BlueHost vs Arvixe: kuru jums vajadzētu izmantot?

Mēģinājums izvēlēties pareizo tīmekļa mitināšanas uzņēmumu ir svarīgs lēmums, taču tas var mulsināt ar visām tur esošajām iespējām un plāniem. Sašauriniet izvēli, salīdzinot šo galvu ar galvu starp Bluehost un Arvixe.


Gan Bluehost, gan Arvixe ir ilgstoši tīmekļa mitināšanas uzņēmumi. BlueHost darbojas kopš 1996. gada. Arvixe tika dibināts 2003. gadā. BlueHost ir labi izveidots ar vairāk nekā 2 miljoniem vietņu, kas atrodas uz tā serveriem. Arvixe nav tik plaši pazīstams, taču tas ir strauji augošs tīmekļa mitināšanas uzņēmums.

Gan Bluehost, gan Arvixe nodrošina dalītu mitināšanu, WordPress mitināšanu, kā arī VPS un īpašu serveru plānus. BlueHost VPS un speciālo serveru opcijas ir diezgan neseni papildinājumi. BlueHost balstās uz Linux, savukārt Arvixe piedāvā Linux un Windows opcijas visos savos plānos.

Arvixe un Bluehost salīdzinājums

BlueHost ir nosaukts par “labāko pieejamo hostingu” un “visizdevīgāko resursdatoru”. Arvixe bija PCMag redaktora izvēle 2015. gadā, un Inc.com to ir nosaukusi par vienu no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem ASV.

2010. gadā BlueHost nopirka Endurance International Group (EIG), bet EIG iegādājās Arvixe 2014. gadā. EIG pieder daudzām hostinga kompānijām, bet ļauj tām darboties ar saviem oriģinālajiem nosaukumiem.

EIG uzņēmumi nav savstarpēji kloni. Tomēr starp tām ir daudz līdzību. Ja jums ir bijušas problēmas ar vienu EIG uzņēmumu, tādas pašas problēmas var rasties ar citu EIG uzņēmumu.

Salīdziniet Bluehost un Arvixe sniegumu

Bluehost vs Arvixe: Laiks un uzticamība

Laiks. Lai gan BlueHost uptime statistika to regulāri parāda kā 99,9% vai labāku, viņiem nav uptime garantijas. Arvixe garantē 99,9% garantiju, un tie nodrošina mēneša bezmaksas atmaksu, ja mēneša vidējais rādītājs nokrītas zem šī procenta.

Performance. BlueHost izveido savus serverus un izmanto 16 kodolu AMD Opteronus. Arvixe serveri izmanto jaunākos Xeons, un klientu dati tiek glabāti 15K RAID desmit diskos. Arvixe datu bāzes un e-pasta serveri atrodas SSD krātuvē.

Pārbaudot vietni, kas mitināta vietnē BlueHost, ielādes laiks bija 2,37 sekundes, kas ir ātrāk nekā 65% no vietnēm, kas pārbaudītas vietnē Pingdom. Salīdzināmā Arvixe vietne uzlādēja laiku 1,05 s, kas ir ātrāk nekā 89% no pārbaudītajām vietnēm.

Uzticamība. BlueHost datu centrs atrodas Jūtā. Datu centru darbina un atdzesē ar nevajadzīgiem avotiem, un ārkārtas situācijās ir pieejami dīzeļdegvielas dublējumi. BlueHost neveic spoguļattēlu vai lieku datu dublēšanu, izņemot viņu mākoņa plānus, un dublējumi tiek glabāti ne ilgāk kā 30 dienas.

Arvixe ir datu centri Ziemeļamerikā (Dalasā, Teksasā), Eiropā (Amsterdamā) un (Honkongā). Visi datu centri ir pilnībā lieks, ar vairākām enerģijas un dzesēšanas iespējām. Datu centri tiek uzraudzīti klātienē, lai nodrošinātu drošību un uzticamību.

Atzinums

Gan Bluehost, gan Arvixe uzticamība ir lieliska, un uptime ir laba. Tomēr bažas var radīt tas, ka uzņēmumam BlueHost trūkst laika garantijas. Testi rāda, ka Arvixe vietnes ir ievērojami ātrākas reakcijas un ielādes laikā.

Salīdziniet Bluehost un Arvixe funkcijas

Salīdziniet galvenās funkcijas

Piezīme: “Neierobežots” un “nemērīts” ir populāri termini, ko tīmekļa mitināšanas uzņēmumi izmanto, aprakstot funkcijas. Tomēr tas nenozīmē “izmantot visu, ko vēlaties”. Šie noteikumi attiecas uz to, ko mitināšanas uzņēmumi “uzskata par saprātīgu izmantošanu”.

Domēna reģistrācija. Abi resursdatori ir domēnu reģistrētāji. BlueHost arī nodrošina bezmaksas domēnu reģistrēšanas gadu jauniem kontiem. Arvixe piedāvā bezmaksas domēnu tik ilgi, kamēr jums ir plāns, un, ja jums jau ir domēns, tas piedāvā bezmaksas pārsūtīšanu.

Vietņu veidotājs. BlueHost nodrošina vilkšanas un nomešanas Weebly Basic, kas ir ierobežots līdz 5 tīmekļa lapām. Pamata ir bez maksas. Lai iegūtu vairāk funkciju un lapu, par papildu samaksu ir pieejams Weebly Premium jauninājums. Arvixe plānus nodrošina RvSiteBuilder, ar iespējām bagāts celtnieks ar WSYWIG redaktoru un vairāk nekā 600 tīmekļa veidnēm.

Datu bāzes. Bluehost un Arvixe piedāvā neierobežotas MySQL datu bāzes. Arvixe atbalsta arī PostgreSQL datu bāzes.
E-pasta konti. Gan Bluehost, gan Arvixe nodrošina neierobežotu e-pasta kontu un e-pasta pāradresāciju.

WordPress mitināšana. Gan Bluehost, gan Arvixe piedāvā pārvaldītos WordPress plānus. Pārvaldītie WordPress plāni tiek izvietoti optimizētos serveros ar kešatmiņu un papildu drošību, lai uzlabotu veiktspēju un stabilitāti.

Pārvaldītas WordPress mitināšanas liela priekšrocība ir tā, ka jūsu vietnes dublējumi, kā arī WordPress un tā spraudņu atjaunināšana tiek veikti jūsu labā, ļaujot jums koncentrēties uz savas vietnes saturu.

Pārvaldīti WordPress plāni parasti maksā vairāk nekā parasts koplietojamais plāns. Tomēr Arvixe dalītajam mitinājumam un pārvaldītajiem WordPress plāniem cena ir vienāda.

e-komercijas risinājums. Izmantojot savu vadības paneli, Bluehost nodrošina bezmaksas iepirkumu ratiņus, piemēram, Magento, PrestaShop, ZenCart un citus. Arvixe atbalsta arī dažas bezmaksas un komerciālas e-komercijas iespējas, daudzas ar atbalstu 24 stundas diennaktī un automātisku instalēšanu.

Dublējumi. BlueHost izveido ikdienas, nedēļas un mēneša dublējumus. Viņi arī par vietni piedāvā vietniBackup Pro, kas dublē un atjauno failu līmenī. Vietnes rezerves kopija Pro ir bez maksas, izmantojot Business Pro koplietoto līmeni.

Arvixe katru dienu veic savu serveru momentuzņēmumu dublējumus. Neatkarīgi no dublēšanas politikas, lai nodrošinātu papildu drošību un uzticamību, ieteicams manuālus dublējumus izgatavot un glabāt ārpus uzņēmuma.

Hostinga drošība. Lai apkarotu ļaunprātīgu programmatūru, BlueHost nodrošina pamata vietņu pakalpojumu bez maksas, izmantojot zemākos līmeņus, un vietņu sistēmu bez maksas, izmantojot augstākā līmeņa plānus. BlueHost ir ieviesti iekšējie procesi, lai aizsargātu pret DDoS uzbrukumiem.

Arvixe skenē un aktīvi rīkojas pret DDoS draudiem, kā arī nodrošina aizsardzību pret brutālu spēku uzbrukumiem. Arvixe plānos ietilpst SpamAssassin un Spamhaus filtrēšana e-pastā.

Visiem Bluehost plāniem ir bezmaksas Shared SSL sertifikāts. Uzņēmuma BlueHost top kopīgais plāns Business Pro nāk ar bezmaksas privāto SSL sertifikātu.

Arvixe savās Linux dalītās hostinga plānos nodrošināja bezmaksas dalītu SSL, taču šķiet, ka bezmaksas SSL vairs nav pieejami Linux vai Windows plāniem, izņemot biznesa plānus, kuriem ir bezmaksas SSL, ja vien jums ir plāns ar Arvixe.

Vadības panelis. Arvixe izmanto nozares standartu cPanel. BlueHost izmanto arī cPanel, bet ir plaši pārveidojis interfeisu.

Partneru un tālākpārdevēju programmas. Arvixe ir izplatītāju programma. BlueHost ir arī izplatītāju programma, taču tā sadarbojas ar trešās puses ResellerClub pakalpojumu. BlueHost filiāles programma maksā 65 USD par nosūtījumu. Arvixe filiāles programma maksā no 70 līdz 135 USD par nosūtījumu atkarībā no tā, cik novirzīšanas mēnesī veicat.

Ekstras. BlueHost reklāmas kredītiem ir 150 USD; Arvixe reklāmas kredīti ir USD 200. Abas migrēs izveidoto vietni, ja jums tādas ir citur. BlueHost iekasē piemaksu par migrācijas pakalpojumu, savukārt Arvixe nodrošina vienu migrēšanu bez maksas.

Atzinums

Abas hostinga kompānijas piedāvā premium funkcijas ar daudzām “neierobežotām” iespējām par budžeta hostinga cenām. Arvixe ir priekšrocība ar stabilāku vietņu veidotāju, standarta cPanel, kā arī PostgreSQL un Windows atbalstu..

Salīdziniet uzņēmuma Bluehost un Arvixe tīmekļa mitināšanas plānus un cenas

Hostinga plāni & Cenu noteikšana

Piezīme: milzīgās konkurences dēļ reklāmas cenu noteikšana ir ierasta prakse tīmekļa mitināšanas uzņēmumos. Promo cenas parasti tiek ierobežotas līdz pirmajam pakalpojuma termiņam, tāpēc, pierakstoties uz ilgāku termiņu, ietaupījumi būs lielāki. Pat bez piedāvājumiem pierakstīšanās uz ilgāku pakalpojumu sniegšanas termiņu parasti nozīmē cenu pārtraukumu. Šīs salīdzināšanas laikā zemāk norādītās cenas ir norādītas mītnes vietnēs.

BlueHost

Dalīts hostings. BlueHost piedāvā trīs koplietošanas hostinga plānu līmeņus. Basic ļauj vienai vietnei ar 50 GB lielu krātuvi un neierobežotu joslas platumu un e-pasta kontiem par promo cenu 3,95 USD.

Turklāt mēnesī 6,95 USD ļauj atļaut līdz 10 vietnēm, un krātuve tiek palielināta līdz 150 GB. CDN ir arī Plus plāna sastāvdaļa.

Biznesa Pro ar cenu 14,95 ASV dolāri mēnesī piedāvā neierobežotu vietņu skaitu, kā arī neierobežotu joslas platumu, krātuves un e-pasta kontus.

Šajā augstākā līmeņa plānā ir iekļauts CDN, privāts SSL, īpašs IP un vietnes dublējumkopijas. BlueHost plānos ietilpst arī bezmaksas domēna reģistrācija uz vienu gadu.

BlueHost’s piedāvā trīs pielāgojamus mākoņa plānus par papildu samaksu, kas jūsu datus atspoguļo trīs vietās, lai nodrošinātu uzticamību un ātrāku ielādes laiku..

Pārvaldītā WordPress mitināšana. BlueHost ir četri pārvaldīti WordPress plāni, kuru pamatā ir VPS tehnoloģija, tāpēc vienam serverim ir mazāk vietņu.

Mazākais plāns – blogeris – mēnesī 12,95 USD, ir ierobežots līdz 100 miljoniem apmeklējumu, 30 GB krātuves un piecām vietnēm..
Augstākā plāna uzņēmumam, kura cena ir 85 USD mēnesī, ir 240 GB krātuves, neierobežots joslas platums un 30 vietnes. Pārējie divi, profesionāli – USD 37,50, un bizness – par 60 USD, ietilpst starp.

Visiem plāniem ir bezmaksas CDN un SiteLock (diviem apakšējiem līmeņiem ir SiteLock Pro, biznesam ir SiteLock Premium, bet augšējais līmenis nodrošina SiteLock Enterprise).

Arvixe

Dalīts hostings. Arvixe piedāvā četrus kopīgus plānus – divus PersonalClass un divus BusinessClass. Lai klientam būtu ātrāks ielādes un reakcijas laiks, jums ir iespēja izrakstīšanās laikā izvēlēties ASV, Eiropas vai Āzijas datu centrus..

Gan personīgais, gan biznesa piedāvā neierobežotu vietu, joslas platumu, e-pastus un datu bāzes. PersonalClass ir USD 4 mēnesī; BusinessClass mēnesī ir USD 22; PersonalClassPro ir USD 7 mēnesī; un BusinessClassPro ir USD 35 mēnesī.

Pro līmeņi atļauj neierobežotu skaitu vietņu, savukārt apakšējie līmeņi atļauj tikai sešas.

Atšķirība starp PersonalClass un BusinessClass ir tā, ka BusinessClass serverī ir mazāk lietotāju – pamatā dalīta mitināšana ar VPS funkcijām.

ASP (Windows) opcija darbina dažus dolārus vairāk par katru plānu un līmeni. Arvixe kopīgie plāni nodrošina neierobežotas MySQL un PostgreSQL datu bāzes. Biznesa klases plāniem ir arī bezmaksas SSL sertifikāts tik ilgi, kamēr vietne tiek mitināta kopā ar Arvixe.

Pārvaldītā WordPress mitināšana. Arvixe piedāvā pārvaldītos WordPress plānus, kuru cena sākas ar 4 USD mēnesī, tāpat kā dalītajos hostinga plānos. Visiem plāniem ir neierobežots joslas platums, neierobežota krātuve un neierobežots vietņu skaits.

WordPress vietnes tiek viegli mainītas no kopīgotām uz VPS un uz speciālu mitināšanu, lai gan Arvixe cenas paaugstinās VPS vai speciālajiem serveriem.

VPS un īpaši plāni: BlueHost ir četri VPS plāni. BlueHost 14,99 ASV dolāru mēnesī standarta VPS līmenis būtu piemērots individuālam vai mazam biznesam, kam nepieciešama nedaudz lielāka veiktspēja, nekā ļautu kopīgs plāns.

Arvixe piedāvā divus Linux un Windows. Arvixe plāni ir 40 USD un 70 USD mēnesī par Linux opciju. Divi Windows VPS līmeņi ir 60 USD un 100 USD mēnesī.

BlueHost top VPS plāns ir tikai 59,99 USD mēnesī, taču tas ir ierobežots līdz 4 TB joslas platuma, savukārt visiem četriem Arvixe plāniem ir neierobežots joslas platums, un tie tiek piegādāti ar bezmaksas SSL sertifikātu tik ilgi, kamēr jums ir plāns.

BlueHost ir trīs speciāli līmeņi, kas ļauj attiecīgi 3, 4 un 5 IP. Viņu cena ir USD 74,99, USD 99,99 un USD 124,99 mēnesī. Atkarībā no konfigurācijas sešu Arvixe atsevišķu procesora serveru līmeņu cena ir no USD 128 līdz USD 227,50 mēnesī..

Tiem, kam nepieciešama lielāka veiktspēja, Arvixe ir divi daudzprocesoru līmeņi, kuru cena mēnesī ir USD 357,30. Arvixe piedāvā arī mākoņa iespējas, sākot no USD 108 mēnesī. Lai arī Arvixe plāni ir dārgāki nekā BlueHost, tie tiek pilnībā pārvaldīti.

Naudas atdošanas garantija: BlueHost ir nozares standarta 30 dienu garantija. Arvixe ir ilgāka 60 dienu garantija. Ja jums ir bezmaksas domēna reģistrācija vietnē BlueHost vai Arvixe, viņi ieturēs domēna reģistrācijas maksu no jebkādas atmaksas, un jūs saglabāsit domēna vārdu.

Atzinums

Arvixe cenas ir augstākas nekā BlueHost, taču zemākajos līmeņos ir vairāk funkciju nekā zemākajos līmeņos BlueHost. Arvixe ir ilgāka naudas atdošanas garantija un piedāvā Windows plānus tiem, kam tā nepieciešama.

Salīdziniet, cik ērti lietojat Bluehost un Arvixe

Lietošanas ērtums

Vadības panelis. BlueHost izmanto cPanel, bet ar modificētu saskarni, tāpēc regulāriem cPanel lietotājiem būs jāveic dažas korekcijas. Arvixe izmanto parasto lietotājam draudzīgo, uz ikonu balstīto cPanel.

Vienu klikšķi Installer. BlueHost izmanto MOJO Marketplace viena klikšķa instalētāju, lai viegli instalētu gandrīz simts lietojumprogrammu. Arvixe izmanto Softaculous kā viena klikšķa instalētāju simtiem programmu.

Vietnes navigācija. Gan BlueHost, gan Arvixe vietnes sniedz datus, kas jums nepieciešami plāna izvēlei, ar noderīgām salīdzināšanas diagrammām, lai salīdzinātu viņu plānu līmeņus. Abi ir tīri, nepiesārņoti un draudzīgi lietotājam.

Atzinums

Gan Bluehost, gan Arvixe ir viena klikšķa instalētāji, viņi izmanto cPanel (lai arī tie ir modificēti BlueHost gadījumā), un viņiem ir lietotājam draudzīgas vietnes. Abas ir draudzīgas lietotājam un ir vienlīdz viegli lietojamas.

Salīdziniet Bluehost un Arvixe atbalstu

Tehniskais un klientu atbalsts

Balstoties uz klientu atsauksmēm, šī ir viena joma, kurā trūkst BlueHost. Arvixe bija zvaigžņu reputācija klientu atbalsta jomā. Tomēr kopš EIG izpirkšanas ir cietis klientu apkalpošana, liecina klientu atsauksmes. Tas joprojām pārsniedz vidējo līmeni.

Bluehost un Arvixe abiem ir e-pasts un tiešraides tērzēšana visu diennakti. Arī BluHost atbalsts pa tālruni ir pieejams visu diennakti, savukārt Arvixe tālruņa pakalpojums ir ierobežots līdz darba stundām no pirmdienas līdz piektdienai. Abiem ir plaša zināšanu bāze ar pamācībām un video. BlueHost ir izveidots emuārs un forums; Arvixe ir aktīvs emuārs.

Atzinums

Gan Bluehost, gan Arvixe nodrošina vairākas kontakta metodes. Kaut arī Arvixe reputācija pēdējā laikā ir cietusi, tā joprojām saņem vairāk pozitīvu atsauksmju par klientu apkalpošanu un atbalstu nekā BlueHost.

Salīdziniet Bluehost un Arvixe lietotāju atsauksmes

Lietotāju atsauksmes

Piezīme: Parasti pārskatus ievieto tie, kas ir kaislīgi, tāpēc vairums klientu, kas sūta atsauksmes, ir vai nu izteikti negatīvi, vai izteikti pozitīvi. Šī iemesla dēļ nekādā gadījumā neizmantojiet klientu atsauksmes kā galveno saimnieka izvēles iemeslu. Tomēr, ja daudzi lietotāji saņem kopēju sūdzību, tas, iespējams, ir jāņem vērā.

Negatīvas atsauksmes par Bluehost un Arvixe

BlueHost. Negatīvas atsauksmes par BlueHost gandrīz visas ir saistītas ar atbalstu. Biežas sūdzības ir ilgi gaidīšanas laiki, kad ir jāizveido atkārtotas biļetes uz vienu un to pašu jautājumu, un pat rupjība.

Arvixe. Vēl nesen par Arvixe bija maz negatīvu atsauksmju. Pēdējā laikā dažas atsauksmes ir nobažījušās par sliktu klientu apkalpošanu un ilgu gaidīšanas laiku.

Pozitīvas atsauksmes par Bluehost un Arvixe

BlueHost. Vispozitīvākās atsauksmes no Bluehost klientiem attiecas uz laimi, ņemot vērā piedāvātās cenas un plāna iespējas.

Arvixe. Arvixe saņem augstus vērtējumus no saviem klientiem par tik daudz iespēju pieejamību par šādu budžeta cenu. Windows lietotāji ir priecīgi atrast viņiem hostingu par pieņemamu cenu.

Atzinums

Kopumā, pat ņemot vērā nesenos negatīvos klientu atbalsta pārskatus, Arvixe saņem augstu novērtējumu no saviem klientiem. Arī BlueHost, izņemot daudzas klientu atbalsta sūdzības, ir ļoti iecienīts.

Secinājums par BlueHost un Arvixe salīdzinājumu

BlueHost vs. Arvixe: kurš hostings jums ir vislabākais?

Gan Bluehost, gan Arvixe ir priekšrocības, kas padara tās pievilcīgas.

Iemesli, kāpēc izvēlēties Arvixe virs BlueHost:

 • Bezmaksas domēna reģistrācija, ja vien tiek mitināts plāns
 • Iepriekš instalēta WordPress
 • Windows servera opcijas visiem plāniem
 • Ilgāka naudas atdošanas garantija

Iemesli izvēlēties BlueHost virs Arvixe:

 • Zemākas cenas par pirmo pakalpojumu termiņu vairākiem dalīta hostinga līmeņiem
 • Bezmaksas vietņu atslēga
 • Zemākas VPN un speciāla servera cenas

Lai gan BlueHost pārvaldītie WordPress plāni ir dārgāki nekā daži citi, funkcijas padara tos ļoti populārus, kā redzams no tā, ka BlueHost tiek mitināts vairāk nekā 1 miljons WordPress vietņu.

Tomēr Arvixe ar tā budžeta cenu ir vērts pārbaudīt, vai esat WordPress lietotājs. Ja esat vidēja lieluma vai lielāks, iespējams, skatīsit BlueHost VPS vai speciālu serveru plānus.

Abi uzņēmumi ir cietuši klientu pārskatos, kas saistīti ar klientu atbalstu, kas varētu sagādāt bažas. Tomēr abi šie hostinga uzņēmumi piedāvā pilnvērtīgus plānus par izcilām cenām.

Tie ir daudzi citi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi, kurus jūs varētu apsvērt. Tiem, kas nedomā tērēt nedaudz vairāk laika ātrai ielādei un reakcijas laikam, kā arī labākajām funkcijām, vietnes Site pārbaude ir jūsu laika vērts..

Hostinga uzņēmumam, kas ir lieliska pārvaldīto WordPress izvēle un kam ir viena no labākajām naudas atdošanas garantijām nozarē, jūs varētu apsvērt InMotion hostingu.

Vai jums ir kādi jautājumi par BlueHost vai Arvixe? Kāda ir bijusi jūsu pieredze ar tīmekļa mitināšanu kopumā? Atstājiet savus komentārus un dariet mums to zināmu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map