73 labākie produktivitātes rīki emuāru autoriem un ikvienam, kurš vēlas palielināt efektivitāti

Contents

“Man nav pietiekami daudz laika, lai to izdarītu!”

Kādā brīdī vai lielākā daļa no mums ir teikuši šos vārdus vai nu sev, vai kādam citam. Jautājums ir šāds: vai mums tiešām nav pietiekami daudz laika? Ne īsti. Tas ir tikai mūsu galvās. Šī pašierobežojošā pārliecība ir tas, kas mums traucē būt produktīviem.


Nav tā, it kā mums nebūtu pietiekami daudz laika emuāru veidošanai. Mums vienkārši jāatrod līdzekļi, kā darīt vairāk ar laiku, kas mums ir. Viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir izmantot emuāru veidošanas rīkus, kas īpaši izstrādāti, lai palīdzētu palielināt produktivitāti.

Lasiet par dažādiem emuāru veidošanas rīkiem, kas var palīdzēt jums paveikt vairāk ar īsāku laiku. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties automatizēt garlaicīgus uzdevumus, koncentrēties vai labāk organizēt laiku, šo rīku izmantošana var izrādīties noderīga.

Lai gan šeit ir minēti daži rīki, tas nebūt nenozīmē, ka jums tie visi ir jāizmanto. Vienkārši izvēlieties vienu vai divus, kas varētu palīdzēt ar konkrēto izaicinājumu, un jūs redzat, kā tas notiek. Jums jāizvairās no pārāk daudz rīku izmantošanas vienlaikus un jākoncentrējas uz vienas problēmas risināšanu vienlaikus.

Rīki produktivitātes uzlabošanai

1. Kabatas

Kabatas ļauj ar vienu klikšķi saglabāt saturu, kuru vēlaties lasīt vēlāk. Pievienojot tagus, varat labāk sakārtot saglabāto saturu. Pateicoties vienkāršai saskarnei, rīks ir ērti lietojams.

Jūs varat saglabāt saturu tieši no Web pārlūka, e-pasta lodziņa vai no dažādām lietojumprogrammām, piemēram, Twitter, Flipboard un Pulse. Izmantojot šo rīku, jūs varat lasīt saturu bez traucējumiem un tīrā interfeisā.

Cena: Bezmaksas; Mēnesī piemaksai – 4,99 USD.

2. ZenWriter

Vienkārša rakstīšanas lietotne operētājsistēmai Windows, ZenWriter palīdz jums koncentrēties uz vissvarīgāko emuāru veidošanas aspektu: rakstīšanu. Tas ir brīvs no traucējumiem, kas var kavēt jūsu produktivitāti.

Ja izmantojat Mac, varat izmēģināt WriteRoom. Tā ir ideāla alternatīva un nodrošina līdzīgu rakstīšanas vidi kā ZenWriter.

Cena: USD 19,95 ar bezmaksas izmēģinājuma versiju.

3. Gramatika

Kad esat izlasījis savu emuāra ziņu pēc tās rakstīšanas, jūs, visticamāk, pietrūksit kļūdas, ja vien jums nav sava emuāra korektora. Bet pat ja jums to nav, tam nav īsti nozīmes Gramatiski var efektīvi un ātri palīdzēt uzlabot jūsu rakstīto. Šis tiešsaistes korektūras rīks var jums palīdzēt ar teikuma struktūru, gramatiku, stilu, pareizrakstību un daudz ko citu.

Izmantojot šo rīku, jūs arī daudz iemācīsities, jo tas parādīs, kas jums jāmaina, izmantojot atbilstošu pamatojumu.

Cena: Bezmaksas.

4. Hemingveja lietotne

Tīmekļa rīks Hemingveja lietotne ļauj uzlabot rakstīšanu un padara to vieglāk saprotamu. Izmantojot to, jūs varat ietaupīt daudz laika rediģēšanai, kā arī vienlaikus uzlabot savas rakstīšanas prasmes.

Varat vai nu ielīmēt tekstu lietotnē, vai arī tajā ierakstīt. Personālo datoru un MAC lietotājiem ir pieejams arī darbvirsmas redaktors, taču tas jums maksās.

Cena: Bezmaksas; darbvirsmas versija 9,99 USD.

5. Skrīveris

Skrīveris ir rakstīšanas rīks operētājsistēmai Windows un Mac. Varat to izmantot, rakstot emuāru ierakstus, e-grāmatas un pat veidojot saturu noteiktā emuāru samitā. Tam ir viss, ko meklējat, izmantojot zemas uzmanības novēršanas rakstīšanas programmatūru.

Tomēr lieta, kas mums Scrivener visvairāk patika, ir komponēšanas režīms, kurā ir lapa uz melna fona, kas padara rakstīšanu tik daudz vienkāršāku!

Cena: Pieejami arī 40 ASV dolāri ar bezmaksas izmēģinājuma versiju.

6. PalīdzībaMeWrite

Nav viegli nākt klajā ar pastāvīgu ideju avotu, par ko rakstīt, un tas ir satraucoši, ja esat emuārs. Palīdziet man rakstīt ir tīmekļa lietotne, kas palīdz izlemt, par ko rakstīt nākamo. Izveidojiet kontu, izmantojot savus Twitter akreditācijas datus. Pievienojiet profila lapai lietas, par kurām vēlaties rakstīt. Pēc tam padalieties ar savām spējām. Dalībnieku ieguldījums dod norādījumus un turpmākus ieteikumus.

PalīdzībaMeWrite ir Londonas digitālā dizaina uzņēmuma, kura nosaukums ir Makeshift, ideja. Tas ir dzimis no viņu mīlestības rakstīt un vēlmes saņemt informāciju no sociālajiem tīkliem. Rakstnieki jums pateiks, ka nav jautri praktizēt savu amatu bez ievades. HelpMeWrite noņem daļu no procesa vientulības.

Cena: Bezmaksas

Rīki un lietotnes sakārtotībai

7. Evernote

Evernote ir piezīmju veikšanas lietotne, kas darbojas jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, mobilajā tālrunī vai darbvirsmā. Tas ļauj viegli un ātri izveidot un koplietot piezīmes. Un, ņemot vērā visas jūsu piezīmes tieši zem viena jumta, tas jums ievērojami atvieglo uzturēšanos. Tomēr tas nav viss, ar ko šis rīks ir spējīgs.

Varat arī izsekot visam, sākot no uzdevumu sarakstiem un beidzot ar emuāru publicēšanas idejām, kā arī pārvaldīt savu tīklu un e-pastu. Ja jūs iemācīsities efektīvi izmantot Evernote, jūs sapratīsit, cik lielisks tas ir emuāru autoriem.

Cena: Bezmaksas; USD 5 mēnesī par piemaksu.

8. Teux Deux

Lietotne, kas jādara, Teux Deux nāk ar grodumu. Atšķirībā no citām aktīvajām lietotnēm, kas ļauj izveidot šķietami nebeidzamus sarakstus, šis rīks visus savus sarakstus ievieto kalendāra stila formātā. Tas, savukārt, padara jūsu uzdevumu sarakstus vieglāk pārvaldāmus.

Lietotne ir vienkārša, un tajā nav nevajadzīgu svilpienu vai zvanu, šķiet, ka tas galu galā kavē jūsu produktivitāti. Izmantojot to, jūs precīzi zināt, kas jums jādara un kad jums tas jādara. Teux Deux darbojas mobilajā ierīcē vai jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā.

Cena: USD 3 mēnesī.

9. Todo

Grūti aizmirst šīs lietotnes nosaukumu. Mums visiem ir “uzdevumu saraksts”. Atšķirībā ir tas, kur mēs to glabājam. Šī mobilā lietotne ir kļuvusi par iecienītāko. Tā lietotāju bāze ir izsekojusi un ar to izpildījusi vairāk nekā 70 miljonus uzdevumu.

Jums, iespējams, nav laika apstāties un kaut ko uzrakstīt. Tā nav problēma Darīt. Vienkārši sarunājieties ar lietotni, un tā pārvērtīsies par uzdevumu. Nepieciešams atgādinājums, lai kaut ko nopirktu nākamreiz, kad atrodaties pārtikas preču veikalā? Todo ir ģeogrāfiskās atzīmes iespējas. Jūs saņemsit ziņojumu, kad ieradīsities.

Cena: Bezmaksas. Mākoņa versija ļauj koplietot uzdevumus ar citiem par 1,99 USD mēnesī vai 19,99 USD gadā. Uz komandu orientētā Enterprise versija ir USD 3,99 mēnesī vai USD 39,99 gadā par personu.

10. Any.do

Ko darīt, ja jūs varētu paņemt savu “uzdevumu sarakstu”, kalendāru un mobilo palīgu (Sveiki, Siri?) Un sajaukt tos kopā? Tāda ir koncepcija Any.do. Viņu vietne jums saka, ka tas ir kas vairāk par todo lietotni. Tas ir “dzīves vadītājs” un visvieglākais. Vietne turpina apgalvot, ka to ir tik vienkārši lietot, ka cilvēki to pietur divreiz ilgāk nekā citas lietotnes. Tas ir pieklājīgs veids, kā uzstāt, ka vairums cilvēku atsakās no produktivitātes lietotnēm.

To var iegūt iPhone, iPad un Mac. Tas ir pieejams arī Android tālruņiem un planšetdatoriem. Pastāv Chrome paplašinājums, taču pretējā gadījumā jums tas būs jāpiekļūst no standarta pārlūka loga. Reģistrējieties, lai savlaicīgi piekļūtu Any.Do palīgam. Tas izmanto AI, lai automātiski pārskatītu jūsu uzdevumus tiem, kurus tas var darīt jūsu labā. Pievienojiet to robotu un cilvēku kombinācijai, kuri var veikt šo uzdevumu.

Cena: Bezmaksas. Atbloķējiet premium funkcijas par USD 2,99 mēnesī vai USD 26,99 gadā.

11. Todists

Dažreiz jūsu “uzdevumu” sarakstam jābūt nedaudz sarežģītākam. Ir pienācis laiks jaunināt uz Todists. Citās produktivitātes lietotnēs ir ietvertas tādas lietas kā apakšuzdevumi, etiķetes un atgādinājumi. Todoistam izdodas viņus padarīt mazāk iebiedējošus.

Todoist ir pieejams desmit platformās, tāpēc jums nav jāuztraucas par savietojamību. To ir atbalstījuši gan jaunizveidotie uzņēmumi, gan Fortune 100 uzņēmumi. Unikāla šai lietotnei ir diagramma, kas izseko produktivitāti, pamatojoties uz to, cik daudz uzdevumu jūs veicat katru dienu. Vienprātība ir tāda, ka jums tas būs noderīgāk, ja atbloķēsit opcijas, kas paredzētas premium kontam.

Cena: Bezmaksas. Piemaksa fiziskām personām vai komandām biznesam ir USD 28,99 gadā par personu.

12. Wunderlist

Apsveriet šo lietotni, ja jūs interesē tikai pamati. Wunderlist ir pietiekami izsmalcināts, lai ļautu jums pārkārtot uzdevumus, pamatojoties uz mainīgajām prioritātēm. Tam trūkst uzlabotas funkcijas, piemēram, ģeogrāfiskās atzīmes, atkārtoti termiņi un dabiska valoda datumu iestatīšanai.

Wunderlist darbojas visās platformās, tāpēc to ir ērti paņemt līdzi, atrodoties ceļā. Lietotnes lielākie čempioni to slavē, jo, viņuprāt, tā nav uzpūsta ar iespējām. Lai atbloķētu visas funkcijas, jums būs jājaunina uz Pro kontu. Cena ir augstāka nekā citām līdzīgām lietotnēm. Bet, ja konkrētam uzdevumam vēlaties pievienot attēlu vai video, jūs neaprobežojaties tikai ar faila lieluma ierobežojumiem.

Cena: Bezmaksas. Pro un Business versijas ir USD 4,99 mēnesī.

Rīki, kas ļauj viegli izveidot grafisko attēlu

13. Trafarets

Ar Kopīgot kā attēlu, jūs varat pārvērst izcelto tekstu pievilcīgā un saistošā vizuālā saturā, kas uzrunā jūsu auditoriju. Diez vai minūte (vai divas) prasa, lai jūsu vizuālais saturs būtu gatavs kopīgošanai visos jūsu sociālo mediju profilos.

Varat ģenerēt vilci sociālajos medijos ar attēliem, kuros ir pēdiņas, taču galvenā problēma ir laiks, kas nepieciešams to izveidošanai. Tomēr ar šī rīka palīdzību jūs varat izveidot koplietojamus attēlus ātrāk nekā jebkad agrāk. Jums tikai jāizceļ vēlamais teksts un jāizvēlas “Kopīgot attēlu”, lai sāktu attēla rediģēšanu.

Cena: USD 8 mēnesī.

14. Easil

Sociālie mediji ir nepieciešami veicināšanai. Un lielākajā daļā sociālo mediju ir smaga grafika. Ko jūs darāt, ja neesat grafikas personāls? Dodieties uz vietni Easil. Jūs varat izvēlēties veidni, kas jau ir formatēta jūsu izvēlētajam sociālo mediju tīklam. Turpmāk ir tikai jāizvēlas vajadzīgie elementi, pēc tam velkot un nometot tos vietā.

Easil ir arvien lielāka tūkstošu profesionāli iepriekš izstrādātu veidņu kolekcija. Jūs varēsit piekļūt krājuma attēliem, kas tika izveidoti tikai sociālajām ziņām un emuāriem. Ekskluzīvs izmēru maiņas rīks nodrošina katra sociālā medija kanāla pareizo izmēru noteikšanu. Saglabājiet bieži lietotos elementus cilnē Izlase, lai jūs konsekventi meklētu savu zīmolu.

Cena: Individuālai lietošanai un novērtēšanai bez maksas. USD 9 mēnesī par piekļuvi vairāk nekā 1500 veidnēm. USD 79 / mēnesī par piekļuvi vairāk nekā 3000 veidnēm.

15. Skitch

Skitch Autors: Evernote ļauj dažu minūšu laikā tvert, rediģēt un saglabāt ekrānuzņēmumus. Varat arī pievienot ātras skices, formas un anotācijas, lai saprastu, izmantojot mazāk vārdu. Šis rīks ir savietojams ar viedtālruņiem, galddatoriem un planšetdatoriem.

Izmantojot Skitch, jums nekad vairs nav jāizmanto “drukāšanas ekrāns”, lai iegūtu ekrānuzņēmumus ar attēliem, ar kuriem jūs saskaraties internetā. Un, tā kā jums ir virkne rediģēšanas iespēju, tas samazina nepieciešamību izmantot jebkuru citu programmatūru.

Cena: Bezmaksas.

16. Kanva

Bija laiks, kad vietnēm bija nepieciešama dārga attēlu rediģēšanas programmatūra, lai jūsu emuāram izveidotu pievilcīgus un uzkrītošos attēlus. Tomēr tagad, izmantojot tādus rīkus kā Canva, gandrīz ikviens var viegli izveidot infografiku, sociālo mediju grafiku, prezentācijas un attēlus emuāra ziņām. Rīka lietošana ir neticami vienkārša un tieša.

Faktiski Vebijs sacīja, ka tā ir “visvieglāk lietojamā dizaina programma pasaulē”. Turklāt dizaineri izveidoja saskarni tādā veidā, kas ļauj ātri un viegli salikt attēlus.

Cena: Bezmaksas; piemaksu attēli maksā 1 USD.

17. Piktochart

Tā nav slepena infografika, kas ir lielisks veids, kā skaidrā un ātrā veidā sniegt informāciju auditorijai. Bet tos ir grūti izgatavot, un tie var ilgt stundas. Piktokarte iespējams, ir vienkāršākais rīks, kas ļauj pēc iespējas ātrāk izveidot infografiku. Tajā ir veidnes prezentācijām, infografikām, reklāmkarogiem, kā arī ziņojumiem.

Ja esat izmantojis Canva, ievērojiet, ka starp abiem ir dažas līdzības. Tomēr abi izceļas ar pilnīgi atšķirīgām lietām. Varat izmantot dažādas bezmaksas veidnes un iespējas, taču, lai piekļūtu dažām no labākajām lietām, jums ir jāmaksā par profesionālajiem plāniem.

Cena: Bezmaksas; Mēnesī par pro plānu 29 USD.

18. Adobe Color CC

Dažreiz izaicinājums ir lielisku krāsu shēmu atlasīšana jūsu infografikai vai emuāra ziņai. Galu galā jūsu krāsu izvēle ietekmēs apmeklētāju pieredzi. Ar tādiem rīkiem kā Adobe Color CC, tomēr jūs varat viegli izveidot savas personalizētās krāsu shēmas. Jūsu rīcībā ir dažādi krāsu noteikumu iestatījumi, kas nozīmē, ka jums ir daudz iespēju. Tā kā katrai krāsai ir HEX un RGB vērtības, jūs bez pūlēm varat kopēt un ielīmēt attēla rediģēšanas rīkā.

Cena: Bezmaksas.

Mērķu iestatīšana un izsekošana lietotnēm, lai jūs motivētu

19. GoalsOnTrack

GoalsOnTrack uzskata, ka veiksmīgāki ir cilvēki, kuri izvirza mērķus. Un, ja vēlaties pievienot šos panākumus, izmantojiet savu mobilo ierīci. Pirms sākat lietotni, viņi vēlas, lai jūs saprastu mērķu noteikšanas nozīmi un to, kā to izdarīt pareizi. Jūs uzzināsit septiņas zinātniski pierādītas stratēģijas mērķu sasniegšanai. Tagad jūs esat gatavs lietotnei.

Izmantojiet to, lai uzstādītu mērķus un rīkotos. Citās lietotnes jomās tiek piedāvāts iztēloties savus mērķus un izsekot laiku, ko tērējat to sasniegšanai. Tomēr citas jomas palīdz izsekot ieradumu veidošanas darbībām vai reģistrēt panākumus žurnālā.

Cena: 68 USD / gadā fiziskām personām. Pamata maksa 68 USD / gadā un pēc tam 8 USD / mēnesī vienam lietotājam.

20. Coach.me

Cilvēki, kuriem ir panākumi vingrošanas zālē, stāsta jums, ka tas ir tāpēc, ka izmantojiet personīgo treneri. Līdzīgus rezultātus savā profesionālajā dzīvē varat iegūt, strādājot pie trenera. Coach.me piedāvā bezmaksas ieradumu izsekošanas lietotni, kas vairāk nekā miljonam cilvēku ir palīdzējusi veidot jaunus ieradumus. Izmantojiet savu mobilo ierīci vai pulksteni, lai izsekotu savām aktivitātēm, un iestatiet laiku, lai atgādinātu par jaunajiem ieradumiem, kurus mēģināt veidot.

Lietotne to visu nevar izdarīt. Dažreiz jums ir nepieciešams cilvēks. Coach.me izmanto lietotni kā savienotāju vairāk nekā 700 treneriem, kuri var palīdzēt jums izveidot ieradumu. Cita vadošo treneru grupa specializējas palīdzības sniegšanā darba vietas problēmu risināšanā. Viņi sniedz vērtīgu karjeras atbalstu.

Cena: Bezmaksas. Paradumu apmācības pakalpojumi sākas ar 15 USD / nedēļā. Līderu apmācība ir USD 249 mēnesī.

21. LifeTick

Daudzi mērķi, kas nosaka programmatūras un lietotnes, ir vērsti tikai uz profesionālajām vēlmēm. LifeTick izmanto holistisku pieeju. Jā, jūs to varat izmantot, lai izsekotu uzņēmējdarbības aktivitātes. Bet jūs gūsit panākumus arī tad, ja vēlaties uzlabot savas atzīmes, ietaupīt naudu vai zaudēt svaru.

Lietotne sniedz jums daudzpakāpju procesu. Pirmkārt, jūs izveidosit pamatvērtības. Tad jūs uzzināsit, kā lietotne var palīdzēt izmantot metodoloģiju mērķu sasniegšanai. Jūs uzzināsit, kā žurnālistika virza jūs uz priekšu. Jūs izsekosit uzvedībai, kas palīdz attīstīt pareizos panākumu ieradumus.

Cena: Bezmaksas līdz 4 mērķiem. 39 USD / gadā par neierobežotu izsekošanu. Plāni ģimenei, skolām un uzņēmumiem svārstās no USD 14 mēnesī / mēnesī līdz USD 199 mēnesī / mēnesī.

22. Paradumu saraksts

Izveidojiet labus ieradumus un pārkāpiet neveselīgos ieradumus, ja vēlaties virzīties uz produktivitāti. Paradumu saraksts ir lietotne, kas ietver visu nepieciešamo mērķu sasniegšanai. Ierastā ieradumu saraksta pieeja ietver motivācijas saglabāšanu, parādot nesabojātu laiku, cik ilgi esat izturējies pret labu izturēšanos..

Veidojot ieradumu, tas ir jāatkārto. Bet dažreiz jums ir nepieciešams atvaļinājums. Daudzas lietotnes to neņem vērā. Habit List vēlas palīdzēt jums saglabāt jūsu nesadalīto švīku. Tas ļauj jums pārtraukt aktivitātes, līdz droši atrodaties birojā.

Cena: 3,99 USD

23. Dzīves veids

Vai ir iespējams pavadīt mazāk nekā minūti dienā, lai izjauktu sliktu ieradumu vai izveidotu jaunu? Dzīvesveids ir lietotne, kas liek jums izsekot identificēšanai un mainīt savus ieradumus – mazāk nekā 60 sekundēs dienā.

Tā kā lietotne uzzina vairāk par jums, tā ieteiks dažus veidus, kā nostiprināt veselīgos ieradumus, kurus vēlaties veidot. Vai arī tas jums sniegs ieskatu, kā vispirms izvairīties no uzvedības, kas radīja jūsu sliktos ieradumus.

Cena: bez maksas, iegādes maksa lietotnē 4,99 USD, lai atbloķētu premium funkcijas.

24. irunurun

Jūs esat dzirdējuši, ka cilvēki atsaucas uz “staigāšanu pastaigā, nevis sarunu runāšanu. Vietnes irunurun ticiet, ka šī filozofija labi darbojas arī mērķu izvirzīšanā. Pēc viņu vārdiem, “darbības runā skaļāk nekā mērķi”. Lietotne irunurun veicina veiktspēju un atbildību. Tas jums atlīdzina par atkārtotu uzvedību, kas veido veselīgus ieradumus.

Panākumi nekad nav vienas darbības rezultāts. Tātad, jūs izveidosit darbību informācijas paneli. Katrs šīs darbības atkārtojums nopelna citu atzīmi. Automātiskie kalkulatori parāda progresu. Lietotnes mērķis ir palīdzēt jums realizēt savu potenciālu, izmantojot fokusu, konsekvenci un atbildību.
Darbos ir Android lietotņu versija. Tikmēr jūs varat izmantot jebkuru mobilo ierīci, lai atjauninātu tīmekļa informācijas paneli.

Cena: Bezmaksas. (Tomēr lietotnes veidotāji aicina jūs nosūtīt viņiem čeku, kas, jūsuprāt, ir vērts, ja esat tik noskaņots.)

Lietotņu atgādinājums, lai saglabātu jūs uz ceļa

25. Termiņš

Ne visi uzdevumi ir izveidoti vienādi. Faktiski daži no tiem vienkārši nonāktu šķēršļos, ja tos pievienotu savam GTD (“Get Things Done”) kalendāram. Pat ja jums tā ir, jums joprojām ir vajadzīga vieta, kur tos pierakstīt, lai jūs tos neaizmirstu. Termiņš ir vieta atgādinājumiem un taimeriem, kas ir pietiekami svarīgi, lai garantētu vietu jūsu mobilajā ierīcē.

Bet tikai tāpēc, ka tie ir mazliet mazāk svarīgi, tas nenozīmē, ka vēlaties par viņiem aizmirst. Šī lietotne neļaus aizmirst. Tas vairākkārt atgādinās jums par priekšmetiem, kuriem pienāk maksājums, līdz jūs rīkosities uz tiem. Varat to atlikt, bet agrāk vai vēlāk jums tas vienkārši būs jādara, lai jūs varētu atzīmēt to kā pabeigtu.

Cena: 4,99 USD

26. kontrolzīme2

Atbrīvojoši ir atbrīvoties no bažām, līdz būs jāpievērš uzmanība tām. Šī lietotne ļauj jums to izdarīt. Izveidojiet uzdevumus un pēc tam vienkārši atlaidiet tos. Par jums tiks paziņots, kad nākamreiz atradīsities vietā, kuru izvēlējāties atgādinājuma izsaukšanai.

Šis ir piemērs. Jūs vēl neesat beidzies, bet kečupam ir par maz. Jums nav jāatceras pirkt vairāk, līdz nākamreiz, kad atrodaties pārtikas preču veikalā. Tikai pasaki 2. atzīme lai atgādinātu jums par kečupu, nākamreiz ierodoties pārtikas veikala stāvvietā. Tas vislabāk darbojas atgādinājumiem, kas balstīti uz atrašanās vietu, bet jūs varat to izmantot, lai plānotu atgādinājumus par kalendāru.

Cena: 4,99 USD

27. RemberTheMilk

Jūsu galva ir slikta vieta, kur uzturēt uzdevumu sarakstu. Mēģinot tos atcerēties, rodas stress. Tas ir šīs lietotnes mērķis. Noņemiet galvā grabējošās lietas un ievietojiet to uzticamajā mobilajā ierīcē. Tur jums palīdz viedtālruņa funkcijas, lai palīdzētu jums organizēt darbību.

Šī app ir diezgan daudz saraksta veidotāju par steroīdiem. Jūs varat izgatavot tik daudz, cik vēlaties, un kārtot tos ar krāsainiem tagiem. Iegūstiet granulu ar apakšuzdevumiem. Neuztraucieties, ja dodaties pāri bortam, veidojot sarakstu.

AtcerietiesPiens piedāvā jaudīgu meklēšanas funkciju. Tas vislabāk darbojas mobilajā ierīcē. Tā kā tas atrodas tīmeklī, varat to izmantot arī jebkurā datorā.

Cena: Bezmaksas. Jauniniet uz Pro versiju par USD 39,99 gadā.

Mākoņu glabāšanas un failu apmaiņas programmatūra

28. Dropbox

Runājot par mākoņu glabāšanas rīkiem, pats par sevi saprotams Dropbox ir viens no labākajiem biznesā. Viss, kas jums jādara, ir izveidot kontu, lejupielādēt programmatūru viedtālrunī, planšetdatorā vai datorā, un jūs varat sākt saglabāt failus mapē Dropbox. Šie faili tiek sinhronizēti mākonī reālā laikā, kad jūs tos izmantojat, un jūs varat tiem piekļūt no jebkuras vietas un jebkurā laikā. Tas prasa tikai dažus klikšķus (vai pieskārienus).

Izmantojot Dropbox, jums nav jāuztraucas par datu zaudēšanu, ja kaut kas notiek ar datoru; tas visu dublē!

Cena: Bezmaksas par 2 GB + krātuvi; Mēnesī par papildu krātuvi 9,99 USD.

29. Google disks

ICloud ir Apple produktu lietotājiem pārējā pasaulē. Kā jūs varētu gaidīt, Google ir iekļaujošāka. Jūs varat saglabāt gandrīz jebkuru failu savā Google disks. Jebkurš fails, kuru izveidojat, izmantojot Google lietotni, netiek ieskaitīts jūsu krātuves vietā.

Google ir pazīstama ar to, ka tā ir bagātīga ar glabāšanas vietu. Viņi sāk ar 15 GB. Vēl viena priekšrocība ir spēja reāllaikā sadarboties ar citiem. Varat arī koplietot dokumentus, nepiešķirot piekļuvi savam diskam. Google mākoņdatošanas krātuvē ir negatīvs elements. Tam ir maz dokumentācijas un vēl mazāk piekļuves tiešsaistes palīdzībai.

Cena: par 15 GB bezmaksas. Cenas par papildu krātuvi atšķiras, un maksimālā robeža ir USD 299,99 mēnesī par 30 TB.

30. iCloud

Ja izmantojat Apple produktus, jūs esat dzirdējuši par iCloud. Bet pat visnopietnākajiem Apple faniem ir grūti aprakstīt, kas ir iCloud. Labākais skaidrojums ir tas, ka iCloud mākonī darbojas kā jūsu personīgais cietais disks. Tajā tiek glabāti dokumenti, fotoattēli, mūzika un visi faili, ko var izveidot jūsu iOs ierīce vai Mac dators. Tas, ko tas dara labāk nekā citi mākoņa krātuves pakalpojumi, automātiski sinhronizē šos failus visās jūsu ierīcēs.

ICloud var saglabāt jebkuru failu, ja vien reģistrēta lietotne vai programmatūras programma var to lasīt vai rakstīt. iCloud veic lielisku darbu, koplietojot failus ar jūsu Apple zīmola produktiem. Tomēr tas nedara labu darbu, daloties ar citiem. Vēlaties to nokārtot, ja failu koplietošana vai sadarbība jums ir svarīga.

Cena: par 5 GB lielu krātuvi bez maksas. 50 GB ir USD 0,99 mēnesī. 200 GB ir 2,99 USD mēnesī. 1 TB ir USD 9,99 mēnesī. 2 TB ir USD 19,99 mēnesī.

Rīki, kā palielināt savu sociālo mediju efektivitāti

31. Buferis

Viegli lietojams rīks, Buferis palīdz plānot sociālo mediju atjauninājumus, noklikšķinot tikai uz vienas pogas. Jūs varat izvēlēties, kad vēlaties kopīgot atjauninājumus savā Buffer kontā. Ar lielisko analītiku jūs varat izsekot savam klikšķu vērtīgākajam saturam.

Ja trūkst iedvesmas, varat arī izmantot rīku, lai atrastu drausmīgu saturu, piemēram, attēlus, saites un citātus, ar kuriem dalīties. To var viegli izdarīt cilnē Ieteikumi.

Cena: 30 dienu neierobežots bezmaksas izmēģinājums; piemaksu plāni sākas ar USD 10 mēnesī.

32. CoSchedule

CoSchedule ir tīmekļa redakcijas kalendārs ar virkni ērtu sociālo mediju funkciju. Ne visiem emuāru autoriem un tirgotājiem nav laika apmainīties ar ziņām, it īpaši, ja parādās kaut kas svarīgs.

Izmantojot CoSchedule, jūs tomēr varat plānot un plānot sociālo mediju aktivitātes redakcijas kalendārā, lai jūsu ziņas tiktu publicētas automātiski! Tas ļauj jums maksimāli izmantot Facebook un Twitter iespējas.

Cena: 15 USD mēnesī ar bezmaksas izmēģinājuma versiju.

33. Sociālais Oomfs

Sociālais Oomph ir noderīgs rīks, kas var palīdzēt ietaupīt laiku daudziem sociālo mediju uzdevumiem. Jūs to varat izmantot, lai cita starpā atrastu īstos cilvēkus, kuriem sekot, pārraudzīt pieminēšanu, publicēšanu tieši emuāros un plānot atjauninājumus.

Īsumā – rīks atvieglo atkārtotu atjauninājumu kopīgošanu un automatizē laikietilpīgus uzdevumus. Atbalstītie tīkli ir LinkedIn, Twitter un Facebook.

Cena: Bezmaksas ar ierobežotām iespējām; pilnas iespējas par USD 17,97 ik pēc divām nedēļām.

34. Draugi + Es

Vai jūs izmantojat pakalpojumu Google+? Tad jūs vienkārši mīlēsit Draugi + Es. Izmantojot šo rīku, jūs varat reklamēt savas Google+ ziņas no profiliem un lapām citos sociālo mediju tīklos, piemēram, Tumblr, Twitter, LinkedIn un Facebook.

Tātad, ja vēlaties ietaupīt laiku satura plānošanai vairākos tīklos un vēlaties paplašināt savu Google+ darbību, Draugi + Es ir jums nepieciešamais rīks.

Cena: Bezmaksas līdz trim kontiem; apmaksāti plāni sākas ar 9 USD mēnesī.

35. Hootsuite

HootSuite vienkāršo sociālo mediju pārvaldību, ļaujot pārvaldīt visus savus sociālos tīklus no vienas platformas, tāpat kā Buferis. Tā ir visā pasaulē visplašāk izmantotā platforma, kurā darbojas 10 miljoni lietotāju.

Izmantojot šo rīku, jūs varat nosūtīt ziņojumus tūlīt vai plānot tos automātiskai nosūtīšanai nākotnē. Vai nav ērti, ja viss ir vienā platformā? Mēs domājam arī tā!

Cena: Bezmaksas ar ierobežotām iespējām; piemaksu plāns mēnesī par 9,99 USD.

36. Pasta plānotājs

Nepieciešama sociālā mārketinga iedvesma? Ziņu plānotājs ir tiešsaistes resurss, kas palīdz atrast vislabāko saturu jūsu auditorijai. Tas arī palīdzēs jums izlemt, kad un kur to publicēt, lai iegūtu maksimālu rezultātu. Pēc tam Post Planner izseko un analizē reakciju.

Platforma ir pietiekami elastīga, lai izvēlētos jūsu automatizācijas līmeni. Piedalieties tik daudz, cik vēlaties, vai vienkārši atliecieties un ļaujiet Post Planner to visu izdarīt jūsu vietā. Post Planner strādā ar populārākajiem pašreizējiem sociālajiem tīkliem. Izmantojiet to satura atklāšanai vai vienkārši ievietojiet to. Ir pieci plāni. Katrs no tiem ir paredzēts, lai piedāvātu jums tikai to, kas jums nepieciešams, pamatojoties uz jums pieejamo sociālo mediju profilu un lapu daudzumu.

Cena: Plāni svārstās no USD 9 / mēnesī līdz USD 199 / mēnesī. Par tiem tiek iekasēts rēķins katru gadu.

Rīki jūsu fokusa uzlabošanai

37. FocusWriter

Nekas pret Microsoft Word, taču tam ir vairāk funkciju, nekā nepieciešams lielākajai daļai cilvēku. Microsoft Office komplekts tagad ir izveidots uz mākoņa bāzes, un par to tiek iekasēta neliela ikmēneša maksa. Pat ja tā, cena ir vairāk nekā daži var atļauties. FocusWriter atgriežas pie abām šīm kritikām. Tas piedāvā noņemamu un relaksējošu vārdu procesoru. Pats labākais – tas ir bez maksas.

Iestatiet FocusWriter pilnekrāna režīmā, un tur nav pat rīkjoslu, kas jūs novērš. FocusWriter sniedz jums tikai visvienkāršākās vārdu apstrādes iespējas. Tas ir viss, kas visvairāk vajadzīgs rakstniekiem. Izpildiet to, ja nepieciešams
pareizrakstības pārbaudītājs vai ja plānojat pievienot sarežģītu formatējumu. Jūs arī nevarēsit pievienot attēlus vai tabulas. FocusWriter ir tikai viena lieta: vārdi.

Cena: Bezmaksas.

38. E.ggTimers

E.ggTimers ir vienkāršs atpakaļskaitīšanas taimeris, kas ir ērti lietojams un pieejams jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā. Viss, kas jums jādara, ir iestatīt taimeri, norādot vēlamo laiku, noklikšķiniet uz “iet”, un rīks sāks atpakaļskaitīšanu. Tiklīdz termiņš ir beidzies, jūs saņemat paziņojumu savā pārlūkprogrammā.

Cena: Bezmaksas.

39. Fokusa pastiprinātājs

Ja koncentrēšanās ir kaut kas tāds, ar kuru jūs cīnāties, Fokusa pastiprinātājs ir lietotne, kas var palīdzēt. Tāpat kā E.ggTimer, tas izmanto Pomodoro tehniku, kurai beidzas laiks, kad 25 minūtes strādājat pie noteikta uzdevuma, lai jūs varētu veikt īsu pārtraukumu. Sākumā tas var likties muļķīgi, taču daudzi emuāru autori ir izmēģinājuši lietotni, un vairums ir guvuši pozitīvus rezultātus!

Cena: 15 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija; Mēnesī 2,99 USD par laika uzskaites un ziņošanas funkcijām.

40. Pomodoro tehnika

Astoņdesmito gadu beigās universitātes students Frančesko Cirillo centās uzlabot savu uzmanību, izmantojot taimeri, lai izsekotu studiju intervālus. Viņš atdalīja šīs 25 minūšu šķēles ar īsiem, laika ziņā pārtraukumiem. Abi tika uzraudzīti, izmantojot tomāta formas taimeri, kuru viņš atrada virtuvē.

Mēs zinām Cirillo pieeju šodien koncentrēties ar vārdu Pomodoro jo viņš šo tehniku ​​nosauca pēc tomātu vārda itāļu valodā. Pirms ieguldāt vienā no daudzajām lietotnēm un programmatūras, kas darbojas kā taimeri, apgūstiet zināšanas par Pomodoro tehniku. Cirillo uzskata, ka plūsmu un fokusu uzlabo, izmantojot zemu tehnoloģiju mehānisku taimeri. Tomātu formas atrašana ir jūsu ziņā.

Cena: Bezmaksas

41. Focus @ will

Mūzika valdzina, lai nomierinātu mežonīgo krūti. Un tagad zinātne ir pierādījusi, ka arī mūzika var palīdzēt koncentrēties. Tāda ir šīs tīmekļa vietnes ideja Fokuss @ griba apkalpošana. Izvēlieties no vairāk nekā 50 mūzikas kanāliem, kas piedāvā tūkstošiem stundu oriģinālmūzikas. Katram kanālam ir īpaša ietekme uz jūsu spēju koncentrēties. Tā pamatā ir pārbaudīti neirozinātnes pētījumi.

Mūzika samazina uzmanības novēršanu, lai jūs varētu koncentrēties uz produktivitāti. Pētījumi rāda, ka mūzikas klausīšanās var palielināt laiku, kurā jūs koncentrējaties, par 200% līdz 400%. Citi pētījumi ir parādījuši, ka jūs varat koncentrēties maksimāli apmēram 100 minūtes.

Cena: 15 dienu izmēģinājuma bezmaksas. Komandu cenas sākas ar USD 9,95 mēnesī par ne vairāk kā 5 lietotājiem un sasniedz USD 6,95 mēnesī par mēnesi līdz 100 lietotājiem.

42. Meža lietotne

eMarketer projekti, kurus viedtālruņos un planšetdatoros pavadām vairāk nekā 3 stundas dienā. Lietotnes pieprasa mūsu uzmanību un pārtrauc koncentrēšanos. Kalifornijas Universitātes Irvinas pētījumā konstatēts, ka, lai atgrieztos pie uzdevuma, ir nepieciešamas vidēji 23 minūtes.

Veidotāji Mežs cīnās ar uguni. Viņi izveidoja lietotni, kas fokusēja spēli. Izmantojiet lietotni, lai iestādītu virtuālu koku, kad vēlaties koncentrēties uz uzdevumu. Nākamo 30 minūšu laikā tas pieaugs no stāda līdz briedumam. Ja atstāsit lietotni, koks tiks nogalināts. Iegūstiet mežu arī savam pārlūkam.

Cena: 1,99 USD.

Projektu vadības rīki, lai izsekotu jūsu darbam un iegūtu rezultātus

43. Asana

Asana ir projektu pārvaldības rīks, kas ļauj sadalīt lielus uzdevumus mazos soļos, sadarboties projektos ar citiem emuāru autoriem un pat izveidot uzdevumus no sava e-pasta lodziņa. Tas arī ļauj plānot visu darba grafiku.

Ja jūs nolemjat ritināt uz leju, domājot, ka jums nav vajadzīgas projektu vadīšanas, padomājiet vēlreiz! Kā ir ar dažādajiem uzdevumiem, kurus, šķiet, nekad nepabeidzat? Vai arī emuāru projekta miljons daļas, kuras jūs vienkārši nevarat izsekot? Jā, Asana var palīdzēt šajā jautājumā!

Cena: Bezmaksas.

44. Trello

Vēl viens projekta vadības rīks, Trello palīdz izveidot dēļus visiem jūsu projektiem. Jums ir jāizveido saraksti visā klāja un katram sarakstam jāpievieno kartes. Šajās kartēs varat pievienot failus, norādīt izpildes datumu, kā arī pievienot etiķetes, aprakstus un kontrolsarakstus. Tas ļauj jums vieglāk pārvaldīt uzdevumus projektiem ar daudzām detaļām.

Nemaz nerunājot par to, ka ar Trello projektu pārvaldība ir vienkārša un sadarbībai draudzīga saskarne, tāpēc tā ir daudz ātrāka!

Cena: Bezmaksas; USD 5 mēnesī par piemaksu.

45. Basecamp

Daudzas produktivitātes lietotnes labi darbojas indivīdiem. Bāzes nometne ir izdevīgs komandām. Uzņēmumi saka, ka viņu darbinieki vairāk darba veic ātrāk un ar mazāk kļūdu. Atbildība palielinās, bet nokavēti termiņi samazinās. Basecamp veicina sadarbību. Tā kļūst par visu ziņojumu, failu, uzdevumu un laika grafiku vienotu atrašanās vietu.

Basecamp ir spēcīgs sāncensis, ja uzskatāt, ka e-pasts ir pārspējis produktivitāti. Paiet tikai īss laiks, lai komandas atklātu vienas vietas priekšrocības saziņai un darbplūsmai. Vislabākais ir tas, ka tiek atbrīvots no attaisnojuma “Es nekad neesmu saņēmis e-pastu”, kas peld ap lielāko daļu biroju.

Cena: Bezmaksas 30 dienu izmēģinājuma versija visiem. Skolotājiem un studentiem tā ir bezmaksas. 99 USD / mēnesī vai USD 1 000 / gadā uzņēmumiem bez lietotāja ierobežojumiem. 50% atlaide bezpeļņas organizācijām un labdarības organizācijām.

Laba laika pārvaldības lietotnes ir būtiskas jūsu panākumiem

46. ​​Toggl

Ērts un ērts rīks, Toggl palīdz labāk izsekot savam laikam. Viss, kas jums jādara, ir ierakstiet, pie kā strādājat, nospiediet taustiņu start un pēc tam pārtrauciet taimeri. Rīks saglabās ne tikai jūsu uzdevumu, bet arī laiku, ko tam veltījāt. Tas ļauj rūpīgi pavadīt laiku noteiktam uzdevumam.

Turklāt rīks labi darbojas arī tad, ja vēlaties uzraudzīt savas komandas produktivitāti.

Cena: bez pamata funkcijām; pilnas iespējas par 49 USD mēnesī.

47. RescueTime

Laika pārvaldība nozīmē ne tikai zināt, kas jums jādara. Tikpat svarīgi ir zināt, cik daudz laika jūs to pavadāt. Idejas pamatā RescueTime ir vienkārši. Tas palīdz palielināt produktivitāti, pārraugot datora lietošanu. Tad tas jums pateiks, kad un kā jūs zaudējat produktivitāti.

Pēc instalēšanas RescueTime droši darbojas datora un mobilo ierīču fonā. Tas izseko laiku, ko pavadāt lietotnēs un vietnēs. Pēc tam tas var sniegt detalizētus pārskatus par jūsu darbību. Glābšanas laiks ir vairāk nekā ziņojumu karte. Tas var būt arī proaktīvs. Izmantojiet Glābšanas laiku, lai bloķētu traucējošās vietnes. Tas var arī brīdināt jūs, kad esat pavadījis noteiktu laiku aktivitātei.

Cena: bez maksas izsekot laikam, izmantojot vietnes un lietotnes. USD 9 mēnesī. 72 USD / gadā par premium kontu, kas izseko laiku prom no datora, bloķē vietnes, izveido mērķa brīdinājumus un reģistrē paveikto.

48. fanurio

Jums ir jāprot izsekot laikam, ja par pakalpojumiem iekasējat stundu. It īpaši, ja esat brīvmākslinieks. fanurio darīs to jūsu vietā un vēl vairāk. Programmatūra darbojas ar Java tehnoloģiju, tāpēc tā ir savietojama ar gandrīz jebkuru operētājsistēmu. Tas izsekos visu, kas brīvmāksliniekam būs jāapmaksā, pamatojoties uz projektu.

fanurio ir manuāls laika izsekotājs, un tas ir integrēts gan ar Windows, gan ar OS X galddatoriem. Bet jums ir nepieciešams vairāk nekā laika izsekošana, tāpēc arī fanurio plāno un pārvalda uzdevumus. Tas arī izseko nodevas, izdevumus un pat braucienus. Šī informācija tiek izmantota, lai izveidotu rēķinus dažādos dokumentu failu formātos, kā arī HTML.

Cena: 59 USD.

49. ATracker

Vai jūs domājat visas iPhone lietas? Iespējams, ka šī iOS lietotne ir tikai jūsu lieta. Tas seko Apple UI filozofijai un estētikai, nodrošinot vienkāršu, taču elegantu, uz uzdevumiem balstītu laika izsekotāju. Iestatīšana ir minimāla. Sāciet un apturiet uzdevumu tikai ar vienu pieskārienu. Izmantojiet esošos iCal kalendārus, lai pārveidotu esošu notikumu par kaut ko, ko varat izsekot. Salīdziniet plānoto darbību ar faktisko darbību.

Nesarežģīti pārskati tiek parādīti sektoru diagrammu vai joslu formātos, un jūs varat tos koplietot pa e-pastu vai sociālajos tīklos.

ATracker ir saderīgs ar Apple Watch produktiem, un jūs varat izmantot laika izsekotāju, neatbrīvojot pulksteni.

Cena: Bezmaksas (Lite versija). Pilna versija, kas piedāvā vairāk ziņojumu un neierobežotu uzdevumu izsekošanu, ir 4,99 USD.

50. Laika doktors

Šīs ir atsvaidzinošas izmaiņas. Šī lietotne vēlas, lai jūs vispirms atbildētu uz trim jautājumiem. Laika ārsts vēlas pārliecināties, vai tas jums ir piemērots, pirms vietne parādīs funkcijas un priekšrocības.

Patiesībā tas šķiet tikai šādi. Ja nevēlaties spēlēt kopā, vienkārši noklikšķiniet uz mazinošās navigācijas pogas “Pastāsti man vairāk”. Tas atrodas ekrāna apakšā. Tiks parādīta papildinformācija par laika izsekošanas rīku.

Īss pārskats var radīt iespaidu, ka TimeDoctor nepiedāvā unikālu vērtības ierosinājumu. Bet tajā jābūt kaut kam īpašam. Kāpēc vēl jūs redzētu lielo korporatīvo vārdu logotipus, kas uzskaitīti kā lietotāji? TimeDoctor piedāvā integrāciju ar 32 citiem programmatūras produktiem. Tas ir iespaidīgs funkcionalitātes paplašinājums.

Cena: Bezmaksas (ierobežotas iespējas). USD 5 / mēnesī atsevišķiem lietotājiem. 9,99 USD / mēnesī organizācijām. Jūs saņemsiet īpašu privātu cenu diezgan vairāk nekā 50 lietotājiem.

51. TagadTad

KISS. Tas ir saīsinājums Keep It Simple (Stupid). Šī lietotne izsekošanas laikam piemēro KISS principu. Tas ir viss, ko tas dara, bet tas tiek darīts labi. Jūs, iespējams, uzminējāt to pēc nosaukuma. IOS lietotnei ir divi režīmi. Tagad skatā tiek ierakstīts, ko jūs pašlaik darāt. Pieskarieties, lai sāktu vai apturētu uzdevumus. Skatā Tad tiek parādīti pārskati par laika pavadīšanu.

Nu, labi … tur tiešām ir 3. skats. Tas ir skata Tad variācija. Tas parāda diagrammas, lai jūs varētu salīdzināt uzdevumiem pavadīto laiku. Problēmas ar tādu lietotni kā šī ir tāda, ka, iespējams, aizmirstat to pateikt, lai sāktu izsekot. Tātad ir risinājums. Tas jums regulāri atgādinās, ka vai nu sekojat uzdevumam, vai arī neko neierakstāt.

Cena: Bezmaksas. Pro versija palielina datu eksportēšanas iespējas, lai jūs varētu izmantot to laika uzskaitei, kuru vēlaties iekasēt no klientiem. Tas maksā 2,99 USD un ir pieejams Apple App Store.

Rīki sarežģītu uzdevumu automatizēšanai

52. IFTTT

Ar IFTTT, jūs varat viegli izveidot savienojumus, ko sauc par kanāliem, starp daudziem tiešsaistes pakalpojumiem, sākot no Evernote līdz Facebook. Pēc tam rīks savieno kanālus, lai veiktu daudz nogurdinošus uzdevumus, kas, pretējā gadījumā, paņemtu jūs ilgāku laiku.
Šeit ir daži piemēri, kas palīdzēs jums to labāk izprast:

 • Fotoattēli, kas publicēti Instagram, automātiski tiks publicēti jūsu citos sociālo mediju kontos.
 • Jaunie sekotāji Facebook automātiski saņems ielūgumu izveidot savienojumu ar jūsu LinkedIn kontu.
 • Nesen publicētās emuāra ziņas automātiski nonāks jūsu kabatas kontā.

Cena: Bezmaksas.

53. Zapieris

Zapier darbojas līdzīgi kā IFTTT. Tomēr ir dažas ievērojamas atšķirības. Pieejamas citas lietotnes, un bezmaksas kontu skaits ir ierobežots. Neatkarīgi no tā, Zapier ir ārkārtējs potenciāls. Varat automatizēt dažādus uzdevumus, par kuriem jūs nekad nebijāt domājuši, ka tie ir arī ātri!

Cena: Bezmaksas ar ierobežotām iespējām; vai pilnas funkcijas par USD 20 mēnesī.

54. Infusionsoft

Jūsu niecīgais sākums izskatās un darbojas kā liels zīmols, kad izmantojat mārketinga automatizācijas programmatūru. Tas rada potenciālos klientus un veido attiecības ar klientiem. Jūs varat koncentrēties uz sava biznesa veidošanu.

Infusionsoft palīdzēs jums maksimāli izmantot savu kontaktu sarakstu un palielināt pārdošanas apjomus. Jūs redzēsit, ka novirzīšanas gadījumu skaits palielinās, vienlaikus pavadot mazāk laika rēķinu sagatavošanai un klientu problēmu risināšanai. Infusionsoft uzticas vairāk nekā 125 000 klientu. Lielākā daļa ir mazi uzņēmumi, kas nedomāja, ka varētu konkurēt ar lielākiem un labāk finansētiem uzņēmumiem.

Cena: Pakas sākas no 199 USD mēnesī. Tie ir balstīti uz jūsu kontaktpersonām un lietotājiem nosūtīto e-pasta ziņojumu skaitu.

55. dlvr.it

Lai uzturētu jaunumus sociālajos medijos, ir nepieciešams daudz darba. Vai jums ir laiks atrast vai kurēt saturu, pēc tam pielāgojiet un klasificējiet tā atbilstību? dlvr.it ir sarežģīts automatizēts palīgs, kas skenē jūsu avotus un sagatavo koplietojamu saturu.

Izvēlieties vēlamo pielāgošanas līmeni un izvēlieties piegādes grafiku. Ļaujiet dlvr.it to visu izdarīt, vai arī pievienojiet katram ziņojumam personiskus pieskārienus. Izmēģiniet to bez maksas un kopīgojiet līdz 5 plūsmām ar trim sociālā tīkla lapām.

Maksas piemaksa papildina paketes ar 10 sociālā tīkla lapām un 50 plūsmām. Kad ir pienācis laiks augt, iegādājieties citu paketi. Aģentūras plāns nodrošina 1500 plūsmu kopīgošanu 250 sociālā tīkla lapās. Gada saistības nodrošina ietaupījumu par 17%.

Cena: Bezmaksas pamata pakalpojums. Pro $ 9,99 mēnesī. 149,99 USD mēnesī aģentūrai.

56. Google brīdinājumi

Vai ir vienkāršs veids, kā sekot līdzi tam, kas par jums tiek publicēts tiešsaistē? Kā sekot līdzi tam, kas tiek runāts par jūsu konkursu? Nav tā, ka jums ir laiks visu dienu sēdēt apkārt un izmantot Google, lai atrastu šo informāciju.

Jums nav laika, bet Google brīdinājumi dara. Automatizējiet procesu, izmantojot šo jaudīgo, bet aizmirsto Google rīku. Iestatiet tik daudz brīdinājumu, cik vēlaties. Izvēlieties avota atbilstību, ģeogrāfisko atrašanās vietu, biežumu un to, cik daudz brīdinājumu vēlaties saņemt. Google neindeksē lielāko daļu sociālo mediju tīklu. Google Alerts nav laba izvēle, lai pārraudzītu sociālos saziņas līdzekļus.

Cena: Bezmaksas.

57. Ontraport

Izvairieties no “Frankenšteina pieejas” sava biznesa veidošanā un sāciet ar “viss vienā” risinājumu, kas augs kopā ar jums. Tā ir ideja Ontraport. Tas savieno un automatizē četras galvenās biznesa jomas:

 • Vietņu izveidošana un uzturēšana
 • Mārketinga komunikācijas
 • e-komercija
 • CRM

Jūs pavadīsit mazāk laika, mēģinot izdomāt, kā integrēt biznesa rīkus, un vairāk laika veltīsit sava biznesa veidošanai. Trīs līmeņi tiek noteikti, pamatojoties uz jūsu klientu skaitu. Sākuma līmeņa līmenis nepiedāvā visas platformas priekšrocības.

Cena: USD 79 mēnesī. Pro7 USD mēnesī / mēnesī. 597 USD mēnesī komandām.

Satura veidošanas rīki

58. Sociālā Crawlytics

Lieliskas satura idejas rodas, zinot, ko dara jūsu konkurenti. Sociālā Crawlytics skenē vairāk nekā 436 miljonus vietrāžu URL, lai kopīgotu saturu par jūsu konkurentiem. Pakalpojums identificē arī galvenos ietekmētājus, tāpēc jūs varat arī panākt, lai viņi runātu par jums.

Mēriet un izsekojiet informāciju, izmantojot intuitīvu informācijas paneli. Social Crawlytics ir bezmaksas, taču izmantošana ir ierobežota, lai līdzsvarotu resursus. Reģistrējieties, izmantojot savu Twitter kontu, un maksājiet, izmantojot Tweets, vai arī ziedojiet ar PayPal, lai iegūtu vairāk kredītu.

Cena: Bezmaksas.

59. Satura pārlūks

Kāds ir spēcīga satura ģenerēšanas noslēpums? Rakstiet vairāk par to, ko cilvēki meklē. Satura pārlūks ir ahrefs izveidots rīks, kas skenē atpakaļsaišu, dabisko datplūsmu un sociālās akcijas, lai atklātu populārāko. Meklējiet atslēgvārdu vai URL.

Izmantojot Content Explorer, tiek izveidots populārāko rakstu saraksts, pamatojoties uz sociālajām akcijām un atpakaļsaitēm. Izpētiet konkrētu satura daļu, lai atrastu vēl vairāk datu par popularitāti. Ir pieejams bezmaksas 14 dienu izmēģinājums. Gada cenu plāni prēmiju plāniem ļauj ietaupīt 20%. Cenu līmeņi balstās uz lietotājiem, kampaņām un izsekotajiem atslēgvārdiem.

Cena: $ 99 mēnesī par liter. 179 USD / mēnesī par standartu. 399 USD / mēnesī uzlabotajiem. USD 999 mēnesī aģentūrai.

60. Buzzsumo

Daži no atzītākajiem zīmoliem pasaulē izmanto Buzzsumo. Visas platformas vajadzības ir atslēgvārdu tēma vai URL. Buzzsumo stāsta jums to, kas jums jāzina par satura veiktspēju jūsu konkursā.

Izmantojiet informāciju, lai izlemtu, kā līdzīgs saturs var jums noderēt. Vietne ir arī informācijas krātuve par labāko praksi. Vispirms izmēģiniet, izmantojot bezmaksas 14 dienu izmēģinājumu. Ietaupiet 20%, izmantojot gada paketes iespējas. Sarežģītības struktūras trīs apmaksātu prēmiju paketes.

Cena $ 99 mēnesī par pro. 299 USD mēnesī aģentūrai. 399 USD mēnesī uzņēmumam.

61. Scoop.it

Vai jūs varat izmērīt savu ieguldījumu atdevi (IA) par jūsu izveidoto vai kurato saturu? Scoop.it pārsniedz satura radīšanu. Platforma revidē to, ko tā ierosina, lai iegūtu paredzamu ieskatu. Nākamais saturs gūst labumu no iemācītā.

Scoop.it ir vairāk nekā 2,5 miljoni klientu, sākot no Sanfrancisko universitātes un beidzot ar Microsoft. Personīgai lietošanai tas ir bez maksas. Ietaupiet 20%, izmantojot gada paketes iespējas. Maksas prēmiju paketes ir pielāgotas profesionālam zīmolam vai vietņu trafikam.

Cena: Personīgai lietošanai bez maksas. 11 USD / mēnesī par profesionālu zīmolu. 67 USD / mēnesī par vietnes trafiku

62. Convert2CleanHTML

Lai sastādītu tekstu, ko lietosit tīmekļa lapās, ir ērti izmantot tādu tekstapstrādes programmu kā Microsoft Word. Problēma ir tā, ka šo tekstu nevar vienkārši izgriezt un ielīmēt HTML dokumentos. Jūsu vietnē ir daudz nepatīkamu neredzamu kodu un formatējumu, kas radīs problēmas.

Convert2CleanHTML ļauj jums:

 • Noņemiet tukšās rindkopas
 • Konvertēt  uz , uz
 • Aizstāt ne-ASCII ar HTML entītijām
 • Aizstājiet viedās pēdiņas ar ASCII ekvivalentiem
 • Atkāpe ar cilnēm, nevis atstarpēm
 • Aizvietojiet telpas, kas neplīst, ar parastajām atstarpēm

Cena: Bezmaksas.

63. Emuāru tēmu ģenerētājs

Emuāru pasaule ir parādā HubSpot pateicības parādu. Tas izveidoja tiešsaistes vietni emuāru tēmu ģenerators to var brīvi izmantot. Izvēlieties trīs vārdus un noklikšķiniet uz pogas. Vietnes algoritms veiks pārējo, apbalvojot jūs ar nedēļas vērtiem emuāru nosaukumiem.

Šis bezmaksas rīks ir pārsteidzošs laika taupītājs. Tas var samazināt stundas vēlamo pētījumu līdz minūtēm. Jums tiešām varētu būt grūti noticēt, ka šis rīks ir bezmaksas. Tas ir vēl viens spīdošs piemērs HubSpot centieniem uzlabot nozari ar produktu mārketingu.

e-pasta pārvaldības rīki

64. SaneBox

SaneBox var palīdzēt atgūt e-pasta saprātu. Platforma izmanto algoritmus, lai no jūsu iesūtnes filtrētu nesvarīgu e-pastu. Svarīgi ir tas, kas ir palicis. Tas darbojas ar jebkuru e-pasta kontu jebkurā ierīcē. Tā nav programmatūra vai lietotne. Tas tikai pievieno mapi jūsu esošajam e-pastam.

Jūs saņemat vairāk nekā filtrēšanu. SaneBox piedāvā rīku komplektu, kas palīdzēs uzlabot izejošo e-pasta ziņojumu efektivitāti. Izmēģiniet to bez maksas. Ietaupiet līdz 40% ar gada plānu. Ir trīs maksas prēmiju paketes. Cenu noteikšana ir balstīta uz papildu funkcijām, kas paplašina filtrēšanu un funkcionalitāti.

Cena: USD 7 mēnesī par ieejas līmeni (uzkodas). USD 11 mēnesī / mēnesī par vidēju līmeni (pusdienas). USD 36 mēnesī par augstāko līmeni (vakariņas).

65. Atlaist.Me

Jūs varētu būt pārsteigts par to, cik samazinās jūsu iesūtne, ja noņemsit abonementus. Tāda ir loma Atkārtojiet mani. Tas aizņem visus jūsu abonementus un apvieno tos ikdienas kopsavilkuma e-pastā, ko sauc par apkopošanu. Jums ir jāizvēlas, kad vēlaties, lai šis saīsinātais produkts tiktu piegādāts.

Visi abonēšanas e-pasta ziņojumi tiek identificēti iestatīšanas procesa laikā. Tajā varat sākt sakopšanu. Atteikties no tā, ko nevēlaties. Unroll.Me noņem tos no iesūtnes.

Cena: bez maksas.

66. FollowUpThen

Vai jūs izmantojat savu e-pasta iesūtni kā uzdevumu sarakstu? Šķiet, ka laba ideja ir ņemt vērā svarīgos e-pasta ziņojumus, atstājot tos tur, kur tos varat redzēt. Tomēr lielākajai daļai no mums ir nepieciešama jauna e-pasta vēstuļu sūtīšanas diena, lai šos svarīgos e-pastus izslēgtu. Tad viņiem vairs nav prāta.

FollowUpThen ir pakalpojums, kas jums nosūta atgādinājumus par e-pasta ziņojumiem, lai jūs varētu tos arhivēt, līdz tie ir nepieciešami. Izmēģiniet to ar 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu (jums būs nepieciešama kredītkarte). Apmaksātu prēmiju pakešu cena galvenokārt ir balstīta uz ikmēneša sekošanas gadījumiem. Ietaupiet līdz 20% ar gada plānu.

Cena: ierobežotai izmantošanai bez maksas. USD 2 mēnesī par personīgo produktivitāti. USD 5 mēnesī par profesionālo produktivitāti. 9 USD / mēnesī vienam lietotājam uzņēmumiem.

67. Šķirots

Google Gmail izmanto miljoniem cilvēku, bet viņi tos nemīl. Saskarne ir sarežģīta. Ne visi ir cilņu sistēmas fani. Sortd piedāvā atšķirīgu vizuālo saskarni, kas izveido virkni blakus esošo sarakstu. Iesūtne nebija domāta aktīvo darbu sarakstam, taču tas ir intuitīvs veids, kā to izmantot, ja jūs uzstāt.

Sakārtots nemaina jūsu Gmail iestatījumus. Tas ir tikai “vieda āda”, kas maina skatu. Velciet un nometiet, lai izveidotu sarakstus par prioritāriem. Jūs pat varat pārdēvēt e-pasta tēmas rindiņas, tāpēc tām ir lielāka jēga. Kārtot visiem lietotājiem ir bez maksas, kamēr tā ir beta versijā.

Cena: bez maksas.

68. Bumerangs

Raksti to tagad. Nosūtiet to vēlāk. Izmanto gandrīz 400 000 uzņēmumu Bumerangs lai pievienotu šo ērtības saviem Gmail kontiem. Izmantojiet to grafiku e-pastus piegādei. Bumerangs var arī atgādināt jums sekot ziņojumam, ja nesaņemat atbildi.

Tas samazina reāllaika spiedienu, sazinoties ar e-pastu. Pamatplāns ir bezmaksas. Reģistrējieties piemaksu plānam un mēnesī to izmantojiet bez maksas. Ja nolemjat, ka jums tas nepatīk, turpiniet izmantot bezmaksas pamata versiju.

Cena: ierobežotai izmantošanai bez maksas. Mēnesī – 4,99 USD par personīgo produktivitāti un neierobežotu ziņojumu daudzumu. Mēnesī – 14,99 USD par profesionālo produktivitāti un neierobežotu ziņojumu daudzumu. USD 49,99 mēnesī par piemaksu pakalpojumu, kas ietver CRM integrāciju.

69. Hiver

Mums ir daudz paņēmienu un rīku, lai strādātu pie mūsu individuālā produktivitātes faktora, bet kā ir ar komandas produktivitāti un sadarbību? Nu labi, Hiver ir rīks, kas atrisina šo problēmu. Tas integrējas ar iesūtni un pārvērš to par jaudīgu sadarbības rīku.

Hiver daudzas funkcijas, piemēram, koplietojamas etiķetes, koplietotas piezīmes, e-pasta atgādinājumi, koplietota pastkaste utt., Ļauj deleģēt uzdevumus, uzraudzīt to statusu, pārvaldīt e-pastu, sazināties ar komandu un daudz ko citu..

Cena: Bezmaksas līdz 3 cilvēkiem; sākas ar 6 USD mēnesī, pārsniedzot to.

Satura kuratoru rīki

70. Tweeted Times

Lai piesaistītu klientus, jums ir nepieciešams saturs. Lai atgrieztos, jums būs nepieciešams vairāk satura. Oriģinālais saturs ir visefektīvākais, taču tas arī prasa visvairāk laika. Labākā alternatīva ir satura veidošana, kas atbilst jūsu produktam vai pakalpojumam.

Tweeted Times ir satura veidošanas programma, kas palīdz jums atrast auditorijai pievilcīgu saturu. Tad tas kopīgo un publicē šo atbilstošo saturu ar jūsu auditoriju. Viņu vietnē ir satura piemēri, ko tā izturas pret klientiem. Izmēģiniet pakalpojumu bez maksas. Lai zīmolu izveidotu un pielāgotu, jums būs nepieciešama apmaksāta versija.

Cena: Bezmaksas pamata pakalpojums. USD 15 mēnesī par piemaksu.

71. Atsauksmīgi

Vai nebūtu lieliski, ja jums būtu kāds, kurš apkopotu jaunu saturu, lai jūs varētu to lasīt kā īssavilkumu? Tā ir ideja Atsauksmīgi, pakalpojums, kas apkopo satura avotus. Izvēlieties savu organizācijas metodi un padalieties atklājumos sociālajos tīklos. Saskarne novērš uzmanības novēršanu, piešķirot vienādu izskatu visiem satura avotiem.

Piekļūstiet savam Feedly saturam no jebkuras ierīces. Bezmaksas pakalpojums nodrošina līdz 100 plūsmām. Divi premium apmaksāti līmeņi papildina neierobežotu plūsmu, meklēšanu un komandas sadarbību.

Cena: Bezmaksas pamata pakalpojums. USD 5,41 mēnesī par piemaksu. 18 USD / mēnesī vienam lietotājam komandām.

72. ContentGems

Iespējams, nepietiks ar satura plūsmu apkopošanu. Jūs, iespējams, vēlēsities arī palīdzību izlemjot, kas ir piemērots un savlaicīgs. Apsveriet ContentGems par šo paaugstināto palīdzības līmeni. Saturs, kas atrodams, jūsu vietnē tiek apvienots, izmantojot sabiedrisko mediju publicēšanas rīkus, e-pasta biļetenus un automātisko publicēšanu..

Reģistrējieties bezmaksas kontam, lai uzraudzītu vienu tēmu un ne vairāk kā 10 atslēgvārdus. Apmaksāti piemaksu līmeņi uzņēmumiem un aģentūrām palielina tēmu un atslēgvārdu pārklājumu, kā arī integrāciju automātiskai publicēšanai. Pastāv atlaides iespēja, ja izvēlaties gada plānu.

Cena: Bezmaksas pamata pakalpojums. USD 99 mēnesī uzņēmumiem. 199 USD mēnesī mēnesī aģentūrām.

73. Storificēt

Pašlaik kāds izmanto sociālos medijus, lai runātu par jūsu zīmolu. Iestādes avoti publicē jūsu nozarei atbilstošu saturu. Vai jūs to redzēsit? Mūsu klienti, kas vienmēr ir saistīti, pieprasa, lai informācija tiktu publicēta. Vakardienas ziņas ir par vēlu.

Storificēt sniedz jums rīkus, lai atrastu un publicētu jaunākās ziņas. Bezmaksas versija ir piemērota emuāru veidotājiem amatieriem. Pastāv uzņēmuma versija izveidotajiem zīmoliem, kuriem ir lielas komandas, kuras sniedz ieguldījumu satura veidošanā.
Cena: Bezmaksas pamata pakalpojums. Uzņēmuma cenu noteikšana ir atkarīga no jūsu vajadzībām.

Tas ir par to!

Kādus produktivitātes rīkus jūs izmantojat, lai saglabātu produktivitāti, un kāpēc? Paziņojiet mums komentāru sadaļā zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map