Bluehost vs Network Solutions: kuru jums vajadzētu izmantot?

Salīdzināts ar Bluehost un tīkla risinājumiem


Ņemot vērā visus plānus, funkcijas, iespējas un papildinājumus, tīmekļa vietnes mitināšanas uzņēmuma izvēle var būt satriecoša. Izmantojiet šo galvu salīdzinājumu starp Bluehost un Network Solutions, lai noskaidrotu lietas un sašaurinātu izvēli.

Gan Bluehost, gan Network Solutions ir bijuši tīmekļa mitināšanas biznesā vairāk nekā divas desmitgades. Bluehost pakalpojumus piedāvā kopš 1996. gada. Network Solutions savu konsultāciju firmu sāka dibināt 1979. gadā, un 1993. gadā kļuva par pirmo un vienīgo domēnu reģistratūru, līdz 1999. gadā sākās atklāts konkurss..

Network Solutions joprojām saņem 45% no savas peļņas no domēnu reģistrācijas biznesa. 2005. gadā viņi sāka piedāvāt vairāk produktu, piemēram, tīmekļa mitināšanu.

BlueHost savos serveros ir mitināti vairāk nekā 2 miljoni vietņu. Gan BlueHost, gan Network Solutions nodrošina kopīgu mitināšanu, pārvaldītu WordPress mitināšanu un VPS servera plānus. BlueHost ir arī īpaši plāni, lai gan BlueHost VPS un speciālo serveru opcijas ir nesenie papildinājumi.

Tīkla risinājumi nepiedāvā īpašu serveru plānus. Tīkla risinājumi piedāvā Linux un Windows opcijas koplietojamai mitināšanai, savukārt tā VPS plāni ir tikai Linux.

BlueHost ir daudz balvu “labākais no”, tostarp “Labākais pieejamais hostings” un “Vislabākā vērtība”. Tīkla risinājumi tika nosaukti par “izcilu klientu apkalpošanu” vienam no tā zvanu centriem no 2006. līdz 2010. gadam, kuru izveidoja J.D. Power and Associates.

BlueHost 2010. gadā nopirka Endurance International Group (EIG). EIG pieder daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi, bet tas ļauj tiem darboties ar saviem reklāmkarogiem. EIG vietnes nav savstarpēji kloni. Tomēr starp EIG piederošajiem hostinga uzņēmumiem ir dažas līdzības.

Var gadīties, ka, ja jums ir bijušas problēmas vienā EIG uzņēmumā, tās pašas problēmas jūs varat atrast arī citā. Tīkla risinājumi ir nopirkti vairākas reizes, pēdējais ir Web.com 2011. gadā. Šis pirkums izraisīja jaunu vadību, darbinieku skaita samazināšanu un vairāku biroju slēgšanu.

Salīdziniet BlueHost un tīkla risinājumu veiktspēju

Contents

Laiks un uzticamība

Uptime monitors

Laiks. BlueHost trūkst uptime garantijas, taču statistika rāda, ka uptime parasti ir 99,9% vai labāka. Tīkla risinājumi saka, ka tai ir 99,99% garantija operētājsistēmai Linux un 99,9% operētājsistēmas Windows plāniem, tomēr viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumos nav minēts, ka tiek veiktas atmaksas, ja tas netiek izpildīts.

Performance. BlueHost izveido savus serverus un izmanto 16 kodolu AMD Opteronus.

Pārbaudot vietni, kas mitināta vietnē BlueHost, ielādes laiks bija 2,37 sekundes, kas ir ātrāks nekā 65% no vietnēm, kuras pārbaudītas vietnē Pingdom. Tīkla risinājumu vietnes testa rezultāts bija 3,21 s, kas ir lēnāks par 48% no pārbaudītajām vietnēm.

Uzticamība. BlueHost datu centrs atrodas Jūtā. Atlaišanas nolūkā datu centrus baro un atdzesē no vairākiem avotiem, un ārkārtas situācijās ir izveidotas dīzeļdegvielas rezerves kopijas. BlueHost nav spoguļattēlu vai lieku datu dublējumu – izņemot viņu mākoņu plānus. Dublējumi tiek glabāti ne ilgāk kā 30 dienas.

Nav skaidrs, kur atrodas Network Solutions datu centri, izņemot dažus, kas atrodas Ziemeļamerikā. Šķiet, ka datu centri atlaišanai izmanto kopu serverus, kas izgatavoti no HP un IBM asmeņiem. Datu centri tiek darbināti un atdzesēti ar dublēšanu un dīzeļdegvielas dublēšanu, tiek uzraudzīti uz vietas, lai nodrošinātu drošību un uzticamību, un katru nakti tiek dublēti..

Atzinums par BlueHost un tīkla risinājumu veiktspēju

Tīkla risinājumiem ir darbspējas garantija, taču tas nepapildina to ar specifiku. Uzņēmumam BlueHost nav uptime garantijas, taču tas vienmēr ir uzturējis uptime uzticamību. Mākoņu vietņu ielādes un reakcijas laika testi bija ātrāki uzņēmumam BlueHost.

BlueHost un tīkla risinājumu iespējas

Salīdziniet galvenās funkcijas

Galvenās īpašības salīdzinātas

Piezīme: “Neierobežots” vai “nemērīts” ir termini, ko tīmekļa mitināšanas uzņēmumi izmanto, aprakstot piedāvātās funkcijas. Šis mārketinga termins nenozīmē “visu, ko varat izmantot”. Tā vietā termini attiecas uz to, ko hostinga uzņēmums uzskata par “saprātīgu izmantošanu”. Hostinga uzņēmums var apturēt vietņu pārmērīgu izmantošanu – dažreiz bez brīdinājuma.

Domēna reģistrācija. Abi resursdatori ir domēnu reģistrētāji – ar Network Solutions ir pirmais atzītais domēnu reģistrators. BlueHost nodrošina bezmaksas domēnu reģistrēšanas gadu jauniem kontiem. Tīkla risinājumi vienu gadu piedāvā bezmaksas domēnu. Tomēr maksa par domēna atjaunošanu nākamajā gadā no tīkla risinājumiem ir divas līdz trīs reizes augstāka nekā tā, ko iekasē vairums reģistratūru.

Vietņu veidotājs. BlueHost nodrošina vilkšanas un nomešanas Weebly Basic, kas ir ierobežots līdz 5 tīmekļa lapām. Basic ir bez maksas, bet par papildu samaksu ir pieejams jauninājums uz jaudīgāku Weebly Premium. Tīkla risinājumiem ir vietņu veidotājs. Šim celtniekam ir arī vilkšanas un nomešanas interfeiss. Par maksu Network Solutions piedāvā goMobi vietņu izveidošanai mobilajām ierīcēm.

Datu bāzes. BlueHost piedāvā neierobežotas MySQL datu bāzes. Tīkla risinājumu MySQL datu bāzes piemaksas atšķiras atkarībā no izvēlētā plāna. Trīs kopīgajiem plāniem ierobežojumi ir 25, 50 un neierobežoti.

E-pasta konti. BlueHost nodrošina neierobežotu e-pasta kontu un e-pasta pāradresāciju. E-pasta kvotas tīkla risinājumu kopīgajiem plāniem ir 1000, 2500 un trim plāniem neierobežotas.

WordPress mitināšana. Gan BlueHost, gan Network Solutions piedāvā pārvaldītus WordPress plānus. Pārvaldītie WordPress plāni bieži maksā vairāk nekā parasts koplietojamais plāns. Dažas no šīm papildu izmaksām rodas tāpēc, ka pārvaldītie WordPress plāni parasti tiek izvietoti optimizētos serveros ar kešatmiņu un papildu drošību, lai nodrošinātu uzlabotu veiktspēju un stabilitāti. Tomēr galvenā pārvaldīto WordPress mitināšanas priekšrocība ir tā, ka automātiska jūsu WordPress vietņu dublēšana un atjaunināšana tiek veikta jūsu vietā. Varat atstāt tikai tehniskos materiālus un koncentrēties uz svarīgo – savu saturu.

e-komercijas risinājums. Izmantojot savus vadības paneļus, BlueHost nodrošina bezmaksas iepirkšanās ratiņus, piemēram, Magneto, ZenCart, PrestaShop un citus. Tīkla risinājumi piedāvā iebūvētu veikalu celtnieku trīs plānos ar ikmēneša maksu – vienā atļauj 25 produktus, vēl 300 produktus un augstākā līmeņa 100 000 izstrādājumus. Tīkla risinājumiem ir arī Jumpstart funkcija, kas izveido jūsu veikalu ar līdz 25 produktiem par vienreizēju maksu 299 USD..

Dublējumi. BlueHost nodrošina ikdienas, nedēļas un mēneša dublējumus, kā arī piedāvā SiteBackup Pro par maksu – lai gan tas ir bez maksas ar Business Pro kopīgo plānu. SiteBackup Pro ļauj dublēt un atjauno failu līmenī. Tīkla risinājumi piedāvā momentuzņēmumu vietņu dublējumus un atjaunošanu bez vadības paneļa, un tos glabā septiņas dienas.

Hostinga drošība. BlueHost nodrošina pamata SiteLock pakalpojumu, kas meklē un novērš ļaunprātīgu programmatūru bez maksas zemākajos līmeņos un SiteLock Pro bez maksas, izmantojot augstākā līmeņa plānus. Vietnē BlueHost ir arī iekšēji procesi, lai aizsargātu pret DDoS. Tīkla risinājums saviem WordPress plāniem skenē un aktīvi darbojas pret DDoS draudiem, ļaunprātīgu programmatūru un vīrusiem. Izmantojot augšējos divus dalītā hostinga līmeņus, Network Solutions veic automātisku ļaunprātīgas programmatūras noņemšanu un novērš izplatītus hakeru uzbrukumus. Tas arī nodrošina SiteLock par ikmēneša maksu.

Visiem Bluehost plāniem ir bezmaksas koplietots SSL sertifikāts, bet visaugstākais kopīgais plāns ir pieejams ar bezmaksas privātu SSL sertifikātu. Tīkla risinājumi nodrošina bezmaksas koplietojamu SSL tā augšējā dalīta hostinga līmenī, un privāto SSL var iegādāties.

Vadības panelis. BlueHost vadības panelis ir balstīts uz cPanel, bet tam ir modificēts interfeiss. Tīkla risinājumiem ir patentēts vadības panelis. Tam ir nepieciešamās pamatfunkcijas, taču jāpierod, jo īpaši, ja jūs iepriekš esat ieradies no cPanel resursdatora.

Partneru un tālākpārdevēju programmas. Izmantojot BlueHost filiāles programmu, jūs varat nopelnīt USD 65 par nosūtījumu bez mēneša ierobežojumiem. Izmantojot tīkla risinājumu filiāles programmu, ir iespējams nopelnīt līdz USD 150 mēnesī. Tīkla risinājumu tālākpārdevēju programmu nodrošina trešā puse – SRSplus.

Extras.BlueHost reklāmas kredītiem ir USD 150; Tīkla risinājumiem ir 50 ASV dolāru vērts kredīts tīkla risinājumu mārketinga programmām. Ja jums ir vietne citur, BlueHost migrēs izveidoto vietni, lai gan par to maksa ir piemaksa. Tīkla risinājumiem ir dažas mārketinga, SEO un e-komercijas iespējas, kas pieejamas par mēneša maksu.

Atzinums par BlueHost un tīkla risinājumu galvenajām funkcijām

Starp šiem diviem ir daudz līdzīgu īpašību. Tomēr BlueHost kopīgajos plānos ir vairāk “neierobežotu” funkciju. Ja jums ir nepieciešams Windows dalīta mitināšanas plāns, tīkla risinājumi ir jūsu vienīgā izvēle starp šiem diviem.

Salīdziniet uzņēmuma BlueHost un tīkla risinājumu tīmekļa mitināšanas plānus un cenas

Hostinga plāni & Cenu noteikšana

Cenu plāni salīdzināti

Piezīme: Spēcīgas konkurences dēļ web hostinga uzņēmumiem ir raksturīgas pastāvīgas cenu izmaiņas. Parastā cenu noteikšana ir tipiska. Paaugstināšanas cenas parasti tiek ierobežotas līdz pirmajam pakalpojumu termiņam, tāpēc, reģistrējoties uz ilgāku pakalpojumu sniegšanas termiņu, jums būs lielāki ietaupījumi. Pat bez piedāvājumiem ilgāki pakalpojumu termiņi parasti izraisa cenu pārtraukumu. Zemāk norādītās cenas ir balstītas uz resursdatora tīmekļa cenām šī salīdzināšanas laikā.

BlueHost. Ir trīs kopīgi plāni, ko piedāvā BlueHost. Zemākā līmeņa Basic nodrošina vienu vietni, nodrošina 50 GB krātuves un ļauj neierobežotu joslas platumu un e-pasta kontus par USD 3,95 mēnesī. Turklāt mēnesī 6,95 USD palielina krātuvi līdz 150 GB, atļauj desmit vietnes un nāk ar CDN. Biznesa Pro, izmantojot USD 14,95 mēnesī, piedāvā neierobežotu vietu skaitu, kā arī neierobežotu joslas platumu, krātuves un e-pasta kontus. Šajā augstākā līmeņa plānā ir iekļauts CDN, privāts SSL, īpašs IP un Sitebackup Pro. Visi kopīgotie BlueHost plāni nāk ar bezmaksas domēna reģistrāciju uz vienu gadu.

Par papildu samaksu BlueHost piedāvā trīs pielāgojamus mākoņa plānus, kas jūsu datus atspoguļo trīs vietās, lai nodrošinātu uzticamību un ātrāku ielādes laiku..

BlueHost ir četri pārvaldīti WordPress plāni, kuru pamatā ir VPS tehnoloģija. Mazākais plāns – blogeris – mēnesī 12,95 USD, ir ierobežots līdz 100 miljoniem apmeklējumu, 30 GB krātuves un piecām vietnēm. Augstākā plāna uzņēmumam, kura cena ir 85 USD mēnesī, ir 240 GB krātuves, neierobežots joslas platums un 30 vietnes. Pārējie divi, profesionāli – USD 37,50, un bizness – par 60 USD, ietilpst starp. Visiem ir bezmaksas CDN. SiteLock Pro tiek piedāvāts divos apakšējos līmeņos; biznesa līmenim ir SiteLock Premium, un augstākajam līmenim ir vietne SiteLock Enterprise.

Tīkla risinājumi. Cenu noteikšana tīkla risinājumu tīmekļa vietnē ir nevajadzīgi mulsinoša. Liekas, ka cenas dažādās lapās mainās (bez skaidrojuma). Tīkla risinājumi piedāvā trīs kopīgus plānus. Acīmredzamā cena 9,96 USD mēnesī par zemākā līmeņa plānu Web Hosting ierobežo diska vietu līdz 300 GB. Tas ļauj 25 datu bāzēm, neierobežotu joslas platumu un neierobežotu e-pasta pāradresāciju – lai gan ir ierobežots 1000 e-pasta kastīšu skaits. Profesionālā mitināšana ir USD 15,78 mēnesī par neierobežotu krātuvi, 2500 e-pasta kastēm, 50 datu bāzēm, bezmaksas CDN un neierobežotu joslas platumu. Premium hostings mēnesī ir USD 21,26 par brīvu CDN, bezmaksas SSL, neierobežotu e-pastu, datu bāzēm, joslas platumu un krātuvi. Visi plāni paredz viena gada bezmaksas domēna reģistrāciju.

Tīkla risinājumiem ir viens pārvaldīts WordPress plāns, sākot no USD 35 mēnesī. Plāns nodrošina ļaunprātīgas programmatūras un vīrusu skenēšanu, tam ir WordPress ekspertu atbalsts, nodrošina neierobežotu krātuvi un joslas platumu, tam ir SSL sertifikāts un ir paredzēts Staging. Pārejas funkcija ļauj izveidot savu vietni bezsaistē un, kad esat apmierināts, izmantojiet to tiešsaistē. Tas ļauj mainīt un pielāgot, neietekmējot tiešo vietni. Šķiet, ka WordPress plānā ir atļauts viens domēns.

VPS un īpaši plāni: BlueHost ir četri VPS plāni. BlueHost 14,99 ASV dolāru mēnesī standarta VPS līmenis būtu piemērots individuālam vai mazam biznesam, kam nepieciešama nedaudz lielāka veiktspēja, nekā to ļautu kopīgs plāns, taču tas ir pārāk ierobežots daudz vairāk. Pārējiem trim plāniem ir labākas iespējas, un to cena ir USD 29,99, USD 44,99 un USD 55,99 mēnesī. BlueHost VPS plānos ir joslas platuma ierobežojumi no 1 TB līdz 4 TB. Tīkla risinājumiem ir divi VPS plāni: Essential – 40 USD mēnesī un Professional – 80 USD mēnesī. BlueHost līmeņiem ir labākas iespējas mazāk, izņemot to, ka Network Solutions atbalsta vairāk pārvaldītus domēnus vienā līmenī nekā BlueHost.

BlueHost ir trīs speciāli līmeņi, kas atļauj 3, 4 un 5 IP, kuru cena ir attiecīgi USD 74,99, USD 99,99 un USD 124,99 mēnesī. Tīkla risinājumi nepiedāvā īpašu serveru plānus.

Naudas atdošanas garantija: BlueHost ir nozares standarta 30 dienu garantija, tāpat kā tīkla risinājumi. Tomēr, ja jūs atceļat ilgtermiņa līgumu ar Network Solutions, jūs, iespējams, esat atbildīgs par ievērojamām pirmstermiņa pārtraukšanas maksām. Ja jums ir bezmaksas domēna reģistrācija vietnē BlueHost vai Network Solutions, viņi ieturēs domēna reģistrācijas maksu no jebkādas atmaksas, un jūs saglabāsit domēna vārdu.

Atzinums par hostinga plānu cenu veidošanu

Tīkla risinājumu pārmērīgie sodi par pirmstermiņa atcelšanu un augstāka cenu noteikšana dod priekšrocības BlueHost, izņemot pārvaldīto WordPress. Ja jums ir vajadzīgas funkcijas, kuras piedāvā īpašs plāns, BlueHost ir jūsu vienīgā izvēle šeit, jo Network Solutions nav īpaša plāna. Pakāpeniskās un “neierobežotās” funkcijas sniedz tīkla risinājumiem priekšrocības ar WordPress lietotājiem.

Cik ērti lietot BlueHost un tīkla risinājumus

Lietošanas ērtums

Cik ērti lietojams interfeiss

Vadības panelis. BlueHost izmanto cPanel, taču ar modificētu saskarni, tāpēc regulāriem cPanel lietotājiem būs jāveic dažas korekcijas. Tīkla risinājumu patentētajā vadības panelī ir lielākā daļa nepieciešamo funkciju. Tomēr navigācija un vilšanās navigēt, veikt vairāk rakšanas un vairāk klikšķu, nekā vajadzētu. Tīkla risinājumu Windows plānos tiek izmantots standarta Plesk vadības panelis.

Vienu klikšķi Installer. BlueHost nodrošina ērti lietojamu MOJO Marketplace viena klikšķa instalētāju gandrīz simts lietojumprogrammu instalēšanai. Tīkla risinājumiem ir WordPress un Joomla instalēšana ar vienu klikšķi. Lai gan to vadības panelī ir pieejamas citas citas viena klikšķa lietotnes, var nokļūt līdz deviņām darbībām, lai nokļūtu tajās ar vienu klikšķi..

Vietņu navigācija. Gan Bluehost vietnes, gan Network Solutions vietnes sniedz nepieciešamo informāciju plāna izvēlei. Bluehost ir noderīgas salīdzināšanas diagrammas līmeņu salīdzināšanai viņu plānos. Tīkla risinājumi to dara arī, taču to atrašana prasa dažus klikšķus.

Vietnes Network Solutions cenu noteikšana ir mulsinoša. Faktiski tīkla risinājumu mājas lapā, izņemot izvēlni, kurā teikts “Hostings un SSL”, nav minēts par tīmekļa mitināšanu – tā vietā tiek piedāvāti citi produkti un pakalpojumi no tīkla risinājumiem..

Atzinums par lietošanas vienkāršību

BlueHost viena klikšķa instalētājam ir vairāk programmu, un, lai arī vadības panelis ir modificēts, tā pamatā ir nozares standarts cPanel. Šķiet, ka Network Solutions koncentrējas uz citiem pakalpojumiem, nevis tikai uz tīmekļa mitināšanu.

BlueHost un tīkla risinājumu atbalsts

Tehniskais un klientu atbalsts

Lietotāju atbalsts tika salīdzināts

Saskaņā ar klientu atsauksmēm šī ir viena joma, kurā BlueHost neatbilst. Neskatoties uz to, ka viens no tā zvanu centriem iegūst balvas, arī Network Solutions ir daudz vairāk sūdzību par klientu apkalpošanu nekā uzslavas.

Gan BlueHost, gan Network Solutions ir tālrunis un e-pasts visu diennakti. BlueHost ir tiešraide, Network Solutions to nedara. Abiem ir plaša zināšanu bāze ar pamācībām un FAQ. Abiem ir forums, lai gan Network Solutions forums faktiski ir saite uz Web.com forumu.

Tīkla risinājumi pagātnē ir bijuši diskutabli. 2009. gadā Network Solutions savā tīmekļa vietnes domēna meklēšanas lodziņā sāka publicēt katru dienu veikto domēna vārdu sarakstus. Tīkla risinājumi 2008. gadā bez lietotāja atļaujas sāka izvietot reklāmas apakšdomēnos, ja tie nebija aktīvi – pārvēršot tās par reklāmām aizpildītām aizvietotajām tīkla risinājumu lapām.

No 2008. līdz 2009. gadam Network Solutions tika apsūdzēts par domēna priekšlaicīgu darbību. Viņi aizturēs meklētos domēnus, uz laiku pārņemot īpašumtiesības, tāpēc pēc meklēšanas vietnē Network Solutions jūs nevarētu reģistrēt vārdu citur. Privātpersonas, kas pazīstamas kā “domēnu degustētāji”, abonētu šo informāciju, un, tiklīdz tīkla risinājumi tiktu reģistrēti pēc četrām dienām, cilvēki nekavējoties iegādātos domēnu un piedāvātu to pārdošanai par augstāku cenu. Ziņojumi par šāda veida darbībām tika pārtraukti pēc Web.com izpirkšanas 2011. gadā.

Atzinums par lietotāju atbalstu

Neviens saimnieks šeit nav ideāls. BlueHost varētu būt neliela mala tiešās tērzēšanas dēļ un šaubu dēļ, ko iepriekš paudusi Network Solutions apšaubāmā prakse.

Lietotāju atsauksmes par BlueHost un Network Solutions

Lietotāju atsauksmes

Lietotāju atsauksmes tika salīdzinātas

Piezīme: Atsauksmes nekad nedrīkst izmantot par noteicošo faktoru, izvēloties tīmekļa mitinātāju. Tā kā atsauksmes parasti ievieto tie, kas ir kaislīgi, vairums atsauksmju ir izteikti negatīvas vai izteikti pozitīvas. Tomēr, kad viena un tā pati lieta saņem konsekventu komentāru, tas, iespējams, ir kaut kas jāņem vērā.

Negatīvas atsauksmes par BlueHost un tīkla risinājumiem

BlueHost. BlueHost atsauksmes par klientu atbalstu ir pārsvarā negatīvas. Sūdzības ietver ilgu gaidīšanas laiku, rupjību un atkārtotas biļetes uz to pašu jautājumu.

Tīkla risinājumi. Ir grūti atrast tīmekļa mitinātāju, par kuru ir vairāk negatīvu atsauksmju nekā tīkla risinājumiem. No sliktiem pakalpojumiem līdz grūtībām izveidot vietni, tīkla risinājumi saņem zemu novērtējumu no klientiem. Gandrīz par katru uzņēmuma aspektu ir bijušas sūdzības.

Pozitīvas atsauksmes par BlueHost un tīkla risinājumiem

BlueHost. Vispozitīvākās atsauksmes no BlueHost klientiem slavē par cenām un plānos paredzētajām funkcijām.

Tīkla risinājumi. Pozitīvu klientu atsauksmes ir maz un tālu. Tīkla risinājumu vietnē ir tikai divas klientu atsauksmes, un šķiet, ka šobrīd viena no šīm vietnēm tiek mitināta citur.

Atzinums par lietotāju atsauksmēm

Kā minēts, klientu atsauksmes ir tikai viens tīmekļa mitināšanas kvalitātes rādītājs. Tomēr milzīgajam negatīvo atsauksmju skaitam, ko tīkla risinājumi saņem no klientiem, vajadzētu būt potenciālajam sarkanajam karodziņam.

Secinājums par BlueHost un tīkla risinājumu salīdzinājumu

Kurš hostings jums ir vispiemērotākais?

Labākās platformas izvēle

Ir gan BlueHost, gan tīkla risinājumu funkcijas, kas tos atšķir viens no otra.

Iemesli, kāpēc izvēlēties tīkla risinājumus, nevis BlueHost:

 • Nepieder EIG (bažas, ja jums iepriekš ir bijuši jautājumi ar EIG)
 • Linux un Windows dalītā mitināšanas plāni

Iemesli, kāpēc izvēlēties BlueHost, izmantojot tīkla risinājumus:

 • Bezmaksas vietņu atslēga
 • Izmanto cPanel – lai arī ar modificētu saskarni
 • Instalēšanai ir pieejams vairāk programmu
 • Dedicated serveru plāni tiem, kam tāds vajadzīgs
 • Daudz zemākas domēna reģistrācijas atjaunošanas maksas

Tīkla risinājumi norāda, ka tas ir paredzēts maziem uzņēmumiem. Pirmo mēnesi tas piedāvā zemas cenas, taču pēc tam tās ātri palielinās.

BlueHost pārvaldītie WordPress plāni var būt dārgāki nekā dažu citu resursdatoru plāni, taču piedāvātās funkcijas, šķiet, ir ļoti populāras – to norāda fakts, ka vietnē BlueHost tiek mitināts vairāk nekā 1 miljons WordPress vietņu.

Mazajiem un vidējiem uzņēmumiem VPS un BlueHost specializētie plāni būtu pievilcīgi.

Piedāvātu servera opciju nepiedāvāšana var ierobežot Network Solutions pievilcību lielākiem uzņēmumiem.

Nevienam uzņēmumam nav sterila klientu atbalsta, tāpēc, ja tas ir svarīgs apsvērums, jūs varētu vēlēties meklēt citur.

Ja vēlaties saimnieku ar ātru ielādes un reakcijas laiku un labākajām funkcijām – un nedomājiet par to, ka būtu vērts izpētīt nedaudz vairāk par budžeta resursdatora cenu noteikšanu vietnē SiteGround.

WordPress lietotājiem InMotion Hosting ir mitināšanas uzņēmums ar izcilām funkcijām un vienu no labākajām naudas atdošanas garantijām biznesā.

Vai jums ir kādi jautājumi par BlueHost vai Network Solutions? Kāda ir bijusi jūsu pieredze ar tīmekļa mitināšanu kopumā? Atstājiet savus komentārus un dariet mums to zināmu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map