Shopify Plus: סקירה של תוכנת מסחר אלקטרוני בארגון

Shopify Plus היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני מקוונת מבוססת ענן המיועדת לקמעונאים מקוונים בעלי נפח גדול שצריכים לעמוד בדרישות הלקוחות שלהם. Shopify Plus מספקת מדרגיות וגמישות בחבילה המאפשרת ללקוחותיה להתמקד בצד הקמעונאי של העסק שלהם, ולא בצרכים הטכניים של ניהולו. הלקוחות הנוכחיים של Shopify Plus כוללים את רד בול, בודווייזר וג’נרל אלקטריק.


פלטפורמת מסחר אלקטרוני של Shopify Plus

סקירה כללית של פלטפורמת המסחר האלקטרוני של SaaS

אם יש לך או שאתה בונה, חנות מקוונת ואתה מעוניין הרבה יותר בחנות מאשר בחלק המקוון; פלטפורמת SaaS eCommerce המתארחת לחלוטין עשויה להיות בדיוק מה שאתה צריך.

SaaS מייצג תוכנה כשירות. בכך אתה מקבל גישה לכל התוכנה הדרושה לך כדי להפעיל את החנות שלך, בנוסף לשרתי המחשבים שאתה זקוק להם כדי להפעיל את תוכנת eCommerce..

זה מגיע כחבילה בתשלום חודשי, יחד עם אנשים שמפעילים את המחשבים פועלים ביעילות, את האבטחה מעודכנת כדי לשמור על בטיחות הנתונים שלך, ותחזוקה ועדכונים לתוכנה; בקיצור הצד המקוון הטכני. שירות זה ידוע גם כשירות מנוי מכיוון שאתה משלם אגרה חודשית.

נותרים לך להתמקד בצד החנות – הקמת החנות המקוונת, שיווק, פרסום, תמיכת לקוחות, בקרת מלאי וכל מה שקשור לקמעונאות. המעורבות המקוונת שלך היא לעדכן את תוכן דפי האינטרנט בחנות המסחר האלקטרוני שלך, את כל מה שהלקוח רואה, ולעקוב אחר התנהלות העסק שלך.

מסחר אלקטרוני מסחרי ארגוני

מסחר אלקטרוני מקוון מתייחס לאותם קמעונאים שמכירותיהם מסתכמות בכ- 500,000 $ לשנה. יש חברות תוכנה המסחר האלקטרוני שמעלות את שער הדולר הזה אפילו גבוה יותר.

המפתח לייעוד ברמת הארגון הוא תנועה בהיקפים גדולים וצמיחה חזקה צפויה. קמעונאים אלה זקוקים לפיתרון מסחר אלקטרוני אשר יצמח איתם במהירות ויכול להתמודד עם הדוקרנים התכופים בעסק שלהם.

יתרונות של Shopify Plus

אתר שטיחים ובית פועל ב- Shopify Plus

התפתחות & עלויות תחזוקה

זה פשוט: כל עלויות פיתוח ותחזוקה הן אופציונליות. צוות Shopify Plus דואג לצד הטכני של ניהול החנות המקוונת שלך – האבטחה, התחזוקה, העדכונים, יעילות המערכת והאחסון של המידע שלך – כל אלה מטופלים ומיטובים.

עלויות הפיתוח האופציונאליות שלך הן אם ברצונך לשכור מישהו שיגדיר עבורך את החנות המקוונת שלך ב- Shopify Plus. יש לנו סדרת מאמרים המזהים את מומחי Shopify Plus שמוסמכים על ידי החברה שיכולים לעשות זאת בשבילכם.

תמחור צפוי

אתה יודע כמה ניהול החנות המקוונת של Shopify Plus יעלה לך בחודש. תוכניות התמחור החודשיות שלך ניתנות לחיזוי ומו”מ מראש עם החברה. אין מחיר מוגדר, אך דוחות שונים הצביעו על כך שהמחיר ההתחלתי הוא סביב 1200 $ לחודש ועולה משם תלוי באילו שירות ורמות התעבורה אתה זקוק.

החיזוי של העלויות החודשיות שלך ממשיך מכיוון שלתכנית Shopify Plus אין עמלות עסקאות מכירה. כמובן שעדיין תצטרך לשלם את דמי כרטיסי האשראי שלך, אך Shopify Plus לא מטיל עמלה נוספת.

השווה את זה לבלתי צפויות של אפשרות שאינה מתארחת, בה אתה משלם את דמי האירוח בתוספת דמי העסקה של שער התשלומים שלך בתוספת עמלות ממש לא צפויות של המפתח שלך שמנסה לעמוד בקצב כל שינויי התוכנה ולוודא שהכל עדיין עובד יחד.

ואיזה מחיר שקט נפשי לסביבה טכנית נטולת דאגות ששווה לך?

Shopify מציעה ניסיון חינם בן 14 יום שעבורם אינך צריך למסור להם את מספר כרטיס האשראי שלך.

תכונות כיתה ארגונית

ל- Shopify יש את כל התכונות שאתה מצפה בפלטפורמת מסחר אלקטרוני של ארגונים. אלה כוללים משלוח אוטומטי, הדפסת הזמנות והזנות ישירות למערכות ניהול חשבונות, מלאי ומערכות ניהול אחרות.

חלק מהתכונות הבולטות ביותר הן:

 • זמן פעולה של שרת 99.9%; 200 טרה-בתים של אחסון ומעל 7,000 ליבות מעבד
 • רוחב פס בלתי מוגבל, ונפחי מכירות ללא הגבלה
 • 70 שערים לתשלום, כולל ביטקוין
 • מעל 1000 אפליקציות בחנות האפליקציות
 • יכולת ליצור אפליקציות ותוספים משלך באמצעות ממשק ה- API וכלי פיתוח
 • תומך במנוע eCommerce Analytics המשופר של גוגל

ניהול חשבון

Shopify Plus מסיר את התסכול מההתמודדות עם מספר חברי צוות תומכים בלקוחות על ידי הקצאת מנהל חשבון ייעודי משלך. אדם זה הוא נקודת הקשר היחידה שלך בכל השאלות, הדאגות והצרכים שלך בחנות Shopify Plus.

Shopify Plus שירות כפפות לבנות

מנהל החשבון שלך לומד את העסק שלך ומכיר את ההיסטוריה של החנות שלך. הם גם יעבדו איתך כדי לבצע התאמות אישיות של חנות שאינן זמינות בתוכנה הרגילה.

למנויי Shopify Plus יש גישה לתמיכה הטלפונית 24 שעות ביממה של Shopify יחד עם מספר הטלפון וכתובת הדוא”ל העדיפות של Shopify Plus..

נקודת מיקוד יחידה היא גם יתרון נוסף של השימוש בפלטפורמת eCommerce המתארחת. לצוות הפיתוח יש רק מיקוד אחד – Shopify Plus בפלטפורמה יחידה. זה אולי לא נראה כמו עניין גדול, אבל חברות פיתוח אינטרנט רבות עובדות על פני פלטפורמות ושפות שונות, שמפצלות את זמנן, המיקוד והכישרון שלהם..

הזמן של צוות Shopify Plus הוא חד-פוקוס והם מנוסים מאוד במה שהם עושים. זה מוביל לתיקונים ולפתרונות מהירים יותר לבעיות שלך.

פלטפורמה ניתנת להרחבה

כל העניין של מסחר אלקטרוני אלקטרוני בארגונים הוא לתמוך בעסקים שיש להם תנועה גבוהה, ושרתי המחשבים צריכים לעבוד ביעילות ובאמינות כדי להתמודד עם זה. אינך רוצה לדאוג בקשר לזה; הדאגה שלך צריכה להיות אם התהליך העסקי והמלאי שלך יכולים להתמודד עם כל אותם לקוחות חדשים ועסקאות.

ל- Shopify Plus קיימת החומרה והתשתית התומכת כדי להתמודד עם מספר גדול של עסקאות מסחר אלקטרוני בצורה מאובטחת עבור כל הלקוחות שלהם. הם יכולים להתמודד עם מאות אלפי עסקאות בכל פעם ויש להם נתון אמינות של זמן 99.9%.

Shopify Plus מציבה הגבלה על נפח המכירה, רוחב הפס או מספר מוצרים שיכולים להיות לכם, כך שתוכלו להמשיך לצמוח. ולא משנה כמה תגדל, האתר שלך לא יתרסק.

משולב וניתן להתאמה אישית במיוחד

שילובי Shopify Plus והתאמה אישית

אתה לא צריך לראות חותך עוגיות בחזית החנות של Shopify Plus, מכיוון שאתה יכול להתאים את התבניות בכל דרך שתרצה. והוא הדין לפונקציונליות. ל- Shopify Plus אין כל כלי שכל לקוח היה צריך להיות מובנה בתוכו – וזה יהפוך אותה לפלטפורמה מאוד לא מסובכת.

זקוק לקמפיין שיווקי בדוא”ל או לתכנית תגמולים של לקוחות? קל להרחיב את Shopify Plus עם הרחבות ואינטגרציות של ספקי צד ג ‘. NetSuite ו- SAP, למשל, מספקים תוכנה משולבת בקלות.

אתה יכול גם להוסיף פונקציונליות לחנות Shopify Plus שלך באמצעות תוספים, שהם נתחי קוד קטנים המודבקים בקוד הראשי..

ל- Shopify Plus יש חנות אפליקציות עם מבחר מובחר של למעלה מ- 1000 אפליקציות לבחירה. יישומים ותוספים מסוימים פשוטים בכדי להתקין את עצמך, אך אחרים עשויים לדרוש עזרה של מפתח.

Shopify Plus פרסמה את סקריפטים, המאפשרים למפתחים לכתוב התאמות אישיות שלהם לפלטפורמה. אז אם אתה יכול לחלום את זה ולמצוא מפתח, אתה יכול לקבל את הפונקציונליות שאתה רוצה.

אבטחה (תואם PCI)

ל- Shopify Plus רמת אבטחה זהה לזו בה משתמשים בנקים – PCI DSS ברמה 1. זהו סטנדרט הזהב של האבטחה. Shopify Plus מיישמת הערכת סיכון רציפה של הנתונים שלהם והערכות שנתיות באתר.

הלקוחות מרגישים מיוחדים

פלטפורמת Shopify הסטנדרטית מכוונת את הלקוחות לקופה תחת תחום אינטרנט של Shopify חסר המראה של החנות המקוונת; זה ללא מיתוג החנות או ניווט באתר. זה, במקרה הטוב, מבלבל את הלקוחות ובמקרה הרע מפחיד אותם מהשלמת הרכישה שלהם.

קונים של Shopify Plus לעומת זאת, נשארים בחנות שלך לקופה, כך שיש להם ביטחון וביטחון לראות שהם קונים ממך.

דרך נוספת שלקוחות מרגישים מיוחדים היא המהירות בה תוכלו לפתור כל תלונה או בעיה שיש להם בחנות שלכם. הקשר הישיר שלך עם מנהל החשבון שלך הוא חלק חיוני בכך ויכול לעזור לך ליצור משמעותית חווית לקוח חיובית עם הלקוחות שלך.

פונקציונליות מכירות רב ערוצית

עם Shopify Plus מוכרים בכל מקום

בין אם אתם מרחיבים את חנות לבנים וטיט שלכם לתחום המקוון או עוברים מחנות מקוונת קיימת, היכולת למכור במספר ערוצים היא לעתים קרובות מפתח לצמיחה של עסקים ברמה הארגונית..

ל- Shopify Plus תכונה של נקודת מכירה המאפשרת קישורים לחנויות בעולם האמיתי כך שתוכלו למכור באופן מקוון בחנות הפיזית שלכם. אתה יכול גם למכור בכל פלטפורמות המדיה החברתית, כמו פייסבוק ופינטרסט, כדי להרחיב את טווח ההגעה השיווקי שלך.

אותם קמעונאים השוקלים התרחבות עולמית יתעניינו בלמעלה משבעים שערי התשלום השונים ש- Shopify Plus מציעה, כולל ביטקוין, המאפשר לך למכור במספר אזורים גיאוגרפיים מרובים..

ידידותיות שיווקית

יש לך גישה לכל הנושאים של Shopify כדי ליצור את חנות Shopify Plus שלך, וכל העיצובים מגיבים לנייד. משמעות הדבר היא שהנושאים מזהים את גודל המסך של המכשיר הנייד ומתאימים את הגודל שלהם כך שיתאימו. זה טוב לכל הלקוחות שלך וגם למנועי החיפוש, המעניקים עדיפות לתוצאות החיפוש לאתרים עם תכונה זו.

Shopify Plus נועד להקל על חיי המשווקים. יצירה ועדכון של הצד הפונה ללקוח בחנות שלך היא פשוטה וישירה וכל מה שאתה צריך נגיש מלוח המחוונים.

מאחורי הקלעים, קל לא פחות להריץ ניתוחים כדי לנתח את הסטטיסטיקות של ביקורים והמרות כמו גם נתוני מכירות; ויש לך מבחר מגוון של דוחות לשימוש.

פריסה בינלאומית

עסקים רבים של מסחר אלקטרוני מסחר אלקטרוני נכנסים לשוק העולמי, ו- Shopify Plus מקלה על ביצוע זה. תכונות מובנות לשיווק בינלאומי כוללות מיקוד גיאוגרפי, כלי שפה ומטבע.

Shopify פלוס חסרונות

ממשק API או מגבלות התאמה אישית

בכל פלטפורמה שמתארחת, אתה תמיד נתקל במגבלות לגבי השינויים שאתה יכול לבצע. Shopify Plus מציעה התאמה אישית רבה בצד הפונה ללקוח, אך יכולת מוגבלת לשנות את הצד האחורי. אין לך גישה ל- FTP או למסד הנתונים – הכל צריך לעבור דרך הקצה הקדמי או ממשק ה- API.

אם אתה משתמש בספק מלאי מסוים, למשל, והתוכנה לא משתלבת בקלות עם Shopify Plus, תצטרך לשכור מפתח כדי שיעבוד קשה כדי שהאינטגרציה תעבוד..

נעילת פלטפורמה

לאחר שפיתחת את חנות Shopify Plus שלך, או שהעברת את חנות Shopify שלך לשם, אתה נעול, כל מה שקורה לחנות Shopify כחברה. אם תחליט להעביר את החנות שלך למקום אחר, אתה יכול לקחת רק את המידע ש- Shopify Plus מאפשרת לך לייצא.

זה למעשה כל הנתונים שלך, אבל הם עדיין לא זהים לזה שיש גישה ל- FTP ולכל בסיסי הנתונים בשרתים שלך..

עליכם גם לפתח מומחיות פנימית בנושא השימוש ב- Shopify Plus. התאמה אישית של החנות שלך ותחזוקה שלה דורש ממישהו ללמוד את הפרטים הקטנים של Shopify Plus ולפתח כמה ידע ספציפי לפלטפורמות. Shopify משתמשת בשפת קידוד משלה, נוזלית, כך שידע HTML או CSS אינו עוזר כאן.

אפשרויות הנחה מוגבלות

זוהי מגבלה על אופן הגדרת הנחות בחנות המקוונת שלך. אתה יכול להגדיר הנחה רק למצב אחד בכל פעם: לקולקציה או למוצר או למחיר. לדוגמה, אינך יכול להנחות את כל הפריטים מעל 20 $ ב- 10%. תלוי בכמה חתכים שאתה מתכוון להציע וכיצד ברצונך לבנות אותם, זה עשוי להיות דאגה רצינית.

Shopify פלוס מתחרות

Shopify Plus לעומת Magento Enterprise

Shopify Plus ו- Magento Enterprise Edition הם מתחרים ישירים בתחום המסחר האלקטרוני הארגוני. ההבדל העיקרי הוא ש- Shopify Plus הוא פיתרון מתארח ומג’נטו ארגונית מתארחת בעצמה כך שתצטרכו למצוא שירות אירוח אתרים כדי להפעיל את התוכנה עבורכם..

שדרג לפלטפורמת המסחר האלקטרוני Shopify Plus

מג’נטו מציעה גם גרסה מתארחת, מג’נטו Enterprise Cloud Edition. פלטפורמה זו משתמשת באותו בסיס קוד ומספקת אותה גמישות כמו מג’נטו.

שניהם Shopify Plus וגם מג’נטו ארגנט תואמים אבטחה PCI, עם אישור PCI DSS ברמה 1. ההבדל העיקרי הוא שכפלטפורמה מתארחת, צוות Shopify Plus דואג לכם לאבטחה.

עם מג’נטו, אתה אחראי לשמירה על אבטחת המידע, וכל הפרה בה מהווה את דאגתך ואחריותך. לוקח זמן ומאמץ כדי לפקח ולתקן אותם, שלא לדבר על כל הדאגות.

עדכון החנות המקוונת שלך צריך להיות קל וברור. תיאורי מוצרים, עריכת העתקת אתר, הוספת טפסים של לקוחות וכל שאר התכנים הפונים ללקוח חייבים להיות נכונים ובמועד.

בנוסף, אתה זקוק לניתוח כדי לעקוב אחר התנהלות המכירות שלך, מהם שיעורי ההמרות שלך, ביצועי מסעות הפרסום שלך במדיה החברתית והמון מידע שיווקי אחר.

באמצעות Shopify Plus, אתה יכול לגשת לפונקציונליות של כל אלה מפאנל הניהול שלך. ל- Magento Enterprise אין אף אחת מהפונקציות הללו כברירת מחדל, אם כי אתה יכול להוסיף אותן באמצעות תוספים או ליצור משלך. עם זאת, מה שמג’נטו Enterprise מספקת הן הרחבות לטיפול בפניות או שיווק של חברות כלולות.

אופטימיזציה למנועי חיפוש היא חלק מתעלמים מהקמעונאות המקוונת לרוב. יותר משליש מכל הרכישות מתבצעים מחיפושים ראשוניים ברשת. עם הצגת גרסה 2, ועכשיו גרסה 2.1, מג’נטו Enterprise היא בשווי של Shopify Plus, עם SEO.

שתי הפלטפורמות מספקות כלים מספיקים לקידום אתרים שאינו מתאים יותר וכוללות יכולת להיות בעל בלוג משולב וכפתורי שיתוף חברתיים.

משלוח הוא המפתח לכל עסק מקוון, ושניהם Shopify Plus, וגם Magento Enterprise משתלבים עם רוב חששות המשלוח הגדולות, כולל USPS. Shopify Plus, עם זאת, לא מתחברת עם DHL.

מכיוון שמג’נטו Enterprise היא פלטפורמה המארחת את עצמה, תמיכה ואפליקציות חיוניות להצלחת המשתמשים שלה. יש קהילה עולמית חזקה של מנחי פורום ותורמים וכן מפתחים שכותבים אפליקציות ותוספים.

ל- Shopify Plus יש חנות אפליקציות עם מעל 1000 אפליקציות של צד שלישי, וצוות תמיכת לקוחות חזק מאוד אליו יש לך גישה עדיפה.

Shopify Plus לעומת BigCommerce Enterprise

העבר את חנות BigCommerce הקיימת שלך ל- Shopify Plus

BigCommerce היא אחת המתחרות העיקריות של Shopify בתחום המתארח, מבוסס ענן, eCommerce. BigCommerce Enterprise מזדהה עם עסקים קמעונאיים שמכירים מיליון דולר ומעלה במכירות בשנה. עם לקוחותיהם נמנים טויוטה, גיבסון ומשאל נעליים ללא תשלום.

לוח המחוונים של Shopify Plus ו- BigCommerce Enterprise מבוסס על פלטפורמות eCommerce הרגילות שלהם – ושניהם קלים לשימוש. (עיין בביקורות Shopify ו- BigCommerce שלנו.)

שתי הפלטפורמות מגיעות עם תכונות היישר מהקופסה והיישום שלהן הוא פשוט. Shopify Plus אכן משתמשת בשפת קידוד משלה הנקראת נוזל, ויש עקומת למידה הכרוכה באיסוף זה לנטייה הטכנית. עד לאחרונה, עריכת תבניות ה- BigCommerce Enterprise העלתה תלונות, אך עורך הנושאים החדש של סטנסיל מפשט את התהליך..

ל- Shopify Plus ו- BigCommerce Enterprise תכונות דומות בעלות רוחב פס ומדרגיות בלתי מוגבלות, ומשך זמן עבודה של 99.99%. שניהם מאפשרים לך למכור במספר ערוצים, ושניהם מספקים מנהלי חשבונות ייעודיים, אם כי עם BigCommerce Enterprise יש תשלום נוסף עבור שירות זה.

שופיפי פלוס מושך קדימה עם אפליקציית התעבורה שלה לצורך העברה ללא כאבים של הלקוחות הקודמים שלך לפלטפורמת ה- Shopify פלוס החדשה שלך ללא ירידה ב- SEO שלך. שתי הפלטפורמות של הארגון מנצחות עם התשלום המשולב שלה בדף אחד.

ל- Shopify Plus יש פלטפורמה רזה למדי של פלטפורמה, אך אתה יכול להוסיף פונקציונליות ותכונות באמצעות בחירה של למעלה מ- 1000 אפליקציות בחנות האפליקציות. BigCommerce Enterprise מספק מבחר של 265 אפליקציות, אך הן מכסות כמעט כל מה שאתה צריך.

אם אתה זקוק למשהו שאתה לא יכול למצוא, שתי הפלטפורמות מספקות גישה דרך ה- API שלהם למפתחים כדי ליצור אפליקציות חדשות.

כל נושאי האתר עם Shopify Plus ו- BigCommerce Enterprise מגיבים לנייד. ל- BigCommerce Enterprise יש עוד נושאים לבחירה אם סופרים את הווריאציות השונות האפשריות לכל נושא.

שערים לעיבוד תשלומים עשויים להדאיג אותך אם אתה הולך גלובלי. Shopify Plus מכסה את העולם באמצעות 70 מעבדי תשלומים, ול- BigCommerce Enterprise יש רק 38 – אבל זה אולי מספיק לך.

סיכום

למי Shopify Plus מומלץ?

אנו ממליצים שתבדוק את Shopify Plus אם אתה קמעונאי שרוצה חנות מקוונת ו:

 • יש חנות קמעונאית גדולה וגדלה (לבנים וטיט או באינטרנט)
 • מכירות של לפחות 500,000 $ לשנה
 • צופה או מתכנן שהיקף המכירות שלך ימשיך לגדול, וייתכן כי אין גבול באופק
 • יש דוקרנים תקופתיים במכירות שלך, אולי עד אלפי הזמנה לדקה
 • רוצה להתמקד בעיצוב, בשיווק וקמעונאות, ולא בסביבה המקוונת הטכנית שלך
 • רוצה חזית חנות מותאמת אישית, המותאמת אוטומטית לכל פלטפורמה ניידת
 • רוצה תמיכת לקוחות ייעודית ויחסים ארוכי טווח עם ספק שירותי הסחר האלקטרוני שלך
 • צופה להתרחב ברחבי העולם, באזורים ושפות שונות
 • מאמינה במכירות רב ערוציות כדי להגיע ליותר לקוחות

מדוע היית משתמש ב- Shopify Plus?

Shopify השיקה את Shopify Plus בפברואר 2014 כדי לספק את לקוחותיה הגדולים יותר שגדלו את פלטפורמת ה- eCommerce המקורית שלה. Shopify אמנם הצליחה לטפל בעסקים בעלי נפח גבוה, אך היא לא נועדה לעשות זאת.

אם אתה כבר לקוח של Shopify ואינך בטוח אם אתה מוכן לבצע מעבר ל- Shopify Plus, הנה ארבעת התוספות העיקריות שיש ל- Shopify Plus:

 • התשלום בדומיין שלך, עם מיתוג ואתר משלך
 • מנהל חשבון ייעודי לתמיכה & בהתאמה אישית כאשר אתה נמצא ברמות תנועה גבוהות מאוד.
 • שילוב מותאם אישית עם פלטפורמות מלאי וניהול
 • היכולת ליצור שיבוטים של החנויות שלך עבור מדינות יעד שונות

אם כבר יש לך חנות מקוונת במקום אחר ואתה מעוניין לעבור לפלטפורמה ברמת הארגון, Shopify Plus מספקת פיתרון מפתחות שתוכל לעבור ישר אליו. מנהל החשבון שלך יעבוד איתך כדי להבטיח שהחנות שלך לא תאבד את דירוג עמוד החיפוש שלך במהלך המעבר.

למרות שזה חדש יחסית, Shopify Plus יש כבר כמה לקוחות מכבידים ומוזכרים בדרך כלל בשלושת המובילים של פלטפורמות eCommerce ארגוניות. ביקורות משתמשים על תוכנה זו היו חיוביות להפליא.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map