Як запустити Інтернет-магазин

Ви думали над створенням власного інтернет-магазину? Прогнози, що продажі в Інтернеті будуть вражені 1,5 трильйона доларів до 2018 року. Однак те, що стримує багатьох людей, – це невпевненість у створенні та підтримці інтернет-ринку.


Налаштування інтернет-магазину дешевше і простіше, ніж ви могли подумати. Якщо у вас є товар, який ви хочете продати, то інтернет-магазин – це прекрасний спосіб перевірити продаж тих та інших товарів, щоб побачити, який попит.

Хоча ви можете продавати товари на сайтах, таких як Amazon, Ebay та Etsy, налаштування власного інтернет-магазину дозволяє вам мати повний контроль над брендингом та розвивати трафік з часом, а не ризикувати втратою постійних клієнтів для конкурентів також на цих сайтах.

Щоб налаштувати та запустити успішний інтернет-магазин, слід спочатку розглянути кілька речей.

Почніть роботу з Інтернет-магазином

Contents

ЗНАЙДЕННЯ РЕФЕКТИВНОГО ТОВАРУ

Оскільки ваша мета, ймовірно, заробляє гроші, ви повинні спочатку знайти товар, який вам буде вигідно продати. Це означає, що ви повинні вибирати товари, які користуються попитом і мають розумну норму прибутку між ціною, яку ви можете придбати / виготовити, і ціною, яку несе на ринку.

Вибір ніші для вашого Інтернет-магазину

Одне з найскладніших рішень, з яким ви зіткнетеся – це те, яку нішу ви бажаєте для свого інтернет-магазину. Важливо вибрати нішу, яка достатньо вузька, щоб допомогти вам продати свій бренд, але досить широку, щоб ви могли розширитись на додаткові аксесуари / продукти.

Вибір продуктового сегмента, який стосується вашої пристрасті чи інтересу

Якщо ви ненавидите приготування їжі, продаж кухонних аксесуарів, мабуть, не найкращий вибір для вашого інтернет-магазину. З іншого боку, якщо ви любите все готувати, то продаж самих найкращих каструль і каструль на ринку дає вам прекрасне стартове місце, з якого ви зможете перетворитись на кулінарні пристосування та навіть спеції та приправи.

Вибір ніші, де ви можете додати вартість

Одним із ключових компонентів, як створити нішу для вашого інтернет-магазину, є вибір того, де можна додати вартість. Як стверджує Ендрю Юдеріан у своїй статті про електронну комерційну паливу, якщо ви намагаєтеся конкурувати з Amazon за ціноутворенням, ви збираєтеся вийти з бізнесу.

Натомість ви повинні переконатися, що у вас є щось більш цінне, ніж Amazon, щоб запропонувати клієнту. Рішення? Відповідайте на запитання замовника та навчайте його чудовим вмістом. Спочатку ви повинні зрозуміти проблему, з якою стикається ваш клієнт, запропонувати спосіб вирішити цю проблему, і замовлення будуть слідувати.

Вибір ринкової ніші, яка має можливість рости

Не зосереджуйтесь лише на одному-двох предметах великих квитків, які дадуть вам високу віддачу від прибутку. Це чудово, коли новий клієнт відвідує ваш сайт, але як ви збираєтеся продавати на ринок свою поточну клієнтську базу?

Шукайте ринок, на якому є аксесуари та додатки, які ви можете створити, щоб отримати ці подальші продажі. Одним із прикладів може бути обладнання для фотографії. Первісна покупка високоякісного DSLR-камери велика і принесе вам великі прибутки, якщо продати її. Однак ви можете розвивати свої онлайн-продажі, пропонуючи аксесуари для фотоапаратів. Ви можете продавати лінзи, флеш-насадки, ремінці, сумки, штативи тощо.

Орієнтація на потрібний тип клієнтів

Важливо визначити основний тип клієнта, якого ви хочете націлити. Це люди, яким ви можете додати цінність у своєму житті. Одним із прикладів може бути модель-любитель автомобіля. Він, можливо, буде готовий витратити гроші на організацію своїх модельних частин автомобіля, на нову чудову фарбу або навіть на книги та інформацію, щоб допомогти йому покращити своє хобі. Головне – знайти базу клієнтів, яка захоплюється нішею.

Клієнти можуть включати:

 • Хоббісти
 • Власники бізнесу
 • Професіонали

Ви також хочете врахувати всі аспекти цієї клієнтської бази, такі як стать, наявний дохід та вік. Чи вистачає їм зайвих грошей, щоб вкласти гроші в те, що ви продаєте в своєму інтернет-магазині?

Пошук правильних товарів для продажу

Як тільки ви звузили свою пристрасть, ви повинні розпізнати, які продукти продавати. Андрій Юдеріан пропонує шукати товар, який дозволить вам додати вартість. Мається на увазі, що це просто те, що люди потребують, і допоможе їм якимось чином або покращить своє життя кращим.

У 4-годинний робочий тиждень Тім Ферріс, він рекомендує вибрати товар із ціною від 100 до 200 доларів. Причина, по якій це ідеальний діапазон, полягає в тому, що він є достатньо великим, щоб маржі були правильними, але щоб ви все одно надавали значення.

Вам також потрібно врахувати той факт, що ви будете продавати більше товарів у вищезгаданому ціновому діапазоні. Чим вища ціна товару, тим нижчий показник конверсії. Більшість людей готові витратити $ 100-150 в Інтернеті. Крім того, Юдеріан вказує, що предмети з більш високою ціною, наприклад, кухонний прилад у 1000 доларів, часто мають нижчу норму прибутку.

Таким чином, ви можете заробити 30 доларів на цьому гаджеті 100 доларів, але лише 100 доларів на пристрої 1000 доларів. Це означає, що предмет у розмірі 100 доларів США дає вам 30% прибутку, і ви продасте більше, але пристрій у розмірі 1000 доларів дає лише 10% прибутку, і ви будете продавати менше.

Також важливо спробувати знайти товар, який усі інші вже не продають. Шукайте унікальні продукти, які ніхто більше не пропонує, і ви примніть на ринок хоча б на деякий час. Один із способів виявити товари для продажу – відвідувати виставки у вашій ніші.

Оцінка попиту на ринок вашої продукції

Перш ніж приймати остаточне рішення щодо товарів, які хочете продати, пройдіть ретельний пошук онлайн-конкурентів. Хто продає ту саму чи подібну продукцію? Чи можете ви ефективно конкурувати з цією компанією? Якщо вони легко впізнавані і мають високий рейтинг у пошукових системах, помітити ваш інтернет-магазин може бути справжньою проблемою.

Оцінка попиту на товар

Знайдіть час, щоб перевірити, чи є достатній попит на ринку на продукт, який ви хочете продати.

Якщо ви намагаєтеся вибрати декілька продуктів, виконайте такі завдання:

 • Перевірте найменування продукту на предмет зацікавленості ключовими словами. Які продукти отримують більше пошукових запитів? Чимало пошуків назви товару може свідчити про великий інтерес.
 • Перегляньте сайти соціальних медіа, щоб побачити, чи є публікації на продукті і скільки разів ці публікації сподобалися та поділилися.
 • Ознайомтеся з тенденціями Google і переконайтесь, що тема рухається вгору чи вниз чи залишається стабільною.

Затвердження географічного попиту

Тепер, коли ви подивилися на тенденції та насиченість ключових слів, і знаєте, що люди насправді шукають продукт, який ви хочете запропонувати, прокопайте трохи глибше і з’ясуйте, хто саме ці люди. Інколи продукт буде популярнішим в одній географічній області, ніж інший. Наприклад, якщо ви продаєте скребок лобового скла, він буде продаватися краще там, де зима – це тривалий сезон.

Важливо переконатися, що найбільший попит на ваш товар знаходиться в тому районі, куди ви зможете легко доставити. Якщо вартість доставки занадто непомірна, це може вбити ваші продажі.

Ви можете скористатися тенденціями Google, щоб дізнатись, у яких країнах шукають ключові слова, пов’язані з вашим продуктом, і в яких містах найбільше пошукових запитів (це може допомогти з інформацією про доставку).

Перевірка соціальних медіа

Ви також захочете двічі перевірити перевірку соціальних мереж, щоб побачити, скільки тяги може отримати ваш продукт. Ви хочете подивитися на ринок та цікавість до товарів на різних платформах соціальних медіа, щоб дізнатися не лише про те, наскільки популярна ця тема, але чи є люди, які діляться інформацією про ваш продукт.

Ви можете використовувати сайти на зразок Topsy, щоб дізнатися, скільки твітів в день. Наприклад, скажімо, що ви збираєтеся продавати певний тип об’єктивів для фотоапаратів, орієнтованих на фотографів із дикої природи. Ви можете шукати такі терміни, як “камера”, “дика природа” та “на відкритому повітрі”, щоб побачити, що в тренді.

Оцінка потенційних конкурентів

Почніть з сортування різних видів конкуренції, з якими ви зіткнетесь у продажі цього продукту. Повернемося до прикладу об’єктива спеціальної камери. Ви також збираєтеся змагатись з людьми, які продають об’єктиви для інших видів фотозйомки, інші захоплення в деяких випадках тощо.

Скільки конкурентів онлайн? Чи такий ринок настільки повний, що вам буде важко виділитися з натовпу? Клієнтів існує лише стільки, а якщо доступність перевершує попит на ринку, то, швидше за все, ви не будете успішними.

Ось тут ці унікальні продукти вступають у гру. Що ви можете запропонувати, що більше ніхто не пропонує в Інтернеті? Як ти можеш запропонувати це таким чином, що додає цінності?

Пошук джерел продуктів для продажу

Після того як ви вирішили, які продукти хочете продавати у своєму інтернет-магазині, вам потрібно створити найкращий спосіб придбати ці продукти. У вас є пара варіантів.

 • Дропшипери: За допомогою цього методу ви чекаєте, поки клієнт замовить товар, а потім ви розмістите своє замовлення у оптового продавця, який потім відправить товар безпосередньо своєму замовнику.
 • Оптова торгівля легкими оптовими товарами: Деякі оптові компанії вимагають величезних замовлень, щоб дати вам гідну перерву на товар. Однак деякі оптові торговці пропонують легкі оптові варіанти, щоб ви могли придбати меншу кількість товару (скажімо, окремий випадок) та перепродавати його з метою отримання прибутку.

Одне, що потрібно пам’ятати як з вантажовідправників, так і з оптовими оптовими торговцями, – це те, що у них не має бути створених власних інтернет-магазинів, або ви змушені будете конкурувати з нижчими цінами, які вони можуть запропонувати, продаючи безпосередньо. Найкраще спочатку спробувати виробника товару. Вони скидають корабель? Вони продаватимуть легкі оптом? Як тільки ви знайдете виробника товару, який вам сподобався, який зробить одну чи обидві речі, тоді ви на шляху до пошуку продуктів, які потрібно продати у вашому інтернет-магазині.

ПЛАНУВАННЯ ЕКОМЕРСЬКОГО БІЗНЕСУ

Почніть планувати свій бізнес із електронної комерції

Хоча спокусити спочатку вскочити в ноги, оскільки це “просто” інтернет-магазин, але якщо ви дійсно хочете досягти успіху, вам потрібно буде скласти план свого електронного комерційного бізнесу. Коли ти це усвідомлюєш “У 2014 році в торгових візках було залишено 4 трильйони доларів товарів,” неважко зрозуміти, чому потрібно входити в план дій.

Написання бізнес-плану електронної комерції

НОЛО Юридичний сайт пояснює, що мати бізнес-план важливо, оскільки це наріжний камінь будівлі. Це може допомогти вашому бізнесу бути здоровим. Адміністрація малого бізнесу (SBA) пропонує: майстер бізнес-плану щоб швидко допомогти написати власний бізнес-план.

Створення маркетингової стратегії електронної комерції

Просування вашого інтернет-магазину дещо інше, ніж просування магазину цегли та розчину. Ви хочете переконатися, що у вас є чітка стратегія маркетингу електронної комерції до урочистого відкриття. Вам потрібно буде прийняти основні рішення, такі як:

 • Хто ваша цільова демографічна група?
 • На яких платформах соціальних медіа ви хочете мати найкращу присутність і як досягти цільової демографічної ситуації там?
 • Який ваш рекламний бюджет і де найкраще використовувати це для залучення клієнтів на ваш сайт?
 • Як ви перетворите відвідувачів сайту на клієнтів?

Одним із головних правил у бізнесі є те, що набагато простіше продати на 20% більше своїм поточним клієнтам, ніж дістати нового клієнта. Отже, продумайте додаткові потреби, які ви зможете задовольнити, коли ваш бізнес зростає, і ви отримаєте лояльну клієнтську базу.

Дослідження вашої потенційної конкуренції

Якщо ви хочете стати людьми, які користуються Інтернет-магазином, вам потрібно чітко зрозуміти, хто є конкуренцією, а що вони роблять. Ви повинні використовувати такі інструменти, як:

 • SEOBook – Порівняйте, як ваші конкуренти називають свої сторінки, яку метаінформацію вони використовують та схожі фрази.
 • Google AdWords – Використовуйте цей інструмент, щоб побачити, скільки трафіку отримують певні ключові слова. Хоча ключові слова є лише частиною рівняння, ця інформація може допомогти вам визначити, який тип продуктів або вмісту ви хочете додати на свій сайт, щоб залучити відвідувачів.
 • SpyFu – Це платна послуга, але інформація, яку ви отримаєте, дорогоцінна. Ви можете легко побачити, яку AdWords використовує ваша конкуренція. Ви навіть можете бачити, які з них були успішними, а які ні. Це в основному спосіб дізнатися, що ваші конкуренти роблять правильно, а також те, що не працює для них.

Окрім використання інструментів, знайдіть час, щоб вивчити, як розміщуються веб-сайти конкурентів, який вміст у них є та які особливості, які вони пропонують відвідувачам, наприклад, інформаційний бюлетень чи купони.

Визначення ваших цільових клієнтів

Одним із ключових компонентів успішного маркетингу для клієнтів є з’ясування того, хто такі цільові клієнти. Перш ніж розпочати дослідження, слід вибрати конкретні демографічні показники для націлювання.

Вибір конкретної демографії для націлювання

Знання вашого цільового клієнта дозволяє вам не тільки налаштувати маркетинг, але навіть налаштувати товари, які ви бажаєте перелічити у вашому магазині. Тут справді може стати у нагоді створення персональних даних користувачів.

По суті, ви створюєте профіль ідеального покупця для вашого магазину. Відповідайте на такі питання, як вік, де людина живе, які її інтереси, якщо вона заміжня, чи є у неї діти та навіть причини, чому вона купує ваш товар.

Вам потрібно визначити як демографічну, так і психологічну інформацію. Демографічна інформація включає:

 • Стать
 • Вік
 • Розташування
 • Освіта
 • Сімейний стан
 • Річний дохід
 • Описання роботи

Психологічна інформація включає:

 • Хобі
 • Інтереси
 • Моралі та цінності
 • Поведінка
 • Спосіб життя

Ви також повинні враховувати поточних клієнтів, яких ви маєте чи очікуєте, і як вони потрапляють до описаних вище описів.

Створення профілю клієнта

Ваш профіль клієнта або персональна особа – це макет того, як виглядає ваш ідеальний клієнт. Після того, як ви зібрали інформацію вище, напишіть короткий біографічний опис для своєї ідеї. Напишіть це як біо. Ви навіть можете назвати свого глузуючого, щоб зберегти його особистим.

Коли ви створили свою персональну особу, вам потрібно буде використовувати цю інформацію в усіх аспектах роботи вашого інтернет-магазину. Ваш користувач ідеї працює мама? Тоді вона, ймовірно, збирається відвідувати ваш сайт вечорами або у вихідні дні. Це означає, що вам слід проводити спеціальні знижки або заходи у зручний час для її відвідування.

Якщо вона конкретного віку, майте це на увазі, створюючи розмір шрифту вашого вмісту. Ви можете застосувати персональну особу до всього, що стосується поведінки кошика, і максимально високий показник конверсії. Чим краще ви розумієте свого типового клієнта, тим краще ви можете уточнити свої цілі та знайти успіх.

Визначення ринкової ніші

Коли ви вперше починаєте, з’ясування цільової ніші може заощадити вам багато часу та грошей. Ви не витрачаєте рекламні кошти, розміщуючи рекламу людям, які не вписуються у ваш цільовий ринок.

Коли ви вперше починаєте, визначити, хто ваші цільові клієнти, може бути досить складно. Один із способів визначення цільових перспектив – через дослідження конкурентів, як згадувалося вище. Наприклад, використання Quantcast щоб отримати інформацію про те, які типи людей відвідують веб-сайти ваших конкурентів. Це відмінна інформація для визначення вашої цільової демографічної.

Ця інформація може змінитися після фактичного запуску та роботи магазину. Ви можете збирати додаткові демографічні дані, проводячи опитування своїх клієнтів та вивчаючи статистику веб-аналізу за допомогою інструментів на панелі управління веб-сайту, таких як Webalizer та AWStats.

Побудова брендингової стратегії

Ваша стратегія брендингу визначає ваш магазин для покупців. Після того, як ви дослідили своїх конкурентів і розібрали цільову демографічну групу, вам також захочеться вивчити загальну інформацію про цю демографічну групу. Ви можете використовувати такі інструменти, як Compete.com і Нільсон щоб визначити, про що саме піклується цільова аудиторія.

Налаштування вашого електронного бізнесу

Важливо, щоб ви виділили свій бізнес окремо від усіх інших подібних. Які кілька слів описують ваш бізнес в цілому? Спробуйте знайти слова, які ваші конкуренти не вживають, але розмовлятимуть із цільовою демографічною ознакою.

Наприклад, якщо ви виявили у своєму дослідженні, що ваш цільовий клієнт – працююча мама, то, можливо, вона шукає допомоги, щоб залишатися на вершині всього, що їй потрібно зробити. Ви можете використовувати такі слова, як “корисний” та “економія часу”, щоб залучити цю цільову аудиторію.

Знаючи своїх цільових клієнтів

На сьогоднішній день у вас має бути досить гарна ідея, хто ваші цільові клієнти. Прокопайте ще глибше минуле цієї персони користувача і з’ясуйте, чого саме хоче ця людина, коли вона відвідує ваш інтернет-магазин. Що вона шукає?

Може бути кілька рівнів, які найбільше потребують цього замовника. З часом, як ви краще знайдете свою клієнтську базу, ви, швидше за все, виробите додаткові персони, тож ви зможете краще знати, як досягти кожного типу клієнтів.

Диференціація вашого бренду

Яка ваша особистість як власника інтернет-магазину? Це має відбуватися у вашому ставленні, ваших сторінках і навіть будь-якими способами, які ви віддаєте світові в цілому. Деякі компанії пишаються тим, що вони є екологічно чистими. Що відрізняє вас і ваш бренд? Як ви можете це показати, все ще залишатиметься вірним вашій заяві про місію.

Вам захочеться ще більше заглибитися у свій бренд. Наприклад, якщо ви обіцяєте послугу економії часу, що це означає? Чи означає це, що замовлення запаковується та відправляється протягом години після його отримання? Що вам потрібно зробити, щоб це відбулося? Скільки працівників вам потрібно буде найняти чи ви можете самі впоратися?

Це також може змінити те, чи ви відправляєте доставку в руки виробника (дропшиппінг), чи ви самі впораєтеся з цим, щоб переконатися, що продукт швидко виходить..

Персоналізація вашого бренду

Зобразіть два різні електронні листи, які приземляються, у вашу вхідну. В одному електронному листі написано:

– Гей, Джейн. Я просто хотів перекинути вам лінію та подякувати вам за ваше нещодавнє замовлення віджету ABC. Оскільки ви любили віджет ABC, я також хотів повідомити вам, що віджет XYZ продається до півночі завтра. Дякуємо, що ви відданий клієнт. “

Інший лист повідомляє:

“Віджети XYZ продаються до півночі завтра. Приходьте і купуйте один.

На який електронний лист ви будете краще відповідати? Ви повинні персоналізувати свій бренд, щоб задовольнити потреби своїх клієнтів. Сюди входить користувацька робота на вашому веб-сайті, електронні листи, які ви надсилаєте, і навіть маркетинг соціальних медіа. Навіть ваша місія повинна бути персоналізована для потреб ваших клієнтів.

Розробляючи свою місію, пам’ятайте про цільову аудиторію. Яку проблему ви вирішуєте? Як співвідноситься назва вашого бренду? Як зробити так, щоб ця марка залишалася у свідомості замовника?

Розробка унікальної пропозиції продажу

Унікальна пропозиція про продаж (USP) може допомогти вам відстоятись від конкуренції. Саме це робить ваш бренд унікальним. Щоб розробити USP, вам потрібно зосередити увагу на своїх клієнтах, або ідеальних замовниках, і на тому, що вони хочуть.

Це означає, що ви можете розчарувати інших людей. Однак це не має значення, якщо ви вибрали активну цільову аудиторію і ви добре їх розумієте. Ви розвинете лояльну послідовність серед цих клієнтів. Сильний USP:

 • Виконує високу потребу
 • Показує, що ви знаєте свою цільову аудиторію
 • Можна підсумувати у реченні чи двох

Якщо ви хочете, щоб вас запам’ятали в переповнений ринок інтернет-світу, ваш бренд просто повинен якось виділятися.

Ціноутворення ваших товарів для вашого Інтернет-магазину

З’ясувати, як цінувати продукти для свого інтернет-магазину, щоб ви отримували прибуток, при цьому залучаючи клієнтів, – це балансуючий акт. Shopify пропонує наступне формула, яка допоможе вам зрозуміти, як цінувати продукти для інтернет-магазину:

“Роздрібна ціна = [(вартість товару) ÷ (100 – відсотковий відсоток)] х 100”

Отже, просто для того, щоб дати вам ідею. Якщо ви хочете отримати 60% прибутку на предметі, який коштує вам 20,00 доларів на придбання, формула виглядатиме так:

Роздрібна ціна = [(20,00 дол. США) ÷ (100 – 60)] х 100
Роздрібна ціна = [$ 20,00 ÷ 40)] х 100
Роздрібна ціна = ($ 0,50) х 100
Роздрібна ціна = 50,00 дол

Отже, предмет, який коштує вам 20,00 доларів, буде продаватися за 50,00 доларів. Вам також доведеться розібратися, чи просто ви хочете скористатися запропонованою виробником роздрібною ціною, або якщо вам потрібно зробити якийсь рух, знизивши його.

Головне – переконатися, що ви отримуєте прибуток навіть після виплати будь-яких накладних витрат, таких як плата за веб-хостинг та витрати на співробітників.

Визначення вашої норми прибутку

Як згадувалося раніше, не варто намагатися конкурувати з цінами на Amazon. Amazon буде цінувати товари збитково лише для запуску менших магазинів. Вони мають фінансування та розмір, щоб досягти цього легко, але якщо ви спробуєте занизити ціну, ви швидко перестанете працювати.

Ось чому так важливо знати свої запаси. Важливо, щоб ви знали свої маржі, щоб ви могли цінуватись досить низько, щоб бути конкурентоспроможними, але все-таки переконайтеся, що ви отримуєте невеликий прибуток.

Знаючи свій USP

USP розшифровується як Унікальна пропозиція продажу. Який ви унікальний фактор, який змушує клієнтів повертатися знову і знову? Деякі USP включають:

 • Гарне обслуговування клієнтів
 • Безкоштовна доставка
 • Елементи недоступні в інших місцях
 • Почуття милосердя

Незалежно від вашого USP, важливо розібратися, як ви будете виділяти себе від конкуренції.

Пропонування стимулів

Ще одна причина, з якої так важливо розуміти свої надбавки, полягає в тому, що ви зможете зрозуміти, які стимули пропонувати своїм клієнтам.

Чи дозволить ваш прибуток забезпечити безкоштовну доставку? Якщо вам пропонують наполовину? Можливо, ви навіть хочете забезпечити лідера збитків. Це просто продукт, на який ви втрачаєте гроші, продаючи за низьку ціну в надії, що інші ваші товари, які отримують прибуток, також продадуть.

Пропонування диверсифікації продукції

Якщо ви зробили домашнє завдання і досконало розумієте попит на ринку та свого цільового клієнта, ви зможете легко урізноманітнити запропоновані вами товари для продажу додаткових товарів. Ви також можете просто запропонувати більше варіантів для продуктів, які ви вже продаєте.

Хорошим прикладом цього може бути футболка. Можливо, ви починаєте, продаючи його в малому, середньому та великому розмірі та в чорному кольорі. Тут ви можете швидко урізноманітнити, додавши розміри дітей, розміри та різні кольорові варіанти.

Налаштування часової шкали проекту

Багато речей може вплинути на те, як довго потрібно запустити і запустити свій інтернет-магазин. Якщо ви використовуєте платформу, яка готова до запуску, наприклад Shopify, часова шкала може піти швидше. Однак, якщо ви хочете фактично налаштувати свій Інтернет-магазин та власний хостинг, це може зайняти значно більше часу, щоб налаштувати сайт.

Ви захочете вчасно створити:

 • Пройдіть тестування, щоб переконатися, що все працює належним чином перед запуском магазину.
 • Несподівані проблеми, які у вас виникнуть, можуть затримати запуск.
 • Попередньо запускайте акції.

Краще планувати більше часу, ніж ви вважаєте, що вам потрібно. Набагато краще запускати трохи раніше, ніж пізно.

Оцінка витрат на запуск бізнесу в галузі електронної комерції

Згідно з Підприємець, базовий веб-магазин на основі шаблонів може заробити всього $ 250 на місяць, але всебічне рішення, яке повністю налаштоване, може коштувати до 500 000 доларів на рік. Очевидно, що між ними є багато рівнів. Деякі з витрат, які ви понесете, включають:

 • Реєстрація доменних імен та плата за хостинг
 • Витрати на веб-дизайн
 • Настроювання програмного забезпечення для електронної комерції
 • Закупівля вихідного товару
 • Витрати на поїздки на виставки або на зустрічі з виробниками
 • Витрати на рекламу
 • Шість місяців фінансування на оплату праці працівників та будь-які накладні витрати

Деякі збори, на яких можна заощадити, починаючи з малого та росте, коли ваш бізнес росте. Наприклад, не потрібно платити за дорогу систему шлюзу платежів під час першого відкриття. Натомість ви можете легко використовувати PayPal або Google Pay.

Тоді, коли обсяг ваших продажів збільшується, є сенс сплачувати збори за обробку платежів кредитною карткою, оскільки це заощадить на платі за обробку, ви можете додати це до свого бізнес-плану.

Фінансування вашого електронного комерційного бізнесу

Навіть якщо ви почнете з самого елементарного веб-магазину, який можна уявити, вам доведеться взяти певну плату. Є кілька способів фінансування вашого бізнесу.

Якщо у вас є продукт, який ви розробляєте, ви можете скористатися краудфандингом, щоб придумати гроші, щоб розробити початковий продукт і придбати свій магазин. Ще кілька ідей, щоб зібрати достатньо грошей:

 • Приймайте різноманітний збір коштів в Інтернеті та поза ним. Продайте продукти, відкривайте рахунок GoFundMe тощо.
 • Попросіть друзів та родину інвестувати відсоток майбутнього прибутку. Однак завжди підтримуйте мажоритарний контроль над своїм бізнесом.
 • Шукайте ангелів-інвесторів.
 • Візьміть кредит для малого бізнесу.
 • Сплачуйте щомісяця за свій сайт електронної комерції спочатку, поки ви не зможете дозволити собі розробити власну власну платформу.

Іноді насправді найкраще починати з менших розмірів і давати можливість для зростання. У перші дні нового бізнесу важливіше мати достатній грошовий потік, щоб ваш бізнес міг зростати, ніж починати великим.

СТВОРЕННЯ БІЗНЕСУ

Важливо захистити себе та особисту власність, поставивши кілька речей перед тим, як запустити свій інтернет-магазин.

Подання назви вашої компанії

Вам потрібно буде вибрати юридичну структуру вашого бізнесу. Головне тут – вибрати, якою буде ваша корпорація, щоб, якщо хтось напав на вас на законному рівні, ви особисто не несете відповідальності за будь-які збитки, які вам потрібно буде виплатити.

Ви можете створити S Corp або LLC. Найрозумніша річ – поговорити з адвокатом про найкращу структуру для вашого бізнесу. Паперова справа для подання корпорації може бути складною.

Незважаючи на те, що ви можете самостійно зареєструватися у вашій державі, вам знадобиться багато годин, щоб зрозуміти документи та подальшу документацію, яка потрібна щороку. Йти вперед і найняти професіонала, який би впорався з цією роботою, може бути вигідніше.

Вам також потрібно вибрати ім’я для ведення бізнесу або “вести бізнес як” (DBA). Зазвичай, коли ви подаєте заявку в свою корпорацію, Державний секретар перевірятиме базу даних, щоб переконатися, що під цим іменем вже не працює інший бізнес..

Отримання ідентифікаційного номера роботодавця (або “Податковий ідентифікатор”)

Оскільки ви не хочете надавати власний номер соціального страхування постачальникам, вам також потрібно зареєструвати податковий ідентифікаційний номер для вашого бізнесу або ідентифікаційний номер роботодавця (EIN). Ти можеш зареєструйтесь в Інтернеті через службу внутрішніх доходів за цим номером.

Подання заявки на отримання ліцензій та дозволів на бізнес

Ліцензії та дозволи, які знадобляться для вашого бізнесу, залежать від місця проживання. Вам потрібно буде проконсультуватися з державними та округовими чиновниками, щоб побачити, що вам потрібно. Деякі типові речі включають:

Дозвілля на харчування, якщо ви працюєте з харчовим бізнесом (можуть бути й інші міркування щодо харчування)
Роздрібна ліцензія, яка дозволяє стягувати податок з продажу для вашої держави

Ключ полягає в тому, щоб ви дотримувалися будь-яких правил для вашої галузі та збирали всі податки, які вимагає від вас держава.

Відкриття рахунку в бізнес-банку

Юридичний зум рекомендує тримати окремий банківський рахунок та особисті рахунки. Причин для цього є багато, але головна причина полягає в тому, що він зберігає ваші кошти прозорі для цілей оподаткування, і якщо буде проведено кожен аудит, вони спочатку переглянуть ваш бізнес-рахунок, а не ваш особистий рахунок. Це може врятувати багато загострень та непорозумінь.

Шукайте банк, який пропонує деякі конкретні функції, які вам знадобляться зараз або в майбутньому для вашого інтернет-бізнесу, наприклад:

 • Прямі депозити
 • Електронна оплата рахунків
 • Можливості обробки кредитних карт

Будьте уважні до комісій, оскільки вони можуть швидко скластись, особливо коли ви тільки починаєте. Завжди читайте тонкий шрифт і переконайтеся, що ви розумієте структуру комісій за будь-який бізнес-рахунок, який ви відкрили.

Відкриття торгового рахунку для прийому платежів кредитною карткою

Як було сказано вище, вам слід шукати або банк, або окрему компанію, яка дозволяє обробляти платежі кредитною карткою. Обліковий запис продавця надає вам цю можливість для вашого бізнесу. Існує декілька способів прийому кредитних карток в Інтернеті, зокрема PayPal, коли ви тільки починаєте користуватися повноцінним рахунком продавця, як тільки ви зробите обсяг, який змусить себе платити за заощадження комісійних.

Ви захочете уникайте переплати стежуючи за прихованими платежами. Перший крок – уважно прочитати щомісячні звіти.

Деякі збори, про які ви хочете запитати і шукати у своїх заявах, включають:

 • Некваліфіковані знижки
 • Обміняйтесь різними комісіями
 • Місячні мінімальні комісії (якщо ви не отримали певну суму транзакції)
 • Плата за оцінку PCI
 • Квартальні збори
 • Плата за налаштування
 • Плата за дострокове припинення (багато процесорів мають необхідну тривалість контракту)

Перевірка гнучкості для обробки більшої кількості операцій з продажу

Ще одна річ, яку ви хочете запитати, перш ніж вибрати компанію, що займається переробкою кредитних карток, – це те, як вони впораються з нею, якщо ваші продажі раптово знімуться Чи мають вони можливість легко обробляти більше транзакцій? Яка структура плати? Чи знижуються збори, якщо у вас більше продажів?

Вибір продавця з доброю репутацією

Нарешті, вам захочеться вибрати продавця з відмінною репутацією. Прочитайте огляди в Інтернеті та зверніться до Бюро кращого бізнесу в штаті, в якому знаходиться штаб-квартира компанії. Деякі червоні прапори, на які слід звернути увагу:

 • Погане обслуговування клієнтів (це також може змусити вас виглядати погано перед клієнтами)
 • Неплатеж чи несвоєчасні платежі
 • Занадто багато прихованих платежів
 • Несправне обладнання

Візьміть до уваги, хто ще використовує ту саму компанію, що займається переробкою транзакцій, і не соромтеся звернутися до цих компаній і запитайте, чи задоволені вони послугою..

НАЛАШТУВАННЯ БІЗНЕС-ОНЛАЙН

Тепер, коли у вас є планування, настав час приступити до роботи зі створення вашого електронного комерційного бізнесу. Кроки, які вам потрібно буде зробити, перераховані нижче.

Реєстрація домену

Вибравши нішу та записавши своє ім’я, вам потрібно буде знайти доменне ім’я, яке не прийнято, що також дозволить клієнтам легко запам’ятати шлях до вашого веб-сайту. Це не так просто завдання, як раніше. Можливо, вам доведеться витратити трохи грошей на придбання преміального доменного імені або придбати його у того, хто завжди має права на цей домен.

Розраховуйте платити мінімум близько 15,00 доларів на рік за крапку. Більше, ніж вірогідно, вам доведеться заплатити набагато більше за преміальне ім’я, яке легко запам’ятати і буде добре займати місця в пошукових системах.

Розуміння доменних імен

Веб-сайти насправді живуть на IP-адресах або серверах. The IP-адреса – це номер що вказує, де знаходиться ця веб-сторінка. Однак цифри було б важко запам’ятати людям. Натомість реєстратори доменних імен пропонують легше запам’ятовувати імена, що складаються із слів (а іноді й чисел). Отже, замість того, щоб запам’ятовувати тип “54.239.25.200”, вам просто потрібно запам’ятати, щоб набрати “amazon.com”.

Окрім .com, ви можете обрати різні розширення, але оскільки крапка ком є ​​типовим, більшість людей легше запам’ятати.

Важливість вибору правильного доменного імені

Вибір доменного імені подібний до імені цегельного та будівельного розчину. Ви хочете, щоб щось легко запам’ятовувалося, демонструє, про що йдеться у вашому бренді, і що ніхто більше не використовує. А .com – найбільш пам’ятний тип імені, але у Сполучених Штатах .biz – суцільний другий вибір. В інших країнах ви можете скористатися конкретним місцеположенням, наприклад, .co.uk.

Якщо у вас є можливість, знайдіть доменне ім’я з популярними ключовими словами в ньому. Отже, якщо ви досліджували тенденції та виявили, що “кондиціонер для аргонової олії” – це дуже шуканий термін, і ви можете схопити доменне ім’я “argonoilconditioner.com”, то це розумний хід.

Однак деякі останні дослідження вказують на це домени з точною відповідністю (EMD) не є настільки ефективними, як раніше, тож не витрачайте гроші, вам не потрібно їх просто забезпечити. Якщо ви можете схопити його за прийнятну ціну, тоді зробіть це. Якщо це 10000 доларів, ви можете подумати два рази.

Доменне ім’я, яке важко запам’ятати, занадто багато часу або занадто рідко, відвідувачам вашого сайту буде важко запам’ятати. Якщо відвідувач сайту не зможе зробити закладку вашого веб-сайту, вона, можливо, більше ніколи не знайде його, оскільки не зможе запам’ятати ім’я.

Однією з ключових переваг придбання EMD є те, що він вже може отримувати трафік лише через фразу ключових слів у назві. Проведіть своє дослідження і перевірте, чи варто коштувати придбання цього доменного імені чи ні. Майте на увазі, що весь трафік у світі не допоможе вам, якщо він не є цільовим трафіком.

Вибір послуги веб-хостингу

Якщо у вас є доменне ім’я, якщо ви плануєте створити власну вітрину, а не користуватися такою послугою, як Shopify або Facebook Store, вам знадобиться знайти хостингову компанію, де ваш сайт буде проживати. Витрати та особливості можуть відрізнятися. Для інтернет-магазину переконайтеся, що хостинг-компанія пропонує мінімум:

 • Можливість SSL
 • Необмежена смуга пропускання (це ніколи не є необмеженою, але це хороше місце для початку)
 • Відмінне обслуговування клієнтів та цілодобова технічна підтримка
 • Додавання місця для вашого веб-сайту, коли ви додаєте продукти та вміст

Перш ніж приймати остаточне рішення щодо послуги хостингу, обов’язково ретельно перевіряйте огляди в Інтернеті. Деякі вимагають оплати за рік наперед, і останнє, що ви хочете зробити, – це сплатити за рік вартість плати за хостинг лише для того, щоб дізнатися, що хостинг-компанія є ненадійною. Якщо хост пропонує безкоштовну пробну версію, скористайтеся цим, перш ніж взяти на себе зобов’язання.

Вибір платформи електронної комерції

Наступним вашим кроком є ​​вибір кошика для вашого інтернет-магазину. Знайдіть свій час і виберіть платформу, на яку ви думаєте, що зможете розвиватися. Якщо ваша мрія – мати мега-магазин, то рішення, яке розміщено самостійно, можливо, краще, ніж розміщене.

 • Розміщені рішення електронної комерції – Пару згаданих раніше, таких як Шопіруйте. Деякі інші включають Волюзія і BigCommerce. Розміщене рішення розміщується на веб-сайті постачальника програмного забезпечення та використовує їх платформу. Варіанти налаштування обмежені, але більшість можна трохи налаштувати.
 • Візки для власних власників – Самостійне розміщення дозволяє встановити програмне забезпечення на ваш вибір на власному сервері. Це може бути програмне забезпечення для електронної комерції з відкритим кодом, або це щось, що ви розробили спеціально для вашого інтернет-магазину. Менш дорогий з двох варіантів – взяти програмне забезпечення з відкритим кодом та налаштувати його під свої потреби. Більшість кошиків з відкритим кодом мають розробники, які працюють над темами та плагінами, які розширять можливості.

Вибір шлюзу платежів

Вибір варіантів шлюзового платежу – одне з найскладніших рішень для багатьох власників інтернет-магазинів. Найкраще зробити це – ознайомитись із деякими верхніми шлюзами та побачити, які функції доступні та які найлегше інтегруватись із вибраною вами кошиком. Ось кілька найпопулярніших варіантів:

 • PayPal
 • Майдан
 • Смуга

Існує також багато інших варіантів, включаючи місцеві та національні торгові рахунки, які будуть інтегруватися в систему онлайн-замовлень. Ключовим моментом є визначити, хто запропонує вам найкращі збори за обробку, виходячи з обсягу бізнесу, який ви робите сьогодні. Ви завжди можете пізніше перейти на іншу компанію, якщо це має більше сенсу для вашого бізнесу та витрат на обробку вашої кредитної картки.

Різні платформи електронної комерції інтегруються з різними шлюзами платежів. Наприклад, через обмеження в додатках Square він не може легко інтегрувати багато місць. З іншого боку, PayPal має багато сторонніх розробників і розробив додатки, які дозволяють їй інтегруватися майже з кожним шлюзом платежів там.

Враховуючи все-в-одному постачальник платіжних послуг

Якщо ви хочете спростити ведення бухгалтерського обліку та кількість джерел платежів, ви повинні бути в курсі, знайдіть постачальника платіжних послуг все в одному.

Провайдер “все в одному” дозволить вам:

 • Обробляти транзакцію
 • Запуск звітів
 • Налаштування виявлення шахрайства
 • Процес повертає
 • Завантажте податкову інформацію

Вибір постачальника, який виконує все, також дасть вам певну гнучкість у міру зростання вашого інтернет-магазину без необхідності повторно досліджувати рахунки продавців перед тим, як переміщувати обробку транзакцій.

Порівнюючи збори постачальників платіжних послуг

Плата за обробку може швидко скористатися вашими прибутками. Важливо, щоб ви повністю розуміли будь-які збори, перш ніж зареєструватися на торговий рахунок.

 • За плату за транзакцію: Деякі компанії стягують плату за транзакцію за кожне оброблене замовлення. Зазвичай це платна плата, яка становить менше 1,00 долара. Однак це може відрізнятися.
 • Відсоток продажу: Більшість компаній, що продають рахунки, стягують плату, виходячи з ціни продажу товару. Це може бути приблизно 2,99%, якщо ви не займаєтеся дуже високим обсягом бізнесу, але, як правило, збільшуєтесь на більше, ніж обсяг продажів.
 • Плата за рахунок: Деякі компанії стягують щорічну, щоквартальну або щомісячну плату лише для того, щоб зберегти ваш рахунок відкритим. Шукайте підприємств, які не стягують вам плату, поки ви здійснюєте кілька продажів.

Наприклад, Authorize.net стягує щомісячну плату в розмірі близько 25 доларів плюс комісії за транзакції 2,9% + 0,30 долара. Однак ви можете брати гроші з 5 країн у 6 різних валютах, і вони приймають усі основні кредитні картки та мобільні платежі.

З іншого боку, Beanstream не стягує плати за щомісячну плату та 2,25-2,65% плати за транзакції. Він доступний лише для трьох країн у 2 різних валютах.

Ви можете знайти повний діаграма, яка визначає збори та відсотки на FormStack. Ви можете з першого погляду порівняти, які шлюзи мають необхідні функції з найменшими витратами.

БУДІВЛЕННЯ ОНЛАЙН-МАГАЗИНУ

Вибравши програмне забезпечення, яке ви хочете використовувати, саме час перейти до максимальної настройки магазину. Незважаючи на те, що ви, можливо, втомилися приймати рішення в цей момент, ретельний розгляд кількох речей допоможе вашому веб-сайту бути більш привабливим та зручним для користувачів..

Вибір правильної теми для вашого Інтернет-магазину

Згідно з Журнал часу, у вас є близько 15 секунд, щоб зацікавити відвідувача сайту, який приземлився на вашу сторінку. Деякі можуть стверджувати, що у вас є ще менше часу, ніж це, але навіть якщо у вас є повні 15 секунд, пам’ятайте, що це дуже коротке вікно, щоб справити чудове перше враження.

Щоб зробити прекрасне перше враження, вам знадобиться:

 • Чітка навігаційна структура. Читач повинен побачити, як швидко дістатися з точки А до точки В.
 • Пишіть дивовижний вміст, який охоплює інтерес читача.
 • Незграбний погляд, який привертає око, куди ви хочете, щоб він пішов. Наприклад, якщо ви хочете привернути відвідувачів свого сайту до пунктів оформлення, що перше, що вони бачать, коли розміщуються на своїй домашній сторінці? Це пункти оформлення або посилання на них?

Пам’ятайте про всі ці речі під час вибору теми. Це дасть вам незабруднену, просту для навігації сторінку, яку ви шукаєте?

Налаштування зовнішнього вигляду Вашого магазину

Якщо ваш магазин виглядає так само, як і будь-який інший магазин там, то створити свій бренд буде важко. Окрім додавання вашого логотипу та неповторного віджимання до загального вигляду вашого магазину, вам потрібно буде врахувати кольори, які ви використовуєте, і як вони вписуються у ваш загальний імідж марки.

Згідно з KISSmetrics, колір збільшує впізнаваність вашої марки на цілих 80% і може призвести до довіри споживачів.

Ви також хочете додати функції, які мають сенс для вашої ніші. Наприклад, якщо ви продаєте одяг, вам потрібно буде додати параметри для вибору розміру. З іншого боку, якщо ви продаєте кухонний посуд, кольорові варіанти та розміри, ймовірно, обмежені, тому ця функція може не знадобитися..

Проектування архітектури веб-сайтів електронної комерції (ІА)

Хоча інформаційна архітектура може виглядати трохи як навігація по сайту, є деякі принципові відмінності. Хоча обидва пов’язані між собою, архітектура сайту є скелетом сайту. Архітектура включає кістки сайту та те, як всі елементи працюють разом, щоб донести інформацію до кінцевого користувача.

ІА може включати такі елементи, як:

 • Інвентаризація змісту
 • Стандартизований стиль іменування чи редакції
 • Як групуються речі

ІА має життєво важливе значення, оскільки ви будете спиратися на цю основну структуру в міру зростання вашого сайту. Гарна структура може створити або зламати вас, коли ви досягаєте піків зростання.

Створення дивовижних образів товару

Ви можете створити найдивовижніший інтернет-магазин коли-небудь, але якщо споживач не може чітко бачити товар, який ви продаєте, ви можете закінчитись з відсутністю продажів, щоб показати його.

У вас є кілька основних варіантів, коли мова йде про додавання зображень товару:

 • Використовуйте зображення, надані виробником (якщо у вас є дозвіл на це). Багато виробників наймають професійних фотографів для створення красивих фотографій своєї продукції. Недолік полягає в тому, що інші люди, що продають товар, швидше за все матимуть таке ж зображення на своїх сайтах.
 • Найміть професійного фотографа. Ви потенційно можете найняти професіонала для фотографування продуктів. Однак це може бути дорогим, особливо спочатку, коли у вас може бути обмежений бюджет.
 • Зробіть фотографії самостійно. Це може бути складним завданням. Для більшості предметів вам знадобиться білий або чорний фон. Легкий ящик може стати в нагоді. Ви можете придбати його дуже недорого на таких сайтах, як Amazon, для менших предметів. Також розумно інвестувати в хорошу камеру DSLR для найкращого дозволу.

Додаючи зображення своїх товарів, намагайтеся дивитись на предмет так, ніби ви є замовником. Що ви хочете знати про товар? З яких кутів ви хотіли б побачити предмет? Які деталі важливі для споживача?

Написання складного опису продукту

Ваша мета продукту повинна полягати в тому, щоб зацікавити клієнта, при цьому все ще надаючи достатньо детальних відомостей, щоб вона могла знати, чи хоче вона купувати товар чи ні. Якщо ви зможете створити унікальний голос для своїх описів, ви, ймовірно, побачите збільшення кількості конверсій.

Наприклад, скажімо, ви продаєте кухонні рушники. Ви можете просто описати волокна, розмір, колір і швидкий час висихання сторони мікрофібри, як і будь-який інший сайт там.

Або ви можете створити розповідь про домашнього кухаря, який використовує рушники, тому що вона любить різноманітність кольорів, це економить її час через швидше висихання мікрофібри тощо. Ви бачите, наскільки один є більш переконливим та особистим, ніж інший?

Хоча вам не потрібно створювати вигадану історію для кожного елемента, ви повинні описати її так, щоб читач міг зобразити себе за допомогою цього елемента. Спробуйте розпалити уяву відвідувача сайту.

Оптимізація навігації по електронній комерції

Що стосується навігації по сайту, то просто мати структуру та кнопки, які легко знайти, недостатньо. Ви також повинні врахувати, як користувачі орієнтуються на конкретні продукти, які вони хочуть знайти. Це стає ще важливішим, чим більше продуктів ви маєте на своєму сайті.

Згідно з Smashing Magazine, головне – переконатися, що клієнти можуть знайти товари, які хочуть придбати. Отже, вам потрібно буде розглянути все, від того, як організувати категорії до найкращого способу, щоб спонукати клієнтів до пошуку та які результати пошуку на вашому сайті повертатимуться до них.

Це означає, що вам потрібно мати сильні категорії батьків. Також слід додати фільтри, які дозволяють користувачеві звузити пошук такими речами, як “що нового”, “найпопулярніше” та “найнижча ціна”.

Розробка потоку замовлень електронної комерції

The середній показник залишення кошика – 68,95%. Якщо ви хочете покращити це та перетворити відвідувачів сайту на клієнтів, які замовляють замовлення, вам потрібно подумати про потік вашої кошика..

Замовник повинен мати можливість чітко бачити, як оформити замовлення з моменту додавання першого товару до кошика до завершення замовлення.

 • Розмістіть кнопки огляду та оформлення замовлення у чітких місцях.
 • Зробити перевірку просто – не змушуйте користувачів зареєструватися для оформлення замовлення. Надайте також варіант оформлення замовлення гостей.
 • Встановіть програмне забезпечення, яке надсилає пропозицію щодо другого шансу, якщо користувач відмовиться від кошика для покупок.

Чим простіше ви можете зробити потік каси, тим вищий буде ваш коефіцієнт конверсії.

Сторінки деталізації продукту

Деталі продукту допоможуть користувачам повністю зрозуміти, що вони купують, і повинні знизити вашу віддачу. Вам потрібно включити таку інформацію, як:

 • Гарантії
 • Розміри
 • Матеріал, який використовується для виготовлення виробу
 • Технічні характеристики

Чим детальніше ви можете бути, тим простіше вашим клієнтам буде визначити, чи є товари, які вони шукають. Однак, як правило, краще не захаращувати деталі сторінки деталями. Натомість надайте посилання, де клієнт може натиснути, і більше інформації з’явиться. Або розмістіть інформацію під зображеннями та описом інформації.

Змусити клієнтів довіряти вашому магазину електронної комерції

Існує причина, що більшість споживачів купують у визнаних марок. Це тому, що ці бренди створили репутацію, і замовник знає, що він може довіряти цьому бренду, щоб доставити якісний продукт і виконати обіцяне.

Якщо ви ще не маєте цього розпізнавання імен, вам потрібно надати трохи більше інформації, ніж сайт, на якому він є. Вам потрібно включити інформацію, таку як кількість замовлень, які ви вже виконали, чітку контактну інформацію та емблеми, які свідчать про те, що ви перевірений продавець чи роздрібний продавець для визначених торгових марок..

Включення інформації про членство для будь-яких організацій, до яких ви належите, – це також спосіб побудувати довіру та лояльність.

Налаштування безпеки сайту електронної комерції

Ваші клієнти довіряють вам особисту інформацію. Найшвидший спосіб вбити довіру, яку вони надають тобі, – це залишити свій сайт електронної комерції відкритим для хакерів. Важливо, щоб ви інвестували в безпеку та залишалися в курсі нових загроз безпеці впродовж життя магазину.

 • Перше, що вам потрібно зробити, – це почати з безпечної конфігурації веб-сервера. Наприклад, SSL буде шифрувати конфіденційну інформацію, додаючи ще один рівень захисту.
 • Додайте брандмауер на свій сервер або переконайтесь, що ваш сервер встановив брандмауер для захисту. Більшість кошиків для покупок мають плагіни брандмауера, які ви можете встановити.
 • Ви також хочете встановити програмне забезпечення, яке сканує на загрози, віруси та спроби злому.

Ви хочете проаналізувати безпеку вашого веб-сайту за допомогою аналізатор базової безпеки наприклад, Microsoft. Якщо ви не впевнені, як захистити свій сайт, варто інвестувати в безпеку, найнявши фахівця з онлайн-безпеки.

Відповідність стандартам безпеки даних PCI

The Рада стандартів безпеки PCI встановив деякі стандарти безпеки для сайтів електронної комерції, щоб допомогти власникам магазинів зрозуміти найкращий спосіб збереження конфіденційної інформації.

На веб-сайті пропонуються інструменти, які допоможуть вам забезпечити безпеку свого сайту та інформацію про клієнтів, включаючи документи, що пояснюють, як захистити свій сайт, та інструменти, які допомагають оцінити безпеку вашого веб-сайту та з’ясувати шляхи вирішення будь-яких недоліків у безпеці..

Підготовка до запуску веб-магазину

Після того, як у вас все налаштовано, вам потрібно виконати деякі попередні перевірки та завдання, які ви бажаєте виконати перед тим, як реально запустити свій магазин. Займаючись цим питанням заздалегідь, ви зможете зосередити свою повну увагу на відмінному обслуговуванні клієнтів та швидкому виконанні замовлень.

Налаштування моніторингу сайту

Моніторинг сайту повідомляє вас, якщо ваш сервер виходить з ладу або є інші проблеми з вашим сайтом. Останнє, що вам потрібно, – витратити свої важко зароблені гроші на рекламу, привернути трафік на свій сайт, лише щоб відвідувач зрозумів, що сайт не працює.

Ви також хочете налаштувати аналітику, щоб ви могли відстежувати загальну ефективність вашого сайту, звідки надходить трафік і які ключові слова найкращі.

Створення інформаційного бюлетеня

Не кожен, хто заходить на ваш веб-сайт, збирається щось придбати під час першого відвідування. Однак якщо ви можете закликати їх підписатись на ваш інформаційний бюлетень, у вас раптом є спосіб тримати лінії зв’язку відкритими. Ви також можете переконати їх повернутися на ваш сайт, показуючи їм нові товари, що продається, або пропонуючи знижку.

Початок налаштування в соціальних мережах

46% споживачів які в Інтернеті звертаються до соціальних мереж перед покупкою. Важливо, щоб ви встановили присутність у соціальних мережах та почали гудити, перш ніж запускати інтернет-магазин. Як мінімум, ви повинні мати присутність у двох найбільших гравців Twitter та Facebook.

Однак слід також ознайомитись із цільовою демографічною групою та які інші платформи соціальних медіа можуть вам підійти. Наприклад, якщо ви хочете продавати ринок молодих людей, спробуйте Instagram. Якщо ви хочете залучити жінок на свій сайт, перегляньте Pinterest.

Розробка плану резервного копіювання сайту

Незалежно від того, скільки заходів безпеки ви вводите або наскільки добре підготуєтесь, іноді трапляється немислиме, і ваш веб-сайт занепадає, або хакери переймають його. Переконайтеся, що у вас є план, який автоматично створює резервні копії важливих файлів бази даних.

Також розумно мати кілька резервних копій. Більшість компаній, що займаються веб-хостингом, створюють повне резервне копіювання сайту, яке дозволить вам перемотати сайт на попередню дату на тиждень-два в минулому. Ви також хочете зберігати резервні файли вашого повного сайту на зовнішньому жорсткому диску.

Нарешті, продовжуйте та інсталюйте програмне забезпечення, яке створює резервні копії для вас регулярно. Більшість платформ контенту містять плагіни, які ви можете встановити, які допоможуть вам працювати у фоновому режимі. Ви встановлюєте резервну копію лише на те, як часто ви хочете їх виконати.

Захист інформації про клієнтів

Якщо ви хочете розвивати довіру до своїх клієнтів, ви повинні встановити безпеку та політику для захисту приватної інформації, якою ваші клієнти діляться з вами. Ви також повинні опублікувати ці правила, щоб ваші клієнти могли бачити, що ви робите зі своєю інформацією та кроки, які ви зробили, щоб додати безпеку до свого сайту.

Вибір стратегії доставки

Знайти найкраще рішення для доставки для вашого бізнесу може бути важко. Ви повинні визначити вагу продуктів, які ви доставляєте, де розміщена більшість ваших клієнтів, як обробляти поспішні замовлення та які витрати будуть.

Ви можете знайти тарифи на деякі провідні компанії в Інтернеті, включаючи USPS, FedEx та UPS. Якщо ви тільки починаєте роботу, ви можете зробити порівняльну покупку, щоб побачити, який постачальник доставки запропонує найкращу ціну. Ви можете використовувати такий сайт, як iShip.com щоб зрозуміти, який би був найшвидший, найдешевший або найкращий спосіб відправити ваші замовлення.

Вибір ключових показників ефективності вашого магазину (KPI)

Вибір правильних ключових показників продуктивності (KPI) для вашого магазину – це те, що ви повинні мати перед запуском. Однак ваші показники рентабельності клієнтів також повинні бути рідкими, оскільки вони можуть змінюватися з часом. Оскільки ви вже поставили певні цілі та завдання для свого бізнесу, вони повинні входити у ваші KPI.

Так, наприклад, якщо ваша мета – збільшити продажі, ви подивитеся на щоденні коефіцієнти конверсії, щоденні продажі та статистику трафіку.

Завершення просування та стратегії старту

Перш ніж ви будете готові до запуску, вам також захочеться провести зустріч із маркетинговою командою. Як ти збираєшся зрозуміти слово про своє урочисте відкриття? Це час, коли ви повинні мати змогу залучати багато трафіку на ваш сайт, створювати свій список розсилки та, сподіваємось, придбати декількох лояльних клієнтів.

Акції для вашого запуску повинні містити як мінімум:

 • Прес-релізи для Інтернет та місцевих ЗМІ
 • Вечірка, на яку ви запрошуєте ключових впливових (можна провести в Інтернеті)
 • Подарунки або спеціальні знижки в день події
 • Інтернет-чати, куди заходять фахівці та спілкуються з вашими клієнтами, тим самим залучаючи трафік на ваш сайт через чат-платформу. Наприклад, якщо ви продаєте обладнання для гольфу, у вас може виникнути розмова про професійного гравця з гольфу про те, як поліпшити подальші результати.

Спробуйте думати нестандартно, плануючи свою стратегію запуску. Все, що ви можете зробити, що змусить вас виділитися з конкуренції, – це добре.

ВПРАВЛІННЯ ТРАНСФОРМУВАННЯ ДО НОВОГО ОНЛАЙН-МАГАЗИНУ

Навіть найкрасивіший інтернет-магазин не дуже корисний, якщо ваші клієнти не знають, де вас знайти. Якщо ви хочете досягти успіху, вам потрібно привезти якомога більше трафіку до вашого магазину.

Звернення до блогерів та преси

Хто є ключовим фактором у вашій ніші? BuzzSumo це фантастичний інструмент, який допоможе вам визначити блогерів, які найчастіше розмовляють у ключовому слові чи фразі. Просто введіть тему і подивіться, що з’являється. Найвпливовіші блогери – це ті, з ким ви хочете зв’язатися.

Надіньте їм рядок і запитайте, чи зацікавлені вони в інтерв’ю, статті чи обміні криками один для одного.

Опублікування Вашого магазину в Reddit

Reddit – це платформа, яку люди використовують для пошуку вмісту, який їх цікавить. Один з вказівки сайт пропонує не просто відверто саморекламувати. Тут може стати в нагоді блог, пов’язаний з вашим магазином. Напишіть лише тему, яка так чи інакше стосується вашого Інтернет-магазину, посилаючись на продукт чи два, що має сенс у межах статті, а потім публікуйте корисну інформацію статті в Reddit, щоб рекламувати вміст, і, сподіваємось, у свою чергу деякий трафік до вашого інтернет-магазину.

Створення ради на Pinterest

Дві третини тих, хто підписався на Pinterest, – жінки. Якщо ваша цільова демографічна група – жінки або навіть частково жінки, розумно створити дошку на Pinterest. Однак ви також повинні зрозуміти динаміку Pinterest, щоб зрозуміти, як реально продавати на ринку.

Для більшості учасників, хто відвідує Pinterest – це хитра купа. Якщо ви хочете зв’язатися з ними та заохотити їх поділитися своїми шпильками, ви захочете повернутися до свого вмісту на своєму сайті. Продаєте посуд? Пропонуйте рецепт. Одяг? Створіть шпильку, яка демонструє ідеальний наряд на ніч у місті.

Використання двигунів для порівняння

Двигуни для порівняння (CSE) набувають все більшої популярності серед споживачів, які використовують їх, щоб знайти найкращу ціну на певний товар. Це також спосіб отримати більше продажів для вашого інтернет-магазину.

В основному ви підписуєтесь і платите за клік, коли хтось заходить у ваш магазин через CSE. Однак це надзвичайно цільова реклама. Людина, яка натискає на це посилання, вже шукала товар, який ви продаєте, і шукає місце, яке має вигідну ціну, де вона може придбати його. Швидкість розмов, ймовірно, буде набагато вище, ніж від загального трафіку від пошукових систем.

Запуск блогу

Як уже згадувалося раніше, блог може допомогти надавати вміст, яким ви можете ділитися на таких сайтах, як Reddit, StumbleUpon, і навіть на які посилаються інші блогери. Ви також можете використовувати статті свого блогу, щоб додати цінність для своїх постійних клієнтів, навчаючи їх на широкий спектр тем, пов’язаних із вашими продуктами та нішею.

В ідеалі блог повинен бути частиною вашого веб-сайту, щоб люди прийшли прочитати статтю, вони вже є на вашому веб-сайті, і вони зможуть легко перейти, щоб покупити або придбати конкретні товари.

Досягнення користувачів Instagram Power

Станом на вересень 2015 року в Instagram було близько 400 мільйонів активних щомісячних користувачів. Деякі з цих користувачів відомі як “енергетичні користувачі”. Це користувачі, які мають масове підписання та регулярне розміщення фотографій. Ключовим фактором для зв’язку з користувачем живлення є розміщення фотографії, яка певним чином стосується них, і згадується у коментарях. Хоча ця методика не завжди знайде успіху, варто витратити час. Якщо лише один споживач електроенергії згадує ваш магазин, це може збільшити експозицію.

Як і в більшості соціальних мереж, ключовим є додавання чогось цінного, що зацікавить прихильників користувачів.

Щебетати у Twitter

Існує більше 1,3 мільярда зареєстрованих користувачів у Twitter. Принаймні частина цих користувачів зацікавиться тим, що ви можете запропонувати. Що стосується маркетингу Twitter, ви отримаєте назад те, що ви вклали в нього. Якщо ви хочете, щоб люди стежили за вами, ретвітували вас та ділилися вашим вмістом, вам потрібно буде повернути послугу. Крім того, переконайтеся, що ви можете твітнути речі, які варті спільного доступу, і що ви постійно не займаєтесь саморекламою.

Залучення послідовників Facebook

У Facebook є навколо 1 мільярд щоденних активних користувачів. Однією з унікальних речей щодо Facebook є те, що ви можете створити окрему сторінку для свого бізнесу, не створюючи окремого облікового запису. Facebook також пропонує високо націлену рекламу, де ви можете вказати все, від типів інтересів тих, хто бачить ваше оголошення, до вікового діапазону.

Знайомство з друзями та родиною

Якщо ви ще не зрозуміли, у вас є досить сильна маркетингова вулична команда вже у вашому внутрішньому колі. Ваша родина та друзі, ймовірно, хочуть бачити успіх у своєму інтернет-магазині. Не соромтеся просити їх поділитися інформацією про ваш магазин з тими, кого вони знають.

НАЗАД, ЗАКОННИЙ ВАШИЙ ОНЛАЙН-МАГАЗИН

Ви витратили місяці, готуючись до запуску свого інтернет-магазину, просуваючи його всім, кого знаєте, та отримуючи усні слова. Щойно дата запуску надійде, вам потрібно буде працювати над деякими додатковими завданнями, щоб магазин безперебійно працював.

Управління запасами

Однією з ключових переваг інтернет-магазину є те, що відстеження запасів автоматизовано. З першого погляду ви можете побачити, які предмети мають невеликий запас, а які – у вас занадто багато. Однак важливо також зрозуміти, скільки часу потрібно, щоб отримати певний товар від постачальників. Наприклад, якщо ви замовляєте деякі товари з-за кордону, їх отримання може зайняти багато тижнів.

З часом ви зможете побачити деякі схеми продажів і знати, що коли ви перейдете до певної кількості товару, вам потрібно оформити нове замовлення.

Якщо ви використовуєте компанії, які скидають судно, вам знадобиться узгодити їх системи, щоб переконатися, що ви не продаєте товари, які вони припинили або не вистачають на складі. Найгірший спосіб завоювати свою репутацію власника інтернет-магазину – це змусити клієнтів чекати своїх замовлень.

Поводження з виконанням та доставкою

Окрім того, що онлайн-система працює безперебійно, ви хочете бути впевнені, що у вас є процеси для швидкого виконання замовлень і доставки їх..

 • Якщо ви переносите предмети, які ви зберігаєте на складі (або навіть просто запасні кімнати у вашому домі), ви хочете бути впевнені, що ви створили систему каталогізації, яка дозволяє вам легко знайти цей предмет. Подумайте про те, як розташовані книги в бібліотеці, і подивіться, яку систему чисел чи букв ви можете створити, яка буде працювати з пропонованими вами продуктами. Переконайтеся, що ви включили цей номер в систему кошика для покупок, а також для безпечного розташування.
 • Напевно, ви вже напевно вирішили, які транспортні послуги використовуватимете для свого інтернет-магазину. Також майте на увазі, що вам потрібно мати приладдя на руках, такі як коробки, пакети, пакувальна стрічка та обгортання міхурів.
 • Завжди двічі переконайтесь, що замовлення було заповнене правильно та чи все в замовленому відвантаженні.
 • Вам потрібно включити рахунок до кожного замовлення, щоб клієнт з першого погляду побачив, що всі товари були відправлені.

Справа з проблемами клієнтів

Реклама в устах – це потужна сила. Люди поширюватимуть і про вас, і про добро, і про погане. Один нещасний клієнт може повідомити десять інших, а у випадку соціальних медіа – тисячі інших. Коли клієнт незадоволений:

 • Відповісти негайно після отримання скарги.
 • Вирішіть проблему. Замініть пошкоджені або непрацюючі предмети, забезпечте повернення поштових відправлень або запропонуйте обмін.
 • Запам’ятайте місію свого сайту. Ваша місія лише заробляти гроші? Хоча гроші важливі, ви, швидше за все, хочете взяти участь у власному бізнесі з багатьох інших причин. Як ваше обслуговування клієнтів відповідає вашим цілям?

Якщо ви зможете вирішити проблему, ви можете отримати лояльного клієнта на все життя.

Поводження з обмінами та поверненнями товарів

Якщо товар надійде до клієнта, пошкодженого під час процесу доставки, вам потрібно буде подати скаргу від їх імені до оптовика, який надав послугу доставки крапель. Або якщо товар просто не працює або є дефектом якогось способу, виробник повинен із задоволенням замінити його безкоштовно. Це означає, що повернення пошкодження за пошкоджений товар опікується і нічого не коштує замовнику.

З іншого боку, якщо товар пошкоджений при доставці, будь-яка страховка, яку ви мали на товару, повинна покрити ваші витрати на заміну цього товару. Звичайно, вам потрібно буде подати претензію, щоб отримати відшкодування, і перед тим, як отримати платіж, може виникнути затримка. Однак не варто змушувати клієнта чекати, перш ніж замінити товар.

Оптимізація eStore до збільшення конверсій

Після запуску магазину ви зможете чітко бачити деякі візерунки. Вам потрібно буде провести тестування A / B розділення, щоб побачити, чи конкретні цільові сторінки ефективніше здійснюють трафік через кошик для покупок і завершений продаж.

Ви можете протестувати все, що можна уявити, відстежуючи аналітику та проводячи A / B тестування. Перевірте різні кольорові кнопки, безкоштовну доставку або зменшену доставку та навіть різні описи чи інші функції.

Деякі інші речі, які ви можете зробити для оптимізації свого електронного магазину, це:

 • Дивлячись на свій сайт як на клієнта. Що привертає ваше око? Що складне чи заплутане?
 • Перевірте, щоб ціни були чітко позначені.
 • Додайте відгуки та відгуки, щоб створити почуття довіри.
 • Використовуйте спеціальні пропозиції для сегментів зареєстрованих користувачів

Використовуючи Google Analytics та статистику вашого веб-сайту, ви можете дізнатися багато про те, що не працює для перетворення відвідувачів у клієнтів та відповідно внести зміни.

МАРКЕТИНГ НА САЙТІ ПОШТОВОГО ЗАПУСКУ

Після запуску інтернет-магазину вам доведеться регулярно продовжувати маркетингові зусилля, інакше ви ризикуєте повільно втрачати оберти. Деякі речі, які ви хочете регулярно робити:

Виділення маркетингового бюджету

Незалежно від того, чи були у вас інвестори, взяли позику чи використали заощадження, ваш початковий маркетинговий бюджет запуску швидко звикне. Важливо виділити відсоток від свого прибутку на маркетинг, якщо ви хочете продовжувати охоплювати нових клієнтів.

Хорошим правилом є витратити до 20% вашого прибутку від реклами.

Вам також потрібно буде вирішити, які ваші цілі. Наприклад, чи орієнтуєтесь ви на генерацію свинцю чи збільшення продажів поточним клієнтам? Потім подивіться, які рекламні канали були найбільш ефективними для досягнення цих цілей та виділіть більше коштів на ці місця, ніж інші.

Розпочати рекламну кампанію

Як і в більшості частин інтернет-магазину, ваш перший крок – з’ясувати, яка ваша мета рекламної кампанії. Що ви хочете досягти?

Далі вам потрібно подумати про цільову демографічну групу, яку ви хочете досягти за допомогою кампанії. Це підкаже, де слід запустити рекламну кампанію та які платформи соціальних медіа найкраще працюватимуть для досягнення ваших цілей.

Нарешті, ви створите кампанію на обраних вами платформах і маєте перевірити ефективність оголошення. Можливо, ви захочете внести коригування, щоб отримати максимальну віддачу від рекламного бюджету.

Робота над електронною комерцією SEO

Тепер, коли ви запустили свій веб-сайт, ваша наступна мета має бути рейтингом вищою, ніж будь-які ваші конкуренти в пошукових системах. Optify провів деяке дослідження, яке показало, що веб-сайт рейтингу номер один за певним ключовим словом мав рейтинг кліків удвічі більший за другий.

Вам потрібно буде продовжувати проводити дослідження ключових слів та аналіз конкурентів, як зазначено вгорі цього посібника. Коли ви не є рейтингом, а не конкурентом, вивчіть їх сторінку та з’ясуйте, чому. Часто справа в тому, хто має кращий вміст у ці дні, тому ваш блог може допомогти у цьому, а також наскільки детально описані ваші товари.

Виправте будь-які проблеми, наприклад помилки друку чи граматики. Коротше кажучи, зробіть свою сторінку абсолютно найкращою, якою вона може бути.

Продовжити маркетинг соціальних медіа

Завдяки маркетингу соціальних медіа ви розвиваєте стосунки зі своїми підписниками. Розвиток голосу та стилю є важливим. Ви також хочете поділитися відсотком речей просто заради розваги, а не з будь-яким наміром робити продаж. Підписники цінують почуття гумору чи корисну інформацію і поділяться цим з іншими.

Налаштування маркетингу електронної пошти

Вирішіть графік електронного маркетингу. Як часто ви хочете надсилати абонентам інформаційний бюлетень? Що з купонами та спеціальними пропозиціями? Як ви можете зв’язатися з тими, не здаючись, що ви просто продаєте їх?

Подумайте написати електронну книгу чи путівник і запропонувати її в обмін на підписку на ваш розсилку. Це може стимулювати відвідувачів сайту зареєструватися.

Налаштування Партнерської програми

Ви хочете запропонувати партнерську програму іншим? Це може бути відмінним способом отримання унікального продукту на кількох веб-сайтах.

 • Переконайтеся, що у вас достатньо запасів для виконання замовлень.
 • Виберіть структуру компенсацій, яка дозволяє отримувати ще достатньо прибутку для покриття накладних витрат.

Якщо ви користуєтесь таким сайтом, як Shopify, ви можете легко інтегрувати партнерську програму. Якщо ви самостійно розміщуєте хостинг, вам знадобиться розглянути параметри, які дозволять вам реалізувати ідентифікаційні відстеження партнерів, щоб ви могли належним чином зарахувати афілійовану особу, яка надіслала вам направлення..

Побудова програми лояльності

Ви хочете заохочувати клієнтів замовляти у вас раз і раз? Реалізуйте програму лояльності, яка винагороджує клієнтів за замовлення певної кількості товару чи певної кількості випадків. Ви можете нагородити їх грошима, які витратите, знижкою або навіть маленькими подарунками, з яких вони зможуть вибрати. Деякі веб-сайти, які роблять це ефективно, включають Sephora, Koh’s (готівка Коля) та Old Navy.

Подумайте, які нагороди дозволять зберегти цільову клієнтську базу знову і знову.

Висновок

Створення власного інтернет-магазину дає вам можливість бути власником бізнесу, не вкладаючи стільки грошових коштів, скільки потрібно для магазину цегли та розчину. Якщо ви плануєте належним чином і залишаєтесь в курсі тенденцій та маркетингу, ви повинні мати можливість створити дуже успішний бізнес з електронної комерції.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map