Top Shopify פלטפורמת המסחר האלקטרוני מעצבי ומפתחי אתרים

Shopify היא פלטפורמת ה- eCommerce שעמה נמדדים כל האחרים. זה מעניק כמעט 300,000 חנויות מקוונות. תוכנת Shopify סייעה לעסקים לעבד מכירות של מעל 17 מיליארד דולר בשנת 2015.


פלטפורמת Shopify נוחה לשימוש כמו שהיא חזקה. אבל זה מה שגורם תסכול עבור חלקם. איך אתה משתמש בפונקציונליות למלואה? האם אתה משיג את השימוש הטוב ביותר כשאתה משלב יישומים וכלים מספקים אחרים?

מדוע להתמודד עם השאלות האלה בעצמך? סמוך על חברות לפיתוח אתרים המתמחות בשימוש בפלטפורמת המסחר האלקטרוני Shopify. בחר בחכמה והשקיע בעזרה מקצועית.

קנה למעצבי ומפתחי אתרים מובילים

התחל בתשובה לשאלות אלה לגבי מה שאתה רוצה לעשות עם אתר Shopify eCommerce שלך.

שאלות חשובות שיש לשאול

מה התקציב שלך? אפשר להריץ פלטפורמת מסחר אלקטרוני עם קוד פתוח ב- Cloud Elastic Compute Cloud של אמזון (EC2). אתה יכול לשלם כמעט כלום עבור שנת הפעילות הראשונה שלך. אבל, מומחי מסחר אלקטרוני יגידו לך שלוקח כסף להרוויח כסף.

עלויות הפעלה של חנויות מקוונות עומדות לרוב ביחס להכנסות שאתה מייצר. כמה תקצבתם לשלם עבור תוכנות בסיסיות, דמי אירוח ודמי עסקה?

מה חלון ההשקה שלך? אתה יכול להגדיר כמה פלטפורמות מסחר אלקטרוני מתארחות תוך שעות ספורות. אחרים יכולים לקחת חודשים להכנה ולפריסה. והפלטפורמה היא רק אלמנט אחד.

מה עם המוצרים שלך? האם יש לך תמונות, תיאורים והגשמה מוכנים לצאת לדרך? תזדקק לתוכנת מסחר אלקטרוני שמוכנה לשימוש כשאתה נמצא.

כמה אתה צריך דברים להיות גמישים? לעתים קרובות אנשים חושבים שהם לא יתנגשו במגבלות עיצוב עבור החנות המקוונת שלהם. אבל זה לא המכשול היחיד. האם הפלטפורמה שתבחר תוכל לנהל את מגוון המוצרים שאתה מתכוון למכור?

Shopify הוא אחד מבוני החנויות המקוונות הגמישות ביותר בשוק. זה כנראה לא יהיה האתגר שלך עם זה. אבל, האם אתה יודע להגדיר את זה, כך שהוא גמיש כמו שאתה צריך שיהיה?

האם אוכל לגרום לזה לשחק טוב עם אחרים? למכור דברים בפייסבוק? חזית חנות של אמזון? רכישות בתוך האפליקציה? קובץ CSV עבור קניות בגוגל?

האם אתה מרגיש בנוח עם התשובות שלך? עכשיו יש לך הבנה טובה של הצרכים שלך בחנות מקוונת המופעלת באמצעות Shopify. הגיע הזמן למצוא מומחה שיוכל לעזור לך. מפתחי פלטפורמת התוכנה האלקטרוניים המובילים הללו מספקים את תשומת ליבכם.

תחום עיצוב אתרים

לוגו לעיצוב אתרים בתחום

קפוץ ימינה לתיק העבודות כדי לראות דוגמאות לעבודות העיצוב של Realm. הם היו קיימים מאז 2007. רשימת הלקוחות שלהם נעה בין חברות Fortune 500 מוכרות ועד סטארטאפים זעירים. שיעור הפניות של לקוחות של קרוב ל 80% מדבר על שביעות רצון הלקוחות. התחום מאמין שעליך לתת למדיה החברתית לבצע את השיווק שלך. הם עובדים עם לקוחות כדי לשלב את Shopify עם כל הפלטפורמות החברתיות הגדולות.

דיף (בן קרודו יעוץ)

לוגו דיפ

יתכן שתתפתו להישאר ולשחק עם העיצובים הגיאומטריים המהנים בדף הנחיתה. גלול למטה וקרא אודות צוות המפתחים הזה שמוביל המנכ”ל בן קרודו. הוא התחיל את דיף כקמעונאי מתוסכל בחיפוש אחר פיתרון מסחר אלקטרוני טוב יותר. הצוות שלו קיים רק מאז 2011, אך הוא צבר יותר מ- 65 ביקורות של 5 כוכבים מהלקוחות. המיקוד ב- Shopify שומר אותם בחזית העיצוב, האינטגרציה והשיווק.

sinLABS

לוגו של sineLABS

חברת פיתוח פלטפורמה זו מתמחה באפליקציות Shopify. יישומים אלה מוסיפים פשטות ופונקציונליות לחנות המסחר האלקטרוני שלך. הנוכחות המקוונת של החברה חסרה פורטפוליו הכולל אתרי לקוחות. זה מכל הסיבות הנכונות. sinelabs שומר על תשומת לבך בחבילת האפליקציות החזקות שלהם. כל אחד מהם כולל הסבר קל למעקב. אתה לא מוצף מתכונות טכניות. קישורים מעבירים אותך אל האפליקציה המוצגת באתר Shopify.

רדיאטור

לוגו הרדיאטור

קניות באינטרנט זו חוויה חזותית. אולפני רדיאטור יודעים זאת. חברת פיתוח זו עטורת הפרסים מתרכזת בעיצוב רספונסיבי עבור חנויות מסחר אלקטרוני המשתמשים ב- Shopify. ביקור בתיק העבודות שלהם נותן לך יותר מסתכל על מה שהם עשו עבור הלקוחות. כל דוגמה מספקת מקרה בוחן או מבט על המתרחש מאחורי הקלעים.

3 חמש

לוגו 3 חמש

כמחצית מלקוחותיהם מגיעים אליהם רק לצורך תמיכה בסחר אלקטרוני. 3five משלב פונקציונליות של וורדפרס ו- Shopify להפעלת האתרים שהם מפתחים. הם קוראים לעצמם בוטיק, אבל ל- 3five יש לקוחות עולמיים. יש אוסף של משאבים להורדה. הם יכינו אותך לשאלות שהם ישאלו להקים את אתר Shopify eCommerce שלך.

ג’יוואלדי

לוגו של יוואלדי

ייתכן שמעולם לא קראת הגדרה כה רהוטה של ​​מומחי המרה. חברת פיתוח מסחר אלקטרוני זה מסייעת ללקוחותיה לייעל את פלטפורמת Shopify eCommerce. היא ממקדת לתנועה, מגדילה את שיעורי ההמרות ומוצאת לקוחות חדשים. הדבר הראשון שתתקלו באתר Jivaldi הוא תיק העבודות שלהם. כל דוגמה מתרחבת כדי לשתף מקרה מבחן. נותנים לך את יעדי הלקוח וכיצד ג’יוואלדי ניגש אליהם.

עיצוב MEM (Mat Mullen)

לוגו של Mem Design

עם למעלה ממאה אתרי מסחר אלקטרוני תחת חגורתו, Mat Mullen יכול לומר בשכנוע שהוא יודע דבר או שניים על Shopify. מחצלת היא מסוג האנשים שאוהבים לדבר על מה שהוא עושה. הוא שם את מספר הטלפון שלו ממש באתר ומעודד אנשים להתקשר עם שאלות. סביר להניח שהוא אפילו יענה על כמה שאלות על Slack. מאט מעניק להם את כישרונו כמנהל מוצר. בדוק את תיק העבודות של מאט ללקוחות. זקוק לעזרה נוספת בהחלטה? קרא כמה מהמלצות 70 ומשהו שיש לו כרגע ב- Shopify.

SynapseIndia

לוגו של SynapseIndia

מיקור חוץ של Shopify eCommerce צרכי IT הם חוויה עולמית. SynapseIndia היא מהמובילות בפיתוח offshore. לחברה צוות של מעל 500 אנשי IT מנוסים. הם עבדו בשם רשימה עולמית של חברות החל מ- 3M ו- PayPal ועד Sotheby’s ו- IBM. קרא את הבלוג שלהם כדי להבין טוב יותר את עומק השירותים שלהם. הקדש זמן עם השאלות הנפוצות שלהם אם אינך בטוח לגבי מיקור חוץ בחוץ לארץ.

פתרונות רשת אביב

לוגו רשת האביב

הנה הדרך הטובה ביותר להבין כיצד מלק בול ופדי רוהר מפתחים פתרונות מסחר אלקטרוני. תן להם להוביל אותך בתהליך המחשבה שלהם. בבסיסה אמונה כי טכנולוגיה לעולם לא צריכה להוות מכשול עבור קונים ברשת. מיין את הפורטפוליו שלהם לפי פלטפורמה ושירות כדי לראות פתרונות של Shopify. ישנו גם קטע באתר בו תוכלו לקרוא תיאורי מקרה של לקוחות. רישומים אלה עוזרים לך להבין כיצד Spring Web יצר פתרונות עבור הלקוחות שלהם.

אבי רוז דיזיין

לוגו העיצוב של אבי רוז

יש להם רשימת Shopify Experts, כך שאתה יודע שלמשרד העיצוב בקליפורניה יש דירוגים גבוהים. אתרי מסחר אלקטרוני בדף הפורטפוליו מראים את הצעדים המוקפדים שננקטו כדי לשלב פונקציה ועיצוב. אביגיל ראסל והצוות הקטן שלה מתמחים בעיצוב ופיתוח בהתאמה אישית של Shopify. אם אתה חדש ב- Shopify, הצוות יעזור לך, כמו שאומרים “תלכלך את הידיים שלך” עם ניסיון חינם.

השלב הבא

לוגו השלב הבא

חברת עיצוב זו מאמינה כי על מדעי ההתנהגות להחליט על פונקציונליות של חנות מסחר אלקטרוני. הם משתמשים במחקר כיצד אנשים מקבלים החלטות כדי לסייע בהסרת החיכוך מתהליך הקנייה. הסוכנות חולקת מספר קטן של דוגמאות לעבודה בעמוד הפורטפוליו. כל אחד מהם כולל מחקר מקרה תובנה. גישה זו עשויה להיות חדשה עבורך. השלב הבא אסף עבורך משאבים להבנת מידע נוסף על מדעי ההתנהגות.

מעל השוק

לוגו מעל השוק

מעט חברות פיתוח אמיצות מספיק כדי לזרוק מחירים בעמוד הראשון. מעל השוק אומר לך כבר מההתחלה. תדע מה יהיו העלויות שיעזרו לך להקים ולהגדיר חנות מקוונת חדשה באמצעות פלטפורמת Shopify. החברה יכולה גם לעזור בשינויים באתר Shopify הקיים שלך. אם זה משהו בהתאמה אישית, מומחה Shopify זה יכול לעזור לך גם שם. בכל המקרים, הם מקדימים ושקופים בנוגע לתמחור. זה שינוי מרענן.

האם משהו יכול להיות תכליתי מדי?

אחד היתרונות המובילים של פלטפורמת Shopify הוא שיש לה מעל 100 נושאים מדהימים. אתה יכול ליצור זהות ייחודית במאמץ מועט. ל- Shopify יש גם חבילה הולכת וגדלה של כלים (אפליקציות) להרחבת הפונקציונליות של החנות המקוונת שלך.

כל הבחירות והווריאציות הללו יכולות להציף אותך. במיוחד כשאתה חדש ב- eCommerce, או אפילו בפלטפורמת Shopify. אם אתה משיק חנות מקוונת, אתה רוצה שהיא תפעל מהר ככל האפשר. ניסיון לנסות להבין את כל פרטי Shopify עשוי להיות לא ההשקעה הטובה ביותר בזמנך.

זה הרגע שעליך לחפש את המומחיות של אחת מחברות הפיתוח הללו. רובם עוסקים רק ב- Shopify. לכולם יש מוניטין להוציא את המיטב מהפלטפורמה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map