DreamHost vs SiteGround: kuru tīmekļa mitinātāju vajadzētu izmantot?

Vietnes vietne un DreamHost


Ir grūti izvēlēties mitināšanas uzņēmumu, lai tas atbilstu jūsu uzņēmuma unikālajām prasībām, pat ja esat sašaurinājis savas iespējas līdz divām vai trim, jo, ņemot vērā to, vairums hostinga uzņēmumu piedāvā līdzīgas funkcijas. Dzīvosimies divu budžeta mitināšanas uzņēmumu – DreamHost un SiteGround – pārsegumā, kas abi apgalvo, ka piedāvā zemas cenas un augstākās klases funkciju.

Gan DreamHost, gan SiteGround ir godalgoto vietu ieguvēji hostinga nozarē. DreamHost mitina vairāk nekā 1 500 000 vietņu, lietojumprogrammu un emuāru, un SiteGround – aptuveni 450 000. Vai ir labāk, un kā šie divi hostinga uzņēmumi patiesībā salīdzina? Vispirms apskatīsim abu uzņēmumu momentuzņēmumu.

Kad DreamHost sāka darboties 1997. gadā, tās misija bija izmantot atvērtā pirmkoda iespējas, lai vienkārši un lēti palīdzētu visiem, kas vēlas klātbūtni internetā. 2004. gadā dibinātā SiteGround izvēlējās koncentrēties uz pielāgotiem programmatūras risinājumiem un savu serveru ātruma optimizēšanu.

Abiem saimniekiem nozarē ir laba reputācija. Alexa Ranking, kas var sniegt jums ļoti plašu norādi par uzņēmuma popularitāti, dod vietnei SiteGround pasaules reitingu 3 642, bet DreamHost – vienu no 5 318.

Salīdziniet DreamHost un SiteGround veiktspēju

Contents

Laiks un uzticamība

Uptime monitors

Uzticama uptime un ātra lapu ielāde nav apspriežama, jo šīs funkcijas tieši ietekmē klientu uztveri par jūsu biznesu katru reizi, kad viņi apmeklē jūsu vietni..

Laiks.DreamHost garantē 100% uptime un SiteGround garantē 99,9% uptime. HowsHost.com pārbaudīja abus saimniekus 30 dienu laikā un atklāja, ka DreamHost vidējais uptime bija 99,92% un SiteGround 99,91%. Šie skaitļi ir labi.

Lapas ielāde. Saskaņā ar testēšanu, ko veica codeinwp.com, vietnes SiteGround reakcijas laiks bija no 0,4 līdz 3,76 sekundēm, bet DreamHost – no 0,93 līdz 2,74 sekundēm. Vietnes howshost.com testi parādīja, ka vietnes SiteGround vietņu vidējais reakcijas laiks ir 0,6 sekundes un DreamHost – 5 sekundes. Abi ātrumi ir tikai tikai atbilstoši, salīdzinot ar tādu resursdatoru kā InMotion, kas ir vidēji par 100% ātrāks.

Dublēšana un atlaišana. Attiecībā uz dublēšanas un atlaišanas iespējām abi saimnieki katru dienu veic dublējumus, taču SiteGround piedāvā 30 kopijas dienā ar saviem GrowBig un GoGeek plāniem. Augstākie dublēšanas un atjaunošanas plāni ir papildu izmaksas abiem saimniekiem.

Uzticamība.Vietnei SiteGround ir datu centri Čikāgā, Londonā, Amsterdamā un Singapūrā. SiteGround pārvalda savus serverus, nepieciešamības gadījumā raksta pats savus programmatūras ielāpus un uz vietas uzglabā visus rezerves serverus. Tas izmanto jaunākos uzlabotos Apache tīmekļa serverus. Lai iegūtu vislabāko lapu ielādes ātrumu, klienti var izvēlēties klientiem vistuvāko atrašanās vietu.

2015. gadā DreamHost mainīja savu datu centra stratēģiju no savu serveru darbības uz izvietošanas pakalpojumiem. Tagad ViaWest Oregonā pārvalda savus divus Kalifornijas datu centrus, un RagingWire pārvalda savu Virdžīnijas centru. Ieguvums ir tas, ka datu centru pārvaldība tiek uzticēta profesionāļiem. DreamHost ir spēcīgi DELL serveri, kas izmanto cietvielu diskus, kas palielina mitināšanas ātrumu par 200%.

Atzinums par vietnēm DreamHost un SiteGround

Laiks un uzticamība var būt strīdīgi jautājumi, un testa rezultāti ir maldinoši. Ja lietotāju atsauksmes ir kaut kas pagājis, abi resursdatori ir ārkārtīgi uzticami, neskatoties uz atšķirīgajām datu centra stratēģijām.

DreamHost un SiteGround funkcijas

Salīdziniet galvenās funkcijas

Galvenās īpašības salīdzinātas

Piezīme: Abi resursdatori piedāvā jaunāko MySQL, PHP, Perl un Python versiju, daudzus drošības pasākumus, piemēram, ikdienas dublēšanu, SPAM aizsardzību un karsto saiti, kā arī vairākus domēnus un e-pasta kontus..

Domēna reģistrācija. Gan ar DreamHost, gan ar vietnes SiteGround Shared hostinga kontiem varat reģistrēt domēna vārdu ar vienu no populārākajiem paplašinājumiem (piemēram, .com, .net, .org, .info utt.) Bez maksas visu jūsu konta darbības laiku. Pie DreamHost domēna reģistrācijas cenām nāk bezmaksas domēna privātums.

Vietņu veidotājs. Tikai vietneiGround ir vietņu veidotājs. Weebly ir ērti lietojams, populārs vietņu veidotājs, kas velk un nomet, kas ļauj jums izveidot profesionālu vietni, pat ja jūs nekad iepriekš neesat izveidojis vietni. Vietnei var pievienot tekstu, fotoattēlus, kartes, audio un video, vienkārši velkot un nometot elementus vietā. Weebly ietver veikalu tēmas, lai jūs varētu izveidot funkcionējošu e-komercijas vietni ar tikpat nelielu piepūli kā emuāra izveidošana.

DreamHost faniem WordPress apgūšana varētu būt laba alternatīva, jo tur ir izveidoti vairāki forumi, kas palīdzēs jums sākt darbu, un tā kā WordPress pārvalda 17% pasaules vietņu, tā ir noderīga prasme mācīties. Ir arī daži WordPress spraudņi un veidnes, kas palīdzēs izveidot pielāgotu vietni, izmantojot to pašu vilkšanas un nomešanas funkciju kā Weebly.

MySQL datu bāze. Gan SiteGround, gan DreamHost piedāvā neierobežotas MySQL datu bāzes, kā arī neierobežotu e-pastu un automātisko atbildētāju iespējas.

WordPress mitināšana.Visi vietnes WordPress mitināšanas plāni piedāvā līdzīgas funkcijas kā kopīgotajos mitināšanas plānos. Tā StartUp plāns (USD 3,95 mēnesī) ir slikts, taču GoGeek plāns (USD 14,94 mēnesī) ir ļoti ieteicams. GoGeek plāns piedāvā bezmaksas domēna vārdu visa plāna pastāvēšanas laikā, bezmaksas vietņu pārsūtīšanu, 30 GB lielu Web vietu, bezmaksas atbilstību PCI, 1 gada bezmaksas SSL sertifikātu, neierobežotas SQL datu bāzes un vairākas vietnes. Vietne vietne apgalvo, ka tai ir mazāk kontu WordPress serverī, kas samazina konkurenci par resursiem.

DreamHost WordPress mitināšanas plāns (USD 19,95, ja jūs reģistrējaties gada plānam) piedāvā vienu vietni katram plānam, 30 GB lielu krātuvi, Hip Hop virtuālo mašīnu (HHVM), kas ir Facebook alternatīva PHP, laku kešatmiņā, CDN integrācija, automātiska RAM palielināšana un izolēti MySQL datu bāzes serveri. WordPress konti tiek izvietoti atsevišķos VPS.

Abi resursdatori nodrošina WordPress viena klikšķa instalētāju, automātisko atjaunināšanu, Supercacher, WordPress Staging (kas ļauj vieglāk pārbaudīt un ieviest izmaiņas, neveidojot atsevišķu testa serveri), iepriekš instalētu Git (ļaujot veikt izmaiņas lokāli un pēc tam nospiest). šīs izmaiņas jūsu pārbaudītajā vietnē pēc testēšanas) un komandrindas pārvaldība.

e-komercijas risinājums. Vietnes koplietošanas hostinga StartUp plāns nav ieteicams e-komercijas vietnēm. Lai mitinātu e-komercijas vietni, jums jāpiesakās GoGeek plānā (USD 14,95 mēnesī), kas piedāvā bezmaksas atbilstību PCI (juridiska prasība kredītkaršu darījumiem) un īpašu IP adresi. Bezmaksas e-komercijas programmatūra ietver SSL, Zen Cart, Magento, Agora un CubeCart. Ja jūsu klienti atrodas ārpus ASV, jums var būt izdevīgi, ja jums ir serveris, kas atrodas netālu no jūsu mērķauditorijas ģeogrāfiskā apgabala (ko jums var piedāvāt SiteGround). Ja jūsu klienti atrodas ASV, tam nav nozīmes.

DreamHost koplietojamais hostings (sākot no USD 7,95 mēnesī) piedāvā bezmaksas PCI atbilstību. Bezmaksas e-komercijas programmatūra ietver SLL, Zen Cart un CubeCart.

Lai atbalstītu jūsu e-komercijas vietni: gan DreamHost, gan SiteGround GoGeek plāns piedāvā SSL sertifikātus (lai autentificētu jūsu vietni), FTP piekļuvi, pieturvietu vidi vietņu izmaiņu testēšanai, ikdienas dublējumus un speciālas IP adreses.

Dublējumi. DreamHost veic automātiskus jūsu datu “momentuzņēmumus” ar dažādiem regulāriem intervāliem (divas stundas, divas katru dienu un divas reizes nedēļā). Varat manuāli dublēt savas vietnes, datu bāzes un konta datus no vadības paneļa (tikai viens manuāls dublējums mēnesī katram).

Vietnes Ground Softaculous viena klikšķa instalētājs dod jums iespēju dublēt un atjaunot vietnes ar vienu klikšķi. Vietnes vietne saglabā klientu koplietoto un daļēji atvēlēto mitināšanas kontu dublējumus līdz 30 dienām.

Hostinga drošība. Vietne apgalvo, ka ir pirmā resursdatore, kas ieviesusi konta izolēšanu – mehānismu, kas neļauj jebkuram kontam ietekmēt citas personas veiktspēju un novērš iespējamos drošības pārkāpumus. SiteGround proaktīvi uzrauga un atklāj drošības izmantojumus un raksta savus ielāpus, lai nekavējoties novērstu nepilnības, nevis gaidītu oficiālus programmatūras atjauninājumus. Tas ievieš ikdienas dublējumus, CloudFlare CDN, SSH piekļuvi, regulārus aparatūras jauninājumus un SSL sertifikātus.

DreamHost ir visaptverošs Wiki raksts, kurā sniegti norādījumi par procesiem, kas nepieciešami droša e-pasta iestatīšanai, failu pārsūtīšanai, lietotāju kontiem utt. Tas piedāvā CloudFlare integrāciju, SSL / TLK sertifikātus, ikdienas dublējumus un domēna privātuma aizsardzību..

Vadības panelis. Gan DreamHost, gan SiteGround ir aizmugures saskarnes, kuras izmantosit sava konta, domēnu, e-pasta ziņojumu, dublējumu, failu, datu bāzu, rēķinu sagatavošanai utt., Vietņu statistikas skatīšanai un programmatūras instalēšanai. Abi resursdatori piedāvā rīkus, lai palielinātu lapu ielādēšanas ātrumu, aizsargātu jūsu vietni no uzlaušanas un surogātpastu, precīzi noregulētu resursu piešķiršanu un pārbaudītu vietnes izmaiņas pirms to aktivizēšanas tiešsaistē..

Vietnes vietne izmanto populāro, ērti lietojamo cPanel vadības paneli. Tam ir Softaculous programmatūras skriptu instalēšanai ar vienu klikšķi, e-pastam bez SPAM, Cloudflare CDN, Joomla un WordPress automātiskajiem atjauninājumiem, SuperCacher un pieturvietas videi, kad vēlaties pārbaudīt savas vietnes izmaiņas..

DreamHost ir patentēts vadības panelis, kas atšķiras no nozares standarta cPanel tajā ziņā, ka tas vairāk izskatās kā tradicionāls informācijas panelis ar kreiso navigācijas paneli. Navigācijas vienumus var vilkt un nomest, lai pielāgotu dažādus paneļa apgabalus. Varat arī izmantot vadības paneli, lai instalētu WordPress (un citas programmas un papildinājumus), izmantojot One Click Installer.

Partneru un tālākpārdevēju programmas. Izmantojot BlueHost filiāles programmu, jūs varat nopelnīt USD 65 par nosūtījumu bez mēneša ierobežojumiem. Izmantojot tīkla risinājumu filiāles programmu, ir iespējams nopelnīt līdz USD 150 mēnesī. Tīkla risinājumu tālākpārdevēju programmu nodrošina trešā puse – SRSplus.

Extras.BlueHost reklāmas kredītiem ir USD 150; Tīkla risinājumiem ir 50 ASV dolāru vērts kredīts tīkla risinājumu mārketinga programmām. Ja jums ir vietne citur, BlueHost migrēs izveidoto vietni, lai gan par to maksa ir piemaksa. Tīkla risinājumiem ir dažas mārketinga, SEO un e-komercijas iespējas, kas pieejamas par mēneša maksu.

Atzinums par DreamHost un SiteGround galvenajām funkcijām

Abiem resursdatoriem ir daudz funkciju, un, lai gan DreamHost nepārprotami ir uzticama un efektīva saimniece, jaunajam bloka vietnim SiteGround ir aktīvāka un inovatīvāka pieeja. Tomēr SiteGround ir tendence slēpt dažas no tā izmaksām.

Salīdziniet DreamHost un SiteGround tīmekļa mitināšanas plānus un cenas

Hostinga plāni & Cenu noteikšana

Cenu plāni salīdzināti

Piezīme: Sīkāku informāciju par mitināšanas paketi raksta mārketinga un pārdošanas cilvēki. Tie ir izstrādāti, lai jūs sajauktu. Lai tas būtu vienkārši, apskatīsim dažas no minimālajām un maksimālajām cenām, kuras jūs varat sagaidīt, maksājot par līdzīgām paketēm, kuras piedāvā šie divi saimnieki. Paturiet prātā, ka jēdziens “neierobežots” ir jāņem ar šķipsniņu sāls. Piemēram, tā sauktais neierobežotais trafiks SiteGround Startup plānā mēnesī faktiski nozīmē 10 000 apmeklētāju. Tā saukto neierobežoto joslas platumu un atmiņas saglabāšanu no DreamHost faktiski ierobežo tā “normālas lietošanas” politika.

Dalīta mitināšana.

 • SiteGround – Uzsākt plāns (3,95 USD mēnesī) ar 10 GB lielu tīmekļa vietu; GrowBig plāns (USD 7,95 mēnesī) ar 20 GB tīmekļa vietu un GoGeek plāns (14,95 USD mēnesī) ar 30 GB lielu tīmekļa vietu (reģistrējoties vismaz uz vienu gadu)
 • DreamHost – no plkst 7,95 USD / mēn uz USD 9,95 mēnesī (reģistrējoties attiecīgi vismaz 36 un 12 mēnešus) un piedāvājot neierobežotas e-pasta adreses, joslas platumu un krātuvi.

WordPress mitināšana

 • SiteGround – StartUp plāns (3,95 USD mēnesī) ar 10 GB lielu tīmekļa vietu; GrowBig plāns (USD 7,95 mēnesī) ar 20 GB tīmekļa vietu un GoGeek plāns (14,95 USD mēnesī) ar 30 GB lielu tīmekļa vietu (reģistrējoties vismaz uz vienu gadu)
 • DreamHost – katru gadu (19,95 USD mēnesī); Mēnesī (USD 24,95 mēnesī).

Virtuālo privāto serveru (DreamHost) un mākoņu (SiteGround) mitināšana
Galvenā SSD disku priekšrocība ir tā, ka tie var iegūt datus ātrāk nekā tradicionālie diskdziņi.

 • Vietne
  • Iebraukšana plāns ar 2GB DDR RAM & 20 GB diska vietas (60 USD mēnesī).
  • Uzņēmējdarbība plāns ar 4GB DDR RAM & 80 GB diska vietas (USD 140 mēnesī).
 • DreamHost
  • 2 GB RAM & 60 GB SSD (USD 30 mēnesī).
  • 8 GB RAM & 120 GB SSD (USD 120 mēnesī).

Dedicated hostings
SATA disku galvenā priekšrocība ir tā, ka gandrīz vienmēr var izgūt tā saucamos “zaudētos” datus.

 • Vietne
  • Iebraukšana Servera plāns ar 4 GB RAM & 500 GB SATA II HDD (229 USD mēnesī).
  • Uzņēmējdarbība Servera plāns ar 16 GB RAM & 4 x 500 GB SATA III HDD (USD 429 / mēnesī).
 • DreamHost
  • Starteris 4. PAMATS plāns ar 4GB RAM & 1 TB cietais disks (USD 149 mēnesī).
  • Piemaksa 12. PAMATS plāns ar 32B RAM & 240 GB SDD (USD 329 mēnesī)(USD 329 mēnesī).

Vislabākais iesācējiem. DreamHost koplietojamais mitināšanas plāns ir ideāli piemērots jaunam biznesam un nodrošina pietiekami daudz resursu emuāram, jaunizveidotam biznesam vai nelielai e-komercijas vietnei. Vietnes vietnes Startup plāns ir paredzēts personīgai lietošanai un uzņēmumiem, kuri zina, ka galu galā viņiem būs jāveic jauninājumi, bet viņi vēlētos “pārbaudīt ūdeņus”, izveidojot pamata klātbūtni tīmeklī..

Naudas atdošanas garantija: Abos gadījumos par uzstādīšanu vai domēna vārda reģistrēšanu nav jāmaksā. Abas piedāvā naudas atdošanas garantijas (97 dienas DreamHost un 30 dienas SiteGround). Lai gan DreamHost garantija izklausās iespaidīgi, ņemiet vērā, ka tā ir derīga tikai koplietojamam mitināšanai.

Atzinums par hostinga plānu cenu veidošanu

Blakus šiem diviem saimniekiem plāni un cenas šķiet nedaudz mulsinoši, taču ir salīdzināmi, pēc funkcijas. Jo vairāk RAM varat atļauties, jo labāk. Nepieciešamais krātuves apjoms ir atkarīgs no tā, ko plānojat glabāt, piem. video un attēli aizņem daudz vietas, tāpēc, ja esat fotogrāfs, jūsu prasības attiecībā uz krātuvi būs lielākas. Ieteikts ir izsmeļošs jūsu prasību un vietnes funkcionalitātes saraksts, kā arī sazinieties ar abu saimnieku atbalsta nodaļām. Tas ir arī ārkārtīgi gudrs veids, kā novērtēt viņu atbalsta kvalitāti un saņemt bezmaksas konsultācijas par to, kas jums nepieciešams.

Cik viegli lietot DreamHost un SiteGround

Lietošanas ērtums

Cik ērti lietojams interfeiss

Vadības panelis. Kā mēs redzējām iepriekš, DreamHost un SiteGround ir dažādas aizmugures saskarnes. Ja esat pieradis cPanel, DreamHost vadības panelis var jūs satraukt; ja esat iesācējs, jūs izmantojat līdzīgu mācīšanās līkni, neatkarīgi no tā, kuru saimnieku izvēlaties, tāpēc tam nav nozīmes.

Vienu klikšķi Installer. Lielākā daļa vadības paneļu piedāvā instalēšanu ar vienu klikšķi populārai programmatūrai un skriptiem, piemēram, WordPress, ZenCart, kā arī kalendāra un foto galerijas utilītprogrammām. Instalētāji ar vienu klikšķi tiek izmantoti arī lapas optimizēšanai, vietnes aktivizēšanai, drošības programmatūras aktivizēšanai un e-pasta kontu izveidošanai. Ir ļoti maz mitināšanas uzņēmumu, kas nepiedāvā programmatūras instalēšanu ar vienu klikšķi lielākajai daļai lietojumprogrammu papildinājumu, un to dara gan SiteGround, gan DreamHost.

Atzinums par lietošanas vienkāršību

DreamHost un SiteGround ir vienkāršas, ērti lietojamas saskarnes. DreamHost padomi SiteGround ar tās Wiki pamācībām, kas satur ekrānuzņēmumus un detalizētas instrukcijas, lai kontrolpaneļa laikā veiktu lielāko daļu uzdevumu..

DreamHost un SiteGround atbalsts

Tehniskais un klientu atbalsts

Lietotāju atbalsts tika salīdzināts

DreamHost ir oficiāls emuārs, kurā iekļautas 96 konsultācijas, pēdējās skaitā, lietotāju forums un visaptveroša Wiki.

Vietnei Ground ir plaša FAQ bāze un padziļinātas apmācības WordPress, Joomla un Magento.

Abas ir izveidojušas daudz neoficiālu tīmekļa lapu, lai palīdzētu jaunajiem lietotājiem sākt darbu.

Sazinieties ar DreamHost:

Twitter: @DreamHost un @DreamHostCare

Tālrunis: 7147064182

Sazinieties ar vietniGround:

Twitter: @SiteGround un

Tālrunis: 1.866.605.2484

Atzinums par lietotāju atbalstu

Lai gan abi mitinātāji garantē atbalstu 24 stundas diennaktī – tiešraides tērzēšanu un atbalsta biļetes (e-pasts) -, tikai vietneGround piedāvā bezmaksas telefonisko atbalstu. Iespējams, ka šī ir DreamHost lielākā neveiksme, to pieminēja vairums recenzentu un pusē sūdzību tika publicētas internetā.

Lietotāju atsauksmes par DreamHost un SiteGround

Lietotāju atsauksmes

Lietotāju atsauksmes tika salīdzinātas

Piezīme: Ņemiet vērā, ka lietotāju atsauksmes ir subjektīvi un dažreiz lietotāji, galvenokārt, ja ne tehniski, pārprot viņu vienošanās ar saimnieku nosacījumus. Tas ir izplatīts strīds starp saimniekiem un klientiem attiecībā uz vietņu slēgšanu koplietotos serveros, jo viņi pārmērīgi izmanto resursus.

Pozitīvas atsauksmes.

Gan DreamHost, gan SiteGround saņem atzinību no lielākās daļas klientu par viņu jauno, aizrautīgo un enerģisko atbalstu. Vietne Ground saņem papildu punktus par labāku, kaut arī dārgu, mākoņa mitināšanu.

Negatīvas atsauksmes.

DreamHost no klientiem internetā izdala trīs galvenās sūdzības. Pirmkārt, ka nav telefona atbalsta; otrkārt, ka to nestandarta, pretrunīgi vērtētais vadības panelis nav intuitīvs; treškārt, lietotājiem, kas nav ASV, piekļuve atbalstam var būt neērta un aizkavēt problēmu risināšanu.

Vietnes vietne saņem īkšķus trīs jomās, galvenokārt saistībā ar papildu izmaksām. Daudzi lietotāji pauž nožēlu par to, ka par domēna vārda aizsardzību ir jāmaksā papildus un par vietnes pārsūtīšanu. Trešā galvenā sūdzība ir “savienojuma problēmas” vai nu ar 500 kļūdām, vai CloudFlare; dažas no šīm kļūdām lietotāji piedēvē ierobežotiem resursiem koplietotajos mitināšanas plānos.

Atzinums par lietotāju atsauksmēm

Ja jums ir e-komercijas bizness vai esat iesācējs, atbalsts virs vidējā līmeņa ir būtisks. Liekas, ka abi saimnieki ir apņēmušies izcilību apkalpošanā un nopietni uztver savus klientus. Spriežot pēc pārskatiem, abas vietnes ir drosmīgi ieviesušas unikālas, pat nepopulāras funkcijas vai izvēlējušies nestandarta biznesa modeļus, kas kopumā ir izrādījušies veiksmīgi.

Secinājums par DreamHost un SiteGround salīdzināšanu

Kura Web Host ir piemērota jums?

Labākās platformas izvēle

Iemesli izvēlēties Dreamhost:

 • Vairāk pieredzes un vairāk balvu
 • Superīga naudas atdošanas garantija
 • Datu centri novirzīti speciālistiem
 • Caurskatāma cenu struktūra

Iemesli, kāpēc izvēlēties SiteGround:

 • Tradicionāls, ērti lietojams cPanel vadības panelis
 • Globālais serveru tīkls
 • Inovatīva pieeja drošībai
 • Superbudžeta sākuma līmeņa piedāvājums

DreamHost ir vislabākais uzņēmumiem un e-komercijas vietnēm, kurām nepieciešama uzticamība, elastība un iespēja uzlabot savus plānus. Tas, iespējams, sagādā pārāk lielas izmaksas kādam, kurš raksta emuāru vai kura biznesam vienkārši nepieciešama klātbūtne tīmeklī.

SiteGround ir ideāli piemērots mājas lietošanai, uzņēmējiem un maziem uzņēmumiem, kuriem ir budžets, bet arī lielākiem uzņēmumiem, kas novērtē novatorisko uzņēmējdarbību, kurā SiteGround konkurē ar lielākiem saimniekiem nekā pati.

Ja šis pārskats jūs nevienā veidā nav ietekmējis, ieskatieties dažas konkurējošas vietnes līdzīgā līgā.

WebHostingHub ir sākuma līmeņa koplietojamais mitināšanas plāns ar nosaukumu SPARK, kas konkurē ar SiteGround Startup plānu. WebHosting Hub atbalsta modeļa Endurance International Group (EIG) loceklis ir pirmklasnieks, un EIG paspārnē viņu atbalsta māsas un brāļi..

Lai konkurētu ar DreamHost, 1996. gadā dzimušais BlueHost ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē, kurā darbojas vairāk nekā 1,9 miljoni domēnu. Tas ir gandrīz visu “Top 10 hostinga uzņēmumu” sarakstu augšgalā.

Aizveriet līniju, ja jums ir jautājumi, komentāri vai patīkama pieredze ar tīmekļa mitināšanu, kurā vēlaties dalīties. Mēs labprāt dzirdētu no jums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map