Kaip jūsų WordPress svetainę įkelti greičiau

Ar žinojai, kad aukščiausi degalų nuvežėjai dažniausiai pasiekia daugiau nei 300 mylių per valandą greitį ir gali nuvažiuoti ketvirčio mylios trasą greičiau nei per 4 sekundes? Neįtikėtinai greitai.


Tai taip pat rodo, kaip greitai įprastas svetainės lankytojas atsisako ir pereina toliau laukdamas, kol bus įkeltas interneto puslapis. Tiesą sakant, a tyrimas iš KISSmetrics praneša, kad 47% svetainės lankytojų apleis svetainę mažiau nei per dvi sekundes! Laimei, jums nereikia prarasti to lankytojo. Mes nagrinėsime, kaip optimizuoti „WordPress“ svetainę, kad padidintumėte našumą ir pereitumėte nuo „clunker“ prie „dragster“.

Viskas, ką reikia žinoti apie „WordPress“ našumo optimizavimą

Užmerk akis. Vienam mirksėjimui greičiausiai prireikė 300 milisekundžių.

„Amazon“ ir „Walmart“ nustatė, kad už kiekvieną puslapio apkrovos sumažėjimą 100 milisekundžių atitinkamai padidėjo 1 proc. Greitesnis puslapio įkėlimas reiškia daugiau konversijų, net jei padidėjimas jums gali atrodyti nereikšmingas. Nesvarbu, ar darote el. Prekybą, ar ne, greitesnis „WordPress“ svetainės įkėlimo puslapis reiškia, kad lankytojas bus patenkintas, todėl gali likti ilgiau šiame puslapyje.

Tai taip pat reiškia, kad jūsų puslapis bus geresnis reitinguose pagal paieškas, pasak „Google“. Žinoma, puslapio įkėlimo greitis yra tik vienas iš šimtų kriterijų, naudojamų reitinguojant, tačiau verta paminėti, kad pati „Google“ teikia įrankius žiniatinklio valdytojams, kurie optimizuoja puslapių greitį..

Taigi našumas yra kritinė svetainės sėkmės dalis. Jūs praleidote daug laiko ir pastangų norėdami sukurti puikų turinį, kuris informuoja ar įtikina, tačiau viskas veltui, jei lankytojai atšoka prieš jiems net apžiūrint jūsų svetainę. Turite įsitikinti, kad taip neatsitiks.

Ar esate sraigė ar gepardas?

Pirmasis jūsų svetainės optimizavimo žingsnis yra nustatyti pradinį scenarijų, prieš atliekant bet kokius pakeitimus, išanalizuojant, koks yra jūsų puslapių įkėlimo greitis. Naudingi internetiniai įrankiai (yra mokamų jų versijų, siūlančių daugiau funkcijų):

  • „PageSpeed“ įžvalgos – „Google“ įrankis apkrovos greičiui analizuoti. Tai ypač naudinga, nes taip pat analizuojamos mobiliųjų įrenginių savybės. Puslapyje taip pat yra nuoroda į kitus „Google“ žiniatinklio našumo įrankius.
  • Tinklalapio testas – Naudodamiesi šiuo įrankiu matote, kaip jūsų svetainė veikia su skirtingomis naršyklėmis. Čia taip pat pateikiami rezultatų grafiniai vaizdai.
  • „GTMetrix“ – Šis įrankis naudoja keletą skirtingų analizės programų ir pateikia rezultatus pagal eiliškumą, kaip jie veikia jūsų puslapio įkėlimo našumą.
  • Pingdom – Ši svetainė siūlo analizę, realiu laiku stebimą veikimo laiką ir vartotojo našumą, tikrinama, ar nėra nutrūkusių nuorodų ir dar daugiau. Jis siūlo nemokamą mėnesio bandomąją versiją, o tada tęsti naudojimą yra mėnesinis mokestis.

Konkretus „WordPress“ įrankis yra P3 („Plugin Performance Profiler“), kuris yra „WordPress“ papildinys, kuris patikrina įdiegtus papildinius ir pateikia išsamią informaciją apie našumą. Kitas naudingas „WordPress“ įrankis yra Nauja relikvija, kurie nurodo įskiepius ir temas, kurios gali sulėtinti jūsų „MySQL“ duomenų bazę.

Šios programos nurodys sritis, kurias reikia nustatyti, ir pateiks keletą optimizavimo pasiūlymų. Kol kas tereikia įsidėmėti rezultatus. Toliau apžvelgsime kelis veiksmus, kurių reikia imtis norint pagreitinti „WordPress“, kad būtų pagerintas jūsų puslapio įkėlimo laikas.

„Tie, kurie nežino istorijos, yra nusiteikę tai pakartoti“ – Edmundas Burke’as

Kai kurie veiksniai turi įtakos „WordPress“ našumui, kurį galima rasti svetainėje po svetainės. Įsitikinkite, kad jūsų svetainė nėra nė viena iš jų. Įprastos problemos ir galimi sprendimai yra šie:

Pasenęs kodas

Pasenęs kodas nurodo „WordPress“ diegimą, temas ir papildinius. Atnaujinimai ne visada yra susiję su saugumu. Daugybę kartų buvo išleidžiami atnaujinimai, skirti taisyti klaidas, dėl kurių jūsų svetainė gali sulėtėti.

Sprendimas – Atnaujinkite savo „WordPress“ ir temų versijas. Jei papildinyje nėra naujausios „WordPress“ versijos naujinio, išjunkite jį ir pabandykite rasti panašų, kuris veikia.

Išsipūtusi duomenų bazė

Jūsų „WordPress“ duomenų bazėje yra lentelės, kuriose yra visų jūsų saugomų duomenų įrašai. Kuo daugiau eilučių naudojama lentelėje, tuo didesnis lentelės dydis. Laikui bėgant, nebeaktualūs ar nereikalingi duomenys kaupsis duomenų bazės lentelėse. Taip pat yra laikina saugykla (pridėtinė), kurioje kaupiamos užklausos jūsų duomenų bazėje, ir laikui bėgant ji taip pat augs.

Didelė, netvarkinga duomenų bazė gali paveikti krovimo laiką. Nepanaudotos ir ištrintos eilutės turi būti išvalytos, pridėtinės dalys turėtų būti pašalintos, kai jos pakils per aukštai, ir reikia atlikti kitus veiksmus, norint patobulinti duomenų bazę, kad pagerintumėte našumą..

Sprendimas – Yra du labai įvertinti „WordPress“ papildiniai, kurie išvalo nenaudojamus elementus ir optimizuoja duomenų bazę WP-Optimizuoti ir Ištrynę versijas, optimizuokite duomenų bazę. Kitas labai populiarus ir labai vertinamas papildinys yra „WP-Manager“. Tai ne tik optimizavimas, bet ir suteikia jums duomenų bazės taisymo, atsarginės kopijos ir atkūrimo parinktis.

Rankinis sprendimas – Jei norite optimizuoti savo duomenų bazę be papildinio, galite naudoti „phpMyAdmin“. Galite optimizuoti atskiras lenteles naudodami SQL užklausą „OPTIMIZE_TABLE“. Pvz., OPTIMIZE_TABLE „wp_comments“ būtų naudojami komentarų lentelės optimizavimui.

Arba galite naudoti parinktį „Optimizuoti lentelę“ iš išskleidžiamojo meniu „phpMyAdmin“. Pažymėkite lenteles, kurias norite optimizuoti, arba tiesiog spustelėkite visų lentelių laukelį „Tikrinti visus“ ir spustelėkite „Eiti“. Baigę optimizavimą, „phpMyAdmin“ jums pasakys, ar jis sėkmingai baigtas, ar ne.

Per daug papildinių

Kai įjungiate papildinį kiekvieną kartą, kai lankytojas nusileidžia puslapyje, siunčiama serverio užklausa. Turite per daug lankytojų ir per daug papildinių, ir serverio reakcija įkelti jūsų puslapį pradeda kentėti. Tačiau daugiau nei skaičius yra kokybė. Net jei turite tik vieną ar du įskiepius, blogai parašydami ar užpildydami klaidas, puslapių įkėlimas sulėtėja.

Sprendimas – Naudokite tik tuos papildinius, kurie, jūsų manymu, bus reikalingi jūsų svetainei valdyti. Jei įtariate papildinį, išbandykite jį išjungdami ir patikrinkite, ar puslapis įkeliamas greičiau. Jei jis įkeliamas greičiau, pakeiskite papildinį kitu.

Neoptimizuotos temos

Sunku atsispirti prašmatniems slankmačiams ir valdikliams, kuriuos turi kai kurios temos. Tačiau visa tai sulėtina krovimo laiką.

Sprendimas – Jei jums nereikia ar nenaudojate, kodėl reikia sulėtinti puslapio įkėlimą naudojant nereikalingus serverio skambučius? Pasirinkite temas, kurios jau yra optimizuotos arba apsiriboja jums reikalingomis funkcijomis, arba sukurkite vaikų temas, pašalinančias nepageidaujamas funkcijas.

Per daug valdiklių

Paprastai jums nereikia kiekvieno valdiklio kiekviename puslapyje. Panašiai kaip įskiepiai, serverio skambučiai atliekami kiekvienam valdikliui kiekvieną kartą, kai vartotojas nusileidžia tame puslapyje. Puslapiai, kuriuose yra valdiklių, iš kurių šalinami ištekliai iš ne svetainės, yra ypač jautrūs sulėtėjusiems puslapiams.

Sprendimas – Ribokite tik tuos elementus, kurių jums tikrai reikia, ir naudokite juos tik reikiamuose puslapiuose. Pabandykite jas lokalizuoti arba paprašykite, kad jos būtų įkeltos po likusio puslapio.

Lėtas serveris

Bendrai naudojami serveriai reiškia išteklių dalijimąsi. Tai nėra problema, jei našumas yra pagrindinė jūsų žiniatinklio prieglobos ypatybė. Tačiau, jei, pavyzdžiui, jūsų žiniatinklio priegloba per daug vartotojų sukuria bendrą platformą, jūsų svetainė vis tiek įkeliama lėtai, nepaisant to, kiek prisijaukinate.

Sprendimas – Jei lėtėja serveris, galbūt norėsite pereiti prie žiniatinklio prieglobos, kuri yra specialiai optimizuota paleisti „WordPress“. Kita galimybė yra ieškoti valdomo „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo. Tie žiniatinklio prieglobos įrankiai atnaujins ir optimizuos už jus, todėl jūsų svetainės našumas yra daug geresnis (kai kurie teigia, kad 300% greičiau) nei kai kurie pigių bendro naudojimo platformos žiniatinklio prieglobos įrankiai..

Tai gali atrodyti kaip magija, bet…

Be jau pateiktų sprendimų, galite atlikti keletą paprastų žingsnių, kurie optimizuos jūsų „WordPress“ svetainę, kad ji būtų našesnė..

„Pare“ savo pagrindinį puslapį iki kaulų

Paprastai tai puslapis, į kurį pirmiausia patenka lankytojai. Jei jis greitai įkeliamas, galbūt turėsite daugiau laisvės kitų puslapių įkėlimo greičiui išlaikyti lankytojus svetainėje. Dienoraščio svetainėje sumažinkite pirmame puslapyje rodomų įrašų skaičių ir rodykite ištraukas, o ne visas žinutes. Pašalinkite visus nereikalingus valdiklius. Pvz., Dalijimosi valdikliai turi būti tik skelbimo puslapiuose. Laikykite pagrindinį puslapį švarų ir liesą.

Sumažinkite ir sujungkite kodą

Sumažintas kodas sumažina HTML, CSS ir „JavaScript“ failų dydį pašalindamas tarpus. Taip pat galite glaudinti ir derinti failus. Tai galite padaryti rankiniu būdu, jei jums patinka kodas, arba galite naudoti „WordPress“ papildinį. Autoptimizuoti ir Geresnis „WordPress Minify“ yra du lengvai naudojami ir pritaikomi papildiniai, kurie sujungia, mažina ir suspaudžia failus jums.

Pridėti galiojimo pabaigos antraštes

Tai yra dar vienas būdas sumažinti HTTP užklausas, dėl kurių sulėtėja puslapio įkėlimo greitis. Galiojimo pabaigos antraštės nurodo naršyklei, kiek laiko reikia laikyti failą talpykloje. Naudojant galiojimo pabaigos antraštes, puslapio įkėlimo greitis nesumažės pirmą kartą, kai lankytojas nusileis į puslapį. Tačiau kitą kartą apsilankius to paties vartotojo puslapyje, naršyklė patikrina, ar jis neviršija galiojimo pabaigos antraštėje nustatyto laiko..

Jei taip yra, įkeliamas talpykloje išsaugotas puslapis, o ne dar kartą. Redaguoti „.htaccess“ failą „Apache“ serveryje galite nustatyti „pasibaigia antraštės“, tačiau „WordPress“ atveju paprastas sprendimas yra naudoti vieną iš dviejų aukščiau paminėtų įskiepių – automatinį optimizavimą arba geresnį „WordPress Minify“, nes jie tam turi parinkčių..

Talpyklos puslapiai

Vietoj PHP failų vykdymo ir skambučių į duomenų bazę kaupimas talpykloje sukuria statinius HTML puslapius, kurie laikinai saugomi serveryje ir aptarnaujami lankytojams. Du svarbiausi „WordPress“ talpyklos papildiniai yra „WP Super Cache“ ir W3 bendra talpykla. Abu jie atlieka daugiau nei talpyklą, nes suteikia išankstinį įkėlimą ir suspaudimą. Optimalūs apkrovos greičiai gaunami, kai kaupimas talpykloje derinamas su sumažinimu.

Naudokite turinio pateikimo tinklus (CDN)

Didesnio srauto svetainėse CDN paprastai kaupia jūsų statinį išteklius, tokius kaip CSS ir „JavaScript“ failus, ir vaizdus keliose svetainėse, todėl jie pateikiami arčiau jūsų svetainės lankytojo. CDN, tokie kaip „Amazon CloudFront“, „CloudFlare“ ir „MaxCDN“ gali aptarnauti visą jūsų svetainę. „CloudFront“ ir

„CloudFront“ ir „CloudFlare“ abu turi ribotas nemokamas paskyras, tuo tarpu „MaxCDN“ turi bandomąją sąskaitą, kad galėtumėte juos išbandyti. Visos trys mokamos sąskaitos yra pilnos, kai praleidžiate pralaidumą. Pateikimas iš arčiau lankytojų esančių svetainių sumažina atsisiuntimo laiką ir sumažina pralaidumo perkrovą jūsų namų svetainėje, pagreitina puslapių įkėlimą..

Suglaudinkite vaizdus ir naudokite tingų įkėlimą

Vaizdai yra didelis kliūtis greitai įkelti. Suspaudę vaizdus, ​​tai žymiai paspartės. WP Smush ir EWWW Image Optimizer yra „WordPress“ įskiepiai, kurie automatiškai suspaudžia vaizdus, ​​kai juos įkeliate į savo daugialypės terpės biblioteką „WordPress“. Jei įkeliate mažiau nei 100 vaizdų per mėnesį, yra dar viena papildinio parinktis „ShortPixel“ vaizdo optimizavimo priemonė.

Kai suspaudimas derinamas su Tingus krovinys, lėtos apkrovos dėl grafikos yra visiškai pašalintos. „Lazy Load“ yra „WordPress“ papildinys, kuris ragina įkelti vaizdus tik tada, kai jie matomi lankytojui. Tai sumažina įkėlimo laiką, nes įkeliant puslapį atvaizdai, esantys žemiau matomos ribos ir nematomi peržiūros srityje, yra ignoruojami.

Ribokite „WordPress“ pataisas

Kiekvieną kartą atlikdami pakeitimus „WordPress“ išsaugo jūsų įrašų versiją, jie saugomi duomenų bazėje. Šiuos papildomus duomenų bazės įrašus turi apdoroti serveris, kad rastų ir įkeltų naujausią įrašą. Iš tikrųjų galite neleisti taisymų, bet tada prarasite atsarginę kopiją, jei kas nors nutiktų kuriant įrašą.

Verčiau apribokite „WordPress“ saugomų pataisymų skaičių. Pvz., Jei norėtumėte nustatyti penkių pataisų limitą, savo wp-config.php faile naudosite šią eilutę:

apibrėžti (‘WP_POST_REVISIONS’, 5);

Ar galite išlaikyti šį testą??

Atlikę šiame įraše nurodytus veiksmus, laikas grįžti atgal ir iš naujo išanalizuoti savo svetainę naudodamiesi įrankiu ar įrankiais, kuriuos naudojote pradinei situacijai nustatyti. Atlikite testus ir patikrinkite rezultatus. Jums turėtų būti arti optimizuotos svetainės. Jei vis dar kyla problemų, atlikite siūlomus pataisymus ir pakartokite analizę, kol gausite gerą rezultatą. Jūs ieškote visų „As“ arba „B“ variantų.

Išvada

Neįmanoma išvengti to, kad šiandien žiniatinkliu besinaudojantys žmonės yra greiti. Jūsų lankytojai nori, kad jūsų svetainė būtų įkelta vakar, o ne rytoj. Jei nepateiksite jiems greito puslapio įkėlimo, jie netrukus išeis. Norėdami gauti kuo geresnį našumą, turite optimizuoti savo „WordPress“ svetainę. Sumažinkite ir sujungkite kodą, naudokite glaudinimą, kad jūsų puslapiai ir failai būtų mažesni, ir naudokite talpyklą, kad greičiau atsisiųstumėte į lankytojo naršyklę..

Laikydami savo pagrindinį puslapį liesą ir įsitikindami, kad visi failai, temos ir „WordPress“ programinė įranga yra visada atnaujinami, „WordPress“ atliksite greičiau. Patobulinkite optimizavimą ir naudokitės prieinamais papildiniais, kurie automatiškai optimizuoja jus. Atlikite šiuos veiksmus vengdami įprastų „WordPress“ atlikimo klaidų ir greitai pasieksite bei išlaikysite lankytojus savo „WordPress“ svetainėje..

Patobulinkite optimizavimą ir naudokitės prieinamais papildiniais, kurie automatiškai optimizuoja jus. Atlikite šiuos veiksmus išvengdami įprastų „WordPress“ veikimo klaidų ir greitai pasieksite bei išlaikysite lankytojus savo „WordPress“ svetainėje..

Ar turite kitų optimizuojančių gudrybių ir patarimų, kaip pagerinti „WordPress“ našumą? Kiek interneto įkėlimo greitis turi įtakos jūsų naršymo įpročiams? Žemiau pakomentuokite, kad pasidalytumėte šiomis ar visomis kitomis mintimis, kurios jums gali kilti apie šį tinklaraščio įrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me