GoDaddy מול Bluehost: באיזה מהן עליכם להשתמש?

השוואה של GoDaddy לעומת Bluehost


בעידן הדיגיטציה הזה, זה די מקובל שתהיה נוכחות מקוונת בצורה של אתר – בין אם אתה מקצוען אינדיבידואלי, יש לך סטארט-אפ או שיש לך עסק בינוני עד גדול..

ומאחר שתחזוקת ואירוח אתרים דורשים מיומנויות ספציפיות, לא תרצו להדגיש על דברים אלה על ידי ביצוע פעולה זו על ידי ספק שירות צד שלישי..

כמו כן, יש סיכוי גבוה יותר שתפנה לחברת אירוח אתרים שעושה עסקים בענף זה זמן רב והיא ידועה ואמינה על ידי עסקים רבים ברחבי העולם..

לכאן נכנסים שני ספקי אירוח פופולריים – Bluehost ו- GoDaddy.

Bluehost (נוסדה בשנת 1996) ו- GoDaddy (הוקמה בשנת 1997) עושות עסקים בענף זה למעלה מ 19 שנים כל אחת. לפיכך קשה לבחור בין שני מארחי אתרים אלה מבחינת חווית האירוח העצומה שלהם.

מכאן שתצטרך לדעת את התכונות והפונקציות השונות המוצעות על ידי כל אחד לקבל החלטה מושכלת על בסיס דרישות האירוח שלך.

בעוד ש- Bluehost נמצאת בבעלות הקבוצה הנחשבת Endurance International (EIG), GoDaddy אינו נופל תחת אף קבוצה כזו..

ידוע כי ל- EIG יש מאגר עצום של מארחי אתרים, כולל שמות פופולריים אחרים כמו iPage ו- Hostgator.

העובדה ש- Bluehost אירחה עד כה למעלה משני מיליון אתרים היא עדות להתמקדות שלה בשירותי אירוח.

GoDaddy הוא שם בולט בכל מה שקשור לרישום תחום. בשנת 2014 GoDaddy הגיע לאבן דרך משמעותית של ניהול יותר מ- 59 מיליארד שמות מתחם ובכך הפך לרשם הגדול ביותר המאושר על ידי ICANN בעולם.

GoDaddy ידוע גם בזכות תוכניות אירוח משותפות זולות, בעוד ש- Bluehost לא נמצאת הרחק מאחור בכל הנוגע לזכאות לתכניות אירוח משותפות..

שני מארחי האינטרנט מציעים גם אירוח VPS, אירוח וורדפרס, אירוח שרתים ייעודי וכן הלאה.

בעוד ש- Bluehost מציעה שירותי אירוח לינוקס רק, GoDaddy נותנת לך אפשרות לבחור בין אירוח לינוקס או אירוח חלונות.

יתרה מזאת, GoDaddy זכתה במספר פרסים על שירותיה, כמו פרס גולד סטיבי לשירותי מחשבים (בשנת 2012) ופרס בולבי על השימוש הטוב ביותר בתחום אחד אותיות..

Bluehost זכתה גם במספר פרסים, כמו אירוח התקציב הטוב ביותר, חברת אירוח אתרים הטובה ביותר, ואירוח משתלמים הטוב ביותר מ- HostReview.

מכיוון שלשניהם ניסיון רב ומציעים שירותים עטורי פרסים דומים, אנו נעזור לך להבין ספקים אלה טוב יותר ולפשט את החלטתך על ידי השוואה בין תכונות ושירותי אירוח המוצעים על ידי Bluehost ו- GoDaddy ותוכניות האירוח השונות שלהם במאמר זה..

השווה את הביצועים של Bluehost ו- GoDaddy

Contents

זמן עבודה ואמינות

צג זמן עבודה

זמן עבודה. אחד המפתחות להצלחה עבור עסק מקוון הוא הזמינות של האתר שלו והתכונות הנלוות אליו בכל עת.

בעוד ש- GoDaddy אכן מעניקה אחריות uptime של 99.99%, Bluehost אינה נותנת כל אחריות uptime כזו..

ואחרי שהשתמשנו ב- Bluehost בכמה אתרים, אנו יכולים לומר שאחוז השעון הוא אכן סביב 99.99% בזמן אמת. אחוז השעה בפועל של GoDaddy נפל לרוב מעט ב 99.99%, אך הוא עדיין כל כך טוב.

מהימנות. ל- GoDaddy יש מרכז נתונים מאסיבי הממוקם בפניקס, בעוד של- Bluehost יש את מרכז הנתונים שלו ביוטה.

מרכז הנתונים Bluehost תומך בגיבוי אחסון המראות, גיבוי כוח של UPS, גנרטור דיזל ועוד כמה תכונות הקשורות לחשמל.

מרכז הנתונים של GoDaddy תומך גם בגנרטורים דיזל ובאספקת חשמל ללא הפרעה ומבטיח מהירות גבוהה של כ -20 ג’יגה-ביט לשנייה על ידי חיבור לשדרה עצמית Ethernet של סיבים אופטיים..

ביצועים. הזמן שלוקח לטעון את דפי האתר שלך הוא קריטי כדי ליצור רושם חיובי על האתר שלך.

הזמן המקסימלי שלקח להגיב לבקשת טעינת העמוד על ידי שרת מתארח ב- GoDaddy התגלה כגבוה למדי בהשוואה לזו של שרת שמתארח על ידי BlueHost, במיוחד בזמן עליית תנועה באתר..

במהלך בדיקות באתרי תנועה קטנים, נחשף כי Bluehost מצליחה לתת זמן עומס של פחות מ- 2.4 שניות ו- GoDaddy חולף על פני 2.6 שניות לאותה.

שרתי Bluehost פועלים במרכזי כוח AMD ואילו שרתי GoDaddy פועלים על מעבדי Intel Core i7. שניהם מצליחים גם לספק ביצועים טובים עבור אתרי האינטרנט שלהם.

חוות דעת על ביצועי Bluehost ו- GoDaddy

בגלל היכולת של שרתי Bluehost לנהל מהירויות עומס גדולות של דפים, אפילו במהלך תנועה מוגברת, ואחוז זמן גבוה מעט יותר, אנו מעדיפים את Bluehost מבחינת זמן עבודה, מהירות ואמינות..

תכונות של Bluehost ו- GoDaddy

השווה בין תכונות עיקריות

תכונות מפתח בהשוואה

בונה אתרי אינטרנט. כדי לבנות אתר, Bluehost מציע לך את בונה האתרים Weebly או את בונה האתר הנייד goMobi. אתה יכול ליצור אתר בקלות ללא שום ידע בקידוד על ידי שימוש בפונקציונליות הגרירה והשחרור של Weebly.

אתה יכול גם להשתמש ב- Weebly בחינם ליצירת אתר פשוט של עד שישה עמודים. עם זאת, אם אתה רוצה כמה תכונות מתקדמות, כגון הגנת סיסמא עבור דפי האינטרנט שלך ועיצובים מותאמים אישית, אתה יכול לשדרג את כלי ה- Weebly שלך לתכנית בתשלום של בערך $ 8.99 לחודש..

GoDaddy אינה מציעה שום גרסה חינמית של כלי בניית האתרים שלה, כאשר המחירים מתחילים החל מ- $ 1 לחודש (לתוכנית אישית שהיא די זולה).

בונה האתרים של GoDaddy פופולרי מאוד עם מספר תכונות מדהימות וקלות לשימוש והאתר שהתקבל ככל הנראה יהיה אטרקטיבי יותר מכפי שאתה יכול לבנות באמצעות בונה האתר Bluehost.

אבטחה. Bluehost מרשים אותנו עם מערך תכונות האבטחה המקיף שלה הכוללות הגנה על קישור חם וכלים שונים נגד דואר זבל, כגון מתנקש ספאם ספא, מומחי ספאם וספאם ספאם..

היא גם מציעה ל- CloudFare לספק אבטחה משופרת בצורה של SSL והגנה מפני התקפות DDoS (Distribution Denial of Service)..

Bluehost תומך גם בספריות המוגנות באמצעות סיסמה, יצירת כתובות IP, יצירת מסננים עבור חשבונות דואר אלקטרוני ומשתמשים וניהול תעודות דיגיטליות ומפתחות פרטיים. בנוסף, מנהלי האתר שלך ירגישו בטוחים בגישה לקבצי התצורה עם מתן הגישה Secure Shell (SSH).

אתה יכול אפילו להשתמש בביטחון התחום SiteLock המתחיל בסביבות 1.67 $ לחודש.

עם GoDaddy, האבטחה מגיעה בעלות נוספת בצורת SiteLock שמתחילה בסביבות 17.88 דולר לשנה. באמצעות אפשרות זו אתה רשאי לסרוק אפליקציות, ניטור דואר זבל ותוכנות זדוניות ותעודת אימות אתר. זה אפילו עוזר בזיהוי פגיעויות ברשת ולהסרת תוכנות זדוניות.

מסד נתונים MySQL GoDaddy מעניק לך גישה למסדי נתונים מוגבלים של MySQL, עם תוכניות האירוח המשותפות שלה, ואילו Bluehost מציעה גישה למסדי נתונים בלתי מוגבלים של MySQL לכל התוכניות שלה..

כמו כן, GoDaddy מציע פחות פחות חשבונות דוא”ל, עם תוכניות האירוח השונות שלה, לעומת Bluehost.

גיבוי. בעוד ששני ספקי האירוח מאפשרים לך לבצע גיבויים ידניים כחלק מחשבון האירוח שלך, הם נבדלים זה מזה ביחס לאפשרויות הגיבוי האוטומטיות שלהם. Bluehost נותן לך את האפשרות לבצע גיבויים אוטומטיים מה- cPanel (לוח הבקרה הרגיל).

אפשרות כזו אינה זמינה ב- GoDaddy.

אירוח וורדפרס מנוהל. לא GoDaddy ולא Bluehost דורשים ממך להתקין את מערכת ניהול התוכן של WordPress (CMS) מכיוון שהם מותקנים איתה מראש..

זה מאפשר לך להתחיל במהירות עם פלטפורמת וורדפרס וליצור דפים, פוסטים, גלריות וכדומה. שניהם מציעים גם עדכוני תוכנה ותוספים אוטומטיים, תמיכה מסביב לשעון וכן הלאה.

שני מארחי האינטרנט מציעים ארבע תכניות אירוח שונות של וורדפרס. אלה מושווים להלן:

GoDaddy Basic – במחיר של 3.99 דולר לחודש, עם נפח אחסון של 10 ג’יגה-בייט וללא כתובת IP, עבור אתר אחד, וכדי לטפל בכ- 25,000 מבקרים חודשיים.

GoDaddy Deluxe – במחיר של 4.49 $ לחודש, עם נפח אחסון של 15 ג’יגה-בייט וללא כתובת IP, עבור אתר אחד, וכדי לטפל בכ- 1,00,000 מבקרים חודשיים.

GoDaddy Ultimate – במחיר של 7.99 דולר לחודש, עם נפח אחסון של 30 ג’יגה-בייט וללא כתובת IP, לשני אתרים, וכדי לטפל בכ -4,00,000 מבקרים חודשיים.

מפתח GoDaddy – במחיר של 13.99 דולר לחודש, עם נפח אחסון של 50 ג’יגה-בייט וללא כתובת IP, לחמישה אתרים, וכדי לטפל בכ -8,00,000 מבקרים חודשיים.

בלוגר Bluehost – במחיר של 24.99 דולר לחודש (12.49 דולר לחודש הראשון בלבד), עם אחסון של 30 ג’יגה-בייט וכתובת IP אחת, לחמישה אתרים, וכדי לטפל בכמאה מיליון מבקרים חודשיים.

Bluehost Professional – במחיר של 74.99 דולר לחודש (37.50 $ לחודש הראשון בלבד), עם אחסון של 60 ג’יגה-בייט וכתובת IP אחת, לעשרה אתרים, וכדי לטפל בכ -300 מיליון מבקרים חודשיים.

Bluehost Business – במחיר של 119.99 דולר לחודש (60 דולר לחודש הראשון בלבד), עם נפח אחסון של 120 ג’יגה-בייט וכתובת IP אחת, עבור 20 אתרים, וכדי לטפל בכ -600 מיליון מבקרים חודשיים.

Bluehost Enterprise – במחיר של 169.99 דולר לחודש (85 $ לחודש הראשון בלבד), עם נפח אחסון של 240 ג’יגה-בייט וכתובת IP אחת, עבור 30 אתרים, וטיפול במבקרים חודשיים בלתי מוגבלים.

ברור שתוכניות האירוח של וורדפרס של GoDaddy זולות יותר מ- Bluehost. עם זאת, תוכניות Bluehost מתאימות יותר לתנועה גבוהה יותר.

פתרונות מסחר אלקטרוניבעזרת פונקציונליות החנות המקוונת של GoDaddy, תוכל לרשום את המוצרים שלך ולהתחיל למכור אותם תוך זמן קצר. אתה מקבל את היכולת להשתמש ולהתאים אישית נושאים, לבנות חנות מקוונת ידידותית לנייד, ליצור עגלת קניות, להשתמש בכלים שיווקיים, להשתמש ביכולות SEO וכן הלאה..

זה תומך במספר שיטות תשלום, כולל כרטיסי אשראי, בנקאות נטו, כרטיסי חיוב וארנקים. חנות הפרימיום המקוונת של GoDaddy זמינה במחיר של 19.99 $ לחודש (מנוי שנתי) או 29.99 $ לחודש (מנוי חודשי).

Bluehost גם נותן לך גישה למערך דומה של תכונות מסחר אלקטרוני. אתה יכול להשתמש ביישום Magneto כדי ליצור את החנות המקוונת שלך, להשתמש בשער התשלומים TransFirst כדי לקבל תשלומים מלקוחותיך, ולהשתמש בכל עגלות הקניות השונות, כמו אגורה, עגלת הקוביה, עגלת הזן ומסחר OS.

חוות דעת על תכונות המפתח של Bluehost ו- GoDaddy

בגלל תכונות האבטחה הטובות יותר ופחות המגבלות (או הכובעים) במסדי נתונים של MySQL, חשבונות דוא”ל ומספר אתרי האינטרנט המנוהלים בוורדפרס, Bluehost מקבל את הנהנו כאן.

השווה בין תוכניות אירוח אתרים ותמחור של Bluehost ו- GoDaddy

תכניות אירוח & תמחור

תוכניות תמחור בהשוואה

פתק: נשווה בין תוכניות האירוח של לינוקס המוצעות על ידי שתיהן, מכיוון ש- Bluehost אינה מציעה תוכניות אירוח של חלונות. יש לציין כי GoDaddy אכן מציעה תוכניות אירוח של חלונות.

תוכנית האירוח הזולה ביותר של GoDaddy זמינה בסביבות 2.24 $ לחודש (GoDaddy Starter), ואילו תוכנית האירוח Bluehost הזולה ביותר זמינה במחיר של 3.95 $ לחודש (Bluehost Starter). שתי התוכניות הללו עשויות להיות מספיקות אם אתה מתחיל לנסות מארח אינטרנט בפעם הראשונה.

סוגי תכניות אירוח

תוכניות אירוח משותפות אנו משווים את GoDaddy שיתף תוכניות אירוח ו Bluehost שיתף תוכניות אירוח למטה:

כל התוכניות המשותפות של Bluehost משתמשות ב- cPanel בלוח הבקרה שלהן עבור אירוח לינוקס, ואילו התוכניות המשותפות של GoDaddy משתמשות ב- cPanel לאירוח לינוקס ו- Plesk עבור אירוח חלונות..

באמצעות אירוח משותף של Bluehost, אתה יכול לרכוש את SiteLock Security במחיר של $ 1.99 לחודש (מנוי שנתי), ועם אירוח משותף של GoDaddy, אתה יכול לבחור באותו מחיר במחיר של $ 1.49 לחודש (מנוי לשנה).

Bluehost Starter – במחיר של 3.95 דולר לחודש (מנוי לשלוש שנים) או 4.95 דולר לחודש (מנוי לשנתיים) או 5.95 דולר לחודש (מנוי לשנה), עם שטח דיסק של 50 ג’יגה-בתים, 5 חשבונות דוא”ל ומסדי נתונים של MySQL ללא הגבלה, לאתר אחד.

Bluehost Plus – במחיר של 6.95 דולר לחודש (מנוי לשלוש שנים) או 7.95 דולר לחודש (מנוי לשנתיים) או 8.95 דולר לחודש (מנוי לשנה), עם שטח דיסק של 150 ג’יגה-בתים, 100 חשבונות דוא”ל ומסדי נתונים של MySQL ללא הגבלה, ל -10 אתרים.

Bluehost Business Pro – במחיר של 14.95 דולר לחודש (מנוי לשלוש שנים) או 16.95 דולר לחודש (מנוי לשנתיים) או 19.95 דולר לחודש (מנוי לשנה), עם שטח דיסק בלתי מוגבל, חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים, ומסדי נתונים ללא הגבלה של MySQL, לאתרים ללא הגבלה.

Starter GoDaddy – במחיר של 2.24 $ לחודש (מנוי לשלוש שנים או שנתיים או שנה) או 2.49 דולר לחודש (מנוי לחודש), עם שטח דיסק של 30 ג’יגה-בתים, 10 חשבונות דוא”ל ומסדי נתונים MySQL 1 x 1 ג’יגה-בייט, לאתר אחד.

כלכלת GoDaddy – במחיר של 3.99 דולר לחודש (מנוי לשלוש שנים) או 4.49 דולר לחודש (מנוי לשנתיים) או 4.99 דולר לחודש (מנוי לשנה) או 6.99 דולר לחודש (מנוי לשלושה חודשים), עם שטח דיסק של 100 ג’יגה-בתים, 100 חשבונות דוא”ל, ו- 10 X 1GB מסדי נתונים MySQL, לאתר אחד.

GoDaddy Deluxe – במחיר של 4.49 דולר לחודש (מנוי לשלוש שנים) או 4.99 דולר לחודש (מנוי לשנתיים) או 5.99 דולר לחודש (מנוי לשנה) או 8.99 דולר לחודש (מנוי חודשי), עם שטח דיסק בלתי מוגבל, 500 חשבונות דוא”ל, ו -25 x 1GB מסדי נתונים MySQL, לאתרים ללא הגבלה.

GoDaddy Ultimate – במחיר של 7.99 דולר לחודש (מנוי לשלוש שנים) או 8.99 דולר לחודש (מנוי לשנתיים) או 9.99 דולר לחודש (מנוי לשנה) או 14.99 דולר לחודש (מנוי חודשי), עם שטח דיסק בלתי מוגבל, 1000 חשבונות דוא”ל וללא הגבלה (x 1GB) מסדי נתונים MySQL, לאתרים ללא הגבלה.

תוכניות אירוח VPS Bluehost מציעה 4 תוכניות אירוח VPS לעומת 5 תוכניות אירוח VPS המסופקות על ידי GoDaddy, עם אחסון כמעט דומה, זיכרון RAM ותמחור. עם זאת, GoDaddy מציע רוחב פס בלתי מוגבל ואילו Bluehost מציע רוחב פס בטווח של 1TB עד 4TB.

תוכניות אירוח ייעודיות GoDaddy מציעה חמש תוכניות אירוח שרתיות ייעודיות, ואילו Bluehost מציעה כ -3 מהן. כמו כן, GoDaddy מציע נפח אחסון מרבי של 2 טרה-בתים (בהשוואה ל- 1TB המקסימלי של Bluehost) ומעבד RAM מרבי של 32 ג’יגה-בייט (לעומת מקסימום 16 ג’יגה-בתים של Bluehost).

בעוד ש- Bluehost מציע רוחב פס של 15TB (עם Bluehost Premium), GoDaddy מציע רוחב פס בלתי מוגבל עם כל התוכניות הייעודיות לו. טווח המחירים של שני מארחי האינטרנט דומה כמעט, אם כי תקבלו אפשרויות זולות יותר לאירוח ייעודי עם GoDaddy.

התחייבות להחזר כסף שני מארחי האינטרנט מציעים תקופת אחריות להחזר כספי, מה שאומר שהם בטוחים בשירותים שהם מציעים.

בעוד ש- GoDaddy מאפשר לך לחפש את כספך בחזרה בתוך תקופה של 45 יום, אם אינך מרוצה, Bluehost מאפשר זאת רק למשך 30 יום (מדיניות החזר כספי מדורגת).

ההבדל הנוסף הוא ש- GoDaddy מציעה ערבות להחזר הכסף הזה רק עבור תוכניות המנויים השנתיות שלה.

חוות דעת על תמחור תוכניות אירוח

למרות שחלק מהתכניות של GoDaddy נראות זולות יותר, זה נכון רק לתקופת השירות הראשונה. במהלך חידוש התוכנית, המחירים גבוהים בהרבה עבור GoDaddy. אז אין הרבה מה להבדיל בין שני המארחים הללו לגבי מגוון תוכניות האירוח ומחיריהם. לדברינו, מדובר בקישור בין השניים.

כמה קל להשתמש ב- Bluehost וב- GoDaddy

קלות שימוש

כמה קלות להשתמש בממשק

שני מארחי הרשת מציעים את ה- cPanel הסטנדרטי בתעשייה, שיש לו ממשק ידידותי למשתמש, כלוח הבקרה.

GoDaddy מאפשרת גם להשתמש בלוח Plesk של Parallels, מכיוון שהוא תומך גם באירוח חלונות אשר Bluehost לא עושה. מכיוון שה- cPanel הוא לוח בקרה רגיל בתעשייה, משתמשים יכולים להתרגל לסגנון העבודה שלו די מהר.

יתרה מזאת, אתה יכול להשתמש בפונקציונליות של מתקין בלחיצה אחת כדי להתקין את WordPress ויישומים שונים אחרים עבור שני ספקי שירותי אירוח. (עיין בשוק Mojo עבור Bluehost ו- GoDaddy Market for GoDaddy.)

חוות דעת על קלות השימוש

שני מארחי האינטרנט משתמשים באותו לוח בקרה ומתקינים דומים בלחיצה אחת. שוב, אנו מדרגים את שניהם באופן שווה בכל הנוגע לנוחות השימוש.

תמיכה של Bluehost ו- GoDaddy

תמיכה טכנית ולקוחות

תמיכת משתמשים בהשוואה

שני מארחי הרשת מציעים מגוון אפשרויות ליצור קשר עם צוות התמיכה בלקוחות בכל עת של היום או הלילה.

אם מדובר במקרה חירום, אתה יכול לפנות בקלות לצוותי התמיכה שלהם על ידי שימוש במספר טלפון ללא תשלום. ואם אינך ממהר לפתור את הבעיה, אתה עדיין יכול לקבל תשובות מהירות דרך אפשרות הצ’אט החיה של שני מארחי האינטרנט..

לחלופין, אתה יכול אפילו להשתמש במערכת הכרטיסים או לשלוח בדוא”ל לשני ספקי האירוח.

לאחר התארחות באתרים עם שני המארחים הללו, אנו יכולים לשתף כי תגובות צוות התמיכה של GoDaddy עוכבו לא מעט בהזדמנויות..

זמן התגובה של צוות התמיכה של Bluehost היה טוב בעקביות.

חוות דעת על תמיכת משתמשים

אנו מעדיפים להצביע לצוות התמיכה של Bluehost, אך ורק על סמך הניסיון שלנו מהם מציעים במהירות פתרונות לנושאים שלנו בהזדמנויות רבות לאורך השנים.

ביקורות משתמשים של Bluehost ו- GoDaddy

ביקורות משתמשים

ביקורות משתמשים בהשוואה

פתק: יתכן שזה לא רעיון מצוין להסתמך לחלוטין על הביקורות שפרסמו לקוחות שונים ברשת עבור כל מארח אינטרנט. עם זאת, הם אכן עוזרים לך להבין אילו סוגיות או אילו יתרונות של מארח מסוים מעלים שוב ושוב.

ביקורות שליליות עבור Bluehost ו- GoDaddy

לגבי GoDaddy, מרבית הביקורות השליליות מתייחסות לכמות הרבה זמן שצריך צוות התמיכה שלה להגיב במצבי משבר בזמן אמת..

וזה לא רק התגובה הראשונה, אלא הזמן שנדרש להגיע לפיתרון לבעיות הלקוח.

עבור Bluehost, ביקורות רבות של לקוחות מתייחסות לחיסרון של הצורך להתקין שפע של תוספות למספר פונקציות. כמו כן, לקוחות רבים מבקשים מ- Bluehost להתחיל להציע תכניות אירוח משותפות חודשיות.

ביקורות חיוביות עבור Bluehost ו- GoDaddy

יש המון ביקורות חיוביות של חידושים שמצאו קל מאוד לבנות אתר בעת השימוש בכונן האתרים של GoDaddy וכדי לאתר את האתר שלהם באמצעות התוכנית הבסיסית ביותר של GoDaddy (תוכנית המתחילים).

עבור Bluehost, הביקורות החיוביות שמורות לרוב ל- VPS ולתוכניות שרת ייעודיות. עם תוכניות אלו, שיבחו הרבה את ביצועי השרת והזמינות של מסדי נתונים ו- MySQL ללא הגבלה.

כמו כן, הוזכר במיוחד על האבטחה הנהדרת של Bluehost ותמיכת הלקוחות ברוב הביקורות.

מסקנה על השוואה בין Bluehost ו- GoDaddy

איזה אירוח הוא המתאים ביותר עבורך?

בחירת הפלטפורמה הטובה ביותר

להלן הסיבות לבחור Bluehost על פני GoDaddy:

 • מסדי נתונים MySQL וחשבונות דוא”ל ללא הגבלה עם מספר תוכניות
 • אבטחה משופרת
 • תמיכה טכנית ולקוחות מעולה
 • יכולת לספק זמן עבודה גבוה, אפילו להגדיל את רמות התנועה

להלן הסיבות לבחור GoDaddy על פני Bluehost:

 • תמיכה באירוח חלונות
 • מחירים זולים יותר
 • מוצרים ותכונות נוספים
 • תקופת אחריות ארוכה יותר של 45 יום

ברור שאם אתה מתחיל לגמרי ורק רוצה להתחיל עם אתר, בלי שיהיה לך ידע טכני, GoDaddy מוכיח שהוא אפשרות הרבה יותר זולה ונוחה..

כמו כן, אם אתם מחפשים פלטפורמת אירוח של Windows, GoDaddy הוא זה שצריך לבחור.

עם זאת, אם האתר שלך מקבל תנועה רבה ואתה מחפש אמינות וביצועים משופרים, נראה ש- Bluehost הוא מארח האינטרנט האידיאלי לצרכים שלך..

אם אתם מחפשים אלטרנטיבה ל Bluehost, אינכם צריכים להסתכל מעבר לאחד מאתרי האחות שלה, כולל Hostgator שנמצא גם בבעלות EIG.

גם מבחינת תמיכה, מדרגיות וניהול תנועה גבוה, Hostgator אינו רע. אם אתם מחפשים אלטרנטיבה בעלות נמוכה ל- GoDaddy להקים אתר בסיסי, תוכלו לקבל אותו באירוח ב- Dreamhost.

האם יש לך התנסויות קודמות בשימוש ב- GoDaddy או Bluehost? האם השוואה זו ענתה על כל השאלות שהיו לך או שיש לך עדיין שאלות? אנא אל תהסס לפרסם הערות או לשתף את החוויות שלך בקטע ההערות שלהלן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map