אירוח InMotion לעומת FatCow: איזה מארח אתרים עליכם לבחור?

מנסה למצוא חברת אירוח אתרים שמתאימה לצרכים שלך? מבלבל, לא, לעבור את כל התוכניות, הרמות והאפשרויות? אתה יכול לצמצם את הבחירות שלך על ידי שימוש בהשוואה זו בין שתי חברות אירוח אתרים פופולריות, InMotion Hosting ו- FatCow.


הן InMotion Hosting והן FatCow עוסקות בתחום אירוח אתרים כבר למעלה מעשור – FatCow מאז 1997. המיקוד של InMotion הוא על עסקים קטנים ובינוניים, ומתרכזים בשירות ותמיכה. מטרתו של FatCow היא להפוך את הדברים לפשוטים עבור הלקוח על ידי ביטול מה שהם מכנים “הליטוש הטכנו”. InMotion ו- FatCow מספקים אירוח משותף, אירוח וורדפרס מנוהל ו- VPS ותוכניות שרת ייעודיות. הן InMotion Hosting והן FatCow הן מבוססות לינוקס.

InMotion זוכה בעקביות בפרסי “הטובים ביותר”, כולל “אירוח וורדפרס מנוהל בצורה הטובה ביותר”, “הביצועים הטובים ביותר” ו- “אירוח אתרים הטוב ביותר.” FatCow זכתה גם במספר פרסים “הטובים ביותר”, למרות שרובם היו בראשית אמצע שנות האלפיים..

InMotion הוא בבעלות קליפורניה ובבעלות עובדים. מאז 2007 FatCow נמצאת תחת המטרייה של Endurance International Group (EIG). אף שאתרי EIG אינם שכפולים זה לזה, ישנם מספר קווי דמיון בין חברות אירוח בבעלות EIG. אם נתקלת בבעיה עם חברת EIG, יתכן ויהיה לך אותם בעיות עם מארח אחר בבעלות EIG.

השווה את הביצועים של InMotion Hosting ו- FatCow

Contents

זמן עבודה ואמינות

צג זמן עבודה

זמן עבודה. ל- InMotion Hosting יש אחריות של 99.9%, עם חודש אירוח בחינם אם הוא נופל מתחת לאחוז זה. FatCow אינו מציע התחייבות לזמן הפעולה.

ביצועים. InMotion משתמשת בשרתי PowerEdge של Dell, עם כל מקום בין 16 GB ל- 64 GB של זיכרון RAM, תלוי בסוג התוכנית המשמשת – וכל התוכניות שלהם משתמשות באחסון SSD. FatCow משתמשת באחסון SSD בתוכנית WordPress Essentials שלה.

בדיקת אתר InMotion הביאה לזמן טעינה של 1.98 שניות, מהיר יותר מ- 73% מהאתרים שנבדקו עם Pingdom. בדיקה באתר מקוון המתארח ב- FatCow הביאה לזמן טעינה של 2.54 שניות, מהיר יותר מ- 62% מהאתרים שנבדקו.

מהימנות. ל- InMotion מרכזי נתונים בלוס אנג’לס, קליפורניה, והרנדון, וירג’יניה. מרכזי המידע מופעלים ומקוררים בעזרת יתירות וגיבוי דיזל, והם מנוטרים במקום לצורך אבטחה וכדי לפגוע בבעיות לפני שהם הופכים לבעייתיים. כדי לשפר עוד יותר את ביצועי האתר, יש לך אפשרות למרכזי נתונים בחוף המערבי או בחוף המזרחי בעת רכישת התוכנית שלך.

ל- FatCow שני מרכזי נתונים באזור בוסטון, מסצ’וסטס. במרכזי הנתונים יש פיקוח 24 שעות ביממה לצורך אבטחה וניהול, כמו גם היותם מיותרים במלואם. שרתי מרכז הנתונים משתמשים באשכולות NetApp והם מאוזנים בעומס כדי לשפר את המהירות והאמינות. הם מגבים את השרתים שלהם מדי יום.

חוות דעת על אירוח InMotion וביצועי FatCow

ל- InMotion Hosting זמני תגובה וטעינה מהירים יותר מ- FatCow. היעדר ערבות לזמן הפנוי עבור FatCow עשוי להוות דאגה.

תכונות של InMotion Hosting ו- FatCow

השווה בין תכונות עיקריות

תכונות מפתח בהשוואה

פתק: חברות אירוח אתרים משתמשות באופן קבוע במונחים “בלתי מוגבלים” ו”לא מוגדרים “כאשר הם דנים בתכונות. עם זאת, התנאים לא מתכוונים למעשה למה שאתה חושב – הם מתייחסים למה שחברות אירוח “רואות שימוש סביר.”

רישום תחום. שני המארחים הם רשמי תחום. InMotion מציעה שנה אחת של רישום תחום בחינם לטווח הראשוני כשהמונח הוא 12 חודשים ומעלה, והיא מציעה העברה בחינם אם כבר יש לך דומיין. FatCow מציע גם רישום תחום בחינם למשך שנה, והעברת דומיין בחינם אם אתה רשום במקום אחר ורוצה להעביר אותו ל- FatCow.

בונה אתרי אינטרנט. InMotion מספקת את BoldGrid, בונה אתרים קל לשימוש, הכולל תכונות מבוססות וורדפרס, ללא עלות. FatCow מספקת את הגרירה והשחרור של Weebly Basic ללא עלות (אם כי היא מוגבלת ל -5 או 6 דפי אינטרנט). שדרוג ל- Weebly Premium זמין בתשלום נוסף.

מאגרי מידע. בהתאם לתוכנית שנבחרה, InMotion מספקת בין 2 למספר בלתי מוגבל של מסדי נתונים MySQL. InMotion תומך גם ב- PostgreSQL. FatCow מציע מסדי נתונים ללא הגבלה של MySQL.

חשבונות אימייל. InMotion ו- FatCow מספקים שניהם חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים והעברת דוא”ל.

אירוח וורדפרס. גם InMotion וגם FatCow מציעים תוכניות וורדפרס מנוהלות. תוכניות וורדפרס מנוהלות בדרך כלל עולות יותר מתוכנית משותפת רגילה – אם כי תמחור של InMotion זהה. היתרון של אירוח וורדפרס מנוהל הוא שעדכון וורדפרס והתוספים ויצירת גיבויים יומיומיים נעשים בשבילך, ומאפשרים לך להתמקד בתוכן האתר שלך..

ל- InMotion שלוש תוכניות. השקה, מוגבלת לשני אתרים ו -2 מסדי נתונים; כוח, עם 50 מסדי נתונים ומגבלת 6 אתרים; ו- Pro, עם אתרי אינטרנט ומסדי נתונים ללא הגבלה. כל התוכניות מבוססות SSD וכוללות אחסון בלתי מוגבל ורוחב פס בלתי מוגבל. WordPress מותקן מראש בעת הצ’ק-אאוט בעת רכישת האירוח. BoldGrid כלול בתוכניות. InMotion מציעה כמה מהמחירים הטובים ביותר לעומת תכונות לאירוח וורדפרס מנוהל בתעשייה.

FatCow מציעה את תכניות הוורדפרס המנוהלות באמצעות EIG – Starter ו- Essential. לשניהם אחסון בלתי מוגבל, מספר אתרים בלתי מוגבל ורוחב פס בלתי מוגבל. ההבדלים העיקריים הם שאחסון חיוני הוא SSD (Starter’s אינו), ו- Essential כללה את האבטחה.

פיתרון מסחר אלקטרוני. הן InMotion והן FatCow מספקים עגלות קניות בחינם עם קוד פתוח דרך לוח הבקרה שלהם, כמו מג’נטו, ZenCart, PrestaShop ואחרים. InMotion תתקין מראש את PrestaShop בזמן הצ’ק-אאוט, והיא מספקת גם שירותי עיצוב אתרים. ShopSite Basic, תוכנת חנות מסחרית, זמינה בחינם מ- FatCow. גרסאות מתקדמות יותר של ShopSite זמינות בתשלום חודשי נוסף. החיסרון הוא שהחנות לא מועברת בקלות למקום אחר, אם תחליט להחליף מארחים. לבונה האתר של InMotion, המבוסס על וורדפרס, מובנות בתוכו אפשרויות מסחר אלקטרוני.

גיבויים. InMotion מבצע גיבויים של אתרים כל יום עד יומיים, בחינם. שחזור גיבוי הוא גם בחינם. FatCow מבצע גיבוי יומי של שרתים. תמורת תשלום חודשי נוסף, הם מציעים גיבויים ושחזור אתרים, שעושה גיבויים אוטומטיים, ומאפשר שחזור ברמת הקובץ.

אבטחת אירוח. InMotion סורק ופועל באופן יזום נגד איומי DDoS. הוא משתמש בדוא”ל בטוח של דואר זבל עם IMAP לצורך אימיילים מאובטחים. FatCow מספק גם סינון דואר זבל בדוא”ל.

הן InMotion והן FatCow מספקים SSL משותף בחינם לתוכניות שלהם, וניתן לרכוש SSLs פרטיים.

InMotion ו- FatCow מבוססים על Linux על כל התוכניות שלהם.

לוח בקרה. InMotion משתמש ב- cPanel הסטנדרטי בתעשייה. FatCow משתמש vDeck החדש יחסית, שהוא חזק, אבל זה יכול להקשות על העברת האתר שלך אם אתה מחליף מארחים בהמשך..

ירוק. InMotion מוקדש להיות ירוק. ל- InMotion היה מרכז הנתונים הירוק הראשון, עם מרכזו בלוס אנג’לס. באמצעות טכנולוגיית אוויר חיצונית לקירור, היא מקצצת את עלויות הקירור ב -70% ומורידה את טביעת הרגל הפחמית שלה בכ -2000 טון בשנה. FatCow משתמשת בכוח רוח כדי להשיג 100% מהעוצמה שלה והיא מספקת תגים להצבה באתר שלך אם ברצונך לפרסם להיות ירוק.

תוספות. ל- InMotion זיכויים בשווי 250 דולר ל- Google Adwords ו- Bing; ל- FatCow יש אשראי של 100 דולר לכל אחד. InMotion תתקין מראש את ג’ומלה ביציאה, אם תתבקש. FatCow מציע אחסון בענן של 1GB בחינם.

חוות דעת על אירוח InMotion ותכונות מפתח של FatCow

שתי חברות האירוח מספקות שפע של תכונות במחירי אירוח תקציביים. אם יש יתרון, זה יכול להיות עם InMotion לשימוש ב- cPanel, להציע תמיכה ב- PostgreSQL, ולקבל את בונה אתרים טוב יותר בחינם..

השווה בין תוכניות אירוח אתרים ותמחור של InMotion Hosting ו- FatCow

תכניות אירוח & תמחור

תוכניות תמחור בהשוואה

פתק: למרות שקיימת איחוד מסוים של חברות אירוח אתרים על ידי קבוצות כמו EIG, התמחור עדיין תחרותי מאוד. מחירי הפרומו מפחיתים את התמחור הרגיל בכ- 80%, אם כי בדרך כלל הם טובים רק לטווח השירות הראשון – כך שנרשמת לטווח הארוך מביאה לחיסכון גבוה יותר. אפילו ללא פרומואים, תנאי שירות ארוכים יותר שווים להפסקת התמחור.

אירוח InMotion. InMotion מציעה שלוש תוכניות משותפות – השקה המאפשרת שני אתרים, שני מסדי נתונים, ומחירם עומד על 5.99 דולר לחודש; כוח המאפשר עד שישה אתרים, 50 מסדי נתונים, והוא 7.99 $ לחודש .; ו- Pro, שמאפשרת אתרים ללא הגבלה ומסדי נתונים בלתי מוגבלים, ומחירם עומד על $ 13.99 לחודש. כל התוכניות מגיעות עם שנת רישום תחום בחינם בתוכנית שנתית, גיבוי נתונים בחינם ולכולם אחסון SSD בלתי מוגבל ורוחב פס בלתי מוגבל. תמיכה פרימיום מגיעה עם תוכנית ה- Pro. Power ו- Pro מוכנים לסחר אלקטרוני.

פרה שמנה. FatCow היא אחת מחברות אירוח אתרים הפועלות מתוך אמונה שפשוט יותר טוב. הם מציעים תוכנית משותפת אחת תמורת 49 דולר לשנה (אם כי תמחור חידוש כמעט פי שלושה). זה מגיע עם רישום תחום בחינם למשך שנה. הוא כולל רוחב פס בלתי מוגבל, דוא”ל, מסדי נתונים של MySQL ואחסון.

גם InMotion וגם FatCow מציעים אירוח וורדפרס מנוהל. InMotion מציעה שלוש תוכניות, עם אותן תכונות שנמצאות בתכניות המשותפות שלה. ההשקה היא 5.99 $, ההספק הוא 7.99 $, וה- Pro הוא 13.99 $ (זהה לתמחור כמו לתוכניות משותפות רגילות). שלושתם מוכנים לסחר אלקטרוני וורדפרס מותקנת מראש. FatCow מציע שתי תוכניות, שתיהן עם אחסון בלתי מוגבל ורוחב פס. המתחיל הוא 3.75 $ לחודש, ו- Essentials הוא $ 6.95 לחודש – כאשר ההבדל העיקרי הוא מהירות (Essentials מבוססי SSD) ותכונות האבטחה טובות יותר לתוכנית Essentials.

InMotion ו- FatCow מציעים שתיהן שלוש תוכניות VPN. התמחור של InMotion ו- FatCow קרוב מאוד, אם כי מפרטי השרת של InMotion מעט טובים יותר – למעט העובדה כי InMotion מגביל את מספר האתרים לתכנית (הרמה העליונה מאפשרת 3), ואילו FatCow מאפשר תחומים ללא הגבלה.

InMotion מציעה שש תוכניות שרת ייעודיות. לשלושת הרמות הראשונות של מה שהם מכנים שרתי Class Class יש אחסון RAM מרשים ו- SSD, אך הם מגיעים במחיר גבוה בהרבה – 419.99 $ עד 589.99 $ לחודש. הם מנוהלים ומגיעים עם תמיכה בפרמייר. שלוש תוכניות השרת הייעודיות הרגילות ב- InMotion דומות מאוד בתכונות לשלוש התוכניות המוצעות על ידי FatCow, אם כי במחיר גבוה יותר. הבדל נוסף הוא ששוב, InMotion מגביל את הדומיינים (הרובד העליון מאפשר 15 IPs), בעוד FatCow מאפשר מספר בלתי מוגבל בכל שלושת הרמות הייעודיות.

InMotion מציעה 250 $ זיכויים שיווקיים, ו- FatCow מציעה 200 דולר. שניהם מוכרים שמות דומיינים ומציעים שנה בחינם לרישום דומיין.

InMotion ו- FatCow מציעים מדיניות החזר כספי. InMotion מציעה אחריות של 30 יום לשרתים ייעודיים ולתכניות חודשיות. עבור כל התוכניות האחרות, האחריות היא 90 יום. ל- FatCow יש ערבות לתקופת 30 יום בתעשייה (אם נרכשת באמצעות כרטיס אשראי). אם ברשותך רישום תחום בחינם ב- FatCow או InMotion, הם ימנעו דמי רישום תחום מכל החזר כספי, אך תוכל לשמור את שם הדומיין..

חוות דעת על תמחור תוכניות אירוח

ל- FatCow יש יתרון קל בתמחור, בעוד של- InMotion יש ערבות טובה יותר להחזר הכסף ותשתית מעט טובה יותר. אם אתה זקוק לשרת ייעודי, לשרתי InMotion יש מפרט מרשים לתכניות הייעודיות המסחריות שלו – אך הם מגיעים למחיר פרמיום. FatCow מקל על בחירת תוכנית ותכונות “הכל בלתי מוגבל” שלה הופכות אותה לבחירה טובה למתחילים או לאתר העסקים הקטנים. InMotion מיועדת לעסקים קטנים עד בינוניים – התוכניות המשותפות שלהם מופיעות תחת אירוח אתרים עסקי באתר האינטרנט שלהם.

כמה קל להשתמש ב- InMotion Hosting וב- FatCow

קלות שימוש

כמה קלות להשתמש בממשק

לוח בקרה. InMotion משתמש ב- cPanel, שהוא התקן בתעשייה, והממשק מבוסס האייקונים שלו מכיל את רוב התכונות הדרושות לניהול האתר שלך. FatCow משתמש ב- vDeck החדש יותר, שבגרסה 4 מציע תכונות הדומות ל- cPanel, אך ייקח קצת שימוש אם הייתם מגיעים ממארח ​​cPanel..

מתקין בלחיצה אחת. InMotion מספק התקנת אפליקציה בלחיצה אחת למאות אפליקציות באמצעות Softaculous. FatCow מספק התקנה בלחיצה אחת של מספר אפליקציות דרך שוק MOJO. ל- FatCow התקנה בלחיצה אחת של וורדפרס – המותקנת מראש ב- InMotion Hosting.

ניווט באתר. אתה רוצה שאתר נקי וקל להתמצא בו כדי למצוא את המידע שאתה צריך כדי לבחור תוכנית. לשני האתרים של חברות אירוח אלה יש תרשימי השוואה נוחים להשוואת רמות בתוכניות שלהם. ל- FatCow יש, באופן מפתיע, נושא שקשור לפרה, שהוא גימיק חמוד – אך המידע מוצג בבירור וקל למצוא אותו.

חוות דעת על קלות השימוש

הן קלות לשימוש ב- InMotion והן ב- FatCow, אך קצה קל עשוי לעבור ל- InMotion לשימוש ב- cPanel הרגיל בתעשייה. ה- vDeck של FatCow אינו קל להעברה אם אי פעם להחליף מארחים.

תמיכה ב- InMotion Hosting ו- FatCow

תמיכה טכנית ולקוחות

תמיכת משתמשים בהשוואה

InMotion מקפיד להדגיש את התמיכה האמריקאית שלה כמובילה בדירוג. ל- FatCow יש את “השבועה היפרקרטית”, אשר מתחייבת לתמיכה באיכות גבוהה. נכתב כי אם הם לא מצליחים בהבטחותיהם, תקבל חודש אירוח חינם. גם לקוחות InMotion וגם FatCow מדווחים כי אנשי תמיכה נחשבים ידידותיים וידע.

הן InMotion והן FatCow מקיימים שיחות טלפון, אימייל וצ’אט חי 24/7. לשניהם בסיס ידע מורחב שיכול לענות על כל שאלה שעשויה להיות לך. ל- Inmotion יש בלוג ופורום. ל- FatCow יש גם בלוג, אם כי לא נראה שהוא עודכן מאז אוקטובר 2015. InMotion Hosting כולל ערוץ YouTube, וניתן ליצור איתו קשר דרך לינקדאין, טוויטר, סקייפ ופייסבוק. ל- FatCow יש מדריך קהילתי המפרט את כל האתרים המתארחים ב- FatCow לפי ז’אנר.

חוות דעת על תמיכת משתמשים

כשאתה זקוק לתמיכה, אתה רוצה שתוכל להשיג אותה מייד. הן InMotion והן FatCow מקלים על ידי מתן מספר שיטות ליצירת קשר. בעוד שלקוחות FatCow מעניקים דירוג גבוה של שירות הלקוחות, InMotion מתרכזת בתמיכה כחלק מרכזי מהשירותים שלהם – ועקביות דירוג לקוחות באופן עקבי מגבים את זה. ל- InMotion יש גם יתרון עם הנוכחות הגדולה יותר במדיה החברתית.

ביקורות משתמשים של InMotion Hosting ו- FatCow

ביקורות משתמשים

ביקורות משתמשים בהשוואה

פתק: לכל חברת אירוח אתרים יש naysayers ומקדמים שלה, לכן אסור לך להשתמש בביקורת כגורם המכריע לבחירת מארח אתרים. אבל, כשמשהו עולה כל העת בביקורות לקוחות, עליך לקחת זאת בחשבון. רק זכרו שביקורות פורסמות בדרך כלל על ידי אנשים מלאי תשוקה – כך שרוב הביקורות הן שליליות מאוד או חיוביות מאוד.

ביקורות שליליות על אירוח InMotion ו- FatCow

בתנועה. לקוחות InMotion אינם מרוצים מההנפקה המכרזת, ודרך הטיפול הבלתי שקוף מתבצע שימוש מופרז בתוכניות משותפות.

פרה שמנה. משתמשי FatCow מתלוננים גם על הטיפול הבלתי שקוף בשימוש מופרז. זכור, “בלתי מוגבלת” אינה מוגבלת.

ביקורות חיוביות עבור InMotion Hosting ו- FatCow

בתנועה. InMotion מדורגת באופן קבוע על ידי לקוחות ובודקים על תוכניות השירות והאירוח שלה – במיוחד אירוח הוורדפרס המנוהל שלה.

פרה שמנה. FatCow זוכה לביקורות חיוביות של לקוחות על השירות והפשטות של אירוח בתכנית חד-פעמית ועל תמחור הפרומו הנמוך שלה.

חוות דעת על ביקורות משתמשים

ל- InMotion Hosting ביקורות חיוביות יותר של לקוחות מרוב חברות אירוח אתרים אחרות, אך בסך הכל, InMotion ו- FatCow שניהם מסתדרים טוב בביקורות לקוחות..

מסקנה על השוואה בין InMotion Hosting ו- FatCow

איזה אירוח הוא המתאים ביותר עבורך?

בחירת הפלטפורמה הטובה ביותר

ניתן למצוא יתרונות וחסרונות הן עבור InMotion והן עבור FatCow.

הסיבות לבחור FatCow על פני InMotion Hosting:

 • מחירים נמוכים יותר לתקופת השירות הראשונה
 • פשטות של תוכנית אחת
 • תכונות נוספות “בלתי מוגבלות”

הסיבות לבחור ב- InMotion Hosting על פני FatCow:

 • בבעלות עובדים, לא תחת מטריית EIG
 • אחסון SSD בכל התוכניות
 • ערבות כספית ארוכה יותר
 • וורדפרס מותקנת מראש

FatCow מציע את הפשטות רק תוכנית משותפת אחת, שהופכת את הבחירה לקלה ככל שהיא מתקבלת. אנשים ועסקים קטנים ימצאו רוחב פס ואחסון אחסון בלתי מוגבלים של FatCow. אם אתה מרגיש שאתה עשוי להעביר מארחים בעתיד, cPanel של InMotion יקל עליך לעבור לחברות רבות יותר מ- vDeck של FatCow, אם תחליט להעביר מארחים בהמשך. ל- InMotion תמחור טוב על אירוח הוורדפרס המנוהל שלה, ובונה האתר שלה, BoldGrid, מבוסס על וורדפרס, כך שאם אתה משתמש בוורדפרס, InMotion הוא בחירה מצוינת. עסקים קטנים עד בינוניים ימצאו את InMotion מתאים לצרכים שלהם. InMotion מציבה מגבלות על התוכניות הנמוכות יותר, כך שאם אתה בגודל בינוני או גדול יותר, ייתכן שתצטרך תוכנית שכבה עליונה, או לעבור ל- VPS או אירוח ייעודי. שתי חברות אירוח אלה מציעות המון תכונות במחירים משתלמים במיוחד.

אלה רק שתיים מבין חברות אירוח אתרים רבות בחוץ. אם לא אכפת לך לבזבז כמה דולרים נוספים עבור תכונות מהירות ופרמיה, ייתכן שתמצא את אתר SiteGround שווה לחקור.

יש לך שאלות לגבי אירוח InMotion או FatCow? מה היו החוויות שלך עם אירוח אתרים בכלל? השאירו את התגובות שלכם והודיעו לנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map