GoDaddy vs Bluehost: kuru jums vajadzētu izmantot?

GoDaddy un Bluehost salīdzinājums


Šajā digitalizācijas laikmetā ir diezgan bieži sastopama klātbūtne tiešsaistē tīmekļa vietnes formā – neatkarīgi no tā, vai esat individuāls profesionālis, esat uzsācis uzņēmējdarbību, vai arī jums ir vidējs vai liels uzņēmums.

Tā kā vietnes uzturēšanai un mitināšanai ir vajadzīgas īpašas prasmes, jūs nevēlaties uzsvērt šīs lietas, liekot to izdarīt trešo personu pakalpojumu sniedzējam.

Visticamāk, jūs apmeklēsit arī tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kas jau labu laiku veic uzņēmējdarbību šajā nozarē, un tas ir labi pazīstams un uzticams daudziem uzņēmumiem visā pasaulē.

Šeit ienāk divi populāri mitināšanas pakalpojumu sniedzēji – Bluehost un GoDaddy.

Bluehost (dibināts 1996. gadā) un GoDaddy (dibināts 1997. gadā) šajā nozarē darbojas vairāk nekā 19 gadus. Tāpēc ir grūti izvēlēties starp šiem diviem tīmekļa mitinātājiem, ņemot vērā to milzīgo mitināšanas pieredzi.

Tādēļ jums būs jāzina dažādas iespējas un funkcijas, ko katrs piedāvā, lai pieņemtu apzinātu lēmumu, pamatojoties uz jūsu mitināšanas prasībām.

Lai gan Bluehost pieder slavenajai Endurance International Group (EIG), GoDaddy neietilpst nevienā no šādām grupām.

Ir zināms, ka EIG ir plašs tīmekļa mitinātāju kopums, ieskaitot citus populārus nosaukumus, piemēram, iPage un Hostgator.

Fakts, ka Bluehost līdz šim ir mitinājis vairāk nekā divus miljonus vietņu, ir apliecinājums tam, ka tā koncentrējas uz mitināšanas pakalpojumiem.

GoDaddy ir ievērojams vārds arī domēna reģistrācijā. 2014. gadā GoDaddy sasniedza būtisku atskaites punktu – pārvaldībā bija vairāk nekā 59 miljardi domēna vārdu un tādējādi kļuva par pasaulē lielāko ICANN akreditēto reģistratūru.

GoDaddy ir arī pazīstams ar saviem lētajiem dalītās hostinga plāniem, savukārt Bluehost nav tālu atpalicis attiecībā uz dalīta hostinga plānu pieejamību.

Abi tīmekļa mitinātāji piedāvā arī VPS mitināšanu, WordPress mitināšanu, speciāla servera mitināšanu utt.

Kamēr Bluehost piedāvā tikai Linux mitināšanas pakalpojumus, GoDaddy dod jums iespēju izvēlēties starp Linux mitināšanu vai Windows mitināšanu.

Turklāt GoDaddy ir ieguvis vairākas balvas par saviem pakalpojumiem, piemēram, Zelta Stevie balvu par datoru pakalpojumiem (2012. gadā) un Bulby balvu par labāko viena burta domēna izmantošanu..

Bluehost ir arī ieguvis dažas balvas, piemēram, labāko budžeta hostingu, labāko tīmekļa mitināšanas uzņēmumu un labāko pieejamu hostingu no HostReview..

Tā kā abiem ir milzīga pieredze un mēs piedāvājam līdzīgus godalgotus pakalpojumus, mēs palīdzēsim jums labāk izprast šos pakalpojumu sniedzējus un vienkāršosim jūsu lēmumu, salīdzinot šajā rakstā Bluehost un GoDaddy piedāvātās mitināšanas funkcijas un pakalpojumus un viņu dažādos hostinga plānus..

Salīdziniet Bluehost un GoDaddy veiktspēju

Contents

Laiks un uzticamība

Uptime monitors

Laiks. Viena no tiešsaistes biznesa panākumu atslēgām ir tās vietnes un ar to saistīto funkciju pieejamība vienmēr.

Kaut arī GoDaddy patiešām nodrošina 99,99% garantiju par darbības laiku, Bluehost nedod nekādas šādas darbības laika garantijas.

Un, izmantojot Bluehost pāris vietnēs, mēs varam teikt, ka uptime procentuālā daļa reālajā laikā patiešām ir aptuveni 99,99%. GoDaddy faktiskais uptime procents bieži ir nedaudz samazinājies par 99,99%, taču tas joprojām ir tik labs.

Uzticamība. GoDaddy ir milzīgs datu centrs, kas atrodas Fīniksā, savukārt Bluehost datu centrs atrodas Jūtā.

Bluehost datu centrs atbalsta spoguļattēlu glabāšanas dublējumu, UPS enerģijas dublējumu, dīzeļa ģeneratoru un vairākas citas ar enerģiju saistītas funkcijas.

Datu centrs GoDaddy atbalsta arī dīzeļģeneratorus un nepārtrauktu barošanas avotu un nodrošina lielu ātrumu – aptuveni 20 gigabitus sekundē, to savienojot ar optiskās šķiedras DWDM Ethernet mugurkaulu..

Performance. Laiks, kas nepieciešams jūsu vietnes lapu ielādēšanai, ir arī kritisks, lai radītu pozitīvu iespaidu par jūsu vietni.

Konstatēts, ka maksimālais laiks, kas nepieciešams, lai atbildētu uz GoDaddy mitinātā servera lapu ielādēšanas pieprasījumu, salīdzinot ar BlueHost mitinātu serveri, ir diezgan ilgs, it īpaši vietņu trafika pieauguma laikā.

Pārbaudes laikā ar mazām trafika vietnēm tika atklāts, ka Bluehost izdodas uzlādēt laiku, kas mazāks par 2,4 sekundēm, un GoDaddy to pašu pārspēj 2,6 sekundes.

Bluehost serveri darbojas AMD barošanas centros, savukārt GoDaddy serveri darbojas Intel Core i7 procesoros. Abiem arī izdodas nodrošināt labu veiktspēju attiecīgajām vietnēm.

Atzinums par Bluehost un GoDaddy Performance

Tā kā Bluehost serveri spēj pārvaldīt lielu lapu ielādēšanas ātrumu pat palielinātas trafika laikā un nedaudz lielāku uptime procentuālo daudzumu, mēs dodam priekšroku Bluehost uptime, ātruma un uzticamības ziņā.

Bluehost un GoDaddy funkcijas

Salīdziniet galvenās funkcijas

Galvenās īpašības salīdzinātas

Vietņu veidotājs. Lai izveidotu vietni, Bluehost piedāvā Weebly vietnes veidotājam vai goMobi mobilās vietnes veidotājam. Izmantojot Weebly vilkšanas un nomešanas funkciju, jūs varat viegli izveidot vietni bez jebkādām zināšanām par kodēšanu.

Varat arī bez maksas izmantot Weebly, lai izveidotu vienkāršu vietni līdz sešām lapām. Tomēr, ja vēlaties dažas uzlabotas funkcijas, piemēram, jūsu tīmekļa lapu paroles aizsardzību un pielāgotas tēmas, varat jaunināt savu Weebly rīku uz apmaksātu plānu apmēram USD 8.99 mēnesī..

GoDaddy nepiedāvā nevienu savas tīmekļa vietnes veidošanas rīka bezmaksas versiju, cenas sākot no USD 1 mēnesī (personīgajam plānam, kas ir diezgan lēts).

GoDaddy vietnes veidotājs ir ļoti populārs ar vairākām pārsteidzošām, viegli lietojamām funkcijām, un rezultātā izveidotā vietne, iespējams, būs pievilcīgāka nekā jūs varat izveidot, izmantojot vietnes Bluehost vietni..

Drošība. Bluehost mūs pārsteidz ar savu visaptverošo drošības līdzekļu komplektu, kas sastāv no karsto saišu aizsardzības un dažādiem anti-spam rīkiem, piemēram, Apache Spam Assassin, Spam Experts un Spam Hammer..

Tas arī piedāvā CloudFare, lai nodrošinātu uzlabotu drošību SSL veidā un aizsardzību pret izplatītiem pakalpojumu liegšanas (DDoS) uzbrukumiem..

Bluehost atbalsta arī ar paroli aizsargātus direktorijus, IP adreses melnā saraksta izveidi, filtru izveidi e-pasta kontiem un lietotājiem, kā arī digitālo sertifikātu un privāto atslēgu pārvaldību. Jūsu vietņu administratori jutīsies droši, piekļūstot konfigurācijas failiem, nodrošinot drošu apvalku (SSH).

Jūs pat varat izmantot SiteLock domēna drošību, kas sākas ar aptuveni 1,67 USD mēnesī.

Izmantojot GoDaddy, drošība ir saistīta ar papildu izmaksām vietnesLock veidā, kas sākas ar aptuveni USD 17,88 gadā. Izmantojot šo opciju, jums ir tiesības uz lietotņu skenēšanu, surogātpasta un ļaunprātīgas programmatūras uzraudzību un vietnes verifikācijas sertifikātu. Tas pat palīdz noteikt tīkla ievainojamības un noņemt ļaunprātīgu programmatūru.

MySQL datu bāze GoDaddy nodrošina piekļuvi ierobežotām MySQL datu bāzēm ar saviem koplietotajiem hostinga plāniem, savukārt Bluehost visiem saviem plāniem piedāvā piekļuvi neierobežotām MySQL datu bāzēm.

Turklāt GoDaddy piedāvā ievērojami mazāk e-pasta kontu ar dažādiem hostinga plāniem, salīdzinot ar Bluehost.

Rezerves. Lai gan abi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ļauj jums veikt manuālu dublēšanu savā mitināšanas kontā, tie atšķiras pēc automatizētās dublēšanas iespējām. Bluehost dod jums iespēju veikt automātiskas dublējumkopijas no cPanel (standarta vadības panelis).

Izmantojot GoDaddy, šāda iespēja nav pieejama.

Pārvaldītā WordPress mitināšana. Ne GoDaddy, ne Bluehost neprasa instalēt WordPress satura pārvaldības sistēmu (CMS), jo tie ir iepriekš instalēti kopā ar to.

Tas ļauj ātri sākt ar WordPress platformu un izveidot lapas, ziņas, galerijas utt. Abas piedāvā arī automātiskus programmatūras un spraudņu atjauninājumus, diennakts atbalstu utt.

Abi tīmekļa mitinātāji piedāvā četrus dažādus WordPress mitināšanas plānus. Tie ir salīdzināti zemāk:

GoDaddy Basic – mēnesī 3,99 USD ar 10 GB lielu krātuvi un bez IP adreses vienai vietnei un aptuveni 25 000 ikmēneša apmeklētāju apkalpošanai.

GoDaddy Deluxe – mēnesī – 4,49 USD, ar 15 GB krātuvi un bez IP adreses vienai vietnei un apmēram 1,00 000 apmeklētāju mēnesī.

GoDaddy Ultimate – mēnesī – 7,99 USD ar 30 GB krātuvi un bez IP adreses divām vietnēm un aptuveni 4 000 000 apmeklētāju apkalpošanai mēnesī.

Izstrādātājs GoDaddy – pie USD 13,99 mēnesī ar 50 GB krātuvi un bez IP adreses piecām vietnēm un aptuveni 8 00 000 apmeklētāju apkalpošanai mēnesī.

Bluehost emuārs – pie USD 24,99 mēnesī (tikai USD 12,49 par pirmo mēnesi) ar 30 GB krātuvi un 1 IP adresi piecām vietnēm un aptuveni 100 miljoniem apmeklētāju mēnesī.

Bluehost Professional – pie USD 74,99 mēnesī (tikai USD 37,50 par pirmo mēnesi) ar 60 GB krātuvi un 1 IP adresi desmit vietnēm un apkalpot aptuveni 300 miljonus apmeklētāju mēnesī.

Bluehost Bizness – mēnesī – 119,99 USD (tikai USD 60 par pirmo mēnesi), ar 120 GB krātuvi un 1 IP adresi 20 vietnēm un apkalpojot apmēram 600 miljonus apmeklētāju mēnesī.

Bluehost Enterprise – mēnesī – USD 169,99 (tikai USD 85 par pirmo mēnesi), ar 240 GB krātuvi un 1 IP adresi 30 vietnēm un apkalpojot neierobežotus apmeklētājus mēnesī.

Skaidrs, ka GoDaddy WordPress mitināšanas plāni ir lētāki nekā Bluehost. Tomēr Bluehost plāni ir vairāk piemēroti lielākai trafikai.

E-komercijas risinājumiIzmantojot GoDaddy tiešsaistes veikala funkcionalitāti, jūs varat iegūt savus produktus sarakstā un sākt tos nekavējoties pārdot. Jūs iegūstat iespēju izmantot un pielāgot tēmas, veidot mobilam draudzīgu tiešsaistes veikalu, izveidot iepirkumu grozu, izmantot mārketinga rīkus, izmantot SEO iespējas utt..

Tas atbalsta arī daudzas maksājuma metodes, ieskaitot kredītkartes, neto bankas, debetkartes un makus. GoDaddy tiešsaistes premium veikals ir pieejams par USD 19,99 mēnesī (gada abonements) vai USD 29,99 mēnesī (mēneša abonements).

Bluehost arī ļauj piekļūt līdzīgam e-komercijas funkciju kopumam. Varat izmantot lietojumprogrammu Magneto, lai izveidotu savu tiešsaistes veikalu, izmantojiet TransFirst maksājumu vārteju, lai pieņemtu maksājumus no klientiem, un izmantojiet jebkuru no dažādiem iepirkumu groziem, piemēram, Agora, Cube Cart, Zen Cart un OS Commerce.

Atzinums par Bluehost un GoDaddy galvenajām funkcijām

Sakarā ar labākiem drošības elementiem un mazāku ierobežojumu (vai maksimālo robežu) izmantošanu MySQL datu bāzēs, e-pasta kontos un WordPress pārvaldīto vietņu skaitā, Bluehost mūs pamāj šeit.

Salīdziniet Bluehost un GoDaddy tīmekļa mitināšanas plānus un cenas

Hostinga plāni & Cenu noteikšana

Cenu plāni salīdzināti

Piezīme: Mēs salīdzināsim tikai abu hostinga Linux hostinga plānus, jo Bluehost nepiedāvā nevienu Windows mitināšanas plānu. Jāatzīmē, ka GoDaddy piedāvā Windows mitināšanas plānus.

Lētākais GoDaddy mitināšanas plāns ir pieejams aptuveni USD 2,24 mēnesī (GoDaddy Starter), savukārt vislētākais Bluehost hostinga plāns ir pieejams USD 3,95 mēnesī (Bluehost Starter). Abi šie plāni var izrādīties pietiekami, ja esat iesācējs, kurš pirmo reizi izmēģina jebkuru tīmekļa mitinātāju.

Hostinga plānu veidi

Dalīti hostinga plāni Mēs salīdzinām GoDaddy dalījās mitināšanas plānos un Bluehost dalīta hostinga plāni zemāk:

Visi Bluehost koplietotie plāni izmanto cPanel kā Linux vadības mitināšanas paneli, savukārt GoDaddy kopīgotie plāni izmanto cPanel Linux mitināšanai un Plesk Windows mitināšanai..

Izmantojot Bluehost dalīto mitināšanu, jūs varat iegādāties SiteLock Security par USD 1,99 mēnesī (gada abonements), un, izmantojot GoDaddy dalīto hostingu, jūs to varat izvēlēties par USD 1,49 mēnesī (abonements uz vienu gadu)..

Bluehost Starter – 3,95 USD mēnesī (3 gadu abonements) vai 4,95 USD mēnesī (2 gadu abonements) vai 5,95 USD mēnesī (1 gada abonements) ar 50 GB diska vietas, 5 e-pasta kontiem un neierobežotu MySQL datu bāzēm vienai vietnei.

Bluehost Plus – 10,9 vietnēs mēnesī 6,95 USD (3 gadu abonements) vai 7,95 USD mēnesī (2 gadu abonements) vai 8,95 USD mēnesī (1 gada abonements) ar 150 GB diska vietas, 100 e-pasta kontiem un neierobežotu MySQL datu bāzu.

Bluehost Business Pro – pie USD 14,95 mēnesī (3 gadu abonements) vai USD 16,95 mēnesī (2 gadu abonements) vai USD 19,95 mēnesī (1 gada abonements) ar neiemērītu diska vietu, neierobežotu e-pasta kontu un neierobežotu MySQL datu bāzēm, neierobežotām vietnēm.

GoDaddy Starter – USD 2,24 mēnesī (3 gadu vai 2 gadu vai 1 gada abonements) vai 2,49 USD mēnesī (1 mēneša abonements) ar 30 GB diska vietas, 10 e-pasta kontiem un 1 x 1 GB MySQL datu bāzēm vienai vietnei.

GoDaddy Economy – pie 3,99 USD mēnesī (3 gadu abonements) vai 4,49 USD mēnesī (2 gadu abonements) vai 4,99 USD mēnesī (1 gada abonements) vai 6,99 USD mēnesī (3 mēnešu abonements), ar 100 GB diska vietas, 100 e-pasta kontiem, un 10 x 1 GB MySQL datu bāzes vienai vietnei.

GoDaddy Deluxe – pie 4,49 USD mēnesī (3 gadu abonements) vai 4,99 USD mēnesī (2 gadu abonements) vai 5,99 USD mēnesī (1 gada abonements) vai 8,99 USD mēnesī (mēneša abonements) ar neierobežotu vietu diskā, 500 e-pasta kontiem un 25 x 1 GB MySQL datu bāzes neierobežotām vietnēm.

GoDaddy Ultimate – pie 7,99 USD mēnesī (3 gadu abonements) vai 8,99 USD mēnesī (2 gadu abonements) vai 9,99 USD mēnesī (1 gada abonements) vai 14,99 USD mēnesī (mēneša abonements), ar neierobežotu vietu diskā, 1000 e-pasta kontiem un neierobežotu (x 1 GB) MySQL datu bāzes neierobežotām vietnēm.

VPS mitināšanas plāni Bluehost piedāvā 4 VPS mitināšanas plānus salīdzinājumā ar 5 VPS hostinga plāniem, ko nodrošina GoDaddy, ar gandrīz līdzīgu krātuvi, operatīvo atmiņu un cenām. Tomēr GoDaddy piedāvā neierobežotu joslas platumu, savukārt Bluehost piedāvā joslas platumu diapazonā no 1TB līdz 4TB.

Īpaši hostinga plāni GoDaddy piedāvā piecus speciālus serveru mitināšanas plānus, savukārt Bluehost piedāvā apmēram 3 no tiem. GoDaddy piedāvā arī maksimālo krātuves ietilpību 2TB (salīdzinājumā ar Bluehost maksimālo 1TB) un maksimālo operatīvo atmiņu 32 GB (salīdzinājumā ar Bluehost maksimālo 16 GB).

Kamēr Bluehost piedāvā joslas platumu 15TB (ar Bluehost Premium), GoDaddy piedāvā neierobežotu joslas platumu ar visiem tam paredzētajiem plāniem. Cenu diapazons abiem tīmekļa mitinātājiem ir gandrīz līdzīgs, lai gan ar GoDaddy jūs saņemat lētākas iespējas, kas saistītas ar speciālu mitināšanu.

Naudas atdošanas garantija Abi tīmekļa mitinātāji piedāvā naudas atdošanas garantijas periodu, kas nozīmē, ka viņi ir pārliecināti par piedāvātajiem pakalpojumiem.

Kamēr GoDaddy ļauj jums meklēt naudu atpakaļ 45 dienu laikā, ja neesat apmierināts, Bluehost to atļauj tikai 30 dienas (atbilstoši atgriezeniskās samaksas politikai).

Otra atšķirība ir tā, ka GoDaddy piedāvā šo naudas atdošanas garantiju tikai saviem ikgadējiem abonēšanas plāniem.

Atzinums par hostinga plānu cenu veidošanu

Kaut arī daži GoDaddy plāni šķiet lētāki, tas attiecas tikai uz pirmo pakalpojuma termiņu. Plāna atjaunošanas laikā GoDaddy cenas ir daudz augstākas. Tātad nav daudz, lai atšķirtu šos divus saimniekus par hostinga plānu dažādību un to cenām. Pēc mūsu domām, tā ir saikne starp abiem.

Cik viegli lietot Bluehost un GoDaddy

Lietošanas ērtums

Cik ērti lietojams interfeiss

Abi tīmekļa mitinātāji kā vadības paneli piedāvā nozares standartu cPanel, kuram ir lietotājam draudzīgs interfeiss.

GoDaddy arī ļauj izmantot Parallels Plesk paneli, jo tas atbalsta arī Windows mitināšanu, kura Bluehost to nedara. Tā kā cPanel ir nozares standarta vadības panelis, lietotāji diezgan ātri var pierast pie tā darba stila.

Turklāt jūs varat izmantot viena klikšķa instalēšanas funkciju, lai instalētu WordPress un dažādas citas programmas abiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem. (Skatiet Mojo tirgus vietnē Bluehost un GoDaddy tirgū GoDaddy.)

Atzinums par lietošanas vienkāršību

Abas tīmekļa mitinātājas izmanto to pašu vadības paneli un līdzīgus viena klikšķa instalētājus. Atkal mēs vērtējam abus vienādi, ciktāl tas attiecas uz lietošanas vienkāršību.

Bluehost un GoDaddy atbalsts

Tehniskais un klientu atbalsts

Lietotāju atbalsts tika salīdzināts

Abi tīmekļa mitinātāji piedāvā dažādas iespējas, kā jebkurā diennakts laikā sazināties ar klientu atbalsta komandu.

Ja tā ir ārkārtas situācija, jūs varat viegli sazināties ar viņu atbalsta komandām, izmantojot bezmaksas tālruņa numuru. Un, ja jūs nesteidzaties atrisināt problēmu, joprojām varat saņemt ātras atbildes, izmantojot abu tīmekļa mitinātāju tiešraides iespēju.

Alternatīvi, jūs pat varat izmantot biļešu pārdošanas sistēmu vai e-pastu abiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem.

Uzturot vietnes ar abiem šiem tīmekļa mitinātājiem, mēs varam dalīties ar to, ka GoDaddy atbalsta komandas atbildes ir diezgan daudz reižu aizkavējušās.

Bluehost atbalsta komandas atbildes laiks vienmēr ir bijis labs.

Atzinums par lietotāju atbalstu

Mēs labprātāk balsotu par Bluehost atbalsta komandu, balstoties tikai uz mūsu pieredzi ar tām, gadu gaitā daudzos gadījumos ātri piedāvājot risinājumus mūsu problēmām..

Lietotāju atsauksmes par Bluehost un GoDaddy

Lietotāju atsauksmes

Lietotāju atsauksmes tika salīdzinātas

Piezīme: Iespējams, ka tā nav lieliska ideja, lai par jebkuru tīmekļa mitinātāju pilnībā paļautos uz dažādu klientu tiešsaistē iesūtītajām atsauksmēm. Tomēr tie palīdz jums saprast, kuras problēmas vai kādas konkrētas saimnieces priekšrocības tiek izvirzītas atkal un atkal.

Negatīvas atsauksmes par Bluehost un GoDaddy

GoDaddy gadījumā lielākā daļa negatīvo pārskatu attiecas uz ievērojamo laiku, ko atbalsta komanda prasa, lai reaģētu reālā laika krīzes situācijās..

Un tā nav tikai reakcija pirmo reizi, bet gan laiks, kas vajadzīgs, lai rastu klienta problēmu risinājumu.

Par Bluehost daudz klientu pārskatu norāda uz trūkumu, jo daudzām funkcijām ir jāinstalē daudz papildinājumu. Arī daudzi klienti pieprasa, lai Bluehost sāk piedāvāt ikmēneša dalīta hostinga plānus.

Pozitīvas atsauksmes par Bluehost un GoDaddy

Ir daudz pozitīvu atsauksmju no iesācējiem, kuriem ir bijis ārkārtīgi viegli izveidot vietni, izmantojot GoDaddy vietnes veidotāju, un viņu vietni mitināt, izmantojot GoDaddy visvienkāršāko plānu (sākuma plānu)..

Par Bluehost pozitīvās atsauksmes lielākoties ir rezervētas VPS un īpašu serveru plāniem. Izmantojot šos plānus, serveru veiktspēja un neierobežotu MySQL datu bāzu un e-pastu pieejamība tika daudz slavēta.

Arī lielākajā daļā pārskatu ir īpaši pieminēts par Bluehost drausmīgo drošību un klientu atbalstu.

Secinājums par Bluehost un GoDaddy salīdzināšanu

Kurš hostings jums ir vispiemērotākais?

Labākās platformas izvēle

Šie ir iemesli, kāpēc izvēlēties Bluehost, nevis GoDaddy:

 • Neierobežotas MySQL datu bāzes un e-pasta konti ar vairākiem plāniem
 • Uzlabota drošība
 • Lielisks tehniskais un klientu atbalsts
 • Spēja nodrošināt augstu darbspējas laiku pat paaugstinot satiksmes intensitāti

Šie ir iemesli, kāpēc izvēlēties GoDaddy virs Bluehost:

 • Atbalsts Windows mitināšanai
 • Lētākas cenas
 • Vairāk produktu un funkciju
 • Ilgāks naudas atdošanas garantijas laiks – 45 dienas

Ir skaidrs, ka, ja jūs esat pilnīgi iesācējs un vēlaties tikai sākt darbu ar vietni, bez tehniskām zināšanām, GoDaddy izrādās daudz lētāks un ērtāks variants..

Turklāt, ja jūs meklējat Windows mitināšanas platformu, GoDaddy ir tas, kuru izvēlēties.

Tomēr, ja jūsu vietne saņem lielu trafiku un jūs meklējat uzticamību un uzlabotu veiktspēju, šķiet, ka Bluehost ir ideāls tīmekļa mitinātājs jūsu vajadzībām.

Ja jūs meklējat alternatīvu Bluehost, jums nav jāmeklē tālāk par vienu no tās māsu vietnēm, ieskaitot Hostgator, kas arī pieder EIG.

Atbalsta, mērogojamības un lielas trafika pārvaldības ziņā Hostgator nav slikts. Ja jūs meklējat lētu alternatīvu GoDaddy, lai izveidotu pamata vietni, tad varat to mitināt vietnē Dreamhost.

Vai jums ir kāda iepriekšēja pieredze GoDaddy vai Bluehost lietošanā? Vai šis salīdzinājums ir atbildējis uz visiem jautājumiem, kas jums radušies, vai jums joprojām ir kādi jautājumi? Lūdzu, nekautrējieties ievietot komentārus vai dalīties pieredzē zemāk esošo komentāru sadaļā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map