InMotion Hosting לעומת Arvixe: באיזה מארח אינטרנט עליכם להשתמש?

למרות שההחלטה על ספק שירותי אירוח אתרים אינה מהווה את הזוהר של יצירת האתר, היא מספקת את הבסיס לחוויה של צופי האתר שלך בנוכחותך באינטרנט. ללא אתר מהיר ואמין, אנשים פשוט לא יהיו סבלניים מספיק כדי לחכות או לבקר באתר שלך מחדש.


אנו מסתכלים כאן על InMotion Hosting ו- Arvixe, שני שירותי אירוח אתרים פופולריים, ושואלים שאלות בשמכם. הסקירה שלנו מספקת לך את המידע שיעזור להחליט אילו, אם אחד מאותם ספקי אירוח אלה, מציע לך את התכונות והתמחור הדרושים לך.

InMotion, שהושק בשנת 2001, זכה למוניטין יציב כספק אירוח אתרים איכותי לעסקים שרוצים להיות נוכחים באינטרנט. InMotion הרוויחה את רישומה כספק אירוח CNET מוסמך ודירוג A + שלה מהלשכה לעסקים טובים יותר.

Arvixe נמצא בעסקים מאז 2003 וצמח במהירות מאז 2009. Arvixe מתאים גם לקהל העסקי וגם זכה למוניטין יציב באירוח בלוגים. EIG קנתה את Arvixe בשנת 2014 והוסיפה אותה לאורווה של חברות אירוח אתרים שלה.

השווה את הביצועים של InMotion ו- Arvixe

Contents

זמן עבודה ואמינות

צג זמן עבודה

זמן עבודה. זמן ואמינות צריכים להיות אחד מהדאגות הראשונות שלך בעת ההחלטה על שירות אירוח אתרים. InMotion ו- Arvixe נותנים את עצמם אחראים לזמן הפעילות הסטנדרטי בתעשייה של 99.9%, ושניהם מצליחים בעקביות, על פי חברות ניטור עצמאיות. InMotion משתמש בכלי ייחודי לניהול מערכות פרואקטיבי כדי לעקוב אחר השרתים שלהם אך אינו מפרסם את התוצאות; הנתונים הסטטיסטיים על שעות העבודה של Arvixe עומדים על קצת יותר מציון 99.9%.

ביצועים. לשני InMotion וגם Arvixe יש שרתי Solid State Drive המגדילים את מהירות העיבוד וזמינים בכל תוכניות האירוח שלהם. בנוסף, ל- InMotion אזורי מהירות מקסימאליים הבוחרים את מרכז הנתונים הקרוב ביותר לאתר שלך, וניתוב חכם המקטין את זמן הטעינה של האתר שלך..

Arvixe משתמשת במערכת ה- CloudFlare שלה שמאגדת תוכן סטטי לשימוש מאוחר יותר, ומפחיתה את כמות העיבוד הנחוצה.

מהימנות. היבט אחד של אמינות שירות אירוח אתרים הוא שהם משתמשים בשרתים מרובים לאחסון אתרי האינטרנט שלהם. מרכזי הנתונים של InMotion נמצאים במזרח, וחופי המערב של ארצות הברית והחברה מתכננת להקים מרכזים באירופה, אסיה ודרום אמריקה..

מרכזי נתונים ברחבי העולם מקרבים אתרים למקום שבו רוב הצופים שלהם נמצאים. לארוויקסה שרתים בארצות הברית, הונג קונג ואירופה (אמסטרדם). אמצעים נוספים סטנדרטיים להבטחת אמינות שננקטו על ידי InMotion וגם Arvixe כוללים כוח מיותר וקירור ומעקב באתר.

דעה על InMotion וביצועי ארוויקס

InMotion לוקח כאן את ההובלה בדירוג הביצועים שלה, אם כי עם יתרון קל בלבד.

תכונות של InMotion ו- Arvixe

השווה בין תכונות עיקריות

תכונות מפתח בהשוואה

פתק: התכונות של שירות אירוח אתרים הן לרוב מה שמבדיל אותו ממתחרותיו. אנו בודקים את התכונות החשובות ביותר ומשווים את מה שיש ל- InMotion ו- Arvixe להציע.

הן Arvixe והן InMotion הן חברות בעלות מודעות לסביבה. ארוויקסה נותנת חסות לנטיעת עצים לקיזוז טביעת הרגל הפחמית שלה ומשתמשת בקירור אוויר חיצוני במרכזי הנתונים שלה במקום במיזוג אוויר. מרכז הטכנולוגיה הירוק הראשון של InMotion מבוסס בקליפורניה, שם משתמשים במערכת קירור חדישה.

רישום תחום. רישום וניהול שמות תחום דומים ל- InMotion ו- Arvixe. שתי החברות מוכרות שמות דומיין ומאפשרות לך להעביר בתחום שיש לך כבר. InMotion מעניק לך שם דומיין בחינם למשך שנה כשאתה נרשם לחוזה לשנה אירוח אתרים שנה או יותר. לעומת זאת, Arvixe מציע לך שם תחום בחינם כל עוד אתה משתמש בשירותיו.

בונה אתרי אינטרנט. RVSiteBuilder המסופק על ידי Arvixe אולי לא ידוע מדי, אבל הוא מגיע עם 500 תבניות שונות, עורך תמונות ויכולת גרירה ושחרור כדי להפוך את יצירת האתר שלך לפשוטה. וזה בחינם.

בונה אתרים בחינם של חברת InMotion כולל תכונות רבות יותר, כולל כמה שבוני אתרים מתקדמים יותר ישמחו לראות, כמו למשל לאפשר למשתמשים להירשם לאתר. עם זאת, המראה של הדפים המוגמרים אצל בונה האתר Premium אינו מושך את העין מדי.

מאגרי מידע. הן InMotion והן Arvixe מציעים מאגרי SQL עם כל התוכניות שלהם. ל- InMotion מסדי נתונים של MySQL ללא הגבלה עבור התוכנית העליונה שלה, ה- Pro; Arvixe מספקת בסיסי SQL ללא הגבלה של MySQL5 ו- Postgre עם כל התוכניות האישיות של ClassClass ו- BusinessClass..

אירוח וורדפרס. אירוח וורדפרס מנוהל זמין הן באמצעות InMotion והן באמצעות Arvixe.

אירוח הוורדפרס המנוהל של InMotion זוכה בפרס ה- AWA’s Member Choice עבור שירות זה. אתה יכול להתקין את WordPress מראש כשאתה רוכש תוכנית אירוח כלשהי. אירוח הוורדפרס המנוהל של InMotion מטפל עבורכם בכל עדכוני וורדפרס ותיקוני האבטחה, כך שאתם רק צריכים לדאוג לתוכן הוורדפרס שלכם. BoldGrid הוא הכלי החינמי של InMotion המאפשר לך לבנות במהירות ובקלות את אתר ה- WP שלך.

אירוח וורדפרס מנוהל עם Arvixe מגיע עם וורדפרס המותקנת ומוגדרת מראש – כל העבודה הטכנית נעשתה בשבילכם. יש לך אחסון נתונים ללא הגבלה והעברות חודשיות, אך אתה יכול להכיל רק 6 אתרים מנוהלים של וורדפרס. InMotion מאפשר לך אתרים ללא הגבלה.

אצל שני ספקי השירות, עלות אירוח ה- WP המנוהל כלולה בתכניות הרגילות שלהם.

פיתרון מסחר אלקטרוני. אירוח Arvixe ו- InMotion ניגשים לסחר אלקטרוני אחר.

לארוויקס יש קישורים באתר שלה לכמה מהשמות המובילים בפתרונות eCommerce, כולל מג’נטו ו- OpenCart. Arvixe טוען שאם קיימת תוכנת eCommerce, הם יכולים לארח אותה.

InMotion מגיע עם מגוון תכונות מסחר אלקטרוני משולבות. אתה יכול לשלב eStore באתר שלך באמצעות בונה האינטרנט Premium ויכול להוריד PrestaShop או OpenCart כעגלת קניות. שדרוג החנות שלך נוספת, או שימוש באפשרות תשלום אחרת, דורש תוספים.

גיבויים. העצה שלנו – והיא מגיעה מכמה שירותי אירוח אתרים – היא לבצע את הגיבויים הרגילים שלך, גם אם שירות אירוח האינטרנט שלך מספק את זה כתכונה עבורך..

עם זאת, גם InMotion וגם Arvixe מספקים כמה שירותי גיבוי עבורך.

עם InMotion אתה מקבל עותקי גיבוי אוטומטיים עבור חשבונות שהם פחות מ- 10 ג’יגה-בייט – והשירות הוא בחינם.

Arvixe מספקת גם שירות גיבוי יומי בחינם, אם כי אתה צריך לשלם כדי לשחזר את האתר שלך אם הוא תופס יותר מ- 10 GB שטח. אתרים שמעל 20 GB אינם מגובים כלל.

אבטחת אירוח. שירותי אבטחה הם נקודת מכירה של שתי חברות אלה לאירוח אתרים.

אבטחה זמינה ב- InMotion תמורת עמלות חודשיות שונות. כתובת הדוא”ל שלך מאובטחת עם תוכנת McAfee Spam ותוכנת הגנה מפני וירוסים, ותעודת SSL דואגת לכל מידע רגיש שהוזן באתר שלך. למשתמשי וורדפרס יש את התוסף Sucuri Security בחינם כדי לשמור על אתרי וורדפרס שלהם בטוחים.

Arvixe מספקת SpamAssassin כדי להגן על תיבות הדואר האלקטרוני שלך מפני דואר זבל ומשתמש ב- 6Scan מדי יום כדי לבדוק אתרים ולסקור דוחות של רשימה שחורה. אתה יכול גם להגביל את הגישה לחלקים באתר שלך באמצעות סיסמאות.

לוח בקרה. ה- cPanel הסטנדרטית בתעשייה והביקורת מאוד משמשת הן על ידי InMotion והן Arvixe לאפשרויות האירוח שלהם ב- Linux. חבילת כיתת העסקים של InMotion כוללת cPanel 11 ללא נושאים או מיתוג בהתאמה אישית למראה נקי. Arvixe גם לא מיתג את cPanel כך שהוא יהיה מוכר באופן מיידי למשתמשים. עם חלונות המארחים את האפשרות של Arvixe, לוח הבקרה הוא DotNetPanel ולא הפאנל Plesk הנפוץ יותר..

חוות דעת על תכונות עיקריות של InMotion ו- Arvixe

InMotion ו- Arvixe תואמים כמעט תכונה לתכונות בהשוואה זו. Arvixe מושך את ההובלה, תכונתית, עם התחום החופשי שלה לכל החיים ומגבלות האתר הגבוהות יותר.

השווה בין תוכניות אירוח אתרים ותמחור של InMotion ו- Arvixe

תכניות אירוח & תמחור

תוכניות תמחור בהשוואה

פתק: קשה להבין את העלות האמיתית של אירוח אתרים. יש עלות קידום מכירות, מוזלות מאוד, אך בדרך כלל מדובר בחוזה ארוך טווח של שנתיים או שלוש.

ואז יש את העלות החודשית שהמחיר קופץ אליה עד הטווח הראשוני.

יש את בונה האתר, אישור SSL, גיבויים וכו ‘שיש לקחת בחשבון ואלו עשויים להיות בחינם.

והיזהר בעלויות הגבוהות להפליא של חידוש שם הדומיין שלך לאחר השנה הראשונה!

בתנועה. ל- InMotion שלוש תוכניות אירוח אתרים בלינוקס, כולן כוללות שרתי SSD בחינם, שטח דיסק בלתי מוגבל והעברות חודשיות, דומיין בחינם, גיבוי נתונים בחינם והיכולת לבחור באיזה מרכז נתונים האתר שלך מתארח..

תוכנית ההשקה היא התוכנית למתחילים עם שני אתרים; זה עולה 5.99 דולר לחודש עם חוזה לשנתיים. עסקים קטנים צריכים להסתכל על תוכנית החשמל שעולה 7.99 דולר לחודש; אתה יכול להכיל עד 6 אתרים וזה מסחר אלקטרוני מוכן. התוכנית העליונה, ה- Pro, מיועדת למפתחים ועסקים צומחים; תמורת 13.99 $ לחודש, תקבל מספר בלתי מוגבל של אתרים ותמיכה ברמה המקצועית.

InMotion מציעה אירוח VPS מבוסס לינוקס עם בחירה של 3 תוכניות החל במחיר של 30 $ לחודש עד 75 $, והכל על שרתי SSD. כל התוכניות מגיעות עם דומיין בחינם.

ארוויקס. Arvixe מציע אירוח לינוקס וגם אירוח חלונות. שירותי אירוח אתרים שלה מחולקים ל- PersonalClass ו- BusinessClass, שלכל אחד מהם יש שתי תוכניות לאירוח לינוקס וגם לחלונות. לכל התוכניות שטח דיסק בלתי מוגבל והעברה חודשית.

שתי התוכניות לינוקס של PersonalClass הן PersonalClass במחיר של 4 $ לחודש ו- PersonalClass Pro ב 7 $ לחודש, עבור חוזה לשנתיים. ההבדל בין שתי התוכניות הוא מספר האתרים: 6 עם ה- PersonalClass ו- Unlimited עם התוכנית Pro.

שתי התוכניות של חלונות PersonalClass הן מעט יקרות יותר, במחיר של $ 5 ו- $ 8 לחודש בהתאמה. כמו בעבר, בתוכנית ה- Pro יש אתרים בלתי מוגבלים, ובריכות אפליקציות ייעודיות כאן, ולתוכנית הרגילה יש שישה אתרים ובריכות אפליקציות ייעודיות.

תוכניות BusinessClass מתחלקות גם ל- BusinessClass (22 $ לחודש עבור Linux ו- 27 $ עבור Windows) ו- BusinessClass Pro (35 $ לחודש עבור Linux ו- 40 $ עבור Windows) עם אתר זהה ומגבלות מאגר יישומים ייעודי לתוכניות PersonalClass..

BusinessClass מתכנן להגדיל את האמינות ואת זמן הפעילות באמצעות הקטנת מספר המשתמשים בכל שרת. כל תוכנית BusinessClass מגיעה עם תעודת SSL בחינם לכל החיים וכתובת IP ייעודית.

Arvixe מציעה אירוח VPS בשתי תוכניות, VPSClass ו- VPSClass Pro, השונות בין שטח דיסק וזיכרון. גם אירוח VPS של Linux וגם Windows VPS זמין. אירוח ייעודי מגיע גם באפשרויות לינוקס וחלונות ובחירות בודדות או מרובות שרתים.

ערבות להחזר כספי. ל- InMotion ו- Arvixe מדיניות החזר כספי. ל- InMotion ערבות מרשימה של 90 יום ללא הכספים ללא תנאי. אתה מקבל את כל הכסף שלך בחזרה – אין כאן החזרים חלקיים. המדיניות של Arvixe אינה כל כך נדיבה, אך היא עדיין טובה יותר מרוב ספקי השירות האחרים – תקופת החזר מלא של 60 יום, ללא שאלות.

חוות דעת על תמחור תוכניות אירוח

Arvixe זוכה כאן באופן משכנע בתכניות הזולות יותר שלה כשאתה משתמש בקופון ההנחה הנדיב ובמגוון התוכניות המארחות של לינוקס ווינדוס

כמה קל להשתמש ב- InMotion ו- Arvixe

קלות שימוש

כמה קלות להשתמש בממשק

לוח בקרה. לוח הבקרה של Arvixe הוא ה- cPlanel המקובל בתעשייה. הממשק המוערך מאפשר לך לגשת לכל התכונות הדרושות לך לניהול האתר שלך. אתה יכול לגשת לכל אתרי האינטרנט שלך ממשק אחד זה.

למתחילים בעיצוב אתרים יהיה קל ללמוד את cPanel של InMotion ולהשתמש בו. סקריפט ההתקנה של Softaculous בלחיצה אחת נגיש דרך לוח הבקרה, יחד עם כל שאר השירותים והשירותים החיוניים.

מתקין בלחיצה אחת. ל- InMotion התקנה בלחיצה אחת עבור יותר מ- 310 אפליקציות בספרייה שלה, אם כי אפליקציות גוגל נוקטות בשלושה צעדים המובילים באשף להתקנה. Arvixe משתמש בספריה Softaculous הכוללת למעלה ממאה אפליקציות לאירוח לינוקס וחלונות, כולם מתקינים בלחיצה אחת..

ניווט באתר. קל מאוד למצוא מידע ואת התוכניות והתמחור באתר של Arvixe. ישנם דפים נפרדים לתכניות האישיות והמחלקה העסקית, יחד עם טבלה של כל התכונות שלהם, עם כרטיסיות בודדות עבור Linux ו- Windows Hosting. אתר InMotion מציג גם את כל המידע הדרוש לכם בבירור; התוכניות ומבנה התמחור וטבלת ההשוואה של התכונות של כל אחת מהן נמצאת שם בדף הבית המארח באינטרנט.

חוות דעת על קלות השימוש

שוב, זוהי שיחה קרובה כאן, אך InMotion מושך קדימה לקראת הנפח העצום של אפליקציות של לחיצה אחת ואז יש לה.

תמיכה ב- InMotion ו- Arvixe

תמיכה טכנית ולקוחות

תמיכת משתמשים בהשוואה

מעולם לא הערכת בחשיבות צוות תמיכה טכני נגיש ובעל ידע. ידידותיות ונכונות לדבוק איתך עד שתפתור הבעיה שלך לא פוגעות.

על פי ביקורות לקוחות, InMotion Hosting מצטיין בתמיכת לקוחות. כל אנשי התמיכה מבוססים בארצות הברית ובעלי ניסיון של ארבע שנים לפחות כצוות טיפוח לקוחות.

נגיעה נחמדה היא שלאחר ההרשמה לאירוח אתרים, מתקבלת שיחת טלפון ממומחה חשבון חדש העוזר בכל שאלה שיש לכם בנושא חבילות ותמחור. צוות התמיכה של לקוחות InMotion זמין באמצעות דואר אלקטרוני, טלפון וצ’אט חי.

צוות התמיכה הטכנית והתמיכה של Arvixe מבוסס גם על ארה”ב והתמיכה הטלפונית זמינה 24/7. עם זאת, לא הצלחנו למצוא את מספר הטלפון באתר. אתה גם מגיע אליהם באמצעות דואר אלקטרוני וצ’אט חי.

תמורת תשלום חודשי, תוכלו לרכוש תמיכה בעדיפות אשר מאפשרת לכם גישה לקבוצה מובחרת של יועצים טכניים בכל עת של היום או הלילה. ביקורות אחרונות דיווחו כי איכות התמיכה בלקוחות הידרדרה. העדכון האחרון בדף התמיכה הוא חצי שנה לפני מועד כתיבת הסקירה הזו.

חוות דעת על תמיכת משתמשים

InMotion יוצא בבירור קדימה בגלל המשך שירות ותמיכה וטכנולוגיות מעולות. בנוסף יש לנו את מספר הטלפון שלו.

ביקורות משתמשים של InMotion ו- Arvixe

ביקורות משתמשים

ביקורות משתמשים בהשוואה

פתק: בעוד שביקורות מומחים מספרות לך יותר על ההיבטים הטכניים של ספקי אירוח אתרים, ביקורות של לקוחות מודיעות לך איך זה להשתמש בשירותים אלה יום אחר יום. לקוחות לעתים קרובות מאוד נלהבים מהסיפורים שלהם על חוויות רעות כמו גם על חוויות טובות שיש להם, אז קח את הביקורות שלהם בערך הנקוב.

ביקורות שליליות עבור InMotion ו- Arvixe

בתנועה. אין הרבה שליליות בנושא InMotion. חלק מהמשתמשים משמיעים דאגות בנוגע למספר המצומצם של אתרי אינטרנט ומסדי נתונים שהם יכולים לארח ב- InMotion. לקוחות אחרים אינם מרוצים מדי מתבניות המיושנות של בונה האתר.

אירוח ארוויקס. מאז סוף 2015 (בערך בזמן הרכישה על ידי EIG) התלונות על Arvixe עלו ומרכזים רבים סביב תמיכת לקוחות לקויה, משתמשים גם מדווחים כי זמן ההשבתה גדל, כאשר אתרים הולכים ומורידים כמו yoyos.

ביקורות חיוביות עבור InMotion ו- Arvixe

בתנועה. לקוחות משבחים את InMotion על שירות הלקוחות המעולה, קלות השימוש וגיבוי הנתונים בחינם. המהירות המהירה של העיבוד שלה, בגלל שרתי ה- SSD, היא גם להיט.

אירוח ארוויקס. הלקוחות מרוצים מהעלות של תוכניות האירוח בארוויקס, במיוחד כאשר מיושמים קופוני ההנחה.

חוות דעת על ביקורות משתמשים

InMotion Hosting נותר שירות אירוח אתרים מועדף על לקוחותיה, כאשר ביקורות טובות באופן עקבי עולות על הסיפורים השליליים. מאז רכישתה על ידי EIG, המוניטין הטוב הקודם מאוד של ארוויקסה זכה ללהיט מהמנויים שלה.

מסקנה על השוואה של InMotion ו- Arvixe

איזה אירוח הוא המתאים ביותר עבורך?

בחירת הפלטפורמה הטובה ביותר

לשתי חברות האירוח הללו יתרונות וחסרונות.

הסיבות לבחור אירוח InMotion על פני Arvixe:

 • גיבוי נתונים בחינם
 • ערבות 90 יום הכסף בחזרה
 • מהירות גבוהה
 • מעל 300 אפליקציות
 • וורדפרס מותקנת מראש
 • התקנה קלה של Google Apps

הסיבות לבחור Arvixe על פני InMotion

 • דומיין בחינם כל עוד עם Arvixe
 • העברות נתונים חודשיות ללא הגבלה
 • שרתים מבוססי לינוקס ו- Windows
 • עלות נמוכה מאוד בעת שימוש בקופוני הנחה

על הנייר זו שיחה קרובה בין InMotion לארוויקסה, אך ההופעות האחרונות של כל ספק אירוח אתרים הפכו את InMotion לבחירתנו. תקופת ההחזר הכספית הנדיבה של 90 יום של InMotion מאפשרת לך לקחת אותו לנסיעת מבחן מלאה כך שבעלי אתרים מתחילים יוכלו להרגיש בטוחים. מדובר באפליקציות הרבות של לחיצה על 1 וורדפרס המותקנת מראש גם כן מקל על השימוש בהן. Arvixe אכן מספק אירוח של חלונות ותכנית עסקית, ולכן בעלי מנוסים של מסחר אלקטרוני צריכים להתבונן בתכונות אלה.

הן InMotion והן Arvixe הן אפשרויות טובות כספקי אירוח אתרים לעסקים, אבל אולי

אתה צריך אתר אישי. ייתכן של- SiteGround יש את התשובות עבורך ונוחות היא המפתח שם מכיוון שהיא חנות עצירה אחת לכל צרכי בניית האינטרנט שלך. יישומים רבים זמינים באמצעות התקנה בלחיצה אחת, ובונה האתר קל לשימוש.

יש לך שאלות לגבי InMotion או Arvixe? האם יש לך ניסיון עם אחד מהספקים האלה או שאתה מתלהב מסיבה אחרת לגמרי? השאירו את ההערות והודיעו לנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map