7 чудових маркетингових цілей соціальних медіа, до яких потрібно прагнути

Першим кроком будь-якої маркетингової стратегії, включаючи маркетинг соціальних медіа, є визначення ваших цілей. Що ви очікуєте вийти зі своєї маркетингової стратегії соціальних медіа? Кожен бізнес відрізнятиметься, але ось деякі цілі, до яких зазвичай прагнуть компанії.


Примітка. Ви можете вибрати більше, ніж одну мету маркетингова стратегія соціальних медіа. Ключ – визначити, яку мету ви намагаєтеся досягти за допомогою кожної кампанії із соціальних медіа, яку ви запускаєте.

МЕТА 1: Поінформованість про бренд серед своїх клієнтів

Перша мета маркетингу соціальних медіа – просто повідомити вашим ідеальним клієнтам про те, що існує ваш бренд. У соціальних мережах існує безліч способів зробити це. Ось кілька способів, заснованих на топових соціальних мережах. Ми обговоримо більше тактики та інших соціальних мереж пізніше на кроці 2.

На Twitter, ви можете спілкуватися з ким завгодно, незалежно від того, чи стежать вони за вами. Тому ви можете знайти своїх ідеальних клієнтів і почати розмови з ними, надсилаючи їм публічні повідомлення, використовуючи їх @username. Вони можуть бути пов’язані з бізнесом або просто просто розвагою. Або ви помітите ваш бренд.

Маркетингова стратегія соціальних медіа

Ви також можете користуватися рекламою Twitter, щоб отримувати вміст, продукти та послуги перед ідеальними клієнтами.

На Facebook, ви можете спілкуватися зі своїми ідеальними клієнтами, ставши фанатом їх сторінки та коментуючи їх публікації за допомогою своєї сторінки у Facebook.

На даний момент ви не хочете рекламувати свої продукти чи послуги, а просто сприяєте цінним розмовам. Ви також можете використовувати особисті профілі відомих членів вашої компанії, щоб приєднатись до груп, де ваші ідеальні клієнти залучаються, і почати спілкуватися з ними там. Нарешті, ви також можете використовувати Facebook Ads, щоб отримати вміст, продукти та послуги перед ідеальними клієнтами.

Як рекламувати на LinkedIn

На LinkedIn, ви можете спілкуватися зі своїми ідеальними клієнтами, використовуючи особисті профілі, з’єднуючись із ними безпосередньо, через облікові записи Premium та InMails або взаємодіючи з ними у групах LinkedIn. Ви також можете використовувати LinkedIn Ads, щоб отримувати вміст, продукти та послуги перед ідеальними клієнтами.

Як бачите, побудувати обізнаність про свій бренд перед ідеальним клієнтом можна легко за допомогою соціальних мереж. А враховуючи, що ваші клієнти – це компанії, які вже в соціальних мережах намагаються підвищити рівень обізнаності перед своїми ідеальними клієнтами, у вас не буде проблем з їх пошуком та підвищенням обізнаності.

МЕТА 2: Визначення Вашого бренду як продуманого лідера у вашій галузі

Ще одна мета, що виходить на крок за межею поінформованості про ваш бренд – це створення бренду як лідера на думку вашої галузі. Скажімо, програмне забезпечення для ваших брендів у соціальних мережах. Ваш бренд хотів би бути визнаним лідером у галузі соціальних медіа. Для цього ви хочете створити цінний контент у різноманітних форматах.

Залежно від вашої галузі та ідеальних клієнтів, ці формати можуть включати публікації в блогах, електронні книги, доповіді, відео, вебінари, подкасти, інструменти, освітні програми та навіть сертифікати. Мета всього цього вмісту – продемонструвати знання та досвід вашого бренду у вашій галузі.

Контент-маркетингові ресурси для соціальних медіа

Звичайно, створення всього цього контенту – це одне. Переконатися, що вміст досягає вашого ідеального клієнта – це інше. Ось тут і грають соціальні медіа. Мережі соціальних медіа відіграють величезну роль у забезпеченні того, щоб ви могли досягти своїх ідеальних клієнтів із цінним вмістом, який утверджує вас як лідера на думку.

Більшість стратегії розповсюдження контенту в соціальних мережах залучіть суміш органічного обміну вмістом з мережею торгової марки, а також створіть цільову рекламу, яка забезпечує досягнення контентом ідеальних клієнтів. Залежно від типу контенту, контент також може бути використаний як спосіб не тільки підвищити свій статус лідера в галузі, але й допомогти вам створити потенційні клієнти.

Наприклад, не просто даруйте безкоштовний білий папір. Зробіть ідеальним клієнтом свою електронну адресу в обмін на нього, пов’язавши рекламні маркетингові реклами в соціальних мережах для цієї білої книги з цільовою сторінкою, розробленою спеціально для цієї білої книги.

Провідне покоління для маркетингу соціальних медіа

Якщо ви створили чудовий контент, це виграш для вас і для вас.

МЕТА 3: Створення трафіку на вашому веб-сайті

Незалежно від того, чим займається ваш бізнес, ви, ймовірно, не можете обійтися без відвідування вашого веб-сайту. Маркетинг соціальних медіа – це чудовий спосіб остаточного результату привернути трафік до вашого веб-сайту. Для початку майже кожна соціальна мережа дозволяє принаймні одне місце, де ви можете додати посилання на свій веб-сайт, якщо не більше. Особисті профілі, бізнес-сторінки – вони майже всі пропонують принаймні одне поле посилання на веб-сайт. Деякі поля пропозицій, які очевидно не посилаються на веб-сайти, але можуть бути використані для них.

Після посилань у ваших профілях у вас з’являться оновлення статусу із посиланнями на ваш вміст або поточні рекламні кампанії та рекламні кампанії в соціальних мережах із посиланнями на ваш вміст або поточні акції.

Потім, якщо вам справді пощастить, ви знайдете відповідні дискусії, де люди задають питання, на які можна відповісти за посиланням на ваш веб-сайт. Звичайно, іноді ви не можете отримати посилання, але якщо у вас є легко впізнаваний бренд, просто згадка досить хороша. Або, можливо, вам пощастить і отримаєте від своїх користувачів чудовий маркетинг з вуст у вуста!

Слова з вуст у Twitter

Важливо стежити за цими згадками і дякувати, коли це можливо, щоб люди захотіли продовжувати розповсюджувати слово про ваш бізнес.

МЕТА 4: Створення потенційних клієнтів для вашої торгової команди

Спочатку маркетинг соціальних медіа стосувався створення аудиторії та заохочення до залучення. Але потім підприємства починають говорити про рентабельність інвестицій. Вони хотіли побачити цифри, якими вони могли скористатись, щоб маркетингові дії в соціальних медіа прирівнювалися до вартості долара.

Один із способів зробити це – встановити як мету генерацію свинцю. Якщо ви можете створити потенційний потенціал із соціальних медіа для своєї торгової групи, ваша команда з продажу може в кінцевому рахунку відстежити цю позицію, так що якщо потенціал перетвориться на продаж, ви дізнаєтесь, чи ваш маркетинг соціальних медіа генерує рентабельність інвестицій.

Як ми вже згадували раніше, частина мети утвердження вашого бренду як лідера думки у вашій галузі також може бути об’єднана у покоління свинцю, створивши цінний вміст, до якого люди можуть потрапити, поділившись своєю інформацією з вами. Але певні мережі соціальних мереж пішли далі, щоб допомогти брендам досягти покоління.

Наприклад, у Facebook є форма для генерації свинцю для мобільних пристроїв, яку бренди можуть використовувати для збору потенційних клієнтів мобільних користувачів програми Facebook. Користувач починає натисканням на оголошення.

Оголошення BMW США на мобільному Facebook
Форма ведучого покоління BMW США на мобільному Facebook

Потім вони діляться своєю інформацією з брендом, не виходячи з програми Facebook.

Twitter має подібний варіант оголошення, але їх доступний як для настільних, так і для мобільних користувачів.

Реклама в Twitter, щоб отримати інформацію про користувачів

Одне клацання кнопки заклику до дії дозволить користувачеві Twitter ввести ім’я та адресу електронної пошти, пов’язані з обліковим записом Twitter, на який він увійшов, не залишаючи Twitter. Обидва варіанти з Facebook та Twitter повинні допомогти вам перетворити соціальну рекламу на потенційні клієнти, оскільки у вас менше шансів втратити їх між натисканням оголошення на вашу цільову сторінку.

МЕТА 5: Перетворення трафіку соціальних медіа у продаж на вашому веб-сайті

У типових послідовностях більшість підприємств намагаються це зробити конвертувати трафік із маркетингу соціальних медіа у потенційні клієнти, а потім конвертувати ці потенційні клієнти у продажі. Але це не завжди означає, що ви не можете конвертувати трафік соціальних медіа безпосередньо в продажі. Це лише питання про тип трафіку в соціальних мережах, який ви намагаєтеся конвертувати.

Facebook оголошення для меблів

Якщо ваша мета – перетворити трафік соціальних медіа в продажі, вам неодмінно захочеться зосередити увагу на соціальних мережах, які дозволяють рекламувати націлювання реклами – зокрема, Facebook та Twitter. Перенаправлення оголошень дозволить створювати рекламу для людей, які вже відвідали сторінки ваших товарів та послуг. По суті, ці оголошення нагадують людям про ваші товари та послуги та сподіваємось знову зайняти їх, щоб перетворити їх у покупців.

Це оголошення в Facebook було першим, що призвело людину до вашого веб-сайту? Ні. Але це те, що змусило їх придбати? Якщо це була остання кампанія, на яку натиснули перед покупкою, то ефективно, так.

Оголошення з перенацілюванням – це не єдиний спосіб. Facebook також пропонує власникам сторінок у вибраних категоріях можливість налаштувати магазини на своїх сторінках, щоб вони могли продавати фізичну продукцію на своїй сторінці. Єдина вартість бренду – плата за обробку кредитної картки.

Налаштування магазину на сторінці у Facebook

Якщо у вас немає вкладки “Магазин”, ви також можете рекламувати свої товари та послуги, закріпивши публікацію про них у верхній частині стіни у Facebook або в профілі в Twitter. Або зобразити їх на своїй обкладинці. Дуже багато можливих способів залучити відвідувачів із вашого соціального профілю до зацікавленості в покупці на вашому веб-сайті.

МЕТА 6: Керування питаннями передпродажного обслуговування та підтримкою клієнтів після продажу

Іноді справа не в тому, щоб продати, а скоріше, зробити досвід. Маркетинг соціальних медіа може допомогти бренду створити великий досвід для своїх клієнтів. Зокрема, B2B-бізнеси хочуть бути готовими відповідати на запитання своїх клієнтів до і після продажу, оскільки їхні клієнти – це підприємства, які вже звикли обробляти підтримку клієнтів у соціальних мережах.

Мало того, але бізнес очікує майже негайної реакції. Ось чому використання маркетингу соціальних медіа для створення чудового досвіду клієнтів протягом усієї подорожі клієнта та поза ним є метою, якою повинен прагнути кожен бізнес..

Взаємодія з клієнтами Toyota у Facebook

Важливим є усвідомлення того, що передпродажна та післяпродажна підтримка, можливо, потребуватиметься у багатьох соціальних мережах. Знову ж таки, все буде залежати від вашої галузі, галузі ваших клієнтів та соціальних платформ, якими вони найбільш комфортні.

У деяких випадках для вашого бренду може бути сенсом створити окремий обліковий запис спеціально для запитів щодо підтримки. Але незалежно від того, займаєтесь, обов’язково слідкуйте за питаннями та коментарями будь-де та в будь-який час. У Facebook вони можуть бути в публікаціях відвідувачів до вашої стіни або в коментарях до ваших останніх публікацій. У Twitter вони можуть у твітах із зазначенням вашого імені користувача або просто згадування вашого продукту. В інших мережах вони можуть знаходитись у темі або коментарях щодо вашого бренду чи продукту. Ось чому наступна мета настільки важлива.

МЕТА 7: Прослуховування управління репутацією бренда

Майже кожен бренд, будь то B2B чи B2C, повинен використовувати соціальні медіа для прослуховування та управління репутацією. Справа не в тому, що люди обов’язково будуть постійно говорити про тебе погані речі. Власне кажучи, багато брендів користуються хорошими речами, про які говорить про них їхня аудиторія в соціальних мережах, і використовують ці речі як соціальний доказ для продажу своїх продуктів та послуг.

На зворотному боці ви також можете опинитися на приймальному кінці розпущення соціальних медіа. Коли це станеться, ви можете, а може, не бути конкретно згаданим або позначеним тегом у публікації. Але якщо це публічно, ви хочете слухати, щоб ви могли позитивно відповісти.

Управління репутацією бренда у Twitter

Так само, як представник служби обслуговування клієнтів з розлюченим клієнтом всередині магазину, ваша робота полягатиме в тому, щоб спробувати розсіяти ситуацію. Визнайте проблему, вибачтесь і запропонуйте зробити все правильно. Навіть якщо ви не можете допомогти цій людині, ви просто продемонстрували чудові навички обслуговування клієнтів, і це може пройти довгий шлях з потенційними майбутніми клієнтами, які також можуть стежити за ситуацією. Або ви знову можете перетворити поганий досвід клієнта в хороший.

Якщо ви можете досягти навіть однієї з цих цілей за допомогою маркетингу в соціальних мережах, то ви впевнені, що відчуєте переваги, які соціальні медіа можуть надати вашому бізнесу.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map