GoDaddy לעומת FatCow: באיזה מהן עליכם להשתמש?

האם ניסית לחתוך את כל הבלבול ולמצוא חברת אירוח אתרים שתתאים לאתרי האינטרנט שלך? להלן השוואה בין אחד לאחד בין שני עסקים שעסקו מאז שנות התשעים – GoDaddy החל בשנת 1997, FatCow בשנת 1998.


GoDaddy הוא רשם דומיינים ידוע, אך הוא מארח גם 13 מיליון לקוחות. המיקוד של FatCow הוא על הפיכת הדברים לפשטות עבור הלקוח על ידי ביטול מה שהם מכנים “טכנו-מבלבל”. גם GoDaddy וגם FatCow שיתפו תוכניות שרת ייעודיות, ניהול וורדפרס, VPS ותוכניות שרת ייעודיות. GoDaddy מציע אפשרויות לינוקס ווינדוס לכל התוכניות; FatCow הוא מבוסס על Linux. GoDaddy ו- FatCow מספקים שניהם אירוח משותף, אירוח וורדפרס מנוהל ו- VPS ותוכניות שרת ייעודיות. לארוויקס יש אפשרויות לינוקס וגם חלונות, בעוד iPage הוא לינוקס בלבד.

GoDaddy זכה במספר פרסים “הטובים ביותר” וזכה לשמצה בזכות קמפייני המודעות השנויים במחלוקת שלה. בשנת 2012, היא נקראה “Fortune 100″ החברה הטובה ביותר לעבוד עבורה. ” FatCow זכתה גם בפרסים רבים – אם כי רוב התואר “הטוב ביותר” הוענק בראשית אמצע שנות האלפיים..

החל מג’ומקס טכנולוגיות בשנת 1997, Go Daddy בשנת 1999, והפך ל- GoDaddy בשנת 2006 (שני השמות שולבו יחד), GoDaddy נמצאת בבעלות קבוצת השקעות פרטית – אף שהמייסד בוב פרסונס הוא עדיין בעל המניות הגדול ביותר. FatCow נרכשה על ידי Endurance International Group (EIG) בשנת 2007.

EIG היא בעלת חברות אירוח אתרים רבות אך מפעילה אותן תחת שמות מקוריים משלהן. למרות שהם אינם שיבוטים, הם דומים, ואם נתקלת בבעיה עם מארח בבעלות EIG, יתכן שיש לך אותן בעיות עם מארח אחר בבעלות EIG.

השווה את הביצועים של GoDaddy ו- FatCow

Contents

זמן עבודה ואמינות

צג זמן עבודה

זמן עבודה. זמן עבודה הוא אחד הדברים החשובים ביותר שמארח אתרים יכול לספק. אם השרתים שלהם במצב לא פעיל, האתר שלך לא פעיל ואתה מאבד את הצופים והלקוחות. GoDaddy מבטיח זמן פעולה של לפחות 99.9%. אם האתר נופל 0.1% או יותר מ- 99.9% בחודש אחד, תזוכה ב -5% מדמי האירוח של אותו חודש. FatCow אינו מציע התחייבות לזמן הפעולה.

ביצועים. GoDaddy משתמש במעבדי Core i7 בתוכניות המשותפות שלה, ו- Xeons ב- VPS ובתוכניות הייעודיות שלה. FatCow משתמשת באחסון SSD בתוכנית WordPress Essentials שלה.

בדיקת אתר שמתארח ב- GoDaddy הניבה זמן טעינה של 2.91 שניות, מהיר יותר מ- 56% מהאתרים שנבדקו עם Pingdom. אתר FatCow השווה לטעון ב- 2.54 שניות, מהיר יותר מ- 62% מהאתרים שנבדקו.

מהימנות. ל- GoDaddy יש מרכז נתונים בבעלותה בפיניקס, אריזונה, והיא מחכירה שני מרכזים נוספים באריזונה במסה ובסקוטסדייל. ל- GoDaddy מרכזי נתונים אחרים בשיקגו, לוס אנג’לס ואשבורן, וירג’יניה. מרכז אירופי ממוקם באמסטרדם, ומרכז אסייתי נמצא בסינגפור. מרכזי הנתונים מופעלים ומקוררים בעזרת יתירות וגיבויים דיזל.

FatCow משתמש בשני מרכזי נתונים באזור בוסטון, מסצ’וסטס. במרכזי הנתונים יש פיקוח באתר 24/7 לאבטחה וניהול. הם גם מיותרים בעוצמה מלאה ואמינים עם חיבורי אינטרנט מיותרים. שרתי מרכז הנתונים מאוזנים בעומס ומשתמשים באשכולות NetApp, מה שמשפר את המהירות והאמינות.

חוות דעת על ביצועי GoDaddy ו- FatCow

ל- FatCow אין אחריות לזמן ההפעלה, מה שעלול להוות דאגה, אם כי FatCow מהיר מעט יותר מ- GoDaddy במבחן זמן הטעינה ובדיקת התגובה..

תכונות של GoDaddy ו- FatCow

השווה בין תכונות עיקריות

תכונות מפתח בהשוואה

פתק: למרבה הצער, למרות שמילים פופולריות אצל חברות אירוח אתרים, “Unlimited” או “Unmetered” לא אומר “כל מה שאתה יכול להשתמש בו.” במקום זאת זה מתייחס למה שחברת האירוח “רואה שימוש סביר.”

רישום תחום. בעוד ששני המארחים הם רשמי דומיין, GoDaddy הוא הרשם הגדול ביותר בענף עם למעלה מ 60 מיליון דומיינים תחת ניהול. GoDaddy מציע שנה אחת של רישום תחום בחינם לטווח הראשוני כאשר המונח הוא 12 חודשים ומעלה.

FatCow מציע גם רישום תחום בחינם למשך שנה, והעברת דומיין בחינם אם אתה רשום במקום אחר ורוצה להעביר אותו ל- FatCow.

בונה אתרי אינטרנט. ל- GoDaddy בניית אתרים, עם ממשק גרירה ושחרור, החל ממחיר מבצע של 1 דולר לחודש. FatCow מציעה בחינם Weebly Basic, המוגבלת לאתרי אינטרנט של חמישה עמודים. גרסת ה- Pro זמינה בתשלום נוסף.

מאגרי מידע. בהתאם לתוכנית שנבחרה, GoDaddy מציעה בין 10 למסדי נתונים MySQL ללא הגבלה. ל- FatCow מאגרי MySQL ללא הגבלה על כל התוכניות שלה.

חשבונות אימייל. GoDaddy מציע 100 עד 1,000 חשבונות עם שטח אחסון של 100 MB עד 1 GB, תלוי בתוכנית שלך. FatCow מספקת חשבונות אימייל והעברת דוא”ל ללא הגבלה על כל התוכניות שלה.

אירוח וורדפרס. GoDaddy ו- FatCow מציעים תוכניות וורדפרס מנוהלות. למרות שתוכניות וורדפרס מנוהלות בדרך כלל עולות קצת יותר, הצד הטכני, כגון עדכון ותיקון תוכנה, נעשה עבורכם על ידי המארח – ומשחרר אתכם להתרכז בתוכן האתר שלכם..

קדימה אבאל- GoDaddy ארבע תוכניות וורדפרס. ה- Basic, המוגבל לאתר אחד, 25,000 מבקרים בחודש, ואחסון SSD של 10 GB. דלוקס עם אתר אחד, 100,000 מבקרים, ואחסון של 15 GB. אולטימטיבי עם שני אתרים, 400,000 מבקרים, ואחסון SSD של 30 ג’יגה-בייט; ומפתח עם עד 5 אתרים, 800,000 מבקרים, ואחסון SSD של 50 GB. כל התוכניות מגיעות עם דומיין בחינם בעת הזמנת טווח שנתי. שני הרמות העליונות מגיעים גם עם תעודת SSL בחינם לשנה, והתוכנית Ultimate כוללת SiteLock בחינם.

פרה שמנה.ל- FatCow שתי תוכניות וורדפרס, Starter ו- Essential. לשניהם אחסון בלתי מוגבל, מספר אתרים בלתי מוגבל ורוחב פס בלתי מוגבל. ההבדלים העיקריים הם שאחסון חיוני הוא SSD (Starter’s אינו), ו- Essential כללה את האבטחה.

פיתרון מסחר אלקטרוני. GoDaddy מציעה עגלות קניות בחינם, כמו מגנטו, ZenCart, PrestaShop ואחרים, דרך לוח הבקרה. FatCow מציעה את ShopSite Basic בחינם, ותוכניות ShopSite מתקדמות יותר בתשלום חודשי נוסף.

גיבויים. ל- GoDaddy יש תוכנית גיבוי ושחזור אתרים בתשלום חודשי עם התוכניות המשותפות שלה, וגיבויים יומיים בחינם ב- WordPress, VPS, ותוכניות ייעודיות. FatCow מבצע גיבוי יומי של שרתים. תמורת תשלום חודשי נוסף, הם מציעים גיבויים ושחזור אתרים, שעושה גיבויים אוטומטיים, ומאפשר שחזור ברמת הקובץ.

אבטחת אירוח. GoDaddy סורק ופועל באופן יזום נגד איומי DDoS ומספק את מה שהוא מכנה “CageFS”. CageFS מאפשר לך להגדיר הרשאות משתמש כדי להגביל את הגישה לתוכן. GoDaddy מספקת SpamAssasin, כמו גם BoxTrapper, לסינון אימיילים. ל- FatCow יש גם סינון דואר זבל לדוא”ל.

FatCow מציעה SSL משותף בחינם, וניתן לרכוש SSL פרטי. GoDaddy מספקת SSL משותף בחינם לתוכניות שלה, כאשר הרמות העליונות מקבלות חינם SSL פרטי.

GoDaddy מציע אפשרויות חלונות או לינוקס לכל התוכניות שלה; FatCow הוא מבוסס על Linux.

לוח בקרה. GoDaddy משתמש ב- cPanel, אך הוא עשה התאמה מסוימת, מה שעשוי להפוך אותו לא מוכר למשתמשים רגילים ב- cPanel. FatCow משתמש vDeck. הגרסא האחרונה האחרונה הפכה אותה לחזקה יותר, אך אי קיום של cPanel עשוי להוות בעיה בהעברת האתר שלך אם עליך להחליף מארחים בהמשך..

ירוק. FatCow משתמשת בכוח הרוח כדי להשיג 100% מהעוצמה שלה. אם ברצונך לפרסם את העובדה, FatCow מספקת תגים שיוכלו להעלות לאתרך.

תוספות. מלבד תוכניות אירוח, GoDaddy מציעה גם שירותי קידום אתרים, שיווק מקוון ועיצוב בתשלום. גם ל- GoDaddy וגם ל- FatCow יש תוכניות מפיצים ותוכניות סניפים. FatCow מספקת 100 $ זיכוי למודעות לבינג / יאהו ואשראי 100 דולר ל- Google AdWords.

חוות דעת על תכונות המפתח של GoDaddy ו- FatCow

GoDaddy הוא אתר האינטרנט של הענף לרישום תחום, אך רוחב הפס הבלתי מוגבל, מסדי נתונים ותכונות אימייל של FatCow מוגדרים עבור כל התוכניות שלו נותן לו יתרון, ו- FatCow מציין שהוא מתמקד בעסקים קטנים. עם זאת, ל- GoDaddy יש תכונות אבטחה טובות יותר, והוא משתמש ב- cPanel הסטנדרטי של התעשייה.

השווה בין תוכניות אירוח אתרים ותמחור של GoDaddy ו- FatCow

תכניות אירוח & תמחור

תוכניות תמחור בהשוואה

פתק: כדי להישאר תחרותי, מבצעים מיוחדים לתמחור נפוצים בענף. התמחור כאן הוא מה שהוצע בזמן ההשוואה הזו. עליך לשים לב שמחירי הפרומו טובים רק לטווח השירות הראשון ומחירי החידוש הם לרוב גבוהים בהרבה, כך שנרשמת לטווח ארוך יותר פירושה חיסכון טוב יותר. למעשה, הרשמה לתנאים ארוכים יותר, ללא קשר למבצעים מתמשכים, בדרך כלל מביאה להפסקת מחירים.

אירוח אתרים משותף

קדימה אבא. GoDaddy מציע שש תכניות משותפות – שלוש עבור Windows ושלוש לשרתי לינוקס. כלכלה מאפשרת אתר אחד, רוחב פס בלתי מוגבל, ואחסון של 100 GB, במחיר של 3.99 דולר. דלוקס, במחיר של 4.99 דולר לחודש, ו- Ultimate, במחיר של 7.99 דולר לחודש, מציע אתרי אינטרנט ללא הגבלה, רוחב פס בלתי מוגבל ואחסון ללא הגבלה. כל התוכניות מגיעות עם שנת רישום תחום בחינם בתכנית שנתית. חשבונות דוא”ל מוגבלים ל 100, 500 ו 1000 בהתאמה. התוכנית האולטימטיבית מוסיפה תעודת SSL בחינם למשך שנה.

פרה שמנה. FatCow פועלת מתוך אמונה שפשוט טובה יותר. הם מציעים תוכנית משותפת אחת במחיר של 49 $ לשנה (תמחור חידוש כמעט פי שלושה). זה מגיע עם רישום תחום בחינם למשך שנה. הוא כולל רוחב פס בלתי מוגבל, דוא”ל, מסדי נתונים של MySQL ואחסון.

אירוח וורדפרס מנוהל GoDaddy מציע ארבע תוכניות. זה מאפשר אתר אחד בשני הרבדים התחתונים, ואילו הרובד העליון מאפשר חמישה אתרים. GoDaddy מגביל את מספרי המבקרים בחודש על פי התוכנית שלך, וכמות האחסון ב- SSD משתנה לפי תוכנית. מחירי GoDaddy הם $ 3.99, $ 4.49, $ 7.99, ו $ 13.99 לחודש. FATCow מציע שתי תוכניות, שתיהן עם אחסון בלתי מוגבל ורוחב פס. המתנע הוא 3.75 דולר לחודש, ו- Essentials הוא $ 6.95 לחודש – כאשר ההבדל העיקרי הוא מהירות ותכונות האבטחה טובים יותר לתוכנית Essentials..

אירוח VPS ושרתים ייעודיים GoDaddy מציע תוכניות VPS נוספות, עם חמש תוכניות לינוקס וחמש עבור חלונות – תוכניות Windows עולות בערך 10 דולר לחודש יותר. תוכניות GoDaddy מציעות רוחב פס בלתי מוגבל ואחסון של 40 GB עד 250 ג’יגה-בייט (תלוי בשכבה). FatCow מציעה שלוש תוכניות, במחיר נמוך מעט יותר לתמחור GoDaddy עבור תכונות דומות. עם זאת, התוכניות של FatCow כוללות רוחב פס ואחסון מוגבלים.

GoDaddy מציע גם חמש תוכניות ייעודיות לינוקס ו- 5 עבור Windows. תוכניות Windows של GoDaddy רצות בסביבות 30 $ יותר מתוכניות הלינוקס שלה. לתוכניות הייעודיות של GoDaddy רוחב פס בלתי מוגבל. ל- FatCow שלוש הצעות ייעודיות. התוכניות של FatCow מתומחרות מעט נמוכות מתוכנית GoDaddy, אך יש להן פחות שטח אחסון ורוחב פס מוגבל.

נקודות זכות GoDaddy מציע זיכויים שיווקיים שונים בהתאם למיקומך. FatCow מספקת שיווק חינם עם אשראי של 100 דולר עבור Bing / Yahoo ו- 100 $ עבור Google AdWords. שניהם מוכרים שמות דומיינים, ושניהם FatCow וגם GoDaddy מספקים שנת רישום אחת בחינם לחשבונות חדשים.

אחריות להחזר כספי: GoDaddy ו- FatCow מציעים ערבויות להחזר הכסף. GoDaddy מציעה את האחריות הסטנדרטית ל -30 יום לתנאים שנתיים ומעלה. עבור תוכניות חודשיות, ההחזר המלא של GoDaddy מוגבל ל -48 שעות והוא מדורג לאחר מכן. ל- FatCow יש ערבות לתקופת 30 יום בתעשייה (אם נרכשת באמצעות כרטיס אשראי). אם ברשותך רישום תחום בחינם ב- GoDaddy או FatCow, הם יעכבו את דמי רישום הדומיין מההחזר, ותשמור על שם הדומיין..

חוות דעת על תמחור תוכניות אירוח

בתמחור פרומו, ל- FatCow יש יתרון בתמחור. אפילו בתמחור חידוש, התוכנית של FatCow היא פחות מהתוכניות הדומות של GoDaddy (אך רק מעט). עם זאת, אם לא אכפת לך מתכונות מוגבלות, GoDaddy מציעה בחירה של שכבות עבור פחות מהתוכנית היחידה של FatCow. המשתמשים של חלון יצטרכו לבחור ב- GoDaddy, שכן FatCow הוא לינוקס בלבד.

כמה קל להשתמש ב- GoDaddy ו- FatCow

קלות שימוש

כמה קלות להשתמש בממשק

לוח בקרה. GoDaddy ו- FatCow משתמשים בלוחות בקרה שונים. GoDaddy משתמש ב- cPanel אך משנה מעט את הממשק. הממשק הידידותי למשתמש של cPanel הוא התקן בענף, ויש לו את רוב התכונות הדרושות לניהול האתר שלך. עבור תוכניות Windows שלה, GoDaddy משתמש בפלסק. FatCow מספק את vDeck הפחות נפוץ, שהוא גם מבוסס אייקונים, אך יעיל יותר. זה יכול להתאמה אישית גם.

מתקין בלחיצה אחת. GoDaddy מציע התקנת אפליקציה בלחיצה אחת למאות אפליקציות באמצעות cPanel. FatCow מספק התקנה בלחיצה אחת של כמה אפליקציות דרך MOJO Marketplace. לשניהם התקנה של וורדפרס בלחיצה אחת.

ניווט באתר. האתרים של GoDaddy וגם FatCow מספקים את המידע הדרוש לך כדי לבחור תכניות שמתאימות לצרכים שלך. GoDaddy מציע מוצרים נוספים בנוסף לאירוח, כך שהוא קצת יותר מבלבל לנווט, והדפים שלו כוללים גלילה רבה. דף הבית של GoDaddy כולל את רישום הדומיין שלו יותר מאשר אירוח. FatCow מגוחך עם הנושא שקשור לפרה, אך המידע מוצג בבירור וקל למצוא אותו.

חוות דעת על קלות השימוש

גם ל- FatCow וגם ל- GoDaddy יש את הפלוסים שלהם. FatCow הופך את בחירת תוכנית האירוח המשותפת לפשוטה – יש רק תוכנית אחת. עם זאת, GoDaddy מעניק לך אפשרויות במחיר נמוך יותר (אם כי עם פחות תכונות). לוח הבקרה של GoDaddy מבוסס על cPanel הסטנדרטי של התעשייה. קל יותר לנווט באתר של FatCow.

תמיכה ב- GoDaddy ו- FatCow

תמיכה טכנית ולקוחות

תמיכת משתמשים בהשוואה

GoDaddy צריך להיחשב לא טוב יותר מהממוצע, על סמך ביקורות של לקוחות. FatCow מתחייבת לתמיכה באיכות גבוהה וקובעת שאם הם לא ייצאו בהבטחותיהם תקבלו חודש אירוח חינם. לשניהם אנשי תמיכה שנחשבים ידידותיים ובקיאים.

גם ל- GoDaddy וגם ל- FatCow יש טלפון, אימייל וצ’אט חי 24/7, כמו גם בסיסי ידע נרחבים. GoDaddy מספק מאמרים אינפורמטיביים בנוסף לבלוג שלה ב”מוסך GoDaddy. ” ל- FatCow יש מדריך קהילות המפרט את האתרים המתארחים ב- FatCow, לפי ז’אנר. גם ל- GoDaddy וגם ל- FatCow יש בלוג (אם כי הרשומה האחרונה ב- FatCow הייתה באוקטובר 2015).

חוות דעת על תמיכת משתמשים

שתיהן מציעות שיטות רבות ליצירת קשר, כך שקבלת עזרה היא קלה. התמיכה של GoDaddy מדורגת בממוצע על ידי רוב הלקוחות שמגיבים. עם זאת, כל אחת מהחברות תספק תמיכה ושירות לקוחות הולם.

ביקורות משתמשים של GoDaddy ו- FatCow

ביקורות משתמשים

ביקורות משתמשים בהשוואה

פתק: לעולם אל תשתמש בביקורות כגורם היחיד בבחירת מארח. עם זאת, אם משהו מובא ללא הרף בביקורות לקוחות, יתכן שיהיה צורך לחקור אותו. קחו בחשבון שמי שלוקח זמן לכתוב ביקורות הוא בדרך כלל הלקוח הנלהב – כך שרוב הביקורות הן שליליות מאוד או חיוביות מאוד.

ביקורות שליליות עבור GoDaddy ו- FatCow

קדימה אבא.. מרבית הביקורות השליליות של GoDaddy נוגעות לתמיכה לקויה לקויה, למגבלות המחמירות שהושמו על תוכניות מסוימות ולשבתות.

פרה שמנה. FatCow קיבלה ביקורות שליליות על אופן הטיפול בשימוש מופרז בתוכניות משותפות. הלקוחות מרגישים שצריך להיות שקיפות רבה יותר ביחס לגורמים להשעיה.

ביקורות חיוביות עבור GoDaddy ו- FatCow

קדימה אבא.. ביקורות חיוביות של לקוחות GoDaddy מגיבות על שירותי רישום הדומיין שלה ועל תמחור אירוח שלה.

פרה שמנה. FatCow זוכה לביקורות חיוביות מצד הלקוחות על השירות שלה ועל הפשטות של אירוח התכנית האחת.

חוות דעת על ביקורות משתמשים

ביקורות נראות כי GoDaddy מתרכז בהיותו רשם דומיינים, ואירוח אתרים הוא מחשבה שלאחר מכן. FatCow זוכה בנתח ההוגן של ביקורות שליליות, אך נראה כי הרוב חיובי יותר. בהתבסס על ביקורות בלבד, שתיהן יכולות להיחשב מעט מעל הממוצע במארחים ברשת.

מסקנה על השוואה בין GoDaddy ו- FatCow

איזה אירוח הוא המתאים ביותר עבורך?

בחירת הפלטפורמה הטובה ביותר

ישנם יתרונות וחסרונות עבור שתי חברות האירוח הללו.

הסיבות לבחור FatCow על פני GoDaddy:

 • פשטות בבחירת תוכנית
 • תכונות נוספות ללא הגבלה בתוכניות
 • אחסון SSD בתוכנית וורדפרס של Essentials
 • מחירים נמוכים יותר

הסיבות לבחור GoDaddy על פני FatCow:

 • מוכרת מספר מוצרי אינטרנט בנוסף לאירוח
 • אפשרויות לינוקס ווינדוס לכל התוכניות
 • עוד שכבות לקבלת אפשרויות נוספות בתכניות
 • CPanel סטנדרטי בתעשייה (אם כי שונה)
 • לא בבעלות EIG (מה שיכול להיות גורם עבור חלק)

GoDaddy עשוי להתאים ביותר למתחילים, מכיוון שאת כל מה שקשור לאינטרנט, החל משם תחום ועד שירותי SSL, שיווק ו- SEO, והנהלת חשבונות מקוונים, ניתן להשיג מאתר אחד.

FatCow מציע את הפשטות של תכנית אחת או שתיים, מה שמקל על הבחירה. עסקים קטנים ימצאו רוחב פס ואחסון אחסון בלתי מוגבל של FatCow.

אם אתה מרגיש שאתה עשוי להעביר מארחים בעתיד, cPanel של GoDaddy יקל עליך להעביר לחברות רבות יותר מאשר vDeck של FatCow.

אם אתה זקוק לשרתי Windows, GoDaddy הוא הבחירה היחידה שלך בין שני אלה, שכן FatCow מציע תוכניות לינוקס בלבד.

יש, כמובן, חלופות אחרות שיש לחקור בזמן חיפוש אחר מארח אתרים. InMotion Hosting מציעה את ההתחייבויות הטובות ביותר להחזר הכסף בענף – ערבויות הכסף החזר כספי למשך 90 יום, בהשוואה לערבות של 30 יום של GoDaddy ו- FatCow..

לאלה שלא אכפת להם לבזבז רק כמה דולרים יותר מאשר אירוח בתקציב כדי לקבל תכונות פרימיום וכמה מזמני הטעינה והתגובה המהירים ביותר, SiteGround היא חברת אירוח ששווה לבדוק אותה.

יש לך שאלות לגבי GoDaddy או FatCow? מה היו החוויות שלך עם אירוח אתרים? השאירו את התגובות שלכם והודיעו לנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map