GoDaddy לעומת SiteGround: איזה מארח אינטרנט עליכם לבחור?

מציאת חברת אירוח אתרים המתאימה ביותר לצרכים שלך יכולה להיות מתסכלת. אחת הדרכים להקל היא לבצע השוואה בין אחד לאחד בין חברות אירוח. בואו נראה שני עסקים ידועי אירוח אתרים שנמצאים כל אחד מהם שנים רבות בעסקים, GoDaddy ו- SiteGround.


גם GoDaddy וגם SiteGround מציעים מגוון רחב של תכונות הפונות למנהלי אתרים. ל- GoDaddy כמעט 13 מיליון לקוחות, ו- SiteGround מארחת כמעט 500,000. גם GoDaddy וגם SiteGround מספקים אירוח משותף, אירוח וורדפרס מנוהל ו- VPS ותוכניות שרת ייעודיות. GoDaddy מציע אפשרויות לינוקס וחלונות לכל התוכניות, בעוד ש- SiteGround הוא לינוקס בלבד.

GoDaddy הוכרז בשנת 2012 כחברת Fortune 100 “החברה הטובה ביותר לעבוד עבורה.” GoDaddy ידוע גם בזכות מסעות הפרסום השנויים במחלוקת שלה – במיוחד במהלך סופרבול האחרון. SiteGround הוכר על ידי מגזינים וארגוני רשת וזכה במספר פרסים “הטובים ביותר”.

החל משנת 1997 כחברת ייעוץ בשם ג’ומקס טכנולוגיות, היא מיתגה מחדש כ- Go Daddy בשנת 1999. בשנת 2006 שולבו שני השמות, והמותג הפך ל- GoDaddy. GoDaddy נמצאת בבעלות קבוצת השקעות פרטית, אם כי המייסד, בוב פרסונס, נותר בעל המניות הגדול ביותר.

SiteGround הוקמה בשנת 2004 והיא חברה בבעלות פרטית עם המטה הראשי שלה בסופיה, בולגריה – למרות שכפי שתראה בהמשך הסקירה, יש לה נוכחות עולמית.

השווה את הביצועים של GoDaddy ו- SiteGround

Contents

זמן עבודה ואמינות

צג זמן עבודה

זמן עבודה. ענייני זמן עבודה. כאשר לא ניתן לצפות באתר שלך מכיוון ששרת במצב לא פעיל, אתה מאבד את הצופים.

GoDaddy מבטיח זמן פעולה של לפחות 99.9%. אם האתר נופל .1% או יותר מ- 99.9% בחודש אחד, תזוכה ב 5% מדמי האירוח של אותו חודש..

ל- SiteGround יש אחריות חזקה עוד יותר לזמן הפעולה של 99.9% לפחות. אם האתר נופל בין 99.9% ל 99%, תקבל חודש אירוח בחינם; עבור כל 1% מתחת ל 99%, אתה מקבל חודש נוסף בחינם.

ביצועים. GoDaddy משתמש במעבדי Core i7 בתוכניות המשותפות שלה, ו- Xeons ב- VPS ובתוכניות הייעודיות שלה. שרתי SiteGround משתנים מכיוון שהם פשוט לא יושבים על אותה טכנולוגיה במשך שנים. כאשר השיטות החדשות או הטכנולוגיה המהירות יותר יצליחו, SiteGround יעדכן את מרכזי הנתונים שלה – ולא רק למשתמשים חדשים. הם מבצעים שיפוץ מוחלט כשהם מתעדכנים. לעתים רחוקות יותר לשמוע על כך באירוח משותף הוא ש- SiteGround משתמש ב- Supercache לכל התוכניות שלהם, ולא רק אירוח וורדפרס מנוהל כמו רוב החברות..

בדיקת אתר שמתארח ב- GoDaddy הניבה זמן טעינה של 2.91 שניות, מהיר יותר מ- 56% מהאתרים שנבדקו עם Pingdom. בדיקה באתר SiteGround הביאה לזמן טעינה של 1.2 שניות, מהיר יותר מ- 87% מהאתרים שנבדקו.

מהימנות. GoDaddy הוא הבעלים של מרכז הנתונים המרכזי שלה בפניקס, אריזונה, ומשכיר שני מרכזים נוספים באריזונה במסה ובסקוטסדייל. ל- GoDaddy מרכזי נתונים אחרים בשיקגו, לוס אנג’לס ואשבורן, וירג’יניה. מרכז אירופי נמצא באמסטרדם, ומרכז אסייתי נמצא בסינגפור. מרכזי הנתונים מופעלים ומקוררים בעזרת יתירות וגיבויים דיזל.

ל- SiteGround יש גם מרכזי נתונים ברחבי העולם כדי לשרת טוב יותר את לקוחותיה הבינלאומיים. ישנם מרכזי נתונים בשיקגו, לונדון, אמסטרדם וסינגפור. מרכזי הנתונים מופעלים ומקוררים בעזרת יתירות וגיבויים דיזל. בשנת 2015 שודרגו השרתים המשותפים לשימוש במכלי לינוקס, המאגדת שרתים כדי להאיץ את הגישה ולספק אמינות רבה יותר, וכל התוכניות הועברו ל- SSD לאחסון כמו גם למסדי נתונים של MySQL..

חוות דעת על ביצועי GoDaddy ו- SiteGround

למרות שמובטח זמן הפעילות בשתיהן, מספר גדול של לקוחות GoDaddy מתלוננים על השבתה. ל- SiteGround יש אחריות להפעלת זמן טוב יותר והיא מהירה הרבה יותר בזמני עומס ותגובה בבדיקות שבוצעו. יש להם גם יתרון בטכנולוגיה בגלל ביצוע שיפוצים מוחלטים כאשר מפותחים שרתים טובים יותר.

תכונות של GoDaddy ו- SiteGround

השווה בין תכונות עיקריות

תכונות מפתח בהשוואה

פתק: פעמים רבות תוכלו לראות את המילה “בלתי מוגבלת” או “ללא מטר” בתוכנית אירוח. אתה צריך לזכור שלא אומר “כל מה שאתה יכול להשתמש בו”, אבל זה מה שחברת האירוח “רואה שימוש סביר.”

רישום תחום. בעוד ששני המארחים הם רשמי דומיינים, GoDaddy הוא הרשם הגדול בעולם עם למעלה מ- 60 מיליון דומיינים תחת ניהול. GoDaddy מציע שנה אחת של רישום תחום בחינם לטווח הראשוני כאשר המונח הוא 12 חודשים ומעלה. SiteGround מציע גם רישום תחום חינם לשנה.

בונה אתרי אינטרנט. ל- GoDaddy יש ממשק גרירה ושחרור עם בניית האתרים שלה, החל ממחיר מבצע של 1 דולר לחודש. SiteGround מספקת גם בונה אתרים לממשק גרירה ושחרור עם Weebly Basic ללא תשלום.

מאגרי מידע. בהתאם לתוכנית שנבחרה, GoDaddy מציעה בין 10 למסדי נתונים MySQL ללא הגבלה. ל- SiteGround מסדי נתונים בלתי מוגבלים על כל התוכניות שלה.

חשבונות אימייל. GoDaddy מציע 100 עד 1,000 חשבונות עם שטח אחסון של 100 MB עד 1 GB, תלוי בתוכנית שלך. SiteGround מספק חשבונות אימייל והעברת דוא”ל ללא הגבלה על כל התוכניות שלה.

אירוח וורדפרס. גם GoDaddy וגם SiteGround מציעים תוכניות וורדפרס מנוהלות. תוכניות וורדפרס מנוהלות בדרך כלל עולות יותר מתוכנית משותפת רגילה. עם זאת, הגיבויים והעדכונים נעשים עבורך, מה שמאפשר לך להתמקד בדבר החשוב – תוכן האתר שלך.

קדימה אבאל- GoDaddy יש ארבע תוכניות. הם בסיסיים, המוגבלים לאתר אחד, 25,000 מבקרים בחודש, ואחסון SSD של 10 GB. דלוקס עם אתר אחד, 100,000 מבקרים, ואחסון של 15 GB. אולטימטיבי עם שני אתרים, 400,000 מבקרים, ואחסון SSD של 30 ג’יגה-בייט; ומפתח עם עד 5 אתרים, 800,000 מבקרים, ואחסון SSD של 50 GB. כל התוכניות מגיעות עם דומיין בחינם בעת הזמנת טווח שנתי. שני הרמות העליונות מגיעים גם עם תעודת SSL בחינם לשנה, והתוכנית Ultimate כוללת SiteLock בחינם.

SiteGround.ל- SiteGround שלוש תוכניות; אתחול, המוגבל לאתר אחד ו -10 ג’יגה-בייט אחסון, GrowBig עם אחסון של 20 ג’יגה-בייט, ו- GoGeek עם 30 ג’יגה-בייט. התוכניות של GrowBig ו- GoGeek מספקות אתרים ללא הגבלה, SSL בחינם למשך שנה ומצב עדיפות בכרטיסי תמיכה. תוכנית GoGeek מוסיפה את Git ויש לה פחות משתמשים לשרת. שלוש התוכניות מגיעות עם דומיין בחינם, CDN בחינם, תמיכה ב- WordPerfect ותנועה ללא הגבלה. SiteGround אינו מגביל את מספר המבקרים. במקום זאת, השימוש במעבדים נמדד על ידי SiteGround, ומופיעות אזהרות מפני שימוש מופרז.

פיתרון מסחר אלקטרוני. גם GoDaddy וגם SiteGround מספקים עגלות קניות בחינם דרך מתקני ה- cPanel שלהם, כמו מגנטו, ZenCart, PrestaShop, ואחרים. תוספי WP eCommerce כגון WooCommerce זמינים משני המארחים עבור אתרי וורדפרס.

גיבויים. ל- GoDaddy יש תוכנית גיבוי ושחזור אתרים בתשלום חודשי עם התוכניות המשותפות שלה, וגיבויים יומיים בחינם ב- WordPress, VPS, ותוכניות ייעודיות. SiteGround עושה גיבויים יומיים שנשמרים 30 יום, וגם ממליץ למשתמשים לבצע גיבויים משלהם ולאחסן אותם מחוץ לאתר.

אבטחת אירוח. GoDaddy מבצע סריקות ופועל באופן יזום נגד איומי DDoS, והוא מספק את מה שהיא מכנה “CageFS.” CageFS מאפשר לך להגדיר הרשאות משתמש כדי להגביל את הגישה לתוכן. GoDaddy מספקת SpamAssasin, כמו גם BoxTrapper, לסינון אימיילים.

לצורך סינון דוא”ל, SiteGround מספק גם SpamAssasin. ל- SiteGround יש תוכנה מותאמת אישית שיכולה לבודד חשבונות שיש להם בעיות. זה שומר על האתר שלך מוגן, גם אם האתר הלא נכון נמצא באותו שרת משותף. SiteGround עוקב גם אחר שרתים בזמן אמת והתוכנה שלה יכולה להגיב אוטומטית לרוב הנושאים ללא התערבות אנושית.

GoDaddy מספקת SSL משותף בחינם לתוכניות שלה, כאשר הרמות העליונות מקבלות חינם SSL פרטי. כל התוכניות מלבד התוכניות הנמוכות ביותר באתר SiteGround מספקות תעודת SSL בחינם למשך שנה.

GoDaddy מציע אפשרויות חלונות או לינוקס לכל התוכניות שלה; SiteGround מבוסס לחלוטין על Linux.

לוח בקרה. SiteGround משתמש ב- cPanel הסטנדרטי של התעשייה. GoDaddy משתמש גם ב- cPanel, אך הוא עשה התאמה מסוימת, מה שעשוי להפוך אותו לא מוכר למשתמשים רגילים ב- cPanel..

חוות דעת על תכונות מפתח GoDaddy ו- SiteGround

שתי חברות האירוח מספקות תכונות שעבורן אתה מצפה לשלם הרבה יותר. GoDaddy הוא האתר המקוון לרישום דומיין. ל- SiteGround תכונות טובות יותר בתוכניות וורדפרס שלה, ורוחב הפס הבלתי מוגבל, מסדי נתונים ותכונה אימייל עבור כל התוכניות שלה נותן לו יתרון לעסקים בגודל בינוני עד גדול עם אנשים עם אתרי תנועה גבוהה..

השווה בין תוכניות אירוח אתרים ותמחור של GoDaddy ו- SiteGround

תכניות אירוח & תמחור

תוכניות תמחור בהשוואה

פתק: המחירים משתנים ללא הרף מכיוון שלעתים קרובות מבצעים פרומואים על ידי חברות אירוח כדי להישאר תחרותיים. מחירי הפרומו בדרך כלל טובים רק לטווח השירות הראשון, כך שנרשמת לטווח ארוך יותר פירושה חיסכון גבוה יותר. בדרך כלל, הרשמה לתנאים ארוכים יותר, ללא קשר למבצעים מתמשכים, פירושה שסביר להניח כי תהיה הפסקה במחיר.

קדימה אבא. GoDaddy מציע שלוש תוכניות משותפות הן באפשרויות Windows והן בלינוקס שלה, והתכונות דומות לשניהם. כלכלה מאפשרת אתר אחד, רוחב פס בלתי מוגבל, ואחסון של 100 GB, במחיר של 3.99 דולר. דלוקס, במחיר של 4.99 דולר לחודש, ו- Ultimate, במחיר של 7.99 דולר לחודש, מציע אתרי אינטרנט ללא הגבלה, רוחב פס בלתי מוגבל ואחסון בלתי מוגבל. כל התוכניות מגיעות עם שנת רישום תחום בחינם בתכנית שנתית. חשבונות דוא”ל מוגבלים ל 100, 500 ו 1000 בהתאמה. התוכנית האולטימטיבית מוסיפה SSL בחינם למשך שנה.

SiteGround. SiteGround מציע שלוש תוכניות משותפות. ההפעלה מאפשרת אחסון של אתר אחד ו -10 GB. GrowBig ו- GoGeek מציעים אתרי אינטרנט ללא הגבלה, אחסון של 20 ג’יגה-בייט ו- 30 ג’יגה-בייט, בהתאמה. כל התוכניות כוללות שנה בחינם של רישום תחום, חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים, תנועה בלתי מוגבלת, גיבוי יומי ו- CDN בחינם. התוכניות של GrowBig ו- GoGeek מוסיפות תמיכה טכנית בעדיפות ו- SSL בחינם למשך שנה. תוכנית GoGeek מוסיפה פחות חשבונות לשרת, תאימות PCI ו- Git. בעוד ש- SiteGround אינו סופר אורחים כנגד השימוש ברוחב הפס שלך, הוא מודד את השימוש במעבד ויפרסם אזהרה לגבי מה שהוא רואה שימוש מופרז במשאבי CPU..

אירוח וורדפרס מנוהל

GoGaddy. GoDaddy מציע ארבע תוכניות, כאשר השניים התחתונים מוגבלים לאתר אחד, כאשר לשניים הראשונים יש 2 וחמישה אתרים. GoDaddy מגביל את מספרי המבקרים בחודש על פי התוכנית שלך, וכמות האחסון ב- SSD משתנה לפי תוכנית.

SiteGroundלאתר SiteGround יש מבקרים ללא הגבלה ואחסון מוגבל בשלוש התוכניות שלה. מחירי GoDaddy הם $ 3.99, $ 4.49, $ 7.99 ו $ 13.99, בעוד ש- SiteGround מתומחר בדומה $ 3.95, $ 7.95 ו $ 14.95..

אירוח VPS ושרתים ייעודיים GoDaddy מציע תוכניות VPS נוספות, עם חמש תוכניות לינוקס וחמש עבור חלונות – תוכניות Windows עולות בערך 10 דולר לחודש יותר. SiteGround מציע ארבע תוכניות VPS, עם מחירים גבוהים יותר מ- GoDaddy. שני המארחים מציעים הגדרת תצורה אישית של התוכניות. לתוכניות GoDaddy רוחב פס בלתי מוגבל ואילו התוכניות של SiteGround מציעות 5 TB רוחב פס.

SiteGround מציע פחות תוכניות ייעודיות מ- GoDaddy, והן גבוהות משמעותית במחיר. תוכניות Windows של GoDaddy רצות בסביבות 30 $ יותר מתוכניות הלינוקס שלה. לתוכניות הייעודיות של SiteGround יש שרתים מהירים יותר, אך התוכניות שלה מאפשרות פחות רוחב פס. לתוכניות של GoDaddy רוחב פס בלתי מוגבל.

נקודות זכות. GoDaddy מציע זיכויים שיווקיים שונים בהתאם למיקומך. ל- SiteGround אין נקודות זכות לשיווק. שניהם מוכרים שמות דומיינים, ושניהם SiteGround וגם GoDaddy מספקים שנת רישום חינם אחת להרשמות חדשות.

אחריות להחזר כספי GoDaddy ו- SiteGround מציעים מדיניות החזר כספי ללא שאלות. GoDaddy מציעה את האחריות הסטנדרטית ל -30 יום לתנאים שנתיים ומעלה. עבור תוכניות חודשיות, ההחזר המלא של GoDaddy מוגבל ל -48 שעות והוא מדורג לאחר מכן. ל- SiteGround ערבות של 30 יום הכסף בחזרה לכל התוכניות שלה. אם ברשותך רישום תחום בחינם ב- GoDaddy או SiteGround, הם ימנעו מההחזר את דמי רישום הדומיין, ותשמור על שם הדומיין..

חוות דעת על תמחור תוכניות אירוח

בהתבסס על מחיר בלבד, ל- GoDaddy יש את היתרון. המחירים שלו הופכים אותו מתאים לאתר האישי או לבלוג, או לעסקים קטנים. ל- SiteGround אמנם יש מפרטי שרת טובים יותר ואחסון SSD לתוכניות שלה, אך יש לו אחסון מוגבל בתוכניות המשותפות שלה, מה שעשוי להרתיע את הלקוחות עם אתרים גדולים יותר..

כמה קל להשתמש ב- GoDaddy ו- SiteGround

קלות שימוש

כמה קלות להשתמש בממשק

לוח בקרה. גם GoDaddy וגם SiteGround משתמשים בלוח בקרה דומה. הממשק הגרפי הידידותי למשתמש של cPanel הוא התקן בתעשייה, ויש לו את רוב התכונות הדרושות לניהול אתר האינטרנט שלך באמצעות סמלים שזוהו בקלות. ל- GoDaddy יש את רוב התכונות של ה- cPanel הרגיל אך משתמש בממשק מותאם אישית. תקן התעשייה Plesk משמש GoDaddy לתוכניות חלונות.

מתקין בלחיצה אחת. GoDaddy מספק התקנת אפליקציה בלחיצה אחת למאות אפליקציות דרך לוח הבקרה שלה. ל- SiteGround יש גם מאות אפליקציות בלחיצה אחת באמצעות Softaculous. לשניהם התקנה של וורדפרס בלחיצה אחת.

ניווט באתר. האתרים של GoDaddy וגם SiteGround מספקים את כל המידע שאתה צריך לדעת כדי לגלות על התוכניות השונות. שניהם מספקים תרשימים נוחים להשוואה בין הרמות בתכניות שלהם. GoDaddy מציע מוצרים נוספים בנוסף לאירוח, כך שהוא קצת יותר מבלבל לנווט, והדפים שלו כוללים גלילה רבה.

חוות דעת על קלות השימוש

מתקינים בלחיצה אחת דומים מאוד, שניהם מציעים cPanel (למרות ששינוי של GoDaddy שונה), ושני האתרים ידידותיים למשתמש. אתה יכול לקרוא לזה עניבה.

תמיכה ב- GoDaddy ו- SiteGround

תמיכה טכנית ולקוחות

תמיכת משתמשים בהשוואה

בהתבסס על ביקורות הלקוחות, GoDaddy נחשב לא טוב מהממוצע. מבוסס על ביקורות של לקוחות, ל- SiteGround יש תמיכה מצוינת. אתר ה- SitGround מציין כי זמן ההמתנה בכרטיסי התמיכה הוא 10 דקות בלבד. לשניהם אנשי תמיכה שנחשבים ידידותיים ובקיאים.

גם ל- GoDaddy וגם ל- SiteGround יש טלפון, אימייל וצ’אט חי 24/7. לשניהם בסיס ידע נרחב עם הדרכות וסרטונים, ולשניהם בלוג. GoDaddy מספק מאמרים אינפורמטיביים בנוסף לבלוג שלה ב”מוסך GoDaddy. “

חוות דעת על תמיכת משתמשים

גם GoDaddy וגם SiteGround מספקים מספר שיטות ליצירת קשר, כך שקל לקבל עזרה. התמיכה של GoDaddy מדורגת כממוצע או מתחת לרוב הלקוחות שהגיבו, ואילו ביקורות SiteGround מספרות על תמיכה מצוינת.

ביקורות משתמשים של GoDaddy ו- SiteGround

ביקורות משתמשים

ביקורות משתמשים בהשוואה

פתק: לעולם אל תשתמש בביקורות לקוחות כמקור היחיד, או העיקרי, להחלטה עם המארח שאיתו יגיע. עם זאת, כשמשהו עולה כל העת בביקורות של לקוחות, יתכן וזה משהו שיש לקחת בחשבון. ביקורות פורסמות בדרך כלל על ידי אנשים מלאי תשוקה, כך שלרוב הלקוחות שמפרסמים ביקורות יש עמדות חיוביות שליליות או חזקות.

ביקורות שליליות עבור GoDaddy ו- SiteGround

קדימה אבא. רוב הביקורות השליליות של GoDaddy מתלוננות על תמיכת לקוחות, המגבלות הקפדניות המוצעות על תוכניות מסוימות ועל השבתה.

SiteGround. רוב הביקורות השליליות של SiteGround מתלוננות על מדיניות החידוש האוטומטי והיעדר אזהרה לפני כיבוי אתר בגלל שימוש יתר במעבדים..

ביקורות חיוביות עבור GoDaddy ו- SiteGround

קדימה אבא.. ביקורות חיוביות של לקוחות GoDaddy מגיבות על שירותי רישום הדומיין שלה ועל התמחור שלה.

SiteGround. ביקורות חיוביות של לקוחות אתר Siteround משבחות את המהירות והתמיכה של התמיכה ואת האמינות.

חוות דעת על ביקורות משתמשים

ביקורות מעידות כי נראה ש- GoDaddy מתרכז בהיותו רשם דומיינים ואירוח הוא מחשבה שלאחר מכן. בסך הכל יש ביקורות חיוביות יותר של לקוחות SiteGround.

מסקנה על השוואה של GoDaddy ו- SiteGround

איזה אירוח הוא המתאים ביותר עבורך?

בחירת הפלטפורמה הטובה ביותר

לשתי חברות האירוח הללו יש את הנקודות והחסרונות הטובים שלהם.

הסיבות לבחור SiteGround על פני GoDaddy:

  • אבטחה
  • כל התוכניות משתמשות במטמון
  • CDN חינם

הסיבות לבחור GoDaddy על פני SiteGround:

  • מחירים נמוכים יותר
  • מוכרת מספר מוצרי אינטרנט בנוסף לאירוח
  • אפשרויות לינוקס ווינדוס לכל התוכניות

GoDaddy יתכן והכי מתאים למתחילים, מכיוון שאת כל מה שקשור לאינטרנט, החל משם תחום ועד שירותי SSL, שיווק ו- SEO, והנהלת חשבונות מקוונים, ניתן להשיג מאתר אחד. מנהלי אתרים מנוסים יותר עשויים למצוא את GoDaddy מגביל מדי.

SiteGround גם מגביל את האחסון בתוכניות שלו לא מעט, וזה יכול להיות נושא, אך הוא מתאים גם לעסקים קטנים עד בינוניים, במיוחד עם תוכניות הוורדפרס המנוהלות שלה..

אלטרנטיבה שיש לקחת בחשבון בעת ​​קניות של מארח אתרים היא InMotion Hosting, תוכניות הוורדפרס המנוהלות שלה יקרות ומהירות יותר מתוכניות GoDaddy או SiteGround. InMotion מציעה ערבות של 90 יום הכסף בחזרה, בהשוואה לערבות של 30 יום של GoDaddy ו- SiteGround..

יש לך שאלות לגבי GoDaddy או SiteGround? מה היו החוויות שלך עם אירוח אתרים? השאירו את ההערות והודיעו לנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me