7 puikūs socialinės žiniasklaidos rinkodaros tikslai

Pirmasis bet kurios rinkodaros strategijos, įskaitant socialinės medijos rinkodarą, žingsnis yra apibrėžti savo tikslus. Ko tikitės iš savo socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategijos? Kiekvienas verslas skirsis, tačiau čia yra keletas tikslų, kurių paprastai siekia įmonės.


Pastaba: savo tikslui galite pasirinkti daugiau nei vieną tikslą socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategija. Svarbiausia yra nustatyti, kokį tikslą bandai pasiekti su kiekviena pradėta socialinės žiniasklaidos kampanija.

1 TIKSLAS: prekės ženklo žinomumo didinimas tarp jūsų klientų

Pirmasis socialinės žiniasklaidos rinkodaros tikslas yra tiesiog informuoti savo idealius klientus apie jūsų prekės ženklo egzistavimą. Socialinėje žiniasklaidoje yra daugybė būdų, kaip tai padaryti. Čia yra keletas būdų, pagrįstų populiariausiais socialiniais tinklais. Daugiau taktikos ir kitų socialinių tinklų aptarsime vėliau 2 veiksme.

Įjungta „Twitter“, galite bendrauti su bet kuo, nepriklausomai nuo to, ar jie jus seka. Todėl galite rasti savo idealius klientus ir pradėti pokalbius su jais, siųsdami jiems viešas žinutes naudodami jų @ vartotojo vardą. Jie gali būti susiję su verslu arba tiesiog įdomūs. Bet kuris iš jų pastebės jūsų prekės ženklą.

Socialinės medijos rinkodaros strategija

Taip pat galite naudoti „Twitter“ skelbimus, kad pateiktumėte savo turinį, produktus ir paslaugas priešais savo idealius klientus.

Įjungta Facebook, galite bendrauti su savo idealiais klientais tapdami jų puslapio gerbėjais ir komentuodami jų įrašus naudodami „Facebook“ puslapį.

Šiuo metu nenorėtumėte reklamuoti savo produktų ar paslaugų, o tiesiog prisidėkite prie vertingų pokalbių. Taip pat galėtumėte naudoti asmeninius žinomų savo įmonės narių profilius, kad prisijungtumėte prie grupių, kuriose užsiima jūsų idealūs klientai, ir pradėkite su jais bendrauti. Galiausiai taip pat galite naudoti „Facebook“ skelbimus, kad pateiktumėte savo turinį, produktus ir paslaugas priešais savo idealius klientus.

Kaip reklamuotis „LinkedIn“

Įjungta „LinkedIn“, galite bendrauti su savo idealais klientais naudodamiesi asmeniniais profiliais, tiesiogiai susisiekdami su jais, naudodamiesi „Premium“ paskyromis ir „InMails“ arba bendraudami su jais „LinkedIn“ grupėse. Taip pat galite naudoti „LinkedIn“ skelbimus, kad pateiktumėte savo turinį, produktus ir paslaugas priešais savo idealius klientus.

Kaip matote, supratimą apie savo prekės ženklą prieš savo idealų klientą galima lengvai padaryti per socialinę žiniasklaidą. Ir turint omenyje, kad jūsų klientai yra verslai, kurie jau naudojasi socialine žiniasklaida, stengdamiesi geriau įsisąmoninti savo idealius klientus, jums nebus sunku juos rasti ir ugdyti supratimą apie save.

2 TIKSLAS: įtvirtinkite savo prekės ženklą kaip minties lyderį savo pramonėje

Kitas tikslas, peržengiantis jūsų prekės ženklo žinomumą, yra jūsų prekės ženklo įsitvirtinimas kaip jūsų pramonės minties lyderiu. Tarkime, kad jūsų prekės ženklo socialinės žiniasklaidos programinė įranga. Jūsų prekės ženklas norėtų būti pripažintas kaip minties lyderis socialinės žiniasklaidos pramonėje. Norėdami tai padaryti, norėtumėte sukurti įvairių formatų vertingą turinį.

Atsižvelgiant į jūsų pramonės šaką ir idealius klientus, šie formatai gali apimti tinklaraščių įrašus, el. Knygas, baltąsias knygas, vaizdo įrašus, internetinius seminarus, internetines transliacijas, įrankius, švietimo programas ir net sertifikatus. Viso to turinio tikslas būtų parodyti savo prekės ženklo žinias ir kompetenciją jūsų pramonėje.

Socialinės medijos turinio rinkodaros ištekliai

Žinoma, sukurti visą tą turinį yra vienas dalykas. Kitas dalykas yra įsitikinti, kad turinys pasiekia jūsų idealų klientą. Štai kur pradeda veikti socialinė žiniasklaida. Socialinės žiniasklaidos tinklai vaidina didžiulį vaidmenį užtikrindami, kad galite pasiekti savo idealius klientus naudingu turiniu, kuris apibūdina jus kaip minčių lyderį.

Dauguma socialinės medijos turinio platinimo strategijos tai yra organinio turinio dalijimosi su prekės ženklo tinklu derinimas, taip pat tikslinių skelbimų kūrimas, užtikrinantis, kad turinys pasiektų idealius prekės ženklo klientus. Priklausomai nuo turinio tipo, turinys taip pat gali būti naudojamas kaip būdas ne tik pagerinti savo, kaip minties lyderio, statusą jūsų pramonėje, bet ir padėti generuoti potencialius klientus.

Pvz., Ne tik dovanokite nemokamą baltą popierių. Priverskite savo idealų klientą pateikti savo el. Pašto adresą mainais į jį, susiedami bet kokias tos medijos rinkodaros kampanijas socialinėje žiniasklaidoje su nukreipimo puslapiu, sukurtu būtent tam baltajam popieriui..

Švininė socialinės žiniasklaidos rinkodara

Jei sukūrėte puikų turinį, tai naudinga tiek jums, tiek naujam klientui.

3 tikslas: srauto į savo svetainę generavimas

Nesvarbu, ką daro jūsų verslas, greičiausiai to negalite padaryti be srauto į savo svetainę. Socialinės medijos rinkodara yra puikus būdas galiausiai pritraukti srautą į savo svetainę. Pradedantiesiems beveik kiekviename socialiniame tinkle yra bent viena vieta, kur galite pridėti nuorodą į savo svetainę, jei ne daugiau. Asmeniniai profiliai, verslo puslapiai – jie beveik visi siūlo bent vieną svetainės nuorodos lauką. Kai kurie pasiūlymų laukai, kurie akivaizdžiai nėra skirti tinklalapių nuorodoms, tačiau gali būti naudojami jiems.

Po nuorodų profiliuose turite būsenos atnaujinimus su nuorodomis į jūsų turinį arba dabartines reklamas ir socialinės žiniasklaidos skelbimų kampanijas su nuorodomis į jūsų turinį arba dabartines reklamas..

Tuomet, jei jums tikrai pasisekė, rasite tinkamų diskusijų, kuriose žmonės užduoda klausimus, į kuriuos galima atsakyti pateikiant nuorodą į jūsų svetainę. Žinoma, kartais galite negauti nuorodos, tačiau jei turite lengvai atpažįstamą prekės ženklą, tiesiog pakanka paminėti. Arba jums gali pasisekti ir gauti puikių žodžių rinkodaros iš savo vartotojų!

Žodžiu, „Twitter“

Svarbu budėti ieškant tokio pobūdžio minėjimų ir, kai įmanoma, pasakyti ačiū, kad žmonės norėtų ir toliau skleisti informaciją apie jūsų verslą..

4 TIKSLAS: potencialių klientų generavimas jūsų pardavimo komandai

Iš pradžių socialinės žiniasklaidos rinkodara buvo susijusi su auditorijos formavimu ir įsitraukimu. Bet tada įmonės pradeda kalbėti apie IG. Jie norėjo pamatyti skaičius, kuriuos jie galėtų naudoti, kad socialinės žiniasklaidos rinkodaros veikla prilygtų dolerio vertei.

Vienas iš būdų tai padaryti yra švino kartos nustatymas kaip tikslą. Jei savo pardavimų komandai galite sugeneruoti potencialų klientą iš socialinės žiniasklaidos, jūsų pardavimo komanda galiausiai gali tą potencialų klientą sekti taip, kad jei potencialus klientas virsta pardavimu, jūs žinosite, ar jūsų socialinės žiniasklaidos rinkodara sukuria IG.

Kaip jau minėjome anksčiau, dalį tikslo įtvirtinti savo prekės ženklą kaip savo pramonės minties lyderį taip pat galima sujungti į švino generavimą sukuriant vertingą turinį, į kurį žmonės gali patekti pasidalinę savo informacija su jumis. Tačiau tam tikri socialinės žiniasklaidos tinklai nuėjo dar labiau, kad padėtų prekės ženklams sukurti pirmaujančią kartą.

Pvz., „Facebook“ yra mobiliųjų klientų generavimo forma, kurią prekės ženklai gali naudoti norėdami fiksuoti „Facebook“ programos mobiliųjų naudotojų potencialius klientus. Vartotojas pradeda bakstelėdamas skelbimą.

„BMW USA“ skelbimas „Facebook“ mobiliajame telefone
BMW USA švino kartos forma „Facebook“ mobiliajame telefone

Tada jie dalijasi savo informacija su prekės ženklu nepalikdami „Facebook“ programos.

„Twitter“ yra panaši skelbimo parinktis, tačiau jas gali naudoti tiek stalinių, tiek mobiliųjų įrenginių vartotojai.

„Twitter“ skelbimas skirtas vartotojams gauti informaciją

Vienu mygtuko raginimo veikti spustelėjimu „Twitter“ vartotojas galės pateikti vardą ir el. Pašto adresą, susietą su „Twitter“ paskyra, į kurią jie šiuo metu yra prisijungę, neišėję iš „Twitter“. Abi „Facebook“ ir „Twitter“ parinktys turėtų padėti konvertuoti socialinius skelbimus į potencialius klientus, nes turite mažiau galimybių juos prarasti tarp paspaudimo iš skelbimo į nukreipimo puslapį..

5 TIKSLAS: Socialinės medijos srauto pavertimas pardavimu jūsų svetainėje

Įprastuose kanaluose dauguma verslų bandys srautą iš socialinės žiniasklaidos rinkodaros paverskite potencialiais klientais, ir tada konvertuokite tuos klientus į pardavimus. Bet tai ne visada reiškia, kad negalite tiesiogiai konvertuoti socialinės medijos srauto į pardavimą. Tai priklauso tik nuo socialinės medijos srauto, kurį bandote konvertuoti, rūšies.

„Facebook“ skelbimas apie baldus

Jei jūsų tikslas yra paversti socialinės žiniasklaidos srautą pardavimais, jūs tikrai norėsite sutelkti dėmesį į socialinius tinklus, kurie leidžia pakartotinai nukreipti skelbimus – ypač „Facebook“ ir „Twitter“. Jei vėl pritaikysite skelbimus, galėsite kurti skelbimus žmonėms, kurie jau apsilankė jūsų produktų ir paslaugų puslapiuose. Iš esmės šie skelbimai primins žmonėms apie jūsų gaminius ir paslaugas ir, tikiuosi, sudomins juos pakankamai, kad jie taptų pirkėjais.

Ar tas „Facebook“ skelbimas buvo pirmasis dalykas, kuris nukreipė žmogų į jūsų svetainę? Ne. Bet ar būtent tai paskatino juos pirkti? Jei tai buvo paskutinė kampanija, kurią jie spustelėjo prieš pirkdami, tada iš tikrųjų taip.

Skelbimų pakartotinis taikymas taip pat nėra vienintelis būdas. „Facebook“ taip pat siūlo tam tikrų kategorijų puslapių savininkams galimybę įkurti parduotuves savo puslapiuose, kad jie galėtų parduoti fizinius produktus savo puslapyje. Vienintelės prekės ženklo išlaidos yra kredito kortelės apdorojimo mokestis.

Parduotuvės įkūrimas „Facebook“ puslapyje

Jei neturite skirtuko Parduotuvė, taip pat galite reklamuoti savo produktus ir paslaugas, pridėdami apie juos „Facebook“ sienos viršuje arba profilį „Twitter“. Arba nurodykite juos viršelio nuotraukoje. Daugybė galimų būdų pritraukti lankytojus iš savo socialinio profilio domėtis pirkimu jūsų svetainėje.

6 TIKSLAS: Klausimų, susijusių su pardavimu prieš pardavimą, ir klientų aptarnavimo po pardavimo valdymas

Kartais ne visada reikia parduoti, o patirti. Socialinės medijos rinkodara gali padėti prekės ženklui sukurti puiki patirtis savo klientams. Visų pirma B2B įmonės norės būti pasirengusios atsakyti į klausimus prieš pirkdami ir parduodant savo klientus, nes jų klientai yra verslai, kurie jau įpratę tvarkyti klientų palaikymą socialinėje žiniasklaidoje..

Ne tik tai, bet ir įmonės tikėsis beveik greito reagavimo. Štai kodėl kiekvienos įmonės tikslas turėtų būti socialinės žiniasklaidos rinkodara, kad būtų sukurta puiki klientų patirtis visos kliento kelionės metu ir už jos ribų..

„Toyota“ klientų aptarnavimo sąveika „Facebook“

Svarbiausias dalykas yra žinoti, kad palaikymą prieš pardavimą ir po pardavimo gali tekti teikti keliuose socialiniuose tinkluose. Vėlgi, viskas priklausys nuo jūsų pramonės, jūsų klientų pramonės ir socialinių platformų, kuriomis jiems patogiausia naudotis.

Kai kuriais atvejais jūsų prekės ženklui gali būti prasminga sukurti atskirą paskyrą, skirtą palaikymo užklausoms. Bet neatsižvelgiant į tai, ar darote tai, būtina bet kada ir visada ieškoti klausimų ir komentarų. „Facebook“ tinkle jie gali būti lankytojų žinutėse prie jūsų sienos arba komentaruose apie naujausius jūsų įrašus. „Twitter“ tinkle jie gali būti tviteryje, kuriame nurodomas jūsų vartotojo vardas arba tiesiog paminimas jūsų produktas. Kituose tinkluose jie gali būti jūsų prekės ženklo ar produkto komentarų gijoje ar grupėje. Būtent todėl kitas tikslas yra toks svarbus.

7 TIKSLAS: Prekės ženklo reputacijos valdymo klausymas

Beveik kiekvienas prekės ženklas, nesvarbu, ar esate B2B, ar B2C, turėtų naudoti socialinę mediją klausydamiesi ir naudodamasis reputacijos valdymas. Taip nėra, kad žmonės visą laiką būtinai sakys blogus dalykus apie jus. Tiesą sakant, daugelis prekės ženklų naudojasi geriausiais dalykais, apie kuriuos sako jų socialinės žiniasklaidos auditorija, ir parduoda tuos produktus bei paslaugas kaip socialinį įrodymą..

Jūs taip pat galėtumėte būti socialinės žiniasklaidos, sklandančios, gavimo vietoje. Kai tai atsitiks, galite būti konkrečiai paminėti ar nepažymėti įraše. Bet jei tai vieša, norėsite klausytis, kad galėtumėte pateikti teigiamą atsakymą.

Prekės ženklo reputacijos valdymas „Twitter“

Panašiai kaip klientų aptarnavimo atstovas su piktu klientu parduotuvėje, jūsų darbas bus bandyti išsklaidyti situaciją. Pripažinkite problemą, atsiprašykite ir pasiūlykite viską sutvarkyti. Net jei negalite padėti tam asmeniui, jūs tiesiog pademonstravote puikius klientų aptarnavimo įgūdžius, ir tai gali nuveikti daug su potencialiais būsimais klientais, kurie taip pat gali stebėti situaciją. Arba vėl galite paversti blogą kliento patirtį gerąja.

Jei galite pasiekti net vieną iš šių tikslų naudodamiesi savo socialinės žiniasklaidos rinkodara, tada tikrai jaučiate naudą, kurią socialinė žiniasklaida gali suteikti jūsų verslui.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map