BlueHost vs A2 Hostings: kuru jums vajadzētu izmantot?

Ir daudz tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, no kuriem izvēlēties jūsu vietni. Faktiski ir tik daudz plānu un funkciju, ka tas var likt jūsu galvai griezties. Ievietojiet procesā zināmu stabilitāti un izmantojiet šo salīdzinājumu ar galvu, lai sašaurinātu izvēli.


BlueHost darbojas tīmekļa mitināšanas biznesā kopš 1996. gada, tāpēc tas ir labi izveidots mitināšanas uzņēmums, kura serveros ir mitināti vairāk nekā 2 miljoni vietņu.

A2 Hostings ir jaunāks šajā nozarē, tas tika dibināts 2003. gadā. A2 Hostings pirmo reizi tika uzsākts, paturot prātā izstrādātājus, un bija viens no pirmajiem, kas piedāvāja PHP 5 un Ruby on Rails. Tagad viņu uzmanības centrā ir sniegums.

Gan BlueHost, gan A2 nodrošina dalītu mitināšanu, pārvaldītu WordPress mitināšanu, kā arī VPS un speciālu serveru plānus, un tie ir balstīti uz Linux.

BlueHost ir ieguvis daudzus apbalvojumus, ieskaitot “Labāko pieejamo hostingu” un “Labākās vērtības resursdatoru”. A2 ir uzvarējis daudzās “labākajās” balvās, vairākas no tām tikpat nesen kā pērn.

Endurance International Group (EIG), uzņēmums, kuram pieder daudz hostinga uzņēmumu, 2010. gadā nopirka BlueHost. EIG ļauj katram hostinga uzņēmumam darboties ar savu vārdu.

Kaut arī EIG hostinga uzņēmumi nav kloni viens otram, ir pietiekami daudz līdzību, ka, ja jums ir bijuši jautājumi ar vienu EIG uzņēmumu, jūs varat atrast tādas pašas problēmas ar citu.

A2 ir privātīpašums. Uzņēmuma A2 nosaukums A2 ir cēlies no tā, ka to galvenā mītne atrodas Ann Arborā, Mičiganā.

Salīdziniet BlueHost un A2 Hosting veiktspēju

BlueHost vs A2 Hostings: Uptime un uzticamība

Laiks. Pat ja BlueHost uptime statistika rāda, ka tā parasti ir 99,9% vai labāka, viņiem nav uptime garantijas. A2 mitināšanai ir 99,9% garantija. A2 Hostings atmaksās 5% no mēneša maksas par katru stundu, kurā jūsu vietne nav sasniedzama aprīkojuma vai tīkla kļūmes dēļ.

Performance. BlueHost izveido savus serverus un izmanto 16 kodolu AMD Opteronus. A2 mitināšana izmanto Dell serverus ar četrkodolu procesoriem, un uzmanība uz veiktspēju tiek pielietota, izmantojot SSD krātuvi.

Bluehost mitinātajā vietnē, kas pārbaudīta Pingdom, ielādes laiks bija 2,37 sekundes, kas ir ātrāk nekā 65% no pārbaudītajām vietnēm. A2 vietnes ātrās ielādēšanas laiks bija 1,49 s, kas ir ātrāks nekā 81% no pārbaudītajām vietnēm.

Uzticamība. BlueHost datu centrs atrodas Jūtā. Datu centru darbina un atdzesē ar liekiem avotiem, un ārkārtas situācijās ir izveidotas dīzeļdegvielas rezerves kopijas. BlueHost neveic spoguļattēlu vai lieku datu dublēšanu, izņemot viņu mākoņa plānus. Dublējumi tiek glabāti ne ilgāk kā 30 dienas.

A2 Hostingam ir datu centri ASV (Mičiganā), Eiropā (Amsterdama) un Āzijā (Singapūra). Datu centros ir lieka enerģija un dzesēšana, un rezerves kopijām ir dīzeļģeneratori.

Datu centri tiek uzraudzīti klātienē, lai nodrošinātu drošību un uzticamību. Viņiem ir arī četrkāršs tīkla savienojums, lai nodrošinātu lieku un uzticamu pakalpojumu.

Atzinums

Lai gan BlueHost uzticamība ir lieliska un uptime laba, uptime garantijas trūkums varētu sagādāt bažas.
A2 mitināšanai patiešām ir garantija, un A2 Hostinga ielādes un reakcijas laiki bija ievērojami ātrāki nekā BlueHost.

Salīdziniet BlueHost un A2 Hosting iespējas

BlueHost vs. A2 mitināšana: galvenās funkcijas

Piezīme: Kopējs mārketinga termins, ko tīmekļa mitināšanas uzņēmumi izmanto, lai aprakstītu funkcijas, ir “neierobežots”. Nekas nav patiesi neierobežots. Tā vietā termini norāda uz to, ko mitināšanas uzņēmumi “uzskata par saprātīgu izmantošanu”. Hostinga kompānijas var izteikt brīdinājumus vai apturēt vietnes darbību, ja viņi uzskata, ka tā ir “pārmērīga izmantošana”.

Domēna reģistrācija. Abi resursdatori ir domēnu reģistrētāji. BlueHost nodrošina bezmaksas domēnu reģistrēšanas gadu jauniem kontiem; A2 mitināšana to nedara.

Vietņu veidotājs. BlueHost nodrošina vilkšanas un nomešanas Weebly Basic, kas ir ierobežots līdz 5 tīmekļa lapām. Pamata ir bezmaksas, un par papildu samaksu ir pieejams Weebly Premium jauninājums.

A2 Hosting nevienā no saviem plāniem nav integrēta vietņu veidotāja, taču tas atbalsta lielāko daļu bezmaksas un komerciālo vietņu veidotāju..

Datu bāzes. BlueHost piedāvā neierobežotas MySQL datu bāzes. A2 Hostings ierobežo savu zemāko līmeni līdz 5 datu bāzēm ar neierobežotu datu bāzi citiem līmeņiem un plāniem. A2 Hostings atbalsta arī PostgreSQL.

E-pasta konti. BlueHost nodrošina neierobežotu e-pasta kontu un e-pasta pāradresāciju. A2 hostings ierobežo tā zemāko līmeni līdz 25 kontiem, pārējiem līmeņiem var būt neierobežots skaits.

WordPress mitināšana. Gan BlueHost, gan A2 Hosting piedāvā pārvaldītus WordPress plānus. Pārvaldīts WordPress plāns parasti maksās vairāk nekā parasts koplietojamais plāns, lai gan A2 Hostinga cenas gan koplietotajiem plāniem, gan pārvaldītajiem WordPress plāniem ir vienādas.

Pārvaldītie WordPress plāni parasti tiek izvietoti optimizētos serveros ar tādām funkcijām kā kešatmiņa un papildu drošība, lai uzlabotu veiktspēju un stabilitāti. Vēl viena pārvaldītas WordPress mitināšanas priekšrocība ir tā, ka jūsu WordPress vietņu dublēšanu un atjaunināšanu automātiski veic hostinga uzņēmums jūsu vietā, ļaujot jums koncentrēties uz jums svarīgo – jūsu saturu.

e-komercijas risinājums. BlueHost un A2 Hostings nodrošina bezmaksas iepirkšanās ratiņus, izmantojot savus vadības paneļus, piemēram, Magneto, ZenCart, PrestaShop un citus. WP e-komercijas spraudņi ir pieejami no abiem WordPress vietņu resursdatoriem.

Dublējumi. BlueHost nodrošina ikdienas, nedēļas un mēneša dublējumus. Tas arī nodrošina vietnes SiteBackup Pro bezmaksas dalīšanu Business Pro koplietotajā plānā un par papildu maksu citiem plāniem. SiteBackup Pro ļauj dublēt un atjauno failu līmenī.

A2 mitināšana piedāvā Server Rewind, kas periodiski uzņem automātiskus vietnes momentuzņēmumus un ļauj bez maksas atjaunot failus, datu bāzes vai visu vietni – lai arī tas nav pieejams zemākajam līmenim..

Hostinga drošība. Lai meklētu, noņemtu un aizliegtu ļaunprātīgu programmatūru, BlueHost nodrošina vietņu pamata pakalpojumu bez maksas, izmantojot zemākos līmeņus, un vietņu sistēmu ProLock, izmantojot augstākā līmeņa plānus. BlueHost paziņo, ka tajā ir arī iekšēji procesi, lai aizsargātu pret DDoS.

A2 skenē un aktīvi darbojas pret DDoS draudiem, ļaunprātīgu programmatūru un vīrusiem, izmantojot Perpetual Security un HackScan – bez maksas. E-pastam tā izmanto standarta aizsardzību pret surogātpastu, kā arī Barracuda uzlaboto surogātpasta filtrēšanu.

A2 Hostings nodrošina arī Patchman uzlabotās drošības rīku, kas skenē programmatūru un lietotnes, kurām nepieciešams labojums, un paziņo jums, kad lietotnes ir novecojušas.

Visiem Bluehost plāniem ir bezmaksas Shared SSL sertifikāts. Vislabākais BlueHost kopīgais plāns nāk ar bezmaksas privāto SSL sertifikātu. A2 Hostings nodrošina bezmaksas koplietotu SSL saviem plāniem, izmantojot cPanel, un var iegādāties privātu SSL.

Vadības panelis. BlueHost izmanto cPanel, bet ir plaši pārveidojis interfeisu. A2 Hostings izmanto arī nozares standartu cPanel.

Zaļš. DreamHost iegādājas kredītus par atjaunojamiem enerģijas avotiem un darbojas ar oglekļa neitrālu pēdu. Uzņēmumam A2 Hostings ir arī 100% oglekļa izmešu daudzums, un tas aktīvi piedalās koku stādīšanā un citās videi draudzīgās aktivitātēs Ann Arbor.

Partneru un tālākpārdevēju programmas. BlueHost filiāles programma maksā 65 USD par nosūtījumu. A2 Hostinga filiāles programma maksā 85 USD par nosūtījumu. A2 ir arī tālākpārdevēju programma, kuru var marķēt ar jūsu uzņēmuma vārdu.

Ekstras. BlueHost reklāmas kredītiem ir 150 USD. Ja jums ir vietne citur, BlueHost migrēs izveidoto vietni, lai gan par to maksa ir piemaksa. A2 Hostingam ir USD 50 reklāmas kredīts uzņēmumam Bing / Yahoo.

Atzinums

Gan BlueHost, gan A2 Hostings nodrošina labu funkciju klāstu. Abas ir zaļas, abas izmanto cPanel, abām ir pievilcīgas filiāļu programmas, un abas nodrošina drošības funkcijas, lai jūsu vietne būtu droša..

BlueHost ir neliela priekšrocība, piedāvājot bezmaksas domēna reģistrēšanas gadu un nodrošinot tīmekļa veidotāju Weebly.

Salīdziniet BlueHost un A2 Hosting tīmekļa mitināšanas plānus un cenas

Hostinga plāni & Cenu noteikšana

Piezīme: Agresīva konkurence noved pie pastāvīgām izmaiņām cenu noteikšanā un daudzām reklāmas cenām. Paaugstināšanas cenas parasti tiek ierobežotas līdz pirmajam pakalpojumu termiņam, tāpēc pierakstīšanās uz ilgāku laiku nozīmē lielākus ietaupījumus.

Pat bez piedāvājumiem ilgāki pakalpojumu termiņi parasti izraisa cenu pārtraukumu. Šīs salīdzināšanas laikā zemāk norādītās cenas ir norādītas mītnes vietnēs.

BlueHost. BlueHost piedāvā trīs kopīgus plānus. Pamata, 3,95 USD mēnesī, ļauj vienai vietnei, nodrošina 50 GB krātuves un ļauj neierobežotu joslas platumu un e-pasta kontus. Turklāt mēnesī 6,95 USD atļauj līdz 10 vietnēm un palielina krātuvi līdz 150 GB.

CDN ir arī Plus plāna sastāvdaļa. Biznesa Pro, izmantojot USD 14,95 mēnesī, piedāvā neierobežotu vietu skaitu, kā arī neierobežotu joslas platumu, krātuves un e-pasta kontus. Šajā augstākā līmeņa plānā ir iekļauts CDN, privāts SSL, īpaši izveidots IP un vietnes dublējumkopijas.

Visi kopīgotie BlueHost plāni nāk ar bezmaksas domēna reģistrāciju uz vienu gadu. Par papildu samaksu BlueHost piedāvā trīs pielāgojamus mākoņa plānus, kas jūsu datus atspoguļo trīs vietās, lai nodrošinātu uzticamību un ātrāku ielādes laiku..

BlueHost ir četri pārvaldīti WordPress plāni, kuru pamatā ir VPS tehnoloģija. Mazākais plāns – blogeris – mēnesī 12,95 USD, ir ierobežots līdz 100 miljoniem apmeklējumu, 30 GB krātuves un piecām vietnēm. Augstākā plāna uzņēmumam ir 240 GB krātuves, neierobežots joslas platums, 30 vietnes, un tā cena ir 85 USD mēnesī.

Divi vidējie līmeņi ir profesionāli – USD 37,50 un bizness – ar USD 60 mēnesī. Profesionālais līmenis pieļauj 300 miljonus apmeklētāju, un tam ir 60 GB krātuves. Biznesa līmenis ļauj 600 miljoniem apmeklētāju, un tam ir 120 GB krātuves.

Visiem ir bezmaksas CDN un SiteLock (apakšējiem diviem līmeņiem ir SiteLock Pro, biznesam ir SiteLock Premium, un augšējais līmenis nodrošina SiteLock Enterprise).

A2 mitināšana. A2 piedāvā arī trīs kopīgus plānus. Lite atļauj vienu vietni, piecas datu bāzes, un cena mēnesī ir 3,92 USD. Swift un Turbo plāni atļauj neierobežotu vietņu un neierobežotu datu bāzu izveidi. Swift ir USD 4,90 mēnesī, un Turbo ir USD 9,31 mēnesī.

Visiem ir neierobežota SSD krātuve un neierobežots joslas platums. A2 mitināšanai ir CloudLinux, ātrāka Centos OS versija, un tajā teikts, ka vienam serverim ir mazāk klientu nekā lielākajai daļai.

A2 mitināšanai ir trīs pārvaldīti WordPress plāni, kuru cena ir tāda pati kā koplietošanas mitināšanas plāniem. Lite ir ierobežota ar vienu vietni un piecām datu bāzēm, un cena mēnesī ir 3,92 USD. Swift mēnesī 4,90 USD un Turbo 9,31 USD mēnesī piedāvā neierobežotas vietnes un datu bāzes.

Visi plāni ir balstīti uz SSD, un tiem ir kešatmiņa, lai gan Turbo plāns ir optimizējis kešatmiņu. Viņiem visiem ir CDN un papildu drošības iespējas. Swift un Turbo komplektācijā ietilpst arī Server Rewind dublējumkopijas.

VPS un īpaši plāni: BlueHost ir četri VPS plāni. BlueHost VPS līmeņu cena ir USD 14,99, USD 29,99, USD 44,99 un USD 55,99 mēnesī. BlueHost VPS plānos ir joslas platuma ierobežojumi no 1 TB līdz 4 TB.

A2 mitināšanai ir trīs nepārvaldīti un trīs pārvaldīti VPS plāni, visi ar SSD. Nepārvaldītie ir USD 5, USD 10 un USD 15 mēnesī, un tiem ir 2 TB joslas platuma piemaksas. Tie nodrošina attiecīgi 20 GB, 30 GB un 50 GB krātuves.

Pārvaldīto A2 hostinga VPS līmeņu cena ir USD 32,99, USD 46,19 un USD 65,99 mēnesī. Viņiem ir 75, 100 un 150 GB krātuves un 2, 3 un 4 TB joslas platuma.

BlueHost ir trīs speciāli līmeņi, kas atļauj 3, 4 un 5 IP, kuru cena ir attiecīgi USD 74,99, USD 99,99 un USD 124,99 mēnesī. A2 mitināšanai ir trīs nepārvaldīti un trīs pārvaldīti veltīti servera līmeņi.

Bezpārvaldes cena ir USD 99,59, USD 165,99 un USD 248,99 mēnesī. Pārvaldītie līmeņi ir USD 141,09, USD 207,49 un USD 290,49 mēnesī.

Naudas atdošanas garantija: BlueHost ir nozares standarta 30 dienu garantija. A2 hostingam ir pilna atmaksa 30 dienu laikā un proporcionāla atmaksa pēc 30 dienām. Ja jums ir bezmaksas domēna reģistrācija vietnē BlueHost, par jebkuru atmaksu tiks ieturēta domēna reģistrācijas maksa, un jūs saglabāsit domēna vārdu.

Atzinums

BlueHost dalītā mitināšana ir tikai nedaudz augstāka par A2 Hosting plāniem, taču tai ir arī citas funkcijas. A2 Hosting cenas un tā pārvaldīto WordPress plānu iespējas padara to par pievilcīgu izvēli WordPress lietotājiem.

A2 mitināšana nodrošina klientiem lielāku izvēli VPS un īpašos plānos, nodrošinot nepārvaldītas un pārvaldītas iespējas.

Salīdziniet, cik viegli lietot BlueHost un A2 Hostings

Lietošanas ērtums

Vadības panelis. BlueHost izmanto cPanel, bet ar modificētu saskarni, tāpēc regulāriem cPanel lietotājiem būs jāveic dažas korekcijas. A2 Hostings izmanto parasto nozares standartu cPanel.

Vienu klikšķi Installer. BlueHost izmanto MOJO Marketplace viena klikšķa instalētāju, lai viegli instalētu gandrīz simts lietojumprogrammu. A2 nodrošina viena klikšķa lietotnes instalēšanu simtiem lietotņu, izmantojot Softaculous.

Vietņu navigācija. Gan BlueHost, gan A2 Hostinga vietnes sniedz visu nepieciešamo informāciju plāna izvēlei. Abiem ir ērtas salīdzināšanas diagrammas līmeņu salīdzināšanai savos plānos. Abas ir tīras un lietotājam draudzīgas. A2 ir ērts līdzeklis – saites uz uznirstošajiem logiem, kas attiecas uz daudziem noteikumiem un opcijām, kas parādītas tā diagrammās.

Atzinums

Abiem ir simtiem lietojumprogrammu, kuras var instalēt ar vienu klikšķi, abām ir viegli orientēties vietnēs, un abas izmanto cPanel – lai gan BlueHost ir modificēts. Lielākā daļa lietotāju būtu apmierināti ar jebkura no šiem hostinga uzņēmumiem vienkāršo lietošanu.

Salīdziniet BlueHost un A2 Hosting atbalstu

BlueHost vs A2 Hostings: tehniskais un klientu atbalsts

Balstoties uz klientu atsauksmēm, šī ir viena no jomām, kurā BlueHost ir jāuzlabo. A2 hostinga atbalsts tiek konsekventi novērtēts, un tā atbalsta personāls tiek uzskatīts par draudzīgu un zinošu.

BlueHost un A2 Hostingam ir tālrunis, e-pasts un tiešsaistes tērzēšana visu diennakti. Abiem ir forums un plaša zināšanu bāze. A2 Hostinga vietnē ir aktīvs emuārs.

Atzinums

Lai gan BlueHost nodrošina vairākas saziņas metodes, klientu atsauksmes atkārtoti sūdzas par atbalstu. A2 mitināšanai ir vienas un tās pašas vairākas saziņas metodes, taču tās atbalsts tiek augstu novērtēts. A2 ir izvēle, ja atbalsts jums ir augsta prioritāte.

Salīdziniet Bluehost un A2 Hosting lietotāju atsauksmes

Lietotāju atsauksmes

Piezīme: atsauksmes parasti ievieto tie, kuriem ir spēcīgs viedoklis, tāpēc vairums klientu, kas iesūta atsauksmes, ir vai nu izteikti negatīvi, vai izteikti pozitīvi. Šī iemesla dēļ atsauksmes nevajadzētu izmantot kā galveno faktoru saimnieka izvēlē. Tomēr, ja par kaut ko pastāvīgi ziņo, tas, iespējams, ir jāņem vērā.

Negatīvas atsauksmes par vietni BlueHost un A2

BlueHost. Negatīvās atsauksmes par BlueHost lielākoties ir saistītas ar slikto atbalstu. Ilgi gaidīšanas laiki, rupjības un atkārtotas biļetes uz vienu un to pašu jautājumu nav nekas neparasts.

A2 mitināšana. Par A2 ir mazāk negatīvu klientu atsauksmju nekā lielākajai daļai uzņēmumu. Ievietotie negatīvie parasti ir saistīti ar sliktu pieredzi ar klientu atbalstu.

Pozitīvas atsauksmes par BlueHost un A2 hostingu

BlueHost. Vispozitīvākās atsauksmes no Bluehost klientiem slavē par cenām un plānos paredzētajām funkcijām.

A2 mitināšana. A2 saņem daudz vairāk pozitīvu atsauksmju nekā negatīvu klientu atbalsta jautājumos. Klientus pārsteidz arī vietņu ātrums A2 un piedāvāto funkciju skaits par cenu.

Atzinums

Kopumā A2 Hostings saņem vairāk pozitīvu atsauksmju nekā negatīvu pārskatu.

Secinājums par BlueHost un A2 Hostinga salīdzināšanu

BlueHost vs. A2 mitināšana: kurš hostings jums ir vislabākais?

Gan BlueHost, gan A2 Hosting ir funkcijas, kuras varētu uzskatīt par plusiem un mīnusiem.

Iemesli, kāpēc izvēlēties A2 hostingu, nevis BlueHost:

 • SSD par visiem tās plāniem
 • Jebkurā laikā (atbilstoši vērtējumam) naudas atdošanas garantija
 • Uptime garantija
 • Ātri serveri
 • PostgreSQL atbalsts

Iemesli izvēlēties BlueHost, nevis A2 mitināšanu:

 • Bezmaksas vietņu atslēga
 • Vairāk “neierobežotu” funkciju
 • Bezmaksas vietņu veidotājs

Lai gan BlueHost pārvaldītie WordPress plāni ir dārgāki nekā dažu citu saimnieku plāni, tie ir ļoti populāri – par to liecina fakts, ka BlueHost tiek mitināts vairāk nekā 1 miljons WordPress vietņu.

Tomēr A2 Hosting tā pati pārvaldītā WordPress plāna cenu noteikšana, kas ir kopīgota, padara to ļoti pievilcīgu WordPress lietotājiem. Gan BlueHost, gan A2 hostingam ir konkurētspējīgas cenas VPS un speciālas servera iespējas tiem, kam ir lielākas vietnes vai intensīvāka trafika.

Abiem saimniekiem ir arī kopīgi plāni, par kuriem ir budžeta cena, un tie ir pilnībā pieejami. Starp šiem diviem hostinga uzņēmumiem ir atšķirība, kas ir labāka par A2 Hosting klientu apkalpošanu un atbalstu.

Ir arī citi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi, kas jāņem vērā. Ja jums nav prātā tērēt dažus dolārus vairāk ātrai ielādei un reakcijas laikam, kā arī papildu funkcijām, vietni SiteGround būtu vērts pārbaudīt.

Vēl viena saimniece ar pievilcīgiem pārvaldītiem WordPress plāniem un viena no visilgākām naudas atdošanas garantijām ir InMotion Hostings.

Vai jums ir kādi jautājumi par BlueHost vai A2 Hosting? Kāda ir bijusi jūsu pieredze ar tīmekļa mitināšanu kopumā? Atstājiet savus komentārus un dariet mums to zināmu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map