatCow ir nedaudz ātrāks nekā GoDaddy..

GoDaddy un FatCow funkcijas

Salīdziniet galvenās funkcijas

Galvenās īpašības salīdzinātas

Piezīme: Diemžēl, lai gan tie ir populāri vārdi tīmekļa mitināšanas uzņēmumos, “Neierobežots” vai “bez mēra” nenozīmē “visu, ko varat izmantot”. Tā vietā tas norāda uz to, ko mitināšanas uzņēmums “uzskata par saprātīgu izmantošanu”.

Domēna reģistrācija. Lai gan abi mitinātāji ir domēnu reģistrētāji, GoDaddy ir lielākais nozares reģistrators ar vairāk nekā 60 miljoniem pārvaldītu domēnu. GoDaddy piedāvā viena gada bezmaksas domēna reģistrāciju sākotnējam termiņam, kad termiņš ir 12 mēneši vai ilgāks.

FatCow piedāvā arī bezmaksas domēna reģistrāciju uz gadu un bezmaksas domēna pārsūtīšanu, ja esat reģistrējies citur un vēlaties to pārvietot uz FatCow.

Vietņu veidotājs. GoDaddy ir vietne Builder, kurai ir vilkšanas un nomešanas interfeiss, sākot ar akcijas cenu USD 1 mēnesī. FatCow piedāvā bezmaksas Weebly Basic, kas ir ierobežots līdz piecu lappušu vietnēm. Pro versija ir pieejama par papildu samaksu.

Datu bāzes. Atkarībā no izvēlētā plāna GoDaddy piedāvā no 10 līdz neierobežotām MySQL datu bāzēm. FatCow visiem saviem plāniem ir neierobežotas MySQL datu bāzes.

E-pasta konti. GoDaddy atkarībā no plāna piedāvā no 100 līdz 1000 kontiem ar 100 MB līdz 1 GB lielu krātuvi. FatCow nodrošina neierobežotu e-pasta kontu un e-pasta pāradresāciju uz visiem saviem plāniem.

WordPress mitināšana. GoDaddy un FatCow piedāvā pārvaldītos WordPress plānus. Lai arī pārvaldītie WordPress plāni parasti maksā nedaudz dārgāk, tehnisko pusi, piemēram, programmatūras atjaunināšanu un ielāpi, jums izdara saimnieks – tas ļauj jums koncentrēties uz jūsu vietnes saturu.

Ej tētiGoDaddy ir četri WordPress plāni. Pamata, kas ir ierobežota vienā vietnē, 25 000 apmeklētāju mēnesī un 10 GB SSD krātuves. Deluxe ar vienu vietni, 100 000 apmeklētāju un 15 GB krātuvi. Vislabākais ar divām vietnēm, 400 000 apmeklētāju un 30 GB SSD krātuvi; un izstrādātājs ar ne vairāk kā 5 vietnēm, 800 000 apmeklētāju un 50 GB SSD krātuvi. Pasūtot gada termiņu, visiem plāniem ir bezmaksas domēns. Diviem labākajiem līmeņiem arī ir SSL sertifikāts, kas ir bezmaksas vienu gadu, un galīgais plāns ietver bezmaksas vietņu bloķēšanu.

FatCow.FatCow ir divi WordPress plāni – Starter un Essential. Abiem ir neierobežota krātuve, neierobežots atļauto vietņu skaits un neierobežots joslas platums. Galvenās atšķirības ir tādas, ka Essential krātuve ir SSD (Starter’s nav), un Essential ir uzlabota drošība.

e-komercijas risinājums. GoDaddy piedāvā bezmaksas iepirkšanās ratiņus, piemēram, Magneto, ZenCart, PrestaShop un citus, izmantojot vadības paneli. FatCow piedāvā ShopSite Basic par brīvu un progresīvākus ShopSite plānus par papildu ikmēneša maksām.

Dublējumi. GoDaddy ir vietnes dublēšanas un atjaunošanas plāns par ikmēneša maksu ar koplietotajiem plāniem un bezmaksas ikdienas dublējumi WordPress, VPS un īpašiem plāniem. FatCow katru dienu veic servera dublējumus. Par papildu ikmēneša maksu viņi piedāvā vietņu dublējumus un atjaunošanu, kas veic automātiskas dublēšanas un ļauj atjaunot failus faila līmenī.

Hostinga drošība. GoDaddy skenē un proaktīvi rīkojas pret DDoS draudiem un nodrošina tā dēvēto “CageFS”. CageFS ļauj iestatīt lietotāja privilēģijas, lai ierobežotu piekļuvi saturam. GoDaddy nodrošina SpamAssasin, kā arī BoxTrapper e-pasta filtrēšanai. FatCow ir arī surogātpasta filtrēšana e-pastam.

FatCow piedāvā bezmaksas koplietotu SSL, un, iespējams, var iegādāties privātu SSL. GoDaddy saviem plāniem nodrošina bezmaksas koplietojamu SSL, bet augstākajiem līmeņiem privātais SSL ir bezmaksas.

GoDaddy visiem saviem plāniem piedāvā Windows vai Linux opcijas; FatCow ir balstīta uz Linux.

Vadības panelis. GoDaddy izmanto cPanel, taču tā ir veikusi zināmu pielāgošanu, kas var padarīt to nepazīstamu parastajiem cPanel lietotājiem. FatCow izmanto vDeck. Jaunākā 4. versija ir padarījusi to jaudīgāku, taču, ja cPanel nav, vietnes nodošana var radīt problēmas, ja vēlāk mainīsit mitinātājus.

Zaļš. FatCow izmanto vēja enerģiju, lai sasniegtu 100% no tās jaudas. Ja vēlaties reklamēt šo faktu, FatCow piegādā nozīmītes, ko ievietot jūsu vietnē.

Ekstras. Papildus hostinga plāniem GoDaddy piedāvā arī SEO, tiešsaistes mārketinga un dizaina pakalpojumus par maksu. Gan GoDaddy, gan FatCow ir tālākpārdevēju plāni un saistītās programmas. FatCow piešķir USD 100 reklāmas kredītu uzņēmumam Bing / Yahoo un USD 100 kredītu uzņēmumam Google AdWords.

Atzinums par GoDaddy un FatCow galvenajām funkcijām

GoDaddy ir nozares galvenā vietne domēnu reģistrēšanai, taču FatCow neierobežots joslas platums, datu bāzes un e-pasta funkcija visiem saviem plāniem piešķir tai priekšrocības, un FatCow norāda, ka tā koncentrējas uz maziem uzņēmumiem. Tomēr GoDaddy ir labāki drošības elementi, un tas izmanto nozares standartu cPanel.

Salīdziniet GoDaddy un FatCow tīmekļa mitināšanas plānus un cenas

Hostinga plāni & Cenu noteikšana

Cenu plāni salīdzināti

Piezīme: Lai saglabātu konkurētspēju, nozarē ir izplatītas īpašas cenu paaugstināšanas akcijas. Cenu noteikšana ir tāda, kāda tika piedāvāta šī salīdzinājuma laikā. Jāņem vērā, ka akcijas cenas ir izdevīgas tikai pirmajam pakalpojumu termiņam un atjaunošanas cenas bieži ir daudz augstākas, tāpēc pierakstīšanās uz ilgāku laiku nozīmē lielākus ietaupījumus. Faktiski, reģistrējoties ilgākam termiņam, neatkarīgi no notiekošajām akcijām, parasti tiek panākta cenu pārtraukšana.

Kopīga tīmekļa mitināšana

Ej tēti. GoDaddy piedāvā sešus kopīgus plānus – trīs operētājsistēmai Windows un trīs Linux serveriem. Ekonomija ļauj vienai vietnei, neierobežotu joslas platumu un 100 GB krātuves, par 3,99 USD. Deluxe mēnesī 4,99 USD un Ultimate 7,99 USD mēnesī piedāvā neierobežotu vietņu skaitu, neierobežotu joslas platumu un neierobežotu krātuvi. Visi plāni ir saistīti ar bezmaksas domēna reģistrācijas gadu gada plānā. E-pasta kontu skaits ir ierobežots attiecīgi līdz 100, 500 un 1000. Ultimate plāns pievieno bezmaksas SSL sertifikātu uz vienu gadu.

FatCow. FatCow darbojas, balstoties uz pārliecību, ka vienkārši ir labāk. Viņi piedāvā vienu kopīgu plānu par USD 49 gadā (atjaunošanas cenas ir gandrīz trīs reizes lielākas). Tas nāk ar bezmaksas domēna reģistrāciju uz vienu gadu. Tam ir neierobežots joslas platums, e-pasts, MySQL datu bāzes un krātuve.

Pārvaldītā WordPress mitināšana GoDaddy piedāvā četrus plānus. Tas atļauj vienu vietni divos apakšējos līmeņos, savukārt augšējā līmeņa atļauj piecas vietnes. GoDaddy ierobežo apmeklētāju skaitu mēnesī, pamatojoties uz jūsu plānu, un SSD krātuves apjoms mainās atkarībā no plāna. GoDaddy cenas ir 3,99 USD, 4,49 USD, 7,99 USD un 13,99 USD mēnesī. FatCow piedāvā divus plānus, abus ar neierobežotu krātuvi un joslas platumu. Sākuma cena ir 3,75 USD mēnesī, bet Essentials – 6,95 USD mēnesī – galvenā atšķirība ir ātrums un drošības elementi, kas ir labāki Essentials plānam..

VPS un īpaša servera mitināšana GoDaddy piedāvā vairāk VPS plānu, piecus plānus Linux un piecus Windows – Windows plāni maksā apmēram 10 USD mēnesī. GoDaddy plāni piedāvā neierobežotu joslas platumu un no 40 GB līdz 250 GB lielu krātuvi (atkarībā no līmeņa). FatCow piedāvā trīs plānus, kuru cena ir nedaudz zemāka nekā GoDaddy cenu noteikšana par līdzīgām funkcijām. Tomēr FatCow plānos ir ierobežots joslas platums un krātuve.

GoDaddy piedāvā arī piecus īpašus plānus Linux un 5 operētājsistēmai Windows. GoDaddy Windows plāni darbojas apmēram par 30 USD vairāk nekā tā Linux plāni. Visiem GoDaddy veltītajiem plāniem ir neierobežots joslas platums. FatCow ir trīs specializēti piedāvājumi. FatCow plāniem ir cena par nedaudz zemāku cenu nekā GoDaddy, taču tiem ir mazāka krātuve un ierobežots joslas platums.

Kredīti GoDaddy piedāvā dažādus mārketinga kredītus atkarībā no jūsu atrašanās vietas. FatCow nodrošina bezmaksas mārketingu ar 100 ASV dolāru kredītu uzņēmumam Bing / Yahoo un 100 ASV dolāru Google AdWords. Abi pārdod domēna vārdus, un gan FatCow, gan GoDaddy nodrošina jaunu kontu reģistrāciju vienu bezmaksas gadu.

Naudas atdošanas garantija: GoDaddy un FatCow piedāvā naudas atdošanas garantijas. GoDaddy piedāvā standarta 30 dienu garantiju uz gadu un augstākiem termiņiem. Mēneša plāniem GoDaddy pilnā kompensācija ir ierobežota līdz 48 stundām, un pēc tam tā tiek novērtēta. FatCow ir nozares standarta 30 dienu garantija (ja to iegādājas ar kredītkarti). Ja jums ir bezmaksas domēna reģistrācija pakalpojumos GoDaddy vai FatCow, viņi ieturēs domēna reģistrācijas maksu no atmaksas, un jūs saglabāsit domēna vārdu.

Atzinums par hostinga plānu cenu veidošanu

Veicot cenu noteikšanu, FatCow ir priekšrocība cenu noteikšanā. Pat pie cenu noteikšanas atjaunošanas FatCow plāns ir mazāks nekā GoDaddy līdzīgajiem plāniem (bet tikai nedaudz). Tomēr, ja jums nav prātā ierobežotās iespējas, GoDaddy piedāvā dažādu līmeņu izvēli, kas ir mazāka par FatCow vienoto plānu. Window lietotājiem būtu jāizvēlas GoDaddy, jo FatCow ir tikai Linux.

Cik ērti lietot GoDaddy un FatCow

Lietošanas ērtums

Cik ērti lietojams interfeiss

Vadības panelis. GoDaddy un FatCow izmanto dažādus vadības paneļus. GoDaddy izmanto cPanel, bet nedaudz modificē interfeisu. cPanel lietotājam draudzīgais interfeiss ir nozares standarts, un tam ir lielākā daļa funkciju, kas vajadzīgas jūsu vietnes administrēšanai. Saviem Windows plāniem GoDaddy izmanto Plesk. FatCow nodrošina mazāk plaši izmantoto vDeck, kas arī balstās uz ikonām, bet ir pilnveidots. Tas ir arī pielāgojams.

Vienu klikšķi Installer. GoDaddy piedāvā viena klikšķa lietotnes instalēšanu simtiem lietojumprogrammu, izmantojot cPanel. FatCow nodrošina dažu lietotņu instalēšanu ar vienu klikšķi caur MOJO Marketplace. Abiem ir viena klikšķa WordPress instalēšana.

Vietņu navigācija. Gan GoDaddy, gan FatCow vietnes sniedz nepieciešamo informāciju, lai izvēlētos plānus, kas atbilst jūsu vajadzībām. GoDaddy papildus mitināšanai piedāvā arī citus produktus, tāpēc navigācija ir nedaudz mulsinošāka, un tā lapās ir daudz ritināšanas. GoDaddy mājas lapā domēna reģistrācija ir vairāk nekā mitināšana. FatCow ir tīrs ar savu tēmu, kas saistīta ar govīm, taču informācija ir skaidri pasniegta un viegli atrodama.

Atzinums par lietošanas vienkāršību

Gan FatCow, gan GoDaddy šeit ir savi plusi. FatCow padara koplietotā mitināšanas plāna izvēli vienkāršu – ir tikai viens plāns. GoDaddy tomēr piedāvā zemākas cenas iespējas (lai arī ar mazākām iespējām). GoDaddy vadības panelis ir balstīts uz nozares standartu cPanel. FatCow vietnē ir vieglāk orientēties.

GoDaddy un FatCow atbalsts

Tehniskais un klientu atbalsts

Lietotāju atbalsts tika salīdzināts

Balstoties uz klientu atsauksmēm, GoDaddy būtu jāuzskata par ne labāku par vidējo. FatCow apņemas sniegt augstas kvalitātes atbalstu un paziņo, ka, ja viņi neizpilda savus solījumus, jūs saņemsit viena mēneša bezmaksas hostingu. Abiem ir personāls, kas tiek uzskatīts par draudzīgu un zinošu.

Gan GoDaddy, gan FatCow ir pieejams tālrunis, e-pasts un tiešraides tērzēšana visu diennakti, kā arī plašas zināšanu bāzes. GoDaddy papildus savam emuāram piedāvā informatīvus rakstus “GoDaddy garāžā”. FatCow ir Kopienas direktorijs, kurā pēc žanra ir uzskaitītas vietnes, kuras tiek mitinātas FatCow. Gan GoDaddy, gan FatCow ir izveidojis emuāru (lai gan pēdējais ieraksts FatCow’s bija 2015. gada oktobrī).

Atzinums par lietotāju atbalstu

Abi piedāvā daudzas saziņas metodes, tāpēc palīdzības saņemšana ir vienkārša. Lielākā daļa klientu, kuri komentē GoDaddy atbalstu, to vērtē vidēji. Tomēr jebkurš uzņēmums sniegtu atbilstošu atbalstu un klientu apkalpošanu.

Lietotāju atsauksmes par GoDaddy un FatCow

Lietotāju atsauksmes

Lietotāju atsauksmes tika salīdzinātas

Piezīme: Nekad nelietojiet pārskatus kā vienīgo noteicošo faktoru, izvēloties saimnieku. Tomēr, ja kaut kas tiek pastāvīgi parādīts klientu pārskatos, tas, iespējams, būs jāizpēta. Paturiet prātā, ka tie, kas velta laiku atsauksmju sastādīšanai, parasti ir kaislīgi klienti – tāpēc vairums atsauksmju ir izteikti negatīvas vai izteikti pozitīvas.

Negatīvas atsauksmes par GoDaddy un FatCow

Ej tēti.. Lielākā daļa no GoDaddy negatīvajiem pārskatiem attiecas uz sliktu klientu atbalstu, dažu plānu stingriem ierobežojumiem un dīkstāvi.

FatCow. FatCow ir ieguvis negatīvas atsauksmes par veidu, kā tiek apstrādāta pārmērīga izmantošana koplietotos plānos. Klienti uzskata, ka vajadzētu būt lielākai pārredzamībai attiecībā uz apturēšanu.

Pozitīvas atsauksmes par GoDaddy un FatCow

Ej tēti.. GoDaddy klientu pozitīvās atsauksmes komentē tā domēna reģistrācijas pakalpojumus un tā mitināšanas cenu.

FatCow. FatCow saņem pozitīvas atsauksmes no klientiem par savu pakalpojumu un viena plāna mitināšanas vienkāršību.

Atzinums par lietotāju atsauksmēm

Liekas, ka pārskati rāda, ka GoDaddy koncentrējas uz domēna reģistratūru, un vietņu mitināšana ir pārdomāta. FatCow iegūst ievērojamu negatīvo atsauksmju daļu, taču šķiet, ka vairākums ir pozitīvāki. Balstoties tikai uz pārskatiem, abus tīmekļa mitināšanā varētu uzskatīt par nedaudz virs vidējā līmeņa.

Secinājums par GoDaddy un FatCow salīdzinājumu

Kurš hostings jums ir vispiemērotākais?

Labākās platformas izvēle

Abiem šiem hostinga uzņēmumiem ir plusi un mīnusi.

Iemesli, kāpēc izvēlēties FatCow, nevis GoDaddy:

 • Plāna izvēles vienkāršība
 • Vairāk neierobežotu iespēju plānos
 • SSD krātuve Essentials WordPress plānā
 • Zemākas cenas

Iemesli izvēlēties GoDaddy, nevis FatCow:

 • Papildus mitināšanai pārdod vairākus tīmekļa produktus
 • Linux un Windows opcijas visiem plāniem
 • Vairāk līmeņu, lai plānos būtu vairāk iespēju
 • Nozares standarts cPanel (lai arī modificēts)
 • EIG nepieder (tas dažiem var būt faktors)

GoDaddy varētu būt vispiemērotākais iesācējiem, jo ​​visu, kas saistīts ar tīmekli, sākot no domēna nosaukuma līdz SSL, mārketinga un SEO pakalpojumiem, kā arī tiešsaistes grāmatvedībai, var iegūt no vienas vietnes.

FatCow piedāvā viena vai divu plānu vienkāršību, kas atvieglo izvēli. Mazajiem uzņēmumiem FatCow neierobežotais joslas platums un krātuve būs pievilcīgi.

Ja jūtat, ka nākotnē varat pārsūtīt mitinātājus, GoDaddy’s cPanel jums atvieglos portu pārsūtīšanu uz vairākiem uzņēmumiem, nevis FatCow’s vDeck.

Ja jums nepieciešami Windows serveri, GoDaddy ir jūsu vienīgā izvēle starp šiem diviem, jo ​​FatCow piedāvā tikai Linux plānus.

Protams, ir arī citas alternatīvas, kuras jāizmeklē, meklējot tīmekļa mitinātāju. InMotion Hosting piedāvā vienu no labākajām naudas atdošanas garantijām nozarē – 90 dienu naudas atdošanas garantiju, salīdzinot ar GoDaddy un FatCow 30 dienu garantijām.

Tiem, kas nedomā tērēt tikai dažus dolārus vairāk nekā budžeta mitināšana, lai iegūtu labākās funkcijas un dažus no ātrākajiem ielādes un reakcijas laikiem, SiteGround ir mitināšanas uzņēmums, kuru vērts izpētīt.

Vai jums ir kādi jautājumi par GoDaddy vai FatCow? Kāda ir bijusi jūsu pieredze ar tīmekļa mitināšanu? Atstājiet savus komentārus un dariet mums to zināmu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map