38 ekspertów ds. Projektowania stron internetowych dzieli się najlepszymi wskazówkami na temat wyboru najlepszego konstruktora stron internetowych

W świecie, który wydaje się zdominowany przez WordPress, pokazaliśmy, że istnieje wiele innych opcji, aby stworzyć oszałamiającą witrynę. Kreatorzy stron internetowych są doskonałym rozwiązaniem dla właścicieli firm, którzy chcą być obecni w Internecie. Dlatego postanowiliśmy przeprowadzić wywiad z 38 projektantami stron internetowych, aby się dowiedzieć.


Co to jest najlepszy program do tworzenia witryn internetowych, który umożliwia utworzenie witryny dla małych firm i dlaczego ją polecasz?

Zobaczmy, jakie są zalety każdego narzędzia do tworzenia witryn.

João Pedro Carvalho

João Pedro Carvalho

~ João Pedro to brazylijski projektant stron internetowych i jeden ze współzałożycieli Fix Up Brasil.

Na rynku nie ma narzędzia do tworzenia witryn, które może zrobić wszystko za Ciebie. Nie ma narzędzia do tworzenia witryn, w którym można po prostu umieścić na nim swoje zdjęcia i zadania, a ono automatycznie utworzy dla Ciebie idealną witrynę. Każdy twórca witryny będzie miał krzywą uczenia się, która może być większa niż się spodziewasz.

W przypadku każdego z nich nie są oni tak przyjaźnie nastawieni do SEO [optymalizacji pod kątem wyszukiwarek], jak ich reklamują. Musisz wiedzieć trochę o projektowaniu i tym, jak dobrze zarządzać, aby stworzyć świetną stronę internetową.

Myślę, że klienci powinni dowiedzieć się, który konstruktor im się najbardziej podoba – to jest dla nich najłatwiejsze. Każdy z nich ma własne narzędzia i funkcje. Różnią się od siebie i mogą działać inaczej.

Moim wyborem do tworzenia stron internetowych jest Wix.com

Myślę, że jest to najlepsze dla kogoś, kto chce swojej pierwszej strony internetowej dla swojej firmy. Jest tani, łatwy i szybki. Jeśli spróbujesz wynająć firmę, która stworzy dla Ciebie witryny internetowe, będzie to dużo kosztować, a firma może dostarczyć ją w ciągu kilku miesięcy.

Wix jest na równi ze wszystkimi najnowszymi trendami i technologiami projektowymi. Za każdym razem, gdy pojawia się coś nowego w świecie marketingu, Wix jest zawsze na bieżąco. Zawsze są dodawane nowe funkcje. Nie sądzę, że inne platformy mają zespół badawczo-rozwojowy, który ma Wix, który dodaje funkcje wymagane przez rynek.

Nowi użytkownicy mogą wybrać kategorię pracy lub firmy, w którą się zaangażowali. Istnieją szablony dla każdej branży. Dodajesz co chcesz. Ty wybierasz kolory, tekst i obrazy. Jeśli nie jesteś zadowolony, możesz wybrać inny szablon. Możesz rozpocząć kolejny. Możesz mieć tyle, ile chcesz. Jeśli nadal nie jesteś zadowolony, najlepiej wybrać Wix Pro, który zrobi to za Ciebie.

Mają świetne wsparcie dla swoich klientów. Odpowiedzi na większość pytań znajdziesz na forum. Jeśli masz pytanie, którego nie ma na forum, uzyskanie odpowiedzi od Wix zajmuje 10 do 24 godzin. Czasami jest to automatyczna odpowiedź. W takim przypadku wyślą go do zespołu Wix i odpowiedzą poprawnie.

Niestety, Wix nie ma dobrego imienia na rynku projektowym w Brazylii. Tutaj, gdy mówisz, że witryna jest zbudowana w Wix, ludzie się na nią marszczą, ponieważ myślą, że nie będzie to bardzo dobra witryna. Jednak ludzie są pod wrażeniem rzeczy, które możesz zrobić za pomocą Wix.

Jeśli pokażę jakieś projekty i powiem im, że pochodzą od Wix, zawsze są pod wrażeniem. Nie chodzi o platformę, z której korzystasz, ale o to, co możesz z nią zrobić. Jeśli chcesz, możesz pomalować Mona Lisę za pomocą Microsoft Paint (a niektórzy to zrobili!)

Ktoś, kto chce kompletnej profesjonalnej strony internetowej i ma budżet na zbudowanie kompletnej strony internetowej, powinien unikać Wix i innych twórców stron internetowych. Ale mam kilku klientów, którzy mieliby budżet, aby zapłacić niektórym agencjom, aby zbudowali dla nich świetną stronę internetową poza Wix. Ale zdecydowali się użyć Wix, ponieważ nie chcą być związani z agencją. Chcą zmienić informacje i zrobić to sami. Nie chcą polegać na innej firmie, aby wprowadzać proste zmiany. Lepiej, żeby używali Wix.

Wady:

Wix z czasem staje się wolniejszy. Po uruchomieniu witryny Wix będzie bardzo szybko. Ale jeśli ma zbyt wiele stron lub jeśli zawartość zaczyna się powiększać, wraz z większą liczbą zdjęć i filmów, strona internetowa Wix zaczyna działać bardzo wolno. Zaczyna być nie do zniesienia do tego stopnia, że ​​musisz podzielić swoje strony na dwie części, aby strona nie wymagała tyle czasu, aby się załadować. To staje się bardzo frustrujące. Jest to problem zaplecza Wix.

Olya Black

Olya Chernitsyna

~ Olya ma ponad dziesięć lat doświadczenia w marketingu. Jest projektantką stron internetowych i grafików, która stworzyła prawie 100 stron internetowych w różnych sektorach, językach i stylach.

Polecam platformę Wix dla małych firm, ponieważ pozwala ona zbudować doskonałą, nowoczesną, profesjonalną stronę internetową dosłownie jednego dnia. Pozwól, że podzielę się korzyściami Wix krok po kroku

1 raz

Ważne jest, aby każda firma dotarła na czas na rynek. Nikt nie chce spędzać tygodni ani miesięcy na budowaniu stron internetowych. Wix polega na oszczędzaniu czasu.

2. Projekt

Szablony czy puste? Jeśli nie wiesz, czego chcesz, oferujemy setki fajnych szablonów wykonanych przez profesjonalnych projektantów, w których uwzględniane są wszystkie aspekty marketingu i użyteczności. Jeśli wiesz, czego chcesz, możesz tworzyć od podstaw wszystko, co chcesz. Możesz przesłać dowolny obraz, wideo, dowolną czcionkę, użyć fajnej animacji.

3. Brak kodowania

System „przeciągnij i upuść” znacznie ułatwia proces. Co więcej, nie musisz szukać programisty, nie musisz płacić dodatkowych pieniędzy za jego pracę, nie musisz czekać. Jakby między tobą a twoją witryną nie było żadnej bariery. Możesz jednak potrzebować Wix Pro ��

4. SEO

Wix przeszedł z SEO nieprzyjaznego do przyjaznego SEO konstruktora stron. Naprawdę bardzo poprawili ten problem. Jest teraz całkowicie przyjazny SEO, a wszystkie moje projekty to potwierdzają

5. Lepiej każdego dnia

Pracując z Wix wiem, że pytali i słuchali swoich użytkowników, regularnie ulepszają platformę. Zawsze istnieje ogromna poprawa między „wczorajszym Wix” a „jutrzejszym Wix”.

6. Więcej niż tylko kreator stron internetowych.

Posiadanie strony internetowej z Wix to znacznie więcej niż tylko strony internetowe. To bardzo potężne narzędzie marketingowe, wszystko w jednym. Masz listę kontaktów z klientami, która jest automatycznie konfigurowana dla wszystkich odwiedzających, którzy napisali do Ciebie za pośrednictwem Twojej witryny i którzy kupili coś.

Możesz tworzyć niesamowite e-maile i wysyłać je do wszystkich swoich kontaktów. Dla każdej firmy jest o wiele więcej (restauracje, hotele, rezerwacje online itp.). Nie potrzebujesz do tego żadnego narzędzia trzeciej części, wszystkie są dostarczane przez Wix i mogą być używane bezpłatnie

7. Ogromny darmowy bank zdjęć

Wix ma duży bank zdjęć, który jest całkowicie darmowy. Wszystkie zdjęcia są profesjonalne i piękne. Ta biblioteka zdjęć zawsze rośnie. Możesz jednak użyć innego znanego wbudowanego zdjęcia, nie za darmo, ale w specjalnej cenie

8. Wszystkie ostatnie trendy internetowe są dostępne

Tak, Wix chce, aby ich strony internetowe były „najnowocześniejsze”. Paralaksa, tło wideo, zdjęcia, animacja, fajne czcionki… wszystko jest tutaj do użycia

9. Regularne oferty specjalne

Przy każdej okazji możesz kupić plan roczny z 50% rabatem. Dodatkowo otrzymasz bezpłatną domenę i kupony upominkowe na Google Adwords.

10. Wersja mobilna

Każda strona internetowa ma swoją wersję mobilną, która jest bezpłatna i może być dowolnie konfigurowana

Uwielbiam Wix, zrobiłem z Wix ponad 100 stron internetowych i nigdy nie żałuję.

Adrian Poe

Adrian Poe

~ Po ukończeniu Art Institute w 2002 roku Adrianne pracowała jako projektant w D.R. Horton, firma z listy Fortune 500, która tworzy wszystko – od rozkładówek do billboardów. W 2007 roku rozpoczęła pracę w firmie zajmującej się projektowaniem i grafiką wielkoformatową.

Około sześć lat temu założyłem witrynę internetową dla WIX. Testowanie platformy było dla zabawy, ponieważ moja stara strona była na WP i podobało mi się to wystarczająco. Po kilku dniach gry z WIX byłem pod wrażeniem. Szybkość, z jaką mogłem stworzyć witrynę, była dość zdumiewająca, więc przeniosłem swoją domenę i to był początek czegoś wspaniałego.

Po około roku posiadania portfolio na WIX postanowiłem zrobić stronę internetową sklepu nurkowego, pracowałem w niepełnym wymiarze godzin. Zrobiłem to jako darmowy użytkownik, aby wypróbować inną witrynę w systemie WIX. Założyłem stronę internetową i, ku mojemu zaskoczeniu, kilka miesięcy później firma eksplodowała.

W tak krótkim czasie osiągnęliśmy numer 1 w Google, a nasza strona na Facebooku rosła jak zioło. To było tak, jakbyśmy trafili w to słodkie miejsce. Postanowiłem więc zrobić jeszcze kilka stron internetowych dla lokalnych wyspiarzy na St. Thomas.

Wszystkie witryny miały podobne wyniki, a najlepsze… po ukończeniu witryny moi klienci nie musieli czekać, aż wprowadzę zmiany lub zapłacę za utrzymanie! Dla mnie to złoto. Wiem, że niektórzy projektanci stron internetowych odrzucają nos w witrynach WIX.

Niektórzy się śmieją, a niektórzy są naprawdę zaniepokojeni, że konstruktor majsterkowiczów może ich wyeliminować. Cóż, uważam to za błogosławieństwo! Jestem projektantem; Nienawidzę kodu. Pracuję lepiej wizualnie i myślę, że WIX otwiera drzwi przed niesamowitymi projektantami stron internetowych, którzy mogą nie znać lub nie lubić aspektu kodowania.

Nie zrozum mnie źle; WIX nie zastąpi prawdziwego talentu. Poza tym nudzi mnie rutynowa konserwacja. Lubię owijać kilka fajnych różnych projektów na raz, a następnie przekazywać je moim klientom za pomocą szybkiego filmu instruktażowego. To pozwala mi przejść do następnego fajnego projektu i być selektywnym w projektowaniu stron, które według mnie mówią.

Przekonałem się, że 99% moich klientów przychodzi do mnie z innych platform. WP jest najbardziej popularny. To zawsze ta sama historia; „Mój projektant witryny przeszedł na MIA lub nie oddzwoni, chce X $ za prostą zmianę, a to za drogie, wziął mój login i nie mogę teraz wprowadzać zmian”.

Zawsze jest tak, że projektant strony poniósł jakieś porażki lub pobiera absurdalne kwoty za zmiany. WIX łagodzi ten problem. Tworzę piękną, dynamiczną stronę internetową z setkami aplikacji dostępnych dla moich klientów szybko i skutecznie na moim koncie WIX pro.

Po ukończeniu witryny przesyłam ją na konto WIX moich klientów, aby mieć 100% kontroli nad własną witryną. Następnie odsunęłam się na bok. Zawsze jestem dostępny do pomocy i pytań i przeprowadzę konserwację za opłatą lub zmianami, ale kluczem jest to, że mogą wprowadzać zmiany samodzielnie.

Uważam, że wszyscy moi klienci są z tego powodu tak szczęśliwi i czują się mniej kontrolowani przez projektantów stron internetowych. Mają swobodę, dzięki czemu wracają do innych projektów i dają mi polecenia. Myślę, że 80% mojej firmy jest teraz oparte na poleceniach i zaczyna się od kilku witryn WIX.

Każda platforma ma zawsze ciemną stronę. Myślę, że WIX musi zwiększyć swoją grę SEO. Jeśli zastosujesz się do podstaw, uzyskasz przyzwoite wyniki, ale uważam, że muszą się na tym bardziej skoncentrować. Obecnie WIX korzysta z parastorage, więc wygląda na to, że wszystkie witryny WIX otrzymają obrazy w rankingu F rozpakowane, ponieważ śmieci z rozszerzenia plików dodane z serwerów.

Utrudnia to uzyskanie dokładnych wyników testu prędkości obciążenia. Kluczem do sukcesu jest poprawne kompresowanie zdjęć i umiejętność nie przeciążania strony. Myślę też, że kolejnym minusem WIX są możliwości eCommerce. Spojrzmy prawdzie w oczy; to jest dość brzydkie.

Możesz używać Ecwid, który bardzo mi się podoba i pozwala na niestandardowe CSS, co jest miłe, ale podstawowa witryna sklepu WIX potrzebuje trochę miłości. Jest odpowiedni dla małego sklepu z mniej niż 50 produktami online, ale jeśli jest to duży sklep, jest zbyt czasochłonny i po prostu nie płynie dobrze.

Z tym wszystkim, co powiedziałem – rzecz I L.O.V.E. o WIX jest to, że słuchają! Ciągle ulepszają swoją platformę. Dodają nowe aplikacje, które znacznie ułatwiają życie, oraz nowe funkcje, dzięki którym strony wyglądają niesamowicie.

Czy WIX przyjmuje zlecenia od odpowiednich projektantów stron internetowych? Nie! Najważniejsze jest to, że trudno jest zaprojektować dla siebie… i kręcisz teraz głową tak. Opracowanie witryny, która mi się podoba, zajęło mi lata i jestem pewien, że i tak ją zmienię za rok.

Właściciele firm WIX zawsze będą potrzebować projektanta WIX. Mówię wszystkim moim klientom, aby wypróbowali WIX przed zatrudnieniem mnie. Naucz się platformy i spróbuj zbudować jej witrynę. Nie straciłem w ten sposób jednego klienta, wszyscy doceniają szczerze i ostatecznie zatrudniają mnie do wykonania wstępnego projektu.

Myślę, że WIX ma kilka ulepszeń, które muszą wprowadzić, ale jakiej platformy nie ma? To świetne miejsce na początek dla właścicieli małych firm i naprawdę sądzę, że z czasem będzie się poprawiać.

Cristian Rolland Tăbârcă

Cristian Rolland Tăbârcă

~ Cristian jest założycielem i CEO SeeDesine. Ma ponad siedem lat doświadczenia w projektowaniu stron internetowych. Jego firma specjalizuje się w witrynach WIX i rozwiązaniach brandingowych dla każdej firmy lub produktu. Tworzą profesjonalne środowiska online dostosowane do twoich potrzeb i usprawniają Twój biznes.

Od dziecka pasjonowałem się wszystkim, co oznacza zmaterializowaną wizję, mieszając kolory w taki sposób, aby efekty pozostawiały miejsce dla inspiracji i kreatywności.

Jeśli jesteś właścicielem firmy, wiesz, jak ważne jest posiadanie działającej strony internetowej, aby Twoi klienci mogli Cię znaleźć, a także dokonywać zakupów od Ciebie. Posiadanie strony internetowej pomoże zwiększyć Twoje przychody i pozwoli klientom znaleźć informacje o Tobie, kiedy będą ich potrzebować.

Myślę, że najpopularniejszym narzędziem do tworzenia stron jest Wix. Kreator stron internetowych Wix jest idealny dla każdej firmy i zapewnia wiele korzyści.

Po zarejestrowaniu się w witrynie możesz przejrzeć ponad 250 szablonów nowej witryny. Możesz wybrać dowolny projekt, którego chcesz użyć. Są to gotowe projekty, co oznacza, że ​​nigdy nie musisz się martwić kodowaniem lub kodem HTML, który się w nich znajduje.

Często twórcy stron internetowych mogą mieć trudności z poruszaniem się i powodować ból głowy. Wix oferuje bardzo przyjazny interfejs, który składa się z interfejsu przeciągnij i upuść. Ten interfejs „przeciągnij i upuść” jest bardzo pomocny dla osób, które nie mają doświadczenia w projektowaniu stron internetowych, i sprawia, że ​​tworzenie witryny jest dziecinnie proste.

Możesz umieścić cały tekst, obrazy i filmy w dowolnym miejscu, przesuwając je i umieszczając tam, gdzie uważasz za stosowne.

Wreszcie, Wix oferuje pomocne narzędzia, których możesz użyć, jeśli kiedykolwiek utkniesz w dowolnym momencie podczas tworzenia witryny. Istnieje wiele różnych przycisków, które można kliknąć, aby uzyskać pomoc bezpośrednio na stronie. W razie potrzeby możesz nawet skontaktować się z obsługą klienta.

Jest to korzystne, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy możesz napotkać problem, a odpowiedzi na pytania pomogą ci kontynuować budowanie witryny.

Kreator stron internetowych na Wix.com jest bardzo łatwy w użyciu i oferuje wiele różnych narzędzi, które pomogą Ci zbudować witrynę od zera.

Twoi klienci już cię szukają w Internecie, a jeśli nie masz witryny, tracisz ich na rzecz konkurencji. Przestań przekazywać swoich klientów innym, ponieważ boisz się wskoczyć do świata witryny.

Kreator stron Wix to świetne miejsce na rozpoczęcie i zapewni funkcjonalną i profesjonalnie wyglądającą stronę internetową w krótkim czasie.

Punchface Studio

Sarah J.K

~ Sarah jest grafikiem Wix Pro od 2009 roku. Jest także superbohaterem mediów społecznościowych.

Po skorzystaniu z każdego narzędzia do tworzenia witryn doszedłem do wniosku, że Wix.com przekroczył wszelkie oczekiwania. Wix poczynił postępy, na które nikt nie mógł uwierzyć, i korzystam z ich usług od 2009 roku, kiedy po raz pierwszy założyłem własną małą firmę.

Oprócz tego, że edytor Wix stale się rozwija, wprowadza nowe i ulepszone funkcje, które pomagają z łatwością wykorzystać jak najlepszy potencjał; społeczność Wix jest ciepłą społecznością, w której pracownicy i projektanci Wix współpracują i wspierają się nawzajem. Zdrowa konkurencja, możliwości nigdy się nie kończą.

Często tłumaczę Wix.com jako Photoshop projektowania stron internetowych, ze względu na swobodę tworzenia. Setki doskonałych narzędzi, które są do dyspozycji zarówno początkujących, jak i profesjonalistów, to wszystko, o co możesz poprosić, aby stworzyć wszystko, co tylko możesz sobie wyobrazić. To jak magia, kliknięcie zrobione!

Kiedy zaczynałem, nie miałem absolutnie żadnego doświadczenia w projektowaniu stron internetowych ani środków na zatrudnienie projektanta stron internetowych, więc zacząłem badać moje opcje. Wtedy natknąłem się na Wix.com po frustrującym porzuceniu innych opcji, które zmusiły mnie do przestrzegania układu lub formatu.

Wix złamał wszystkie zasady; dało mi to puste płótno do zabawy z sercem i taką swobodą, w której się zakochałem. Największą zaletą Wix jest to, że niezależnie od tego, czy masz 5 minut, czy 5 dni na spędzanie czasu w witrynie, każdy znajdzie coś dla siebie.

Wspaniałe, wstępnie zaprojektowane szablony do Twojej dyspozycji, puste płótno, dzięki któremu możesz stworzyć coś całkowicie z własnych wizualizacji (i narzędzi do obsługi tego) oraz fakt, że otworzył zupełnie nowy świat projektowania dla profesjonalistów Wix i klientów.

David Attard

David Attard

~ David jest projektantem stron internetowych, pisarzem polecanym na wielu stronach internetowych i założycielem DART Creations, strony internetowej dla osób pracujących ze stronami internetowymi.

W czasach, gdy witryna jest tak niezbędną częścią biznesu, to wspaniałe, że ludzie, którzy nie mają dostępu do projektanta stron internetowych (z jakiegokolwiek powodu), mają świetne alternatywy.

Trzeba to zobaczyć z perspektywy wielu małych firm, które chcą korzystać z Internetu, ale nie mają pojęcia, od czego zacząć.

WIX to doskonały wybór. Dzięki sztucznej inteligencji projektowanie w mgnieniu oka można szybko stworzyć świetnie wyglądającą stronę internetową.

Będąc tak prostym, krok po kroku kreatorem, który pyta o takie rzeczy jak kontekst strony (sklep internetowy, odzież, dziecko?), A następnie pyta o adres, telefon, dane z sieci społecznościowej i tworzy wszystkie strony od zera. Oczywiście można wtedy zmieniać i udoskonalać w razie potrzeby, ale podstawy są ustawione.

Zasadniczo jest to bardzo uproszczony system zarządzania treścią, z nieugiętym naciskiem na tworzenie prostej obsługi dla osób, które muszą stworzyć stronę internetową (ale nie wiedzą jak).

Nie chce być WordPressem i nigdy nie może być tak elastyczny, ale jest to odpowiednie narzędzie dla małych firm, które potrzebują jedynie pomocnej dłoni przy zakładaniu strony internetowej za stosunkowo niską opłatę.

Angelique

Angelique

~ Angelique jest założycielem Fresh Pixel, agencji zajmującej się projektowaniem stron internetowych, która świadczy profesjonalne usługi internetowe, w tym witryny dla małych firm, rozwiązania e-commerce oraz kompleksowe tworzenie niestandardowych witryn, a także usługi brandingu, SEO i marketingu online.

Jeśli chodzi o hostowanych twórców stron internetowych, moje osobiste preferencje to Wix przede wszystkim ze względu na możliwość szybkiego uruchamiania witryny z motywami. Chociaż twórcy witryn nie są dla wszystkich, są szczególnie przydatni dla małych firm rozpoczynających działalność.

Wszyscy twórcy stron internetowych mają wady i zalety, a my ostrzegamy wszystkich klientów, aby robili matematykę i brali pod uwagę koszt rocznych opłat dla twórców stron internetowych i ważeli to ostrożnie w przypadku bardziej tradycyjnych platform internetowych.

Rozwiązania handlu elektronicznego są raczej ograniczone i nie poleciłbym ich, jeśli klient potrzebuje witryny handlu elektronicznego lub bardziej złożonej witryny, takiej jak strefa członkostwa lub możliwości logowania. W takich przypadkach WordPress, który zapewnia także funkcje edytora przeciągnij / upuść, jest lepszą opcją, która pozwala na bardziej niezawodne kompilacje stron internetowych i jest tańsza niż roczne opłaty dla twórców stron.

Projektuję witrynę internetową od ponad dziesięciu lat i ukończyłem ponad 200 witryn, od małych witryn z portfolio po duże niestandardowe kompilacje, dla mnie – projektowanie / marketing i branding idą w parze i wszystko polega na tworzeniu emocjonalnego połączenia z widownią klienta.

Romi Brayer

Romi Brayer

~ Romi jest projektantem stron internetowych i partnerem firmy Social Sites Quick Sites International. Romi i jej partnerka Maya założyły swój biznes dwa lata temu i udało im się zaprojektować dziesiątki stron internetowych (i wciąż rośnie).

Z naszego doświadczenia związanego z tworzeniem dziesiątek stron internetowych, Wix.com jest najłatwiejszą platformą dla majsterkowiczów.

Mała firma ma ograniczone zasoby cyfrowego obrazu i nie ma czasu na naukę bardziej zaawansowanych platform, takich jak WordPress. Wix oferuje swoim klientom wiele pięknych motywów, umożliwiając im szybką i intuicyjną edycję bez potrzeby kodowania, i oferuje setki aplikacji, z których można korzystać zarówno w planach Freemium, jak i Premium.

Bardzo polecam Wix.com firmie, która planuje swoją pierwszą stronę internetową bez doświadczenia lub ma ograniczone zasoby. Jest to szczególnie przydatne, jeśli firma potrzebuje witryny Portfolio lub prostej witryny e-Commerce.

Platforma Wix była aktualizowana co kilka dni o najnowsze funkcje projektowania i zarządzania, które dają coraz więcej możliwości projektantowi i samej firmie.

Roshain Senarathne

Roshain Senarathne

~ Firma Roshain została nagrodzona statusem „Brązowy” jako „Projektant stron internetowych Wix Pro” przez „ArenaWix” USA, 8 listopada 2010 r. I marca 2014 r. Został pierwszym „Projektantem Wix Pro” w regionie Azji Południowej.

Najlepszym hostowanym narzędziem do tworzenia witryn dla małych firm jest Wix.

Polecam, ponieważ jest to bardzo łatwa platforma do stworzenia strony internetowej, a także ma wiele aplikacji do użycia.

Możemy tworzyć piękne strony internetowe w Wix i nie ma dużych reklam o Wix dla bezpłatnych użytkowników. Wix oferuje również dożywotni hosting dla bezpłatnych użytkowników.

Kathy Powell

Kathy Powell

~ Kathy jest kierownikiem ds. Marketingu w Tie National, LLC. Kathy wykorzystała swoje talenty do budowy nowych działów i zarządzania nimi od podstaw, aby zapewnić rozwój firmy i zadowolenie klientów.

W przeszłości kilkakrotnie korzystałem z Wix w małych firmach i niedawno przeprojektowaliśmy naszą stronę. Dla nowych projektantów WIX zapewnia świetne szablony początkowe do dostosowania, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo profesjonalnej strony.

Dla tych, którzy mają większe doświadczenie w projektowaniu, szablony WIX mogą być świetnym źródłem inspiracji do odskoczni, ale pozwalają także na stworzenie strony internetowej z pustego płótna. Wszystkie elementy są dostępne dla blogów, obrazów, animacji, a co najważniejsze dla SEO.

Nie radzę sobie ze wszystkimi programistami, ale dzięki WIX ta wiedza mnie nie powstrzymuje, a mój projekt i wyczucie nawigacji mogą zająć centralne miejsce. Co więcej, mogę wprowadzać zmiany w locie bez potrzeby zatrudniania programisty, aby zaktualizował kodowanie.

Jim Chadoulas

Jim Chadoulas

~ Jim ukończył Art & Zaprojektuj szkołę AKTO (1996-1999) jako grafik. Wcześniej pracował jako niezależny ilustrator czasopism. Obecnie tworzy strony internetowe dla małych firm, które potrzebują nowej, nowej strony internetowej.

Wix ma najłatwiejszy kreator / edytor stron internetowych, który pozwala prostym użytkownikom prezentować swoją pracę. Działalność gospodarcza, usługi, e-sklep i wiele innych. Wix podąża za najnowszą technologią z wieloma doskonałymi narzędziami, które pomagają zaprojektować bardzo nowoczesną i przyjazną stronę internetową. Setki dodatkowych aplikacji mogą również przyczynić się do realizacji unikalnych projektów.

WIX zapewnia również marketing, reklamę, biuletyny, SEO, analitykę, obrazy giełdowe i wideo. Ma pełny pakiet do budowy strony internetowej dla małych firm niż inni twórcy stron internetowych na rynku.

Jessica Palotas

Jessica Palotas

~ Jessica jest utalentowanym projektantem stron internetowych i specjalistą ds. Marketingu społecznego o niezwykłych umiejętnościach w zakresie tworzenia stron internetowych.

Uważamy, że Wix jest najlepszym narzędziem do budowania witryn. Użyliśmy wielu innych platform, prawie wszystkich z nich.

Wix jest zdecydowanie najłatwiejszy w użyciu, a także pozwala być kreatywnym ze swoim projektem i pomysłami, a jednocześnie zapewnia niesamowitą stronę HTML, która jest łatwa w obsłudze i wyświetlaniu bez użycia niewielkiego lub żadnego kodu HTML.

Po zaprojektowaniu witryny dla moich klientów zwykle mogę udostępnić linki do samodzielnego tworzenia, które pomogą im dokonać własnych aktualizacji. Daje im moc, pewność siebie i wygodę w utrzymaniu własnej strony internetowej. Jeśli mają jakieś problemy, zawsze mogą się ze mną skontaktować lub skontaktować się z pomocą Wix bez pytań!

Uwielbiam Wix i budowałem z nim od pięciu lat. Zaprojektowałem setki stron internetowych, od firmy zajmującej się ciastkami, przez banki, po lekarzy!

Joshua Moran

Joshua Moran

Jako grafik, WiX byłby moim wyborem spośród innych twórców stron internetowych.

Głównym powodem byłaby możliwość pracy z pustym płótnem, bez szablonów i w pełni konfigurowalne.

Pełne dostosowanie jest tym, co czyni stronę HTML atrakcyjną. Jednak wadą jest to, że kodowanie zajmuje więcej czasu.

Dzięki WiX mogę skupić się na projekcie i sprawić, aby wyglądał estetycznie, oszczędzając sobie wiele godzin kodowania. Krótsze terminy oznaczają szczęśliwszych klientów.

Tracy Costopoulos

Tracy Costopoulos

~ Tracy jest współzałożycielem i dyrektorem zarządzającym firmy Brown Owl Creative, multidyscyplinarnej firmy projektowej w Wielkiej Brytanii, która koncentruje się na brandingu, projektowaniu i tworzeniu stron internetowych. Brown Owl Creative łączy design i technologię, aby wprowadzać marki i pomagać firmom w rozwoju, zarówno lokalnie, jak i na całym świecie.

W Brown Owl Creative używamy technologii HTML5, CSS3 i JavaScript do tworzenia angażujących i innowacyjnych rozwiązań mobilnych, tabletów i komputerów dla rozwiązań internetowych naszych klientów. Pracujemy na niektórych platformach, w tym WordPress, Wix, SquareSpace, Webflow i Magento.

Żadne narzędzie do tworzenia stron internetowych nie jest moim zdaniem idealne, wszystkie mają swoje zalety i wady. Dla mnie osobiście Wix jest zdecydowanie najbardziej innowacyjnym dragiem & upuść konstruktora witryny wśród konkurentów.

Możesz osiągnąć wysoki poziom zaawansowanego projektowania bez potrzeby kodowania, a oni zawsze wprowadzają nowe i innowacyjne funkcje, które moim zdaniem stawiają je przed konkurencją w tym zakresie.

Jest to ważna kwestia, jeśli chcesz zbudować witrynę na platformie, która może się rozwijać wraz ze zmianą wymagań.

Możliwość zbudowania strony internetowej przyjaznej komputerom stacjonarnym i mobilnym bez kodowania lub programowania sprawia, że ​​jest to niezwykle konkurencyjna opcja dla małych firm i startupów, które chcą szybko i sprawnie stworzyć stronę internetową w ramach budżetu.

Uważam, że wzrost liczby użytkowników Wix (88 milionów zarejestrowanych użytkowników od lipca 2016 r.) Wynika głównie z ich innowacyjnego podejścia do opracowywania nowych funkcji oraz ułatwienia małym firmom zarządzania i aktualizacji własnych stron internetowych bez konieczności zatrudniania programista, aby w ich imieniu wprowadzać małe aktualizacje internetowe.

Posiadają również jedną z najsilniejszych infrastruktur wsparcia dostępnych wśród wszystkich twórców stron internetowych i pozostają w kontakcie przez telefon i e-mail z obsługą. To w połączeniu z elastycznością platformy i łatwością użycia sprawiają, że są liderami rynku na bardzo konkurencyjnym rynku.

Sarah A. Sherman

Sarah A Sherman

~ Sarah jest założycielką illustrdomain.com, jest wielokrotnie nagradzaną Wix Certified Design Pro i tworzy witryny od 2010 roku. Jej wcześniejsze doświadczenie jako konsultanta biznesowego i eksperta ds. Marketingu pomaga jej klientom w określeniu strategii online.

Moim zdaniem Wix jest absolutnie najlepszym wyborem dla platformy dla małych firm.

Użytkownicy mogą tworzyć wspaniałe witryny za ułamek ceny, którą zapłaciliby za inne platformy. Ma technologię „przeciągnij i upuść”, która pomaga użytkownikom z niewielkim doświadczeniem internetowym w tworzeniu wspaniałej strony internetowej. Jeśli profesjonalista zbuduje Twoją witrynę Wix, możesz łatwo nauczyć się nią zarządzać.

Dla małych firm funkcje zaplecza Wix to sklep internetowy, w którym wszystko jest na wyciągnięcie ręki, aby nie tylko stworzyć stronę internetową, ale także zarządzać zaangażowaniem klienta i klienta w jednym miejscu.

Funkcje Wix obejmują:

 • Czyste piękne projekty stron internetowych
 • Łatwość użycia
 • Łatwe, skuteczne SEO (bez ajax)
 • Pro Galeria zdjęć
 • Backend Wix – do zarządzania klientami, kontaktami i klientami
 • Parallex i responsive design (Wix Columes)
 • Zarządzanie marketingiem e-mailowym (Wix Shout Out)

Antonio Calabrese

Antonio Calabrese

~ Antonio jest prezesem Unraveled Media, cyfrowej agencji świadczącej niestandardowe usługi projektowania stron internetowych i SEO. Jest także założycielem Boonle.com, rynku projektowania graficznego.

Chociaż tworzę strony internetowe na wielu platformach, Wix.com działa najlepiej, jeśli chodzi o strony małych firm. Polecam Wix właścicielom małych firm dość często z następujących powodów:

Przystępność

Koszt założenia specjalnie zaprojektowanej strony Wix w porównaniu do niestandardowej strony WordPress jest zwykle znacznie niższy. Wynika to zwykle z czasu potrzebnego na skonfigurowanie strony Wix w porównaniu z witryną WordPress.

Szybki montaż & łatwość użycia

Ze względu na wysoce konfigurowalny edytor „przeciągnij i upuść”, skonfigurowanie świetnie wyglądającej strony internetowej może być często wykonane w krótkim czasie po zapoznaniu się z platformą.

Konserwacja

Szkolenie klientów w zakresie zarządzania i edytowania ich stron Wix jest znacznie łatwiejsze niż stron WordPress. Klienci zazwyczaj szybko rozumieją konstruktor przeciągania i upuszczania i są wdzięczni, że mogą sami dokonywać podstawowych edycji, takich jak dodawanie zdjęć lub zmiana tekstu. Dokumentacja pomocy technicznej jest również jednym kliknięciem.

Beatriz E. Caraballo

Beatriz E. Caraballo

~ Beatriz jest projektantem stron internetowych i blogerem, który koncentruje się na pomaganiu ludziom w rozpoczynaniu blogów od zera. Zapewnia samouczki krok po kroku i przydatne porady, a także oferuje swoje usługi kodowania w celu dostosowania szablonów Squarespace.

Kiedy myślę o profesjonalnie wyglądających witrynach dla małych firm, od razu myślę o Squarespace. Uważam, że jest to najlepiej rozwijany program do tworzenia witryn internetowych, a nie ze względu na jego popularność. Dla mnie Squarespace jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem do samodzielnego stworzenia stabilnej strony biznesowej, głównie z powodu tych trzech podstawowych aspektów:

1. Responsywne szablony: Jestem wielkim zwolennikiem responsywności witryny, nie tylko dlatego, że pozwala ona odbiorcom na efektywne przeglądanie Twojej witryny, gdy są w ruchu, ale również dlatego, że pozwala im wiedzieć, że poważnie podchodzisz do swojej firmy i zwracasz uwagę na szczegóły, które są często pomijane.

Wszystkie szablony Squarespace są w pełni responsywne, nawet jeśli dodasz dowolne elementy ze źródła zewnętrznego nie odpowiadający , możesz je łatwo ulepszyć, wstawiając kilka wierszy CSS w edytorze

2. Dostosowanie: jeśli chcesz, aby Twoja strona była niezapomniana i całkowicie dostosowana do Twojej marki, musisz włożyć w nią pracę. Oznacza to, że musisz mieć możliwość edytowania, wybierania kolorów i wybierania czcionek dla każdego elementu witryny.

Dzięki edytorowi stylów Squarespace możesz zmienić prawie każdy aspekt witryny, w tym przyciski, kolory podziału, czcionki, kolor tekstu, wypełnienie itp., Co pozwala stworzyć w pełni spersonalizowaną stronę bez żadnych umiejętności kodowania. Co więcej, jeśli masz wiedzę na temat HTML i CSS, możesz jeszcze bardziej dostosować swoją stronę dzięki wielu obszarom wstrzykiwania kodu dostępnym we wszystkich szablonach.

3. Ceny: kiedy zaczynasz działalność z ograniczonym budżetem, może być kuszące, aby wybrać najtańsze dostępne opcje, ale jeśli chodzi o platformy internetowe, zdecydowanie się nie zgadzam. Niezawodny konstruktor, który zapewnia wszystkie potrzebne funkcje, a ponadto często zawiera cenę. Na szczęście plany Squarespace są bardzo przystępne i zawsze możesz dokonać aktualizacji w miarę rozwoju firmy.

Chodzi o to, że twórcy hostowanych witryn internetowych mogą nawet zaoferować przyjazny interfejs, szeroką gamę szablonów, a nawet darmowe konta, ale musisz wybrać ten, który pomoże Ci stworzyć właściwy obecność w Internecie. Dlatego polecam Squarespace każdemu, kto chce założyć długoterminową firmę w Internecie

Jeff Miller

Jeff Miller

~ Jeff jest właścicielem i konceptualnym twórcą HellothisisJeff Design, niezależnej marki i sklepu z projektami internetowymi skierowanymi specjalnie do organizacji non-profit, kościołów i małych firm.

Każdy projekt sieciowy ma inne wymagania do rozważenia i cele do osiągnięcia, więc niestety żadna idealna platforma nie działa dla każdego klienta. Jednak korzystanie z Squarespace jako kompletnego rozwiązania hostowanego przez Internet często ma sens w przypadku wielu małych firm, organizacji non-profit i kościołów, z którymi współpracuję.

Kreatywnie, Squarespace oferuje pięknie czyste szablony, które idealnie nadają się do przekazywania interesujących historii marki. Możliwość wprowadzenia własnych dostosowań za pomocą CSS, a także wniknięcia w platformę programistyczną, naprawdę wyróżnia Squarespace jako prawdziwy zestaw narzędzi projektanta. Niewiele można osiągnąć w ich ramach.

Największe cechy leżą jednak po stronie klienta w zakresie intuicyjnego zarządzania treścią i konserwacji witryny. Moi klienci uwielbiają łatwość tworzenia dynamicznych nowych układów stron za pomocą edytora przeciągania i upuszczania oraz pełną kontrolę nad hierarchią witryn.

Squarespace oferuje również wiele korzyści za kulisami, takie jak bezpieczeństwo SSL, narzędzia eCommerce, różne podstawowe integracje i doskonała obsługa klienta.

Podsumowując, lubię używać Squarespace, ponieważ jest szybki i łatwy w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań projektowych i treściowych, które pomagają mi opowiadać historie moich klientów w bardzo praktyczny sposób.

Josiah Nelson

Josiah Nelson

~ Josiah zdobył 5 nagród za projektowanie stron internetowych w ciągu ostatnich 5 lat. Obecnie zajmuje się wyłącznie projektowaniem stron internetowych dla klientów prywatnych i prowadzi swoją firmę ReadySettle w pełnym wymiarze godzin. Stworzył witrynę swojej firmy w weekend.

Ze wszystkich konkurentów Squarespace jest tym, którego ostatecznie wybrałbym. Charakteryzują się bardzo prostymi, intuicyjnymi narzędziami, a jednocześnie zapewniają czysty design i styl. Miałem wielu znajomych właścicieli małych firm i przedsiębiorców korzystających ze Squarespace, a ich piękną cechą jest to, że ich kod współpracuje naprawdę dobrze.

Narzędzia internetowe wykorzystujące interfejsy graficzne muszą tworzyć pojemniki takie jak puzzle, aby przeciągnąć i upuścić do pracy. W większości przypadków jest to kłopotliwa mieszanka niedopasowanych elementów projektu i odrażających kolorów.

Squarespace robi to jednak pięknie, stosując inną technikę, której nie używa wielu innych graczy. Widać to bardzo szybko, jak szybko ładują się strony, jak szybko reaguje witryna i jakie jest ogólne poczucie autentyczności i jakości, którego po prostu nie można uzyskać z większości platform typu „przeciągnij i upuść”.

Ogólnie rzecz biorąc, Squarespace jest moim najlepszym wyborem jako webmaster. Niewiele platform może dorównać kosztowi i łatwości użytkowania w porównaniu z efektem końcowym, czyli wysokiej jakości, responsywna strona internetowa, która skutecznie komunikuje komunikat witryny i robi to w sposób bardzo przyjemny dla oka.

Dylan Seeger

Dylan Seeger

~ Dylan jest założycielem Loviable Inc., nowojorskiego studia kreatywnego, którego celem jest rozpowszechnianie długotrwałych pomysłów z całego świata za pomocą przemyślanego, ukierunkowanego na cel projektu. Założona w 2014 roku w celu zwiększenia dostępności usług projektowania wysokiej klasy, pomogliśmy przekształcić dziesiątki świetnych pomysłów w piękne rzeczywistości.

Squarespace jest najlepiej hostowanym narzędziem do tworzenia witryn dla małych firm, ponieważ pozwala na szerokie, kreatywne dostosowywanie, zachowując jednocześnie prostotę i elegancję, której większość usług nawet nie osiąga.

Squarespace ułatwia naszym klientom dodawanie i edytowanie treści na ich stronach internetowych oraz odciąża ich od zarządzania złożoną konfiguracją sieci.

Wreszcie, całodobowa obsługa klienta Squarespace jest na najwyższym poziomie i zawsze gotowa do pomocy. Nie możesz tego przebić.

Meghan Hartman

Meghan Hartman

~ Meghan jest projektantką UX i założycielką Crafting Creative, gdzie współpracuje z kreatywnymi przedsiębiorcami, aby tworzyć witryny łatwe w użyciu, budujące ich wiarygodność i przyciągające więcej klientów do ich cyfrowych drzwi. Możesz ją znaleźć na Twitterze lub Instagramie @MeghanCreative.

Najlepszym, hostowanym narzędziem do tworzenia stron internetowych i tym, z którego korzystam zarówno ja, jak i dla moich klientów, jest Squarespace. Squarespace to kompleksowe rozwiązanie: zajmują się hostingiem, nazwę domeny można skonfigurować za ich pośrednictwem i łatwo integrują się z Google Apps. Niedawno zaczęli również oferować bezpłatne certyfikaty SSL, co (nerd-alert) oznacza, że ​​adres URL Twojej witryny będzie na początku zawierać https: //, informując użytkowników, że jest to bezpieczna witryna.

Dlaczego to ma takie znaczenie? Ponieważ od 2017 r. Google atakuje niezabezpieczone witryny, a twoja może zostać oznaczona jako niepewna, jeśli nie masz takiej magii SSL. Dobra wiadomość jest taka, że ​​dzięki Squarespace nie musisz się o to martwić.

Oprócz wszystkich nerdowych funkcji SEO, które ma Squarespace, uwielbiam to, że jest przyjazny dla użytkownika i można go dostosowywać. Dzięki pięknym motywom i edytorowi „przeciągnij i upuść” jest to jedna z najłatwiejszych w obsłudze platform online. Nie tylko, ale w rzeczywistości sprawiają, że dostosowywanie jest względnie bezbolesne, ponieważ daje możliwość dodania własnego CSS, HTML i JavaScript.

Korzystałem z WordPress, Weebly, Wix, Webflow i stworzyłem od podstaw niestandardową stronę kodowaną. Z całego tego doświadczenia odkryłem, że Squarespace jest najlepszym narzędziem do tworzenia witryn dla właścicieli małych firm. Jest łatwy w użyciu, ma świetny wbudowany zestaw funkcji i pozwala założyć bloga, aby zwiększyć ruch online w Twojej firmie.

Zoran Bosancic

Zoran Bosancic

~ Zoran był współzałożycielem POINT OUT, cyfrowej agencji marketingowej, w której współpracował z takimi markami jak Aquafresh, BMW, Cisco, GlaxoSmithKline, Peugeot, Sensodyne i STIHL. Uczynił dla swojej osobistej misji pomoc każdej aspirującej osobie w założeniu firmy, którą pokocha.

Squarespace nie oferuje elastyczności WordPress. Ale dotyczy to każdego innego twórcy witryny.

Nie ma też super łatwego konstruktora, który ma Weebly. I może nie mieć tak dużej kolekcji szablonów jak Wix.

Nadal najlepszym narzędziem do tworzenia witryn internetowych jest Squarespace. Ręce na dół.

Dlaczego? Jest na górze w każdej kategorii. Co więcej, wyróżnia się pod względem decydujących, takich jak projekt, możliwość udostępniania i gotowość do SEO. Wszystkie szablony reagują szybko. Działają równie dobrze na pulpicie, jak na telefonie. Jest to szczególnie ważne jak ostatnio korzystanie z mobilnego internetu po raz pierwszy przekroczyło pulpit na całym świecie.

Squarespace stanowi idealne połączenie łatwości użytkowania, elastyczności projektowania i przestrzegania najlepszych praktyk UI / UX.

Jako mała firma nie powinnaś poświęcać zbyt wiele czasu na zarządzanie witryną, a raczej na jej rozwój. Twoja witryna powinna pomóc Ci skorzystać z każdej możliwej okazji biznesowej online, a jednocześnie nie powinna zużywać cennego czasu i energii.

I to właśnie otrzymujesz dzięki Squarespace.

W rzeczywistości zadziwi Cię to, co możesz zrobić. Szablony takie jak Pacyfik pozwoli Ci zaprojektować witrynę tak, aby wyglądała jak na zamówienie. Możesz mieć wszystkie potrzebne widżety, bloki akceptacji i przyciski wezwania do działania. Integruje się również z Leadpages, ConvertKit i innymi popularnymi aplikacjami.

Zasadniczo Squarespace oferuje wszystko, czego potrzebujesz jako mała firma. I oferują to za rozsądną cenę.

Diogenes Brito

Diogenes Brito

~ Diogenes ma ponad 9 lat doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych, a także bogate doświadczenie w zakresie IT i projektowania produktów fizycznych.

Polecam Squarespace jako najlepiej budowanego serwisu WWW. Squarespace ma:

1. Wsparcie 24/7,

2. Duża społeczność specjalistów,

3. Najlepiej zaprojektowane, w pełni responsywne szablony i

4. Niezwykle elastyczny system zarządzania treścią.

Alyssa Hopkins

Alyssa Hopkins

~ Alyssa pomaga małym firmom w zwiększaniu widowni dzięki niesamowitym projektom i fotografiom.

Wolę Squarespace z kilku powodów:

1. Squarespace oferuje pięknie zaprojektowane strony, które pozwalają zmieniać szablony w dowolnym momencie bez utraty zawartości. Jeśli chcesz zmienić szablon w Wix, musisz zacząć od nowa i stracić zawartość, co jest uciążliwe!

2. Squarespace reaguje. Wix pozwoli ci ukryć pewne rzeczy na urządzeniach mobilnych, ale dla większości moich klientów nie chcą oni projektować strony mobilnej osobno, chcą mieć możliwość zaprojektowania jednej strony i kod zajmie się resztą.

3. Squarespace ma fantastyczne wsparcie 24/7. Znalezienie kogoś do rozmowy na Wix to BÓL. Mają ogromne forum dla hep, ale czasami trzeba porozmawiać lub wysłać e-mail do osoby, zamiast spędzać godziny na szukaniu forum. Byłem tam i nie jest fajnie.

4. Squarespace oferuje nieograniczoną przepustowość, w przeciwieństwie do Wix. Jest to ogromne, jeśli spodziewasz się dużej liczby odwiedzających witrynę i jeśli masz dużo treści w witrynie, które musisz szybko załadować. Wix ma zbyt wiele ograniczeń przepustowości.

5. Squarespace został zbudowany przez projektantów. Wszystkie ich szablony wyglądają na wysokiej klasy. Ma bardziej uporządkowany opór & spadek w porównaniu do Wix. Krzywa uczenia się może być łatwiejsza w Wix niż w Squarespace, ale kiedy zrozumiesz podstawy budowania tam witryny, bardzo łatwo będzie zrobić resztę.

David Head

David Head

~ David jest Specjalistą Squarespace od 3 lat i osobiście zbudował około 100 stron Squarespace. Jest założycielem DesignLive, który jest jak Uber dla projektanta Squarespace.

Muszę wybrać Squarespace. Pierwotnym powodem, dla którego zacząłem projektować na platformie, było to, że starałem się nauczyć, jak zbudować witrynę mojej pierwszej firmy.

Wypróbowałem każdą inną platformę (Shopify, Wix, Weebly, WordPress itp.) I nic nie było tak wyrafinowane jak Squarespace.

Najwięcej uwagi poświęcili usuwaniu wszystkich przeszkód, na jakie mogą napotkać majsterkowicze. Krótko mówiąc, jest to najbardziej gwarantowany sposób dla przeciętnej osoby na stworzenie pięknej witryny.

John Tindel

John Tindel

~ John jest transformatywną siłą twórczą, zapewniającą napływ pomysłów, kultury i przywództwa. Z ponad 15-letnim doświadczeniem zachęca do pracy zespołowej, zapewnia stałe kreatywne przywództwo & rozwój produktu.

Po pierwsze, myślę, że wykorzystałem je wszystkie. Od rozwiązań hostowanych po hostowane samodzielnie – mam klientów, którzy chcą ich konkretnych rozwiązań i muszę być w stanie pracować z tym, co mają. Ostatnio korzystam z rozwiązania handlowego Squarespace.

Uwielbiam prostotę ich witryn, a ich rozwiązanie eCommerce jest wystarczająco łatwe do skonfigurowania i rozpoczęcia użytkowania. Jako projektant mam tendencję do projektowania mojej witryny i nigdy nie dodaje treści. Squarespace tworzy tak proste minimalne strony, że opieram się przeprojektowaniu i zaczynam dodawać treść do strony.

Jedną z korzyści jest cena, naprawdę przystępna cena do sprzedaży online i połączenia korespondencji z klientem (Mailchimp, e-maile), aby zapewnić użytkownikom wygodę podczas zakupów online. Za mniej niż 30 USD możesz założyć firmę online, która wygląda świetnie i działa jak pełny sprzedawca online.

Nie ograniczają sprzedaży, takiej jak Shopify i inne. Jedyną wadą, jaką mam w witrynach handlowych Squarespace, jest to, że masz tylko jedną opcję przetwarzania płatności. Podsumowując, nie sądzę, byś był rozczarowany ich platformą i wsparciem.

Marta Tucci

Marta Tucci

~ Marta jest założycielką i projektantką Naya Traveler. Została wybrana jedną z najlepszych stron Squarespace na świecie.

Uważam, że Squarespace to najlepsza platforma do samodzielnego hostowania. Mają świetne integracje innych firm, takie jak Adobe Typekit, Getty Images i Stripe, które usprawniają codzienny przepływ pracy i pomagają stronie wyglądać profesjonalnie.

Ich szablony mają najwyższą jakość projektowania, a także można je łatwo dostosować za pomocą kodu.

Wreszcie, Squarespace ma dużą społeczność wsparcia, która jest przydatna dla użytkowników o niewielkiej wiedzy CSS / HTML, którzy chcą dostosować swoje witryny za pomocą prostych fragmentów kodu.

Brandon Brown

Brandon Brown

~ Brandon jest projektantem z Atlanta, GA, który specjalizuje się w brandingu i projektowaniu stron internetowych. Brandon współpracuje również z artystami i muzykami poprzez rozwój artystów i doradztwo dotyczące marki.

Mieszkam i oddycham Squarespace, jeśli chodzi o pracę z małymi firmami. Squarespace jest doskonałym rozwiązaniem dla małych firm, które są zorientowane na design i chcą wziąć czynny udział w tworzeniu estetyki witryny.

Uwielbiam używać Squarespace dla firm, które dopiero zaczynają działalność i są zainteresowane czystym, responsywnym designem. Właściciele małych firm mogą wprowadzać wiele drobnych poprawek w projekcie bez dotykania kodu. Użytkownicy mogą również korzystać z przyjaznego interfejsu e-commerce, który pozwala im płynnie prowadzić sklep ze strony internetowej Squarespace.

Jeśli małe firmy szukają nowoczesnego, zorientowanego na wizerunek projektu, zdecydowanie rozważ Squarespace.

Nicola Bernardi

Nicola Bernardi

~ Nicola jest profesjonalnym fotografem. Zaprojektował własną stronę, która została uznana za jedną z najlepszych stron Squarespace na świecie

Moim zdaniem Squarespace jest najlepszym narzędziem do tworzenia witryn na interwebach.

To, co je wyróżnia, to jego prostota: wszystko jest tworzone z myślą o doświadczeniu użytkownika i skierowane do wszystkich osób, które niekoniecznie mają doświadczenie w projektowaniu lub programowaniu stron internetowych.

To nic innego jak wyzwalanie, ponieważ jako właściciel małej firmy prawdopodobnie żyjesz w ciągłym huraganie pomysłów i emocji, aby pokazać / promować to, co robisz, i nie masz czasu ani ciekawej nauki pracy z kodowaniem lub projektowaniem w ogóle.

Squarespace oferuje piękne responsywne szablony, absurdalnie prosty w obsłudze system przeciągania i upuszczania treści, a na dodatek najlepszą obsługę klienta, jaką kiedykolwiek doświadczyłem.

Jako fotograf pozwala mi spędzać mniej czasu przed ekranem, zastanawiając się, jak zrobić rzeczy dla mojej witryny, a więcej czasu na fotografowanie i wykonywanie mojej pracy.

Brendan Kennedy

Brendan Kennedy

Moim zdaniem Squarespace jest najlepszym narzędziem do tworzenia witryn dla małych firm. Wierzę, że jest to platforma, która łączy świetny design i jest przyjazna dla użytkownika.

Właściciel małej firmy może bardzo szybko zaprojektować piękną stronę internetową, a dzięki skalowaniu zaoszczędzi im mnóstwo pieniędzy.

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​mają najlepszą obsługę klienta i współpracują z właścicielami małych firm.

Sampath S.

Sampath S.

~ Sampath to profesjonalny programista stron internetowych od prawie 9 lat. W tym czasie zbudował ponad 100 stron internetowych, ścieżek & strony docelowe. Tworzy strony internetowe, które są zgodne z celami biznesowymi i dobrze się konwertują.

Współpracowałem z 7-10 twórcami stron internetowych, a Squarespace jest jednym z nich. Używam go głównie do tworzenia stron internetowych dla moich klientów, głównie portfolio osobistego i małych firm.

Posiadają bloki treści dla różnych rodzajów treści (tekst, obrazy, audio, galerie zdjęć, mapy itp.), Co ułatwia pracę.

Chociaż jestem profesjonalnym programistą witryn w wielu systemach CMS, jeśli poproszę o wskazanie twórcy witryny, będzie to SquareSpace każdego dnia.

Dlatego.
* Możesz dodać niestandardowy kod HTML & Kod CSS upiększający stronę.
* Możesz zintegrować prawie każdą aplikację z witryną Squarespace (niestety jeszcze nie Zapier), co jest ogromną oznaką ulgi. Nie możesz tego zrobić w przypadku większości innych twórców stron internetowych.

Jeśli jesteś ciekawy, co wyróżnia go spośród innych twórców stron, oto krótka lista zalet.
Plusy

 • Świetny zestaw responsywnych szablonów
 • Darmowy certyfikat SSL
 • Wbudowany sklep e-commerce
 • Nieograniczona liczba stron & widżety
 • Nieograniczone miejsce do przechowywania
 • Zabezpiecz hasłem dowolną liczbę stron

Jednak, jak każdy inny produkt, SquareSpace ma również własny zestaw wad.
Cons

 • Brak bezpłatnego abonamentu
 • Czasami szybkość strony jest problemem
 • Procesor płatności jest ograniczony do pasków (tylko)
 • Brak twórcy członkostwa (nie jest blokerem)

Nigdzie nie mówiłem o SEO, ponieważ bez niestandardowej witryny internetowej zawsze będziesz musiał lite na Optymalizacja.

Jeśli szukasz narzędzia do tworzenia witryn, aby zacząć od razu i nie chcesz mieć niechlujnych reklam w całej witrynie firmy, skorzystaj z niego.

W cenie mniejszej niż 3 kawy otrzymujesz bezpieczną, responsywną stronę internetową (co miesiąc), która zapewni obecność Twojej firmy online w Squarespace.

Jared Gibbons

Jared Gibbons

~ Jared jest współzałożycielem Pocket Knife, kreatywnej grupy, która projektuje i rozwija niestandardowe strony internetowe Squarespace.

Myślę, że Squarespace to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zbudować małą witrynę internetową.

Nie tylko mają piękne szablony do wykorzystania jako punkt wyjścia, ale firmy mogą łatwo zarządzać treściami swojej witryny w przyszłości dzięki intuicyjnemu CMS Squarespace.

Edward Wiśniewski

Edward Wiśniewski

~ Edward spędził ponad dekadę, tworząc wciągające i interaktywne doświadczenia cyfrowe. Obecnie jest dyrektorem technicznym Radish Lab i pracuje nad zarządzaniem zespołem technicznym i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych w przypadku złożonych wyzwań, przed którymi stoją organizacje o wpływie społecznym.

Polecamy Squarespace. Jest niedrogi, łatwy w użyciu i zawiera interfejs „upuszczaj i upuszczaj”, dzięki czemu bezproblemowe jest tworzenie pięknie zaprojektowanych stron internetowych w ciągu kilku minut.

Squarespace oferuje wysokiej jakości i piękne szablony, które stawiają UX i design na pierwszym miejscu, a także oferuje usprawnioną integrację, gotowe opcje e-commerce i świetne narzędzia programistyczne, które wykraczają poza te z innych tradycyjnych hostowanych stron internetowych platformy.

Christel Laura Voss

Christel Laura Voss

Squarespace to miejsce, w którym chcesz rozwijać swoją markę. Ta platforma nigdy nie stoi w miejscu, a elastyczność jest obecnie kluczowa.

Projektuję wyłącznie w Squarespace, ponieważ jest to platforma, na której można rozwijać kreatywność. I nigdy nie musisz się martwić o bezpieczeństwo lub wadliwe wtyczki.

Moim celem jest ciągłe kwestionowanie własnych ograniczeń i zawsze dostarczanie niezwykłej pracy. Squarespace pozwala mi to zrobić!

Amit Kumar

Amit Kumar

~ Amit to zapalony Digital Marketer z dobrym doświadczeniem w marketingu afiliacyjnym, marketingu w mediach społecznościowych i marketingu wideo. Jest współzałożycielem RankMeUp Services, cyfrowej agencji marketingowej specjalizującej się w zwiększaniu ruchu na stronie i sprzedaży internetowej.

Moonfruit wygra go dla mnie każdego dnia za jego zdolność do oferowania szerokiej gamy wbudowanych funkcjonalności oraz łatwego do zrozumienia i obsługi pulpitu użytkownika. Ma piękny bukiet odświeżających motywów do wyboru..

Możesz publikować swoje treści i mieć pewność, że są one kompatybilne z komputerami, kartami i smartfonami automatycznie, do pewnego stopnia dba również o SEO. Możesz nawet automatycznie udostępniać swoje treści w różnych mediach społecznościowych.

Kolejnym dobrym powodem, dla którego staje się tak popularny, jest to, że możesz nawet założyć sklep internetowy w zaledwie 3 prostych krokach. Działa bezpośrednio na zasadzie przeciągnij i upuść i jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Podsumowując, Google Analytics i Google Webmaster Tools są zintegrowane z interfejsem użytkownika, dzięki czemu są jeszcze bardziej atrakcyjne dla SEO.

Podsumowując, Moonfruit jest, według wszystkich standardów, jedną z najbardziej przydatnych i przyjaznych SEO właściwości do tworzenia treści.

Max Robinson

Max Robinson

~ Max Robinson jest projektantem stron internetowych dla AIMS Web Design.

Zawsze używamy MoonFruit tylko dla klientów, pomimo stosunkowo starego interfejsu użytkownika, który wydaje się zniechęcać tak wielu ludzi.

Uwielbiam ilość personalizacji, jaką masz w każdej witrynie oraz to, jak łatwo można dodawać widżety i blogi.

Zawsze mieliśmy pozytywne opinie na temat witryn, które stworzyliśmy za pomocą MoonFruit, i zawsze udało nam się pokazać naszemu klientowi, jak korzystać z konstruktora, aby sami mogli wprowadzać zmiany.

Shyam Bhardwaj

Shyam Bhardwaj

~ Shyam prowadzi cyfrową markę i firmę zajmującą się tworzeniem stron internetowych.

Moim zdaniem Weebly jest jednym z prostych, ale skutecznych narzędzi do tworzenia stron internetowych dla webmasterów. Nie muszą mieć umiejętności programowania, wystarczy przeciągnąć i upuścić właściwości witryny na stronę internetową, więc jeśli będę potrzebować narzędzia do tworzenia stron internetowych dla małych firm, wybiorę Weebly.

Różne elementy, które będziesz mógł dodać do stron internetowych, to tekst, obrazy, filmy, przyciski, mapy Google i formularze kontaktowe. Jedną z jego głównych zalet jest to, że podczas budowania witryny można jednocześnie zobaczyć odbicia na stronie i przeciągnąć elementy z paska narzędzi do obszaru strony internetowej.

Weebly obejmuje również hosting – hosting w chmurze, który jest bardzo szybkim i bezpiecznym systemem. Czas wczytywania wpływa na pozycję w wynikach wyszukiwania, więc przyniesie także korzyści SEO. Co więcej, pozwala również na blogowanie, które jest własnym wbudowanym w CMS. Dla webmasterów, którzy chcą zdecydować się na funkcjonalność eCommerce, oferuje świetne rozwiązanie strony internetowej eCommerce.

Wszystkie opcje są dobre, o ile wymagania Twojej witryny są dopasowane do specyfikacji witryny, a także do narzędzi frameworka lub narzędzia do tworzenia witryn.

Wszystkie dobre strony internetowe

Ilekroć konsultuję się z małymi firmami biznesowymi, słyszę od większości właścicieli, że potrzebują oni tylko małej witryny z maksymalnie 10 stronami zawierającymi tekst, obrazy i osadzone wideo z YouTube. W przypadku takich drobnych wymagań Squarespace, Weebly, a nawet WIX będą działać poprawnie. Narzędzie Builder od Godaddy będzie również prostym rozwiązaniem dla małej witryny. Wystarczy przeciągnąć i upuścić zawartość, obrazy, slajdy, filmy lub formularz kontaktowy.

Niektóre aplikacje, takie jak Weebly, Squarespace lub WIX, również dodały funkcje eCommerce, więc na potrzeby kilku produktów eCommerce są one gotowe do użycia, aby zbudować sklep internetowy.

Nie wymaga to znajomości programowania HTML złożonych systemów CMS, takich jak Magento, Prestashop lub WordPress. Szybkość będzie również dobra dla tych platform, więc jest to kolejny czynnik przyjazny SEO.

Dziękuję bardzo wszystkim ekspertom, którzy wzięli udział w tym podsumowaniu ekspertów! Jeśli masz jakieś pytanie, opublikuj je poniżej, a my na pewno odpowiemy. Jeśli masz zamiar założyć nową witrynę, daj mi znać, z której platformy zamierzasz korzystać.

Pamiętaj też, że dzielenie się jest troskliwe. Pomóż nam rozpowszechniać ten post, udostępniając go znajomym i obserwującym.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map