Bluehost vs DreamHost: kuru jums vajadzētu izmantot?

Neatkarīgi no iemesla, kāpēc vēlaties vietni, atrodiet sev piemērotu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu
jūs varat apjukt, jo ir tik daudz plānu ar tik daudzām un dažādām funkcijām. Šis
Galvas salīdzinājums starp BlueHost un DreamHost var palīdzēt jums sašaurināt izvēli.


Gan BlueHost, gan DreamHost ir bijuši tīmekļa mitināšanas biznesā kopš 1990. gadiem – BlueHost kopš 1996. gada un DreamHost kopš 1997. gada. Abi ir labi izveidoti. BlueHost savos serveros ir mitināti vairāk nekā 2 miljoni vietņu, savukārt DreamHost savos serveros ir vairāk nekā 1,5 miljoni vietņu.

Gan BlueHost, gan DreamHost nodrošina kopīgu mitināšanu, pārvaldītu WordPress mitināšanu, kā arī VPS un speciālu serveru plānus – lai gan BlueHost VPS un speciāla servera opcijas ir nesenie papildinājumi.

BlueHost ir ieguvis vairākas balvas “labākais no”, tostarp “Labākais pieejamais hostings” un “Labākais”
Value Host. ” DreamHost ir ieguvis savu daļu no “labākajiem” apbalvojumiem, tostarp PCMag “Labākā biznesa saimnieka” 2014. un 2015. gadā..

2010. gadā BlueHost nopirka Endurance International Group (EIG) – uzņēmums, kuram pieder
daudzi hostinga uzņēmumi, taču ļauj katram no tiem darboties ar savu vārdu. Pat
kaut arī EIG vietnes nav viena no otras klonas, starp EIG vietnēm ir vairākas līdzības
pieder hostinga uzņēmumiem.

Jums jāzina, ka, ja jums ir bijušas problēmas ar vienu EIG uzņēmumu, iespējams, ka jūs to atradīsit
jautājumi ar citu. DreamHost ir privāts hostinga uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas
Kalifornijā.

Salīdziniet BlueHost vs DreamHost veiktspēju

Contents

Laiks un uzticamība

Uptime monitors

Laiks. Lai gan BlueHost uptime statistika rāda, ka tā parasti ir 99,9% vai labāka, tai nav uptime garantijas. No otras puses, DreamHost ir garantēta 100% darbības laika garantija. Tiek atmaksāti resursi par vienu hostinga dienu par katru dīkstāves stundu, tiklīdz tiek ziņots par nepatikšanām..

Performance. BlueHost izveido savus serverus un izmanto 16 kodolu AMD Opteronus. DreamHost izmanto arī AMD procesorus, un savos serveros ir instalēti SSD.

Pārbaudot vietni, kas mitināta vietnē BlueHost, ielādes laiks bija 2,37 sekundes, kas ir ātrāks nekā 65% no vietnēm, kuras pārbaudītas vietnē Pingdom. Salīdzināmas vietnes DreamHost rezultāts bija 2,10 s ielādes laiks, kas ir ātrāk nekā 70% no pārbaudītajām vietnēm.

Uzticamība. BlueHost datu centrs atrodas Jūtā. Datu centru darbina un atdzesē ar liekiem avotiem, un ārkārtas situācijās ir izveidotas dīzeļdegvielas rezerves kopijas. BlueHost neveic spoguļattēlu vai lieku datu dublēšanu, izņemot viņu mākoņa plānus. Dublējumi tiek glabāti ne ilgāk kā 30 dienas.

DreamHost ir divi Kalifornijas datu centri, viens Losandželosā un otrs Irvine. Plāni ir
notiek Kalifornijas datu centru apvienošana DreamHost datu centrā Portlendā.
Viņiem ir arī datu centrs Ašburnā, Virdžīnijā. Visi datu centri ir atlaisti iekšā
visos datu centros ir jauda un dzesēšana, dīzeļdegvielas dublējumi un diennakts drošība.

Atzinums par tēmu BlueHost vs DreamHost

Lai gan uzticamība ir lieliska un darbspējas laiks ir labs, trūkst izmantojamības garantijas
BlueHost varētu radīt bažas. DreamHost ir viena no labākajām uptime garantijām biznesā. DreamHost ir arī kravnesības un reakcijas laiks, taču tikai ar nelielu rezervi.

BlueHost vs DreamHost

Salīdziniet galvenās funkcijas

Galvenās īpašības salīdzinātas

Piezīme: Jūs atradīsit “neierobežotu” vai “nemērītu”, ko tīmekļa mitināšanas uzņēmumi izmanto, aprakstot funkcijas. Tas ir mārketinga termins, un tas nenozīmē “visu, ko varat izmantot”. Tā vietā termini norāda uz to, ko mitināšanas uzņēmumi “uzskata par saprātīgu izmantošanu”.

Domēna reģistrācija. Abi resursdatori ir domēnu reģistrētāji. Gan BlueHost, gan DreamHost nodrošina bezmaksas domēna reģistrēšanas gadu jauniem kontiem.

Vietņu veidotājs. BlueHost nodrošina vilkšanas un nomešanas Weebly Basic, kas ir ierobežots līdz 5 tīmekļa lapām. Pamata ir bezmaksas, un par papildu samaksu ir pieejams Weebly Premium jauninājums. DreamHost nepiedāvā vietņu veidotāju.

Datu bāzes. Gan BlueHost, gan DreamHost piedāvā neierobežotas MySQL datu bāzes.

E-pasta konti. Gan BlueHost, gan DreamHost nodrošina neierobežotu e-pasta kontu un e-pasta pārsūtīšanu.

WordPress mitināšana. Gan BlueHost, gan DreamHost piedāvā pārvaldītus WordPress plānus.
Pārvaldīti WordPress plāni parasti maksās vairāk nekā parasts koplietojamais plāns. Daļa no papildu
izmaksas ir tāpēc, ka pārvaldītie WordPress plāni parasti tiek izvietoti optimizētos serveros ar šādiem
tādas funkcijas kā kešatmiņa un papildu drošība, lai uzlabotu veiktspēju un stabilitāti.

Pārvaldītās WordPress mitināšanas galvenā priekšrocība ir automātiska dublēšana un
jūsu WordPress vietnes tiek izgatavotas jūsu labā, ļaujot jums koncentrēties uz svarīgo – jūsu vietnēm. ”
saturs.

e-komercijas risinājums. Gan BlueHost, gan DreamHost nodrošina bezmaksas iepirkšanās ratiņus, izmantojot savus vadības paneļus, piemēram, Magneto, ZenCart, PrestaShop un citus. WP e-komercijas spraudņi ir pieejami no abiem WordPress vietņu resursdatoriem. DreamHost atbalsta arī komerciālu
e-komercijas vietnes veidotājs, kafejnīca Commerce – lai arī tas nav bezmaksas.

Dublējumi. BlueHost nodrošina ikdienas, nedēļas un mēneša dublējumus, kā arī piedāvā SiteBackup Pro par maksu, lai gan tas ir bez maksas ar Business Pro kopīgo plānu. SiteBackup Pro ļauj dublēt un atjaunot faila līmenī.

DreamHost politika aizliedz vietņu dublējumus glabāt uz servera, tāpēc lietotāju izveidotās dublējumi
pēc lejupielādes un noņemšanas no resursdatora servera iespējami drīz pēc to izveidošanas. Vietnes datus un datubāzes automātiski dublē DreamHost, taču dublējumi netiek garantēti.

Hostinga drošība. Lai meklētu, noņemtu un aizliegtu ļaunprātīgu programmatūru, BlueHost nodrošina vietņu pamata pakalpojumu bez maksas, izmantojot zemākos līmeņus, un vietņu sistēmu bez maksas, izmantojot augstākā līmeņa plānus. BlueHost paziņo, ka tajā ir arī iekšēji procesi, lai aizsargātu pret DDoS. DreamHost izmanto Spamhaus, lai filtrētu e-pastu, un nodrošina DDoS aizsardzību, izmantojot Arbor Networks pakalpojumus.

Visiem Bluehost plāniem ir bezmaksas Shared SSL sertifikāts. Pieejams top koplietojamais plāns vietnē BlueHost
ar bezmaksas privāto SSL sertifikātu. DreamHost savos plānos nodrošina SSL, izmantojot Let’s Encrypt.

Vadības panelis. BlueHost izmanto cPanel, bet ir plaši pārveidojis interfeisu. DreamHost izmanto patentētu vadības paneli, kura pamatā ir vairāk teksta nekā cPanel ikonu interfeiss.

Zaļš. DreamHost iegādājas kredītus par atjaunojamo enerģiju un paziņo, ka tas ir oglekļa neitrāls.

Ekstras. BlueHost reklāmas kredītiem ir 150 USD; BlueHost kredīti ir 100 USD. Abiem ir saistītas programmas. Ja jums ir vietne citur, BlueHost migrēs izveidoto vietni, lai gan par to maksa ir piemaksa. DreamHost nav vietņu, kas pārsūta pakalpojumus.DreamHost arī par ikmēneša maksu pārdod krātuvi savos mākoņa serveros atkarībā no tā, cik daudz jūs glabājat..

Atzinums par BlueHost vs DreamHost galvenajām funkcijām

Abi hostinga uzņēmumi nodrošina labu funkciju klāstu. Tomēr, tā kā DreamHost neizmanto cPanel, nav vietņu veidotāja, nav migrācijas politikas un mazāk robustu rezerves kopijas plānu, BlueHost saņem funkciju atsaukšanos.

Salīdziniet tīmekļa mitināšanas plānus un BlueHost vs DreamHost

Hostinga plāni & Cenu noteikšana

Cenu plāni salīdzināti

Piezīme: Agresīva konkurence noved pie pastāvīgām izmaiņām cenu noteikšanā un daudzām reklāmas cenām. Paaugstināšanas cenas parasti tiek ierobežotas līdz pirmajam pakalpojumu termiņam, tāpēc pierakstīšanās uz ilgāku laiku nozīmē lielākus ietaupījumus. Pat bez piedāvājumiem ilgāki pakalpojumu termiņi parasti izraisa cenu pārtraukumu. Šīs salīdzināšanas laikā zemāk norādītās cenas ir norādītas mītnes vietnēs.

BlueHost. BlueHost piedāvā trīs kopīgus plānus. Pamata atļauja vienai vietnei nodrošina 50 GB krātuves un ļauj neierobežotu joslas platumu un e-pasta kontus ar paaugstinātu cenu USD 3,95 mēnesī. Turklāt mēnesī 6,95 USD palielina atļauto vietņu skaitu līdz 10, bet krātuve – līdz 150 GB. CDN ir arī Plus plāna sastāvdaļa. Biznesa Pro piedāvā USD 14,95 mēnesī
neierobežotas vietnes, kā arī neierobežots joslas platums, krātuve un e-pasta konti.

Šajā augstākā līmeņa plānā ir iekļauts CDN, privāts SSL, īpaši izveidots IP un vietnes dublējumkopijas. Visi
Kopīgajos BlueHost plānos ietilpst arī bezmaksas domēna reģistrācija uz vienu gadu. BlueHost piedāvājumi
trīs pielāgojamie mākoņa plāni par papildu samaksu, kas atspoguļo jūsu datus trīs vietās
uzticamība un ātrāks ielādes laiks.

BlueHost ir četri pārvaldīti WordPress plāni, kuru pamatā ir VPS tehnoloģija. Mazākais plāns,
Emuāru autors mēnesī 12,95 USD ir ierobežots līdz 100 miljoniem apmeklējumu, 30 GB krātuves un piecām vietnēm. Augstākā plāna uzņēmumam, kura cena ir 85 USD mēnesī, ir 240 GB krātuves, neierobežots joslas platums un 30 vietnes. Pārējie divi, profesionāli – USD 37,50, un bizness – par 60 USD, ietilpst starp. Visiem ir bezmaksas CDN un SiteLock (diviem apakšējiem līmeņiem ir SiteLock Pro, biznesam ir SiteLock
Premium un visaugstākais līmenis nodrošina vietni Loco Enterprise).

DreamHost. DreamHost padara lietas vienkāršas ar vienu kopīgu plānu, kura cena ir USD 7,95 uz trīs gadu termiņu. Plānā ir neierobežots viss – neierobežota krātuve, neierobežots joslas platums, neierobežots e-pasta konts un neierobežots domēns. Plānam ir pievienota bezmaksas domēna reģistrācija uz vienu gadu, kā arī bezmaksas SSL. Īpašs IP ir pieejams par USD 5,95 ikmēneša maksu. DreamHost nodrošina arī mākoņa iespēju, kas tiek atspoguļota trīs vietās atlaišanai. Seši ļoti pielāgojamie līmeņi svārstās no USD 4,50 mēnesī līdz USD 96 mēnesī.

DreamHost piedāvā vienu pārvaldītu WordPress mitināšanas plānu ar 30 GB SSD krātuvi un neierobežotu apmeklētāju skaitu mēnesī. WordPress tiek automātiski instalēts izrakstīšanās laikā. Plānam ir īpašs IP, un tas tiek izvietots VPS ar SSD. Plāns ir ierobežots tikai vienā un vienā vietā
MySQL datu bāze, un tās gada cena ir USD 19,95.

VPS un īpaši plāni: Gan BlueHost, gan DreamHost ir četri VPS plāni. BlueHost 14,99 ASV dolāru mēnesī standarta VPS līmenis būtu piemērots individuālam vai mazam biznesam, kam nepieciešama nedaudz lielāka veiktspēja, nekā to ļautu kopīgs plāns, taču tas ir pārāk ierobežots daudz vairāk. Pārējiem trim plāniem ir labākas iespējas, un to cena ir USD 29,99, USD 44,99 un USD 55,99 mēnesī. BlueHost VPS plānos ir joslas platuma ierobežojumi no 1 TB līdz 4 TB.

DreamHost VPS plānos ir iekļauti SSD, sākot ar 15 USD mēnesī un maksimālo cenu USD 120 mēnesī.
Piedāvājot neierobežotu joslas platumu un neierobežotus domēnus, DreamHost VPS plāni ir piemēroti
maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuri ir kļuvuši par dalītu hostingu.

BlueHost ir trīs speciāli līmeņi, kas atļauj 3, 4 un 5 IP, kuru cena ir USD 74,99, USD 99,99 un
Attiecīgi USD 124,99 mēnesī. DreamHost ir dažas iespējas, sākot no 149 USD par vienu
mēnesī ar cenu noteikšanu atkarībā no izvēlētās konfigurācijas. DreamHost ļauj neierobežotu
skaits IP, kā arī neierobežots joslas platums tam paredzētajos līmeņos.

Naudas atdošanas garantija: BlueHost ir nozares standarta 30 dienu garantija. DreamHost ir nozares vadošā 97 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums ir bezmaksas domēna reģistrācija vietnē BlueHost vai DreamHost, viņi ieturēs domēna reģistrācijas maksu no jebkādas atmaksas, un jūs saglabāsit domēna vārdu.

Atzinums par hostinga plānu cenu veidošanu

DreamHost ir tikai viens kopīgs plāns, kas ir salīdzināms ar BlueHost augstāko dalītā hostinga līmeni par pusi no cenas. Turklāt DreamHost ir nozarē labākā naudas atdošanas garantija.

Cik viegli lietot BlueHost vs DreamHost

Lietošanas ērtums

Cik ērti lietojams interfeiss

Vadības panelis. BlueHost izmanto cPanel, bet ar modificētu saskarni, tāpēc regulāriem cPanel lietotājiem būs jāveic dažas korekcijas. DreamHost patentētajam vadības panelim ir nepieciešamās funkcijas, taču tas, ka tas nav balstīts uz nozares standartu cPanel, varētu izraisīt dažas lietotāju problēmas.

Vienu klikšķi Installer. BlueHost izmanto MOJO Marketplace viena klikšķa instalētāju, lai viegli instalētu gandrīz simts lietojumprogrammu. DreamHost ir viena klikšķa instalēšanas sadaļa, lai gan nav tik daudz iespēju kā ir MOJO Marketplace.

Vietņu navigācija. Gan BlueHost, gan DreamHost vietnes sniedz nepieciešamo informāciju plāna izvēlei. Abiem ir noderīgas salīdzināšanas diagrammas līmeņu salīdzināšanai savos plānos. Tomēr tie ir tīri un lietotājam draudzīgi, taču DreamHost apgrūtina informācijas atrašanu, neizmantojot Google vai lasot caur wiki.

Atzinums par lietošanas vienkāršību

BlueHost instalētājam ar vienu klikšķi ir vairāk programmu. Neviens neizmanto parasto cPanel, bet BlueHost’s pamatā ir cPanel ar pielāgotu interfeisu. Vietnes BlueHost vietne ir nedaudz vairāk
lietotāju draudzīgs.

BlueHost vs DreamHost atbalsts

Tehniskais un klientu atbalsts

Lietotāju atbalsts tika salīdzināts

Balstoties uz klientu atsauksmēm, šī ir viena joma, kurā trūkst BlueHost. DreamHost saņem augstas atzīmes no klientiem par apkalpošanu un atbalstu, un tā atbalsta personāls tiek uzskatīts par draudzīgu
un zinoši.

BlueHost ir tālrunis, e-pasts un tiešsaistes tērzēšana visu diennakti. BlueHost un DreamHost abiem ir emuārs un
forums.

DreamHost ir kontaktu lapa, kur sūtīt jautājumus pa e-pastu. Ir arī citas atbalsta iespējas
no DreamHost, kad esat no viņiem iegādājies, taču tālrunis nav viens no tiem. DreamHost ir unikāla wiki, kas tiek atjaunināta pēc vajadzības, un tajā ir daudz informācijas, līdzīgi kā zināšanu bāze.

Atzinums par lietotāju atbalstu

Neviens saimnieks šeit nav ideāls. BlueHost nodrošina vairāk metožu saziņai ar iepriekšēju piekļuvi, tomēr klienti to nepietiekami novērtē. DreamHost ir ierobežotas kontaktu iespējas, taču klienti augstu vērtē saņemto klientu apkalpošanu.

Lietotāju atsauksmes par BlueHost vs DreamHost

Lietotāju atsauksmes

Lietotāju atsauksmes tika salīdzinātas

Piezīme: Jums nekad nevajadzētu izmantot pārskatu kā noteicošo faktoru, izvēloties tīmekļa mitinātāju. Parasti pārskatus ievieto tie, kas ir kaislīgi, tāpēc vairums klientu, kas sūta atsauksmes, ir vai nu izteikti negatīvi, vai izteikti pozitīvi. Tomēr, ja par kaut ko pastāvīgi ziņo, tas, iespējams, ir jāņem vērā.

Negatīvas atsauksmes par BlueHost un DreamHost

BlueHost. Negatīvās atsauksmes par BlueHost pārsvarā attiecas uz atbalstu. Ilgi gaidīšanas laiki, rupjības un atkārtotas biļetes uz vienu un to pašu numuru nav nekas neparasts.

DreamHost. Nav pārsteidzoši, ka visbiežāk sastopamā sūdzība ir atbalsta pa tālruni trūkums. Daži ziņo arī par tērzēšanas atbalstu. Klienti arī ir komentējuši, ka uzņēmumam, kam ir tik spēcīgas garantijas par darbības laiku, ir pārsteidzoši daudz dīkstāves sūdzību.

Pozitīvas atsauksmes par BlueHost un DreamHost

BlueHost. Vispozitīvākās atsauksmes no BlueHost klientiem slavē par cenām un plānos paredzētajām funkcijām.

DreamHost. Klientu atbalsts no DreamHost saņem lielāko daļu pozitīvu komentāru.DreamHost saņem atzinību arī par gandrīz neierobežoto visu kopīgo plānu par zemo cenu..

Atzinums par lietotāju atsauksmēm

Kopumā DreamHost saņem vairāk pozitīvu atsauksmju no saviem klientiem nekā BlueHost. Tomēr BlueHost saņem labas atsauksmes par gandrīz visu, izņemot klientu atbalstu.

Secinājums par BlueHost un DreamHost salīdzinājumu

Kurš hostings jums ir vispiemērotākais?

Labākās platformas izvēle

Gan BlueHost, gan DreamHost ir funkcijas, kas patīk tiem, kas meklē tīmekļa mitināšanas uzņēmumu.

Iemesli, kāpēc izvēlēties DreamHost, nevis BlueHost:

 • Viens kopīgs plāns ar “neierobežotu” visu
 • Ilgāka naudas atdošanas garantija
 • 100% darbspējas garantija
 • Nav EIG uzņēmums

Iemesli, kāpēc izvēlēties BlueHost, nevis DreamHost:

 • Vairāk iespēju dalītajā mitināšanā
 • Bezmaksas vietņu atslēga
 • Izmanto cPanel – lai arī ar modificētu saskarni
 • Instalēšanai ir pieejams vairāk programmu

Lai gan BlueHost pārvaldītie WordPress plāni ir dārgāki nekā dažu citu plāni
saimniekiem, tajās esošās funkcijas tos padara ļoti populārus. Uz to norāda fakts, ka vietnē BlueHost tiek mitināts vairāk nekā 1 miljons WordPress vietņu.

Ja jūs esat vidēja lieluma vai lielāks, saprātīgi varat meklēt vai nu Bluehost, vai DreamHost
par cenu VPS vai īpašu serveru plāniem, lai gan DreamHost’s var apkalpot lielākus uzņēmumus
tā neierobežots joslas platums.

Ar savu viena plāna kopīgo hostingu DreamHost ir pievilcīgs tiem, kas vēlas neierobežotu skaitu
viss vietne, neizlemjot starp līmeņiem. Tomēr tas var nebūt piemērots
iesācējs, jo nav vietņu veidotāju un atbalsta pa tālruni.

Abi šie hostinga uzņēmumi piedāvā labas cenas par piedāvāto funkciju daudzumu.

Šie ir tikai divi no daudziem uzņēmumiem, kas piedāvā tīmekļa mitināšanu. Ja jums nav prātā tērēt dažus
dolāru vairāk par ātru ielādes un reakcijas laiku un premium funkcijām, vietni SiteGround būtu vērts pārbaudīt.

Saimniekam, kas ir lieliska izvēle pārvaldītam WordPress un kam ir naudas atmaksa
garantija ir tikai DreamHost, ieteicams apsvērt InMotion hostingu.

Vai jums ir kādi jautājumi par BlueHost vai DreamHost? Kāda ir bijusi jūsu pieredze ar tīmekļa mitināšanu kopumā? Atstājiet savus komentārus un dariet mums to zināmu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map