כיצד להפוך את טעינת אתר הוורדפרס שלך למהירה יותר

האם ידעתם שגרגרי הדלק המובילים מגיעים באופן שגרתי למהירויות של יותר מ -300 מייל לשעה ויכולים לנסוע מסלול ברבע מייל תוך פחות מארבע שניות? מהיר להפליא.


כך גם מהר מה מבקר האתר האופייני לוותר ולהמשיך הלאה כשממתין לטעינת דף אינטרנט. למעשה, א מחקר מ- KISSmetrics מדווח כי 47% ממבקרי האתר יעזבו אתר בפחות משתי שניות! למרבה המזל אתה לא צריך לאבד את האורח הזה. אנו נבחן כיצד לבצע אופטימיזציה לאתר וורדפרס שלך כדי להאיץ את הביצועים ולעבור מ clunker to dragster.

כל מה שצריך לדעת על אופטימיזציה של ביצועי וורדפרס

תמצמו את העיניים. זה כנראה לקח לך 300 אלפיות השנייה כהרף עין.

אמזון וולמארט מצא כי עבור כל ירידה בעומס העמודים ב- 100 אלפיות שנייה חלה עלייה בהכנסות של 1%. עומס מהיר יותר של דפים פירושו המרות רבות יותר, גם אם העלייה עשויה להיראות לך לא משמעותית. בין אם אתה מבצע מסחר אלקטרוני ובין אם לא, דף טעינה מהיר יותר באתר וורדפרס אומר שהמבקרים שלך יהיו שמחים, מה שיכול להוביל להישאר בדף זמן רב יותר.

פירוש הדבר גם שהדף שלך ידורג טוב יותר בחיפושים, לפי גוגל. כמובן שמהירות טעינת העמודים היא רק אחד ממאות קריטריונים המשמשים בדירוג, אך ראוי לציין שגוגל עצמה מספקת כלים למנהלי אתרים לייעל את הדפים למהירותם..

לכן הביצועים הם חלק קריטי בהצלחת האתר. השקעת הרבה זמן ומאמץ ביצירת תוכן מעולה שמיידע או משכנע, אבל הכל לחינם אם המבקרים מקפצים לפני שהם אפילו צפו באתר שלך. עליכם לוודא שזה לא יקרה.

האם אתה חילזון או צ’יטה??

השלב הראשון למיטוב האתר שלך הוא קביעת קו בסיס על ידי ניתוח מהי מהירות טעינת העמודים של הדפים שלך לפני ביצוע שינויים. כלים חינמיים מועילים (גרסאות בתשלום כאלה זמינות המציעות תכונות נוספות) מבוססות אינטרנט:

 • תובנות מהירות דף – הכלי של גוגל לניתוח מהירויות עומס. זה שימושי במיוחד מכיוון שהוא גם מנתח ביצועים ניידים. יש גם קישור בדף לכלי ביצועי אינטרנט אחרים של גוגל.
 • Webpagetest – בעזרת כלי זה אתה רואה את ביצועי האתר שלך באמצעות דפדפנים שונים. זה גם מציע תצוגות גרפיות של התוצאות.
 • GTMetrix – כלי זה משתמש בכמה תוכניות ניתוח שונות ומפרט את התוצאות לפי סדר השפעתן על ביצועי טעינת העמוד שלך.
 • פינגדום – אתר זה מציע ניתוחים, מעקב בזמן אמת אחר ביצועי זמן וביצוע משתמשים, בדיקות של קישורים שבורים ועוד. הוא מציע תקופת ניסיון בחודש בחינם, ואז יש תשלום חודשי להמשך השימוש.

כלי ספציפי לוורדפרס הוא P3 (תוסף ביצועי פלאגין), שהוא תוסף וורדפרס הבודק את התוספים המותקנים ומספק מידע מפורט על הביצועים. כלי שימושי נוסף לוורדפרס הוא שריד חדש, אשר מצביע על תוספים ונושאים העשויים להאט את מסד הנתונים MySQL.

תוכניות אלה יצביעו על אזורים שצריכים לתקן ולהציע כמה הצעות למיטוב. לעת עתה, רק שימו לב לתוצאות. בשלב הבא, נסקור כמה צעדים לנקוט כדי להאיץ את וורדפרס כדי לשפר את זמני טעינת הדפים שלך.

“מי שלא מכיר היסטוריה, עתיד לחזור עליה” – אדמונד בורק

גורמים מסוימים משפיעים על ביצועי וורדפרס שניתן למצוא באתר אחר אתר. וודא שהאתר שלך אינו אחד מהם. בעיות נפוצות ופתרונות אפשריים כוללים:

קוד מיושן

הקוד המיושן מתייחס להתקנת וורדפרס, ערכות נושא ותוספים. עדכונים לא תמיד נוגעים לאבטחה. פעמים רבות מונפקים עדכונים לתיקון באגים העלולים להאט את האתר שלך.

פיתרון – עדכני את גרסאות הוורדפרס והנושא שלך. אם לתוסף אין עדכון לגירסה האחרונה של וורדפרס, השבת אותו ונסה למצוא אחד דומה שעושה.

מסד נתונים נפוח

במסד הנתונים של וורדפרס שלך יש טבלאות הכוללות ערכים עבור כל הנתונים המאוחסנים שלך. ככל שמשתמשים בשורות רבות יותר בטבלה, גודל הטבלה גדול יותר. עם הזמן, נתונים שאינם רלוונטיים או נחוצים עוד יצטברו בטבלאות בסיס הנתונים שלך. יש גם אחסון זמני (תקורה) המאחסן שאילתות למסד הנתונים שלך, וגם הוא יגדל עם הזמן.

בסיס נתונים גדול ועמוס יכול להשפיע על זמני הטעינה. יש לנקות שורות שלא השתמשו ונמחקו, יש להסיר את התקורה כאשר היא גבוהה מדי וצריך לבצע פעולות אחרות בכדי לכוונן את מסד הנתונים כדי לשפר את הביצועים..

פיתרון – שני תוספי וורדפרס בעלי דירוג גבוה שמנקים פריטים שאינם בשימוש ומייעל את מסד הנתונים אופטימיזציה של WP ו בצע אופטימיזציה של מסד הנתונים לאחר מחיקת הגרסאות. עוד תוסף פופולרי מאוד ובעל דירוג גבוה הוא מנהל WP. זה מעבר לאופטימיזציה ומעניק לך אפשרויות לתיקון, גיבוי ושחזור של מסד הנתונים.

פיתרון ידני – אתה יכול להשתמש ב- phpMyAdmin כדי לייעל את בסיס הנתונים שלך ללא תוסף. אתה יכול להשתמש בשאילתת SQL “OPTIMIZE_TABLE” כדי לייעל טבלאות בודדות. OPTIMIZE_TABLE ‘wp_comments’, למשל, ישמש למיטוב טבלת התגובות.

לחלופין, תוכל להשתמש באפשרות ‘מיטוב טבלה’ מהתפריט הנפתח phpMyAdmin. סמן את הטבלאות שברצונך למטב, או פשוט לחץ על התיבה “בדוק הכל” עבור כל הטבלאות ולחץ על “עבור”. לאחר סיום האופטימיזציה, phpMyAdmin יגיד לך אם הושלמה בהצלחה או לא.

יותר מדי תוספים

כאשר יש לך תוסף פעיל בכל פעם שמבקר נוחת בדף, נשלחת בקשת שרת. יש יותר מדי מבקרים ויותר מדי תוספים, ותגובת השרת לטעינת העמוד שלך מתחילה לסבול. עם זאת, יותר מהמספר הוא האיכות. גם אם יש לך רק פלאגין אחד או שניים, כשאתה כתוב בצורה גרועה או מלא בשגיאות, טעינת הדפים שלך מאטה.

פיתרון – השתמש רק בתוספים שלדעתך יהיו נחוצים להפעלת האתר שלך. אם אתה חושד בפלאגין, בדוק על ידי השבתתו ובדוק אם הדף נטען מהר יותר. אם הוא אכן טוען מהר יותר, החלף את התוסף לחבר אחר.

ערכות נושא שאינן מותאמות

קשה לעמוד בפני הסליידרים והווידג’טים המהבהבים שיש בהם כמה נושאים. עם זאת, כל זה מאט את זמני הטעינה.

פיתרון – אם אינך זקוק, או אינך משתמש, בתכונות מדוע להאט את העמוד באמצעות שיחות שרת מיותרות? בחר ערכות נושא שכבר מותאמות או מוגבלות לתכונות שאתה צריך, או צור ערכות נושא של ילדים שמסירים תכונות לא רצויות.

יותר מדי ווידג’טים

בדרך כלל אינך זקוק לכל ווידג’ט בכל עמוד. בדומה לתוספים, שיחות שרת מתבצעות עבור כל ווידג’ט בכל פעם שמשתמש נוחת בדף זה. דפים שיש להם ווידג’טים שמושכים משאבים מחוץ לאתר רגישים במיוחד להאטת טעינת העמודים.

פיתרון – הגבל את מספר הווידג’טים לאלו שאתה באמת צריך, והשתמש בהם רק בעמודים הדרושים. נסה לבצע לוקליזציה של אלה, או שמא ייעמס עליהם אחרי שאר הדף בכל עת שאפשר.

שרת איטי

פירוש שרתים משותפים פירושו שיתוף משאבים. זו לא בעיה אם הביצועים הם תכונה מרכזית במארח האינטרנט שלך. עם זאת, אם, למשל, מארח האינטרנט שלך מציב יותר מדי משתמשים בפלטפורמה משותפת, האתר שלך עדיין יטען לאט לא משנה לאיזה כמות אתה תציין.

פיתרון – אם נראה כי ההאטה היא השרת, מומלץ לעבור למארח אינטרנט שמותאם במיוחד להפעלת וורדפרס. אפשרות נוספת היא לבחון ספק אירוח וורדפרס מנוהל. מארחי אתרים אלה יעשו עבורך את העדכונים והאופטימיזציות, כך שביצועי האתר שלך טובים בהרבה – יש הטוענים כי 300% מהירים יותר – מכמה שמארחי אתרים משותפים בעלות נמוכה יכולים לספק.

זה אולי נראה כמו קסם, אבל …

בנוסף לפתרונות שכבר הובאו במאמר, ישנם מספר צעדים פשוטים שתוכלו לנקוט בהם אשר יעילו אופטימיזציה של אתר וורדפרס שלכם לביצועים טובים יותר..

התאם את דף הבית שלך לעצם

בדרך כלל זהו הדף אליו מבקרים הראשונים. אם זה נטען במהירות, יתכן שיש לך מרחב גדול יותר עם מהירות הטעינה של דפים אחרים בשמירה על מבקרים באתר. באתר בלוג, צמצם את מספר הפוסטים המוצגים בעמוד הראשון והציג קטעים ולא פוסטים מלאים. הסר את כל הגאדג’טים המיותרים. לדוגמה, ווידג’טים לשיתוף צריכים להיות רק בדפי פוסט. שמור על דף הבית נקי ורזה.

צמצם ואיחוד קוד

קוד ההפחתה מצמצם את גודל הקובץ של קבצי HTML, CSS ו- JavaScript על ידי ביטול המרווח. אתה יכול גם לדחוס ולשלב קבצים. אתה יכול לעשות זאת באופן ידני אם אתה מרגיש בנוח עם הקוד, או שאתה יכול להשתמש בתוסף WordPress כדי לעזור. אוטומציה אוטומטית ו עדיף וורדפרס צמצם הם שני תוספים קלים לשימוש וניתנים להתאמה אישית שמשרשרת, מזערת ודוחסת את הקבצים עבורך.

הוסף כותרות שפג תוקפן

זוהי דרך נוספת להפחית בקשות HTTP, שמאטות את מהירות טעינת העמודים. תפוגות כותרות מספרות לדפדפן כמה זמן לאחסן קובץ במטמון שלו. השימוש בכותרות שפג תוקפן לא יפחית את מהירות טעינת העמודים בפעם הראשונה שמבקר נוחת בדף. עם זאת, בפעם הבאה שאותו משתמש מבקר בדף זה, הדפדפן בודק אם הוא נמצא בתוך הזמן שנקבע בכותרת התפוגה..

אם זהו, הדף המטמון נטען במקום להוריד את הדף שוב. אתה יכול להגדיר ‘תפוגות כותרות’ על ידי עריכת קובץ ה- .htaccess שלך בשרת Apache, אבל עבור וורדפרס, פיתרון קל הוא להשתמש באחד משני התוספים שהוזכרו לעיל, Autimize או Better WordPress Minify מכיוון שיש להם אפשרויות לכך.

דפי מטמון

במקום לבצע קבצי PHP ולבצע שיחות למסד הנתונים, מטמון הוא יצירת דפי HTML סטטיים המאוחסנים באופן זמני בשרת ומוגשים למבקרים. שניים מהתוספים המובילים במטמון עבור וורדפרס הם מטמון סופר WP ו מטמון סה”כ W3. שניהם עושים יותר מאשר מטמון על ידי מתן טעינה מוקדמת ודחיסה. מהירויות עומס אופטימלי מתקבלות כאשר מטמון משולב עם מזעור.

השתמש ברשתות מסירת תוכן (CDN)

באתרים שיש בהם תנועה כבדה יותר, CDNs מאחסנים בדרך כלל את הנכסים הסטטיים שלך כמו קבצי CSS ו- JavaScript ותמונות במספר אתרים, כך שהם מוגשים קרוב יותר למבקר באתר שלך. CDNs כגון אמזון CloudFront, CloudFlare ו- MaxCDN יכולים לשרת את כל האתר שלך. CloudFront ו-

CloudFront ו- CloudFlare לשניהם יש חשבונות בחינם מוגבלים MaxCDN יש לך חשבון ניסיון כדי לבדוק אותם. לשלושתם יש חשבונות בתשלום מלא יותר הכולל שימוש בכספי רוחב הפס שלך. שירות מאתרים הקרובים יותר למבקר שלך מקטין את זמן ההורדה ומפחית את עומס רוחב הפס באתר הבית שלך, ומאיץ את טעינת העמודים.

דחוס תמונות והשתמש בעומס עצל

תמונות הן מחסום גדול לזמני טעינה מהירים. דחיסת התמונות שלך תאיץ את העניינים בצורה משמעותית. WP סמוש ו מיטוב תמונה EWWW הם תוספי וורדפרס שידחסו את התמונות שלכם אוטומטית בעת העלאתם לספריית המדיה שלכם בוורדפרס. אם תעלה פחות ממאה תמונות בחודש, אפשרות נוספת לפלאגין היא אופטימיזציית התמונות של ShortPixel.

כאשר דחיסה משולבת עם עומס עצל, עומסים איטיים בגלל גרפיקה בוטלים כולם. Load Load הוא תוסף וורדפרס הקורא לטעון תמונות רק כאשר הן גלויות למבקר. פעולה זו מקטינה את זמני הטעינה מכיוון שהתמונות הנמצאות מתחת לקפל ולא נראות בתצוגה המפורטת מתעלמות בעת טעינת הדף.

הגבל את גרסאות וורדפרס

וורדפרס שומרת גרסה של הפוסטים שלך בכל פעם שאתה מבצע שינוי, והם מאוחסנים בבסיס הנתונים. על השרת לעבד את רשומות המסד הנתונים הנוספות הללו כדי לאתר ולהעלות את הפוסט האחרון. אתה יכול למעשה להשבית תיקונים, אבל אז אתה מאבד גיבוי אם יקרה משהו בעת יצירת הפוסט שלך.

במקום זאת, הגביל את מספר הגרסאות שנשמרות על ידי WordPress. לדוגמה, אם רצית להגדיר את המגבלה על חמש עדכונים, היית משתמש בשורה זו בקובץ wp-config.php:

הגדירו (‘WP_POST_REVISIONS’, 5);

אתה יכול לעבור את המבחן הזה?

לאחר שביצעת את הצעדים המפורטים בפוסט זה, הגיע הזמן לחזור ולנתח את האתר שלך מחדש באמצעות הכלי או הכלים שבהם השתמשת כדי להגדיר את קו הבסיס שלך. הרץ את הבדיקות ובדוק את התוצאות שלך. עליך להיות קרוב לאתר שיש לך אופטימיזציה. אם עדיין קיימים בעיות, בצע את התיקונים המוצעים והפעל מחדש את הניתוח עד שתגיע לתוצאה טובה. אתה מחפש את כל ה- As או ה- B&B בכל רחבי הלוח.

סיכום

אין מנוס מהעובדה שהמשתמשים באינטרנט כיום הם מהפכני מהירות. המבקרים שלך רוצים שהאתר שלך יטען אתמול, לא מחר. אם אתה לא נותן להם עומסי דפים מהירים, הם יעזבו בקרוב. עליכם לבצע אופטימיזציה לאתר האינטרנט שלכם בוורדפרס בכדי להשיג את הביצועים הטובים ביותר האפשריים. הקטן ואחד את הקוד והשתמש בדחיסה כדי להקטין את הדפים והקבצים שלך, ולהשתמש במטמון להורדה מהירה יותר לדפדפן האורח שלך..

שמירת דף הבית שלך רזה וודא שכל הקבצים, העיצובים ותוכנת הוורדפרס שלך מתעדכנים תמיד תזרז את ביצועי וורדפרס. המשך לבצע אופטימיזציה קלה והשתמש בתוספים הזמינים שעושים באופן אוטומטי הרבה מהאופטימיזציה עבורך. עשה דברים אלה תוך הימנעות מטעויות הביצוע הנפוצות של וורדפרס ותוכל להיות בדרך המהירה להשיג ולהשאר מבקרים באתר וורדפרס שלך..

המשך לבצע אופטימיזציה קלה והשתמש בתוספים הזמינים שעושים באופן אוטומטי הרבה מהאופטימיזציה עבורך. עשה דברים אלה תוך הימנעות מטעויות הביצוע הנפוצות של וורדפרס ותוכל להיות בדרך המהירה להשיג ולהשאר מבקרים באתר וורדפרס שלך..

יש לך טריקים וטיפים מיטוב אחרים לשיפור ביצועי וורדפרס? כמה משפיע המהירות שבה האתר נטען משפיע על הרגלי הגלישה שלך? הגב למטה כדי לשתף אלה, או כל מחשבות אחרות שעשויות להיות לך, על פוסט זה בבלוג.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map