GoDaddy לעומת DreamHost: איזה מארח אינטרנט עליכם לבחור?

ההשוואה האחת על אחד מתבצעת כך שתוכלו לעבור בקלות רבה יותר את הבלבול ולמצוא את חברת אירוח אתרים העונה על צרכיכם. בואו נסתכל על שניים שנמצאים בעסקים מאז סוף שנות התשעים – GoDaddy ו- DreamHost.


ל- GoDaddy כמעט 13 מיליון לקוחות, ו- DreamHost מונה למעלה ממיליון וחצי אתרים. גם GoDaddy וגם DreamHost מספקים אירוח משותף, וורדפרס מנוהל, VPS ותוכניות שרת ייעודיות. GoDaddy מציע אפשרויות לינוקס וחלונות לכל התוכניות, בעוד של- DreamHost יש תוכניות מבוססות לינוקס.

GoDaddy זכתה בתואר “Fortune 100” החברה הטובה ביותר לעבוד עבורה “בשנת 2012, זכתה במספר פרסי” הטובים ביותר “וזכתה לשמצה בזכות קמפיין המודעות השנוי במחלוקת שלה. DreamHost זכה גם בפרסים רבים – כולל “פרס המארח העסקי הטוב ביותר של PCMag” בשנת 2014 ו -2015

GoDaddy החל בשנת 1997 כ- Jomax Technologies ונמצא מיתוג מחדש כ- Go Daddy בשנת 1999. בשנת 2006, שני השמות שולבו יחד, והמותג הפך ל- GoDaddy. קבוצת השקעות פרטית היא הבעלים של GoDaddy. עם זאת, בוב פרסונס, המייסד, נותר בעל המניות הבודד הגדול ביותר. DreamHost הוקמה על ידי ארבעה סטודנטים במכללה בשנת 1997, והיא עדיין בבעלות פרטית, עם מטה בלוס אנג’לס, קליפורניה.

השווה את הביצועים של GoDaddy ו- DreamHost

Contents

זמן עבודה ואמינות

צג זמן עבודה

זמן עבודה. אחד הדברים החשובים ביותר שחברת אירוח אתרים צריכה לספק הוא זמן עבודה. כאשר השרתים מושבתים, לא ניתן לראות את האתר שלך ואתה מאבד את הצופים והלקוחות. GoDaddy מבטיח זמן פעולה של לפחות 99.9%. אם האתר נופל 0.1% או יותר מ- 99.9% בחודש אחד, תזוכה ב -5% מדמי האירוח של אותו חודש. DreamHost מציעה אחריות גבוהה יותר של 100% uptime, עם החזרים כספיים של יום אירוח אחד לכל שעה של השבתה, ברגע שדווח על הבעיה..

ביצועים. GoDaddy משתמש במעבדי Core i7 בתוכניות המשותפות שלה, ו- Xeons ב- VPS ובתוכניות הייעודיות שלה. DreamHost משתמש במעבדי AMD ובאחסון SSD.

בדיקת אתר שמתארח ב- GoDaddy הניבה זמן טעינה של 2.91 שניות, מהיר יותר מ- 56% מהאתרים שנבדקו עם Pingdom. אתר DreamHost השווה לטעון ב- 2.10 שניות, מהיר יותר מ- 70% מהאתרים שנבדקו.

מהימנות. ל- GoDaddy יש מרכז נתונים בבעלותה בפיניקס, אריזונה, והיא מחכירה שני מרכזים נוספים באריזונה במסה ובסקוטסדייל. ל- GoDaddy מרכזי נתונים אחרים בשיקגו, לוס אנג’לס ואשבורן, וירג’יניה. צרכים בינלאומיים נענים עם מרכז אירופי באמסטרדם ומרכז אסייתי שנמצא בסינגפור. מרכזי הנתונים מופעלים ומקוררים בעזרת יתירות וגיבויים דיזל.

ל- DreamHost מרכזי נתונים בלוס אנג’לס ואירווין, קליפורניה, פורטלנד, אורגון ואשברן, וירג’יניה. התוכניות הן לאחד את מרכזי הנתונים בקליפורניה למרכז פורטלנד. יתירות בכוח וקירור ואבטחה 24/7 קיימים במרכזי הנתונים של DreamHost.

חוות דעת על ביצועי GoDaddy ו- DreamHost

ל- DreamHost יש מעט יותר זמן uptime, וזמני עומס ותגובה מהירים יותר מ- GoDaddy במבחנים.

תכונות של GoDaddy ו- DreamHost

השווה בין תכונות עיקריות

תכונות מפתח בהשוואה

פתק: “Unlimited” או “unmetered” הן מילים פופולריות בקרב חברות אירוח אתרים. לרוע המזל, זה לא אומר מה שאתה חושב – “כל מה שאתה יכול להשתמש בו.” במקום זאת, זה מתייחס למה שחברת האירוח “רואה שימוש סביר.”

רישום תחום. בעוד ששני המארחים הם רשמי דומיינים, GoDaddy הוא הרשם הגדול בעולם עם למעלה מ- 60 מיליון דומיינים תחת ניהול. GoDaddy מציע שנה אחת של רישום תחום בחינם לטווח הראשוני כאשר המונח הוא 12 חודשים ומעלה. DreamHost מציע גם רישום תחום בחינם למשך שנה.

בונה אתרי אינטרנט. ל- GoDaddy יש ממשק גרירה ושחרור עם בניית האתרים שלה, החל ממחיר מבצע של 1 דולר לחודש. ל- DreamHost אין בניית אתרים משולבת בתוכניותיה.

מאגרי מידע. בהתאם לתוכנית שנבחרה, GoDaddy מציעה בין 10 למסדי נתונים MySQL ללא הגבלה. ל- DreamHost מסדי נתונים בלתי מוגבלים על כל התוכניות שלה.

חשבונות אימייל. GoDaddy מציע 100 עד 1,000 חשבונות עם שטח אחסון של 100 MB עד 1 GB, תלוי בתוכנית שלך. DreamHost מספק חשבונות אימייל והעברת דוא”ל ללא הגבלה על כל התוכניות שלה.

אירוח וורדפרס. גם GoDaddy וגם DreamHost מציעים תוכניות וורדפרס מנוהלות. ב- WordPress מנוהלת, הגיבויים והעדכונים באתר שלך נעשים בשבילך, מה שמאפשר לך להתמקד בדבר החשוב – בניית תוכן האתר שלך.

קדימה אבא.ל- GoDaddy ארבע תוכניות וורדפרס. התוכנית הבסיסית, המוגבלת לאתר אחד, 25,000 מבקרים בחודש, ואחסון SSD של 10 GB. תוכנית דלוקס, עם אתר אחד, 100,000 מבקרים, ואחסון של 15 GB. תוכנית אולטימטיבית, עם שני אתרים, 400,000 מבקרים, ואחסון SSD 30 GB. תוכנית המפתחים, עם עד 5 אתרים, 800,000 מבקרים, ואחסון SSD של 50 GB. כולם מגיעים עם דומיין בחינם בהזמנת טווח שנתי. שני הרמות העליונות מגיעים גם עם תעודת SSL בחינם לשנה, והתוכנית Ultimate כוללת SiteLock בחינם.

DreamHost DreamHost מציע תוכנית וורדפרס מנוהלת אחת הכוללת מהירות וערך. הוא מתארח ב- VPS וכולל אחסון SSD של 30 ג’יגה-בתים, SSL בחינם, זיכרון מטמון, אירוח נפרד למסד הנתונים MySQL, מבקרים ללא הגבלה וללא הגבלות על תוספות.

פיתרון מסחר אלקטרוני. GoDaddy ו- DreamHost מציעים שניהם עגלות קניות בחינם, כמו מגנטו, ZenCart, PrestaShop ואחרים, דרך לוח הבקרה. DreamHost תומך גם ב- Café Commerce, בונה אתרי מסחר אלקטרוני. יישומי פלאגין של חנות WordPress, כגון WooCommerce, זמינים משני המארחים עבור אתרי וורדפרס.

גיבויים. ל- GoDaddy יש תוכנית גיבוי ושחזור אתרים בתשלום חודשי עם התוכניות המשותפות שלה, וגיבויים יומיים בחינם ב- WordPress, VPS, ותוכניות ייעודיות. המדיניות של DreamHost אוסרת לשמור על גיבוי אתרים בשרת בתוכניות המשותפות שלה – יש להוריד גיבויים שיוסרו משרת המארח בהקדם האפשרי לאחר ביצועם. גיבוי של נתונים ומסדי נתונים מאתר הם באופן אוטומטי, אך הגיבויים אינם מובטחים.

אבטחת אירוח. GoDaddy מבצע סריקות ופועל באופן יזום נגד איומי DDoS, והוא מספק את מה שהיא מכנה “CageFS.” CageFS מאפשר לך להגדיר הרשאות משתמש כדי להגביל את הגישה לתוכן. GoDaddy מספקת SpamAssasin, כמו גם BoxTrapper, לסינון אימיילים. DreamHost מספק אנטי-ספאם לדוא”ל באמצעות Spamhaus ומספק הגנת DDoS באמצעות שירותי Arbor Networks.

GoDaddy מספקת SSL משותף בחינם לתוכניות שלה, כאשר הרמות העליונות מקבלות חינם SSL פרטי. DreamHost מציע SSL עם Encrypt של Let על התוכניות שלה.

GoDaddy מציע אפשרויות חלונות או לינוקס לכל התוכניות שלה; DreamHost הוא מבוסס לינוקס בלבד.

לוח בקרה. GoDaddy משתמש ב- cPanel, אך הוא עשה התאמה מסוימת, מה שעשוי להפוך אותו לא מוכר למשתמשים רגילים ב- cPanel. DreamHost משתמש בלוח בקרה קנייני. זה עשיר בתכונות, אך כל מי שיש לו ניסיון ב- cPanel עשוי למצוא אותו מבלבל בהתחלה.

ירוק. DreamHost רוכש אשראי אנרגיה מתחדשת ואומר כי טביעת הרגל שלה היא ניטרלית בפחמן.

תוספות. מלבד תכניות אירוח, GoDaddy מציעה גם שירותי SEO, שיווק מקוון ועיצוב בתשלום נוסף. ל- GoDaddy יש גם תוכניות משווקים. גם ל- GoDaddy וגם ל- DreamHost יש תוכניות שותפים. DreamHost מעניקה גם זיכוי של 100 דולר למודעה ל- Bing / Yahoo.

חוות דעת על תכונות המפתח של GoDaddy ו- DreamHost

GoDaddy עשוי להיות אתר האינטרנט של הענף לרישום דומיין, אך רוחב הפס, מסדי הנתונים והדואר האלקטרוני של DreamHost ללא הגבלה עבור כל התוכניות שלו נותן לו יתרון לעסקים בגודל בינוני עד גדול עם אנשים עם אתרי תנועה גבוהים. DreamHost מפשט גם את וורדפרס מנוהלת עם תוכנית אחת עם תכונות השוות או משפרות את התוכניות של GoDaddy. ל- GoDaddy יתרון למי שדורש חלונות שכן DreamHost הוא לינוקס בלבד.

השווה בין תוכניות אירוח אתרים ותמחור של GoDaddy ו- DreamHost

תכניות אירוח & תמחור

תוכניות תמחור בהשוואה

פתק: תמחור עבור חברות אירוח אתרים הוא יעד נע. כדי להישאר תחרותיים, מבצעים מבצעים מיוחדים לאורך כל השנה. התמחור כאן הוא מה שהוצע בזמן ההשוואה הזו. עליך לשים לב שמחירי הפרומו טובים רק לטווח השירות הראשון, כך שנרשמת לטווח ארוך יותר פירושה חיסכון גבוה יותר. בדרך כלל, הרשמה לתנאים ארוכים יותר, ללא קשר למבצעים מתמשכים, פירושה שסביר להניח כי תהיה הפסקה במחיר.

אירוח אתרים משותף.

קדימה אבא. GoDaddy מציע שלוש תוכניות משותפות הן באפשרויות Windows והן בלינוקס שלה. כלכלה מאפשרת אתר אחד, רוחב פס בלתי מוגבל, ואחסון של 100 GB, במחיר של 3.99 דולר. דלוקס, במחיר של 4.99 דולר לחודש, ו- Ultimate, במחיר של 7.99 דולר לחודש, מציע אתרי אינטרנט ללא הגבלה, רוחב פס בלתי מוגבל ואחסון בלתי מוגבל. כל התוכניות מגיעות עם שנת רישום תחום בחינם בתכנית שנתית. חשבונות דוא”ל מוגבלים ל 100, 500 ו 1000 בהתאמה. התוכנית האולטימטיבית מוסיפה תעודת SSL בחינם למשך שנה.

DreamHost. DreamHost עושה את זה פשוט עם תוכנית משותפת אחת. התוכנית מגיעה עם הכל ללא הגבלה – אחסון בלתי מוגבל, רוחב פס בלתי מוגבל, חשבונות דואר אלקטרוני ללא הגבלה ותחומים בלתי מוגבלים. לטווח של שלוש שנים המחיר הוא 7.99 דולר לחודש. רישום תחום בחינם למשך שנה, כמו גם SSL בחינם, מגיע עם התוכנית. ניתן להשיג IP ייעודי בתשלום חודשי נוסף של $ 5.95.

אירוח וורדפרס מנוהל

קדימה אבא. GoDaddy מציע ארבע תוכניות. השניים הנמוכים ביותר מאפשרים אתר אחד, ואילו השני למעלה מאפשר שני אתרים, והשכבה העליונה מאפשרת 5. GoDaddy מגביל את מספרי המבקרים בחודש על פי התוכנית שלך, וכמות האחסון ב- SSD משתנה לפי תוכנית. מחירי GoDaddy הם 3.99 $, 4.49 $, 7.99 $ ו 13.99 $ לחודש.

DreamHost. ל- DreamHost יש תוכנית אחת במחיר של 19.95 דולר לחודש, כך שהיא מעט גבוהה יותר מהשכבה הבכירה של GoDaddy. עם זאת, תוכנית הוורדפרס של DreamHost מגיעה עם IP ייעודי, משתמשת בתשתית SSD, מאפשרת מבקרים ללא הגבלה לחודש והיא ממוקמת על שרתי VPS. זה מוגבל לאתר אחד ומסד נתונים MySQL אחד.

אירוח VPS ושרתים ייעודיים. GoDaddy מציע תוכניות VPS נוספות, עם חמש תוכניות לינוקס וחמש עבור חלונות – תוכניות Windows עולות בערך 10 דולר לחודש יותר. תוכניות GoDaddy מציעות רוחב פס בלתי מוגבל ואחסון של 40 GB עד 250 ג’יגה-בייט (תלוי בשכבה). DreamHost מציע ארבע תוכניות, שמתומחרות קרוב מאוד לתמחור GoDaddy עבור תכונות דומות. עם זאת, התוכניות של DreamHost מציעות רוחב פס בלתי מוגבל ואחסון SSD ללא הגבלה.

DreamHost מציעה תוכנית ייעודית אחת הניתנת להתאמה אישית לתשלום חודשי נוסף. GoDaddy מציע חמש תוכניות ייעודיות עבור Linux ו- 5 עבור Windows. תוכניות Windows של GoDaddy רצות בסביבות 30 $ יותר מתוכניות הלינוקס שלה. לתוכניות של GoDaddy ולתכנית של DreamHost יש רוחב פס בלתי מוגבל.

נקודות זכות. GoDaddy מציע זיכויים שיווקיים שונים בהתאם למיקומך. DreamHost מציע שיווק חינם עם אשראי של 100 דולר עבור Bing / Yahoo. שניהם מוכרים שמות דומיינים, וגם DreamHost וגם GoDaddy מספקים שנת רישום חינם אחת להרשמות חדשות.

ערבות להחזר כספי. GoDaddy ו- DreamHost מציעים ערבויות להחזר הכסף. GoDaddy מציעה את האחריות הסטנדרטית ל -30 יום לתנאים שנתיים ומעלה. עבור תוכניות חודשיות, ההחזר המלא של GoDaddy מוגבל ל -48 שעות והוא מדורג לאחר מכן. ל- DreamHost יש אחריות המובילה בתעשייה למשך 97 יום (בתכניות המשותפות שלה, אם נרכשת באמצעות כרטיס אשראי). אם ברשותך רישום תחום בחינם ב- GoDaddy או DreamHost, הם ישאירו את דמי רישום הדומיין מההחזר, ותשמור על שם התחום.

חוות דעת על תמחור תוכניות אירוח

לאירוח משותף, ל- DreamHost יש את הקצה עם התכונות הבלתי מוגבלות שלו, והפשטות שיש פשוט בתכנית אחת – אם כי אם אתה רוצה פחות תכונות למחירים נמוכים יותר, GoDaddy נותן לך את האפשרות הזו. DreamHost מתאים ביותר לעסקים קטנים ובינוניים.

כמה קל להשתמש ב- GoDaddy ו- DreamHost

קלות שימוש

כמה קלות להשתמש בממשק

לוח בקרה. GoDaddy ו- DreamHost משתמשים בלוחות בקרה שונים. GoDaddy משתמש ב- cPanel אך משנה מעט את הממשק. הממשק הגרפי הידידותי למשתמש של cPanel הוא התקן בתעשייה, ויש לו את רוב התכונות הדרושות לניהול אתר האינטרנט שלך באמצעות סמלים המאפשרים לזהות בקלות. GoDaddy משתמש בתקן התעשייתי Plesk לתוכניות Windows. לוח הבקרה הקנייני של DreamHost הוא ידידותי למשתמש וחזק ברגע שמתרגלים אליו. עם זאת, זה יכול להיות מבלבל עבור מישהו שמגיע מ- cPanel.

מתקין בלחיצה אחת. GoDaddy מספק התקנת אפליקציה בלחיצה אחת למאות אפליקציות דרך לוח הבקרה שלה. DreamHost מספק התקנה בלחיצה אחת של כמה אפליקציות דרך לוח הבקרה שלה. לשניהם התקנה של וורדפרס בלחיצה אחת.

ניווט באתר. האתרים של GoDaddy וגם של DreamHost מספקים מידע רב אם תוכלו למצוא אותו. GoDaddy מציע מוצרים נוספים בנוסף לאירוח, כך שהוא קצת יותר מבלבל לנווט, והדפים שלו כוללים גלילה רבה. DreamHost מקשה למצוא מידע כלשהו מבלי לפנות לגוגל או לקרוא באמצעות wikis.

חוות דעת על קלות השימוש

DreamHost הופך את הבחירה בתוכנית אירוח משותפת לקלה ככל שהיא הופכת – יש רק תוכנית אחת. GoDaddy, עם זאת, נותן לך אפשרויות במחיר נמוך יותר (אם כי פחות בהשתתפות). לוח הבקרה של GoDaddy מבוסס על cPanel הסטנדרטי של התעשייה, והוא מציע יישומים נוספים להתקנה בלחיצה אחת.

תמיכה של GoDaddy ו- DreamHost

תמיכה טכנית ולקוחות

תמיכת משתמשים בהשוואה

GoDaddy צריך להיחשב לא טוב יותר מהממוצע, על סמך ביקורות של לקוחות. לקוחות DreamHost מדרגים את שירות הלקוחות שלהם מאוד. לשניהם אנשי תמיכה שנחשבים ידידותיים ובקיאים.

ל- GoDaddy יש טלפון, דוא”ל וצ’אט חי 24/7, וכן בסיס ידע נרחב עם הדרכות וסרטונים. GoDaddy מספק מאמרים אינפורמטיביים בנוסף לבלוג שלה ב”מוסך GoDaddy. ” ל- DreamHost יש דף יצירת קשר בו תוכלו לשלוח דוא”ל לשאלות. ישנן אפשרויות תמיכה נוספות מ- DreamHost לאחר שרכשתן מהן, אך טלפון אינו אחד מהן. ל- DreamHost וויקי ייחודי שמתעדכן לפי הצורך ויש בו מידע רב, בדומה לבסיס ידע. ל- DreamHost יש פורום ובלוג.

חוות דעת על תמיכת משתמשים

GoDaddy מציע יותר שיטות ליצירת קשר, כולל טלפון, כך שקל לקבל עזרה. תמיכה של GoDaddy מדורגת בממוצע על ידי מרבית הלקוחות שמגיבים, ואילו לקוחות DreamHost מדברים על תמיכה טובה יותר מהממוצע. היעדר שיחת טלפון או צ’אט חי (אלא אם כן מחובר לחשבון) עבור DreamHost נותן ל- GoDaddy יתרון כאן.

ביקורות משתמשים של GoDaddy ו- DreamHost

ביקורות משתמשים

ביקורות משתמשים בהשוואה

פתק: אף על פי שביקורות לעולם אינן צריכות להיות הגורם היחיד בבחירת מארח כאשר משהו עולה באופן עקבי בביקורות לקוחות, יתכן שיהיה עליו לקחת בחשבון.

הסוקרים הם הלקוח הנלהב, כך שלרוב הביקורות יש נטיות חיוביות שליליות או חזקות.

ביקורות שליליות עבור GoDaddy ו- DreamHost

קדימה אבא. הביקורות השליליות ביותר על GoDaddy עוסקות בתמיכת לקוחות לקויה, בהגבלות המחמירות המוצעות על תוכניות מסוימות ובשבתה.

DreamHost. תלונה נפוצה היא היעדר תמיכה טלפונית ותמיכה בצ’אט מנומר. כמו כן, לחברה שיש אחריות כה גבוהה לזמן הפעולה יש מספר מפתיע של תלונות על השבתה.

ביקורות חיוביות עבור GoDaddy ו- DreamHost

קדימה אבא. ביקורות חיוביות של לקוחות GoDaddy מגיבות על שירותי רישום הדומיין שלה ועל התמחור שלה.

DreamHost. רוב הביקורות על תמיכת לקוחות הן חיוביות. DreamHost מקבל ראבות עבור כמעט הכל “ללא הגבלה” במחיר כה נמוך.

חוות דעת על ביקורות משתמשים

ביקורות נוטות לציין כי GoDaddy מתרכז בהיותו רשם דומיינים, ואירוח הוא מחשבה שלאחר מכן. בסך הכל יש ביקורות חיוביות יותר של לקוחות DreamHost.

מסקנה על השוואה בין GoDaddy ו- DreamHost

איזה אירוח הוא המתאים ביותר עבורך?

בחירת הפלטפורמה הטובה ביותר

לכל אחת מחברות אירוח אלה היתרונות והחסרונות שלה.

הסיבות לבחור את DreamHost על פני GoDaddy:

 • פשטות בבחירת תוכנית
 • תכונות נוספות ללא הגבלה בתוכניות
 • ערבות כספית ארוכה יותר
 • 100% זמן פעולה מובטח

הסיבות לבחור GoDaddy על פני DreamHost:

 • מוכרת מספר מוצרי אינטרנט בנוסף לאירוח
 • אפשרויות לינוקס ווינדוס לכל התוכניות
 • עוד שכבות לקבלת אפשרויות נוספות בתכניות
 • CPanel סטנדרטי בתעשייה (אם כי שונה)
 • טלפון וצ’אט חינם 24/7

GoDaddy עשוי להתאים ביותר למתחילים, מכיוון שאת כל מה שקשור לאינטרנט, משם תחום ועד SSL, שיווק ושירותי SEO, והנהלת חשבונות מקוונים, ניתן להשיג מאתר אחד.

DreamHost מושך את מי שרוצה רק אתר “הכול בלתי מוגבל” מבלי לדפדף באפשרויות באירוח משותף. יתכן שזה לא מתאים למתחיל מכיוון שאין בניית אתרים ואין תמיכה טלפונית. עסקים קטנים ימצאו רוחב פס ואחסון ללא הגבלה מושכים. חברות הדורשות VPS או שרתים ייעודיים ימצאו את DreamHost גם בחירה אטרקטיבית.

אלטרנטיבה לחקירה בעת קניות של מארח אתרים היא InMotion Hosting. למרות שהערבות להחזר הכספים של InMotion פחותה מזו של DreamHost, היא עדיין מציעה את אחד הטובים בענף – ערבות של 90 יום הכסף בחזרה, בהשוואה לערבות של 30 יום של GoDaddy. לאלה שלא אכפת להם לבזבז קצת יותר מאשר אירוח בתקציב כדי לקבל תכונות פרימיום וזמני טעינה ותגובה מהירים, SiteGround היא חברת אירוח שאולי תרצו לקחת בחשבון.

יש לך שאלות לגבי GoDaddy או DreamHost? מה היו החוויות שלך עם אירוח אתרים? השאירו את התגובות שלכם והודיעו לנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map