Top 48 blogów poświęconych projektowaniu stron internetowych Wszyscy projektanci i programiści muszą przestrzegać

Szukasz sposobów na ulepszenie swojej gry, jeśli chodzi o tworzenie i projektowanie stron internetowych? Niektórzy z najlepszych ekspertów na świecie oferują bezpłatne porady i przykłady. Porada jest łatwa do znalezienia. Publikują to na swoich blogach.


Ale kto jest najlepszy? Szukaliśmy Ciebie. Oto lista 50 najlepszych blogów dla projektantów i programistów stron internetowych. Powiemy Ci, co sprawia, że ​​każdy z nich jest niesamowitym zasobem. Znajdziesz również nasze typy dla 3 artykułów, które musisz przeczytać.

1. speckyboy

Scenariusz: Paul Andrew i jego zespół

speckyboy

Co znajdziesz: Blog w stylu magazynu wypełniony samouczkami, technikami i zasobami. Posty obejmują projektowanie i rozwój stron internetowych, projektowanie graficzne i reklamę. Współautorzy wybierają swoje ulubione style projektowania i wyjaśniają dlaczego. Korzystasz z tego, co obecnie zyskuje popularność w projektowaniu witryn.

Przeczytasz o technologiach, które za tym stoją. Artykuły zostały napisane z myślą o niezależnych projektantach stron internetowych. Jeśli podoba Ci się to, co czytasz, subskrybuj cotygodniowy biuletyn. Jest to zestaw przydatnych narzędzi i artykułów ze społeczności projektantów.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @speckyboy

2). Sześć wersji

Sześć wersji

Scenariusz: Jacob Gube

Co znajdziesz: Nie daj się zwieść minimalistycznemu projektowi z podstawową listą tytułów na stronie głównej. Artykuły są bogate w grafikę, gdy wskoczysz do środka. Jacob i autorzy postów gości mieszają to z artykułami, przewodnikami i samouczkami. Rozwijane menu na stronie indeksu prowadzi do głównych kategorii. Możesz przejść do tego, co chcesz przeczytać. Nie przeocz Gratisy Sekcja. To skarbnica użytecznych elementów projektu.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @sixrevisions

3). A List Apart

A List Apart

Scenariusz:L. Jeffrey Zeldman i jego zespół
Co znajdziesz:Dobry blog potrzebuje głosu, ale nie należy go przesadzać. Ta strona znalazła najsłodsze miejsce. Zaczęło się od listy mailingowej w 1997 roku, a w następnym roku przeszło na stronę internetową. Inteligentne i zabawne artykuły koncentrują się na standardach i najlepszych praktykach.

Istnieje 6 głównych kategorii tematycznych. Każda z nich jest dalej podzielona na podkategorie. Docenisz pomoc. Istnieje ponad 1750 artykułów. Obejmują one od twardych porad technicznych po sugestie ożywienia kreatywności.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać:@alistapart

4. SitePoint

SitePoint

Scenariusz:Mark Harbottle i Matt Mickiewicz oraz ich zespół.

Co znajdzieszPonad 30 osób pracuje nad tym, abyś znalazł treści na tej stronie. Są profesjonalnymi programistami, projektantami i programistami. Zostaniesz powitany kafelkiem bieżących tematów. Poziomy pasek u góry pomaga dotrzeć do określonych kategorii tematycznych.

Kliknij kategorię, a pod nią pojawi się podkategoria. Kieruj się tutaj, jeśli jesteś przedsiębiorcą, który chce pogłębić wiedzę na temat projektowania i rozwoju witryn internetowych. Witryna oferuje tysiące samouczków wideo i eBooków za opłatą członkowską.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać:@sitepointdotcom

5. Magazyn zasobów internetowych

Magazyn zasobów internetowych

Scenariusz: Wielu współautorów

Co znajdziesz:Jest to zbiór głównie bezpłatnych zasobów do projektowania i tworzenia stron internetowych. Zostało założone w 2007 roku przez Umuta Muhaddisoglu. Przekazał go Bradowi Waylandowi, który również zarządza DesignM. Witryna nie jest blogiem, ale jest popularnym miejscem do korzystania z Internetu za darmo.

Niektóre artykuły mają krótkie wprowadzenie. Większość jednak prowadzi cię bezpośrednio do zasobu. Ponad 800 000 odwiedzających miesięcznie szuka tu inspiracji. Wyszukaj według kategorii lub sprawdź trendy.

Artykuły do ​​przeczytania:

6. Linia25

Linia25

Scenariusz:Iggy

Co znajdziesz:Jedna osoba jest kuratorką tego bloga. Ma dobre oko na przykłady i samouczki, które pomogą Ci nauczyć się nowych technik. Istnieją trzy główne kategorie. The Artykuły kategoria oferuje recenzje trendów w projektowaniu stron internetowych. Są też wywiady z guru projektowania stron internetowych.

The Inspiracja kategoria zawiera „witrynę tygodnia”, która często opiera się na temacie lub stylu. The Poradniki kategoria zasługuje na swoją nazwę, z dużą pomocą dla użytkowników WordPress.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @ line25blog

7. Smashing Magazine

Smashing Magazine

Scenariusz: Witalij Friedman

Co znajdziesz:Dołącz do ponad 181 000 osób, które zapisały się na newsletter. Następnie zapoznaj się z obszerną kolekcją zasobów projektowych na tej stronie. Istnieje 6 głównych kategorii, a każda ma kuratora. Otrzymasz wskazówki, porady i pomysły na Kodowanie.

Poznaj zasady projektowania stron internetowych i odkryj inspirujące przykłady w zakresie projektowania. Bądź na bieżąco z pojawiającymi się praktykami w mobilny. Ucz się z samouczków lub zdobywaj darmowe zasoby Grafika. Bądź na bieżąco z najlepszymi praktykami Projektowanie UX. Jest nawet kategoria dla WordPress.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @smashingmag

8. Następna sieć

Następna sieć

Scenariusz: Wielu współautorów

Co znajdziesz:To jedna z największych publikacji internetowych na świecie. Znajdziesz najnowsze wiadomości na temat projektowania i tworzenia stron internetowych, ale tematy wykraczają daleko poza. The Twórczy kategoria oferuje pomocny zbiór artykułów na temat projektowania i tworzenia stron internetowych.

Znajdziesz również historie o nowych uruchomieniach i aktualizacjach oprogramowania w Uruchomić Kategoria. I wiesz, co mówią o całej pracy i żadnej zabawie. Kiedy nadejdzie czas na przerwę, udaj się do Rozpraszać.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @TheNextWeb

9. Kreatywny Bloq

Kreatywny Bloq

Scenariusz: Dan Oliver i jego zespół

Co znajdziesz: Na tej stronie internetowej znajduje się wiele spostrzeżeń, wskazówek twórczych i inspiracji. Znajdziesz także artykuły o renderowaniu 3D, produktach audiowizualnych i brandingu. Jeśli szukasz pomocy w projektowaniu lub rozwoju witryny, pozostań w główna kategoria.

Gromadzi dla Ciebie najnowsze posty, z najnowszymi na górze. Creative Bloq jest częścią Future Group. Ma także brytyjskie strony internetowe z muzyką, rozrywką i technologią.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @CreativeBloq

10. Hongkiat

Hongkiat

Scenariusz: Hongkiat Lim i jego zespół

Co znajdziesz: Ta strona jest ulubiona dla projektantów, blogerów i programistów. Zespół redakcyjny przygotowuje najnowszą kolekcję porad, sztuczek, samouczków i narzędzi. Istnieje również odpowiednia równowaga artykułów na temat gadżetów, aplikacji i nowych technologii.

Pozioma nawigacja w górnej części witryny umożliwia dostęp do głównych kategorii witryny. Twoim głównym zainteresowaniem będzie Design / Dev. Jeśli jesteś zajęty, zapisz się na codzienny e-mail.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @hongkiat

11. Design Shack

Design Shack

Scenariusz: David Appleyard i jego zespół

Co znajdziesz: Nauka projektowania i tworzenia stron internetowych pomaga czerpać inspirację. To właśnie robi ten blog najlepiej. To wizytówka projektowania. Artykuły uczą Cię technik, dzięki którym możesz zrobić to samo dla swojej witryny.

Dwie główne kategorie prowadzą do kolekcji przykładów projektowania. The Galeria. Jeśli jesteś zajęty, zapisz się na codzienny e-mail. Kategoria pozwala wybrać główny kolor, który chcesz zobaczyć w wyszukiwaniu. Najnowsze posty znajdziesz pod Artykuły Kategoria.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @designshack

12. DESIGN Taxi

DESIGN Taxi

Scenariusz: Wielu współautorów

Co znajdziesz:Ta strona zyskała wiele pochwał od więcej niż odwiedzających. Magazyn Forbes wymienia go jako jeden z 5 najlepszych witryn podążających za kreatywnością i designem. Treść, którą znajdziesz, to coś więcej niż tylko artykuły na temat projektowania i tworzenia stron internetowych.

Może nie stać się Twoim najlepszym wyborem zasobów, ale nigdy Cię nie zainspiruje. Najlepszym sposobem na znalezienie najnowszych artykułów na temat projektowania i tworzenia stron internetowych jest skorzystanie z funkcji wyszukiwania. Jest na górze strony.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @designtaxi

13. David Walsh

David Walsh

Scenariusz:David Walsh

Co znajdziesz:David Walsh jest blogerem, mówcą i twórcą stron internetowych. 30-letni inżynier oprogramowania pochodzi z Madison, Wisconsin. Używa swojego bloga do wydawania informacji i samouczków na temat tworzenia stron internetowych. Artykuły Davida nie pomogą ci w projektowaniu.

Ale jego pisanie o technicznej stronie stron jest łatwe do zrozumienia. Tematy dzielą się na szerokie kategorie, ale wszystko zindeksował. Możesz uruchomić wyszukiwanie u góry strony głównej, aby sprawdzić, czy napisał o czymś, co Cię interesuje.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @davidwalshblog

14. Enovato Tuts+

Enovato Tuts +

Scenariusz:Wielu współautorów

Co znajdziesz:To tylko jeden z obszarów Enovato, który jest wiodącym rynkiem dla kreatywnych zasobów. Społeczność internetowa złożona z ponad 6 milionów ludzi wnosi wkład w ekosystem Enovato. Obszar Tuts + zawiera bibliotekę ponad 21 000 bezpłatnych samouczków.

Tylko ponad 700 kursów wideo. Najlepszym miejscem do znalezienia pomocy w projektowaniu stron internetowych i rozwoju jest udanie się do pełny indeks. Wymagany jest dostęp do całej biblioteki rekrutacja na bezpłatny okres próbny.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @tutsplus

15. OneExtraPixel

OneExtraPixel

Scenariusz:Wielu współautorów

Co znajdziesz:Ta strona pochodzi z Singapuru. Personel zbiera i udostępnia przydatne wskazówki, samouczki i zasoby. Uważają się za „cyfrowy plac zabaw”. Zrozumiesz dlaczego przy odrobinie eksploracji. Pole u góry strony głównej pokazuje artykuły, które są teraz popularne.

Rozwijane menu w lewym górnym rogu oferuje wygodny sposób nawigacji. Użyj go, aby znaleźć określone obszary zainteresowania. OXP nie jest tak hojny z gratisami jak inne strony. To dlatego, że dążą do jakości.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać:@onextrapixel

16. Stoyan jest phpied

Stoyan jest phpied

Scenariusz:Stoyan Stefanov

Co znajdziesz:Wejdź na tę stronę, aby uzyskać informacje na temat rozwoju witryny i zasoby. Otrzymasz informacje od wykwalifikowanego eksperta. Stoyan jest autorem 4 książek. Jednej rzeczy, której nie znajdziesz na tym blogu, jest dużo grafiki. To dlatego, że w Stoyan chodzi o kod.

Znajdziesz przydatne przykłady kodu do wykorzystania przy tworzeniu witryny. Nie jest płodnym plakatem, ale nawet jego artykuły z poprzednich lat są nadal przydatne.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać:@stoyanstefanov

17. WebAppers

WebAppers

Scenariusz:Ray Cheung

Co znajdziesz:Twórca tej strony ma rację. Istnieją setki tysięcy zasobów online. Kto ma czas szukać? On i jego współpracownicy wybierają najlepsze zasoby. Znajdziesz posortowaną kolekcję bezpłatnych ikon, zdjęć stockowych i czcionek.

Odkryjesz także komponenty JavaScript i Ajax, a także wtyczki do witryn. Po prawej stronie strony głównej znajdują się tabele z kategoriami i tematami.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @webappers

18. Zaprojektuj swoją drogę

Zaprojektuj swoją drogę

Scenariusz:Bogdan Sandu

Co znajdziesz:Projektowanie stron internetowych jest pasją Bogdana. Pisze o tym tutaj na swoim blogu. Używa prostego i zrozumiałego języka, aby wyrazić swoje zdanie. Bogdan dzieli swoje posty na 5 kategorii w pasku nawigacyjnym u góry strony głównej. Poniżej zamieszcza najnowsze posty.

Kiedy dzieli się ratunek, Bogdan poświęca czas na wyjaśnienie, dlaczego, i podaje przykłady, w jaki sposób możesz go użyć. Możesz subskrybować jego cotygodniową aktualizację e-mail.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @boogiesbc

19. Domek na drzewie

Domek na drzewie

Scenariusz:Wielu współautorów

Co znajdziesz:Założyciele tej witryny uważają, że edukacja technologiczna powinna być dostępna dla wszystkich. Oferuje ponad 220 kursów online. Pełny dostęp do strony wymaga płatnego członkostwa, ale możesz zapisać się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny.

Przejdź od zerowej wiedzy do budowy kompletnej strony internetowej z tą edukacyjną stroną internetową. Są też treści dla ekspertów, którzy chcą przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom. Przejrzyj kurs biblioteka dla zajęć online, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @domek na drzewie

20. Webmonkey

Webmonkey

Scenariusz:Wielu współautorów

Co znajdziesz:To jest Przewodowy filia strony internetowej. Historie o projektowaniu i tworzeniu stron internetowych trafiają do Webmonkey. Cztery główne kategorie dzielą się dalej, aby skierować Cię do artykułów. W sekcji u góry po prawej stronie strony głównej znajdują się najlepsze typy.

Przejdź do kategorii Referencje, aby uzyskać pomocny zbiór zasobów. Są one tworzone, aby umożliwić ci wycinanie i wklejanie kodu potrzebnego do Twojej witryny.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać:@webmonkey

21. 24 sposoby

24 sposoby

Scenariusz: Drew McLellan i wielu współpracowników

Co znajdziesz:Pierwsze wrażenie z tego bloga może brzmieć: „Nie ma nic aktualnego!” 24 Ways publikuje tylko 24 dni w roku. Drew McLellan rozpoczął tę coroczną tradycję w 2005 roku. Postanowił blogować coś, co nazywa „kalendarzem adwentowym dla maniaków internetu”.

Przez 24 dni każdego grudnia na blogu znajduje się codzienny post na temat projektowania i rozwoju stron internetowych. Wszystko, co znajdziesz, ma datę z poprzedniego roku. Są to prognozy na nadchodzący rok. Uzyskaj dostęp do zwijanego menu po prawej stronie u góry, aby wyświetlić menu archiwów.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać:@ 24ways

22. eJohn

eJohn

Scenariusz: John Resig

Co znajdziesz:To może być osobisty blog Johna, ale chodzi o rozwój witryny. Jest inżynierem w hKhan Academy i twórca Biblioteka JavaScript jQuery. John napisał dwie książki. Pro JavaScript Techniques i Sekrety ninja JavaScript.

Najlepszym sposobem na docenienie zasobów na tej stronie jest przewijanie postów. To także jedyny sposób. John nie oferuje kategorii tematów ani funkcji wyszukiwania. Możesz zobaczyć, co jeszcze porabia, jeśli przeskoczysz do niego Strona główna.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać:@jeresig

23. FROMDEV

FROMDEV

Scenariusz: Sachin

Co znajdziesz:To kolejny osobisty blog. Sachin mówi, że powodem, dla którego bloguje, jest dzielenie się wiedzą z innymi programistami. Twoja nagroda to zbiór artykułów z linkami do innych zasobów. Sachin odpowie, jeśli skomentujesz post. Kategorie przedmiotów pojawiają się rozwijane menu.

Na stronie głównej znajduje się sekcja, w której możesz zobaczyć, które artykuły przyciągają uwagę. Jeśli masz ochotę na przygodę, skorzystaj z Zaskocz mnie połączyć.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać:@FromDev

24. wiget

wiget

Scenariusz:Wielu współautorów

Co znajdziesz:Blog viget to miejsce, w którym zespół programistów i projektantów stron internetowych dzieli się swoją mądrością. W viget jest duży zespół, więc artykuły oferują szeroki zakres informacji. Witryna dzieli je na 5 głównych kategorii.

Najnowsze posty pojawiają się na stronie głównej. Każdy artykuł kończy się sugerowanym linkiem, aby przeczytać więcej na ten temat. Jeśli podoba Ci się ten post, znajdziesz również link do autora.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @viget

25. Ściana projektanta stron internetowych

Ściana projektanta stron internetowych

Scenariusz:Nick La

Co znajdziesz:Nick nie jest płodnym blogerem. Prawdopodobnie dlatego, że Nick również biegnie N.Design Studio, Themify, IconDock, i Najlepsza galeria internetowa. Kiedy publikuje aktualizację na Web Designer Wall, chodzi o projektowanie stron internetowych. To przydatne repozytorium samouczków i pomysłów na inspirację.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @nickla

26. Cyfrowa telepatia

Cyfrowa telepatia

Scenariusz:Wielu współautorów

Co znajdziesz: Elegancki! To jedno słowo, które podsumowuje blog od tego produktu i firmy projektowej UX. To, czego nauczyli się projektanci, wpływa na układ i funkcję bloga. Każdy post Cię edukuje i inspiruje. Chodzi o proste rozwiązania złożonych problemów.

Z telepatii cyfrowej można się wiele nauczyć. Kategorie pomagają znaleźć określone tematy. Dowiedz się, co Digital Telepathy nazywa „The Reading List”. To jest ich rekomendacja najlepszych postów.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @dtelepathy

27. Designrfix

Designrfix

Scenariusz:Wielu współautorów

Co znajdziesz: Chodzi o udostępnianie tej grupie autorów blogów. Ich celem jest stworzenie społeczności mniej samolubnej w kwestii projektowania. Każdy post jest przemyślaną pomocą techniki i inspiracji. Nic dziwnego, że Inspiracja kategoria ma najwięcej treści.

The Oferty kategoria ma więcej niż oferty dotyczące oprogramowania do projektowania i tworzenia stron internetowych. Udaj się tam, aby zobaczyć, co jest naukowy i nowy. Obszar po prawej stronie strony głównej pokazuje trendy.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać:@Designrfix

28. Księga projektowa

Księga projektowa

Scenariusz:Wielu współautorów

Co znajdziesz: Ta witryna oparta na blogach oferuje najświeższe informacje i recenzje dotyczące narzędzi do projektowania i programowania witryn. Podczas gdy niektóre posty są promocjami, Opinie kategoria oferuje uczciwe oceny oprogramowania. Możesz znaleźć zalety i wady CMS na swojej krótkiej liście.

The Podkategoria narzędzi daje ci wgląd w to, czego używają programiści, aby pozostać produktywnym. Udaj się do Podkategoria portfela kiedy potrzebujesz inspiracji projektowej.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać:@webdesignledger

29. Magazyn projektantów stron internetowych

Magazyn projektantów stron internetowych

Scenariusz:Wielu współautorów

Co znajdziesz: Na tej stronie rzeczy stają się coraz większe i lepsze. Blog koncentrował się na nowościach, technikach i zasobach związanych z projektowaniem stron internetowych. Teraz został rozbudowany o kompleksowe centrum treści. Prawie 750 000 subskrybentów udaje się tutaj, aby znaleźć narzędzia, ogłoszenia o produktach i wiele gratisów.

Przejdź do treści projektowych i programistycznych za pomocą głównego linku kategorii Blog u góry. Gratisy są obok. Web Designer Depot ma duży biblioteka wideo wywiadów, rozmów konferencyjnych i samouczków.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać:@DesignerDepot

30. Przepełnienie kreacji

Przepełnienie kreacji

Scenariusz:Wielu współautorów

Co znajdziesz: „Kreatywny” jest częścią jego nazwy. Ta strona internetowa skłania się bardziej w stronę projektowania. Najlepsze nazwiska w tej dziedzinie dzielą się poradami w pomocnych artykułach. Jest duży Poradniki Kategoria. Znajdziesz szczegółowe instrukcje tworzenia wizualnej magii dla swojej witryny.

Udaj się do Archiwa znaleźć coś, czego nie możesz znaleźć. Creative Overflow zachowuje wszystko prezenty w jednym miejscu. Są oddzielone od gratisy.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać:@creativeofblog

31. PO PROSTU Kreatywny

PO PROSTU Kreatywny

Scenariusz: Jacob Cass

Co znajdziesz:Założyciel JUST Creative korzysta ze swojego osobistego bloga, aby mówić o projektowaniu stron internetowych. Publikuje podczas podróży po świecie jako cyfrowy koczownik. Znajdziesz kilka artykułów na temat tworzenia witryn.

Pamiętaj jednak, że Jacob jest projektantem. On wie o czym mówi. Jakub wygrał wiele nagrody za wzornictwo. Nie używa kategorii do poruszania się po swoich postach. Najlepszą opcją jest skorzystanie z okna wyszukiwania, aby znaleźć tematy.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać:@justcreative

32. Projekt Vandelay

Projekt Vandelay

Scenariusz: Wielu współautorów

Co znajdziesz: Potrzeba odpowiednich narzędzi, aby Twoja firma odniosła sukces. Ta grupa projektowa używa swoich postów na blogu do edukowania i informowania. Wiadomości dzielą się nowościami i trendami w projektowaniu. Strona zawiera także tysiące grafik. Wiele, ale nie wszystkie, są bezpłatne.

Jeśli potrzebujesz motywu WordPress, może to być witryna, którą chciałeś znaleźć. Oni mają darmowe pobieranie. Najnowsze posty prezentują się w formie kafelków na stronie głównej.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @VandelayDesign

33. Szwajcarska panna

Szwajcarska panna

Scenariusz: Tina Roth Eisenberg

Co znajdziesz: Tina publikuje posty na tym blogu od 2005 roku. Zaczęło się jako wizualne archiwum, ale stało się popularnym czasopismem poświęconym projektowaniu online. Witryna odwiedza ponad milion unikalnych użytkowników miesięcznie. Tina nie używa kategorii w taki sam sposób, jak inne witryny projektowe i programistyczne.

Ma filtr u góry strony głównej. Warto poznać jej podejście do przedmiotów. Będziesz chciał użyć jej okna wyszukiwania, aby znaleźć określone tematy.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @swissmiss

34. instantShift

instantShift

Scenariusz: Wielu współautorów

Co znajdziesz: Jedynym problemem, jaki możesz mieć z tą witryną, jest decyzja, od czego zacząć. Ciągle dodaje się nowe zasoby. Dobrą wiadomością jest to, że na górze znajduje się pasek nawigacji kategorii, który porusza cię we właściwym kierunku.

Jeśli czegoś nie możesz znaleźć, idź tutaj znaleźć aktualne aktywne kategorie. Znajdziesz także popularne tagi używane do klasyfikowania artykułów. Linki będą filtrować posty za Ciebie. Współautorzy tej strony internetowej mają sympatię do WordPress. Znajdziesz to Kategoria pełen artykułów.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @instantshift

35. Z północy na północ

Z północy na północ

Scenariusz: Daniel Nelson

Co znajdziesz: Blog Daniela obejmuje i promuje inspirującą twórczość z całego świata. Jest na nim od 2009 roku. Strona główna witryny wita cię kafelkami do swoich ostatnich postów. Rozwijana nawigacja kategorii u góry prowadzi do określonych tematów.

Daniel nie zwariował na punkcie swojego łącza do zasobów. Jest także przejrzysty. Jeśli jest to link partnerski, oznacza go jako taki. Kolejny pomocny zbiór linków do jego postów znajduje się na dole strony głównej.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @fromupnorth

36. DesignM.ag

DesignM.ag

Scenariusz: Wielu współautorów

Co znajdziesz: Witryna obejmuje projektowanie z udziałem całego świata. Jest też galeria designu. Inne strony internetowe mogą próbować wywrzeć na tobie wrażenie ilością. DesignM.ag woli tam ograniczyć i zapewnić jakość.

Jest kilka artykułów, ale są one dokładne. Projektanci docenią główną stronę serwisu. Inteligentnie wykorzystuje wielokolorowe mieszanki, aby podświetlić najnowsze posty.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @DesignMagTweets

37. Instruktaż projektowania

Instruktaż projektowania

Scenariusz: Wielu współautorów

Co znajdziesz: Sześć wersji Założyciel Jacob Gube założył tę stronę internetową ze swoim bratem, Izaakiem Gube. Mają silną bazę regularnych współpracowników. Istnieją samouczki i recenzje. Artykuły dotyczą przedmiotów na poziomie podstawowym. To dobry zasób, jeśli dopiero zaczynasz.

Wiele artykułów to tutoriale. Edukacja jest silnym tematem dla braci. Witryna Ratunek kategoria oferuje narzędzia do projektowania, które zawierają nawet proste instrukcje.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @designinstruct

38. Design Envy

Design Envy

Scenariusz: Wielu współautorów

Co znajdziesz:Ta strona internetowa to zbiór pomysłów projektowych. Jest kuratorowany przez członków Professional Association of Design (AIGA). Inny współpracownik co tydzień tworzy codzienne posty na blogu.

Odwiedzający stronę internetową mogą czytać posty i głosować, aby je promować. Nie znajdziesz tu samouczków ani zasobów. Znajdziesz genialne koncepcje projektowe. Design Envy to wizualna uczta inspirowana.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @AIGAdesign

39. David Airey

David Airey

Scenariusz: David Airey

Co znajdziesz:Osobisty blog Davida dotyczy życia, jak się domyślacie, projektanta. Podobnie jak wiele blogów tego rodzaju, nie ma nawigacji, aby znaleźć tematy lub kategorie. Zaproszono Cię do wspólnej wędrówki z Davidem, który opowiada o branży projektowania.

Czasami jest to recenzja. Innym razem jest to wgląd. Wrzuca kilka linków do zasobów. Musisz ich poszukać. Warto je znaleźć.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @DavidAirey

40. Łyżkowa grafika

Łyżkowa grafika

Scenariusz: Chris Spooner

Co znajdziesz:Chris trzyma się tylko trzech rzeczy na swoim osobistym blogu. On publikuje tutoriale które pokazują, jak tworzyć projekty i efekty specjalne, które udostępnia. On oferuje gratisy aby pomóc Ci być bardziej produktywnym. I pisze artykuły aby wyjaśnić teorię różnych twórczych gatunków.

Niektóre z jego samouczków to filmy. Ma je ​​w … osobna kategoria. Niektóre z jego zasobów wymagają płatne członkostwo. Chris publikuje na swoim blogu od 2007 roku. Jest ogromny archiwum.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @chrisspooner

41. Codrops

Codrops

Scenariusz: Manoela IIic i Pedro Botelho oraz ich zespół

Co znajdziesz:Manoela i Pedro uważają, że powinieneś przekraczać granice swojej witryny każdego dnia. Szukają innowacyjnych pomysłów, a następnie przekształcają je w posty. Znajdziesz w artykułach trendy i techniki. Jeśli jest to technika, znajdziesz samouczek do tego.

Rezultatem jest ekscytująca mieszanka zasobów do projektowania i tworzenia stron internetowych. Codrops woli nazywać swoje bezpłatne szablony witryn „Plany.”Pakują również powiązane zasoby w obszarze o nazwie„Kolektyw.”

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @codrops

42. Stoisko UX

Stoisko UX

Scenariusz: Matthew Kammerer i David Leggett oraz ich zespół

Co znajdziesz:Ta strona ma jeden cel. Publikuje artykuły na temat doświadczenia użytkownika (UX). Poziom pisania treści jest przeznaczony dla osób z niewielkim lub zerowym doświadczeniem w temacie. Poznasz podstawy i poznasz najlepsze praktyki. 9 kategorii obejmuje wszystkie omawiane tematy.

Są oznaczone kolorami i dostępne z kilku obszarów witryny. Indeks daje pełną listę artykułów. Dobra strona UX ma kluczowe znaczenie. Ta strona to kopalnia złota informacji.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @codrops

43. designmodo

designmodo

Scenariusz: Wielu współautorów

Co znajdziesz:„Modo” to włoskie i hiszpańskie słowo „metoda”. Filozofią tej witryny jest to, że istnieje „metoda” na przemyślane projektowanie. Artykuły, które ci udostępniają, odzwierciedlają to. Użyj nawigacji u góry strony głównej, aby przejść do wybranej kategorii. Designmodo prowadzi również sklep internetowy. Znajdziesz pełne pakiety do zbuduj swoją stronę.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać:@Designmodo

44. Co.Design

Co.Design

Scenariusz: Wielu współautorów

Co znajdziesz:Szybka firma jest właścicielem tej strony. Są wiodącą na świecie marką progresywnych mediów biznesowych. Co.Design to odgałęzienie, w którym znajdziesz wiadomości na temat projektowania i rozwoju stron internetowych. Fast Company nie boi się być kontrowersyjnym. Autorzy postów na blogach mówią o nich. Jest wiele do nauczenia się, a energetyczny układ strony zapewni rozrywkę.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać:@FastCoDesign

45. Moz

Moz

Scenariusz: Wielu współautorów

Co znajdziesz:Podstawowym przedmiotem działalności firmy jest optymalizacja wyszukiwarek. Większość blogu Moz dotyczy SEO. Istnieje jednak szczególny obszar poświęcony projektowaniu i tworzeniu stron internetowych. Artykuły omawiają tematy z kompletnością, których trudno znaleźć gdzie indziej. Są wypełnione grafiką i linkami do większej liczby przykładów.

Na końcu każdego postu znajduje się lista podobnych postów Moz do przeczytania. Kontynuuj, gdy wyczerpiesz kategorię Projekt. Reszta pomoże ci również ulepszyć twoją stronę.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać:@Moz

46. 1stwebdesigner

1stwebdesigner

Scenariusz: Wielu współautorów

Co znajdziesz: ZA grupa profesjonalnych projektantów prowadzi tę stronę internetową. Są również odpowiedzialni za Themeco Motyw WordPress. Blogerzy dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami w szeregu postów. Artykuły nie są podzielone na kategorie, ale obowiązkowe okno wyszukiwania znajduje się u góry strony głównej.

Samouczki informują z góry o umiejętnościach, których potrzebujesz, i ile czasu zajmie ich ukończenie. Jeśli jesteś na dużych listach, trudno jest znaleźć tutaj blog zawierający mniej niż 50 źródeł na dany temat. Wiele z nich obejmuje 200 lub więcej.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać:@ 1stwebdesigner

47. Magazyn Tripwire

Magazyn Tripwire

Scenariusz: Lars Vraa i wielu współpracowników

Co znajdziesz: Jeśli uważasz, że nigdy nie powinieneś przestać ulepszać swojej witryny, ten blog jest Twoim nowym najlepszym przyjacielem. Autorzy zgadzają się, że ulepszanie strony internetowej jest niekończącym się zadaniem. Zapewniają wskazówki projektowe i programistyczne zarówno dla początkujących, jak i ekspertów.

Lars pozwala czytelnikom głosować na posty. Następnie wyróżnia najpopularniejsze artykuły na stronie głównej. Przeglądaj przedmioty w wolnym czasie za pomocą paska nawigacji kategorii u góry.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @tripwiremag

48. Magazyn internetowy

Magazyn Tripwire

Scenariusz: Wielu współautorów

Co znajdziesz: Sieć jest medium wizualnym. Obrazy są wszystkim. Ten blog jest streszczeniem artykułów o tym, jak utrzymać witrynę w najlepszym świetle. Ustaw Magazyn witryny jako regularną wizytę, jeśli masz mało czasu i chcesz wejść i wyjść z tematu w ciągu kilku minut.

Zasoby witryny wykraczają poza projektowanie i rozwój. Każdy obszar jest skonfigurowany jako kanał. Pionowa nawigacja w tym celu znajduje się na stronie głównej po prawej stronie.

Artykuły do ​​przeczytania:

Podążać: @WebsiteMagazine

To zajmuje blogera

Najlepsze informacje na temat blogowania pochodzą od osób prowadzących udane blogi. Blogerzy są hojni. Lubią dzielić się swoimi dziełami i chcą, aby to działało dla Ciebie.

Blogi są interaktywne. Informacje zwrotne i komentarze napędzają ich sukces. Pozwól, aby właściciele blogów ci się podobali lub wykorzystali coś, co opublikowali.

Jest jeszcze jeden krok. Płać dalej. Czego się nauczyłeś, że możesz dzielić się z innymi blogerami?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map