Bluehost vs SiteGround: kuru jums vajadzētu izmantot?

“Ja jūsu bizness neatrodas internetā, jūsu bizness vairs nedarbojas” – Bils Geitss.


Ar ātrumu, ar kādu šodien tiek izveidotas un mitinātas tīmekļa vietnes, šķiet, ka cilvēki beidzot ir sapratuši interneta nozīmi un Bila Geitsa paziņojumu.

Un šī nepieciešamība pēc tiešsaistes klātbūtnes uzņēmumiem ir radījusi daudzu hostinga pakalpojumu sniedzēju pieaugumu.

Bet izvēlēties to, kas vislabāk atbilst jūsu prasībām, nav tik vienkārši.

Mēs esam palīdzējuši jums veikt šo uzdevumu, izvēloties divus populārākos tīmekļa mitinātājus – Bluehost un SiteGround.

Mēs objektīvi pārskatījām galvenās Bluehost un SiteGround funkcijas, lai palīdzētu jums nedaudz atvieglot tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja izvēles procesu..

Mēs padziļināti salīdzinām šos divus uzņēmumus, apskatot to mitināšanas iespējas, plusus, mīnusus, klientu atsauksmes, cenas un plānus,

Bluehost tika dibināts 1996. gadā, un tāpēc hostinga biznesā tas darbojas vairāk nekā 19 gadus. SiteGround ir mazāka pieredze apmēram 12 gadus, kopš tas tika izveidots tikai 2004. gadā..

Tomēr abi vietņu mitināšanas uzņēmumi ir nopelnījuši vietu starp visiecienītākajiem un labākajiem tīmekļa mitinātājiem pasaulē.

Ar galveno mītni Jūtā, ASV, uzņēmums Bluehost ir tīmekļa mitinātājs, kas pieder Endurance International Group (EIG) un kuram ir vairāki citi hostinga uzņēmumi ar savu vārdu. SiteGround nav viens no šiem; tās galvenā mītne atrodas Sofijā, Bulgārijā.

Bluehost jau sen ir viens no vadošajiem globālo vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, un tas kopā ar saviem EIG līdzdalības uzņēmumiem ir mitinājis vairāk nekā 2 miljonus vietņu..

Lai arī SiteGround var nebūt tik liels kā Bluehost, tas ir uzkāpis pa kāpnēm un kļuvis arī par vienu no vēlamākajiem tīmekļa mitināšanas risinājumiem..

Vietnes Ground tīmekļa mitināšanas pakalpojumu kvalitāte ir labi pazīstama ar vairāk nekā 450 000 vietnēm.

Turklāt abi tīmekļa mitinātāji piedāvā dalītu mitināšanu, VPS mitināšanu, īpaša servera mitināšanu, WordPress mitināšanu un mākoņa mitināšanu.

Tomēr SiteGround piedāvā arī CMS, tostarp Joomla un Drupal, mitināšanas risinājumus.

Turklāt vietne SiteGround ir iesaistīta sponsorā tādām atvērtā pirmkoda kopienām kā Joomla, WordPress un Magenta.

Arī SiteGround sadarbojas ar vairākiem uzņēmumiem, tostarp GlobalSign, cPanel, Softaculous, SingleHop, CloudFlare, SoftLayer, OpenSRS, 1H un Open Classifieds..

Gan Bluehost, gan Siteground ir ieguvuši balvas.

Bluehost ir uzvarējis vairākās Host Review balvās: labākais tīmekļa mitināšanas uzņēmums, labākais budžeta hostings, vislabākais pieejamais hostings,

Vietne Ground ir saņēmusi arī dažas balvas, tostarp labāko pieejamo hostingu 2013. gadā un labāko pārvaldīto WordPress hostinga personālo vietni, ko 2015. gadā veica WebHostingCat..

Salīdziniet Bluehost un SiteGround veiktspēju

Contents

Laiks, uzticamība, ātrums un veiktspēja

Uptime monitors

Laiks. Viens no galvenajiem Bluehost un SiteGround popularitātes iemesliem ir tas, ka viņi nodrošina, ka jūsu serveros mitinātās vietnes lielāko daļu laika ir pieejamas..

Citiem vārdiem sakot, tie piedāvā ievērojami augstu uptime procentuālo daļu. Lai gan SiteGround nodrošina 99,99% uptime garantiju, Bluehost skaidri nepiešķir nekādas garantijas.

Tomēr, pārbaudot reālajā laikā pāris mūsu vietnēs, abu hostinga pakalpojumu sniedzēju piedāvātais uptime bieži ir aptuveni 99,99%.

Uzticamība. Vietnes Ground datu centri nodrošina augsta līmeņa elektroenerģijas dublēšanu, kā arī vairākas kļūmjpārlēces iespējas, kas sastāv no vairākām barošanas avotiem, pašu enerģijas ģeneratoriem un uzņēmuma klases UPS tehnoloģijas..

Visi šie datu centri tiek plaši uzraudzīti, izmantojot diennakts cilvēku drošību, piekļuves kontroles manevrus, biometrijas datus, ložu necaurlaidīgus vestibilus un videonovērošanu. Visi šie faktori padara SiteGround serverus par uzticamākajiem pasaulē.

Bluehost datu centrs atrodas Jūtā. Centrā tiek atbalstītas galvenās funkcijas, piemēram, UPS enerģijas rezerves, spoguļattēlu krātuves rezerves, dīzeļģeneratori un citas ar enerģiju saistītas funkcijas.

Bluehost piedāvā arī izcilu uzticamību jūsu vietnēm ar uzlabotiem serveriem un aparatūru.

Ātrums un veiktspēja. Vietnei SiteGround ir datu centri četrās dažādās valstīs, proti, ASV, Lielbritānijā, Nīderlandē un Singapūrā, trīs dažādos kontinentos..

Tas dod jums iespēju mitināt savas vietnes serveros, kas atrodas vistuvāk vietnes galveno apmeklētāju atrašanās vietai, kas nodrošina lielāku vietnes ātrumu un veiktspēju.

Kontinentos Bluehost serveriem nav dažādu datu centru nodrošināšanas.

Vietne lielākajā daļā serveru arī izmanto Apache, CentOS, MySQL, PHP un WHM / cPanel. Tas ir izveidojis pielāgotus programmatūras risinājumus ar zīmolu 1H kontu izolēšanai un uzraudzībai, kā arī serveru ātruma optimizēšanai..

Maksimālais laiks, kas tika patērēts, atbildot uz lapas ielādes pieprasījumu, bieži palīdz noteikt serveru kvalitāti un no tā izrietošo veiktspēju.

Mēs pārbaudījām vietnes Bluehost serveros mitinātās vietnes ielādes laiku un salīdzinājām to ar vietnes, kas tiek mitināta SiteGround serverī. Vidējais vidējais Bluehost ielādes laiks izrādījās aptuveni 2,4 s, savukārt SiteGround – aptuveni 2,2 s.

Mēs uzskatām, ka abu saimnieku iekraušanas laiks ir lielisks.

Vietnes vietne arī palielina jūsu vietņu ātrumu, izmantojot laku kešatmiņu, Memcache, SuperCacher un CloudFare. Tas palīdz vietnēm nodrošināt nedaudz labāku veiktspēju intensīvas satiksmes laikā.

Atzinums par Bluehost un SiteGround Performance

Gan Bluehost, gan SiteGround izdodas lielāko daļu laika padarīt jūsu vietnes pieejamas, nodrošinot augstu veiktspēju un ātrumu ar izcilu uzticamību.
Fakts, ka SiteGround plaši izmanto statisko kešatmiņu ar optimizētiem serveriem un tam ir datu centri, kas atrodas četrās dažādās valstīs, padara to par vēlamo variantu..

Bluehost un SiteGround funkcijas

Salīdziniet galvenās funkcijas

Galvenās īpašības salīdzinātas

Vietņu veidotājs. Vietne Vietne nenodrošina vietņu veidotāju rīku. Tomēr tajā ir daudz noderīgu vedņu balstītu apmācību un norāžu. Tie palīdz jums izveidot vietni, iestatīt Joomla utt.

Faktiski viņi ātri sniedz detalizētus norādījumus visā vietnes iestatīšanas procesā. Turklāt jums jāpārvalda tikai satura daļa.

Turklāt jūs varat iestatīt emuāru, izmantojot WordPress, wiki, izmantojot vietnes programmatūru, vai foruma platformu phpBB3.

Ciktāl tas attiecas uz vietņu izstrādi ar minimālu kodēšanu vai bez tās, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju, Bluehost nodrošina jūs ar populāro Weebly vietņu veidotāju..

Jūs varat izveidot vienkāršu, minimālistisku vietni, izmantojot bezmaksas Weebly versiju, vai arī izvēlēties piekļūt daudzām uzlabotajām funkcijām, jauninot uz apmaksātu plānu (USD 8,99 mēnesī). Turklāt Bluehost piedāvā arī vietnes GoMobi vietņu veidotāju.

Drošība. Jums noteikti jābūt gandarītam gan par SiteGround, gan ar Bluehost attiecībā uz to plašajiem drošības elementiem. Tie sastāv no karsto saišu aizsardzības, kā arī dažādiem anti-spam rīkiem, piemēram, Apache Spam Assassin, Spam Experts un Spam Hammer..

Bluehost piedāvā arī CloudFlare, lai uzlabotu jūsu vietnes drošību, izmantojot SSL, un aizsardzību pret izplatītā pakalpojumu atteikuma (DDoS) uzbrukumiem. SiteGround piedāvā arī CloudFlare integrāciju.

Turklāt Bluehost paplašina atbalstu citiem drošības elementiem, piemēram, IP adrešu melnajiem sarakstiem, ar paroli aizsargātiem direktorijiem, digitālo sertifikātu pārvaldībai un privātajām atslēgām..

Tas arī ļauj izmantot vietnes drošības sistēmu SiteLock, kas mēnesī ir pieejama par aptuveni 1,67 USD. Secure Shell (SSH) piekļuve nodrošina drošu piekļuvi konfigurācijas failiem jūsu vietnes administratoriem.

SiteGround ir ļoti slavena ar saviem drošības elementiem. Papildus jau apspriestajiem drošības elementiem SiteGround piedāvā arī IP adrešu melnos sarakstus un papildinājumu HackAlert Monitoring (apmēram USD 1 mēnesī), kas informē, ja jūsu vietne tiek pakļauta uzbrukumam..

Vietnes vietne arī ļauj administratoriem neļaut lietotājiem atklāt vai publiski izvietot savas paroles noteiktām jūsu vietnes daļām, izmantojot ļoti efektīvu drošības līdzekli ar apzīmējumu “Leech Protect”.

Pārvaldītā WordPress mitināšana. Izmantojot Bluehost pārvaldīto WordPress mitināšanu, jums nav jāinstalē WordPress CMS programmatūra, jo tā ir iepriekš instalēta.

SiteGround piedāvā arī pārvaldītu WordPress mitināšanu un rūpējas par instalēšanu, lai jūsu WordPress vietnēm nodrošinātu labāku drošību, ikdienas dublējumus un automātiskus spraudņu atjauninājumus..

Vietnei Ground ir labākas lētas WordPress mitināšanas iespējas ar minimālu konfigurāciju nekā Bluehost.

Tomēr Bluehost piedāvā labākus augstas konfigurācijas WordPress mitināšanas plānus, kas ir piemēroti īpaši lielam trafika apjomam.

e-komercijas risinājums. Izmantojot vietni SiteGround, jūs iegūstat automātiskās instalēšanas iespējas dažādām e-komercijas lietojumprogrammām, piemēram, CSCart, Magento un PrestaShop, kuras ļauj ātri iestatīt tiešsaistes veikalu..

Alternatīvi, jūs varat izmantot jebkuru no e-komercijas iespējām, kas pieejamas Softaculous, piemēram, Showare, OpenCart un ZenCart. Vietne Ground piedāvā arī dažādas iespējas, kas vērstas tikai uz iepirkumu groziem vai papildus tikai uz rēķiniem un rēķiniem.

Bluehost nodrošina arī virkni ar e-komerciju saistītu funkciju. Tas ļauj ērti izveidot savu tiešsaistes veikalu, izmantojot Magento lietojumprogrammas vilkšanas un nomešanas funkciju.

Turklāt jūs varat izmantot iepirkšanās groziņus, piemēram, Cube Cart, ZenCart un Agora, kā arī izmantot TransFirst maksājumu vārteju, lai klientiem nodrošinātu drošus norēķinu darījumus..

Atzinums par Bluehost un SiteGround galvenajām funkcijām

Lai arī abi tīmekļa mitinātāji piedāvā stabilu drošību, SiteGround piedāvā novatoriskākus drošības risinājumus, kuru mērķis ir pilnībā aizsargāt iesācēju vietnes pret uzbrukumiem. Kas attiecas uz vietņu veidotājiem, Bluehost piedāvā labākas un vieglāk lietojamas iespējas Weebly un goMobi veidā..

Salīdziniet vietnes Bluehost un SiteGround tīmekļa mitināšanas plānus un cenas

Hostinga plāni & Cenu noteikšana

Cenu plāni salīdzināti

Piezīme: Abi tīmekļa mitinātāji piedāvā tikai Linux mitināšanas plānus; šeit ir viņu galvenās iezīmes un cenas.

Lētākais (kopīgais) Bluehost mitināšanas plāns ir pieejams apmēram USD 3,95 mēnesī (Bluehost Starter plāns); savukārt lētākais SiteGround mitināšanas plāns (kopīgs) apmēram 6,95 USD mēnesī (starta plāns).

Ja sākotnēji vietne un milzīgs trafika apjoms, ar šiem sākums būtu pietiekami 10 ar šiem lētajiem plāniem.

Dalīti hostinga plāni. Šeit ir salīdzinājums, ko nodrošina Bluehost koplietotie hostinga plāni ar SiteGround kopīgotajiem hostinga plāniem.

Bluehost Starter cena sākas ar aptuveni 3,95 USD mēnesī (abonements uz trim gadiem) vai 4,95 USD mēnesī (divu gadu abonements) vai 5,95 USD mēnesī (viena gada abonements) ar 50 GB diska vietas, pieciem e-pasta kontiem un neierobežotu MySQL datu bāzu viena vietne.

Bluehost Plus sākas ar aptuveni 6,95 USD mēnesī (abonements uz trim gadiem) vai 7,95 USD mēnesī (divu gadu abonements) vai 8,95 USD mēnesī (viena gada abonements), ar 150 GB diska vietas, 100 e-pasta kontiem un neierobežotu MySQL datu bāzu desmit vietnēs.

Bluehost Business Pro sākas ar USD 14,95 mēnesī (abonements uz trim gadiem) vai USD 16,95 mēnesī (divu gadu abonements) vai USD 19,95 mēnesī (viena gada abonements), ar neapmērītu diska vietu, neierobežotu e-pasta kontu un neierobežotu MySQL datu bāzu neierobežots vietņu skaits.

Visi vietnes SiteGround dalītā hostinga plāni piedāvā neierobežotas MySQL datu bāzes, bezmaksas domēnus, bezmaksas vietņu pārsūtīšanu un bezmaksas e-pasta kontus.,

Vietnes Startēšanas sākums ir USD 6,95 mēnesī (gada abonements vai augstāks), ar 10 GB lielu krātuvi vienai vietnei, kas apstrādā aptuveni 10 000 ikmēneša apmeklētāju.

Vietnes Ground GrowBig cena ir USD 9,95 mēnesī (gada abonements vai augstāks), ar 20 GB krātuvi vairākām vietnēm, kas apstrādā apmēram 25 000 ikmēneša apmeklētāju. Tas nāk arī ar WordPress SuperCacher, prioritāro tehnisko atbalstu un viena gada bezmaksas SSL sertifikātu.

Vietnes GoGeek vietnes sākums ir USD 14,95 mēnesī (gada abonements vai augstāks), ar 30 GB krātuvi vairākām vietnēm, kas apkalpo apmēram 100 000 ikmēneša apmeklētāju.

GoGeek nāk arī ar WordPress SuperCacher, viena gada bezmaksas SSL sertifikātu, prioritāru tehnisko atbalstu, viena klikšķa WordPress iestudēšanu, iepriekš instalētu Git for WordPress un bezmaksas PCI ievērošanu.

WordPress pārvaldītie mitināšanas plāni. Abi tīmekļa mitinātāji piedāvā pārvaldītu WordPress mitināšanu:

Vietnes Ground StartUp sākums ir 9,95 USD mēnesī (pieejams ar 30% atlaidi; 6,95 USD mēnesī), ar 10 GB lielu krātuvi vienai vietnei, lai apstrādātu apmēram 10 000 ikmēneša apmeklētāju.

Vietnes Ground GrowBig cena sākas ar USD 14,95 mēnesī (pieejama ar 33% atlaidi; USD 9,95 mēnesī), ar 20 GB krātuvi vairākām vietnēm, kas apstrādā apmēram 25 000 ikmēneša apmeklētāju. Tas nāk arī ar WordPress SuperCacher, prioritāro tehnisko atbalstu un viena gada bezmaksas SSL sertifikātu.

Vietnes Ground GoGeek cena sākas ar USD 29,95 mēnesī (pieejama ar 50% atlaidi; USD 14,95 mēnesī), ar 30 GB krātuvi vairākām vietnēm, kas apkalpo apmēram 100 000 ikmēneša apmeklētāju.

GoGeek nāk arī ar WordPress SuperCacher, viena gada bezmaksas SSL sertifikātu, prioritāru tehnisko atbalstu, viena klikšķa WordPress iestudēšanu, iepriekš instalētu Git for WordPress un bezmaksas PCI ievērošanu.

Bluehost Blogger cena sākas ar 24,99 USD mēnesī (tikai aptuveni 12,49 USD tikai par pirmo mēnesi) ar 30 GB krātuvi un vienu IP adresi piecām vietnēm, kas apkalpo apmēram 100 miljonus apmeklētāju mēnesī..

Bluehost Professional cena sākas ar 74,99 USD mēnesī (tikai aptuveni 37,50 USD tikai par pirmo mēnesi) ar 60 GB krātuvi un vienu IP adresi desmit vietnēm, kas apkalpo apmēram 300 miljonus apmeklētāju mēnesī..

Bluehost Business sākums ir 119,99 USD mēnesī (tikai aptuveni 60 USD tikai par pirmo mēnesi), ar 120 GB krātuvi un vienu IP adresi 20 vietnēm, kas apkalpo aptuveni 600 miljonus apmeklētāju mēnesī..

Bluehost Enterprise sākas ar 169,99 USD mēnesī (tikai aptuveni 85 USD tikai par pirmo mēnesi) ar 240 GB krātuvi un vienu IP adresi 30 vietnēm, lai apstrādātu neierobežotu skaitu ikmēneša apmeklētāju.

VPS hostinga plāni: Abas vietņu mitināšanas kompānijas piedāvā četrus VPS mitināšanas plānus. Kaut arī SiteGround piedāvā 5 TB joslas platumu ar visiem saviem VPS mitināšanas plāniem, Bluehost saviem plāniem piedāvā joslas platumu, sākot no 1 TB līdz 4 TB..

Bluehost piedāvātā augstākā operatīvā atmiņa ir 8 GB, savukārt lielākais, ko nodrošina SiteGround, ir 4 GB. Tāpat Bluehost piedāvātais maksimālais krātuves apjoms ir 240 GB, savukārt SiteGround piedāvā tikai 80 GB.

Bluehost VPS mitināšanas plānu cenas svārstās no aptuveni 29,99 USD mēnesī līdz maksimāli aptuveni 119,99 USD mēnesī.

Salīdzinājumam, vietnes SiteGround VPS mitināšanas plānu cenas svārstās no aptuveni USD 60,00 mēnesī līdz augstākajai USD 140,00 mēnesī. Vietne Ground arī izrādās nedaudz dārgāka, izmantojot mazāk konfigurācijas VPS plānus nekā Bluehost.

Īpaši hostinga plāni: Abi tīmekļa mitinātāji piedāvā trīs veidu speciālus hostinga plānus. Vietne Ground piedāvā maksimālo krātuvi aptuveni četras reizes 500 GB, salīdzinot ar maksimālo 1 TB, ko nodrošina Bluehost.

Bluehost piedāvā arī maksimālo joslas platumu 15TB (ar Bluehost Premium plānu), savukārt SiteGround piedāvā tikai 5TB joslas platumu ar visiem atvēlētajiem servera plāniem. Abas piedāvā maksimālo operatīvo atmiņu 16 GB.

Zemākā “Bluehost” veltītā plāna cena ir USD 149,99 mēnesī, savukārt “SiteGround” cena ir USD 229,00 mēnesī..

Cenu skalas otrā galā augstākās izmaksas par “Bluehost” veltīta hostinga plānu ir USD 249,99 mēnesī, savukārt “SiteGround” veltītā hostinga plāna maksimālā cena ir USD 429,00 mēnesī..

Atkal SiteGround ir nedaudz dārgāks nekā Bluehost.

Naudas atdošanas garantija. Gan Bluehost, gan SiteGround piedāvā līdzīgus naudas atdošanas garantijas periodus – apmēram 30 dienas.

Atzinums par hostinga plānu cenu veidošanu

Vietnes vietnes kopīgotie mitināšanas plāni ir vairāk piemēroti absolūtiem iesācējiem, kuriem nepieciešama minimāla konfigurācija un kuri sākotnējā periodā nevēlas tērēt daudz naudas.
Tomēr, virzoties uz augstas konfigurācijas VPS mitināšanas plāniem vai īpašiem hostinga plāniem, Bluehost piedāvā labākas vai līdzīgas konfigurācijas par zemākām cenām nekā SiteGround.

Cik viegli lietot Bluehost un SiteGround

Lietošanas ērtums

Cik ērti lietojams interfeiss

Vietne SiteGround un Bluehost izmanto nozares standarta vadības paneli cPanel. Šis vadības panelis ir neticami ērti lietojams, un, ja esat pieredzējis tīmekļa pārzinis, jūs, visticamāk, iepriekš esat izmantojis līdzīgus vadības paneļu veidus.

Arī abi tīmekļa mitinātāji lepojas ar viegli lietojamiem viena klikšķa uzstādītājiem.

Atzinums par lietošanas vienkāršību

Vietne SiteGround un Bluehost ir savstarpēji saistīta, ņemot vērā to lietošanas vienkāršību.

Bluehost un SiteGround atbalsts

Tehniskais un klientu atbalsts

Lietotāju atbalsts tika salīdzināts

Vietnes SiteGround un Bluehost piedāvā dažādas iespējas, kā sazināties ar atbalsta komandu, lai ātri atrisinātu visus jautājumus vai problēmas.

Vietne Ground nodrošina jums 24x7xx52 atbalstu pa tālruni, tiešsaistes tērzēšanu, biļešu pārdošanas sistēmu utt. Mēs divas reizes pārbaudījām viņu tiešraides iespējas un abās reizēs minūtes laikā saņēmām apmierinošu atbildi, kas ir ārkārtīgi ātra.

Arī rakstu, konsultāciju un ļoti jaudīgo burvju skaits, ar kuru palīdzību jūs instalējat dažādus programmatūras risinājumus, ir vairāk nekā pietiekams jums un jūsu vietnēm..

Bluehost piedāvā līdzīgas funkcijas kā SiteGround, taču viņu atbalsta komandai reaģēšana tiešraidēs prasa vairāk laika nekā SiteGround klientu atbalsta komanda.

Salīdzinājumam, visticamāk, jūs atradīsit SiteGround atbalsta komandu, kas ir daudz efektīvāka nekā Bluehost komanda.

Atzinums par lietotāju atbalstu

Balsojam par labu SiteGround klientu atbalsta komandai, jo tās ātri atbild uz tiešraidi un vairāk pārņem tīmekļa pārziņus, kuriem ir maz tehnisko zināšanu vai tās nav vispār..

Lietotāju atsauksmes par vietni Bluehost un SiteGround

Lietotāju atsauksmes

Lietotāju atsauksmes tika salīdzinātas

Piezīme: Nekad, nekad un nekad neizmantojiet pārskatu kā noteicošo faktoru, izvēloties tīmekļa mitinātāju. Atsauksmes gandrīz vienmēr ievieto kaislīgi cilvēki, tāpēc vairums klientu, kas iesūta atsauksmes, ir vai nu izteikti negatīvi, vai izteikti pozitīvi. Tomēr jums vajadzētu izmantot atsauksmes kā ceļvedi, ja mitināšanas uzņēmums kaut ko pastāvīgi novērtē ar augstu vai sliktu vērtējumu.

Negatīvas atsauksmes par vietni Bluehost un SiteGround

Lielākā daļa klientu pārskatu par Bluehost ir uzsvēruši viņu dārgos dalītā hostinga plānus un nepieciešamību instalēt daudz papildinājumu vairākām funkcijām.

Arī viņu klientu vidū ir ievērojams pieprasījums pēc šīs tīmekļa mitinātājas, lai tā sāk piedāvāt ikmēneša hostinga plānus.

Vietnei SiteGround daudzi klienti ir raduši bažas par dārgo VPS un speciālajiem hostinga plāniem, kā arī par ievērojami mazāko joslas platumu, kas viņiem pieejams.

Pozitīvas atsauksmes par Bluehost un SiteGround

Daudzi jauni jaundibināti uzņēmumi, mazi uzņēmumi un atsevišķi profesionāļi ir uzslavējuši vietnes SiteGround piedāvātos zemo izmaksu dalītā hostinga plānus.

Ir saņemtas arī pozitīvas atsauksmes par drošības elementiem, to lielisko klientu atbalstu un iespēju izvēlēties datu centra atrašanās vietu.

Pozitīvās atsauksmes par Bluehost galvenokārt attiecas uz to saprātīgu cenu VPS un īpašiem hostinga plāniem, kas var viegli rīkoties ar lielu trafika daudzumu.

Daudz labu atsauksmju ir saistīts arī ar piedāvātajiem lieliskajiem drošības elementiem.

Secinājums par Bluehost un SiteGround salīdzināšanu

Kurš hostings jums ir vispiemērotākais?

Labākās platformas izvēle

Iemesli izvēlēties Bluehost vietnē SiteGround

 • Lēti VPS mitināšanas un speciālu serveru mitināšanas plāni
 • Lielākas joslas platuma iespējas, lai apstrādātu lielu trafika daudzumu
 • Lielāka spēja atbalstīt lielu trafika daudzumu pārvaldītajās WordPress vietnēs ar augstākiem konfigurācijas plāniem
 • Labāku vietņu veidotāju rīku, piemēram, Weebly un goMobi, pieejamība

Iemesli, kāpēc izvēlēties SiteGround, nevis Bluehost:

 • Iespēja izvēlēties starp datu centru atrašanās vietām trīs kontinentos
 • Bezmaksas vietņu pārsūtīšanas iespēja klientiem, kuri vēlas pārvietot esošās mitinātās vietnes
 • Nedaudz labāks serveru un vietņu ātrums un veiktspēja
 • Ātrāks reakcijas laiks uz tiešraides tērzēšanas atbalsta jautājumiem

SiteGround ir piemērots maziem uzņēmumiem, jaunizveidotiem uzņēmumiem un profesionāļiem, kuri meklē lētāku dalīta hostinga plānu, labākus norādījumus mitināšanas procesā un augstāku drošības līmeni. Tomēr Bluehost ir ideāli piemērots vidēja un liela mēroga uzņēmumu vietnēm, kurās ir liels datplūsmas apjoms un kuriem ir nepieciešami saprātīgi hostinga plāni, kas piedāvā augstāku konfigurāciju, īpaši joslas platumu..

Mazajiem uzņēmumiem pievilcīgs būs neierobežots joslas platums un krātuve. Abi šie hostinga uzņēmumi piedāvā labas cenas par piedāvāto funkciju daudzumu.

Hostgator (kas arī pieder EIG) var kalpot kā alternatīva uzņēmumam Bluehost par labāku atbalstu, mērogojamību, lielu satiksmes pārvaldību un daudz ko citu..

Faktiski tā var darboties arī kā lieliska alternatīva gan SiteGround, gan Bluehost, jo tā piedāvā regulārus Linux mitināšanas plānus, kā arī Windows mitināšanu.

Vai iepriekš kā savu tīmekļa mitinātāju esat izmantojis Bluehost vai SiteGround? Vai jums ir kādi jautājumi? Lūdzu, nekautrējieties dalīties ar savu pieredzi un komentāriem zemāk, un paldies, ka lasāt!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map