25 wpływowych projektantów stron internetowych, które musisz znać i postępować

CO ROBI DOBRY DESIGN WEB?

Dzisiaj odpowiedź jest inna niż kilka miesięcy temu. Technologia i doświadczenie użytkownika wymagają, aby strony internetowe podlegały ciągłym zmianom i aktualizacjom. Jedynym sposobem, aby pozostać na bieżąco, jest dowiedzenie się, jaki jest następny trend w projektowaniu.


Niektóre osoby mają możliwość przewidywania, co będzie dalej. Inni biorą te trendy i piszą kod, aby to się stało. Są znane jako osoby wpływowe.

Poznaj przyszłość projektowania stron internetowych od ekspertów

Oto lista czynników wpływających na projektowanie stron internetowych, które są wystarczająco hojne, aby dzielić się tym, co nadchodzi. Podążaj za nimi i ciesz się falą obecnego projektowania stron internetowych. To, czego się nauczysz, jest dobre dla odwiedzających witrynę, a jeszcze lepsze dla Twojej firmy.

Jeffrey Zeldman

Zdjęcie Jeffrey Zeldman

Dlaczego jest wpływowy: Zeldman został nazwany „Królem standardów sieciowych” przez Tydzień biznesu. Był pierwszą osobą, która została wprowadzona do Interaktywna Galeria Sław SXSW w 2012 roku. Śledź swojego bloga, aby zobaczyć, jakie aktualne trendy w branży projektowania należy wziąć na poważnie. Szybko wskazuje, co jest ważne, a co tylko chwilowa moda.

Znajdź go online pod adresem: zeldman.com
Podążać za nim: @zeldman

Witalij Friedman

Zdjęcie Witalija Friedmana

Friedman jest redaktorem naczelnym Smashing Magazine, gdzie pisze o tym, co czyni zawartość piękną. Poszukaj jego postów w Smashing Magazine, jeśli chcesz uzyskać informacje na temat UX, interfejsu i problemów z wydajnością. Witalij także biegnie warsztaty projektowania stron internetowych.

Znajdź go online pod adresem: Smashing Magazine
Podążać za nim: @smashingmag

Chris Coyier

Zdjęcie Chrisa Coyiera

Jeśli chodzi o projektowanie generowane przez CSS, to Chris Coyier. Lubi spędzać wolny czas i uczestniczyć w CodePen. Założył stronę internetową z Alexem Vazquezem i Timem Sabatem. Sprawdź tę stronę, jeśli potrzebujesz pomocy w usuwaniu błędów z kodu.

Znajdź go online pod adresem: CodePen
Podążać za nim: @chrisCoyier

Mike Monteiro

Zdjęcie Mike Monteiro

Żywe obrazy, które Cię pozdrawiają Projekt muła są dowodem na to, że ta grupa poważnie podchodzi do projektowania stron internetowych. Autorzy Mule piszą o projektowaniu z takim samym entuzjazmem. To firma projektowa Mike’a i jeden z głównych współpracowników. Nie spodziewaj się samouczków. Mike i jego koledzy pisarze koncentrują się na doświadczeniu w projektowaniu dla sieci.

Znajdź go online pod adresem: Projekt muła
Podążać za nim: @monteiro

Chris Spooner

Zdjęcie Chrisa Spoonera

Spooner założył tego bloga, aby pomóc ludziom w doskonaleniu umiejętności projektowania. Znajdziesz 3 główne typy treści. Jego artykuły zostały napisane, aby dzielić się teorią i inspiracją. Samouczki pisemne i wideo zawierają szczegółowe instrukcje. Istnieją również hojne gratisy do wykorzystania we własnych projektach.

Znajdź go online pod adresem: Łyżkowa grafika
Podążać za nim: @chrisspooner

David Walsh

Zdjęcie Davida Walsha

„Nie projektuję witryn” – mówi Walsh – „Sprawiam, że działają”. Pokazuje, jak na swoim blogu, gdzie zaprasza cię, abyś wraz z nim pisał o eksperymentach w projektowaniu. Doświadczenie Davida pochodzi z czasu spędzonego jako Starszy programista Mozilli. Znajdziesz dema i samouczki, a także jego posty na blogu.

Znajdź go online pod adresem: DWB
Podążać za nim: @davidwalshblog

Dave Shea

Zdjęcie Dave'a Shei

Co robisz z doświadczeniem zdobytym podczas pracy nad projektami dla Google, CNet i New York University? Jeśli jesteś hojny jak Dave Shea, udostępniasz go innym. Zbiera swoje projekty i sortuje je według tematu. Będziesz chciał skupić się na jego dwóch najnowszych i trwających tematach. Są najbardziej odpowiednie do projektowania.

Znajdź go online pod adresem: Dave Shea
Podążać za nim: @mezzoblue

Steven Snell

Zdjęcie Stevena Snella

Niewiele witryn jest tak hojnych dzięki narzędziom, których potrzebujesz, aby osiągnąć sukces w Internecie. Steven Snell i zespół korzystają z bloga i innych obszarów, aby zaoferować porady dotyczące projektowania. Znajdziesz tu także zasoby, od szablonów po kod. Użyj nawigacji u góry, aby przeglądać wszystkie tematy.

Znajdź go online pod adresem: Projekt Vandelay
Podążać za nim: @stevensnell

Ronald Bien

Zdjęcie Ronalda Biena

Bien jest CEO i założycielem strony Naldz Graphics. Ponad 41 000 obserwujących odwiedza witrynę, aby uzyskać porady i samouczki na temat projektowania stron internetowych. Ronald i zespół pisarzy zajmują się całą dziedziną projektowania, ale koncentrują się na motywach WordPress. Artykuły są pełne przykładów graficznych, a pismo nie jest wypełnione żargonem.

Znajdź go online pod adresem: Grafika Nałdz
Podążać za nim: @naldzgraphics

Jason Santa Maria

Zdjęcie Jason Santa Maria

To jest osobista strona internetowa Vox Media dyrektor wykonawczy. Jason uważa, że ​​treść powinna dyktować stylistyce. Jego strona internetowa to eksperyment w kierunku sztuki online. Jest fanem tradycyjnego druku, więc jego strona internetowa ma konserwatywny charakter. Nie daj się zwieść. Jason i jego gościnni pisarze podejmują wszystkie najnowsze tematy związane z projektowaniem.

Znajdź go online pod adresem: Jason Santa Maria
Podążać za nim: @jasonsantamaria

Doug Bowman

Zdjęcie Douga Bowmana

Mów o rodowodzie. Bowman był szefem projektu wizualnego Google, a następnie dyrektorem kreatywnym Twittera. Dziś jest szefem Stopdesign. Używa swojego bloga do pisania o projektowaniu, typografii i niezbędnych narzędziach do robienia tego w Internecie. Większość postów dotyczy rozwiązań projektowych i wyników, które on i jego zespół wymyślili dla klientów.

Znajdź go online pod adresem: Stopdesign
Podążać za nim: @zatrzymać

Mark Ford

Zdjęcie Marka Forda

Będziesz miał wiele wspólnego z Markiem Fordem, jeśli jesteś przedsiębiorcą ładującym. Tak zaczął w 2007 roku od swojego pierwszego biznesu online. Dziś ma ponad 1000 klientów korzystających z jego usług internetowych. Mark używa swojego blog podzielić się tym, czego jego firma dowiedziała się o projektowaniu stron internetowych. Użyj nawigacji u góry, aby wyszukać określone tematy.

Znajdź go online pod adresem: czerwony projekt strony internetowej
Podążać za nim: @RedWebDesign

Cameron Moll

Zdjęcie Cameron Moll

Cała praca i brak zabawy zmieniają nas wszystkich w drony. Zrób sobie przerwę od projektowania i ciesz się odrobiną zabawy. Cameron Moll tworzy projekt z rodzaju. Na swojej stronie internetowej niewiele ma do powiedzenia. Chodzi o obrazy utworzone ze stylizowanym tekstem. Możesz kupić wiele tego, co wyświetla na swojej stronie. Niektóre z bardziej popularnych utworów są wyprzedane.

Znajdź go online pod adresem: Struktury w typie
Podążać za nim: @cameronmoll

Nicholas Felton

Zdjęcie Nicholas Felton

Felton był jednym z głównych projektantów Oś czasu Facebooka. New York Times i The Wall Street Journal profilowały go w swoich publikacjach. Cała ta uwaga wynika z talentu Feltona do przełożenia danych na znaczący projekt. Odwiedź jego stronę internetową, aby zobaczyć jego kolekcję prac dla klientów. Niektóre z nich są częścią stałej kolekcji MoMA.

Znajdź go online pod adresem: Felton
Podążać za nim: @feltron

Ethan Marcotte

Zdjęcie Ethana Marcotte

Marcotte jest płodnym autorem książek i artykułów. Pisze także blog o nazwie Unstoppable Robot Ninja, Internetowa rzecz Ethana Marcotte. Artykuły, które znajdziesz na jego stronie internetowej i blogu, mogą pomóc ci w skrzyżowaniu kodu i projektu. Uważa, że ​​oba muszą być eleganckie.

Znajdź go online pod adresem: Ethan Marcotte
Podążać za nim: @brzęczyk

Karen McGrane

Zdjęcie Karen McGrane

McGrane pracuje na stronach internetowych od 1995 roku. Była pierwszym architektem informacji zatrudnionym w Razorfish. Następnie awansowała w szeregach, aby zostać wiceprezesem i krajowym liderem działu obsługi użytkowników w firmie. Dziś jest założycielem i szefem Bond Art + Science. Blog Karen opowiada o tym, jak to jest być projektantem witryny. Udaj się tutaj, jeśli chcesz uzyskać wgląd.

Znajdź ją online pod adresem: Karen McGrane
Śledź ją: @karenmcgrane

Dan Cederholm

Zdjęcie Dana Cederholma

Cederholm jest współzałożycielem i projektantem Dryblować. Napisał 5 książek, z których 3 dotyczą CSS. Dan używa swojego bloga do pisania o projektowaniu, CSS, znacznikach i standardach sieciowych. Jeśli w jego twórczości jest jakiś motyw, to on wierzy w projektowanie stron internetowych oparte na standardach.

Znajdź go online pod adresem: Proste bity
Podążać za nim: @simplebits

Andy Clarke

Zdjęcie Andy Clarke

Clarke jest jednym z najbardziej znanych projektantów stron internetowych w Wielkiej Brytanii. Napisał dwie książki o projektowaniu stron internetowych. On także ma podcast oprócz postów przyczynia się do bloga swojego studia projektowania stron internetowych.

Znajdź go online pod adresem: Rzeczy & Nonsens
Podążać za nim: @Malarkey

Sarah Parmenter

Zdjęcie Sarah Parmenter

.magazyn internetowy nazwała ją Projektantką Roku w 2011 roku. Sarah jest osobą wszechstronnie uzdolnioną. Pisze o projektowaniu stron internetowych i współprowadzi popularny cotygodniowy podcast o projektowaniu. Jeśli to nie wystarczy, jest także profesjonalną piosenkarką i aktorką. Jej posty na blogu są zabawne i konwersacyjne. Dowiesz się o projektowaniu i profesjonalnym świecie projektantów stron internetowych.

Znajdź ją online pod adresem: Sazzy
Śledź ją: @sazzy

Paul Boag

Zdjęcie Paula Boaga

Boag oferuje swoje talenty projektowe głównie dla organizacji non-profit. Jest ekspertem od doświadczeń użytkowników, który pomógł organizacjom takim jak Komisja Europejska, UCAS i Lekarze Bez Granic dostosować się do naszego zmieniającego się cyfrowego świata. Paul nie rozdrabnia słów. Jego rada jest istotna i nie boi się wyrazić swojej opinii.

Znajdź go online pod adresem: boagworld
Podążać za nim: @boagworld

Brad Frost

Zdjęcie Brada Frosta

Frost to odnoszący sukcesy strateg w dziedzinie mobilnego internetu i projektant front-endu. Widziałeś jego prace, jeśli kiedykolwiek byłeś na stronie mobilnej Entertainment Weekly. Zaprojektował także elementy mobilne dla MasterCard, Verizon i Nike. Brad uwielbia blogować, a wiele jego ostatnich postów zawiera fragmenty jego nowej książki, Projekt atomowy.

Znajdź go online pod adresem: brad frost
Podążać za nim: @bradfrost

Paul Irish

Zdjęcie Paula Irlandczyka

Jeśli użyjesz Przeglądarka Google Chrome, wykorzystałeś część pracy Paula. Jest front-endowym programistą, który uwielbia samozwańczość tworzenia atrakcyjnych, seksownych witryn mobilnych. Blog Paula nie wymaga rozmowy. Wchodzi od razu do kodu stojącego za projektem. To nie jest dobre miejsce dla początkujących. Będziesz w niebie, jeśli znasz się na kodowaniu CSS lub WebKit.

Znajdź go online pod adresem: Paul Irish
Podążać za nim: @paulirish

Jonathan Snook

Zdjęcie Jonathana Snooka

Snook użyczył swoich talentów związanych z użytkownikami Xero, Shopify i Yahoo! Teraz woli pracować dla siebie. Kiedy nie konsultuje się z klientami, udostępnia porady i triki na swoim blogu. Użyj jego archiwum link, aby znaleźć określone tematy.

Znajdź go online na: SNOOK
Podążać za nim: @snookca

Christian Heilmann

Zdjęcie Christiana Heilmanna

Heilmann to kolejny bloger, który nie boi się nazywać go tak, jak go widzi. Pasjonuje go HTML5. Wiele jego postów to fragment kodu, który oferuje dla lepszego komfortu użytkowania. Christian jest także zapalonym plakatem na YouTube. Wiele z tych wkładów związanych jest z projektowaniem stron internetowych. A jeśli po prostu nie masz dość jego postów i filmów na blogu, jest on również chętny do podzielenia się swoim życiem zdjęcia.

Znajdź go online pod adresem: Christian Heilmann
Podążać za nim: @ codepo8

Jeremy Keith

Zdjęcie Jeremy Keith

Keith jest współzałożycielem z siedzibą w Wielkiej Brytanii Clearleft Agencja projektowania stron internetowych. Firmy od BBC po Mozillę wykorzystały jego wiedzę projektową. Jeremy prowadzi blog, który jest częścią dziennik życia, i część Porady dotyczące projektowania stron internetowych.

Znajdź go online pod adresem: adactio
Podążać za nim: @adactio

Śledź, ucz się i zarabiaj!

Ci wpływowi mają oczy i uszy otwarte na nowe trendy w projektowaniu, więc nie musisz. Ich porady, samouczki i przykłady są nieocenione. To, czego się nauczysz, może sprawić, że Twoja witryna będzie przodować pod względem wydajności i wzornictwa.

Oferowane przez nich zasoby są bezpłatne. Subskrybuj ich blogi lub łącz się z nimi na Twitterze.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me