14 rīki Bez veiksmīga brīvmākslinieka nevar iztikt

Globālā ārštata ekonomika piedzīvo milzīga izaugsme pateicoties spējai nodrošināt elastīgu, ērtu, nemaz nerunājot par finansiāli ienesīgu alternatīvu monotonajai deviņu līdz piecu darba kārtībai.


Ārštata nozare ļauj cilvēkiem pārņemt un vadīt savu karjeru, kad viņi izlemj par īstenojamo projektu raksturu un skaitu, savu klientu, kad strādāt un kā saņemt atalgojumu..

Tikai ārštata tirgū darbojas tikai ASV 53 miljoni strādājošo t.i., satriecoši 34% no kopējā valsts darbaspēka un ASV ekonomikā nopelna gandrīz 715 miljardus USD.

Papildus tirgus lielumam; ārštata darbam tagad ir arī paaugstināts profesionālais statuss, kā arī pievilcība, un aptuveni 80% ārštata darbinieku vēlas strādāt ārštata projekti papildus pamatdarbiem.

Rīki ārštata darbiniekiem

Rīki, kas talantu apvieno ar uzņēmējdarbību:

Eksponenciālais ārštata industrijas pieaugums ir pamudinājis uz rīku un lietojumu pārpilnības attīstību, kas palielina ārštata projektu efektivitāti..

Kur ārštata darbiniekiem ir viņu audekls, lai pilnībā izmantotu pieejamās iespējas, ir nepieciešama disciplinēta pieeja, un tāpēc mēs redzam, ka, lai panāktu lēcienu no regulāra ārštata līdz veiksmīgam ārštata profesionālim, ir jāizmanto rīki, kas īpaši izstrādāti, lai rīkotos ar milzīgu kāju darbs, kas raksturīgs ārštata projektiem. Tas kļūst svarīgāks, jo kā brīvmākslinieks visa jūsu iztika ir atkarīga no tā, cik efektīvi jūs izpildāt savus projektus.

Apskatīsim absolūtos nepieciešamos rīkus, lai būtu veiksmīgs brīvmākslinieks:

1. Wunderlist

Pirmkārt, organizējiet darbu ar Wunderlist; starpplatformu un intuitīva uzdevumu saraksta lietotne. Saskarne ir minimālistiska, tomēr valdzinoša, un lietojamība ir tikpat nemanāma kā rakstīšana uz papīra. Tas piedāvā pamatīgu funkciju kopumu, kas nodrošina, ka jūs nekad neaizmirstat svarīgu uzdevumu.

Tam ir arī daudzveidīgs mobilo un galddatoru lietojumu klāsts, un tas atbalsta divu vai vairāku cilvēku sadarbību. Tomēr tas nepiedāvā atgādinājumus, kas balstīti uz atrašanās vietu, un valoda datuma iestatīšanas dēļ neietver atkārtotus termiņus.

Cena:
Pro plāns: 4,99 USD mēnesī
Biznesa plāns: 4,99 USD vienam lietotājam mēnesī

2. Vilnis

Viena no lietām, ar ko cīnās lielākā daļa ārštata darbinieku, ir profesionāla naudas lietu pārvaldīšana, kas rada nenoteiktību, kā arī naudas izšķiešana. Wave ir izstrādāts, lai nodrošinātu individuālus ārštata darbiniekus un mazus uzņēmumus, kuros ir deviņi vai mazāk darbinieku.

Tas nodrošina visaptverošu funkciju klāstu, ieskaitot grāmatvedību, grāmatvedību, rēķinu ģenerēšanu un izplatīšanu, maksājumu saņemšanu, izmantojot kredītkartes, utt. Tas šobrīd laba iemesla dēļ apkalpo vairāk nekā 25 miljonus lietotāju visā pasaulē. Tam ir vienkāršs interfeiss, tas ir ērti lietojams un loģiski organizēts, tomēr tas nepiedāvā iespēju veikt grāmatvedību uz kases rēķina un holistisku pārskatu par atlikumiem.

Cena:
Bez maksas.

3. Bidsketch

Lai gūtu panākumus kā ārštata profesionālis, ir svarīgi izcelties no pūļa, profesionālam dodot priekšlikumus dokumentiem, kurus kopīgojat ar klientiem. Bidsketch dažu minūšu laikā piedāvā firmas projektu priekšlikumus, kuru pamatā ir atkārtoti izmantojama maksa, dizaini, kā arī saturs. Šie priekšlikumi ir pilnībā pielāgojami, un tajos ir pievienotas tādas funkcijas kā maksas ierosinājumi un elektroniskais paraksts.

Cena:
Brīvmākslinieka plāns: USD 29 mēnesī
Studijas plāns: USD 79 mēnesī
Aģentūras plāns: USD 149 mēnesī

4. Minterapp

Viens no ērtākajiem pieejamajiem rīkiem Minterapp ļauj gan ārštata darbiniekiem, gan ārštata uzņēmumiem efektīvi izsekot laiku un radīt profesionālus rēķinus. Varat pievienot uzdevumus, kas jāpabeidz, un noteikt atbildību konkrētiem lietotājiem, kā arī stundas vai departamenta maksājuma likmes.

Minterapp pastāvīgi sekos projekta gaitai un ģenerēs rēķinus, pamatojoties uz izmantoto stundu skaitu. Tas ir balstīts uz mākoni, tāpēc tam var piekļūt jebkur un ļauj saņemt maksājumus, izmantojot drošas maksāšanas iespējas, piemēram, PayPal, Stripe utt..

Cena:
Vienkāršs plāns: USD 9,95 mēnesī
Biznesa plāns: USD 29,95 mēnesī
Uzņēmējdarbības plāns: 59,95 USD mēnesī

5. Teksta paplašinātājs

Bieži vien ārštata darbiniekiem jākopj vairāki projekti vienlaicīgi. Parasti tas nozīmē vairāk vai mazāk līdzīgu e-pasta ziņojumu kopīgošanu ar klientiem, kuri aizņem daudz laika. Šeit savu lomu spēlē TextExpander. Tas ieprogrammē īsus saīsinājumus, kas automātiski ievieto tekstu, kā arī attēlus, CSS, kad pamudina ar vienkāršiem īsceļiem.
Tas arī ietaupa laiku, automātiski labojot drukas kļūdas un ievietojot katram projektam nepieciešamās formas. Tomēr tā vienīgais trūkums ir tas, ka tas piedāvā visa biznesa saskarni.

Cena:
Mēnesī 1,66 USD

6. OpenOffice

Ārštata darbiniekiem, kas iztiek no iztikas līdzekļiem, OpenOffice ir ar Microsoft Office nodrošināta alternatīva. Tā uzskata savu pievilcību ārštata darbiniekiem, pateicoties ļoti daudzām funkcijām, ieskaitot ērtu dokumentu, piemēram, brošūru, e-grāmatu, rokasgrāmatu utt. Eksportu uz pdf.

Cena:
Bez maksas.

7. Dropbox

Dropbox ir lieliski piemērots, lai sinhronizētu failus ar tīmekļa platformu un kārtotu tos pēc projekta principa, lai jums nevajadzētu doties uz priekšu un atpakaļ, meklējot dokumentus. Tas piedāvā reāllaika tiešsaistes dokumentu sadarbību un nodrošina šo nenovērtējamo piekļuvi failiem, kurus esat izdzēsis kļūdas dēļ. Tās izmaksas rada vienīgās bažas, jo dažiem tās var būt par daudz. Risinājums ir ideāli piemērots ārštata darbiniekiem, kas pārvalda nelielu savu un mazu uzņēmumu komandu.

Cena:
Mēnesī 9,99 USD

8. MindMeister

MindMeister ir prāta kartēšanas rīks, kas ideāli piemērots radošiem projektiem. Tas ļauj indivīdiem, kā arī komandām vizuāli izklāstīt savas domas un dalīties tajās ar komandas biedriem, lai vairāk veidotu domu procesu. Tas, kas MindMeister atšķir no brīvajiem prāta kartēšanas rīkiem, ir tas, ka tā darbībai izmanto tikai tīmekļa pārlūku.

Tomēr tas nav aprīkots ar lietotāja rokasgrāmatu, tāpēc jaunajiem lietotājiem tas ir neskaidrs un neļauj norādīt saišu veidus. MindMeister var izmantot arī kā vienkāršu projektu pārvaldības rīku, jo lietotāji var pārveidot idejas uzdevumos, kurus var saistīt ar termiņu, pilnvarnieku un prioritātes līmeni. Projektam progresējot, uzdevuma statusu var viegli uzraudzīt.

Cena:
Personīgais plāns: 6 USD mēnesī
Profesionālais plāns: 10 USD mēnesī
Biznesa plāns: USD 15 mēnesī

9. Evernote

Radošums ir ārštata profesionāļu maize un sviests, un tas var iedarboties jebkurā dienas laikā. Šādā gadījumā Evernote darbojas kā platforma, lai ātri piefiksētu idejas, notvertu attēlus, multivides failus utt. Un uzreiz nostiprinātu tos tīmekļa platformā, lai tos varētu viegli iegūt no jebkuras vietas..

Bezmaksas versija ierobežo lietotāju darbību, izmantojot tikai divus izstrādājumus, turpretim vidējā līmeņa plānā nav redzamu iezīmju, un profesionālais plāns var būt pārāk dārgs atsevišķiem ārštata darbiniekiem..

Cena:
Pamatplāns: Bezmaksas
Plus plāns: 34,99 gadā
Piemaksu plāns: 69,99 gadā

10. Hootsuite

Ārštata nozare ir augoša un ļoti konkurētspējīga nozare, kurā iegūto projektu skaits ir tieši proporcionāls redzamībai, kas jums patīk jūsu klientu priekšā. Un kur labāk tirgot savas spējas un prezentēt savu portfeli, nevis izmantojot sociālo mediju platformas, kas līdz šim ir visefektīvākie mārketinga kanāli mūsu laikmetā.

Hootsuite ir visplašāk izmantotais sociālo mediju pārvaldības rīks, kas šobrīd apkalpo vairāk nekā 10 miljonus lietotāju visā pasaulē un piedāvā vienu viegli lietojamu informācijas paneli, kas vienlaikus spēj uzraudzīt sociālo mediju kampaņas vairākos tīklos..

Cena:
Pamatplāns: Bezmaksas
Pro plāns: USD 8,99 mēnesī
Biznesa plāns: pielāgotas likmes

11. Lieki

Ārštata tirgus paplašina jūsu sasniedzamību līdz vistālākajiem pasaules nostūriem, dodot iespēju ārštata darbiniekiem strādāt ar komandas biedriem, kā arī klientiem no visas pasaules. Lai nodrošinātu ērtu un uzticamu saziņas līdzekli, Slack piedāvā novatorisku grupas ziņojumapmaiņas lietotni, kas lietotājiem ļauj izveidot īpaši izveidotas telpas, caur kurām ārštata darbinieki var sazināties ar starptautiskām komandām, kā arī klientiem.

Lai arī tajā nav tādu noderīgu funkciju kā kalendāri, uzdevumu pārvaldība un sadarbības noteikumi, tā ir viena no populārākajām saziņas lietotnēm, kurai piemīt tā lietojamība un failu koplietošanas noteikumi, kā arī iesaistīšanās grupas diskusijās..

Cena:
Pamatplāns: Bezmaksas
Standarta plāns: USD 8 mēnesī
Plus plāns: 15 USD mēnesī

12. Mozy

Ārštata darbinieki strādā ar vairākiem klientiem un projektiem, un tāpēc viņiem vienlaikus jāstrādā pie vairākiem dokumentiem. Viena lieta, ko viņi absolūti nevar atļauties, ir pazaudēt dokumentu, jo tas novestu pie lietderīgu smaga darba stundu veltīšanas.

Mozy ir visaptverošs mākoņa bāzes rezerves risinājums, kas piemērots gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Tas ļauj ārštata darbiniekiem strādāt vairākās ierīcēs, un visa informācija tiek automātiski dublēta uz mākoņa. Tas ir nedaudz dārgajā pusē, un tajā nav failu koplietošanas iespēju.

Cena:
Mēneša plāns: Sākot no 13 USD mēnesī
1 gada plāns: Sākot no 158 USD gadā
2 gadu plāns: Sākot no 293 USD gadā

13. Adobe Sign

Vienkārša, bet būtiska ārštata darbinieku prasība ir Adobe Sign, kas ļauj viņiem elektroniski parakstīt un koplietot dokumentus ar klientiem, neveicot parasto drukas-zīmes-skenēšanas vingrinājumu. Ātrās funkcionalitātes dēļ Adobe Sign palielina paraksta procesa efektivitāti līdz 80%.

Cena:
Individuālais komplekts: USD 9,99 mēnesī
Biznesa komplekts: Sākot no USD 30 mēnesī
Uzņēmuma pakete: pielāgotas likmes

14. Dašlāns

Visbeidzot, protams, ne mazāk svarīgi – vairāku lietojumprogrammu un pieteikumvārdu pārvaldīšana var būt sarežģīta un prasa laiku, lai atcerētos paroli katru reizi, kad ir jāizmanto lietojumprogramma, un tā var būt gan nogurdinoša, gan laikietilpīga..
Dashline piedāvā paroļu pārvaldības, e-maka un automātiskās uzpildes funkcijas, tāpēc vienīgā parole, kas jums jāatceras, ir galvenā parole, kas tiek izmantota, lai piekļūtu Dashline. Tomēr paroles noklusējuma ģenerēšanas nodrošinājumam vajadzētu būt drošākam.

Cena:
Pamata pakete: Bezmaksas
Premium pakete: USD 39,99 gadā

Sāciet tāpat kā Pro!

Daudzi cilvēki veic ārštata darbus ar nelielu tehnoloģisko atbalstu vai bez tā, tikai lai vēlāk izsekotu viņu darbiem un, izmantojot instrumentus, no jauna izgudro darba procesu. Tā kā ir daudz augstas kvalitātes bezmaksas lietojumprogrammu, ārštata darbiniekiem ieteicams sākt uzņēmējdarbību, izmantojot šos noderīgos rīkus, kas palielinās to efektivitāti un profesionalitāti, paverot ceļu uz panākumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map