GoDaddy un SiteGround: kuru Web Host vajadzētu izvēlēties?

Meklējot tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, var būt nepatīkami. Viens no veidiem, kā to padarīt vieglāku, ir hostinga kompāniju salīdzinājums viens pret vienu. Apskatīsim divus plaši pazīstamus tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, kuri katrs darbojas jau daudzus gadus, GoDaddy un SiteGround.


Gan GoDaddy, gan SiteGround piedāvā pilnu funkciju klāstu, kas ir pievilcīgas tīmekļa pārziņiem. GoDaddy ir gandrīz 13 miljoni klientu, un SiteGround mitina gandrīz 500 000. Gan GoDaddy, gan SiteGround nodrošina dalītu mitināšanu, pārvaldītu WordPress mitināšanu, kā arī VPS un īpašu serveru plānus. GoDaddy visiem plāniem piedāvā Linux un Windows opcijas, savukārt SiteGround ir tikai Linux.

GoDaddy 2012. gadā tika nosaukts par Fortune 100 “Labākais uzņēmums, kurā strādāt.” GoDaddy ir pazīstams arī ar pretrunīgi vērtētajām reklāmas kampaņām – īpaši neseno Super Bowls laikā. Vietni ir atzinusi žurnāli un tīmekļa organizācijas, un tā ir ieguvusi neskaitāmas balvas “labākais no”.

Sākot ar 1997. gadu kā konsultāciju uzņēmums ar nosaukumu Jomax Technologies, tas tika pārveidots par Go Daddy 1999. gadā. 2006. gadā abi nosaukumi tika apvienoti, un zīmols kļuva par GoDaddy. GoDaddy pieder privātajai investīciju grupai, kaut arī dibinātājs Bobs Parsons joprojām ir lielākais individuālais akcionārs.

SiteGround tika dibināts 2004. gadā, un tas ir privāts uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Sofijā, Bulgārijā – lai gan, kā jūs redzēsit vēlāk pārskatā, tam ir klātbūtne visā pasaulē.

Salīdziniet GoDaddy un SiteGround veiktspēju

Contents

Laiks un uzticamība

Uptime monitors

Laiks. Laiks ir svarīgs Kad jūsu vietni nevar apskatīt, jo nedarbojas serveris, jūs zaudējat skatītājus.

GoDaddy garantē, ka darbspējas laiks būs vismaz 99,9%. Ja vietnes kritums ir 1,1% vai vairāk no 99,9% viena mēneša laikā, jums tiek ieskaitīti 5% no mēneša uzturēšanās maksas.

Vietnei Ground ir vēl stingrāka garantija, ka darbspējas laiks ir vismaz 99,9%. Ja vietne ir no 99,9% līdz 99%, jūs vienu mēnesi mitināt bez maksas; par katru 1%, kas mazāks par 99%, jūs saņemat papildu mēnesi bez maksas.

Performance. GoDaddy savos kopīgajos plānos izmanto Core i7 procesorus, bet VPS un speciālajos plānos – Xeons. Vietnes SiteGround serveri mainās, jo viņi vienkārši gadiem ilgi nesēž ar vienu un to pašu tehnoloģiju. Kad parādīsies jaunas metodes vai ātrāka tehnoloģija, SiteGround atjauninās savus datu centrus – un ne tikai jauniem lietotājiem. Atjauninot, viņi veic pilnīgu kapitālo remontu. Par dalītu mitināšanu reti tiek dzirdēts arī tas, ka SiteGround visiem plāniem izmanto Supercache, nevis tikai pārvaldītu WordPress mitināšanu, kā vairumam uzņēmumu.

Pārbaudot vietni, kas mitināta GoDaddy, ielādes laiks bija 2,91 s, kas ir ātrāk nekā 56% no vietnēm, kas pārbaudītas ar Pingdom. Vietnes SiteGround pārbaudes rezultāts bija slodzes laiks 1,2 s, kas ir ātrāks par 87% no pārbaudītajām vietnēm.

Uzticamība. GoDaddy pieder tās galvenais datu centrs Fīniksā, Arizonā, un viņš nomā vēl divus Arizonas centrus Mesā un Skotsdeilā. GoDaddy ir arī citi datu centri Čikāgā, Losandželosā un Ešburnā, Virdžīnijā. Eiropas centrs atrodas Amsterdamā, un Āzijas centrs atrodas Singapūrā. Datu centrus darbina un atdzesē ar dublēšanu un dublēšanu ar dīzeļdegvielu.

Vietnei Earth ir arī datu centri visā pasaulē, lai labāk apkalpotu savus starptautiskos klientus. Ir datu centri Čikāgā, Londonā, Amsterdamā un Singapūrā. Datu centrus darbina un atdzesē ar dublēšanu un dublēšanu ar dīzeļdegvielu. 2015. gadā koplietojamie serveri tika modernizēti, lai izmantotu Linux konteinerus, kas apvieno serverus, lai paātrinātu piekļuvi un nodrošinātu lielāku uzticamību, un visi plāni tika pārslēgti uz SSD glabāšanai, kā arī MySQL datu bāzēm.

Atzinums par GoDaddy un SiteGround veiktspēju

Kaut arī uptimes tiek garantētas abiem, liels skaits GoDaddy klientu sūdzas par dīkstāvi. Vietnei Ground ir labāka darbības laika garantija, un veiktajos testos tā ir daudz ātrāka slodzes un reakcijas laikā. Viņiem ir arī priekšrocība tehnoloģijā, jo tiek veikts pilnīgs remonts, kad tiek izstrādāti labāki serveri.

GoDaddy un SiteGround funkcijas

Salīdziniet galvenās funkcijas

Galvenās īpašības salīdzinātas

Piezīme: Daudzas reizes hostinga plānā jūs redzēsit vārdu “neierobežots” vai “bez izmēra”. Jums jāpatur prātā, ka tas nenozīmē “visu, ko varat izmantot”, bet tieši to mitināšanas uzņēmums “uzskata par saprātīgu izmantošanu”.

Domēna reģistrācija. Lai gan abi mitinātāji ir domēnu reģistrētāji, GoDaddy ir lielākais reģistrators pasaulē, un pārvaldībā ir vairāk nekā 60 miljoni domēnu. GoDaddy piedāvā viena gada bezmaksas domēna reģistrāciju sākotnējam termiņam, kad termiņš ir 12 mēneši vai ilgāks. Vietne Site piedāvā arī bezmaksas domēna reģistrāciju uz gadu.

Vietņu veidotājs. GoDaddy ir vilkšanas un nomešanas saskarne ar vietni Builder, sākot ar akcijas cenu USD 1 mēnesī. Vietne Ground bez maksas nodrošina arī vietnes vilkšanas un nomešanas veidotāju ar Weebly Basic.

Datu bāzes. Atkarībā no izvēlētā plāna GoDaddy piedāvā no 10 līdz neierobežotām MySQL datu bāzēm. Vietnei SiteGround ir neierobežotas datu bāzes par visiem saviem plāniem.

E-pasta konti. GoDaddy atkarībā no plāna piedāvā no 100 līdz 1000 kontiem ar 100 MB līdz 1 GB lielu krātuvi. SiteGround nodrošina neierobežotu e-pasta kontu un e-pasta pāradresāciju uz visiem saviem plāniem.

WordPress mitināšana. Gan GoDaddy, gan SiteGround piedāvā pārvaldītos WordPress plānus. Pārvaldīti WordPress plāni parasti maksā vairāk nekā parasts koplietojamais plāns. Tomēr dublējumi un atjauninājumi tiek veikti jūsu vietā, kas ļauj jums koncentrēties uz svarīgo lietu – vietnes saturu.

Ej tētiGoDaddy ir četri plāni. Tie ir Basic, kas ir ierobežots vienā vietnē, 25 000 apmeklētāju mēnesī un 10 GB SSD krātuves. Deluxe ar vienu vietni, 100 000 apmeklētāju un 15 GB krātuvi. Vislabākais ar divām vietnēm, 400 000 apmeklētāju un 30 GB SSD krātuvi; un izstrādātājs ar ne vairāk kā 5 vietnēm, 800 000 apmeklētāju un 50 GB SSD krātuvi. Pasūtot gada termiņu, visiem plāniem ir bezmaksas domēns. Diviem labākajiem līmeņiem arī ir SSL sertifikāts, kas ir bezmaksas vienu gadu, un galīgais plāns ietver bezmaksas vietņu bloķēšanu.

Vietne.Vietnei Ground ir trīs plāni; Startēšana, kas ir ierobežota vienā vietnē un 10 GB krātuves, GrowBig ar 20 GB krātuves un GoGeek ar 30 GB. GrowBig un GoGeek plāni nodrošina neierobežotu vietu skaitu, bezmaksas SSL gadu un prioritāro statusu atbalsta biļetēm. GoGeek plāns pievieno Git, un vienam serverim ir mazāk lietotāju. Visi trīs plāni nāk ar bezmaksas domēnu, bezmaksas CDN, WordPerfect atbalstu un neierobežotu trafiku. Vietne vietne neierobežo apmeklētāju skaitu. Tā vietā CPU izmantošanu mēra SiteGround, un tiek izsludināti brīdinājumi par pārmērīgu izmantošanu.

e-komercijas risinājums. Gan GoDaddy, gan SiteGround nodrošina bezmaksas iepirkšanās ratiņus, izmantojot savus cPanel uzstādītājus, piemēram, Magneto, ZenCart, PrestaShop un citus. WP e-komercijas spraudņi, piemēram, WooCommerce, ir pieejami no abiem WordPress vietņu mitinātājiem.

Dublējumi. GoDaddy ir vietnes dublēšanas un atjaunošanas plāns par ikmēneša maksu ar koplietotajiem plāniem un bezmaksas ikdienas dublējumi WordPress, VPS un īpašiem plāniem. Vietne SiteGround veic ikdienas dublējumus, kas tiek turēti 30 dienas, kā arī iesaka lietotājiem izveidot savus dublējumus un glabāt tos ārpus vietnes.

Hostinga drošība. GoDaddy skenē un proaktīvi rīkojas pret DDoS draudiem, un tas nodrošina to, ko tā sauc par “CageFS”. CageFS ļauj iestatīt lietotāja privilēģijas, lai ierobežotu piekļuvi saturam. GoDaddy nodrošina SpamAssasin, kā arī BoxTrapper e-pasta filtrēšanai.

E-pasta filtrēšanai SiteGround nodrošina arī SpamAssasin. Vietnei vietnē ir pielāgota programmatūra, kas var izolēt kontus, kuriem ir problēmas. Tas jūsu vietni aizsargā, pat ja nepareiza vietne atrodas tajā pašā koplietotajā serverī. SiteGround arī uzrauga serverus reālā laikā, un tā programmatūra var automātiski reaģēt uz lielāko daļu problēmu bez cilvēka iejaukšanās.

GoDaddy saviem plāniem nodrošina bezmaksas koplietojamu SSL, bet augstākajiem līmeņiem privātais SSL ir bezmaksas. Visiem vietnesGround plāniem, izņemot zemākā līmeņa plānus, tiek nodrošināts bezmaksas SSL sertifikāts uz gadu.

GoDaddy visiem saviem plāniem piedāvā Windows vai Linux opcijas; Vietnes vietne ir stingri balstīta uz Linux.

Vadības panelis. SiteGround izmanto nozares standartu cPanel. GoDaddy izmanto arī cPanel, taču tas ir veicis dažus pielāgojumus, kas var padarīt to nepazīstamu parastajiem cPanel lietotājiem.

Atzinums par GoDaddy un SiteGround galvenajām funkcijām

Abi hostinga uzņēmumi piedāvā funkcijas, par kurām jūs gaidījāt maksāt daudz vairāk. GoDaddy ir vietne, kas paredzēta domēnu reģistrēšanai. Vietnes vietnei WordPress plānos ir labākas funkcijas, un neierobežots joslas platums, datu bāzes un e-pasta funkcija visiem plāniem piešķir tai priekšrocības no vidējiem līdz lielākiem uzņēmumiem un personām ar intensīvu satiksmi..

Salīdziniet GoDaddy un SiteGround tīmekļa mitināšanas plānus un cenas

Hostinga plāni & Cenu noteikšana

Cenu plāni salīdzināti

Piezīme: Cenas pastāvīgi mainās, jo reklāmas piedāvājumus bieži rīko mitināšanas uzņēmumi, lai saglabātu konkurētspēju. Promo cenas parasti ir izdevīgas tikai pirmajam pakalpojumu termiņam, tāpēc pierakstīšanās uz ilgāku laiku nozīmē lielākus ietaupījumus. Parasti reģistrēšanās uz ilgāku termiņu neatkarīgi no notiekošajām akcijām nozīmē, ka, visticamāk, būs cenu starpība.

Ej tēti. GoDaddy piedāvā trīs kopīgus plānus gan savām Windows, gan Linux opcijām, un abām funkcijām tās ir līdzīgas. Ekonomija ļauj vienai vietnei, neierobežotu joslas platumu un 100 GB krātuves, par 3,99 USD. Deluxe mēnesī 4,99 USD un Ultimate 7,99 USD mēnesī piedāvā neierobežotu vietņu skaitu, neierobežotu joslas platumu un neierobežotu krātuvi. Visi plāni ir saistīti ar bezmaksas domēna reģistrācijas gadu gada plānā. E-pasta kontu skaits ir ierobežots attiecīgi līdz 100, 500 un 1000. Galīgais plāns pievieno bezmaksas SSL uz vienu gadu.

Vietne. SiteGround piedāvā trīs kopīgus plānus. Startēšana ļauj izveidot vienu vietni un 10 GB krātuves. GrowBig un GoGeek piedāvā neierobežotu vietņu skaitu, attiecīgi 20 GB un 30 GB krātuves. Visi plāni nāk ar bezmaksas domēna reģistrācijas gadu, neierobežotu e-pasta kontu, neierobežotu trafiku, ikdienas dublējumu un bezmaksas CDN. GrowBig un GoGeek plāni pievieno prioritāru tehnisko atbalstu un bezmaksas SSL uz vienu gadu. GoGeek plāns pievieno mazāk kontu uz vienu serveri, atbilstību PCI un Git. Lai gan SiteGround neskaita apmeklētājus pret jūsu joslas platuma lietojumu, tas mēra CPU izmantošanu un sniegs brīdinājumu par to, ko tā uzskata par pārmērīgu CPU resursu izmantošanu.

Pārvaldītā WordPress mitināšana

GoGaddy. GoDaddy piedāvā četrus plānus, no kuriem apakšējie divi ir ierobežoti vienā vietnē, bet divos augšējos ir atļautas 2 un piecas vietnes. GoDaddy ierobežo apmeklētāju skaitu mēnesī, pamatojoties uz jūsu plānu, un SSD krātuves apjoms mainās atkarībā no plāna.

Vietne: SiteGround savos trīs plānos ir neierobežots apmeklētāju skaits un ierobežota krātuve. GoDaddy cenas ir 3,99 USD, 4,49 USD, 7,99 USD un 13,99 USD, savukārt SiteGround cena ir līdzīga – USD 3,95, 7,95 un 14,95 USD..

VPS un īpaša servera mitināšana GoDaddy piedāvā vairāk VPS plānu, piecus plānus Linux un piecus Windows – Windows plāni maksā apmēram 10 USD mēnesī. SiteGround piedāvā četrus VPS plānus, kuru cenas ir augstākas nekā GoDaddy. Abi resursdatori piedāvā plānu pielāgošanu pēc pasūtījuma. GoDaddy plāniem ir neierobežots joslas platums, savukārt SiteGround plāni piedāvā 5 TB joslas platumu.

Vietne vietnē piedāvā mazāk īpašu plānu nekā GoDaddy, un to cena ir ievērojami augstāka. GoDaddy Windows plāni darbojas apmēram par 30 USD vairāk nekā tā Linux plāni. Vietnes SiteGround īpašajos plānos ir ātrāki serveri, taču tā plāni pieļauj mazāku joslas platumu. GoDaddy plānos ir neierobežots joslas platums.

Kredīti. GoDaddy piedāvā dažādus mārketinga kredītus atkarībā no jūsu atrašanās vietas. Vietnei Vietnei nav mārketinga kredītu. Abas pārdod domēna vārdus, un gan SiteGround, gan GoDaddy nodrošina jaunu reģistrēšanās brīvu vienu reģistrācijas gadu.

Naudas atdošanas garantija GoDaddy un SiteGround piedāvā naudas atdošanas politikas bez jautājumiem. GoDaddy piedāvā standarta 30 dienu garantiju uz gadu un augstākiem termiņiem. Mēneša plāniem GoDaddy pilnā kompensācija ir ierobežota līdz 48 stundām, un pēc tam tā tiek novērtēta. Vietnei SiteGround ir 30 dienu naudas atdošanas garantija visiem saviem plāniem. Ja jums ir bezmaksas domēna reģistrācija vietnē GoDaddy vai SiteGround, viņi ieturēs domēna reģistrācijas maksu no atmaksas, un jūs saglabāsit domēna vārdu.

Atzinums par hostinga plānu cenu veidošanu

Balstoties tikai uz cenu, GoDaddy ir sava priekšrocība. Tās cenas padara to piemērotu personīgai vietnei vai emuāram vai maziem uzņēmumiem. Vietnei Vietnei ir labākas servera specifikācijas un SSD krātuve saviem plāniem, taču tai ir ierobežota krātuve koplietotajos plānos, kas varētu atturēt klientus no lielākām vietnēm.

Cik ērti lietot GoDaddy un SiteGround

Lietošanas ērtums

Cik ērti lietojams interfeiss

Vadības panelis. Gan GoDaddy, gan SiteGround izmanto līdzīgus vadības paneļus. cPanel lietotājam draudzīgais grafiskais interfeiss ir nozares standarts, un tam ir lielākā daļa funkciju, kas vajadzīgas jūsu vietnes administrēšanai, izmantojot viegli identificējamas ikonas. GoDaddy ir lielākā daļa parasto cPanel funkciju, taču tā izmanto pielāgotu interfeisu. GoDaddy Windows plāniem izmanto nozares standartu Plesk.

Vienu klikšķi Installer. GoDaddy nodrošina viena klikšķa lietotnes instalēšanu simtiem lietotņu, izmantojot savu vadības paneli. Vietnē SiteGround ir arī simtiem viena klikšķa lietotņu, izmantojot Softaculous. Abiem ir viena klikšķa WordPress instalēšana.

Vietnes navigācija. Gan GoDaddy, gan SiteGround vietnes sniedz visu informāciju, kas jums jāzina, lai uzzinātu par dažādiem plāniem. Abas nodrošina ērtas diagrammas līmeņu salīdzināšanai savos plānos. GoDaddy papildus mitināšanai piedāvā arī citus produktus, tāpēc navigācija ir nedaudz mulsinošāka, un tā lapās ir daudz ritināšanas..

Atzinums par lietošanas vienkāršību

Instalētāji ar vienu klikšķi ir ļoti līdzīgi, abi piedāvā cPanel (lai arī GoDaddy ir modificēts), un abas vietnes ir lietotājam draudzīgas. To var nosaukt par kaklasaiti.

GoDaddy un SiteGround atbalsts

Tehniskais un klientu atbalsts

Lietotāju atbalsts tika salīdzināts

Balstoties uz klientu atsauksmēm, GoDaddy tiek uzskatīts par labāku par vidējo. Pamatojoties arī uz klientu atsauksmēm, vietnei SiteGround ir lielisks atbalsts. Vietnes vietne Gaidīšanas laiks atbalsta biļetēm ir tikai 10 minūtes. Abiem ir personāls, kas tiek uzskatīts par draudzīgu un zinošu.

Gan GoDaddy, gan SiteGround ir tālrunis, e-pasts un tiešraides tērzēšana visu diennakti. Abiem ir plaša zināšanu bāze ar pamācībām un video, un abiem ir emuārs. GoDaddy papildus savam emuāram piedāvā informatīvus rakstus “GoDaddy garāžā”.

Atzinums par lietotāju atbalstu

Gan GoDaddy, gan SiteGround nodrošina vairākas saziņas metodes, tāpēc palīdzības saņemšana ir vienkārša. Lielākā daļa komentāru saņēmēju GoDaddy atbalstu vērtē kā vidēju vai zemāku, savukārt vietņu vietņu pārskati stāsta par izcilu atbalstu.

Lietotāju atsauksmes par GoDaddy un SiteGround

Lietotāju atsauksmes

Lietotāju atsauksmes tika salīdzinātas

Piezīme: Nekad neizmantojiet klientu atsauksmes kā vienīgo vai galveno avotu, lai izlemtu, ar kuru mitinātāju doties. Tomēr, ja kaut kas pastāvīgi parādās klientu pārskatos, tas, iespējams, ir kaut kas jāņem vērā. Pārskatus parasti ievieto tie, kas ir kaislīgi, tāpēc lielākajai daļai klientu, kas sūta atsauksmes, ir izteikta negatīva vai izteikti pozitīva attieksme.

Negatīvas atsauksmes par GoDaddy un SiteGround

Ej tēti. Visnegatīvākie GoDaddy pārskati sūdzas par klientu atbalstu, dažu plānu stingriem ierobežojumiem un dīkstāvi.

Vietne. Visnegatīvākie Vietnes vietņu pārskati sūdzas par automātiskās atjaunošanas politikām un brīdinājuma trūkumu pirms vietnes slēgšanas, lai palielinātu CPU..

Pozitīvas atsauksmes par GoDaddy un SiteGround

Ej tēti.. GoDaddy klientu pozitīvās atsauksmes komentē tā domēna reģistrācijas pakalpojumus un cenas.

Vietne. Pozitīvas atsauksmes no SiteGround klientiem slavē atbalsta ātrumu un noderīgumu, kā arī uzticamību.

Atzinums par lietotāju atsauksmēm

Atsauksmes norāda, ka GoDaddy, šķiet, koncentrējas uz domēna reģistratūru, un mitināšana ir pārdomāta. Kopumā no SiteGround klientiem ir vairāk pozitīvu atsauksmju.

Secinājums par GoDaddy un SiteGround salīdzināšanu

Kurš hostings jums ir vispiemērotākais?

Labākās platformas izvēle

Abiem šiem hostinga uzņēmumiem ir savas priekšrocības un trūkumi.

Iemesli, kāpēc izvēlēties vietni Ground nekā GoDaddy:

 • Drošība
 • Visi plāni izmanto kešatmiņu
 • Bezmaksas CDN

Iemesli izvēlēties GoDaddy vietnē SiteGround:

 • Zemākas cenas
 • Papildus mitināšanai pārdod vairākus tīmekļa produktus
 • Linux un Windows opcijas visiem plāniem

GoDaddy varētu būt vispiemērotākais iesācējiem, jo ​​visu, kas saistīts ar tīmekli, sākot no domēna nosaukuma līdz SSL, mārketinga un SEO pakalpojumiem, kā arī tiešsaistes grāmatvedībai, var iegūt no vienas vietnes. Pieredzējušākiem tīmekļa pārziņiem GoDaddy varētu šķist pārāk ierobežojošs.

Vietnes vietne diezgan maz ierobežo arī krājumu saglabāšanu savos plānos, kas varētu būt problēma, taču tā ir labi piemērota maziem un vidējiem uzņēmumiem, īpaši ar pārvaldītajiem WordPress plāniem..

Alternatīva, kas jāapsver, iepērkoties tīmekļa mitinātājā, ir InMotion Hostings. Tās pārvaldītie WordPress plāni ir lētāki un ātrāki nekā GoDaddy vai SiteGround plāni. InMotion piedāvā 90 dienu naudas atdošanas garantiju, salīdzinot ar GoDaddy un SiteGround 30 dienu garantijām..

Vai jums ir kādi jautājumi par GoDaddy vai SiteGround? Kāda ir bijusi jūsu pieredze ar tīmekļa mitināšanu? Atstājiet savus komentārus un dariet mums to zināmu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map