אירוח InMotion לעומת אירוח A2: באיזה מארח אינטרנט עליכם להשתמש?

בחירת ספק שירותי אירוח אתרים אולי אינה החלק הזוהר ביותר בבניית אתר, אך זה כנראה החשוב ביותר. אמנם אתה יכול לעצב את האתר שלך כך שייראה נהדר ולהרשים את כולם, אך ללא מארח אתרים אמין אף אחד לא יוכל לראות אותו.


בחירת ספק האירוח הנכון דורשת מחקר, וכאן אנו נכנסים. הנה השוואה בין שני שירותי אירוח מובילים: InMotion ו- A2 Hosting.

בדקנו מה יש לכל ספק להציע ומה הלקוחות חושבים על השירותים שלהם, ומאגד את התוצאות כאן בשבילכם.

InMotion, שהושק בשנת 2001, זכה למוניטין יציב כספק אירוח אתרים איכותי לעסקים שרוצים להיות נוכחים באינטרנט. מוניטין זה משתקף בדירוג ה- A + של InMotion של הלשכה לעסקים טובים יותר ורישום שלו כספק אחסון CNET מוסמך.

אירוח A2 נמצא בעסקים מאז 2003 ובסיסה באן ארבור, מישיגן. החברה זכתה בפרסים רבים, כולל כמה בשנים 2015 ו -2016 מארגונים מקוונים ודירוג A מהלשכה לעסקים טובים יותר.

השווה את הביצועים של InMotion ו- A2 Hosting

Contents

זמן עבודה ואמינות

צג זמן עבודה

זמן עבודה. זמן עבודה ואמינות בדרך כלל לא מתבוננים עד שהאתר שלך אינו זמין. InMotion ו- A2 Hosting מציעים שניהם ערבויות למשך זמן ההפעלה הסטנדרטי של 99.9%, ושניהם מצליחים בעקביות על פי חברות ניטור עצמאיות. InMotion משתמש בכלי ייחודי של ניהול מערכות ניהול כדי לעקוב אחר השרתים שלהם אך אינו מפרסם את התוצאות.

ביצועים. שניהם A2 Hosting וגם InMotion משתמשים בשרתי Solid State Drive המגדילים את מהירות העיבוד וזמינים בכל תוכניות האירוח שלהם. בנוסף, ל- InMotion טכנולוגיות בשם Max Speed ​​Zones הבוחרות את מרכז הנתונים הקרוב ביותר לאתר שלך וניתוב חכם המסייע לזמן הטעינה של האתר שלך..

כל שלושת התוכניות של A2 Hosting מופעלות על ידי שרתי Solid Speed ​​Drive Boost של Solid State, אשר מבצעים פי 20 יותר מהר משרתים רגילים. SSDs של חברות מסוימות משמשים רק לאחסון כמות מוגבלת של נתוני האתר שלך; עם A2 אירוח כל עיבוד האתר שלך מתבצע בשרתים מהירים אלה. A2 Hosting מפרסמת גם את סטטיסטיקות המהפך והמהירות שלה שנמצאים תחת פיקוח על ידי חברת צד ג ‘.

מהימנות. מרכזי נתונים מרובים מוסיפים לאמינות השירותים של ספק שירותי אירוח אתרים. מרכזי הנתונים של InMotion נמצאים בחוף המזרחי והמערבי של ארצות הברית והחברה מתכננת להקים מרכזים באירופה, אסיה ודרום אמריקה..

מרכזי הנתונים של A2 Hosting כבר נמצאים ברחבי העולם, עם שבעה שרתים בוושינגטון הבירה ובקליפורניה בארצות הברית, אחד באוסטרליה ואחד בגרמניה. אמצעים נוספים להבטחת אמינות שננקטו על ידי שתי החברות כוללים כוח מיותר וקירור וניטור באתר.

חוות דעת על ביצועי InMotion ו- A2 אירוח

ל- InMotion ו- A2 Hosting יש זמן אמין ואמינות מעולה, אך InMotion מקדימה את היותם מעט יותר מהירים.

תכונות של InMotion ו- A2 Hosting

השווה בין תכונות עיקריות

תכונות מפתח בהשוואה

פתק: בטווח התכונות ההבדלים העיקריים מתרחשים לעתים קרובות. קל יותר לקבל החלטה אם אתה יודע מה אתה צריך כדי להבטיח שהאתר שלך יפעל בהצלחה.

הן A2 Hosting והן InMotion הן חברות בעלות מודעות לסביבה. מאז 2007 A2 Hosting היה נייטרלי פחמן, מעודד את הצוות שלו לבצע טלקומטק, למחזר שרתים ישנים, לשתול עצים ולהקטין את האשפה. מרכז הטכנולוגיה הירוקה הראשון של InMotion מבוסס בקליפורניה ויש לו מערכת קירור מתקדמת.

רישום תחום. רישום וניהול שמות דומיין זהים הן לאירוח A2 והן ל- InMotion. שתי החברות ימכרו לכם שם תחום ויאפשרו לכם להעביר שם שכבר יש לכם. עם זאת, רק InMotion מעניק לך שם דומיין בחינם למשך שנה כשאתה נרשם לחוזה אירוח שנתי, או ארוך יותר, לאירוח..

בונה אתרי אינטרנט. RVSiteBuilder של A2 Hosting הוא בחינם עם כל תוכניות האירוח שלו ומאפשר לך לבנות אתר מועיל. בונה אתרים בחינם של InMotion מציע תכונות נוספות, כולל כמה מתקדמות כגון רישום משתמשים באתר שלך. עם זאת, המראה של העמודים המוגמרים לא יהיה מושך במיוחד.

מאגרי מידע. גם InMotion וגם A2 Hosting מציעים מסדי נתונים של SQL עם כל התוכניות שלהם. ל- InMotion מסדי נתונים של MySQL ללא הגבלה עבור התוכנית העליונה שלה, ה- Pro, בעוד A2 Hosting מגביל את מספר מסדי הנתונים רק בגלל התוכנית הנמוכה ביותר שלה..

אירוח וורדפרס. גם אירוח A2 וגם InMotion מספקים אירוח נהדר מנוהל בוורדפרס.

ל- A2 Hosting יש תוסף וורדפרס בשם A2 Optimised שמאיץ את דפי הוורדפרס שלך פי 6 ממהירות העיבוד הרגילה. זה גם מספק אבטחה מעל ומעבר לאתרי וורדפרס שלך.

אירוח הוורדפרס המנוהל של InMotion זוכה בפרס ה- AWA’s Member Choice עבור שירות זה. יש לך אפשרות להתקין מראש את WordPress בקופה עם כל תוכניות האירוח הרגילות של InMotion; בנוסף, הם מספקים BoldGrid כדי לעזור לך לבנות במהירות את אתר WordPress שלך.

פיתרון מסחר אלקטרוני. אירוח A2 ו- InMotion ניגשים לסחר אלקטרוני אחר.

ל- A2 Hosting אין פיתרון מסחר אלקטרוני משלה, אך היא מציעה שותפויות באמצעות הגדרות לחיצה אחת עם שירותי eCommerce פופולריים במיוחד, כולל מג’נטו, OpenCart, PrestaShop ו- AbanteCart. עם זאת, עליכם לחבר את החלקים בעצמכם.

InMotion מגיע עם המון תכונות מסחר אלקטרוני משולבות. אתה יכול לשלב eStore באתר שלך באמצעות בונה האינטרנט Premium ויכול להוריד PrestaShop או OpenCart כעגלת קניות. שדרוג החנות שלך עוד יותר, או שימוש באפשרות תשלום אחרת, דורש תוספים.

גיבויים. למרות שזה נהדר שחלק מחברות אירוח אתרים מספקות עבורך גיבויים, אל תסמוך על אלה – בצע גיבויים משלך על פי לוח זמנים קבוע. חברות אירוח מסוימות אף מייעצות לכך!

עם זאת, גם InMotion וגם A2 Hosting מספקים כמה שירותי גיבוי עבורך.

עם InMotion אתה מקבל עותקי גיבוי אוטומטיים עבור חשבונות שהם פחות מ- 10 ג’יגה-בייט, והשירות הוא בחינם.

A2 Hosting מספקת Server Rewind, תוכנית לשחזור קבצים בחינם עם שתי התוכניות המובילות שלה. Server Rewind מעת לעת מצלם תמונות של האתר שלך, אך לא את מסדי הנתונים שלך, ותוכל לגשת אליהם דרך לוח הבקרה שלך..

אבטחת אירוח. שני ספקי אירוח אתרים מתייחסים ברצינות רבה לאבטחה.

ניתן להשיג אבטחה מעולה ב- InMotion, תמורת תשלום חודשי שונה. תוכנת הגנה מפני דואר זבל McAfee ותוכנת הגנה מפני וירוסים מגנים על חשבונות הדואר האלקטרוני שלך, ותעודת SSL דואגת לכל מידע רגיש שהוזן באתר שלך. למשתמשי וורדפרס יש את התוסף Sucuri Security בחינם לשמירת האתרים שלהם.

אירוח A2 מספק אבטחה תמידית בחינם עם כל תוכניות האירוח שלה. ההגנה כוללת ניטור אבטחה 24/7/365, סריקת וירוסים, חומת אש כפולה והגנות שרת אחרות. חשוב לציין כי HackScan, הגנה חופשית החוסמת פריצות לפני שהם פוגעים באתרי הלקוח שלהם. ניתן לרכוש תעודות SSL.

לוח בקרה. שני שירותי אירוח אתרים משתמשים ב- cPanel כדי לתמוך במשתמשי Linux שלהם, אך כל פאנל נראה ועובד אחרת. גרסת A2 היא ה- cPanel הרגיל, וניווט קל יהיה לאסוף אותם למי שכבר מכיר אותה. InMotion מספקת ל- cPanel 11 את חבילת Business Class שלה, ולגרסה זו אין נושאים או מיתוג מותאם אישית בממשק..

דעה בנושא תכונות עיקריות של InMotion ו- A2 אירוח

InMotion Hosting ו- A2 Hosting שניהם מציעים תכונות מצוינות, עם הרבה תכונות משותפות. ל- InMotion Hosting יש את הקצה עם תחום חופשי ותכונות המסחר האלקטרוני שלו; עם זאת, אם האבטחה היא חשש גדול, עבור אל A2 Hosting.

השווה בין תוכניות אירוח אתרים ותמחור של InMotion ו- A2 Hosting

תכניות אירוח & תמחור

תוכניות תמחור בהשוואה

פתק: ספקי שירותי אירוח אתרים נשארים תחרותיים, ולכן התמחור אינו בדרך כלל הגורם המכריע בבחירת מארח אתרים. מה שחשוב זה מה שיש לכל אחת מהתוכניות להציע, ומה עולה העלות של התוכנית לאחר שתם תקופת הפרומו..

בתנועה. ל- InMotion שלוש תוכניות אירוח אתרים בלינוקס, כולן כוללות שרתי SSD בחינם, שטח דיסק בלתי מוגבל והעברות חודשיות, דומיין בחינם, גיבוי נתונים בחינם והיכולת לבחור באיזה מרכז נתונים האתר שלך מתארח..

תוכנית ההשקה היא תוכנית המתנע עם שני אתרים ועולה 5.99 דולר לחודש עם חוזה לשנתיים. תוכנית ה- Power מומלצת לעסקים קטנים ועולה 7.99 דולר לחודש; אתה יכול להכיל עד 6 אתרים והוא מוכן למסחר אלקטרוני. התוכנית העליונה למפתחים ועסקים צומחים היא תוכנית ה- Pro. תמורת 13.99 $ לחודש, תקבל מספר בלתי מוגבל של אתרים ותמיכה ברמת Pro.

InMotion מציעה אירוח VPS מבוסס לינוקס עם בחירה של 3 תוכניות החל במחיר של 30 $ לחודש עד 75 $, והכל על שרתי SSD. כל התוכניות מגיעות עם דומיין בחינם.

A2 אירוח. ל- A2 Hosting יש גם שלוש תכניות אירוח, הדומות להתחלה, תוכנית Lite עולה 3.92 דולר לחודש (חוזה 36 חודשים) עם חמישה מסדי נתונים ו -25 כתובות דוא”ל. התוכנית של סוויפט במחיר של 4.90 דולר לחודש כוללת אתרי אינטרנט, מסדי נתונים וכתובות דוא”ל ללא הגבלה. מהירות טורבו, פי 20 מהר מהרגיל, היא סימן ההיכר של תוכנית הטורבו במחיר של 9.31 דולר לחודש, שמגיע גם עם מאיץ האתר A2. כל התוכניות כוללות אחסון בלתי מוגבל ואבטחה תמידית.

עם A2 Hosting, יש לך אפשרות לבחור אירוח VPS של Linux מנוהל ובלתי מנוהל, עם תוכנית אחת בלבד לכל אחד. אירוח לא מנוהל מיועד למפתח המנוסה ועולה 5 דולר לחודש; אירוח מנוהל הוא 33 דולר לחודש. אירוח VPS בענן הוא גם אפשרות. אירוח אתרים ייעודי, מנוהל וגם לא מנוהל, זמין גם הוא.

ערבות להחזר כספי. לשני InMotion וגם A2 Hosting יש מדיניות להחזר הכסף. ל- InMotion ערבות מרשימה של 90 יום ללא הכספים ללא תנאי. אתה מקבל את כל הכסף שלך בחזרה – אין כאן החזרים חלקיים. מדיניות ההחזר הכספי ב- A2 Hosting אינה כל כך ליברלית. יש לך רק 30 יום לבקש החזר מלא; לאחר תקופה זו תקבל סכום מדורגת בחזרה.

כמה קל להשתמש ב- InMotion ו- A2 Hosting

קלות שימוש

כמה קלות להשתמש בממשק

לוח בקרה. לוח הבקרה של A2 Hosting הוא ה- cPanel המקובל בתעשייה. הממשק הידידותי למשתמש מאפשר לך לגשת לכל התכונות הדרושות לך לניהול האתר שלך, והוא זוכה להערכה רבה בענף. למתחילים בעיצוב אתרים יהיה קל ללמוד את cPanel של InMotion ולהשתמש בו. סקריפט ההתקנה של Softaculous 1- לחץ נגיש דרך לוח הבקרה, יחד עם כל שאר השירותים והשירותים החיוניים.

מתקין בלחיצה אחת. ל- InMotion התקנה של לחיצה אחת על יותר מ- 310 אפליקציות בספריה שלה, אם כי אפליקציות גוגל לוקחות שלוש לחיצות להתקנה. אירוח A2 מציע גם הגדרת לחיצה אחת עבור אפליקציות פופולריות, כולל ערכות נושא ותוספי וורדפרס, כמו גם עבור פתרונות eCommerce איתם הוא הצטרף..

ניווט באתר. קל מאוד למצוא מידע באתר האירוח A2. בפרט, השוואה בין כל התכונות של כל התוכניות זמינה בבירור ובניקיון בשולחן בעמוד אחד. אתר InMotion מציג בבירור את כל המידע הדרוש; התוכניות ומבנה התמחור וטבלת ההשוואה של התכונות של כל אחת מהן נמצאת שם בדף הבית המארח באינטרנט.

חוות דעת על קלות השימוש

אתרי האינטרנט של שני שירותי אירוח אתרים אלה מקלים מאוד על הבנת ורכישת תוכניות האירוח שלהם. InMotion מנצחת בגלל 300 האפליקציות שלה.

תמיכה ב- InMotion ו- A2 Hosting

תמיכה טכנית ולקוחות

תמיכת משתמשים בהשוואה

אפילו בוני אתרים מנוסים לפעמים נאלצים ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות, כך שזה עוזר כאשר צוות התמיכה זמין במהירות ובקלות ויודע את הדברים שלהם.

InMotion מצטיינת בתמיכת לקוחות, על פי לקוחותיה. כל צוותי התמיכה מבוססים בארצות הברית ובעלי ניסיון של ארבע שנים לפחות כצוות טיפוח לקוחות.

נגיעה נחמדה היא שאחרי שנרשמים לאירוח אתרים, מתקבלת שיחת טלפון ממומחה חשבון חדש העוזר בכל שאלה שיש לכם בנושא חבילות ותמחור. תוכל להגיע לצוות התמיכה בלקוחות של InMotion באמצעות דואר אלקטרוני, טלפון או צ’אט חי.

כל צוות הגורו Crew של A2 Hosting מבוסס על ארה”ב הם מומחים או מפתחים עצמם. צוות הגורו זמין 24/7/365 בטלפון, בדוא”ל, בהגשת כרטיס או בצ’אט חי. אם ברצונך לקבל תגובה מהירה יותר לכרטיסי התמיכה שלך, בחר בתמיכה בעדיפות בתשלום חודשי. חברת A2 Hosting קיבלה דירוג של A + מהלשכה לעסקים טובים יותר בינואר 2015.

חוות דעת על תמיכת משתמשים

גם A2 Hosting וגם InMotion מספקים שירות לקוחות מעולה, שמקבל ביקורות טובות בהרבה מרבים ממתחרותיהם.

ביקורות משתמשים של InMotion ו- A2 Hosting

ביקורות משתמשים

ביקורות משתמשים בהשוואה

פתק: ביקורות לקוחות מודיעות על הסיפור הפנימי על שירותי אירוח אתרים, הן הטובים והרעים. אנשים בדרך כלל יותר קוליים בבעיות שיש להם מאשר בתכונות העובדות עבורם, אך נלקחים יחד; ביקורות אלו מציגות כיצד להשתמש בשירותי אירוח אלה.

ביקורות שליליות עבור InMotion ו- A2 Hosting

בתנועה. אין הרבה שליליות בנושא InMotion. הלקוחות אינם מרוצים מדי מהתבניות המיושנות של בונה האתר. חלק מהמשתמשים משמיעים דאגות בנוגע למספר המצומצם של אתרי אינטרנט ומסדי נתונים שהם יכולים לארח ב- InMotion.

A2 אירוח. התלונות על A2 Hosting מרכזות על היעדר תמיכה טלפונית בחינם מחוץ לארצות הברית והקשיים להגיע לתמיכה בחיוב כאשר אנשים רוצים לבטל את החוזים שלהם.

ביקורות חיוביות עבור InMotion ו- A2 Hosting

בתנועה. לקוחות משבחים את InMotion על שירות הלקוחות המעולה, קלות השימוש וגיבוי הנתונים בחינם. המהירות המהירה של העיבוד שלה, בגלל שרתי ה- SSD, היא גם להיט.

A2 אירוח. ללא עוררין, A2 Hosting זוכה לביקורות נלהבות על תמיכת הלקוחות שלה, הן בידידות והן בידע של צוות התמיכה שלה. אנשים גם אוהבים את מהירות שרתי ה- SSD ואת התמחור הברור והפשוט של התוכניות.

חוות דעת על ביקורות משתמשים

ישנן הרבה חיוביות ומעט שליליות עבור שתי החברות, אך הלקוחות של כל אחת מהן בדרך כלל מאוד מרוצות מהשירותים שלהן. זה עניבה כאן.

מסקנה על השוואה בין InMotion ו- A2 Hosting

InMotion לעומת A2 אירוח: איזה מארח אתרים מתאים לכם ביותר?

בחירת הפלטפורמה הטובה ביותר

לשתי חברות האירוח הללו יתרונות וחסרונות.

הסיבות לבחור ב- InMotion על פני A2 אירוח:

 • גיבוי נתונים בחינם
 • ערבות 90 יום הכסף בחזרה
 • מהירות גבוהה
 • שטח דיסק בלתי מוגבל
 • מעל 300 אפליקציות

הסיבות לבחור אירוח A2 על פני InMotion

 • זמני טעינה מהירים של אתר
 • חבילת אבטחה נרחבת הינה בחינם לכל התוכניות
 • תכונת מאיץ וורדפרס לנוחות, מהירות ואבטחה
 • צוות התמיכה של צוות גורו
 • מרכזי נתונים באירופה ואסיה

זו שיחה קרובה, למעשה קשר בין InMotion ל- A2 Hosting.

אירוח A2 מתאים היטב למי שרק מתחיל את דרכו בעולם בניית האתרים ומצפה שזקוק לתמיכה מסוימת מחברת אירוח אתרים שלהם. בקצה השני של הסקאלה, תוכנית הטורבו עשויה לעניין את אלו שלמהירות האתר חשוב ביותר..

ל- InMotion תקופת ניסיון להחזר כספי גדולה, כך שתוכל לבדוק אותה. זו גם השיחה הטובה יותר עבור אלה הזקוקים לתכונות מסחר אלקטרוני וגם עבור חלק ממשתמשי WordPress.

אם אתם מחפשים משהו שלא תוכלו למצוא באמצעות InMotion ו- A2 Hosting, אולי HostGator היא התשובה. עבור בונה האתרים שלה, HostGator מעניק לך גישה לגרסה החינמית של כלי בניית האתרים Weebly הפופולרי והביקור ביותר. אתה יכול ליצור אתרים אטרקטיביים מאוד בקלות.

HostGator היא גם בחירה טובה אם אתה צופה שאתר האינטרנט שלך יצמח במהירות, מכיוון שהוא הציע מגוון מלא של VPS ותוכניות אירוח אתרים ייעודיות..

יש לך שאלות לגבי InMotion או A2 Hosting? האם הצלחת לבחור ביניהם, או שמא שירות אירוח אתרים אחר סיפק את מה שאתה צריך? השאירו את התגובות שלכם והודיעו לנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map