DreamHost vs A2 Hostings: kuru jums vajadzētu izmantot?

Sapņu un A2 mitināšanas salīdzinājums


Izlemt, kur mitināties, var būt vissvarīgākais lēmums, kuru jūs pieņemat, izmantojot savu vietni. Lai jūsu uzņēmums gūtu panākumus, jums ir nepieciešams uzticams mitināšana, kas nodrošina jūsu vajadzībām vispiemērotākās funkcijas. Izmantojiet šo DreamHost un A2 Hostinga salīdzinājumu, lai palīdzētu sašaurināt izvēli.

DreamHost ir sena tīmekļa mitināšanas uzņēmuma vēsture. Dibināta 1997. gadā, tās serveros ir mitināti vairāk nekā 1,5 miljoni vietņu. Turpretī A2 hostings pirmo reizi tika uzsākts 2003. gadā, paturot prātā izstrādātājus, un bija viens no pirmajiem, kas piedāvāja PHP 5 un Ruby on Rails. Viņu uzsvars ir uz sniegumu.

Gan DreamHost, gan A2 Hostings nodrošina dalītu mitināšanu, pārvaldītu WordPress mitināšanu, kā arī VPS un īpašu serveru plānus. Abi uzņēmumi darbojas uz Linux bāzes.

2014. un 2015. gadā DreamHost tika nosaukts par PCMag labāko biznesa vadītāju. A2 Hostings ir ieguvis neskaitāmas balvas “labākais no”, vairākas no tām tikpat nesen kā pērn.

DreamHost, kura galvenā mītne atrodas Kalifornijā, ir privāts hostinga uzņēmums. A2 hostings ir arī privātīpašums. Tās nosaukums cēlies no tā, ka tās galvenā mītne atrodas Ann Arborā (divi A’s), Mičiganā.

Salīdziniet DreamHost un A2 Hosting veiktspēju

Contents

Laiks un uzticamība

Uptime monitors

Laiks. DreamHost labāk nevar garantēt tā darbības laiku. Tai ir 100% uptime garantija, ar atmaksu par hostinga dienu par katru dīkstāves stundu, tiklīdz tiek ziņots par nepatikšanām. A2 Hostings ir gandrīz tikpat labs – ar garantiju 99,9%. A2 Hostings atmaksās 5% no mēneša maksas par katru stundu, kurā jūsu vietne nav sasniedzama aprīkojuma vai tīkla kļūmes dēļ.

Performance. DreamHost izmanto AMD procesorus, un tā serveros ir instalēti SSD. A2 izmanto Dell serverus ar četrkodolu procesoriem, un visos viņu plānos tiek izmantoti arī SSD. SSD tiek izmantoti labākai veiktspējai un uzticamībai.

DreamHost mitinātās vietnes ielādes laiks bija 2,10 s, kas bija ātrāk nekā 70% no vietnēm, kuras tika pārbaudītas Pingdom. Pārbaudot salīdzināmu A2 vietu, slodzes laiks bija 1,49 s, kas ir ātrāks nekā 81% no pārbaudītajām vietām.

Uzticamība. DreamHost ir vairāki datu centri ASV. Ir divi Kalifornijas datu centri, kā arī datu centrs Ašburnā, Virdžīnijā. DreamHost apvieno Kalifornijas datu centrus nesen atvērtā datu centrā Portlendā, Oregonas štatā. Visos datu centros ir dublēta enerģija un dzesēšana, dīzeļdegvielas dublējumi un diennakts drošība.

A2 Hostingam ir datu centri visā pasaulē, ar centriem Mičiganā, Amsterdamā un Singapūrā. Datu centriem ir liekas enerģijas un dzesēšanas iespējas, kā arī četrkāršs tīkla savienojums. Ārkārtas gadījumos ir pieejamas rezerves daļas ar dīzeļdegvielu. Tie tiek uzraudzīti uz vietas, lai pārbaudītu drošību un uzticamību.

Atzinums par DreamHost un A2 hostinga veiktspēju

Gan DreamHost, gan A2 Hostings ir uzticamība un veiktspēja kā galvenās funkcijas, un abi nodrošina iespaidīgus rezultātus.

DreamHost un A2 Hosting iespējas

Salīdziniet galvenās funkcijas

Galvenās īpašības salīdzinātas

Piezīme: Nemaldiniet tādus mārketinga terminus kā “neierobežots” un “nemērīts”, kad tiek aprakstītas funkcijas. Tas nenozīmē “lietot tik daudz, cik vēlaties”. Tā vietā termini norāda uz to, ko mitināšanas uzņēmumi “uzskata par saprātīgu izmantošanu”. Hostinga uzņēmumi soda naudas vai aptur vietnes, kuras, viņuprāt, pārsniedz to – dažreiz bez brīdinājuma. Tomēr mitināšanas uzņēmumi paziņo, ka lielākajai daļai lietotāju nekad nebūs tuvu brīdinājuma.

Domēna reģistrācija. Abi resursdatori ir domēnu reģistrētāji. DreamHost nodrošina bezmaksas domēna reģistrēšanas gadu jauniem kontiem. A2 mitināšanai šī opcija nav pieejama.

Vietņu veidotājs. Ne DreamHost, ne A2 Hosting nav iebūvētu vietņu veidotāju, lai gan A2 Hosting paziņo, ka atbalsta lielāko daļu bezmaksas un komerciālu vietņu veidotāju..

Datu bāzes. DreamHost piedāvā neierobežotas MySQL datu bāzes. A2 mitināšana ierobežo līdz 5 datu bāzēm zemākajā līmenī, bet citos līmeņos un plānos ir atļauts neierobežots skaits datu bāzu. A2 Hostings atbalsta arī PostgreSQL.

E-pasta konti. DreamHost nodrošina neierobežotu e-pasta kontu un e-pasta pāradresāciju. Arī A2 mitināšana ierobežo zemāko līmeni, ļaujot izveidot 25 kontus. Pārējie līmeņi un plāni piedāvā neierobežotu e-pasta kontu skaitu. Neierobežoti konti ir noderīgi, ja jums ir daudz darbinieku. Tas arī ļauj izveidot atsevišķus kontus katrai jūsu uzņēmuma nodaļai, piemēram, pārdošanai, atbalstam un informācijai.

WordPress mitināšana. Gan DreamHost, gan A2 Hosting piedāvā pārvaldītus WordPress plānus. Parasti pārvaldītie WordPress plāni maksās vairāk nekā parasts koplietojamais plāns, lai gan A2 mitināšana ir atšķirīga – tā pārvaldītie WordPress cenrādis ir tāds pats kā standarta koplietotajiem plāniem.

Daļa no papildu izmaksām rodas tāpēc, ka pārvaldītie WordPress plāni parasti tiek ievietoti optimizētos serveros ar kešatmiņu un papildu drošību, lai uzlabotu veiktspēju un stabilitāti. Vēl viens pārvaldītas WordPress mitināšanas ieguvums ir tas, ka jūsu WordPress vietņu dublējumi un atjauninājumi tiek veikti jūsu vietā. Tas ļauj jums koncentrēties uz savu saturu, nevis tehnisko saturu.

e-komercijas risinājums. DreamHost un A2 Hostings atbalsta bezmaksas iepirkšanās ratiņus, kas pieejami caur vadības paneļiem, piemēram, Magneto, ZenCart, PrestaShop un citiem. DreamHost atbalsta arī komerciālās e-komercijas vietņu veidotāju Café Commerce – lai arī tas nav bezmaksas.

Dublējumi. DreamHost politika aizliedz vietnes lietotāju izveidotus dublējumus glabāt uz servera. Visas lietotāja izveidotās manuālās rezerves kopijas ir jāielādē un jānoņem no resursdatora servera, cik drīz vien iespējams pēc to izveidošanas.

Vietnes dati un datu bāzes tiek automātiski dublētas, taču netiek garantēta dublēšana. A2 Hostings piedāvā servera pārtīšanu visiem, izņemot tā zemākās pakāpes. Server Rewind uzņem automātiskus jūsu vietnes momentuzņēmumus un ļauj atjaunot atsevišķus failus, datu bāzes vai visu vietni.

Hostinga drošība. DreamHost izmanto Spamhaus, lai filtrētu e-pastu, un izmanto Arbor Networks, lai nodrošinātu DDoS aizsardzību. Arī A2 hostings ļoti nopietni uztver drošību. Tas skenē un proaktīvi rīkojas pret DDoS draudiem, ļaunprātīgu programmatūru un vīrusiem, izmantojot tās Perpetual Security un HackScan – kuras tiek nodrošinātas bez maksas. E-pastam tā izmanto standarta aizsardzību pret surogātpastu, kā arī Barracuda uzlaboto surogātpasta filtrēšanu.

A2 Hostings izmanto arī Patchman uzlabotās drošības rīku, kas skenē programmatūru un lietotnes, kurām nepieciešams labojums, un paziņo jums, kad lietotnes ir novecojušas.

DreamHost savos plānos nodrošina SSL, izmantojot Let’s Encrypt. A2 piedāvā bezmaksas koplietotus SSL sertifikātus saviem plāniem, izmantojot cPanel, un var iegādāties arī privātu SSL.

Vadības panelis. DreamHost izmanto patentētu vadības paneli, kura pamatā ir vairāk teksta nekā nozares standarta cPanel saskarne, kas balstīta uz ikonām un kuru izmanto A2 Hostings..

Zaļš. DreamHost iegādājas kredītus atjaunojamās enerģijas jomā, un tam ir oglekļa neitrāla ietekme. A2 var lepoties arī ar 100% oglekļa nesaturošu pēdu. A2 arī aktīvi piedalās videi draudzīgās aktivitātēs, piemēram, koku stādīšanā, Ann Arbor apkārtnē.

Partneru un tālākpārdevēju programmas. DreamHost filiāles programma maksā 97 ASV dolārus par katru nosūtījumu, kopsummā līdz USD 1164 gadā. A2 Hostinga filiāles programma maksā 85 USD par katru nosūtījumu bez ierobežojumiem. A2 ir arī tālākpārdevēju programma, kas ļauj zīmolot.

Ekstras. DreamHost pārdod krātuvi savos mākoņa serveros par ikmēneša maksu atkarībā no tā, cik daudz jūs glabājat. A2 hostingam ir USD 50 vērtībā kredītpunkti Bing / Yahoo.

Atzinums par DreamHost un A2 mitināšanas galvenajām funkcijām

DreamHost pārdod krātuvi savos mākoņa serveros par ikmēneša maksu atkarībā no tā, cik daudz jūs glabājat. A2 hostingam ir USD 50 vērtībā kredītpunkti Bing / Yahoo.

Salīdziniet DreamHost un A2 Hosting tīmekļa mitināšanas plānus un cenas

Hostinga plāni un cenas

Cenu plāni salīdzināti

Piezīme: Cenu noteikšana tīklā, kas pastāvīgi mitinās, ņemot vērā nozares konkurences raksturu. Tas arī noved pie daudz reklāmas cenu noteikšanas. Tā kā paaugstināšanas cenas parasti tiek ierobežotas līdz pirmajam pakalpojumu termiņam, pierakstīšanās uz ilgāku laiku nozīmē lielākus ietaupījumus. Pat bez piedāvājumiem ilgāki pakalpojumu sniegšanas termiņi parasti izraisa cenu pārtraukumus. Zemāk norādītās cenas atspoguļo izcenojumus šī salīdzināšanas laikā.

DreamHost. DreamHost nesarežģī lietas ar daudziem dažādiem līmeņiem un plāniem. Ir tikai viens plāns, kura cena ir USD 7,95 uz trīs gadu termiņu. Plānā ir neierobežots viss – neierobežota krātuve, neierobežots joslas platums, neierobežots e-pasta konts un neierobežots domēns.

Plānam ir pievienota bezmaksas domēna reģistrācija uz vienu gadu, kā arī bezmaksas SSL. Par ikmēneša maksu USD 5,95 ir pieejams īpašs IP. DreamHost nodrošina arī sešus ļoti mērogojamus mākoņu mitināšanas līmeņus, kas trīs vietās tiek atspoguļoti atlaišanas dēļ. Izmaksas ir no USD 4,50 mēnesī līdz USD 96 mēnesī.

Arī DreamHost piedāvā tikai vienu pārvaldīto WordPress mitināšanas plānu. Tam ir 30 GB SSD krātuves un neierobežots apmeklētāju skaits mēnesī. WordPress tiek automātiski instalēts izrakstīšanās laikā. Plānam ir īpašs IP, un tas tiek izvietots VPS ar SSD. DreamHost plāns ir ierobežots vienā vietnē un vienā MySQL datu bāzē, un tā cena ir USD 19,95 ar gada plānu. A2 mitināšanai ir trīs pārvaldīti WordPress plāni.

A2 mitināšana. A2 Hostings piedāvā trīs kopīgus plānus. Lite atļauj vienu vietni, piecas datu bāzes, un cena mēnesī ir 3,92 USD. Swift un Turbo ļauj izmantot neierobežotu vietņu skaitu un neierobežotas datu bāzes. Swift cena ir USD 4,90 mēnesī, bet Turbo – USD 9,31 mēnesī. Visiem trim ir neierobežota SSD krātuve un neierobežots joslas platums. A2 mitināšanai ir arī CloudLinux, Centos OS versija, kas ir ātrāka un kurai ir mazāk klientu uz serveri nekā lielākajai daļai.

A2 mitināšanai ir trīs pārvaldīti WordPress plāni. Viņiem ir tāda pati cena kā kopīgajiem plāniem – USD 3,92, USD 4,90 un USD 9,31. Lite ir ierobežota ar vienu vietni un piecām datu bāzēm; Swift un Turbo piedāvā neierobežotas vietnes un datu bāzes. Visi plāni ir balstīti uz SSD, un tiem ir kešatmiņa, lai gan Turbo plāns ir optimizējis kešatmiņu. Viņiem visiem ir CDN un papildu drošības iespējas. Swift un Turbo komplektācijā ietilpst arī Server Rewind dublējumkopijas.

VPS un īpaši plāni: DreamHost ir četri VPS plāni, kas piedāvā SSD un sākas ar 15 USD mēnesī, bet augstākā līmeņa – USD 120 mēnesī. Piedāvājot neierobežotu joslas platumu un neierobežotus domēnus, DreamHost VPS plāni ir piemēroti maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuri ir pāraugujuši dalītu mitināšanu.

A2 mitināšanai ir divi VPS plāni ar trīs līmeņiem katrā. Nepārvaldīto līmeņu cena ir USD 5, USD 10 un USD 15 mēnesī. Pārvaldītie līmeņi ir 32,99 USD, 46,19 USD un 65,99 USD mēnesī. A2 Hostinga plānos ir arī SSD, taču joslas platumam un krātuvei ir ierobežojumi.

DreamHost ir dažas īpašas iespējas, sākot no 149 USD mēnesī, ar cenu noteikšanu atkarībā no izvēlētās konfigurācijas. DreamHost tam paredzētajos līmeņos ļauj neierobežotu skaitu IP, kā arī neierobežotu joslas platumu. A2 mitināšanai ir divi plāni ar trim līmeņiem katrā, tāpat kā VPS plānos. Nepārvaldīts sākas ar USD 99,59 mēnesī, un pārvaldītais plāns sākas ar USD 141,09 mēnesī. A2 mitināšanai patiešām ir joslas platums un uzglabāšanas ierobežojumi, taču tie ir diezgan dāsni.

Naudas atdošanas garantija: DreamHost ir nozares vadošā 97 dienu naudas atdošanas garantija. A2 Hostinga garantija ir arī labāka nekā nozares standarta 30 dienas ar jebkuru naudas atdošanas piedāvājumu. Pirmās 30 dienas tiek pilnībā atmaksātas; pēc 30 dienām kompensācija tiek proporcionāli novērtēta. DreamHost ieturēs domēna reģistrācijas maksu, ja esat izmantojis bezmaksas reģistrācijas gadu.

Atzinums par hostinga plānu cenu veidošanu

DreamHost ir nozarē labākā naudas atdošanas garantija – lai arī A2 hostings ir labāks par nozares standartu. DreamHost padara koplietota vai pārvaldīta WordPress plāna izvēli vienkāršu, katrā ir tikai viens līmenis. A2 hostinga cenu noteikšana VPS un speciālu serveru plānos padara to ļoti pievilcīgu maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Cik viegli lietot DreamHost un A2 Hostings

Lietošanas ērtums

Cik ērti lietojams interfeiss

Vadības panelis. DreamHost patentētajā vadības panelī ir daudz funkciju, taču tas, ka tas nav nozares standarts, varētu radīt problēmas, ja vietni pārsūtīsit vēlāk. A2 Hostings izmanto lietotājam draudzīgu, uz ikonu balstītu cPanel saskarni.

Vienu klikšķi Installer. DreamHost ir viena klikšķa instalēšanas sadaļa, lai gan nav pieejams tik daudz lietojumprogrammu, kā nodrošina citi instalētāji. A2 Hostings izmanto Softaculous kā viena klikšķa instalētāju simtiem programmu.

Vietņu navigācija. Gan DreamHost, gan A2 Hosting vietnes nodrošina visu, kas jums nepieciešams plāna izvēlei. Abiem ir noderīgas salīdzināšanas diagrammas līmeņu salīdzināšanai savos plānos, lai gan A2 Hostings daudzām shēmās parādītajiem terminiem un opcijām pievieno noderīgas saites uznirstošajiem logiem. Bot ir tīri un lietotājam draudzīgi. Tomēr DreamHost apgrūtina informācijas atrašanu, neizmantojot Google vai lasot caur wiki.

Atzinums par lietošanas vienkāršību

Abas saimniekdatorus ir pietiekami viegli izmantot, taču A2 mitināšanai ir priekšrocība, jo tiek izmantots standarta cPanel, jo tam ir robustāks viena klikšķa lietotņu instalētājs un informācija ir nedaudz vieglāk atrodama nekā DreamHost..

DreamHost un A2 Hosting atbalsts

Tehniskais un klientu atbalsts

Lietotāju atbalsts tika salīdzināts

Gan DreamHost, gan A2 Hosting no klientiem saņem augstas atzīmes par apkalpošanu un atbalstu, un atbalsta personāls tiek uzskatīts par draudzīgu un zinošu.

A2 mitināšanai ir tālrunis, e-pasts un tiešsaistes tērzēšana visu diennakti. DreamHost ir kontaktu lapa, kur sūtīt jautājumus pa e-pastu. Kad esat no viņiem iegādājies, ir arī citas DreamHost atbalsta iespējas, taču tālrunis nav viena no tām. DreamHost ir atšķirīga wiki, kas tiek atjaunināta pēc vajadzības, un tajā ir daudz informācijas, līdzīgi kā zināšanu bāze. DreamHost un A2 Hosting ir emuārs un forums, un A2 Hosting ir Facebook lapa.

Atzinums par lietotāju atbalstu

Abi hostinga uzņēmumi saņem augstas atzīmes par servisa un atbalsta personāla zināšanām un izpalīdzību. Abas sniedz ļoti daudz padomu un informācijas. Tomēr daudziem tas, ka nav telefona atbalsta, padara DreamHost par draudzīgu atbalstu.

Lietotāju atsauksmes par DreamHost un A2 Hosting

Lietotāju atsauksmes

Lietotāju atsauksmes tika salīdzinātas

Piezīme: Tā kā pārskatus ievieto tie, kuri jūtas ļoti spēcīgi, un tāpēc tie ir izteikti negatīvi vai izteikti pozitīvi, tiem nevajadzētu būt izšķirīgam faktoram, izvēloties tīmekļa mitinātāju. Tomēr, kad kaut kas parādās konsekventi, tas, iespējams, ir kaut kas jāņem vērā.

Negatīvas atsauksmes par DreamHost un A2 Hostings

DreamHost. Visbiežākā DreamHost klientu sūdzība ir atbalsta pa tālruni trūkums. Daži ziņo arī par tērzēšanas atbalstu.

A2 mitināšana. A2 saņem mazāk negatīvu atsauksmju nekā vairums uzņēmumu. Parasti tie ir domāti atsevišķiem gadījumiem, kad ar klientu atbalstu tiek piedzīvota slikta pieredze.

Pozitīvas atsauksmes par DreamHost un A2 Hostings

DreamHost. Klientu atbalsts no DreamHost lielāko daļu laika saņem pozitīvas atsauksmes. DreamHost saņem kudos arī par gandrīz neierobežoto visu kopīgo plānu par tik zemu cenu.

A2 mitināšana. A2 saņem daudz pozitīvu atsauksmju par klientu atbalstu. Klientus pārsteidz arī A2 Hostinga serveru cenu un ātruma funkciju skaits.

Atzinums par lietotāju atsauksmēm

Kopumā klienti abus šos hostinga uzņēmumus uztver ļoti labi. Tomēr A2 Hostings saņem mazāk negatīvu atsauksmju nekā DreamHost.

Secinājums par DreamHost un A2 Hostinga salīdzināšanu

Kurš hostings jums ir vispiemērotākais?

Labākās platformas izvēle

DreamHost un A2 Hostingam ir daudz līdzīgu iespēju, taču ir iemesli padarīt vienu vēlamu par otru.

Iemesli, kāpēc izvēlēties A2 hostingu, nevis DreamHost:

 • Jebkura naudas atdošanas garantija
 • Par konkurētspējīgu cenu VPS un īpaši plāni
 • Izmanto nozares standartu cPanel
 • Diennakts tālrunis un tērzēšanas atbalsts

Iemesli, kāpēc izvēlēties DreamHost, nevis A2 Hostings:

 • Viena plāna vienkāršība koplietotai un pārvaldītai WordPress mitināšanai
 • Visilgākā naudas atdošanas garantija
 • “Neierobežotas” funkcijas visos kopīgo plānu līmeņos

Kaut arī DreamHost ir labs vidēja un liela biznesa biznesam ar saprātīgu cenu VPS un speciālu serveru plāniem ar neierobežotu joslas platumu, A2 Hosting cenu noteikšana VPS un speciāla servera plāni padara to arī par pievilcīgu izvēli. DreamHost viena plāna dalītā mitināšanas plāns ir pievilcīgs tiem, kas vēlas “neierobežotu visu”, neizlemjot starp līmeņiem.

Tomēr tas var nebūt piemērots iesācējiem, jo ​​nav vietņu veidotāju un atbalsta pa tālruni. Abas šīs hostinga kompānijas piedāvā labu cenu par to funkciju skaitu, kuras tās piedāvā savos plānos.

Šajā salīdzinājumā ir uzskaitītas tikai divas no daudzajām tīmekļa mitināšanas iespējām. Ja jūs varat tērēt par dažiem dolāriem vairāk nekā budžeta noteikšana, vietnē SiteGround varat iegūt ātru ielādes un reakcijas laiku, kā arī augstākās klases funkcijas. Citam resursdatoram, kas būtu lieliska izvēle pārvaldītajam WordPress, jūs varētu izpētīt InMotion hostingu

Vai jums ir kādi jautājumi par DreamHost vai A2 Hosting? Kāda ir bijusi jūsu pieredze ar tīmekļa mitināšanu kopumā? Atstājiet savus komentārus un dariet mums to zināmu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map