GoDaddy un DreamHost: kuru Web Host vajadzētu izvēlēties?

Šis salīdzinājums tiek veikts, lai jūs varētu vieglāk izprast neskaidrības un atrast jūsu vajadzībām atbilstošu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu. Apskatīsim divus, kuri darbojas kopš 1990. gadu beigām – GoDaddy un DreamHost.


GoDaddy ir gandrīz 13 miljoni klientu, un DreamHost ir vairāk nekā 1,5 miljoni vietņu. Gan GoDaddy, gan DreamHost nodrošina dalītu mitināšanu, pārvaldītus WordPress, VPS un īpašu serveru plānus. GoDaddy visiem plāniem piedāvā Linux un Windows iespējas, savukārt DreamHost ir Linux balstīti plāni.

GoDaddy 2012. gadā tika nosaukts par Fortune 100 “Labākais uzņēmums, kurā strādāt”, ir ieguvis neskaitāmas balvas “labākais no” un ieguvis slavu par pretrunīgi vērtētajām reklāmas kampaņām. DreamHost ir arī ieguvis daudzas balvas – tostarp PCMag “Labākā biznesa saimnieka balva” 2014. un 2015. gadā

GoDaddy sākās 1997. gadā kā Jomax Technologies, un 1999. gadā tika pārdēvēts par Go Daddy. 2006. gadā abi nosaukumi tika apvienoti, un zīmols kļuva par GoDaddy. Privātai investīciju grupai pieder GoDaddy. Tomēr lielākais individuālais akcionārs joprojām ir dibinātājs Bobs Parsons. DreamHost sāka četri koledžas studenti 1997. gadā, un tas joprojām ir privātīpašums, un tā galvenā mītne atrodas Losandželosā, Kalifornijā.

Salīdziniet GoDaddy un DreamHost veiktspēju

Contents

Laiks un uzticamība

Uptime monitors

Laiks. Viena no vissvarīgākajām lietām, kas tīmekļa mitināšanas uzņēmumam būtu jānodrošina, ir darbspējas laiks. Kad serveri nedarbojas, jūsu vietni nevar redzēt, un jūs zaudējat skatītājus un klientus. GoDaddy garantē, ka darbspējas laiks būs vismaz 99,9%. Ja vietnes kritums ir 1% vai vairāk no 99,9% viena mēneša laikā, jums tiek ieskaitīti 5% no šī mēneša hostinga maksas. DreamHost piedāvā nedaudz labāku 100% izmantojamības garantiju ar vienas hostinga dienas atmaksu par katru dīkstāves stundu, tiklīdz tiek ziņots par nepatikšanām..

Performance. GoDaddy savos kopīgajos plānos izmanto Core i7 procesorus, bet VPS un speciālajos plānos – Xeons. DreamHost izmanto AMD procesorus un SSD krātuvi.

Pārbaudot vietni, kas mitināta GoDaddy, ielādes laiks bija 2,91 s, kas ir ātrāk nekā 56% no vietnēm, kas pārbaudītas ar Pingdom. Salīdzināma vietne DreamHost tika ielādēta 2,10 sekundēs, ātrāk nekā 70% no pārbaudītajām vietnēm.

Uzticamība. GoDaddy ir datu centrs, kas tam pieder Phoenix, Arizonas štatā, un tas nomā divus citus Arizonas centrus Mesā un Scottsdale. GoDaddy ir arī citi datu centri Čikāgā, Losandželosā un Ešburnā, Virdžīnijā. Starptautiskās vajadzības tiek nodrošinātas ar Eiropas centru Amsterdamā un Āzijas centru, kas atrodas Singapūrā. Datu centrus darbina un atdzesē ar dublēšanu un dublēšanu ar dīzeļdegvielu.

DreamHost ir datu centri Losandželosā un Irvine, Kalifornijā, Portlendā, Oregonas štatā un Ashburn, Virdžīnijā. Plānots Kalifornijas datu centrus apvienot Portlendas centrā. DreamHost datu centros ir pieejama liekā enerģija un dzesēšana, kā arī diennakts drošība.

Atzinums par GoDaddy un DreamHost Performance

DreamHost ir nedaudz labāka uptime garantija un ātrāks ielādes un reakcijas laiks nekā GoDaddy testos.

GoDaddy un DreamHost funkcijas

Salīdziniet galvenās funkcijas

Galvenās īpašības salīdzinātas

Piezīme: Tīmekļa mitināšanas uzņēmumos vārdi “neierobežots” vai “nemērīts” ir populāri vārdi. Diemžēl tas nenozīmē, ko jūs domājat – “visu, ko varat izmantot”. Tā vietā tas norāda uz to, ko mitināšanas uzņēmums “uzskata par saprātīgu izmantošanu”.

Domēna reģistrācija. Lai gan abi mitinātāji ir domēnu reģistrētāji, GoDaddy ir lielākais reģistrators pasaulē, un pārvaldībā ir vairāk nekā 60 miljoni domēnu. GoDaddy piedāvā viena gada bezmaksas domēna reģistrāciju sākotnējam termiņam, kad termiņš ir 12 mēneši vai ilgāks. DreamHost piedāvā arī bezmaksas domēna reģistrāciju uz gadu.

Vietņu veidotājs. GoDaddy ir vilkšanas un nomešanas saskarne ar vietni Builder, sākot ar akcijas cenu USD 1 mēnesī. DreamHost savos plānos nav integrēta vietņu veidotāja.

Datu bāzes. Atkarībā no izvēlētā plāna GoDaddy piedāvā no 10 līdz neierobežotām MySQL datu bāzēm. DreamHost visiem plāniem ir neierobežotas datu bāzes.

E-pasta konti. GoDaddy atkarībā no plāna piedāvā no 100 līdz 1000 kontiem ar 100 MB līdz 1 GB lielu krātuvi. DreamHost nodrošina neierobežotu e-pasta kontu un e-pasta pāradresāciju uz visiem saviem plāniem.

WordPress mitināšana. Gan GoDaddy, gan DreamHost piedāvā pārvaldītos WordPress plānus. Pārvaldītajā WordPress jūsu vietnes dublējumi un atjauninājumi tiek veikti jūsu vietā, kas ļauj jums koncentrēties uz svarīgo lietu – vietnes satura veidošanu.

Ej tēti.GoDaddy ir četri WordPress plāni. Pamata plāns, kas ir ierobežots vienā vietnē, 25 000 apmeklētāju mēnesī un 10 GB SSD krātuves. Deluxe plāns ar vienu vietni, 100 000 apmeklētāju un 15 GB krātuvi. Galīgais plāns ar divām vietnēm, 400 000 apmeklētāju un 30 GB SSD krātuvi. Izstrādātāja plāns ar ne vairāk kā 5 vietnēm, 800 000 apmeklētāju un 50 GB SSD krātuvi. Pasūtot gada termiņu, visiem ir pieejams bezmaksas domēns. Diviem labākajiem līmeņiem arī ir SSL sertifikāts, kas ir bezmaksas vienu gadu, un galīgais plāns ietver bezmaksas vietņu bloķēšanu.

DreamHost DreamHost piedāvā vienu pārvaldītu WordPress plānu, kas raksturo ātrumu un vērtību. Tas tiek mitināts VPS un ietver 30 GB SSD krātuves, bezmaksas SSL, kešatmiņas saglabāšanu, atsevišķu MySQL datu bāzes mitināšanu, neierobežotu apmeklētāju skaitu un spraudņu ierobežojumus.

e-komercijas risinājums. Gan GoDaddy, gan DreamHost, izmantojot vadības paneli, piedāvā bezmaksas iepirkšanās ratiņus, piemēram, Magneto, ZenCart, PrestaShop un citus. DreamHost atbalsta arī kafejnīcu tirdzniecību, komerciālās e-komercijas vietņu veidotāju. WordPress veikalu spraudņi, piemēram, WooCommerce, ir pieejami no abiem WordPress vietņu mitinātājiem.

Dublējumi. GoDaddy ir vietnes dublēšanas un atjaunošanas plāns par ikmēneša maksu ar koplietotajiem plāniem un bezmaksas ikdienas dublējumi WordPress, VPS un īpašiem plāniem. DreamHost politika aizliedz vietņu dublējumus glabāt uz servera koplietotajos plānos – dublējumi ir lejupielādēti, noņemti no resursdatora servera, cik drīz vien iespējams pēc to izveidošanas. Vietnes dati un datu bāzes tiek automātiski dublētas, taču netiek garantēta dublēšana.

Hostinga drošība. GoDaddy skenē un proaktīvi rīkojas pret DDoS draudiem, un tas nodrošina to, ko tā sauc par “CageFS”. CageFS ļauj iestatīt lietotāja privilēģijas, lai ierobežotu piekļuvi saturam. GoDaddy nodrošina SpamAssasin, kā arī BoxTrapper e-pasta filtrēšanai. DreamHost nodrošina pret surogātpastu savam e-pastam ar Spamhaus un nodrošina DDoS aizsardzību, izmantojot Arbor Networks pakalpojumus..

GoDaddy saviem plāniem nodrošina bezmaksas koplietojamu SSL, bet augstākajiem līmeņiem privātais SSL ir bezmaksas. DreamHost savos plānos piedāvā SSL ar Let’s Encrypt.

GoDaddy visiem saviem plāniem piedāvā Windows vai Linux opcijas; DreamHost balstās tikai uz Linux.

Vadības panelis. GoDaddy izmanto cPanel, taču tā ir veikusi zināmu pielāgošanu, kas var padarīt to nepazīstamu parastajiem cPanel lietotājiem. DreamHost izmanto patentētu vadības paneli. Tas ir ar iespējām bagāts, taču ikviens, kam ir cPanel pieredze, sākumā to var mulsināt.

Zaļš. DreamHost iegādājas kredītus par atjaunojamiem enerģijas avotiem un saka, ka tā pēdas nospiedums ir oglekļa neitrāla.

Ekstras. Papildus hostinga plāniem GoDaddy piedāvā arī SEO, tiešsaistes mārketinga un dizaina pakalpojumus par papildu samaksu. GoDaddy ir arī tālākpārdevēja plāni. Gan GoDaddy, gan DreamHost ir saistītas programmas. DreamHost arī piešķir USD 100 reklāmas kredītu uzņēmumam Bing / Yahoo.

Atzinums par GoDaddy un DreamHost galvenajām funkcijām

Iespējams, GoDaddy ir nozares galvenā vietne domēnu reģistrēšanai, taču DreamHost neierobežotais joslas platums, datu bāzes un e-pasta funkcija visiem tā plāniem sniedz priekšrocības no vidējiem līdz lielākiem uzņēmumiem un privātpersonām ar lielu trafiku. DreamHost arī vienkāršo pārvaldīto WordPress ar vienu plānu ar funkcijām, kas vienādas ar GoDaddy plāniem vai tos labāk uzlabo. GoDaddy ir priekšrocība tiem, kam nepieciešama Windows, jo DreamHost ir tikai Linux.

Salīdziniet GoDaddy un DreamHost tīmekļa mitināšanas plānus un cenas

Hostinga plāni & Cenu noteikšana

Cenu plāni salīdzināti

Piezīme: Cenu noteikšana tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem ir kustīgs mērķis. Lai saglabātu konkurētspēju, visa gada garumā tiek rīkotas īpašas akcijas. Cenu noteikšana ir tāda, kāda tika piedāvāta šī salīdzinājuma laikā. Jāņem vērā, ka akcijas cenas nāk par labu tikai pirmajam pakalpojumu termiņam, tāpēc pierakstīšanās uz ilgāku laiku nozīmē lielākus ietaupījumus. Parasti reģistrēšanās uz ilgāku termiņu neatkarīgi no notiekošajām akcijām nozīmē, ka, visticamāk, būs cenu starpība.

Kopīga tīmekļa mitināšana.

Ej tēti. GoDaddy piedāvā trīs kopīgus plānus gan savām Windows, gan Linux opcijām. Ekonomija ļauj vienai vietnei, neierobežotu joslas platumu un 100 GB krātuves, par 3,99 USD. Deluxe mēnesī 4,99 USD un Ultimate 7,99 USD mēnesī piedāvā neierobežotu vietņu skaitu, neierobežotu joslas platumu un neierobežotu krātuvi. Visi plāni ir saistīti ar bezmaksas domēna reģistrācijas gadu gada plānā. E-pasta kontu skaits ir ierobežots attiecīgi līdz 100, 500 un 1000. Ultimate plāns pievieno bezmaksas SSL sertifikātu uz vienu gadu.

DreamHost. DreamHost to padara vienkāršu ar vienu kopīgu plānu. Plānā ir neierobežots viss – neierobežota krātuve, neierobežots joslas platums, neierobežots e-pasta konts un neierobežots domēns. Trīs gadu termiņam cena ir 7,99 USD mēnesī. Plānam ir pievienota bezmaksas domēna reģistrācija uz vienu gadu, kā arī bezmaksas SSL. Par papildu maksu mēnesī 5,95 USD ir pieejams īpašs IP.

Pārvaldītā WordPress mitināšana

Ej tēti. GoDaddy piedāvā četrus plānus. Zemākās divas atļauj vienu vietni, savukārt nākamā augšējā atļauj divas vietnes, bet augstākā līmeņa atļauj 5. GoDaddy ierobežo apmeklētāju skaitu mēnesī, pamatojoties uz jūsu plānu, un SSD krātuves apjoms mainās atkarībā no plāna. GoDaddy cenas ir 3,99 USD, 4,49 USD, 7,99 USD un 13,99 USD mēnesī.

DreamHost. DreamHost ir viens plāns par USD 19,95 mēnesī, tāpēc tas ir nedaudz augstāks par GoDaddy augstāko līmeni. Tomēr DreamHost WordPress plāns nāk ar speciālu IP, tajā tiek izmantota SSD infrastruktūra, mēnesī tiek atļauts neierobežots apmeklētāju skaits un tas atrodas uz VPS serveriem. Tas ir ierobežots tikai vienā vietnē un vienā MySQL datu bāzē.

VPS un īpaša servera mitināšana. GoDaddy piedāvā vairāk VPS plānu, piecus plānus Linux un piecus Windows – Windows plāni maksā apmēram 10 USD mēnesī. GoDaddy plāni piedāvā neierobežotu joslas platumu un no 40 GB līdz 250 GB lielu krātuvi (atkarībā no līmeņa). DreamHost piedāvā četrus plānus, kuru cena ir ļoti tuvu GoDaddy cenu noteikšanai par līdzīgām funkcijām. Tomēr DreamHost plāni piedāvā neierobežotu joslas platumu un neierobežotu SSD krātuvi.

DreamHost piedāvā vienu īpašu plānu, kuru var pielāgot papildu ikmēneša maksām. GoDaddy piedāvā piecus īpašus plānus operētājsistēmai Linux un 5 operētājsistēmai Windows. GoDaddy Windows plāni darbojas apmēram par 30 USD vairāk nekā tā Linux plāni. GoDaddy un DreamHost plāniem visiem ir neierobežots joslas platums.

Kredīti. GoDaddy piedāvā dažādus mārketinga kredītus atkarībā no jūsu atrašanās vietas. DreamHost piedāvā bezmaksas mārketingu ar USD 100 kredītu Bing / Yahoo. Abi pārdod domēna vārdus, un gan DreamHost, gan GoDaddy nodrošina vienu bezmaksas reģistrācijas gadu jauniem reģistrēšanās gadījumiem.

Naudas atdošanas garantija. GoDaddy un DreamHost piedāvā naudas atdošanas garantijas. GoDaddy piedāvā standarta 30 dienu garantiju uz gadu un augstākiem termiņiem. Mēneša plāniem GoDaddy pilnā kompensācija ir ierobežota līdz 48 stundām, un pēc tam tā tiek novērtēta. DreamHost ir nozarē vadošā 97 dienu garantija (uz saviem kopīgajiem plāniem, ja tos iegādājas ar kredītkarti). Ja jums ir bezmaksas domēna reģistrācija pakalpojumos GoDaddy vai DreamHost, viņi ieturēs domēna reģistrācijas maksu no atmaksas, un jūs saglabāsit domēna vārdu.

Atzinums par hostinga plānu cenu veidošanu

Koplietojamai mitināšanas vietnei DreamHost ir priekšrocība ar tās neierobežotajām funkcijām un viena plāna vienkāršību – lai gan, ja vēlaties mazāk funkciju par zemākām cenām, GoDaddy sniedz jums šo iespēju. DreamHost ir vislabāk piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Cik ērti lietot GoDaddy un DreamHost

Lietošanas ērtums

Cik ērti lietojams interfeiss

Vadības panelis. GoDaddy un DreamHost izmanto dažādus vadības paneļus. GoDaddy izmanto cPanel, bet nedaudz modificē interfeisu. cPanel lietotājam draudzīgais grafiskais interfeiss ir nozares standarts, un tam ir lielākā daļa funkciju, kas vajadzīgas jūsu vietnes administrēšanai, izmantojot viegli identificējamas ikonas. GoDaddy izmanto nozares standartu Plesk for Windows plāniem. Kad esat pieradis, DreamHost patentētais vadības panelis ir lietotājam draudzīgs un jaudīgs. Tomēr tas var mulsināt to, kas nāk no cPanel.

Vienu klikšķi Installer. GoDaddy nodrošina viena klikšķa lietotnes instalēšanu simtiem lietotņu, izmantojot savu vadības paneli. Izmantojot savu vadības paneli, DreamHost nodrošina dažu lietotņu instalēšanu ar vienu klikšķi. Abiem ir viena klikšķa WordPress instalēšana.

Vietņu navigācija. Gan GoDaddy, gan DreamHost vietnes sniedz daudz informācijas, ja jūs to varat atrast. GoDaddy papildus mitināšanai piedāvā arī citus produktus, tāpēc navigācija ir nedaudz mulsinošāka, un tā lapās ir daudz ritināšanas. DreamHost apgrūtina informācijas atrašanu, neizmantojot Google vai lasot caur wiki.

Atzinums par lietošanas vienkāršību

DreamHost koplietotā mitināšanas plāna izvēli padara tik vienkāršu, cik vien iespējams – ir tikai viens plāns. GoDaddy tomēr piedāvā zemākas cenas (lai arī mazāk piedāvātās) iespējas. GoDaddy vadības panelis ir balstīts uz nozares standartu cPanel, un tas piedāvā vairāk lietotņu instalēšanai ar vienu klikšķi.

GoDaddy un DreamHost atbalsts

Tehniskais un klientu atbalsts

Lietotāju atbalsts tika salīdzināts

Balstoties uz klientu atsauksmēm, GoDaddy būtu jāuzskata par ne labāku par vidējo. DreamHost klienti augstu vērtē klientu apkalpošanu. Abiem ir personāls, kas tiek uzskatīts par draudzīgu un zinošu.

GoDaddy ir tālrunis, e-pasts un tiešsaistes tērzēšana visu diennakti, kā arī plaša zināšanu bāze ar pamācībām un video. GoDaddy papildus savam emuāram piedāvā informatīvus rakstus “GoDaddy garāžā”. DreamHost ir kontaktu lapa, kurā varat sūtīt jautājumus pa e-pastu. Kad esat no viņiem iegādājies, ir arī citas DreamHost atbalsta iespējas, taču tālrunis nav viena no tām. DreamHost ir unikāla wiki, kas tiek atjaunināta pēc vajadzības, un tajā ir daudz informācijas, līdzīgi kā zināšanu bāze. DreamHost ir forums un emuārs.

Atzinums par lietotāju atbalstu

GoDaddy piedāvā vairāk saziņas metožu, ieskaitot tālruni, tāpēc palīdzības saņemšana ir vienkārša. Lielākā daļa klientu, kuri komentē GoDaddy atbalstu, to vērtē vidēji, savukārt DreamHost klienti runā par labāku atbalstu nekā vidēji. Tālruņa vai tiešraides tērzēšanas (ja vien neesat pieteicies kontā) trūkums DreamHost piešķir GoDaddy šeit priekšrocības.

Lietotāju atsauksmes par GoDaddy un DreamHost

Lietotāju atsauksmes

Lietotāju atsauksmes tika salīdzinātas

Piezīme: Lai gan atsauksmes nekad nedrīkst būt vienīgais noteicošais faktors, izvēloties saimniekdatoru, ja kaut kas tiek konsekventi parādīts klientu pārskatos, tas, iespējams, būs jāņem vērā.

Recenzenti ir kaislīgi klienti, tāpēc lielākajai daļai atsauksmju ir izteikti negatīva vai izteikti pozitīva nosliece.

Negatīvas atsauksmes par GoDaddy un DreamHost

Ej tēti. Visnegatīvākie pārskati par GoDaddy attiecas uz sliktu klientu atbalstu, dažu plānu stingriem ierobežojumiem un dīkstāvi.

DreamHost. Izplatīta sūdzība ir tā, ka trūkst atbalsta pa tālruni un īslaicīgas tērzēšanas. Turklāt uzņēmumam, kam ir tik spēcīga darbības laika garantija, ir pārsteidzoši daudz dīkstāves sūdzību.

Pozitīvas atsauksmes par GoDaddy un DreamHost

Ej tēti. GoDaddy klientu pozitīvās atsauksmes komentē tā domēna reģistrācijas pakalpojumus un cenas.

DreamHost. Lielākā daļa atsauksmju par klientu atbalstu ir pozitīvas. DreamHost saņem krājumus par gandrīz “neierobežotu visu” par tik zemu cenu.

Atzinums par lietotāju atsauksmēm

Atsauksmes mēdz norādīt, ka GoDaddy koncentrējas uz domēna reģistratūru, un mitināšana ir pārdomāta. Kopumā no DreamHost klientiem ir vairāk pozitīvu atsauksmju.

Secinājums par GoDaddy un DreamHost salīdzināšanu

Kurš hostings jums ir vispiemērotākais?

Labākās platformas izvēle

Katram no šiem hostinga uzņēmumiem ir savi plusi un mīnusi.

Iemesli izvēlēties DreamHost, nevis GoDaddy:

 • Plāna izvēles vienkāršība
 • Vairāk neierobežotu iespēju plānos
 • Ilgāka naudas atdošanas garantija
 • 100% garantēta darbības laiks

Iemesli izvēlēties GoDaddy pār DreamHost:

 • Papildus mitināšanai pārdod vairākus tīmekļa produktus
 • Linux un Windows opcijas visiem plāniem
 • Vairāk līmeņu, lai plānos būtu vairāk iespēju
 • Nozares standarts cPanel (lai arī modificēts)
 • Bezmaksas tālrunis un tērzēšana visu diennakti

GoDaddy varētu būt vispiemērotākais iesācējiem, jo ​​visu, kas saistīts ar tīmekli, sākot ar domēna vārdu un beidzot ar SSL, mārketinga un SEO pakalpojumiem, kā arī tiešsaistes grāmatvedību, var iegūt no vienas vietnes.

DreamHost ir pievilcīgs tiem, kas vēlas tikai vietni “neierobežots viss”, neizmantojot dalīta hostinga iespējas. Iespējams, ka tas nav piemērots iesācējiem, jo ​​nav vietņu veidotāju un atbalsta pa tālruni. Mazajiem uzņēmumiem pievilcīgs būs neierobežots joslas platums un krātuve. Uzņēmumi, kuriem nepieciešama VPS vai īpaši serveri, arī DreamHost atradīs pievilcīgu izvēli.

Alternatīva izmeklēšanai, iepērkoties tīmekļa mitinātājā, ir InMotion Hostings. Kaut arī InMotion naudas atdošanas garantija ir mazāka nekā DreamHost, tā joprojām piedāvā vienu no labākajiem nozarē – 90 dienu naudas atdošanas garantiju, salīdzinot ar GoDaddy 30 dienu garantiju. Tiem, kas nedomā tērēt tikai nedaudz vairāk par budžeta mitināšanu, lai iegūtu labākās funkcijas un ātru ielādēšanas un reakcijas laiku, SiteGround ir mitināšanas uzņēmums, kuru jūs varētu vēlēties apsvērt.

Vai jums ir kādi jautājumi par GoDaddy vai DreamHost? Kāda ir bijusi jūsu pieredze ar tīmekļa mitināšanu? Atstājiet savus komentārus un dariet mums to zināmu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map