GoDaddy vs A2 Hostings: kuru Web Host vajadzētu izvēlēties?

Tīmekļa vietnes mitināšana bieži tiek aizmirsta par visu, kas saistīts ar tīmekļa vietnes izveidi, padarot to tikai pareizu un nodrošinot, ka skatītājiem tajā ir liela pieredze. Bet kāda ir iespaidīgās vietnes izmantošana, ja tā nav pieejama visu diennakti?


Pareizajam tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam nevajadzētu būt pārdomātam, un tieši šeit mēs nonākam. Šeit ir salīdzinājums starp diviem labākajiem mitināšanas pakalpojumiem: GoDaddy un A2 Hostings. Mēs esam veikuši pētījumu, lai sniegtu jums pietiekami daudz informācijas, lai izlemtu, vai katrs pakalpojums jums ir vispiemērotākais.

Gan GoDaddy, gan A2 Hosting ir cienījami uzņēmumi, kas darbojas nedaudz dažādās sfērās. A2 Hostings darbojas kopš 2005. gada, un GoDaddy tika dibināts 1997. gadā.

Pēc lieluma GoDaddy ir aptuveni desmit reizes lielāks nekā A2 Hostings, tas mitina apmēram 730 000 vietņu A2 nedaudz vairāk kā 63 000. A2 Hostings koncentrējas uz tīmekļa mitināšanu, savukārt GoDaddy ir vislabāk pazīstams ar domēnu reģistrāciju, kā arī atsevišķi nodarbojas ar e-pastu un mārketingu, kā arī tīmekļa drošību. GoDaddy piedāvā arī Pro programmu, kas paredzēta tieši izstrādātājiem.

Salīdziniet GoDaddy un A2 Hosting veiktspēju

Contents

Laiks un uzticamība

Uptime monitors

Laiks. Laiks un uzticamība ir divi tīmekļa mitināšanas aspekti, kas piesaista lietotāju komentārus, ja viņu vietnes ne vienmēr ir pieejamas. GoDaddy un A2 Hosting piedāvā nozares standarta garantiju – 99,9% uptime; abi pakalpojumu sniedzēji ir konsekventi sasnieguši šo atzīmi ar A2, kam ir neliela mala ar 100% uptime tajā pašā laika posmā kā GoDaddy’s 99,94% uptime.

Performance. GoDaddy ierindojas augstā ātrumā trešo personu ekspertu veiktos mērījumu testos. Tomēr lietotāju atsauksmes ir dažādas, ar stāstiem par ļoti lēnu ātrumu un cilvēkiem, kuri priecājas par to, cik ātri tiek ielādētas viņu vietnes. GoDaddy izmanto Solid State Drive serverus, taču ierobežo SSD krātuves daudzumu katram tā mitināšanas plānam.

Visus trīs A2 Hostinga plānus darbina Solid State Drive Speed ​​Boost serveri, kuri, pēc viņu domām, darbojas līdz 20 reizēm ātrāk nekā konkurentu parastie serveri. Un atšķirībā no dažiem konkurentiem, kas piedāvā šo ātro pakalpojumu tikai ar noteiktām vietnes funkcijām, A2 aptver visus failus, operētājsistēmu un datu bāzes.

Turklāt A2 Hostings slēdz līgumus ar trešās puses uzņēmumu, lai izsekotu to darbības laiku un ātrumu, kas visiem tiek parādīts tīmeklī..

Uzticamība. Viens no tīmekļa mitināšanas pakalpojuma uzticamības aspektiem ir vairāki datu centri, lai uzņēmumi kļūmes gadījumā varētu pārslēgt jūsu vietni starp tām. Centri dažādās valstīs ir prēmija! GoDaddy datu centri atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs (7 centri), Amsterdamā un Singapūrā.

A2 Hosting datu centri darbojas arī visā pasaulē, ar serveriem Vašingtonā, DC un Kalifornijā ASV, Austrālijā un Vācijā. Lai saglabātu augstu uzticamību, abi uzņēmumi izmanto lieku jaudu un dzesēšanu, kā arī uzraudzību uz vietas.

Atzinums par GoDaddy un A2 hostinga veiktspēju

A2 hostings un GoDaddy apstrādes ātrumā un uzticamībā ir ļoti sasaistīti, tāpēc mēs padarām A2 Hosting par līderi šeit, izmantojot savus SSD serverus visiem tīmekļa mitināšanas aspektiem..

GoDaddy un A2 hostinga iespējas

Salīdziniet galvenās funkcijas

Galvenās īpašības salīdzinātas

Piezīme: Funkcijas, kuras piedāvā tīmekļa mitināšanas pakalpojums, bieži vien var būt nojaucējs jūsu lēmumā. Kā tāda nav iezīme, taču interese ir par to, ka A2 Hostings ir apņēmies būt videi draudzīgs. Kopš 2007. gada A2 nav bijis oglekļa neitrāla, mudinot darbiniekus veikt tāldarbu, pārstrādāt vecos serverus, stādīt kokus un samazināt atkritumu daudzumu.

Domēna reģistrācija. Domēna vārda reģistrācija, iespējams, ir pirmā lieta, kas jums ienāk prātā, domājot par GoDaddy, tāpēc nav pārsteigums, ka tur varat iegādāties savas vietnes domēnu kopā ar tā tīmekļa mitināšanas plānu..

GoDaddy nodrošina vienu bezmaksas domēna vārdu ar jebkuru gada (vai ilgāku) plānu sākotnējā līguma darbības laikam. Izmantojot A2 Hostings, jūs varat iegādāties savu domēna vārdu tieši no viņiem. Abi pakalpojumu sniedzēji ļauj pārsūtīt esošo domēna vārdu.

Vietņu veidotājs. Gan GoDaddy, gan A2 Hostings nodrošina vietnes veidotāju, lai jūs varētu izveidot savu vietni. GoDaddy (precīzi nosaukts) vietnes veidotājam ir pievienota ikmēneša maksa, kamēr A2 Hosting RVSiteBuilder ir bez maksas ar visiem saviem mitināšanas plāniem. Vietņu veidotājs ir ļoti populārs, un tam ir dažas augstākās klases funkcijas, lai izveidotu pievilcīgu vietni.

Datu bāzes. Gan GoDaddy, gan A2 Hosting piedāvā SQL datu bāzes ar visiem saviem plāniem. GoDaddy ierobežo, cik daudz datu bāzu jums ir atļauts ar katru plānu, savukārt A2 Hostings tikai ierobežo datu bāzes zemākajam plānam.

WordPress mitināšana. A2 mitināšanai un GoDaddy ir lieliska WordPress pārvaldīta mitināšana.

2014. gada beigās A2 Hosting ieviesa A2 Optimized, WordPress spraudni, kas nodrošina automātisku WordPress vietņu konfigurēšanu, lai nodrošinātu pēc iespējas ātrāku (6x) lapu ielādi. Vienlaikus ar šo ātrumu WordPress vietnēm tiek nodrošināta labāka drošība.

A2 WordPress mitināšana ietver iespēju pilnībā pārvaldīt vairākas WordPress vietnes no viena informācijas paneļa un masveida surogātpasta komentāru noņemšanu. Pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem ir tāda pati cena kā parastajiem mitināšanas plāniem.

GoDaddy ļauj jums izveidot savu WordPress vietni GoDaddy vidē vai ienest esošo WordPress vietni. Pārvaldītais WordPress mitināšana nodrošina jums bezmaksas ikdienas WordPress vietņu dublējumkopijas (ar atjaunināšanu ar vienu klikšķi) un interaktīvus aprakstus un apmācības videoklipus..

Ar GoDaddy ir 4 WordPress plāni. Pamata plāns ar vienu WordPress vietni sākas ar 3,99 USD mēnesī, un augstākā līmeņa plāns – izstrādātājs – apstrādā 5 vietnes un līdz 800 000 apmeklētāju par USD 13,99 mēnesī. Divos labākajos plānos ietilpst SSL sertifikāts (70 ASV dolāru vērtība). Tāpat kā parastos mitināšanas plānos, bezmaksas domēns tiek nodrošināts ar līgumiem uz divpadsmit mēnešiem vai ilgāk.

e-komercijas risinājums. A2 mitināšana un GoDaddy pieeja e-komercijai ir atšķirīga.

GoDaddy apkopo vietni, mitināšanu un QuickCart (savu patentēto iepirkumu grozu) par mēneša maksu. Izmantojot neierobežotus produktus, savus kuponus un iespēju atvērt veikalu Facebook, GoDaddy nodrošina vienas pieturas aģentūru visām jūsu e-komercijas vajadzībām..

A2 mitināšanai nav sava e-komercijas risinājuma, bet tā piedāvā partnerības, izmantojot viena klikšķa iestatījumus, ar ļoti populāriem e-komercijas pakalpojumiem, ieskaitot Magneto, OpenCart, PrestaShop un AbanteCart. Izmantojot šo metodi, jums pašiem jāsaliek biti.

Dublējumi. Mums tikai jāsaka, ka neatkarīgi no tā, ko jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojums nodrošina dublēšanai, jums joprojām ir regulāri jāveido savas vietnes rezerves kopija. Katram gadījumam.

Tomēr GoDaddy un A2 Hostings jums nodrošina dažus rezerves pakalpojumus.

A2 Hostings nodrošina failu atkopšanas programmu Server Rewind, kurai ir divi galvenie plāni. Servera pārtīšana periodiski uzņem jūsu vietnes momentuzņēmumus, bet ne datu bāzes, un tiem varat piekļūt, izmantojot vadības paneli.

GoDaddy iekasē maksu par rezerves un atjaunošanas pakalpojumiem. Par maksu jūs saņemat automātisku ikdienas dublējumu ar iestatītu datu glabāšanas apjomu, kas pieejams rezerves kopijai.

Hostinga drošība. Abi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji drošību uztver ārkārtīgi nopietni. GoDaddy novērš rūpes par ļaunprātīgu programmatūru jūsu vietnē, piedāvājot vietnei LocLock par ikmēneša maksu, lai katru dienu skenētu jūsu vietni, lai identificētu un noņemtu ļaunprātīgu programmatūru. Varat arī iegādāties SSL sertifikātu, lai nodrošinātu slepenu datu, kas ievadīti jūsu vietnē, aizsardzību.

A2 Hostingam ir bezmaksas pastāvīgās drošības pakalpojums ar visiem hostinga plāniem. Aizsardzība ietver 24/7/365 drošības uzraudzību, vīrusu skenēšanu, dubultu ugunsmūri un citas servera aizsardzības. Jāatzīmē HackScan, bezmaksas aizsardzība, kas bloķē hakerus, pirms tie nodara kaitējumu klientu vietnēm. Ir pieejami arī SSL sertifikāti.

Vadības panelis. Šie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi izmanto cPanel, lai atbalstītu viņu Linux lietotājus, taču katrs panelis izskatās un darbojas savādāk. A2 izmanto parasto cPanel, un tā navigāciju būs viegli paņemt tiem, kas ar to jau ir iepazinušies. GoDaddy ir pielāgojis standarta cPanel; izskatā tas atbilst GoDaddy stilam, un lietotāji ziņo, ka tas ir labi izkārtots un ērti pārvietojams.

Tie, kas izvēlas Windows tīmekļa mitināšanas opciju, izmantojot GoDaddy, izmanto Odin Plesk vadības paneli.

Atzinums par GoDaddy un A2 mitināšanas galvenajām funkcijām

A2 Hostings pārspēj GoDaddy šeit par tās bezmaksas funkcijām, jo ​​īpaši dublējumiem, vietņu veidotāju un SQL datu bāzēm. GoDaddy tomēr ir labāks par integrēto e-komercijas risinājumu.

Salīdziniet GoDaddy un A2 Hostinga tīmekļa mitināšanas plānus un cenas

Hostinga plāni & Cenu noteikšana

Cenu plāni salīdzināti

Piezīme: Vienmēr ir grūti rakstīt par cenu noteikšanu, jo cenas var mainīties, atlaides tiek regulāri piedāvātas, un promo cenas ir derīgas tikai sākotnējam līgumam un pēc tam atgriežas pie, parasti, daudz augstākas, parastās cenas. Lai uzzinātu cenu, vienmēr izlasiet smalko druku un ņemiet vērā, ka, jo ilgāks ir līgums, jo mazākas ir izmaksas mēnesī.

Ej tēti. GoDaddy piedāvā trīs Linux tīmekļa mitināšanas plānus – Basic, Deluxe un Ultimate, un noklusējuma līgums katram ir 36 mēneši..

Pamata vietnei, sākot no 3,99 USD mēnesī par cenu ar atlaidi, ir ieteicama vietne iesācējiem, jo ​​jums ir tikai viena vietne un 100 e-pasta adreses. Ja jums ir vairākas vietnes, apsveriet luksusa cenu 4,49 USD mēnesī (atlaides cena) ar neierobežotu vietņu skaitu un 500 e-pasta adresēm. Tiem, kuriem ir e-komercijas veikals vai ir ļoti intensīva satiksme, vajadzētu apskatīt galveno plānu – Ultimate – mēnesī 7,99 USD. Visiem plāniem ir neierobežots joslas platums un bezmaksas domēns ar vismaz 12 mēnešu līgumu.

Windows tīmekļa mitināšanas plāni ar GoDaddy ir līdzīgi, taču katrā plānā ir iekļauti dažādi SQL un MYSQL datu bāzu numuri. Vienas vietnes ekonomikas plāns sākas ar atlaižu cenu 3,99 USD mēnesī, un Deluxe plāns ar neierobežotu vietņu skaitu, joslas platumu un krātuvi ienāk mēnesī 4,49 USD (atlaides cena). Ar Ultimate plānu mēnesī ir pieejamas neierobežotas vietnes, krātuves, joslas platums un datu bāzes. Visiem plāniem ir bezmaksas domēns ar gada (vai ilgāku) līgumu.

GoDaddy piedāvā VPS, Cloud un speciālus tīmekļa mitināšanas plānus, izmantojot savas vietnes Pro sadaļu.

A2 mitināšana. A2 mitināšanai ir arī trīs Linux mitināšanas plāni, un tie ir līdzīgi GoDaddy plāniem. Vienai vietnei Lite maksā 3,92 USD mēnesī (36 mēnešu līgums) ar 5 datu bāzēm un 25 e-pasta adresēm. Swift plānā par USD 4,90 mēnesī ir neierobežotas vietnes, datu bāzes un e-pasta adreses. Turbo ātrums, kas ir 20x lielāks nekā parasti, ir Turbo plāna iezīme 9,31 USD mēnesī, kas nāk arī ar A2 vietnes paātrinātāju. Visiem plāniem ir neierobežota krātuve un pastāvīgā drošība. A2 mitināšana nepiedāvā Windows mitināšanu.

A2 Hostings piedāvā arī VPS un speciālus Linux tīmekļa mitināšanas plānus ar pārvaldītām un nepārvaldītām iespējām katram.

Kompensācijas. Gan GoDaddy, gan A2 Hostingam ir naudas atdošanas politika. Izmantojot GoDaddy, ja esat pierakstījies vai izmantojat pakalpojumu mēnesī, 48 stundu laikā jums jāpieprasa atmaksa; ar gada līgumiem jums ir 45 dienas, lai prasītu naudu atpakaļ. Jums ir jāsniedz sava pieprasījuma iemesls. A2 Hostinga naudas atdošanas politika nav tik liberāla. Jums ir tikai 30 dienas, lai pieprasītu pilnu naudas atmaksu; pēc šī perioda jūs saņemsit proporcionālu summu.

Atzinums par hostinga plānu cenu veidošanu

Kā dažkārt notiek, GoDaddy un A2 Hostinga atlaižu cenām tas ir neizšķirts. Arī viņu atmaksas politika ir līdzīga.

Cik ērti lietot GoDaddy un A2 Hostings

Lietošanas ērtums

Cik ērti lietojams interfeiss

Vadības panelis. Ja esat pazīstams ar parasto cPanel, jūs jutīsities mājās, izmantojot A2 Hostinga vadības paneli, kura pamatā ir standarta cPanel. GoDaddy ir paņēmis standarta cPanel un pielāgojis ne tikai to, kā tas izskatās, bet arī pievienojis pielāgotas ikonas; lietotāju atsauksmes par šīm izmaiņām ir novērtētas ļoti pozitīvi.

Vienu klikšķi Installer. GoDaddy saviem Linux lietotājiem nodrošina viena klikšķa instalēšanu vairāk nekā 125 lietotnēm un vairāk nekā 50 lietotnēm Windows abonentu mitināšanai. Tomēr visu šo lietotņu vietnē nav saraksta. GoDaddy reģistrētajiem domēniem ir iestatīta arī viena klikšķa iestatīšana. A2 Hostings piedāvā arī iestatīšanu ar vienu klikšķi populārām lietotnēm, ieskaitot WordPress motīvus un spraudņus, kā arī e-komercijas risinājumiem, ar kuriem tas sadarbojas.

Vietņu navigācija. A2 mitināšanas vietnē ir ļoti viegli atrast informāciju. Jo īpaši visu plānu visu iespēju salīdzinājums ir skaidri un tīri pieejams tabulā uz vienas lapas. Turpretī GoDaddy vietne ir pārblīvēta, un jums ir jāiet cauri vairākiem ekrāniem, lai uzzinātu visu informāciju par plāniem.

Atzinums par lietošanas vienkāršību

GoDaddy uzņemas vadošo lomu standarta cPanel saskarnes ērti lietojamā pielāgošanā, kā arī pieejamo viena klikšķa lietotņu skaitā.

GoDaddy un A2 hostinga atbalsts

Tehniskais un klientu atbalsts

Lietotāju atbalsts tika salīdzināts

Klientu atbalsts ir viena no tām tīmekļa mitināšanas funkcijām, par kuru jūs nedomājat, kamēr tas jums nav vajadzīgs – un tad tas kļūst ārkārtīgi svarīgs.

Ej tēti. Ir tikai divi veidi, kā sazināties ar GoDaddy klientu atbalstu: piezvanīt viņiem vai izmantot viņu tiešraides tērzēšanas iespēju. Tālruņa numurs nav bez maksas, tāpēc jūs maksājat par gaidīšanas laiku. Viss GoDaddy atbalsta personāls atrodas Arizonā un Ajovā, Amerikas Savienotajās Valstīs.

Recenzenti saka, ka klientu apkalpošanas kvalitāte parasti ir augsta, un vislabākie rezultāti ir vienkāršu un saprotamu vaicājumu gadījumā. Informāciju varat atrast arī GoDaddy zināšanu bāzē vai apskatīt viņu video pamācības.

A2 mitināšana. A2 Hostinga rīcībā ir ASV bāzēta Guru apkalpe, kas jūs atbalstīs, visi ir eksperti vai paši izstrādātāji. Jūs varat sazināties ar Guru apkalpi pa tālruni, e-pastu, iesniedzot biļeti vai izmantojot tiešraidi, 24/7/365. Par ikmēneša maksu ir pieejams prioritārs atbalsts ātrākai biļešu atsaukšanai. Recenzenti ir sajūsmā par klientu apkalpošanas kvalitāti no A2 Hosting, un uzņēmums 2015. gada janvārī no A labāka biznesa biroja saņēma A + vērtējumu…

Atzinums par lietotāju atbalstu

A2 Hosting klientu atbalsts ir vieglāk pieejams nekā GoDaddy, un tas ir saņēmis daudz vairāk atzinību gan par zināšanām, gan par draudzīgumu.

Lietotāju atsauksmes par GoDaddy un A2 Hosting

Lietotāju atsauksmes

Lietotāju atsauksmes tika salīdzinātas

Piezīme: Klientu atsauksmes sniedz tikai vienu jebkura tīmekļa mitināšanas pakalpojuma attēla daļu, taču šī daļa ir iekšējais stāsts. Ja paturiet prātā, ka vienmēr ir vairāk negatīvu atsauksmju nekā pozitīvu, klientu atsauksmes ir ļoti noderīgas, lai identificētu problēmas, ar kurām cilvēki saskaras, kā arī to, kas viņiem īpaši patīk attiecībā uz pakalpojumu sniedzējiem.

Negatīvas atsauksmes par GoDaddy un A2 Hosting

Ej tēti. Lielākā daļa no GoDaddy negatīvajiem pārskatiem ir bijuši par ilgstošu dīkstāves laiku un “vietne nav pieejama” problēmām, kā arī ierobežotajiem veidiem, kā sasniegt dažreiz apšaubāmo klientu atbalstu. Turklāt cilvēki ir pieņēmuši izņēmumus no diezgan cietajām pārdošanas cenām GoDaddy vietnē.

A2 mitināšana. Sūdzības par A2 mitināšanas centru par bezmaksas tālruņa atbalsta trūkumu ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm un grūtības sasniegt rēķina atbalstu, kad cilvēki vēlas atcelt savus līgumus.

Pozitīvas atsauksmes par GoDaddy un A2 Hostings

Ej tēti. GoDaddy ir labas atsauksmes no cilvēkiem, kuri vēlas pamata vietni un kuriem ir ierobežoti darījumi ar uzņēmumu. Cilvēki tās cenas uzskata par konkurētspējīgām un mīl, ka tā ir vienas pieturas aģentūra, lai ātri izveidotu vietni un darbotos tā.

A2 mitināšana. Bez šaubām, A2 Hostings saņem lieliskas atsauksmes par savu klientu atbalstu gan draudzīguma, gan arī savas atbalsta komandas zināšanu ziņā. Cilvēki arī mīl SSD serveru ātrumu un skaidru un vienkāršu plānu cenu noteikšanu.

Atzinums par lietotāju atsauksmēm

A2 Hostinga pārskati ir pozitīvāki un mazāk negatīvi nekā GoDaddy. Ļoti pozitīvās atsauksmes par A2 Hosting klientu atbalstu parāda, cik labi tas izturas pret abonentiem.

Secinājums par GoDaddy un A2 Hostinga salīdzināšanu

Kurš hostings jums ir vispiemērotākais?

Labākās platformas izvēle

Abiem šiem hostinga uzņēmumiem ir savas priekšrocības un trūkumi.

Iemesli GoDaddy A2 mitināšanai:

 • Ērta vienas pieturas aģentūra visām jūsu vietnes vajadzībām
 • Liels izveidots uzņēmums ar pierādītu pieredzi
 • Ir pieejama Windows tīmekļa mitināšana
 • Telpa izaugsmei, izmantojot pieejamos profesionālos hostinga paketes
 • Plašs 1 klikšķa instalāciju saraksts
 • Integrēta e-komercijas pakete

Iemesli izvēlēties A2 hostingu, nevis GoDaddy

 • Lielisks klientu atbalsts
 • Ātri vietņu ielādes laiki
 • Plašs drošības komplekts ir bezmaksas ar visiem plāniem
 • Bezmaksas vietņu veidotājs
 • WordPress paātrinātāja funkcija ērtībai, ātrumam un drošībai

A2 Hostings ir labi piemērots tiem, kuri tikai sāk darbu vietņu veidošanas pasaulē un paredz, ka būs vajadzīgs zināms viņu tīmekļa mitināšanas uzņēmuma atbalsts. Mēroga otrajā galā Turbo plāns ieinteresētu tos, kuriem mājas lapas ātrums ir ārkārtīgi svarīgs.

GoDaddy domēna vārda, vietņu veidotāja un mitināšanas pakete patiks iesācējiem, kuri vēlas visu vienuviet, kaut arī dažas no šīm funkcijām nāk par papildu samaksu.

E-komercijas klientiem tas ir toss-up: GoDaddy integrētā pakete ar patentēto iepirkumu grozu, salīdzinot ar A2 Hosting viena klikšķa saiti uz dažiem no populārākajiem e-komercijas risinājumiem..

Gan A2 hostings, gan GoDaddy ir labas iespējas kā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji; Tomēr, ja neviens no tiem neatbilst jūsu vajadzībām, ieskatieties InMotion Hosting – uzņēmumā, kas ir nopelnījis labu reputāciju kā lielisks tīmekļa mitinātājs uzņēmumiem. Varat izmantot tās 90 dienu naudas atdošanas garantiju, lai izpētītu visas 300 un vairāk lietotnes, kas pieejamas instalēšanas bibliotēkā ar vienu klikšķi.

Vai jums ir kādi jautājumi par GoDaddy vai A2 Hosting? Vai jums ir bijusi pieredze ar kādu no interneta pakalpojumu sniedzējiem, vai arī jūs izvēlējāties doties pie cita uzņēmuma? Atstājiet savus komentārus un dariet mums to zināmu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me