Platformat më të mira të eCommerce 2016


Kur bëhet fjalë për zgjedhjen e një platforme eCommerce, nuk do të keni ndonjë mungesë softveri nga të zgjidhni. Tregu i zgjidhjeve eCommerce është i mbushur me zgjedhje. Sidoqoftë, zgjedhja e një platforme të përsosur që i përshtatet nevojave tuaja mund të jetë pak më shumë një sfidë. Dyqani juaj në internet është fytyra që ju paraqet klientëve tuaj, kështu që Shoqata Amerikane e Webmasterëve (AWA) ka shikuar pak më nga afër platformat më të mira të tregtisë elektronike në dispozicion.

UPDATIMI I FUNDIT: 19 maj 2020

AAWebmasters.com është një shoqatë e pavarur e webmasterëve dhe opinionet, rishikimet dhe renditjet e shprehura këtu në faqe janë AWA vet. Sajti merr kompensim nga produktet dhe shërbimet e rishikuara. AAWebmasters.com teston çdo produkt ose shërbim në tërësi dhe jep renditje të lartë për ato më të mirat. AAWebmasters.com nuk publikon informacione për të gjitha platformat e mundshme të tregtisë elektronike, ndërtuesit e faqeve në internet ose hostet e internetit. Për të parë më shumë detaje klikoni këtu.

Zbulimi i reklamuesit

Shopify - Platforma më e mirë eCommerce në 2016!

ShopifyRishikoni shqyrtimin e plotë

 • 9.6

 • Vlerësimi i Vlerësimit të Ekspertëve

 • Vlerësimi i Përdoruesve

 • Karakteristikat kryesore

  • 99,99 Uptime serveri
  • 70+ Portat e Pagesave
  • Niveli 1 PCI DSS Në përputhje
  • Dizajne miqësore me celular
 • Provoni të Shopify Tani!

Plani i Shopify Lite është vetëm 9,00 dollarë në muaj.
Filloni provën tuaj falas 14-ditore sot!
Kliko këtu “

BigCommerce - një nga programet më të mirë të tregtisë elektronike në 2016!

BigCommerceRishikoni shqyrtimin e plotë

 • 9.5

 • Vlerësimi i Vlerësimit të Ekspertëve

 • Vlerësimi i Përdoruesve

 • Karakteristikat kryesore

  • Redaktori intuitiv i dyqanit
  • Përgjegjësia e integruar në celular
  • Sigurt Web Hosting
  • SEO më ​​e mirë në klasë
 • Shko BigCommerce!

Planet nga 29,95 $ / muaj.
Kurseni 10% kur paguani çdo vit. Kliko këtu “

Volusion është në tre ofruesit më të mirë të softuerëve të Shportave të Blerjes në vitin 2016!

VolusionRishikoni shqyrtimin e plotë

 • 9.4

 • Vlerësimi i Vlerësimit të Ekspertëve

 • Vlerësimi i Përdoruesve

 • Karakteristikat kryesore

  • Ruajtje e pakufizuar
  • Tregtia mobile
  • Pa tarifa transaksioni
  • Dyqani në Facebook
 • Provoni tani Volusion!

Planet nga 15,00 dollarë në muaj
Kurseni 10% zbritje mujore me planin vjetor! Kliko këtu “

cicërimëPin4Aksionet Share4

3Dcart është platforma e paraqitur eCommerce.

3DcartRishikoni shqyrtimin e plotë

 • 9.2

 • Vlerësimi i Vlerësimit të Ekspertëve

 • Vlerësimi i Përdoruesve

 • Karakteristikat kryesore

  • 60+ Temat e gatshme për celular
  • 24 × 7 Mbështetje Teknike
  • 100+ Ofruesit e Pagesave
  • Blog i integruar
 • Provoni 3DCart Sot!

Planet nga 9,99 $ / muaj
Kurseni 15% zbritje të muajit me planin vjetor! Kliko këtu “

cicërimëPin4Aksionet Share4

Wix eCommerce është një nga krijuesit më të mirë të softuerëve të dyqaneve online.

Wix eCommerceRishikoni shqyrtimin e plotë

 • 9.1

 • Vlerësimi i Vlerësimit të Ekspertëve

 • Vlerësimi i Përdoruesve

 • Karakteristikat kryesore

  • 500+ shabllone
  • Dyqan mobilje e optimizuar
  • Kontroll i lehtë
  • Dizajn fleksibël
 • Filloni një Provë Falas

Planet nga 16.58 dollarë në muaj
Merrni 300 dollarë në Kuponat e Reklamave! Kliko këtu “

cicërimëPin4Aksionet Share4

ShopifyRishikoni shqyrtimin e plotë

 • 9.6

 • Vlerësimi i Vlerësimit të Ekspertëve

 • Vlerësimi i Përdoruesve

 • Karakteristikat kryesore

  • 99,99 Uptime serveri
  • 70+ Portat e Pagesave
  • Niveli 1 PCI DSS Në përputhje
  • Dizajne miqësore me celular

Planet nga 9,00 dollarë në muaj.
Filloni provën tuaj falas 14-ditore sot!
Kliko këtu “

Provo Shopify Sot!
cicërimëPin4Aksionet Share4

BigCommerceRishikoni shqyrtimin e plotë

 • 9.5

 • Vlerësimi i Vlerësimit të Ekspertëve

 • Vlerësimi i Përdoruesve

 • Karakteristikat kryesore

  • Redaktori intuitiv i dyqanit
  • Përgjegjësia e integruar në celular
  • Sigurt Web Hosting
  • SEO më ​​e mirë në klasë

Planet nga 29,95 $ / muaj.
Kurseni 10% kur paguani çdo vit. Kliko këtu “

Provoni tani BigCommerce!
cicërimëPin4Aksionet Share4

VolusionRishikoni shqyrtimin e plotë

 • 9.4

 • Vlerësimi i Vlerësimit të Ekspertëve

 • Vlerësimi i Përdoruesve

 • Karakteristikat kryesore

  • Ruajtje e pakufizuar
  • Tregtia mobile
  • Pa tarifa transaksioni
  • Dyqani në Facebook

Planet nga 15,00 dollarë / muaj.
Kurseni 10% zbritje mujore me planin vjetor! Kliko këtu “

Provoni tani Volusion!
cicërimëPin4Aksionet Share4

3DCartRishikoni shqyrtimin e plotë

 • 9.2

 • Vlerësimi i Vlerësimit të Ekspertëve

 • Vlerësimi i Përdoruesve

 • Karakteristikat kryesore

  • 60+ Temat e gatshme për celular
  • 24 × 7 Mbështetje Teknike
  • 100+ Ofruesit e Pagesave
  • Blog i integruar

Planet nga 9,99 $ / muaj
Kurseni 15% zbritje të muajit me planin vjetor! Kliko këtu “

Provoni 3DCart Sot!
cicërimëPin4Aksionet Share4

Shqyrtim i plotë WixRead

 • 9.1

 • Vlerësimi i Vlerësimit të Ekspertëve

 • Vlerësimi i Përdoruesve

 • Karakteristikat kryesore

  • 500+ shabllone
  • Dyqan mobilje e optimizuar
  • Kontroll i lehtë
  • Dizajn fleksibël

Planet nga 16.58 dollarë në muaj
Merrni 300 dollarë në Kuponat e Reklamave! Kliko këtu “

Filloni një Provë Falas!
cicërimëPin4Aksionet Share4

Më shumë Ofrues të Softuerëve të e-Tregtisë

AWA ka rishikuar platformat më të njohura të eCommerce dhe ka zbërthyer se cilat avantazhe kanë secila. Shumica e karrocave të blerjeve ngarkojnë një tarifë bazuar në numrin e produkteve që keni renditur, dhe disa madje ofrojnë një paketë bazë tarifë falas ose të reduktuar për fillestarët. Përditësoni për të renditur më shumë produkte ose shtoni veçori të tilla si përdorimi i emrit tuaj të domain. Softwaredo softuer në dyqan online është unik dhe ofron veçori të ndryshme. Njohja e asaj që është në dispozicion mund t’ju ndihmojë të vendosni se cila platformë funksionon më mirë për biznesin tuaj në internet. Në vijim, do të zbuloni një përzgjedhje të platformave të ndryshme të tregtisë elektronike dhe disa mendime për secilën prej tyre.

cicërimëPin4Aksionet Share4

LEXONI SHQYRTIM
PROVOJE TANI

LemonStand

LemonStand është një lojtar mjaft i ri në lojën e tregtisë, duke filluar në vitin 2010. Sidoqoftë, ai është rritur me hapa të parë. Shtë një zgjidhje e bazuar në internet me një strukturë mjaft të arsyeshme çmimesh që duhet t’i përshtatet tregtarëve online me madhësi të ndryshme. Provë falas është në dispozicion.

LEXONI SHQYRTIM
PROVOJE TANI

CoreCommerce

Kjo platformë CoreCommerce është kaq e thjeshtë për t’u përdorur sa që edhe fillestari i skajshëm duhet të jetë në gjendje të kuptojë se si të krijojë një dyqan dhe të funksionojë shpejt. Si shumë prej platformave të tjera, ekziston një periudhë provë falas, kështu që ju mund ta provoni atë. CoreCommerce përmban kopje rezervë të përditshme dhe mbrojtje nga muri i zjarrit, kështu që dyqani juaj dhe informacioni i klientëve tuaj është gjithmonë i sigurt.

LEXONI SHQYRTIM
PROVOJE TANI

Shporta e majëve

Shporta Pinnacle është shumë e thjeshtë për t’u përdorur, por një gjë në veçanti që na pëlqen në lidhje me Pinnacle është se sa e thjeshtë është të programoni dyqanin tuaj në gjuhë dhe monedha të shumta, duke e bërë atë një treg vërtet global për përdoruesit e tij. Ju gjithashtu mund të integroheni me QuickBooks për ruajtjen e lehtë të regjistrave, gjithashtu.

LEXONI SHQYRTIM
PROVOJE TANI

1ShoppingCart

Me më shumë se 3 milion klientë, 1ShoppingCart ka karakteristika që funksionojnë për një biznes të vogël, por gjithashtu do të rriten me dyqanin tuaj online. Ju mund të krijoni një uebfaqe me një ndalesë që ofron gjithçka ose të integrohet lehtësisht me një uebfaqe tashmë të krijuar. Ata ofrojnë një gjykim 4-javor falas, kështu që ju mund të provoni platformën.

cicërimëPin4Aksionet Share4

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map