BigCommerce לעומת Magento: באיזה פלטפורמת מסחר אלקטרוני עליכם לבחור?

בעוד Bigcommerce ומג’נטו שונים זה מזה, לשניהם יש מעקב חזק בקהילה המקוונת לחנות.


Bigcommerce הוקמה על ידי שני אוסטרלים כעגלת הקניות Interspire בשנת 2003 והפכה ל Bigcommerce בשנת 2009. עם 50,000 סוחרים כיום ומכירות של 4 מיליארד דולר, תוכלו להסיק את הפופולריות שלהם במרחב המסחר האלקטרוני..

BigCommerce מול Magento

קולבר סיטי, Varian, Inc., שבקליפורניה, פיתחה את מג’נטו בשנת 2008. למג’נטו כמעט 30% מנתח השוק בין מתחרותיה, עם 150,000+ סוחרים כולל כמה קמעונאים בעלי שם גדול, וכ- 50 מיליארד דולר בסחורה ברוטו שנעשתה לכל שנה.

כבעל חנות רציני שמוכן למכור סחורות ושירותים באופן מקוון, ישנן אפשרויות רבות יותר לעיצוב אתר ה- eCommerce שלך ​​מאי פעם, ו- Bigcommerce או Magento אולי שתיים שתרצה לשקול.

Contents

ההבדלים העיקריים בין שתי הפלטפורמות

BigCommerce Bigcommerce נכלל בקבוצה של פלטפורמות מסחר אלקטרוני המציעה פיתרון מתארח מבוסס תבנית להקמה וניהול של אתר החנות שלך. הוא מיועד למשתמשים מתחילים שרוצים להקים חנות במהירות ובקלות, לנהל מוצרים ולקדם את המותג שלהם. הוא מציע כמה אפשרויות התאמה אישית. מודל התמחור של פלטפורמה מסוג זה מבוסס על מנוי חודשי ונפחי מכירות.

מג'נטו מג’נטו היא מערכת ניהול תוכן חזקה ומארחת בעצמה (CMS) המאפשרת לך (או למפתח המנוסה שלך) להשתמש בקוד הקוד הפתוח לבניית האתר. זה מיועד למתכנתים או מפתחים מנוסים שרוצים גמישות גבוהה בעיצוב. אתה מוריד את התוכנה בחינם ומוסיף אפליקציות ליצירת סביבת קניות, או שאתה יכול להשקיע בתוכנית ארגונית יקרה יותר שמיועדת להיקפי מכירות אדירים..

למי כל פלטפורמה מומלצת

BigCommerce פלטפורמת Bigcommerce מיועדת לעסקים בהיקפים גדולים המוכרים סחורות ושירותים באופן מקוון. רוב המשתמשים המתחילים יכולים ללמוד כיצד להקים ולנהל חנות ב- Bigcommerce.

מג'נטו פלטפורמת מג’נטו מיועדת לחנויות מסחר אלקטרוני גדולות עוד יותר, עם יכולת מדרג כך שתתאים לכל סולם עסק. זה פונה למשתמשים מתקדמים בעלי הכישורים הטכניים לתכנות HTML.

ישנם כמה גורמים שיש לקחת בחשבון בבחירת הפלטפורמה המושלמת: גודל ופוטנציאל הצמיחה של העסק שלך, רמת המיומנות שלך, הזמן והמאמץ שאתה רוצה להכניס אליו והפלטפורמה עצמה.

בהשוואה מקיפה זו, נסקור את Bigcommerce וגם את Magento במונחים של:

השווה הגדרת חנות

התקנה והתקנת חנות

התקנת חנות מקוונת בהשוואה

מרבית המשתמשים שלוקחים את הפרויקט של עיצוב אתר מסחר אלקטרוני רוצים חוויה התואמת את מערך המיומנות שלהם ותוצאה הכוללת את כל מה שהם צריכים (או את צרכי הלקוח שלהם) לפיתרון מכירה מוצלח. ההתקנה וההגדרה של Bigcommerce ו- Magento הם לא שונים, אך התוצאות מייצרות חנות מקוונת חזקה לא פחות וחוויות לקוחות חיוביות..

מתחילים

BigCommerce עם פלטפורמת eCommerce זו, אין צורך בהתקנה. אתה נרשם לחשבון באתר Bigcommerce עם שם משתמש וסיסמא חדשה. לאחר מכן תתבקש לבחור תבנית לנייד ולהתחיל לבנות את האתר שלך באמצעות עורך על המסך. יהיה עליך להירשם לשם דומיין לאתר שלך, מצד צד שלישי או BigCommerce.

החברה מציינת באתר האינטרנט שלה כי היא ממליצה להשתמש בחברה של צד שלישי אם אתה זקוק לעתיד “העברת פרטיות או תחום דומיין.” אירוח אתרים כלול בתוכניות התמחור של Bigcommerce.

מג'נטו פלטפורמת eCommerce זו דורשת להירשם לצד שלישי הן עבור תחום והן עבור אירוח אתרים להתחיל (eHost, iPage, Web.com וכו ‘) ואז תוכלו להוריד את תוכנת Magento בחינם ולהתקין אותה על גבי חשבון אורח. יש לך כמה אפשרויות תבנית סלולרית ב- Magento ואז התהליך הוא בניית האתר מאפס (אלא אם כן תשקיע בתכנית הארגונית).

הגדרת חנות

סחר ביג

BigCommerce

 • קלות ממשק. ממשק Bigcommerce, המיוצר לפשטות, מציע תפריט לוח מחוונים להגדרה ועריכה בחנות על המסך, כולל המון מובנים ואפשרות להרחבות..
 • כלי גרירה ושחרור. פלטפורמה זו מציעה ממשק גרירה ושחרור חלקי.
 • עריכת רכיבים (העברה, שינוי גודל ועריכה). עריכת הדפים שלך מבוססת ברובה על התבנית שבחרת, ורבים מהתבניות ניתנים לעריכה.
 • אדריכלות אתרים / ניווט. אפשרויות ארכיטקטורת האתר וניווט מבוססות בעיקר במידה רבה על תבנית Bigcommerce שתבחר.
 • גישה לקוד HTML / CSS. יש לך גישה מוגבלת לקוד HTML / CSS להתאמות אישיות מסוימות.

מג'נטו

מג’נטו

 • קלות ממשק. מג’נטו אינה נמצאת בכיתה של פלטפורמות מסחר אלקטרוני פשוטות, אלא אם כן אתה מנוסה כמפתח.
 • כלי גרירה ושחרור. מג’נטו אינה עורכת גרירה ושחרור, אלא תוכנית מבוססת קוד שבה ניתן למקם מחדש תוכן ואלמנטים בגיליונות הסגנון.
 • עריכת רכיבים (העברה, שינוי גודל ועריכה). עריכת רכיבים נעשית באמצעות לוח מחוונים ו / או קוד.
 • אדריכלות אתרים / ניווט. אמנם ניתן להתבסס על פריסת האתר והניווט על תבנית במג’נטו, אך ניתן לשנותם באמצעות קוד.
 • גישה לקוד HTML / CSS. מג’נטו היא פלטפורמה מבוססת קוד קוד HTML / CSS.

שילוב עם eBay ואמזון

BigCommerce עם הפלטפורמה הזו אתה מקבל תוסף מובנה ל- eBay. חנות האפליקציות Bigcommerce מספקת עשרות ערוצי קניות. כדי להשתלב באמזון, תצטרך לבחור מוצר של צד שלישי כמו Connector עבור Bigcommerce, ChannelUnity או SolidCommerce. צפו לשלם עבור כל אחת מהתוספות הללו שתבחרו.

מג'נטו פעם היה מג’נטו בבעלות eBay, כך שהאינטגרציה הזו זמינה, או שתוכל לבקר בשוק מג’נטו כדי לבחור מבין מאות ערוצי קניות אחרים כולל אמזון. אין גבול, למעט עלויות והצורך בתכנות.

תמיכת שפה

BigCommerce בפלטפורמה זו תוכלו להפוך את החנות שלכם לרב לשונית באמצעות אפליקציה בשם Transifex Live יחד עם קטע JavaScript. תהליך זה עשוי לדרוש מחקר נוסף נוסף. אתה יכול גם להוסיף אפשרויות שפה כמו Google Translate.

מג'נטו תוכנית זו מורידה עם כמה אפשרויות שפה, ותוכלו להוסיף על כמה כלים לשפה לתמיכה בחנויות ובשפות רבות. משימה זו תדרוש מספר שלבים וקוד כלשהו.

גיבויים ויצוא אתרים

BigCommerce אם אתה צריך לייצא מוצרים, Bigcommerce מציעה “ייבוא ​​/ ייצוא מהיר של מוצרים” בכל תוכניות התמחור יחד עם גיבויים רגילים. כשמדובר בייצוא אתר שלם, יש ביקורות מעורבות, מכיוון שסוגים אלה של פלטפורמות eCommerce לא נועדו עבורו.

מג'נטו מכיוון שמערכת ניהול תוכן זו (CMS) משתמשת בקוד קוד פתוח, יש לך גמישות רבה לייצא נתונים כמעט בכל מקום לכל מטרה. צריך לדעת לעשות זאת או להבין את זה. מג’נטו תומכת בכלי גיבוי מערכת מובנה עבורך להגדרה.

חוות דעת על התקנה והתקנה

התחלת העבודה באחת מפלטפורמות המסחר האלקטרוני הללו היא החלק הקל. Bigcommerce כבר נמצא בפלטפורמה מתארחת, כך שכל מה שאתה צריך זה חשבון. מג’נטו דורשת הורדה והתקנה מכיוון שאתה מארח אותה בשרת שלך.

שתי הפלטפורמות מטפלות באינטגרציה של האפליקציה והערוצים, אפשרויות רב-שפות עם תצורה נוספת, גיבויים ויצוא במידה מסוימת. אם אתה רוצה אשף הגדרה שמבקש אותך יחד עם שדות אינטואיטיביים להקמת החנות שלך, יהיה לך זמן קל יותר ב- Bigcommerce.

הקמת חנות קשורה יותר למג’נטו אם אתה זקוק לפונקציונליות מלאה ויכולת להתאים אישית את הקוד. Bigcommerce מתאים למכירה בהיקפים קטנים עד גדולים, ואילו מג’נטו היא פיתרון פנטסטי לסחר אלקטרוני גדול.

השווה את קלות השימוש

קלות שימוש

כמה קלות להשתמש בממשק

השוואת קלות השימוש בשתי פלטפורמות המסחר האלקטרוני הביצועים הטובים ביותר קשורה לרמת המיומנות שלך. אנו חושבים בעיקר על קלות השימוש ביחס להתחלה, בניית חנות, הוספת מוצרים, שיווק ו- SEO ותחזוקת האתר לטווח הארוך.

BigCommerce משתמשי מתחילים ורמת ביניים יסתדרו עם Bigcommerce וימצאו שזה לא מסובך למדי. Bigcommerce מציע תבניות שימושיות, הדרכה, טיפים לכלים וממשק למחצה ולוח בקרה למחצה כדי לעזור לכם לבנות חנות..

החלק של ניהול המוצר מחולק לכרטיסיות שימושיות. ככל שיש לך כישורים טכניים יותר, כך ייטב. אם אתה יכול לנהל את זה, יש לך גישה מסוימת ל- HTML להתאמה אישית. שינויים באתר לא מתבצעים בקלות במכשיר נייד. ישנם משאבי תמיכה רבים, כולל הדרכות עזרה, ושירות הלקוחות מצוין בתכניות המשולמות. מסחר ביג קל יחסית למשתמשים חדשים ובינוניים.

מג'נטו מתכנתים ומשתמשים מתקדמים ימצאו את מג’נטו הניתנת לניהול וקלה לשימוש מעט. למתחילים לא. לאחר הורדת תוכנת מג’נטו לוקח זמן ומאמץ להקים חנות שלמה באמצעות דף תצורה, המבוסס על יכולותיך. עליך להיות מסוגל ליצור ולשנות קוד HTML / CSS, ולוקח זמן להבין את התפריטים, האפשרויות והשכבות והיכן למצוא את ההגדרות שאתה מחפש..

מג’נטו מציעה דרגה גבוהה יותר של התאמה אישית של עיצוב ויכולת מכירה בלתי מוגבלת עם עקומת למידה חסונה. תחזוקה שוטפת דורשת גם ידע טכני, אך יש רשת תמיכה טובה. מג’נטו מתונה עד קשה, מיועדת למתכנתים ומפתחים.

חוות דעת על קלות השימוש

קלות השימוש תלויה ברמת הניסיון שאתה מביא לפרויקט. Bigcommerce נועד להיות קל יותר, בעזרת לוח מחוונים אינטואיטיבי יותר ועזרה מקוונת. מג’נטו הוא חלום של קידוד מתקדם, עם אפשרויות לבניית חנות מאפס והתאמה אישית למפרט הרצוי.

השווה בין אפשרויות העיצוב וההתאמה האישית הזמינות

עיצוב והתאמה אישית של אתרים

עיצוב והתאמה אישית בהשוואה

היכולת לעצב ולהתאים אישית את האתר שלך היא חובה עבור סוחרים בעלי נפח גדול.

האם אתה משתמש בפעם הראשונה שינסה ללמוד את הכלים לאורך הדרך, או שאתה מעצב טכני מנוסה? האם אתה שוכר מעצב? חלק מהמגבלות מגיעות בצורה של היכולת שלך, העלות ומה הפלטפורמה מאפשרת לך לעשות. בואו נשווה בין אפשרויות עיצוב והתאמה אישית לאינטרנט בשתי הפלטפורמות הבאות:

תבניות אתר

BigCommerce תוכלו לבחור מבין 42 תבניות נושא, מהן 16 בחינם. עבור eCommerce, תרצו לבחור נושא מגיב למכשירים ניידים אשר יתאים את עצמו לכל מכשיר. תשלמו יותר עבור תבניות ה- Bigcommerce הטובות יותר (בין 129-250 דולר), אך אלה מתאימות יותר למכירה ומוצעות במגוון צבעים וסגנונות ליישור קו עם המותג שלכם. התבניות אינן מודרניות בדיוק כמו שרוצים חלק מהמשתמשים.

מג'נטו צור את נושא התבנית שלך, מצא נושא ששותף אותו בשוק העיצוב של מג’נטו, או רכוש אחד מגורם שלישי. צפו לשלם בין $ 50 ל- $ 100.

עם כל כך הרבה אפשרויות לאבטחת תבנית, אין מגבלות על צבעים וסגנונות אם אתה מיומן מספיק כדי לשנות את הקוד. יש גם כמה אפשרויות שתוכננו מראש בחנות Magento Connect או ב- ThemeForest. מג’נטו מספקת כמה כללי תבניות באתר שלהם שלא תרצו להתעלם מהם.

התאמה אישית של עיצוב

BigCommerce תאהב את לוח המחוונים וטקסט העזרה על המסך להתאמה אישית של דפי החנות שלך. אשף מנחה אותך דרך תכונות העיצוב ורכיבי העמוד. רק תבניות Bigcommerce ספציפיות מציעות התאמה אישית, ועליכם להקדיש זמן כדי למצוא את אלמנטים העמוד הדרושים לכם. יש לך גישה מסוימת לקוד HTML / CSS לעיצוב בהתאמה אישית, ואתה יכול להתאים אישית את הדפים שלך כך שיכללו את המיתוג שלך.

מג'נטו לא למעט אשף מועיל לעיצוב האתר שלך, אבל מג’נטו עושה שימוש בלוח מחוונים. ערכות נושא ודפים ניתנים להתאמה אישית לחלוטין, אך עליך לדעת דבר או שניים כיצד להשתמש בתפריט לוח המחוונים כדי להתאים ולהתאים אישית את התוכן שלך. אין סוף למה שתוכלו לעשות אם בחרתם בנושא שניתן לערוך, ואתם פועלים לפי כמה כללים מבוססי קוד.

שירותי עיצוב בהתאמה אישית

BigCommerce פלטפורמה זו מיועדת לבניית אתר המסחר האלקטרוני שלך בהנחיית משאבי התמיכה על המסך והאתר. ביג-מסחר אינה חברת עיצוב בה האתר נוצר עבורך, אך התוכנית ברמה הגבוהה ביותר בארגון מגיעה עם רמת תמיכה נוספת..

מג'נטו מג’נטו היא פלטפורמת eCommerce המיועדת לבניית אתר האינטרנט שלך מאפס או לקבלת עזרה ממפתח אינטרנט חיצוני. קהילת התמיכה המקוונת היא די רחבה, אך לוקח זמן למצוא את המאמרים, הסרטונים והפוסטים אשר ינחו אתכם בתהליך. מג’נטו עשוי להוות אתגר טכני עבור אנשים שאינם מפתחים.

דעה בנושא עיצוב והתאמה אישית של אתרים

שתי פלטפורמות המסחר האלקטרוני הפופולריות הללו מציעות מגוון רחב של אפשרויות עיצוב והתאמה אישית באינטרנט כולל תבניות סלולריות וגישה לקוד HTML / CSS, אך הדרך בה אתה מנהל את הדפים שלך הוא ההבדל בין קל למתקדם.
קידוד HTML / CSS הוא אופציונלי ב- Bigcommerce אך הכרחי ב- Magento. עבור בעלי עסקים קטנים יותר, תמצא הרבה אפשרויות התאמה אישית גמישות ב- Bigcommerce למכירה ברמה בינונית עד גבוהה.

אם אתה זקוק למסחר אלקטרוני ארגוני עם ציפייה למיליארדים במכירות, תרצה שהיכולת להתאים אישית בכל דרך ב- Magento.

אם יש לך ניסיון בעיצוב או שאתה יכול לרכוש עזרה ממפתח, מג’נטו מיועד לצמיחה, מדרגיות והצלחה. שתיהן פלטפורמות מדהימות עם הרבה משאבים שיעזרו לכם לאורך הדרך.

השווה בין מאפייני תשלום ותשלום

מאפייני מפתח עבור תשלום, תשלום ומשלוח

קופת תוכנה, תשלומים ומשלוח

כשאתה מתחיל בעסק שלך, לכידת לידים וקידום המותג שלך, חווית לקוח פירושה המון. תשלומי קניות חלקים, תשלומים ותכונות משלוח הם הכרח במינימום. אחת מהפלטפורמות הללו יכולה לבצע את העבודה, אך שילוב ההתקנה, ניהול החנות ואפליקציות שונות לחלוטין בכל אחת מהן:

עיבוד תשלום

BigCommerce פלטפורמה זו מציעה את מה שהם מכנים אפשרויות תשלום משולבות מראש הכוללות PayPal, Square, ו- Stripe, עם תעריפים מיוחדים על התוכניות בתשלום. בנוסף, באפשרותך להוסיף תוספים לשערי תשלום אחרים, אך חיובים נוצרים בהתבסס על הספקים שאתה בוחר. ישנן עמלות עסקאות מוזלות כאשר אתה משתמש בספקים המובנים המובנים של Bigcommerce.

מג'נטו בקרו בשוק מג’נטו כדי לבחור מבין עשרות פתרונות שערים לתשלום בחינם או בתשלום. רבים מהיישומים האלה מדורגים וכוללים ציון פופולריות לביקורת שלך. פתרונות תשלום חינם כוללים Skrill (עם 20+ אמצעי תשלום) WorldPay Extension, ePay, ועוד.

תוספים לעגלת קניות ותוספות

BigCommerce תקבלו תכונות עגלת קניות סולידיות עם הפיתרון המתארח של Bigcommerce ותבניות ברירת המחדל, שיכולות לחסוך לכם את עלות הורדת האפליקציות והתוספים. אתה מקבל הנחות של לקוחות, דיווחי backend, אפשרויות תשלום ועוד.

תוספים ותוספים הם גם אפשרות ורבים מהם הם בחינם. הבעיה היחידה היא שאתה צריך לחפש את חנות האפליקציות Bigcommerce לפי קטגוריות, וזה יכול לקחת קצת זמן למצוא את מה שאתה מחפש.

מג'נטו בחר מבין מאות נושאים מפתחים, תוספים, תוספים ותוספות לעגלות קניות בשוק מג’נטו. אלה כרוכים בהורדות לאתר המתארח שלך בעלויות נוספות ובדרך כלל כרוך בקידוד מסוים. בנה עגלת קניות שתואמת את העסק שלך ותמצא את כל מה שאתה צריך: פתרונות קמעונאיים, כללי מחירים, כלי משלוח, מבצעים, אבחון ועוד.

ניהול סדר ומלאי

BigCommerce בחר מתוך מספר גדול של אפשרויות מובנות לניהול מלאי תחת מסך המוצר, הכרטיסייה מלאי. עקוב אחר מלאי, עדכן רמות מלאי והפעל דוחות. יש לך כמה אפשרויות התאמה אישית. אתה יכול גם להוסיף אפליקציות לניהול הזמנות ומלאי כמו Salesforce, ReadyToShip, MinMax Order Limits והרבה יותר מחנות האפליקציות Bigcommerce בעלות נמוכה יחסית..

מג'נטו שוק מג’נטו כולל עשרות חלופות לניהול הזמנות, וחלקן בחינם. הרחבות אלה כוללות MagPleasure, ShippingEasy, Amasty, ועוד ועוד. אתה יכול להטביע אפליקציות ERP שיסייעו לך ברכישה, מלאי ולוגיסטיקה או לבדוק את מצב המוצר בזמן אמת.

עגלות נטושות

BigCommerce כמנהל מחסן, תוכלו למצוא נתוני עגלה נטושים כלי נחוץ מאוד להגיע ללקוחות פוטנציאליים ולפיתוים לבקר באתרכם מחדש. נתוני נטישת עגלה כלולים בכל שלושת תוכניות התמחור העליונות של ביג-מסחר. השתמש בחוסך עגלות נטוש כדי להפוך את ההודעות לאוטומטיות ולשלב שוברי לקוחות בתגובות דוא”ל מרובות. אתה יכול גם לשלם עבור אפליקציות משויכות.

מג'נטו לרשותך אפשרויות רבות לאחזור נתוני נטישת עגלה, ותוכל להוסיף תוספים לפי הצורך לדיווח מתקדם. שוק מג’נטו מציע כלי יקר של נטישת עגלות למעקב ולדיווח על נתוני לקוחות ואוטומציה של תשובות לקוחות. ישנן אפשרויות בחינם או בתשלום לבחירה כולל התראות על עגלה נטושה, עגלות נטושות שלי, פתרונות קמעונאיים ב- Listrak ועוד.

הסמכת תעשיות כרטיסי תשלום (PCI)

BigCommerce בדומה לפלטפורמות מסחר אלקטרוני אחרות בכיתה זו, Bigcommerce תואם PCI – כלומר הם עומדים בדרישות לעיבוד כרטיסי אשראי מאובטחים, כפי שהם משותפים בדף מרכז התמיכה שלהם. לא נשמרים ולא משתפים נתוני לקוחות.

מג'נטו תאימות ה- PCI של מג’נטו מסתמכת על ספקי תשלום משולבים בשתי שיטות שונות: Direct Post ו- Hosted, שניהם עוברים דרך שער התשלומים. הנתונים נשמרים מחוץ לשרת מג’נטו, כך שמידע הלקוח לא נשמר או משותף. יש גם אפליקציות רבות התומכות בתאימות PCI.

מחשבוני מס ומשלוח

BigCommerce תחת מנהל המשלוחים של לוח הבקרה, ישנן הצעות מחיר למשלוח בזמן אמת עבור שיטות משלוח שונות, כולל FedEx, UPS וחברות בינלאומיות. Bigcommerce מציע הגדרות מס כולל, ותקבל דוחות מס ותכונות קשורות אחרות. סרטונים שימושיים מתארים כיצד להגדיר תכונות אלה.

מג'נטו ניתן להשיג מס ומשלוח אוטומטי באמצעות אחת מהתוספות הרבות בשוק מג’נטו ואז תוכלו להגדיר אותן לסל הקניות של הלקוח. בחר מתוך אפליקציות שאהבו תשלומי ומשלוח גלובליים של SwipeZoom, משלוח פשוט של Premius ועוד.

מעקב אחר משלוח

BigCommerce סמך על מעקב משלוח רגיל תחת הגדרות Checkout, תפריט הגדרות הזמנה ב- Bigcommerce. ישנן 12 הודעות דוא”ל של לקוחות בין הגדרות אחרות שניתן לבחור על פי סטטוס הזמנות שונות. לאחר מכן השתמש ב- Bigcommerce Analytics לדיווח על הזמנות.

מג'נטו פלטפורמה זו משלבת אפליקציות רבות להציע מעקב אחר הזמנות ומשלוחים. משוק מג’נטו, חפש במעקב אחר משלוחים וחפש אפשרויות חינמיות ודירוג גבוהות בחינם כמו Packpin, סטטוס הזמנה & מעקב משלוחים באמצעות Plumrocket, AfterShip, ועוד ועוד. יש המון אפשרויות בתשלום עם תכונות נוספות.

יכולות קופה

BigCommerce אתה יכול לסמוך מעט על מערכת מובנית של נקודת מכירה (POS) שמשתלבת בכיכר, PayPal ו- Stripe, או שתוכל להתקין תוספות אחרות. Bigcommerce מחייב חשבון עם הספק כדי לסנכרן מלאי מוצרים בין הפלטפורמה למוביל.

מג'נטו אתה בוחר סיומת קופה עבור מג’נטו כגון נקודת מכירות (קופה) או myPOS וירטואלי, ותוכל להתאים אותם לתוצאות. ישנן אפשרויות רבות בתשלום גם כן, אך חלקן יקרות. יישומים אלה נטענים לעתים קרובות עם כלים נוספים לניהול קופות, ניתוח מכירות ויכולות דיווח.

חוות דעת על מאפייני התשלום, התשלום והמשלוח

אתה תמצא ששתי הפלטפורמות חזקות עבור תכונות מסחר אלקטרוני חובה אלה. ב- Bigcommerce, התהליך יהיה אינטואיטיבי יותר אך עדיין לוקח זמן ללמוד ולהגדיר אותו. ב- Magento, מתכננים להקדיש זמן להורדת האפליקציות הנכונות.

אין הגבלה למספר התוספים והתוספים שאתה יכול לרכוש, במיוחד במג’נטו. Bigcommerce יוצא מהקופסה עם תוספים רבים, אך מג’נטו תעניק לך, אפילו יותר, אפשרויות ותוכל להתאים אותם אישית.

גורם מכריע עשוי להיות במכירות שאתה מצפה לעסק שלך. עבור מכירות בגודל בינוני עד גדול, Bigcommerce הוא קל ומלא תכונות. Magento עשוי להיות רצוי לסחר אלקטרוני גדול בטווח הרחוק.

השווה בין תכונות שיווק

מאפייני שיווק

שיווק דיגיטלי

תכונות השיווק והחיזוי של החנות המקוונת שלך הן קריטיות יותר וניתנות להשגה מתמיד. כשאתה מחשיב את העוצמה של מדיה חברתית, בלוגים, קידומי לקוחות ואנליטיקה, האפשרות להגיע ללקוחות הפוטנציאליים שלך כמעט ודאית. בואו נראה כמה טוב שתי הפלטפורמות הללו עומדות זו מול זו:

קידום אתרים

BigCommerce מוצר זה זוכה לביקורות מעולות על כלים ואפליקציות מובנות של SEO העוזרות לך להגיע ללקוחות פוטנציאליים. אמנם אתה יכול לבצע אופטימיזציה של התוכן שלך בעזרת מדריך ה- Bigcommerce ל- SEO, ישנן אפשרויות לשינוי מטא נתונים, קישורי חיפוש, דפי מוצר, תיאורי תמונות ועוד. אתה יכול לשלם יותר עבור תכונת HTTPS לשיפור אמון קונים / SEO בתוכנית Bigcommerce Pro.

מג'נטו פלטפורמה זו מאפשרת שליטה רבה יותר בקידום אתרים אם יש לך ניסיון טכני. הורד אפליקציות בחינם או בתשלום משוק מג’נטו, כגון CreareSEO, SEO Layered Navigation SEO, או SEO URL FREE בחינם, ואז שנה את הקוד כדי להגדיל את תוצאות מנוע החיפוש. תוכלו לערוך את המטא נתונים מלוח הניהול, ומג’נטו יכולה להשתלב בבלוג הוורדפרס שלכם לקבלת יתרונות נוספים ב- SEO..

בלוגים

BigCommerce תקבל עמוד בלוג שלם עם כל אחת מתכניות התמחור של Bigcommerce. בלוג ברירת המחדל אינו נרחב, אך תוכלו לבקר בחנות האפליקציות Bigcommerce ולבחור בפלטפורמת בלוגים ייעודית יותר אם תרצו. בלוגר או וורדפרס כוללים שפע של התאמה אישית, תמיכה במספר שפות ותכונות אוטומטיות להנעת תנועה.

מג'נטו תוסף בלוג של מג’נטו יאפשר לך להגדיר ולתקשר בדף בלוג מעשה ידיך. אמנם אין בלוג עם הורדת מג’נטו, אך ישנן אפשרויות רבות בשוק מג’נטו.

בלוגים הם חלק קריטי בשיווק התוכן. בלוג מג’נטו – מהדורת הקהילה היא סיומת בחינם, או שתרצה להוריד אחת. שקול את הבלוג Better Better בחינם. תוכלו גם להשתלב בבלוג המתקדם של וורדפרס, אך צפו לשלם יותר.

אפשרויות קידום מובנות

BigCommerce נצל את מבצעי המכירות של Bigcommerce על פני הלקוח, כולל קודי קופונים, הנחות, תמחור בכמות גדולה ומבצעים אחרים. Bigcommerce מספק כמה אפשרויות בתפריט השיווק כדי לתמוך בנאמנות הלקוחות. אם לא תמצאו את כל מה שצריך, חנות האפליקציות מלאה במאות אפשרויות בחינם או בתשלום כמו קידום בר, סניפים, Upsell, ועשרות אחרות.

מג'נטו לא תמצאו קידומי מכירות מובנים, אך שוק מג’נטו כולל כל קידום מכירות הדרוש לכם בכדי ליצור נאמנות לקוחות. מצא קופונים, מבצעים והנחות עם הרחבת הקופונים המרובים של מג’נטו בקרב כל כך הרבה אחרים.

היופי במג’נטו הוא שאתה יכול לגשת לחלונית הניהול ולקבוע כללים כיצד ברצונך שהמבצעים שלך יפעלו. ישנם מאות תוספות לכל סוג מתנה, קופון, דיל, פרסומת, מתן ועוד. קחו בחשבון את האפליקציות החינמיות האלו: מבצעים חברתיים, NextPromote וקידום הרשמה, כדי להזכיר כמה.

סטטיסטיקת אתרים ואנליטיקס

BigCommerce כל תוכניות התמחור של Bigcommerce כוללות ניתוחים וסטטיסטיקות שיעזרו לך להגדיל את העסק שלך, או שתוכל להוסיף כלי ניתוח חיצוני. Bigcommerce מסתמך על Jirafe עבור כלי דיווח פנימיים, סטטיסטיקות מבקרים, מגמות הזמנות ונתוני אסטרטגיה שיווקית. אם אינך מרוצה, בקר בחנות האפליקציות והורד את גוגל אנליטיקס, אחד הכלים הפופולריים ביותר בשוק.

מג'נטו כלי ניהול במרכז השליטה של ​​מג’נטו כולל תוספת של גוגל אנליטיקס, או שתוכל להציץ בשוק מג’נטו כדי לבחור באפליקציית האנליטיקס שתבחר, שרבים מהם בחינם. תזדקק לכמה כלים למעקב אחר מסחר אלקטרוני, זיהוי מגמות רכישת לקוחות, סקירת עסקאות ורווחים, ניהול תקשורת לקוחות ועוד.

חוות דעת על תכונות שיווק

כהיבט חיוני של מסחר אלקטרוני, שתי הפלטפורמות הללו מציעות כל אפשרות לשיווק ולתחזית פרודוקטיבית. זוהי אחת התכונות שפלטפורמות אלה חייבות להציע כדי שעסקים יכולים להיות תחרותיים.

ההבדלים בין פלטפורמות אלה ביחס לשיווק מצטמצמים שוב ל”פשוטים ואינטואיטיביים “או” מתקדמים ומקיפים. ” אם אתה רוצה להקים חנות מהירה וקלה, תאהב את הפונקציונליות המובנית של Bigcommerce. אם ברצונך לשלוט בכל תכונה ויש לך יכולות תכנות, מג’נטו ניתן להתאמה אישית יותר.

השווה בין תוכניות ותמחור

השווה תוכניות & תמחור

תוכניות תמחור בהשוואה

התמחור בין ביג-מסחר למג’נטו אינו ניתן להשוואה מדויקת. עם Bigcommerce אתה בוחר מתוכניות תמחור מובנות המגדירות את התכונות שאתה מקבל. ב- Magento אתה מוריד את התוכנה בחינם ומפתח את האתר שלך עם תוספות ותוספים נושאי עלויות, או שאתה יכול לבחור תוכנית משלימה של eCommerce בעלות משמעותית..

ככל שהעסק שלך גדול יותר, כך סביר שתשלם יותר עבור תכונות שונות בכל אחת מהפלטפורמות.

עלויות התקנה

BigCommerce אתה מתחיל עם אחת מארבע תוכניות תמחור הוגנות, המחויבות מדי חודש. תוכניות אלה מבוססות על מכירותיך בשנה. אם תחליט לשלם מדי שנה, אתה יכול לחסוך 10%. צפו לשלם דמי צד ג ‘עבור שערים לתשלום, ערוצי קניות, שמות דומיין וכו’. שערי ברירת המחדל של Bigcommerce כרוכים ב -2.9% בתוספת 30 סנט לכל עסקה בתכנית ששולמה הנמוך ביותר, בכדי לחסוך בעלויות מסוימות..

מג'נטו אתה בוחר להוריד בחינם את מג’נטו ולשלם עבור תוספים ותוספים. צפו לשלם דמי צד ג ‘עבור ספקי תשלומים, ערוצי קניות אחרים, שם תחום של צד שלישי, ואירוח. יש לך אפשרות לשלם בפתרון המסחר האלקטרוני המסחרי של מג’נטו וכן תמורת תשלום שנתי גדול.

תוכניות תמחור חודשיות

סחר ביג

סחר ביג

סטנדרט. קבל את כל רכיבי המכירה הדרושים, רוחב פס בלתי מוגבל ומוצרים ללא הגבלה במכירות של עד 50,000 $ בשנה. 29.95 $ לחודש

ועוד. קבל תכונות של תכנית סטנדרטית, מידע על עגלה נטושה, וקבוצות לקוחות / כללי תמחור עבור מכירות של עד 125,000 $ בשנה. 79.95 $ לחודש

מקצוען. קבל תכונות של תכנית פלוס, קידום אתרים, פיקוח על הונאה וחנויות גוגל בהזמנות של עד 3,000 בשנה. 199.95 $ לשעה

ארגוני. צור קשר עם החברה לקבלת מחירים של מערך תכונות מותאם אישית ומכירות של מיליון דולר ומעלה בשנה.

מג'נטו

מג’נטו

קהילה (CE). הורד והתקן את מג’נטו וקודד את אתר המסחר האלקטרוני הקטן או הבינוני שלך. חינם להורדה.

Enterprise (EE). פיתרון מסחר אלקטרוני רחב היקף וכולל עבור קמעונאים רציניים הצפויים למכירות של מיליונים. 18,000 $ לשנה

משפטים חינם

BigCommerce אתה יכול להירשם לתקופת ניסיון חינם למשך 15 יום ללא כל כרטיס אשראי ונדרש לבדוק אותו.

מג'נטו לא מוצע ניסיון בחינם מכיוון שההורדה של מג’נטו היא בחינם.

עלויות שוטפות

BigCommerce דמי שמות דומיין כמעט תמיד נמשכים. דמי האירוח מובנים בתוכניות התמחור. ספקי שערים וערוצי קניות מציגים עמלות שוטפות על בסיס מכירת מוצרים, או שתוכל לחסוך חלק בשערי התשלומים המוגדרים כברירת מחדל עבור Bigcommerce..

מג'נטו שם הדומיין ודמי האירוח כמעט תמיד נמשכים. בדומה לספקי שערים וערוצי קניות, צפו לשלם עמלות שוטפות על בסיס מכירות מוצרים.

ההבדלים העיקריים בתוכנית התמחור לחפש

BigCommerce פלטפורמה זו מציעה תוכניות תמחור על סמך מכירות הדולר בתכניות התמחור הראשונה, השנייה והרביעית. תוכנית השכבה השלישית מבוססת על מספר ההזמנות שהושמו (בהתאם לטבלת התמחור באתר). בהתחשב בהתקנה, מערכי התכונות והמובנים הקלים, התמחור החודשי של Bigcommerce סביר למדי.

מג'נטו פלטפורמה זו מציעה את ההזדמנות להקים ולמכור כמעט בחינם אם ברשותך המיומנות לבנות את האתר. אתה עדיין צריך לשלב את תוספות הקניות והתוספים למכירה, ואלה עולים באופן פרטני. אם אתה משקיע בתוכנית מסחר אלקטרוני של Enterprise, המחיר גבוה, אך אתה מקבל את מה שאתה צריך למכירה בהיקפים גדולים..

חוות דעת על תכניות תמחור

פלטפורמת eCommerce שתבחר חייבת להיות תואמת את הצרכים העסקיים שלך ואת היעדים לטווח הארוך. כסטארט-אפ, ייתכן שתרצה פתרון מדרגי שמתחיל בעלות נמוכה, ותוכל להשקיע יותר ככל שתצטרך.

שתי הפלטפורמות הללו מציעות גמישות זו, אך בדרכים שונות מאוד. מבחינת התמחור, הפיתרון שלך בפלטפורמת מסחר אלקטרוני בינונית מסתכם בשניים: תן ל- Bigcommerce להדריך אותך בהתקנת החנות שלך, להשקיע בתוספים אם אתה זקוק להם, ולשלם אגרה חודשית, או לבנות זאת בעצמך. בחינם עם עלויות עבור תוספות יחד עם עקומת למידה במג’נטו.

השוואה בין תמיכת לקוחות

תמיכה טכנית ולקוחות

תמיכת משתמשים בהשוואה

תמיכת המשתמשים משתנה באופן משמעותי עבור שתי פלטפורמות המסחר האלקטרוני הללו מכיוון שהם בשיעורים שונים משל עצמם.

בפלטפורמת eCommerce שמתארחת בעצמה, חלק גדול מהתמיכה מובנית ברובה בפלטפורמה. אתה מקבל אשפים צעד אחר צעד שימושיים, עזרה בעורך ודיאלוג על המסך.

עם פלטפורמה לבנות זאת בעצמך, יש יותר אתגרים. גם Bigcommerce וגם Magento מציעים אפשרויות תמיכה מצוינות למשתמשים. להלן כמה הבדלים:

BigCommerce תוכלו לבחור מתוך מבחר עצום של משאבים שימושיים, כולל סרטוני הדרכה באתר ותמיכה טלפונית חיה גם כן. פורטל התמיכה כולל דוא”ל, צ’אט חי וטלפון. באוניברסיטת ביגקוממרץ, המשתמשים אוהבים את קטעי הווידיאו בהנחיות בנושאים רבים. תוכנית הארגון מגיעה עם צוות ייעוץ ותוספת תמיכה.

מג'נטו בפלטפורמה חינמית זו אינך מקבל תמיכה טלפונית בשידור חי, אך ישנן רמות שונות של אפשרויות תמיכה. יש פורומים של לקוחות, קצת תיעוד ומאות סרטוני YouTube באינטרנט. הירשם ל- Edition המהדורה של Enterprise לקבלת תמיכה נוספת.

חוות דעת על תמיכת לקוחות

רשת התמיכה המקוונת היא די רחבה עבור Bigcommerce וגם Magento. השתמש באתרים שלהם, או בגוגל כמעט בכל דבר. כשאתה משלם לתוכניות שלהם אתה מקבל אפשרויות תמיכה מוגברות. המשאבים המקוונים מועילים באותה מידה. אתה זקוק לסבלנות וזמן כדי למיין את הכל, למצוא את הנושא שאתה זקוק לעזרה ואז להבין כיצד ליישם אותו.

השוואה בין תמיכת לקוחות

ביקורות משתמשים

ביקורות חיוביות

BigCommerce מה שמשתמשים אוהבים ב- Bigcommerce הם תכונות ה- SEO המובנות, הסרטונים המקוונים, פורום התמיכה באתר, אפשרות לקופה של עמוד אחד, וקלות השימוש בהקמה וניהול של חנות מסחר אלקטרוני. חיוביות אחרות כוללות שיווק, בקרת HTML / CSS, מכירת מכשירים ניידים, תאימות לאפליקציות חיצוניות ואפשרויות עבור וריאציות של מוצרים.

משתמשים חדשים מוצאים את ביג-מסחר אינטואיטיבית למדי, וחווית הקנייה מדורגת גם היא גבוהה. Bigcommerce (כמו התחרות שלה, פלטפורמת Shopify) מקבלת דירוג כללי בין 4 לחמישה כוכבים בכיתתה. Bigcommerce היא פלטפורמת eCommerce המתארחת ופשוטה יחסית למשתמשים מתחילים.

מג'נטו קהילת המשתמשים הטכניים אוהבת את היכולת של מג’נטו להתאמה אישית מתקדמת באמצעות תוכנת קוד פתוח בחינם. שוק מג’נטו מדהים לחיפוש ולדירוג אפליקציות להורדה, ויש אפשרויות רבות בחינם. משתמשים אוהבים אפשרויות SEO, אתרים מרובים ואפשרויות הגדרת דומיין ועוזרים בהגדרת שפות רבות.

חיוביות אחרות כוללות את גורם המדרגיות. משתמשים מתקדמים מוצאים את CMS זה יתרון לבניית אתר מסחר אלקטרוני ומעניקים בין 3 לחמישה כוכבים בסך הכל. מג’נטו היא פלטפורמה בהדרכה עצמית גבוהה ודורשת ניסיון תכנות, מושלם להתאמה אישית מתקדמת בחנות מתוחכמת.

ביקורות שליליות

BigCommerce בעוד Bigcommerce מציע כמעט כל מה שאתה צריך בחנות, משתמשים מתלוננים על היעדר תמיכה של לקוחות חי ומציאת פתרון לבעיות שלהם. התבניות אינן מודרניות ומושכות כמו כמה פלטפורמות אחרות כמו Shopify. ההתאמות האישיות קצת מבלבלות למתחילים, והתבניות אינן גמישות כמו שהמשתמשים היו רוצים מבחינת עריכות.

בעוד שחלק מהמשתמשים מוצאים שקידוד HTML / CSS חיובי, הדבר יוצא גם כשלילי עבור הלא מקודדים ומשתמשים מתחילים. אפשרויות רב-שפות דורשות עבודה מסוימת. אין שדה חיפוש למציאת אפליקציות או נושאים ספציפיים בחנות האפליקציות Bigcommerce (כמו שתגיע בשוק מג’נטו).

מג'נטו למתחילים ללא ניסיון בתכנות מתלוננים על מג’נטו, אבל זה לא פלטפורמה למתחילים. משתמשים דיווחו על זמני טעינה איטית יותר, וחלקם לא ציפו לשלם עבור אירוח שוטף, שמות דומיינים ודמי שערים לתשלום.

חינם לא היה חינם בחינם אחרי כל ההרחבות והיישומים לבניית אתר מצליח. הם מצאו שזה מתסכל לעבוד ללא תמיכה חי. חשש מסוים בקהילת המשתמשים שמג’נטו חייבת להסתמך על שערים של צד שלישי לצורך התאמת PCI. מג’נטו לוקח יותר זמן ומאמץ לבנות.

מסקנה על ההשוואה

איזו פלטפורמה מתאימה לכם: BigCommerce או Magento?

בחירת הפלטפורמה הטובה ביותר

ההשוואה בין Bigcommerce למג’נטו מעניינת מכיוון ששתי הפלטפורמות הללו אינן נופלות באותה מעמד. עם זאת, התוצאות עשויות להיות זהות.

הסיבות לבחור פלטפורמה אחת על פני אחרת

הסיבה לבחור בין שתי פלטפורמות המסחר האלקטרוני הפופולריות הללו צריכה להיות ברורה אם קראת עד כה.

Bigcommerce היא פלטפורמת eCommerce מתארחת ומכוונת באמצעות ניהול עצמי, המיועדת לעסקים קטנים עד גדולים, עם מחשבים למתחילים. מג’נטו היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני בניית-זאת-בעצמך המיועדת לתאגידים גדולים בהתחשב במפתחים..

דגמי התמחור שונים לחלוטין, אך שניהם מציעים חלופות ומדרגיות נמוכות עד גבוהות. השג חנות עם כל מה שאתה צריך כדי למכור את המוצרים והשירותים שלך, אך תחליט כמה זמן, מאמץ וכסף אתה רוצה להקדיש.

השוואה זו אמורה להבהיר את ההחלטה שלך בהתבסס על הצרכים העסקיים שלך, מערכות המיומנות והרצון לבנות את האתר שלך לעומת למצוא מפתח שיעשה זאת עבורך. גודל החנות שלך והצמיחה הצפויה עשויים גם הם לשחק תפקיד.

ביג-מסחר מציעה לאנשים את ההזדמנות להקים חנות ולמכור מוצרים באינטרנט במהירות. אם יש לך את הידע או את המשאבים שיעזרו לך, מג’נטו אינה מוגבלת.

אנו רוצים לשמוע את דעתך. אם יש לך חוויות או שאלות אישיות ביג סחר או מג’נטו, פרסם אותן. ככל שהפלטפורמות הללו משתנות ומשתפרות, גם הדעות שלנו משתנות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map