GoDaddy vs Arvixe: kuru Web Host vajadzētu izvēlēties?

Ja esat nolēmis izveidot vietni, iespējams, jūs sajaucaties ar visiem dažādajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem un visiem plāniem, kas tur atrodas. Šis viens pret vienu GoDaddy un Arvixe salīdzinājums ir pieejams, lai palīdzētu jums kārtot jucekli un atrast jums piemērotu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu..


GoDaddy ir liels uzņēmums ar gandrīz 13 miljoniem klientu. Iespējams, ka Arvixe nav tik labi pazīstams kā daži citi hostinga uzņēmumi, taču tas strauji aug – gan lieluma, gan reputācijas ziņā. Gan GoDaddy, gan Arvixe nodrošina dalītu mitināšanu, pārvaldītus WordPress, VPS un īpašu serveru plānus. Gan GoDaddy, gan Arvixe saviem plāniem piedāvā Linux un Windows opcijas.

GoDaddy ir ieguvis neskaitāmas balvas “labākais no”, tostarp 2012. gadā tika nosaukts par Fortune 100 “Labākais uzņēmums, kurā strādāt”. GoDaddy ir guvis atzinību arī par pretrunīgi vērtētajām reklāmas kampaņām. Arvixe ir ieguvis daudzas balvas – tostarp PCMag “Editor’s Choice” 2015. gadā un ir viens no Inc 500 “visstraujāk augošajiem uzņēmumiem Amerikā”.

GoDaddy sākās 1997. gadā kā Jomax Technologies, un 1999. gadā tika pārveidots par Go Daddy. 2006. gadā zīmols tika mainīts uz GoDaddy (divi nosaukumi apvienojās). Privātai investīciju grupai pieder GoDaddy, tomēr dibinātājs Bobs Parsons joprojām ir lielākais individuālais akcionārs. Arvixe 2014. gadā nopirka Endurance International Group (EIG). EIG pieder daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi, un, lai arī EIG vietnēm ir dažas līdzības, tās darbojas ar saviem vārdiem.

Salīdziniet GoDaddy un Arvixe veiktspēju

Contents

Laiks un uzticamība

Uptime monitors

Laiks. Kad serveri neatrodas, jūs zaudējat skatītājus un klientus. Uptime garantijas nenozīmē, ka jūsu vietne vienmēr būs aktīva, taču tā norāda uz to, cik liela nozīme tīmekļa resursdatoram ir darbspējas nodrošināšanai. GoDaddy garantē, ka darbspējas laiks būs vismaz 99,9%. Ja vietnes kritums ir 1% vai vairāk no 99,9% viena mēneša laikā, jums tiek ieskaitīti 5% no šī mēneša hostinga maksas. Arvixe ir tāda pati 99,9% garantija ar bezmaksas mēneša atmaksu, ja tā ir zemāka par šo procentuālo daļu.

Performance. GoDaddy savos kopīgajos plānos izmanto Core i7 procesorus, bet VPS un speciālajos plānos – Xeons. Arvixe izmanto jaunākos Xeons un saglabā klientu datus par 15K RAID desmit piedziņām. Arvixe datu bāzes un e-pasta serveri atrodas SSD krātuvē.

Pārbaudes laikā GoDaddy vietnē slodzes laiks bija 2,91 s, kas ir ātrāks nekā 56% no vietnēm, kas pārbaudītas ar Pingdom. Salīdzināmas Arvixe vietnes ielādes laiks bija 1,05s%, kas ir ātrāk nekā 89% no pārbaudītajām vietnēm.

Uzticamība. GoDaddy ir datu centrs, kas tam pieder Phoenix, Arizonas štatā, un tas nomā divus citus Arizonas centrus Mesā un Scottsdale. GoDaddy ir arī citi datu centri Čikāgā, Losandželosā un Ešburnā, Virdžīnijā. Starptautiskās vajadzības tiek nodrošinātas ar Eiropas centru Amsterdamā un Āzijas centru, kas atrodas Singapūrā. Datu centrus darbina un atdzesē ar dublēšanu un dublēšanu ar dīzeļdegvielu.

Arvixe atbilst globālajām prasībām, izmantojot datu centrus Dalasā, Teksasā, Amsterdamā un Honkongā. Datu centri ir pilnībā lieks un tiek uzraudzīti uz vietas, lai nodrošinātu drošību un uzticamību.

Atzinums par GoDaddy un Arvixe Performance

Arvixe ir labāka darbības laika garantija un daudz ātrāks slodzes un reakcijas laiks testos.

GoDaddy un Arvixe funkcijas

Salīdziniet galvenās funkcijas

Galvenās īpašības salīdzinātas

Piezīme: “Neierobežots” un “nemērīts” ir mārketinga termini, ko bieži izmanto tīmekļa mitināšanas uzņēmumi. Pretēji tam, ko jūs varētu ticēt, tas nenozīmē “visu, ko varat izmantot”. Tā vietā tas norāda uz to, ko mitināšanas uzņēmums “uzskata par saprātīgu izmantošanu”.

Domēna reģistrācija. Lai gan abi mitinātāji ir domēnu reģistrētāji, GoDaddy ir lielākais reģistrators pasaulē, un pārvaldībā ir vairāk nekā 60 miljoni domēnu. GoDaddy piedāvā viena gada bezmaksas domēna reģistrāciju sākotnējam termiņam, kad termiņš ir 12 mēneši vai ilgāks. Arvixe piedāvā bezmaksas domēnu tik ilgi, kamēr jums ir plāns ar viņiem, un tas piedāvā bezmaksas pārsūtīšanu, ja jums jau ir domēns.

Vietņu veidotājs. GoDaddy ir vilkšanas un nomešanas saskarne ar vietni Builder, sākot ar akcijas cenu USD 1 mēnesī. Arvixe nodrošina RvSiteBuilder, kam ir WSYWIG redaktors un vairāk nekā 600 tīmekļa veidnes..

Datu bāzes. Atkarībā no izvēlētā plāna GoDaddy piedāvā no 10 līdz neierobežotām MySQL datu bāzēm. Arvixe piedāvā neierobežotas MySQL un PostgreSQL datu bāzes.

E-pasta konti. GoDaddy atkarībā no plāna piedāvā no 100 līdz 1000 kontiem ar 100 MB līdz 1 GB lielu krātuvi. Arvixe nodrošina neierobežotu e-pasta kontu un e-pasta pāradresāciju uz visiem saviem plāniem.

WordPress mitināšana. Gan GoDaddy, gan Arvixe piedāvā pārvaldītos WordPress plānus. Pārvaldītajā WordPress plānā hostinga uzņēmums veic dublējumus un atjauninājumus jūsu vietnē, ļaujot jums koncentrēties uz svarīgo lietu – vietnes saturu.

Ej tētiGoDaddy ir četri WordPress plāni. Basic, kas ir ierobežots vienā vietnē, 25 000 apmeklētāju mēnesī un 10 GB SSD krātuves; Deluxe ar vienu vietni, 100 000 apmeklētāju un 15 GB krātuvi; Galīgais ar divām vietnēm, 400 000 apmeklētāju un 30 GB SSD krātuvi; un izstrādātāju ar ne vairāk kā 5 vietnēm, 800 000 apmeklētāju un 50 GB SSD krātuves. Pasūtot gada termiņu, visiem ir pieejams bezmaksas domēns. Galīgais plāns ietver bezmaksas vietņu bloķēšanu.

ArvixeArvixe piedāvā divus kopīgus WordPress plānus – Personal Class un Personal Class Pro. Ja jūsu vietne pieaug, to mitināšanas mērogi tiek pārdalīti, VPS, Dedicated un Cloud serveros atkarībā no jūsu vajadzībām. Viņiem ir neierobežota telpa un joslas platums, kā arī diennakts tērzēšana un tālruņa atbalsts viņu WordPress mitināšanai.

e-komercijas risinājums. Gan GoDaddy, gan Arvixe, izmantojot vadības paneli, piedāvā bezmaksas iepirkšanās ratiņus, piemēram, Magneto, ZenCart, PrestaShop un citus. Arvixe atbalsta daudzas bezmaksas un komerciālas e-komercijas iespējas, daudzas ar atbalstu visu diennakti un automātisku instalēšanu.

Dublējumi. GoDaddy ir vietnes dublēšanas un atjaunošanas plāns par ikmēneša maksu ar koplietotajiem plāniem un bezmaksas ikdienas dublējumi WordPress, VPS un īpašiem plāniem. Arvixe katru dienu veic savu serveru momentuzņēmumu dublējumus. Arvixe iesaka klientiem pašiem izveidot dublējumus un glabāt tos ārpus vietnes (kas ir labs padoms neatkarīgi no plāna).

Hostinga drošība. GoDaddy skenē un proaktīvi rīkojas pret DDoS draudiem, un tas nodrošina to, ko tā sauc par “CageFS”. CageFS ļauj iestatīt lietotāja privilēģijas, lai ierobežotu piekļuvi saturam. GoDaddy nodrošina SpamAssasin, kā arī BoxTrapper e-pasta filtrēšanai. Arvixe skenē un aktīvi rīkojas pret DDoS draudiem, kā arī nodrošina brutālu spēku aizsardzību. Arvixe nodrošina SpamAssassin un Spamhaus filtrēšanu.

GoDaddy saviem plāniem nodrošina bezmaksas koplietojamu SSL, bet augstākajiem līmeņiem privātais SSL ir bezmaksas. Arvixe savās Linux kopīgajos plānos nodrošināja kopīgu SSL, taču kopš 2015. gada beigām koplietotie SSL vairs nav pieejami Linux vai Windows PersonalClass koplietotajiem plāniem. Var iegādāties privātas SSL. Arvixe BusinessClass plānos ir bezmaksas SSL, ja vien jums ir plāns ar Arvixe.

Gan GoDaddy, gan Arvixe piedāvā Windows vai Linux serverus.

Vadības panelis. Arvixe izmanto nozares standartu cPanel. GoDaddy izmanto cPanel, taču tas ir veicis dažus pielāgojumus, kas var padarīt to nepazīstamu parastajiem cPanel lietotājiem.

Ekstras. Papildus hostinga plāniem GoDaddy piedāvā arī SEO, tiešsaistes mārketinga un dizaina pakalpojumus par papildu samaksu. Gan GoDaddy, gan Arvixe ir izplatītāju plāni un saistītās programmas. Arvixe piešķir USD 100 reklāmas kredītu uzņēmumam Bing / Yahoo un 100 USD Google AdWords.

Atzinums par GoDaddy un Arvixe galvenajām funkcijām

Abiem hostinga uzņēmumiem ir daudz kopīgu lietu – abos tiek izmantots cPanel, abiem ir Linux un Windows serveri, un abiem ir labas drošības iespējas. GoDaddy tiek uzskatīts par nozares līderi domēnu reģistrācijā, bet Arvixe neierobežotais joslas platums, datu bāzes un e-pasta funkcija saviem plāniem piešķir tai priekšrocības.

Salīdziniet GoDaddy un Arvixe tīmekļa mitināšanas plānus un cenas

Hostinga plāni & Cenu noteikšana

Cenu plāni salīdzināti

Piezīme: Cenu noteikšana tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem ir kustīgs mērķis. Lai saglabātu konkurētspēju, visa gada garumā tiek rīkotas īpašas akcijas. Cenu noteikšana ir tāda, kāda tika piedāvāta šī salīdzinājuma laikā. Jāņem vērā, ka promo cenas parasti ir izdevīgas tikai pirmajam pakalpojumu termiņam, tāpēc pierakstīšanās uz ilgāku laiku nozīmē lielākus ietaupījumus. Parasti reģistrēšanās uz ilgāku termiņu neatkarīgi no notiekošajām akcijām nozīmē, ka, visticamāk, būs cenu starpība.

Ej tēti. GoDaddy piedāvā trīs Linux kopīgos plānus un trīs Windows kopīgos plānus – abām opcijām ir līdzīgas funkcijas. Ekonomija ļauj vienai vietnei, neierobežotu joslas platumu un 100 GB krātuves, par 3,99 USD. Deluxe mēnesī 4,99 USD un Ultimate 7,99 USD mēnesī piedāvā neierobežotu vietņu skaitu, neierobežotu joslas platumu un neierobežotu krātuvi. Visi plāni ir saistīti ar bezmaksas domēna reģistrācijas gadu gada plānā. E-pasta kontu skaits ir ierobežots attiecīgi līdz 100, 500 un 1000. Ultimate plāns pievieno bezmaksas SSL sertifikātu uz vienu gadu.

Arvixe. Arvixe piedāvā četrus kopīgus plānus – divus PersonalClass un divus BusinessClass. Izrakstīšanās laikā varat izvēlēties ASV, Eiropas vai Āzijas datu centrus. Gan personīgais, gan biznesa piedāvā neierobežotu vietu, joslas platumu, e-pastus un datu bāzes. PersonalClass (4 USD mēnesī) un BusinessClass (22 USD mēnesī) atšķiras no Pro versijām, PersonalClassPro (7 USD mēnesī) un BusinessClassPro (35 USD mēnesī) ar to, ka Pro līmeņiem ir atļauts neierobežots skaits vietņu, savukārt tikai ārpus Pro līmeņiem atļaut sešus. Atšķirība starp PersonalClass un BusinessClass ir tā, ka BusinessClass serverī ir mazāk lietotāju – būtībā tas ir koplietojamais hostings ar VPS funkcijām. ASP opcija katram plānam un līmenim iet par dažiem dolāriem vairāk. Arvixe kopīgie plāni nodrošina neierobežotas MySQL un PostgreSQL datu bāzes. Biznesa klases plāniem ir arī bezmaksas SSL sertifikāts tik ilgi, kamēr vietne tiek mitināta kopā ar Arvixe.

Abi piedāvā pārvaldītu WordPress mitināšanu. GoDaddy piedāvā četrus plānus. Vietnēs bija atļauts diapazons no 1 vietnes zemākajā līmenī līdz 5 vietnēm augstākajā. GoDaddy ierobežo apmeklētāju skaitu mēnesī, pamatojoties uz jūsu plānu, un SSD krātuves apjoms mainās atkarībā no plāna. GoDaddy cenas ir 3,99 USD, 4,49 USD, 7,99 USD un 13,99 USD mēnesī. Arvixe piedāvā PersonalClass WordPress plānu par USD 4 mēnesī un PersonalClassPro plānu par USD 7 mēnesī. Diviem plāniem ir neierobežots joslas platums, neierobežota krātuve un neierobežots skaits datu bāzu. PersonalClassPro plāns ļauj neierobežotam skaitam vietņu. Arvixe WordPress plāni ir viegli mērogojami, lai gan WordPress cenas tiek paaugstinātas VSP vai speciālajos serveros.

GoDaddy piedāvā vairāk VPS plānu, piecus plānus Linux un piecus Windows – Windows plāni maksā apmēram 10 USD mēnesī. GoDaddy plāni piedāvā neierobežotu joslas platumu un no 40 GB līdz 250 GB lielu krātuvi (atkarībā no līmeņa). Arvixe piedāvā divus plānus katram Linux un ASP (Windows). Arvixe cena ir aptuveni USD 30 vai tik augstāka. Tomēr GoDaddy ierobežo vietņu skaitu līdz 3. Arvixe ir neierobežots joslas platums un atļauts neierobežots vietņu skaits, kā arī bezmaksas SSL sertifikāts tik ilgi, kamēr jums ir plāns. GoDaddy piedāvā 5 īpašus plānus operētājsistēmai Linux un 5 operētājsistēmai Windows. GoDaddy Windows plāni darbojas apmēram par 30 USD vairāk nekā tā Linux plāni. GoDaddy plānos ir neierobežots joslas platums. Arvixe nodrošina sešus viena procesora plānus, un salīdzināmo piedāvāto plānu plāni ir nedaudz augstāki nekā GoDaddy. Arvixe piedāvā arī divus iespaidīgus daudzprocesoru veltītus plānus – lai arī par cenu, kas pārsniedz USD 350 mēnesī.

GoDaddy piedāvā dažādus mārketinga kredītus atkarībā no jūsu atrašanās vietas. Arvixe nodrošina bezmaksas mārketingu ar 100 ASV dolāru kredītu uzņēmumam Bing / Yahoo un 100 ASV dolāru Google AdWords. Abi pārdod domēna vārdus. GoDaddy nodrošina jaunu reģistrāciju vienu bezmaksas reģistrācijas gadu, savukārt Arvixe nodrošina bezmaksas domēna reģistrāciju, kamēr vien jūs sekojat savam plānam..

GoDaddy un Arvixe piedāvā naudas atdošanas garantijas. GoDaddy piedāvā standarta 30 dienu garantiju uz gadu un augstākiem termiņiem. Mēneša plāniem GoDaddy pilnā kompensācija ir ierobežota līdz 48 stundām, un pēc tam tā tiek novērtēta. Arvixe piedāvā ilgāku 60 dienu garantiju. Ja jums ir bezmaksas domēna reģistrācija Arvixe vai GoDaddy, viņi ieturēs domēna reģistrācijas maksu no atmaksas, un jūs saglabāsit domēna vārdu.

Atzinums par hostinga plānu cenu veidošanu

Koplietojamai mitināšanai Arvixe ir priekšrocība ar tās “neierobežotajām” funkcijām ar cenu līdzīgu vai zemāku nekā GoDaddy. Arvixe ir priekšrocība VPS ar tā “neierobežotajām” funkcijām. GoDaddy speciālajiem plāniem ir zemākas cenas, lai gan, ja jums ir nepieciešams nopietns serveris (par ievērojami augstāku cenu), Arvixe atkal ir jūsu izvēle no šiem diviem.

Cik ērti lietot GoDaddy un Arvixe

Lietošanas ērtums

Cik ērti lietojams interfeiss

Vadības panelis. Gan GoDaddy, gan Arvixe izmanto cPanel, lai gan GoDaddy nedaudz modificē interfeisu. cPanel lietotājam draudzīgais grafiskais interfeiss ir nozares standarts, un tam ir lielākā daļa funkciju, kas vajadzīgas jūsu vietnes administrēšanai, izmantojot viegli identificējamas ikonas. GoDaddy nodrošina nozares standartu Plex ar saviem Windows plāniem, Arvixe izmanto WebSitePanel.

Vienu klikšķi Installer. GoDaddy nodrošina viena klikšķa lietotnes instalēšanu simtiem lietotņu, izmantojot savu vadības paneli. Arvixe nodrošina viena klikšķa lietotnes instalēšanu simtiem lietotņu, izmantojot Softaculous. Abiem ir viena klikšķa WordPress instalēšana.

Vietņu navigācija. Gan GoDaddy, gan Arvixe vietnes sniedz jums nepieciešamo informāciju. GoDaddy papildus mitināšanai piedāvā arī citus produktus, tāpēc navigācija ir nedaudz mulsinošāka, un tā lapās ir daudz ritināšanas. Arvixe’s ir nepiesārņots un precīzi redzams. Viegli lasāmās Arvixe salīdzināšanas diagrammas skaidri parāda līmeņu atšķirības.

Atzinums par lietošanas vienkāršību

To varētu uzskatīt par neizšķirtu, jo viņi abi izmanto cPanel un abas nodrošina daudzas lietotnes ar viena klikšķa instalēšanu. Arvixe varētu saņemt nelielu pamāšanu, jo vietnē ir vieglāk orientēties.

GoDaddy un Arvixe atbalsts

Tehniskais un klientu atbalsts

Lietotāju atbalsts tika salīdzināts

Balstoties uz klientu atsauksmēm, GoDaddy būtu jāuzskata par ne labāku par vidējo. Arvixe ir tādā pašā situācijā. Kopš EIG izpirkšanas Arvixe ir cietuši klientu apkalpošanas vērtējumi. PCMag bija nosaukusi Arvixe par redaktora izvēli 2015. gadā, bet 2016. gada sākumā tas pazemināja savus vērtējumus sliktā klientu atbalsta un ilgo gaidīšanas laiku dēļ.

GoDaddy un Arvixe abiem ir e-pasts un tiešraides tērzēšana visu diennakti. GoDaddy tālrunis darbojas visu diennakti, savukārt Arvixe tālruņa atbalsts ir ierobežots līdz darba stundām. Abiem ir plaša zināšanu bāze ar pamācībām. GoDaddy papildus savam emuāram piedāvā informatīvus rakstus “GoDaddy garāžā”. Arvixe ir aktīvs emuārs.

Atzinums par lietotāju atbalstu

Iespējams, ka Arvixe šeit ir ieguvis labumu klientu apkalpošanai, jo GoDaddy’s tiek uzskatīts par vidējo vai nedaudz virs tā. Tomēr nesen Arvixe darbības laiks un klientu apkalpošana ir kavējusies, un klientu gaidīšanas laiks ir pārāk ilgs.

Lietotāju atsauksmes par GoDaddy un Arvixe

Lietotāju atsauksmes

Lietotāju atsauksmes tika salīdzinātas

Piezīme: Atsauksmes bieži pērk – vai nu tieši, vai kā stimulu kredītu mitināšanai. Pat likumīgas atsauksmes parasti sniedz kaislīgs klients, tāpēc lielākajai daļai atsauksmju ir izteikti negatīvs vai izteikts pozitīvs nosliece. Tomēr, ja pastāvīgi parādās kaut kas pozitīvs vai negatīvs, tas ir jāizmeklē.

Negatīvas atsauksmes par GoDaddy un Arvixe

Ej tēti. Visnegatīvākie pārskati par GoDaddy attiecas uz tā slikto klientu atbalstu, dažu plānu stingriem ierobežojumiem un kaitinošām dīkstāvēm..

Arvixe. Jaunākās negatīvās atsauksmes par Arvixe attiecas uz sliktu klientu apkalpošanu un ilgu gaidīšanas laiku.

Pozitīvas atsauksmes par GoDaddy un Arvixe

Ej tēti. GoDaddy klientu pozitīvās atsauksmes komentē tā domēna reģistrācijas pakalpojumus un cenas.

Arvixe. Arvixe klienti augstu novērtējuši ar to, ka ir pieejams tik daudz iespēju par šādu budžeta cenu. Windows klienti raksta par prieku atrast mitināšanu par pieņemamu cenu.

Atzinums par lietotāju atsauksmēm

Atsauksmes mēdz norādīt, ka GoDaddy koncentrējas uz domēna reģistratūru, un mitināšana ir pārdomāta. Lai gan Arvixe tagad saņem dažas negatīvas sūdzības par klientu apkalpošanu, to klienti joprojām augstu vērtē.

Secinājums par GoDaddy un Arvixe salīdzināšanu

Kurš hostings jums ir vispiemērotākais?

Labākās platformas izvēle

Abiem šiem hostinga uzņēmumiem ir pozitīvas un negatīvas iezīmes.

Iemesli izvēlēties Arvixe, nevis GoDaddy:

  • Bezmaksas domēns tik ilgi, kamēr tiek mitināts plāns
  • Vairāk neierobežotu iespēju plānos
  • Ilgāka naudas atdošanas garantija

Iemesli izvēlēties GoDaddy pār Arvixe:

  • Papildus mitināšanai pārdod vairākus tīmekļa produktus
  • Vairāk līmeņu, lai plānos būtu vairāk iespēju
  • Bezmaksas tālrunis visu diennakti

GoDaddy varētu būt vispiemērotākais iesācējiem, jo ​​visu, kas saistīts ar tīmekli, sākot ar domēna vārdu un beidzot ar SSL, mārketinga un SEO pakalpojumiem, kā arī tiešsaistes grāmatvedību, var iegūt no vienas vietnes. Arvixe ir pievilcīgs variants tiem, kas vēlas “neierobežotu visu” par budžeta cenām. Mazajiem uzņēmumiem pievilcīgs būs neierobežots joslas platums un krātuve. Uzņēmumiem, kuriem nepieciešama VPS vai speciāli izveidoti serveri, GoDaddy atradīs arī pievilcīgu izvēli – lai arī tie, kuriem nepieciešama nopietna skaitļošana, varētu vēlēties apskatīt Arvixe dubultprocesoru veltītos plānus.

Ir daudz citu iespēju, kuras varat pārbaudīt, meklējot tīmekļa mitinātāju. Viens, kam vajadzētu būt jūsu radaram, ir InMotion Hosting, pateicoties tā lieliski pārvaldītajiem WordPress plāniem. Tas piedāvā vienu no labākajām naudas atdošanas garantijām nozarē – 90 dienu naudas atdošanas garantiju, salīdzinot ar GoDaddy 30 dienu garantiju, un 60 dienu garantiju no Arvixe. Ja jums nav prātā spert nelielu soli cenu noteikšanā, sākot no budžeta mitināšanas cenām, lai iegūtu labākās funkcijas un ātru iekraušanas un reakcijas laiku, vietne SiteGround ir mitināšanas uzņēmums, kas jums jāapsver.

Vai jums ir kādi jautājumi par GoDaddy vai Arvixe? Kāda ir bijusi jūsu pieredze ar tīmekļa mitināšanu? Atstājiet savus komentārus un dariet mums to zināmu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me