Arvixe vs SiteGround: kuru jums vajadzētu izmantot?

Varbūt vissvarīgākais lēmums, ko varat pieņemt attiecībā uz jūsu vietni, ir pareizā mitināšanas uzņēmuma un plāna atrašana. Tomēr tik daudz uzņēmumu, no kuriem izvēlēties. Varat izmantot šo salīdzinājumu starp Arvixe un SiteGround, lai palīdzētu sašaurināt izvēli.


Vietne Ground ir vēl jaunāka, tā tika izveidota 2004. gadā, taču tā savos serveros mitina gandrīz 500 000 vietņu. Gan Arvixe, gan SiteGround nodrošina dalītu mitināšanu, pārvaldītu WordPress mitināšanu, kā arī VPS un īpašu serveru plānus. Arvixe ir gan Linux, gan Windows iespējas, savukārt SiteGround ir tikai Linux.

Arvixe tika nosaukts par PCMag Editor’s Choice 2015. gadā, un Inc.com nosauca to par vienu no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem ASV SiteGround ir ieguvis daudzus “labākos no” apbalvojumiem, taču daudzi ir no vietnēm, kuras viņi ir izveidojuši pašreklāmai – kaut kas tāds, kas tas ir pārāk izplatīts ar tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem. Vietne Ground ir ieguvusi likumīgas balvas par darbības laiku un klientu apkalpošanu.

Arvixe iegādājās Endurance International Group (EIG) 2014. gadā. EIG reklāmkarogā ir daudz tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, taču visi darbojas ar saviem oriģinālajiem nosaukumiem.Lai gan EIG uzņēmumi nav kloni viens otram, ja jums bija problēmas ar vienu, tie ir pietiekami līdzīgi, ka jums, iespējams, ir vienādas problēmas ar citu.

SiteGround tika dibināts 2004. gadā, un tas ir privāts uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Sofijā, Bulgārijā, lai arī tam ir pasaules mēroga klātbūtne..

Salīdziniet Arvixe un SiteGround veiktspēju

Arvixe vs. SiteGround: Uptime un uzticamība

Laiks. Uzņēmumam Arvixe ir garantija par 99,9% un tiek atmaksāta bezmaksas summa mēnesī, ja mēneša vidējais rādītājs nokrītas zem šī procenta. Vietnes vietnei ir līdzīga garantija, ka darbspējas laiks ir vismaz 99,9%. Ja vietne ir no 99,9% līdz 99%, jūs vienu mēnesi mitināt bez maksas; par katru 1%, kas mazāks par 99%, jūs saņemat papildu mēnesi bez maksas.

Performance. Ātrai veiktspējai Arvixe lielu daļu ar vietni saistīto datu ievieto SSD, ieskaitot datu bāzes un e-pasta serverus. Vietne SiteGround ne tikai gadiem ilgi izmanto vienu un to pašu tehnoloģiju.

Kad parādīsies jaunas metodes vai ātrākas tehnoloģijas, SiteGround atjauninās savus datu centrus – visiem tā lietotājiem, ne tikai jaunpienācējiem. SiteGround visiem plāniem izmanto Supercache, nevis tikai pārvaldītu WordPress mitināšanu, tāpat kā vairums uzņēmumu.

Arvixe mitinātās vietnes ielādes laiks bija 1,05 s, kas ir ātrāk nekā 89% no pārbaudītajām vietnēm. Pārbaudot salīdzināmu SiteGround vietni, slodzes laiks bija 1,2 s, kas ir ātrāks nekā 87% no pārbaudītajām vietnēm.

Uzticamība. Arvixe ir datu centri visā pasaulē – Ziemeļamerikā (Dalasā, Teksasā), Eiropā (Amsterdamā) un (Honkongā). Visi datu centri ir pilnībā lieks, ar vairākām enerģijas un dzesēšanas iespējām. Datu centri tiek uzraudzīti klātienē, lai nodrošinātu drošību un uzticamību.

Vietnes vietnei ir datu centri arī visā pasaulē. Ir datu centri Čikāgā, Londonā, Amsterdamā un Singapūrā. Datu centros ir lieka jauda un dzesēšana, izmantojot dublējumus ar dīzeļdegvielu.

2015. gadā koplietojamie serveri tika modernizēti, lai izmantotu Linux konteinerus, kas apvieno serverus, lai paātrinātu piekļuvi un nodrošinātu lielāku uzticamību. Visi viņu plāni ir pārslēgti uz SSD glabāšanai, kā arī MySQL datu bāzēm.

Atzinums

Jebkurš no tiem nodrošinās ātru, uzticamu pakalpojumu. Abiem ir ārkārtas darbspējas garantijas, un abiem ir ļoti ātra reakcija un ielādes laiks.

Salīdziniet Arvixe un SiteGround funkcijas

Salīdziniet galvenās funkcijas

Piezīme: Lai gan katrs tīmekļa mitināšanas uzņēmums, aprakstot funkcijas, izmanto “neierobežotu” vai “nemērītu”, tas ir nedaudz maldinošs. Šis mārketinga termins nenozīmē “lietot tik daudz, cik vēlaties”. Tā vietā termini norāda uz to, ko mitināšanas uzņēmumi “uzskata par saprātīgu izmantošanu”.

Hostinga kompānijas sodīs vietnes, kuras, viņuprāt, pārsniedz, dažreiz bez brīdinājuma – lai gan vairums lietotāju nekad nepārsniegs saprātīgu izmantošanu.

Domēna reģistrācija. Abi resursdatori ir domēnu reģistrētāji. Arvixe atšķiras no nozares standarta – tas piedāvā bezmaksas domēnu tik ilgi, kamēr jums ir plāns. Arvixe piedāvā arī bezmaksas pārsūtīšanu, ja jums jau ir domēns citur. Vietne vietnē piedāvā vienu domēna reģistrācijas gadu.

Vietņu veidotājs. Arvixe nodrošina ar funkcijām bagātu celtnieku RvSiteBuilder ar WSYWIG redaktoru un vairāk nekā 600 tīmekļa veidnēm. Vietne vietnei Weebly Basic piedāvā bezmaksas – lai arī to var izveidot tikai ierobežots lapu skaits. Par papildu ikmēneša maksu jūs varat jaunināt uz vairākām funkcijām bagātām Weebly versijām.

Datu bāzes. Arvixe piedāvā neierobežotas MySQL datu bāzes, un tas atbalsta PostgreSQL datu bāzes. SiteGround piedāvā neierobežotas MySQL datu bāzes.

E-pasta konti. Gan Arvixe, gan SiteGround nodrošina neierobežotu e-pasta kontu un e-pasta pāradresāciju. Neierobežoti konti ir priekšrocība, ja esat liels uzņēmums ar daudziem darbiniekiem, jo ​​tas ļauj katram izveidot atsevišķus kontus. Turklāt ikvienai jūsu uzņēmuma nodaļai, piemēram, pārdošanai, atbalstam un informācijai, var būt atsevišķs konts.

WordPress mitināšana. Gan Arvixe, gan SiteGround piedāvā pārvaldītus WordPress plānus. Parasti pārvaldītie WordPress plāni maksās vairāk nekā parasts koplietojamais plāns. Daļa no papildu izmaksām rodas tāpēc, ka pārvaldītie WordPress plāni parasti tiek izvietoti optimizētos serveros ar kešatmiņu un papildu drošību, lai uzlabotu veiktspēju un stabilitāti.

Vēl viens pārvaldītas WordPress mitināšanas ieguvums ir tas, ka jūsu vietā tiek veikts automātisks jūsu WordPress vietņu dublējums, kā arī atjauninājumu plānošana un instalēšana. Tas ļauj jums koncentrēties uz svarīgo – jūsu saturu.

Gan Arvixe, gan SiteGround ir unikālas ar to, ka par WordPress plāniem par tām nav jāmaksā papildus.

e-komercijas risinājums. Arvixe un SiteGround atbalsta dažas bezmaksas un komerciālas e-komercijas iespējas, daudzas ar atbalstu visu diennakti un automātisku instalēšanu.

Dublējumi. Arvixe katru dienu veic savu serveru momentuzņēmumu dublējumus, izmantojot R1Soft, kurai klienti var piekļūt, izmantojot vadības paneli. Dublējumi tiek izvietoti atsevišķā serverī. Vietnes vietne katru dienu veic dublējumus, kas tiek turēti 30 dienas.

Hostinga drošība. Arvixe skenē un aktīvi rīkojas pret DDoS draudiem, kā arī nodrošina aizsardzību pret brutālu spēku uzbrukumiem. Arvixe plānos ietilpst SpamAssassin un Spamhaus filtrēšana e-pastā.

Vietnes vietne nodrošina SpamExperts caur vadības paneli. Vietnei SiteGround ir arī pielāgota programmatūra, kas var izolēt kontus, kuriem ir problēmas, kas aizsargā jūsu vietni pat tad, ja sliktā vietne atrodas tajā pašā koplietotajā serverī. SiteGround uzrauga serverus reālā laikā, un tā programmatūra var automātiski reaģēt uz lielāko daļu problēmu bez cilvēka iejaukšanās.

Arvixe savās Linux kopīgajos plānos nodrošināja kopīgu SSL, taču tagad šķiet, ka kopīgotie SSL vairs nav pieejami Linux vai Windows PersonalClass plāniem. Tomēr biznesa plānos ir bezmaksas SSL, ja vien jums ir plāns ar Arvixe, un ir pieejami pirkšanai privāti SSL. SiteGround nodrošina bezmaksas SSL sertifikātu uz gadu visiem, izņemot zemākās pakāpes.

Vadības panelis. Arvixe un SiteGround izmanto nozares standartu cPanel.

Partneru un tālākpārdevēju programmas. Arvixe filiāles programma maksā no USD 70 līdz USD 135 par nosūtījumu atkarībā no jūsu nosūtījumu skaita mēnesī. Arvixe ir arī tālākpārdevēju programma gan Linux, gan Windows. VietneiGround ir tālākpārdevēja programma, kas nodrošina apjoma atlaides, un tās saistītā programma maksā no USD 50 līdz USD 125 par novirzīšanu, arī atkarībā no novirzīšanu skaita mēnesī.

Ekstras. Arvixe kopā ir 200 ASV dolāru reklāmas kredīti Google un Yahoo. Arvixe piedāvā “Priority Support” par papildu ikmēneša maksu. Vietnes vietne piedāvā tikai e-pasta kontus par nelielu ikmēneša maksu. SiteGround atbalsta arī Joomla un Drupal mitināšanu.

Atzinums

Abi ir pilna servisa tīmekļa mitināšanas uzņēmumi. Tomēr Arvixe atbalsts PostgreSQL, tā “bezmaksas domēnam, kamēr vien jums ir plāns”, gan Linux, gan Windows atbalstam, kā arī tā labākam vietņu veidotājam sniedz Arvixe nelielu pārsvaru pār SiteGround funkcijām..

Salīdziniet Arvixe un SiteGround tīmekļa mitināšanas plānus un cenas

Hostinga plāni & Cenu noteikšana

Piezīme: Web mitināšana ir konkurētspējīga nozare. Tā rezultātā notiek nemainīgas cenu izmaiņas un ļoti daudz reklāmas cenu. Tā kā reklāmas cenu noteikšana parasti ir ierobežota līdz pirmajam pakalpojuma termiņam, reģistrēšanās ilgtermiņā nozīmē ievērojamākus ietaupījumus. Pat bez piedāvājumiem ilgāki pakalpojumu sniegšanas termiņi parasti izraisa cenu pārtraukumus. Zemāk norādītās cenas ir spēkā šī salīdzināšanas laikā.

Arvixe. Arvixe piedāvā četrus kopīgus plānus – divus PersonalClass un divus BusinessClass. Lai jūsu galvenā klientu bāze būtu ātrāk noslogota un reakcijas laiks, izrakstīšanās laikā varat izvēlēties ASV, Eiropas vai Āzijas datu centrus..

Visi PersonalClass un BusinessClass līmeņi piedāvā neierobežotu vietu, joslas platumu, e-pastus un datu bāzes. PersonalClass ir USD 4 mēnesī, un BusinessClass ir USD 22 mēnesī. PersonalClassPro ir 7 USD mēnesī, un BusinessClassPro ir 35 USD mēnesī. Pro līmeņi atļauj neierobežotu skaitu vietņu, savukārt parastie līmeņi atļauj tikai sešas.

Atšķirība starp PersonalClass un BusinessClass ir tāda, ka BusinessClass ir mazāk lietotāju uz servera, padarot to pamatā dalītu mitināšanu ar VPS funkcijām. ASP (Windows) opcija darbina dažus dolārus vairāk par katru plānu un līmeni. Arvixe kopīgie plāni nodrošina neierobežotas MySQL un PostgreSQL datu bāzes. Biznesa klases plāniem ir arī bezmaksas SSL sertifikāts tik ilgi, kamēr vietne tiek mitināta kopā ar Arvixe.

Arvixe piedāvā divus pārvaldītus WordPress plānus – USD 4 un USD 7 mēnesī, kas ir tāds pats kā dalītajā mitināšanā. Visiem plāniem ir neierobežots joslas platums, neierobežota krātuve un neierobežots datu bāzu skaits. 4 ASV dolāru plāns ir ierobežots līdz 6 vietnēm, savukārt 7 ASV dolāru plāns atļauj neierobežotu skaitu.

WordPress vietnes tiek viegli mainītas no kopīgotām uz VPS un uz speciālu mitināšanu, lai gan Arvixe cenas paaugstinās VPS vai speciālajiem serveriem.

Vietne. SiteGround piedāvā trīs kopīgus plānus. Startēšana ļauj izveidot vienu vietni, 10 GB krātuves, un cena mēnesī ir 3,95 USD. GrowBig ar cenu 7,95 USD mēnesī un GoGeek ar USD 14,95 mēnesī piedāvā neierobežotu vietņu skaitu, attiecīgi 20 GB un 30 GB krātuves..

Visi plāni nāk ar bezmaksas domēna reģistrācijas gadu, neierobežotu e-pasta kontu, neierobežotu trafiku, ikdienas dublējumu un bezmaksas CDN. GrowBig un GoGeek plāni pievieno prioritāru tehnisko atbalstu un bezmaksas SSL uz vienu gadu. GoGeek plāns pievieno mazāk kontu uz vienu serveri, atbilstību PCI un Git.

Kaut arī SiteGround neskaita apmeklētājus pret jūsu joslas platuma izmantošanu, tas mēra CPU izmantošanu un izziņos brīdinājumus par to, ko tā uzskata par pārmērīgu CPU resursu izmantošanu.

Vietnei Ground ir trīs pārvaldīti WordPress plāni; Startēšana, kas ir ierobežota vienā vietnē un 10 GB krātuves, GrowBig ar 20 GB krātuves un GoGeek ar 30 GB. GrowBig un GoGeek plāni nodrošina neierobežotu vietu skaitu, bezmaksas SSL gadu un prioritāro statusu atbalsta biļetēm. GoGeek plāns pievieno Git, un vienam serverim ir mazāk lietotāju.

Visi trīs plāni nāk ar bezmaksas domēnu, bezmaksas CDN, WordPerfect atbalstu un neierobežotu trafiku. Tāpat kā dalītajos plānos, arī vietne SiteGround neierobežo apmeklētāju skaitu. Tā vietā CPU izmantošanu mēra SiteGround, un tiek izsludināti brīdinājumi par pārmērīgu izmantošanu.

Vietnes Earth pārvaldīto WordPress plānu cena ir tāda pati kā viņu kopīgotajiem plāniem – USD 3,95, USD 7,95 un USD 14,95 mēnesī..

VPS un īpaši plāni: Arvixe piedāvā divus VPS līmeņus gan Linux, gan Windows. Arvixe plāni ir 40 USD un 70 USD mēnesī par Linux opciju. Divi Windows VPS līmeņi ir 60 USD un 100 USD mēnesī.

Visiem četriem Arvixe plāniem ir neierobežots joslas platums, un tiem ir bezmaksas SSL sertifikāts tik ilgi, kamēr jums ir plāns. Vietnes SiteGround četri VPS plāni ir atrodami mākoņu mitināšanas vietnē un to cena ir no 60 līdz 140 ASV dolāriem mēnesī. Tie ir ierobežoti līdz 5 TB joslas platuma un no 20 līdz 80 GB krātuves. Tie ir pilnībā pārvaldīti, un ātruma un uzticamības nodrošināšanai ir SSD.

Atkarībā no konfigurācijas sešu viena procesora serveru līmeņu no Arvixe cena ir no USD 128.70 mēnesī līdz USD 227.50 mēnesī. Tiem, kam nepieciešama lielāka veiktspēja, Arvixe ir divi daudzprocesoru līmeņi, kuru cena mēnesī ir USD 357,30.

Arvixe piedāvā arī mākoņa iespējas, sākot no USD 108 mēnesī. Visi Arvixe veltītie plāni tiek pārvaldīti jums. Vietnei Ground ir trīs īpaši plāni no USD 229 līdz USD 429 mēnesī.

Naudas atdošanas garantija: Arvixe 60 dienu naudas atdošanas garantija ir labāka nekā nozares standarts. Vietnei Ground ir nozares standarta 30 dienu garantija. Ja jums ir bezmaksas domēna reģistrācija Arvixe vai SiteGround, viņi ieturēs domēna reģistrācijas maksu no jebkādas atmaksas, un jūs saglabāsit domēna vārdu.

Atzinums

WordPress lietotājiem abu saimnieku cenas būs pievilcīgas. Tomēr SiteGround augstākā līmeņa līmenis, kas ir līdzvērtīgs Arvixe augstākajam līmenim, ir divreiz augstāks nekā cena. Ja jums nepieciešama Windows, Arvixe ir jūsu vienīgā izvēle starp šiem diviem, jo ​​SiteGround nav neviena Windows plāna. Arvixe cenas un funkcijas ir labākas par vietnes Ground piedāvājumiem VPS un īpaša servera opcijām.

Salīdziniet, cik viegli lietot Arvixe un SiteGround

Lietošanas ērtums

Vadības panelis. Gan Arvixe, gan SiteGround izmanto lietotājam draudzīgu, uz ikonu balstītu cPanel saskarni, kas iemesla dēļ ir nozares standarts..

Vienu klikšķi Installer. Gan Arvixe, gan SiteGround izmanto Softaculous kā viena klikšķa instalētāju simtiem programmu.

Vietņu navigācija. Gan Arvixe, gan SiteGround vietnes ir labi izveidotas. Abiem ir ērtas salīdzināšanas diagrammas līmeņu salīdzināšanai savos plānos.

Atzinums

Šie divi hostinga uzņēmumi izmantošanas ziņā ir gandrīz identiski, un abi ir ļoti draudzīgi lietotājam.

Salīdziniet Arvixe un SiteGround atbalstu

SiteGround vs Arvixe: tehniskais un klientu atbalsts

Arvixe vēl nesen bija izcili zvaigžņu reputācija klientu atbalsta jomā. Kopš EIG izpirkšanas klientu sūdzības par apkalpošanu un atbalstu ir palielinājušās. Tomēr klientu atbalsta līmenis joprojām ir augstāks par vidējo.

Balstoties uz klientu atsauksmēm, vietnei SiteGround ir lielisks atbalsts. Vietnes vietne saka, ka atbalsta biļešu gaidīšanas laiks ir tikai 10 minūtes.

Arvixe un SiteGround ir tālrunis, e-pasts un tiešraides tērzēšana visu diennakti. Abiem ir plaša zināšanu bāze ar pamācībām un video, un abiem ir aktīvs emuārs.

Atzinums

Līdz 2014. gadam vai nu vienam no šiem uzņēmumiem atbalsts un serviss būtu bijis tikpat iespaidīgs. Mūsdienās SiteGround, pamatojoties uz klientu atsauksmēm, šajā departamentā ir sava priekšrocība.

Salīdziniet Arvixe un SiteGround lietotāju atsauksmes

Lietotāju atsauksmes

Piezīme: Pārskatam nekad nevajadzētu būt tādam, kas izlemj, kuru saimnieku izvēlēties. Pārskatus parasti ievieto tie, kuri jūtas ļoti spēcīgi, kas nozīmē, ka atsauksmes ir vai nu izteikti negatīvas, vai izteikti pozitīvas. Tomēr, ja kaut kas tiek nepārtraukti pieminēts, iespējams, ir kaut ko izpētīt.

Negatīvas atsauksmes par Arvixe un SiteGround

Arvixe. Vēl nesen par Arvixe bija maz negatīvu atsauksmju. Pēdējā laikā atsauksmes tomēr sūdzas par sliktu klientu apkalpošanu un ilgu nogaidīšanas laiku.

Vietne. Lielākā daļa negatīvo vietņu SiteGround pārskatu sūdzas par dažām viņu politikām. Pastāv neapmierinātība par to, kā tiek apstrādāta automātiskā atjaunošana, kā arī brīdinājuma trūkums pirms CPU lietošanas vietas slēgšanas.

Pozitīvas atsauksmes par Arvixe un SiteGround

Arvixe. Arvixe saņem lielu atzinību no klientiem par visām funkcijām, kas pieejamas par budžeta cenu noteikšanu. Windows lietotāji ir priecīgi atrast hostingu par pieņemamu cenu.

Vietne. Pozitīvās atsauksmes no SiteGround klientiem konsekventi piemin atbalsta ātrumu un noderīgumu, kā arī SiteGround serveru uzticamību.

Atzinums

Kopumā klienti abus šos hostinga uzņēmumus uztver ļoti labi. Tomēr, ņemot vērā nesenās atbalsta sūdzības par Arvixe, SiteGround saņem vairāk pozitīvu atsauksmju.

Secinājums par Arvixe un SiteGround salīdzināšanu

Secinājums: kurš hostings jums ir vislabākais?

Arvixe un SiteGround ir funkcijas, kas tos atšķir viens no otra.

Iemesli, kāpēc izvēlēties SiteGround, izmantojot Arvixe:

 • Nododiet vietni bez citas resursdatora
 • Hostinga drošība
 • Visi plāni izmanto kešatmiņu
 • Bezmaksas CDN

Iemesli, kāpēc izvēlēties Arvixe vietnē SiteGround:

 • Bezmaksas domēna reģistrācija, ja vien tiek mitināts plāns
 • Iepriekš instalēta WordPress
 • Windows servera opcijas visiem plāniem

Arvixe pilnībā pārvaldītie WordPress plāni maksā tādu pašu cenu kā dalītā mitināšana ir WordPress lietotāju plus. Arvixe cenas padara to labāku izvēli lielākām vietnēm vai tām, kurām ir ievērojams apmeklētāju skaits.

Vietnes Site kopīgotie plāni ir par pievilcīgu cenu, taču krātuves un joslas platuma ziņā tie ir nedaudz ierobežoti. Ja jūs tikko sākat darbu vai jums ir mazāka vietne, plāni būtu piemēroti.

Abas šīs hostinga kompānijas piedāvā labu cenu par piedāvāto funkciju skaitu.

Šīs ir tikai divas no daudzajām pieejamajām tīmekļa mitināšanas iespējām. Vēl viens resursdators, kas patiks WordPress lietotājiem, ir InMotion Hosting, pateicoties tā lieliski pārvaldītajiem WordPress plāniem.

Vai jums ir kādi jautājumi par Arvixe vai SiteGround? Kāda ir bijusi jūsu pieredze ar tīmekļa mitināšanu kopumā? Atstājiet savus komentārus un dariet mums to zināmu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map