Arvixe vs A2 Hostings: kuru jums vajadzētu izmantot?

Izmantojot tik daudz funkciju un tik daudz uzņēmumu, var būt grūti pieņemt svarīgu lēmumu par to, kuru tīmekļa mitināšanas uzņēmumu izvēlēties jūsu vietnei. Izmantojiet šo salīdzinājumu starp Arvixe un A2 Hosting, lai palīdzētu sašaurināt izvēli.


Iespējams, ka Arvixe nav tik labi pazīstams kā daži hostinga uzņēmumi, taču tas ir ieguvis reputāciju kā viens no visstraujāk augošajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem nozarē. A2 Hostings pirmo reizi tika uzsākts, paturot prātā izstrādātājus, un viņu galvenā uzmanība tika koncentrēta uz veiktspēju.

Abas kompānijas sāka darboties 2000. gadu sākumā – Arvixe 2004. gadā un A2 Hostings 2003. gadā. Arvixe un A2 Hostings abi nodrošina dalītu mitināšanu, pārvaldītu WordPress mitināšanu, kā arī VPS un īpašu serveru plānus. Arvixe ir gan Linux, gan Windows iespējas, savukārt A2 Hostings ir paredzēts tikai Linux.

Inc.com nosauca Arvixe par vienu no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem ASV un 2015. gadā tika nosaukts par PCMag Editor’s Choice..

Arvixe iegādājās Endurance International Group (EIG) 2014. gadā. EIG reklāmkarogā ir daudz tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, taču visi darbojas ar saviem oriģinālajiem nosaukumiem. Kaut arī EIG uzņēmumi nav savstarpēji kloni, tie ir pietiekami līdzīgi, ka, ja jums ir bijušas problēmas ar vienu, jums var būt tādas pašas problēmas ar citu.

A2 Hostings ir privātīpašums, un tā galvenā mītne atrodas Ann Arbor, Mičiganā. Uzņēmuma nosaukums cēlies no “A” zīmes Ann Arborā.

Salīdziniet Arvixe un A2 Hosting veiktspēju

Laiks un uzticamība

Laiks. Uzņēmumam Arvixe ir garantija par 99,9% un tiek atmaksāta bezmaksas summa mēnesī, ja mēneša vidējais rādītājs nokrītas zem šī procenta. A2 mitināšanai ir tāda pati garantija par 99,9%, atmaksāt 5% no mēneša maksas par katru stundu, kuru jūsu vietnei nav sasniedzams aprīkojuma vai tīkla kļūmes dēļ..

Performance. Ātrai veiktspējai Arvixe lielu daļu ar vietni saistīto datu ievieto SSD, tostarp datu bāzēs un e-pasta serveros. A2 izmanto Dell serverus ar četrkodolu procesoriem, un visi viņu plāni izmanto SSD krātuvi.

Arvixe mitinātās vietnes ielādes laiks bija 1,05 s, kas ir ātrāk nekā 89% no pārbaudītajām vietnēm. Pārbaudot salīdzināmu A2 vietni, gandrīz tikpat iespaidīgs ielādes laiks bija 1,49 s, kas ir ātrāk nekā 81% no pārbaudītajām vietnēm..

Uzticamība. Arvixe ir datu centri visā pasaulē – Ziemeļamerikā (Dalasā, Teksasā), Eiropā (Amsterdamā) un (Honkongā). Visi datu centri ir pilnībā lieks, ar vairākām enerģijas un dzesēšanas iespējām. Datu centri tiek uzraudzīti klātienē, lai nodrošinātu drošību un uzticamību.

A2 hostings ir arī globāls, izmantojot datu centrus Mičiganā, Amsterdamā un Singapūrā. Datu centriem tiek nodrošināta enerģija un dzesēšana ar dublēšanu un dīzeļdegvielas dublēšanu, un to drošība un uzticamība tiek uzraudzīti klātienē. Viņiem ir arī vairāk liekā, pateicoties četrkārtīgam tīkla savienojumam savos datu centros.

Atzinums

Šis ir viens no retajiem salīdzinājumiem, kurā spīd abi hostinga uzņēmumi. Abas no tām nodrošinās ātru, uzticamu darbību.

Salīdziniet Arvixe un A2 Hosting iespējas

Galvenās iezīmes

Piezīme: Maldinošs termins, ko atradīsit, apspriežot funkcijas, ir “neierobežots” – dažreiz tiek saukts par “nemērītu”. Tas nenozīmē “lietot tik daudz, cik vēlaties”. Tā vietā termini norāda uz to, ko mitināšanas uzņēmumi “uzskata par saprātīgu izmantošanu”, un mitināšanas uzņēmumi sodīs vietnes, kuras, viņuprāt, pārsniedz to – lai gan vairums lietotāju nekad nepārsniegs godīgu izmantošanu.

Domēna reģistrācija. Abi resursdatori ir domēnu reģistrētāji. Arvixe atšķiras no nozares standarta – tas piedāvā bezmaksas domēnu tik ilgi, kamēr jums ir plāns. Arvixe piedāvā arī bezmaksas pārsūtīšanu, ja jums jau ir domēns citur. A2 mitināšana nenodrošina bezmaksas domēna reģistrāciju, un par domēna pārsūtīšanu no viņiem citur ir jāmaksā.

Vietņu veidotājs. Arvixe nodrošina RvSiteBuilder, WYSIWYG redaktoru, kuram ir vairāk nekā 600 tīmekļa veidņu. A2 Hosting nevienā no saviem plāniem nav integrēta vietņu veidotāja, taču tas atbalsta lielāko daļu bezmaksas un komerciālo vietņu veidotāju..

Datu bāzes. Arvixe piedāvā neierobežotas MySQL datu bāzes, un tas atbalsta PostgreSQL datu bāzes. A2 Hostings piedāvā neierobežotas MySQL datu bāzes visās, izņemot tās zemāko līmeni, kas ir ierobežots līdz 5 datu bāzēm. Tas atbalsta arī PostgreSQL.

E-pasta konti. Arvixe nodrošina neierobežotu e-pasta kontu un e-pasta pāradresāciju. Arī A2 ir neierobežots, izņemot zemāko līmeni, kas ir ierobežots līdz 25 kontiem. Neierobežoti konti ir priekšrocība, ja jums ir darbinieki, jo tas ļauj katram izveidot atsevišķus kontus, un katram jūsu uzņēmuma departamentam, piemēram, pārdošanai, atbalstam un informācijai, var būt atsevišķs konts.

WordPress mitināšana. Gan Arvixe, gan A2 Hosting piedāvā pārvaldītus WordPress plānus. Lielākā daļa hostinga uzņēmumu iekasē vairāk par pārvaldītajiem WordPress plāniem, nevis par parasto koplietojamo plānu. Daļa no papildu izmaksām rodas tāpēc, ka pārvaldītie WordPress plāni tiek izvietoti optimizētos serveros ar kešatmiņu un papildu drošību, lai uzlabotu veiktspēju un stabilitāti.

Vēl viens pārvaldītas WordPress mitināšanas ieguvums ir tas, ka jūsu vietā tiek veikta automātiska jūsu WordPress vietņu dublēšana un atjaunināšana. Tas atbrīvo jūs no tehnikas lietām un ļauj jums koncentrēties uz svarīgo – jūsu saturu. Ne Arvixe, ne A2 Hostings par WordPress plāniem neiekasē papildu maksu.

e-komercijas risinājums. Arvixe un A2 Hostings atbalsta dažas bezmaksas un komerciālas e-komercijas iespējas, daudzas ar atbalstu visu diennakti un automātisku instalēšanu.

Dublējumi. Arvixe katru dienu veic savu serveru momentuzņēmumu dublējumus, izmantojot R1Soft, kurai klienti var piekļūt, izmantojot vadības paneli. Dublējumi tiek izvietoti atsevišķā serverī. A2 nodrošina servera pārtīšanu visiem, izņemot tā zemākos līmeņus. Server Rewind periodiski veic automātiskus jūsu vietnes momentuzņēmumus un ļauj atjaunot failus, datu bāzes vai visu vietni.

Hostinga drošība. Arvixe skenē un aktīvi rīkojas pret DDoS draudiem, kā arī nodrošina aizsardzību pret brutālu spēku uzbrukumiem. Arvixe plānos ietilpst SpamAssassin un Spamhaus filtrēšana e-pastā.

A2 mitināšana arī nopietni uztver drošību un skenē un aktīvi novērš DDoS draudus, ļaunprātīgu programmatūru un vīrusus, izmantojot tās Perpetual Security un HackScan – kuras tiek nodrošinātas bez maksas. E-pastam tā izmanto standarta aizsardzību pret surogātpastu, kā arī Barracuda uzlaboto surogātpasta filtrēšanu. A2 nodrošina arī Patchman uzlabotās drošības rīku, kas skenē programmatūru un lietotnes, kurām nepieciešams labojums, un paziņo jums, kad lietotnes ir novecojušas.

Arvixe biznesa plānos ir bezmaksas SSL, ja vien jums ir plāns ar Arvixe, un pirkšanai ir pieejami privāti SSL. A2 nodrošina bezmaksas koplietotu SSL saviem plāniem, izmantojot cPanel, un var iegādāties arī privātu SSL.
Vadības panelis. Arvixe un A2 Hostings izmanto nozares standartu cPanel.

Zaļš. A2 lepojas ar 100% oglekļa izmešu daudzumu un aktīvi piedalās koku stādīšanā un citās videi draudzīgās aktivitātēs Ann Arbor.

Partneru un tālākpārdevēju programmas. Arvixe filiāles programma maksā no USD 70 līdz USD 135 par nosūtījumu atkarībā no jūsu nosūtījumu skaita mēnesī. Arvixe ir arī tālākpārdevēju programma gan Linux, gan Windows. A2 Hostinga filiāles programma piedāvā 10 USD tikai par reģistrēšanos, pēc tam 85 USD par novirzīšanu. A2 ir trīs uz SSD balstīti tālākpārdevēju plāni.

Ekstras. Arvixe kopā ir 200 ASV dolāru reklāmas kredīti Google un Yahoo. A2 ir USD 50 vērtībā kredītpunkti Bing / Yahoo. Arvixe piedāvā “Priority Support” par papildu ikmēneša maksu. A2 ir tikai e-pasts un reklāmu pārvaldības mitināšanas plāni par ikmēneša maksu.

Atzinums.

Abi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi piedāvā plašu funkciju klāstu. Tomēr Arvixe “bezmaksas domēns tik ilgi, kamēr jums ir plāns”, gan Linux, gan Windows atbalsts, kā arī tā integrētās vietņu veidotājs sniedz Arvixe nelielu pārsvaru pār A2 mitināšanu funkciju nodaļā..

Salīdziniet Arvixe un A2 Hosting tīmekļa mitināšanas plānus un cenas

Hostinga plāni & Cenu noteikšana

Piezīme: Uzņēmējdarbības konkurences rakstura dēļ tīmekļa mitināšanas cenas pastāvīgi mainās, un reklāmas cenu noteikšana ir izplatīta parādība. Reklāmas cenu noteikšana bieži tiek ierobežota līdz pirmajam pakalpojumu termiņam, tāpēc, pierakstoties uz ilgāku termiņu, tiks ietaupīti lielāki ietaupījumi.

Pat bez piedāvājumiem ilgāki pakalpojumu sniegšanas termiņi lielākajai daļai hostinga uzņēmumu parasti rada cenu samazinājumu. Zemāk norādītās cenas atspoguļo cenas šī salīdzinājuma laikā.

Arvixe. Arvixe sadala savus Linux kopīgos plānus PersonClass ar USD 4 mēnesī, PersonalClassPro ar USD 7 mēnesī, BusinessClass ar USD 22 mēnesī un BusinessClassPro ar USD 35 mēnesī. Visi līmeņi piedāvā neierobežotu vietu, joslas platumu, e-pastus un datu bāzes. Pro līmeņi atļauj neierobežotu skaitu vietņu, savukārt parastie līmeņi atļauj tikai sešas. BusinessClass un BusinessClassPro ir mazāk lietotāju uz servera, padarot to galvenokārt par dalītu mitināšanu ar VPS funkcijām.

ASP (Windows) plāni katram līmenim palaiž dažus dolārus vairāk. Arvixe kopīgie plāni nodrošina neierobežotas MySQL un PostgreSQL datu bāzes. Biznesa klases plāniem ir arī bezmaksas SSL sertifikāts tik ilgi, kamēr vietne tiek mitināta kopā ar Arvixe.

Arvixe piedāvā divus pārvaldītus WordPress plānus – USD 4 un USD 7 mēnesī, kas ir tāds pats kā dalītajā mitināšanā. Visiem plāniem ir neierobežots joslas platums, neierobežota krātuve un neierobežots datu bāzu skaits. 4 ASV dolāru plāns ir ierobežots līdz 6 vietnēm, savukārt 7 ASV dolāru plāns atļauj neierobežotu skaitu.

A2 mitināšana. A2 piedāvā trīs kopīgus plānus: Lite, kas atļauj vienu vietni, piecas datu bāzes un cena mēnesī ir 3,92 USD; Swift, kas atļauj neierobežotu vietņu un neierobežotu datu bāzu cenu mēnesī 4,90 USD; un Turbo, kurā ir atļauts arī neierobežots skaits vietņu un datu bāzu, un cena mēnesī ir 9,31 USD. Visiem trim ir neierobežota SSD krātuve un neierobežots joslas platums. A2 mitināšanai ir arī CloudLinux, kas ir ātrāka Centos OS versija, un tajā teikts, ka vienam serverim ir mazāk klientu nekā lielākajai daļai.

A2 piedāvā trīs pārvaldītus WordPress plānus. Lite ir ierobežota ar vienu vietni un piecām datu bāzēm, un cena mēnesī ir 3,92 USD. Swift un Turbo piedāvā neierobežotu vietņu un datu bāzu cenu, un to cena ir attiecīgi 4,90 USD un 9,31 USD mēnesī. Visi plāni ir balstīti uz SSD, un tiem ir kešatmiņa, lai gan Turbo plāns ir optimizējis kešatmiņu. Viņiem visiem ir CDN un papildu drošības iespējas. Swift un Turbo komplektācijā ietilpst arī Server Rewind, lai izveidotu dublējumus.

VPS un īpaši plāni: Arvixe piedāvā divus VPS līmeņus gan Linux, gan Windows. Arvixe plāni ir 40 USD un 70 USD mēnesī par Linux opciju. Divi Windows VPS līmeņi ir 60 USD un 100 USD mēnesī. Visiem četriem Arvixe plāniem ir neierobežots joslas platums, un tiem ir bezmaksas SSL sertifikāts tik ilgi, kamēr jums ir plāns. A2 Hostings piedāvāja nepārvaldītus un pārvaldītus VPS plānus ar trīs līmeņiem katrā. Visi ir balstīti uz SSD, un nepārvaldītie svārstās no USD 5 līdz USD 15 mēnesī, bet pārvaldītie no USD 32,99 līdz USD 65,99 mēnesī..

Sešu Arvixe viena procesora speciālo serveru līmeņu cena ir no USD 128 līdz USD 227,50 mēnesī. Tiem, kam nepieciešama lielāka veiktspēja, Arvixe ir divi daudzprocesoru līmeņi, kuru cena mēnesī ir USD 357,30. Arvixe piedāvā arī mākoņa iespējas, sākot no USD 108 mēnesī. Visi Arvixe veltītie plāni tiek pārvaldīti jums. A2 Hostings atkal ir nepārvaldīts un pārvaldīts speciālu serveru plāni. Nepārvaldīts sākums ir USD 99,59 mēnesī, bet pārvaldītais sākums ir USD 141,09 mēnesī.

Naudas atdošanas garantija: Arvixe 60 dienu naudas atdošanas garantija ir labāka nekā nozares standarts. A2 piedāvā “Jebkuras naudas atdošanas garantiju”. Pirmās 30 dienas nodrošina pilnu atmaksu, un pēc 30 dienām kompensācija tiek aprēķināta atbilstoši. Ja jums ir bezmaksas domēna reģistrācija vietnē Arvixe, par jebkādu atmaksu tiks ieturēta domēna reģistrācijas maksa, un jūs saglabāsit domēna vārdu.

Atzinums.

Šiem diviem hostinga uzņēmumiem ir konkurētspējīgas cenas, lai gan, ja jums nepieciešama Windows, Arvixe ir jūsu vienīgā izvēle starp šiem diviem. A2 Hostinga VPS plānos ir diezgan stingri ierobežojumi glabāšanā un joslas platumā, taču mazākai vietnei vai uzņēmumam, kas vēlas izmantot VPS priekšrocības, cenu noteikšanu ir grūti pārspēt..

Salīdziniet, cik viegli lietot Arvixe un A2 Hostings

Lietošanas ērtums

Vadības panelis. Gan Arvixe, gan A2 Hosting izmanto nozares standarta cPanel lietotājam draudzīgu, ikonu interfeisu. Tas apgrūtina vietnes pārvietošanu, ja nākotnē nolemjat mainīt hostinga uzņēmumus.

Vienu klikšķi Installer. Gan Arvixe, gan A2 Hostings izmanto Softaculous kā viena klikšķa instalētāju simtiem programmu.

Vietņu navigācija. Gan Arvixe, gan A2 Hosting vietnes ir labi izveidotas. Abiem ir ērtas salīdzināšanas diagrammas līmeņu salīdzināšanai savos plānos, savukārt A2 diagrammām ir noderīga uznirstošo funkciju diagrammās lietotajiem terminiem.

Atzinums.

Šie divi hostinga uzņēmumi ir gandrīz identiski lietošanas ērtumam un draudzīgumam.

Salīdziniet Arvixe un A2 Hosting atbalstu

Tehniskais un klientu atbalsts

Arvixe kādreiz bija izcila klientu atbalsta reputācija. Kopš EIG izpirkšanas klientu sūdzības par apkalpošanu un atbalstu ir palielinājušās. Tomēr klientu atbalsta līmenis joprojām ir augstāks par vidējo. Klienti vienmēr augstu vērtē A2 hostingu par atbalsta un apkalpojošā personāla zināšanām un draudzīgumu.

Arvixe un A2 Hosting ir tālrunis, e-pasts un tiešraides tērzēšana visu diennakti. Abiem ir plaša zināšanu bāze ar pamācībām un video, un abiem ir aktīvs emuārs. Abiem ir sociālo mediju klātbūtne, izmantojot Facebook, Google +, Twitter un LinkedIn kontus.

Atzinums.

Līdz 2014. gadam vai nu vienam no šiem uzņēmumiem atbalsts un serviss būtu bijis tikpat iespaidīgs. Tomēr šodien A2 Hostings šajā nodaļā ir neliels.

Salīdziniet Arvixe un A2 Hosting lietotāju atsauksmes

Lietotāju atsauksmes

Piezīme: Nekad neizmantojiet lietotāju atsauksmes, lai izlemtu, kuru saimnieku izvēlēties. Pārsvarā atsauksmes ir izteikti negatīvas vai izteikti pozitīvas, jo komentārus parasti sniedz aizrautīgi klienti. Tomēr, ja kaut kas konsekventi parādās, tas, iespējams, ir kaut kas jāņem vērā.

Negatīvas atsauksmes par Arvixe un A2 Hosting

Arvixe. Vēl nesen par Arvixe bija maz negatīvu atsauksmju. Tomēr kopš 2014. gada ir sūdzības par sliktu klientu apkalpošanu un ilgu gaidīšanas laiku.

A2 mitināšana. Par A2 ir mazāk negatīvu klientu atsauksmju nekā lielākajai daļai uzņēmumu, taču negatīvās atsauksmes parasti ir par sliktu pieredzi ar klientu atbalstu.

Pozitīvas atsauksmes par Arvixe un A2 Hostings

Arvixe. Arvixe saņem lielu atzinību par tā budžeta cenu un bagātīgajām iespējām. Windows lietotāji ir priecīgi atrast hostingu par pieņemamu cenu.

A2 mitināšana. A2 no klientiem saņem daudz vairāk pozitīvu atsauksmju nekā negatīvu – bieži vien par klientu atbalstu. Klientus pārsteidz arī ātrums un funkciju skaits par cenu, kas atrasta ar A2.

Atzinums par lietotāju atsauksmēm

Kopumā klienti abus šos hostinga uzņēmumus uztver ļoti labi. Tomēr, ņemot vērā nesenās atbalsta sūdzības par Arvixe, A2 Hosting šeit pamāj.

Secinājums par Arvixe un A2 Hostinga salīdzināšanu

Secinājums

Arvixe un A2 Hosting katram ir plusi un mīnusi, kas tos atšķir viens no otra.

Iemesli, kāpēc izvēlēties A2 Hostings salīdzinājumā ar Arvixe:

 • Ja tas jums ir svarīgi, tas nav EIG īpašums
 • SSD visos plānos
 • Jebkurā laikā (atbilstoši vērtējumam) naudas atdošanas garantija

Iemesli, kāpēc izvēlēties Arvixe over A2 Hosting:

 • Bezmaksas domēna reģistrācija, ja vien tiek mitināts plāns
 • Windows servera opcijas visiem plāniem
 • Integrēts vietņu veidotājs

Arvixe pilnībā pārvaldītie WordPress plāni, kuru cena ir tāda pati kā dalītā mitināšana, ir pluss WordPress lietotājiem, lai gan A2 Hosting pārvaldītie WordPress plāni ir par konkurētspējīgām cenām. A2 Hostinga VPS plāni ir par pievilcīgu cenu, taču krātuves un joslas platuma ziņā tie ir nedaudz ierobežoti. Ja jūs tikko sākat darbu vai jums ir mazāka vietne, plāni būtu piemēroti.

Gan Arvixe, gan A2 Hostings ir ātrs un uzticams, un abi šie hostinga uzņēmumi piedāvā labas cenas par piedāvāto funkciju skaitu. Gandrīz vienīgais, kas atšķir šos divus, ir fakts, ka Arvixe piedāvā bezmaksas domēnu konta darbības laikā un tam ir vietņu veidotājs.

Lai gan šīs ir divas pievilcīgas iespējas, varat apsvērt arī citas tīmekļa mitināšanas kompānijas. Vēl viena resursdators, kas patiks WordPress lietotājiem, ir InMotion Hosting. Vēl viena resursdators ar ātriem serveriem un augstākām iespējām (lai arī cena ir nedaudz augstāka) ir SiteGround.

Vai jums ir kādi jautājumi par Arvixe vai A2 Hosting? Kāda ir bijusi jūsu pieredze ar tīmekļa mitināšanu kopumā? Atstājiet savus komentārus un dariet mums to zināmu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map