GoDaddy לעומת Arvixe: איזה מארח אתרים עליכם לבחור?

אם החלטתם להקים אתר, אתם עשויים להיות קצת יותר מבולבלים בכל חברות האירוח השונות ובכל התוכניות הקיימות שם. ההשוואה הזו אחד על אחד בין GoDaddy לארוויקסה כאן כדי לעזור לכם לסדר את העומס ולמצוא חברת אירוח אתרים המתאימה לכם..


GoDaddy היא חברה גדולה עם כמעט 13 מיליון לקוחות. Arvixe אולי לא ידוע כמו כמה חברות אירוח אחרות, אך הוא צומח במהירות – בגודל ובמוניטין. גם GoDaddy וגם Arvixe מספקים אירוח משותף, וורדפרס מנוהל, VPS ותוכניות שרת ייעודיות. גם GoDaddy וגם Arvixe מציעים אפשרויות לינוקס ווינדוס לתוכניות שלהם.

GoDaddy זכתה במספר פרסים “הטובים ביותר”, כולל בחירתם של Fortune 100 “החברה הטובה ביותר לעבוד עבורה” בשנת 2012. GoDaddy זכה גם להכרה בזכות מסעות הפרסום השנויים במחלוקת שלה. ארוויקסה זכה בפרסים רבים – כולל “בחירת העורך” של PCMag בשנת 2015, והיא אחת מ”חברות הצמיחה המהירה ביותר של אמריקה באינקה 500 “.

GoDaddy החל בשנת 1997 בתור ג’ומקס טכנולוגיות והיה מיתוג מחדש כ- Go Daddy בשנת 1999. בשנת 2006, המותג התחלף ל- GoDaddy (שני השמות הצטרפו). קבוצת השקעות פרטית מחזיקה בבעלותה של GoDaddy. עם זאת, המייסד, בוב פרסונס, נותר בעל המניות הגדול ביותר. ארוויקס נקנה על ידי Endurance International Group (EIG) בשנת 2014. EIG מחזיקה בבעלות על חברות אירוח אתרים רבות, ולמרות שאתרי ה- EIG יש כמה קווי דמיון, הם פועלים תחת שמם הפרטי..

השווה את הביצועים של GoDaddy ו- Arvixe

Contents

זמן עבודה ואמינות

צג זמן עבודה

זמן עבודה. כאשר השרתים אינם פועלים, אתה מאבד את הצופים והלקוחות. ערבויות לזמן פעולה אינן פירושן שהאתר שלך תמיד יהיה מוכן, אך זהו אינדיקציה לחשיבות שמארח האינטרנט נותן למשך זמן העבודה. GoDaddy מבטיח זמן פעולה של לפחות 99.9%. אם האתר נופל 0.1% או יותר מ- 99.9% בחודש אחד, תזוכה ב -5% מדמי האירוח של אותו חודש. ל- Arvixe יש אותה ערבות של 99.9%, עם החזר חודש חינם אם הוא נופל מתחת לאחוז זה.

ביצועים. GoDaddy משתמש במעבדי Core i7 בתוכניות המשותפות שלה, ו- Xeons ב- VPS ובתוכניות הייעודיות שלה. Arvixe משתמש ב- Xeons האחרונים, ומאחסן נתוני לקוחות על עשרה כוננים של 15K. בסיסי הנתונים של Arvixe ושרתי הדוא”ל נמצאים באחסון SSD.

מבחן באתר GoDaddy הניב זמן טעינה של 2.91 שניות, מהיר יותר מ- 56% מהאתרים שנבדקו עם Pingdom. אתר Arvixe השווה היה זמן טעינה של 1.05%%, מהיר יותר מ- 89% מהאתרים שנבדקו.

מהימנות. ל- GoDaddy יש מרכז נתונים בבעלותה בפיניקס, אריזונה, והיא מחכירה שני מרכזים נוספים באריזונה במסה ובסקוטסדייל. ל- GoDaddy מרכזי נתונים אחרים בשיקגו, לוס אנג’לס ואשבורן, וירג’יניה. צרכים בינלאומיים נענים עם מרכז אירופי באמסטרדם ומרכז אסייתי שנמצא בסינגפור. מרכזי הנתונים מופעלים ומקוררים בעזרת יתירות וגיבויים דיזל.

Arvixe עונה על דרישות עולמיות עם מרכזי נתונים בדאלאס, טקסס, אמסטרדם והונג קונג. מרכזי הנתונים מיותרים לחלוטין ונמצאים תחת פיקוח במקום לצורך אבטחה ואמינות.

חוות דעת על ביצועי GoDaddy ו- Arvixe

ל- Arvixe יש אחריות גבוהה יותר לזמן ההפעלה וזמני עומס ותגובה מהירים בהרבה בבדיקות.

תכונות של GoDaddy ו Arvixe

השווה בין תכונות עיקריות

תכונות מפתח בהשוואה

פתק: “Unlimited” ו- “unmetered” הם מונחי שיווק המשמשים לעתים קרובות חברות אירוח אתרים. בניגוד למה שאתה עשוי להאמין, זה לא אומר “כל מה שאתה יכול להשתמש בו.” במקום זאת, זה מתייחס למה שחברת האירוח “רואה שימוש סביר.”

רישום תחום. בעוד ששני המארחים הם רשמי דומיינים, GoDaddy הוא הרשם הגדול בעולם עם למעלה מ- 60 מיליון דומיינים תחת ניהול. GoDaddy מציע שנה אחת של רישום תחום בחינם לטווח הראשוני כאשר המונח הוא 12 חודשים ומעלה. Arvixe מציע תחום בחינם כל עוד יש לך תוכנית איתו, והוא מציע העברה בחינם אם כבר יש לך דומיין..

בונה אתרי אינטרנט. ל- GoDaddy יש ממשק גרירה ושחרור עם בניית האתרים שלה, החל ממחיר מבצע של 1 דולר לחודש. Arvixe מספקת RvSiteBuilder, הכוללת עורך WSYWIG ומעל 600 תבניות אינטרנט.

מאגרי מידע. בהתאם לתוכנית שנבחרה, GoDaddy מציעה בין 10 למסדי נתונים MySQL ללא הגבלה. Arvixe מציע מסדי נתונים ללא הגבלה של MySQL ו- PostgreSQL.

חשבונות אימייל. GoDaddy מציע 100 עד 1,000 חשבונות עם שטח אחסון של 100 MB עד 1 GB, תלוי בתוכנית שלך. Arvixe מספקת חשבונות אימייל והעברת דוא”ל ללא הגבלה על כל התוכניות שלה.

אירוח וורדפרס. גם GoDaddy וגם Arvixe מציעים תוכניות וורדפרס מנוהלות. תוכנית וורדפרס מנוהלת כוללת את חברת האירוח שמביאה גיבויים ועדכונים באתר שלך, ומאפשרת לך להתמקד בדבר החשוב – תוכן האתר שלך.

קדימה אבאל- GoDaddy ארבע תוכניות וורדפרס. בסיסי, המוגבל לאתר אחד, 25,000 מבקרים בחודש, ואחסון SSD של 10 GB; דלוקס, עם אתר אחד, 100,000 מבקרים, ואחסון של 15 GB; אולטימטיבי, עם שני אתרים, 400,000 מבקרים, ואחסון SSD 30 GB; ומפתח, עם עד 5 אתרים, 800,000 מבקרים, ואחסון SSD של 50 GB. כולם מגיעים עם דומיין בחינם בהזמנת טווח שנתי. התוכנית האולטימטיבית כוללת SiteLock בחינם.

ארוויקסארוויקסה מציעה שתי תוכניות וורדפרס משותפות – Class Class ו- Personal Class Pro. אם האתר שלך גדל, אירוחם ישתנה על פני שרתי משותף, VPS, ייעודי וענן, בהתאם לצרכים שלך. יש להם שטח רוחב פס בלתי מוגבל, ותמיכה בצ’ט וטלפון 24/7 עבור אירוח הוורדפרס שלהם.

פיתרון מסחר אלקטרוני. GoDaddy ו- Arvixe מציעים שניהם עגלות קניות בחינם, כמו מגנטו, ZenCart, PrestaShop ואחרים, דרך לוח הבקרה. Arvixe תומך בהרבה מאוד אפשרויות מסחר אלקטרוני חינמיות ומסחריות, רבות עם תמיכה 24/7 והתקנה אוטומטית.

גיבויים. ל- GoDaddy יש תוכנית גיבוי ושחזור אתרים בתשלום חודשי עם התוכניות המשותפות שלה, וגיבויים יומיים בחינם ב- WordPress, VPS, ותוכניות ייעודיות. Arvixe מבצע גיבויים יומיומיים של שרתי השרת שלה. Arvixe אכן ממליץ ללקוחות לבצע גיבויים משלהם ולאחסן אותם מחוץ לאתר (וזו עצה טובה ללא קשר לתוכנית כלשהי).

אבטחת אירוח. GoDaddy מבצע סריקות ופועל באופן יזום נגד איומי DDoS, והוא מספק את מה שהיא מכנה “CageFS.” CageFS מאפשר לך להגדיר הרשאות משתמש כדי להגביל את הגישה לתוכן. GoDaddy מספקת SpamAssasin, כמו גם BoxTrapper, לסינון אימיילים. Arvixe סורק ופועל באופן יזום נגד איומי DDoS, כמו גם בעל הגנה על כוח אמיץ. Arvixe מספק סינון ספאםאססין וספאםאוס.

GoDaddy מספקת SSL משותף בחינם לתוכניות שלה, כאשר הרמות העליונות מקבלות חינם SSL פרטי. Arvixe נהגה לספק SSL משותף לתכניות המשותפות שלה בלינוקס, אולם החל מסוף 2015, SSLs משותפים כבר אינם זמינים לתוכניות משותפות של לינוקס או Windows PersonalClass. ניתן לרכוש SSLs פרטיים. לתוכניות Arvixe BusinessClass יש SSL בחינם כל עוד יש לך תוכנית עם Arvixe.

GoDaddy ו- Arvixe מציעים שניהם שרתי Windows או Linux.

לוח בקרה. Arvixe משתמש בתקן ה cPanel הסטנדרטי. GoDaddy משתמש ב- cPanel, אך הוא עשה התאמה מסוימת, מה שעשוי להפוך אותו לא מוכר למשתמשים רגילים ב- cPanel..

תוספות. מלבד תכניות אירוח, GoDaddy מציעה גם שירותי SEO, שיווק מקוון ועיצוב בתשלום נוסף. גם ל- GoDaddy וגם לארוויקס יש תוכניות מפיצים ותוכניות סניפים. Arvixe מספק 100 $ זיכוי למודעות ל- Bing / Yahoo ו- $ 100 ב- Google AdWords.

חוות דעת על תכונות המפתח של GoDaddy ו- Arvixe

לשתי חברות האירוח יש הרבה דברים במשותף – שתיהן משתמשות ב- cPanel, לשניהם יש שרתי לינוקס ווינדוס, ולשניהם אפשרויות אבטחה טובות. GoDaddy נחשב למוביל בתעשייה ברישום דומיינים, אך רוחב הפס הבלתי מוגבל, מסדי נתונים ותכונות דוא”ל של Arvixe לתוכניות שלה נותן לו יתרון..

השווה בין תוכניות אירוח אתרים ותמחור של GoDaddy ו- Arvixe

תכניות אירוח & תמחור

תוכניות תמחור בהשוואה

פתק: תמחור עבור חברות אירוח אתרים הוא יעד נע. כדי להישאר תחרותיים, מבצעים מבצעים מיוחדים לאורך השנה. התמחור כאן הוא מה שהוצע בזמן ההשוואה הזו. עליך לשים לב שמחירי הפרומו בדרך כלל טובים רק לטווח השירות הראשון, כך שנרשמת לטווח ארוך יותר פירושה חיסכון גבוה יותר. בדרך כלל, הרשמה לתנאים ארוכים יותר, ללא קשר למבצעים מתמשכים, פירושה שסביר להניח כי תהיה הפסקה במחיר.

קדימה אבא. GoDaddy מציע שלוש תוכניות משותפות בלינוקס, ושלוש תוכניות משותפות של Windows – כאשר לשתי האפשרויות יש תכונות דומות. כלכלה מאפשרת אתר אחד, רוחב פס בלתי מוגבל, ואחסון של 100 GB, במחיר של 3.99 דולר. דלוקס, במחיר של 4.99 דולר לחודש, ו- Ultimate, במחיר של 7.99 דולר לחודש, מציע אתרי אינטרנט ללא הגבלה, רוחב פס בלתי מוגבל ואחסון ללא הגבלה. כל התוכניות מגיעות עם שנת רישום תחום בחינם בתכנית שנתית. חשבונות דוא”ל מוגבלים ל 100, 500 ו 1000 בהתאמה. התוכנית האולטימטיבית מוסיפה תעודת SSL בחינם למשך שנה.

ארוויקס. ארוויקסה מציעה ארבע תוכניות משותפות – שתיים ב- PersonalClass ושתי ב- BusinessClass. יש לך אפשרות לבחור במרכזי נתונים אמריקאיים, אירופה או אסיה בזמן הקופה. האישי והעסקי כאחד מציעים שטח, רוחב פס, מיילים ומסדי נתונים ללא הגבלה. PersonalClass (4 $ לחודש) ו- BusinessClass (22 $ לחודש) נבדלים מגרסאות ה- Pro, PersonalClassPro (7 $ לחודש) ו- BusinessClassPro (35 $ לחודש), מכיוון שלשכבי ה- Pro קיימים אתרים ללא הגבלה, ואילו הרמות שאינן מקצוענות בלבד. לאפשר שש. ההבדל בין PersonalClass ל- BusinessClass הוא של- BusinessClass יש פחות משתמשים בשרת – בעיקרון זה אירוח משותף עם תכונות VPS. אפשרות ASP מרוויחה כמה דולרים נוספים עבור כל תוכנית ורמה. התוכניות המשותפות של Arvixe מספקות מסדי נתונים ללא הגבלה של MySQL ו- PostgreSQL. כמו כן, לתכניות BusinessClass יש אישור SSL בחינם כל עוד האתר מתארח אצל Arvixe.

שניהם מציעים אירוח וורדפרס מנוהל. GoDaddy מציע ארבע תוכניות. אתרים אפשרו טווח בין אתר 1 ברובד הנמוך ביותר ל -5 בגדול ביותר. GoDaddy מגביל את מספרי המבקרים בחודש על פי התוכנית שלך, וכמות האחסון ב- SSD משתנה לפי תוכנית. מחירי GoDaddy הם 3.99 $, 4.49 $, 7.99 $ ו 13.99 $ לחודש. Arvixe מציעה תוכנית אישית של וורדפרס ב- PersonalClass במחיר של 4 דולר לחודש, ותוכנית PersonalClassPro תמורת 7 דולר לחודש. רוחב פס בלתי מוגבל, אחסון בלתי מוגבל ומספר בלתי מוגבל של מסדי נתונים מגיעים עם שתי התוכניות. תוכנית PersonalClassPro מאפשרת מספר בלתי מוגבל של אתרים. תוכניות וורדפרס של Arvixe מוגדרות בקנה מידה קל, אם כי התמחור עולה עבור וורדפרס ב- VSP או בשרתים ייעודיים.

GoDaddy מציע תוכניות VPS נוספות, עם חמש תוכניות לינוקס וחמש עבור חלונות – תוכניות Windows עולות בערך 10 דולר לחודש יותר. תוכניות GoDaddy מציעות רוחב פס בלתי מוגבל ואחסון של 40 GB עד 250 ג’יגה-בייט (תלוי בשכבה). Arvixe מציע שתי תוכניות כל אחת ב- Linux ו- ASP (Windows). מחיר Arvixe הוא בערך 30 דולר לערך. עם זאת, GoDaddy מגביל את מספר האתרים ל 3. Arvixe הוא רוחב פס בלתי מוגבל, ומספר בלתי מוגבל של אתרים מותר – בתוספת אישור SSL בחינם כל עוד יש לך את התוכנית. GoDaddy מציע 5 תוכניות ייעודיות לינוקס ו- 5 עבור Windows. תוכניות Windows של GoDaddy רצות בסביבות 30 $ יותר מתוכניות הלינוקס שלה. לתוכניות של GoDaddy רוחב פס בלתי מוגבל. Arvixe מספק שש תוכניות מעבד בודדות, כאשר התוכניות המוצגות בהשוואה הן גבוהות מעט יותר מתוכניות GoDaddy. ארוויקסה מציעה גם שתי תוכניות ייעודיות מרובות מעבד מרשימות – אם כי במחיר של מעל 350 דולר לחודש.

GoDaddy מציע זיכויים שיווקיים שונים בהתאם למיקומך. Arvixe מספקת שיווק חינם עם אשראי של 100 דולר עבור Bing / Yahoo ו- 100 $ עבור Google AdWords. שניהם מוכרים שמות דומיין. GoDaddy מספק שנת רישום חינם אחת להרשמות חדשות, בעוד Arvixe מספק רישום תחום בחינם כל עוד אתה שומר על התוכנית שלך.

GoDaddy ו- Arvixe מציעים ערבויות להחזר הכסף. GoDaddy מציעה את האחריות הסטנדרטית ל -30 יום לתנאים שנתיים ומעלה. עבור תוכניות חודשיות, ההחזר המלא של GoDaddy מוגבל ל -48 שעות והוא מדורג לאחר מכן. Arvixe מציעה אחריות ארוכה יותר של 60 יום. אם ברשותך רישום תחום בחינם ב- Arvixe או ב- GoDaddy, הם ימנעו מההחזר את דמי רישום הדומיין, ותשמור על שם הדומיין..

חוות דעת על תמחור תוכניות אירוח

לאירוח משותף, ל- Arvixe יש את היתרון עם התכונות ה”בלתי מוגבלות “שלה, עם תמחור דומה ל- GoDaddy או נמוך יותר. לארוויקסה יש את הקצה ב- VPS עם התכונות ה”בלתי מוגבלות “שלה גם שם. התוכניות הייעודיות של GoDaddy הן במחיר נמוך יותר, אם כי אם אתה זקוק לשרת רציני (במחיר גבוה משמעותית), Arvixe, שוב, הבחירה שלך בשני אלה.

כמה קל להשתמש ב- GoDaddy ו- Arvixe

קלות שימוש

כמה קלות להשתמש בממשק

לוח בקרה. גם GoDaddy וגם Arvixe משתמשים ב- cPanel, אם כי GoDaddy משנה את הממשק במקצת. הממשק הגרפי הידידותי למשתמש של cPanel הוא התקן בתעשייה, ויש לו את רוב התכונות הדרושות לניהול אתר האינטרנט שלך באמצעות סמלים המאפשרים לזהות בקלות. GoDaddy מספקת את Plex הסטנדרט בתעשייה עם תוכניות Windows שלה, Arvixe משתמש ב- WebSitePanel.

מתקין בלחיצה אחת. GoDaddy מספק התקנת אפליקציה בלחיצה אחת למאות אפליקציות דרך לוח הבקרה שלה. Arvixe מספק התקנת אפליקציה בלחיצה אחת למאות אפליקציות דרך Softaculous. לשניהם התקנה של וורדפרס בלחיצה אחת.

ניווט באתר. האתרים של GoDaddy וגם Arvixe מספקים את המידע הדרוש לך. GoDaddy מציע מוצרים נוספים בנוסף לאירוח, כך שהוא קצת יותר מבלבל לנווט, והדפים שלו כוללים גלילה רבה. זה של ארוויקס לא מסודר ונכון לעניין. תרשימי השוואה קלים לקריאה ב- Arvixe מראים בבירור את ההבדלים ברמות.

חוות דעת על קלות השימוש

זה יכול להיחשב כקישור מאחר ושניהם משתמשים ב- cPanel ושניהם מספקים אפליקציות רבות עם התקנה בלחיצה אחת. Arvixe עשוי לקבל הנהון קל, בגלל הקל יותר לניווט באתר.

תמיכה של GoDaddy ו Arvixe

תמיכה טכנית ולקוחות

תמיכת משתמשים בהשוואה

GoDaddy צריך להיחשב לא טוב יותר מהממוצע, על סמך ביקורות של לקוחות. Arvixe נמצא באותו מצב. מאז הרכישה של ה- EIG, דירוג שירות הלקוחות סבל עבור Arvixe. PCMag הגדירה את Arvixe כבחירת העורך בשנת 2015, אך בתחילת 2016 היא הורידה את הדירוגים שלה בגלל תמיכת לקוחות לקויה וזמני המתנה ארוכים..

ל- GoDaddy ו- Arvixe יש דוא”ל וצ’אט חי 24/7. הטלפון של GoDaddy הוא 24/7, ואילו התמיכה הטלפונית של Arvixe מוגבלת לשעות המשרד. לשניהם בסיס ידע נרחב עם הדרכות. GoDaddy מספק מאמרים אינפורמטיביים בנוסף לבלוג שלה ב”מוסך GoDaddy. ” ל- Arvixe יש בלוג פעיל.

חוות דעת על תמיכת משתמשים

ייתכן ש- Arvixe השיג כאן יתרון לשירות לקוחות שכן GoDaddy’s נחשב לממוצע, או מעט מעל. עם זאת, לאחרונה משך זמן העבודה של שירות Arvixe ושירות הלקוחות, וזמני ההמתנה של הלקוחות ארוכים מדי.

ביקורות משתמשים של GoDaddy ו- Arvixe

ביקורות משתמשים

ביקורות משתמשים בהשוואה

פתק: ביקורות נרכשות לרוב – באופן גס, או כתמריץ לאירוח זיכויים. אפילו ביקורות לגיטימיות הן בדרך כלל מהלקוח הנלהב, כך שלרוב הביקורות יש נטיות חיוביות שליליות או חזקות. עם זאת, אם משהו עולה ברציפות, חיובי או שלילי, זה נושא בחקירה.

ביקורות שליליות עבור GoDaddy ו Arvixe

קדימה אבא. הביקורות השליליות ביותר על GoDaddy עוסקות בתמיכת הלקוחות הלקויה, בהגבלות הקפדניות המוצעות על תוכניות מסוימות ובשבתה מעצבנת.

ארוויקס. הביקורות השליליות האחרונות על Arvixe עוסקות בשירות לקוחות לקוי וזמני המתנה ארוכים.

ביקורות חיוביות עבור GoDaddy ו Arvixe

קדימה אבא. ביקורות חיוביות של לקוחות GoDaddy מגיבות על שירותי רישום הדומיין שלה ועל התמחור שלה.

ארוויקס. Arvixe זוכה לדירוג גבוה של לקוחותיה על כך שיש לה כל כך הרבה תכונות במחיר תקציב שכזה. לקוחות Windows כותבים על כך שהם שמחים למצוא אירוח במחיר שווה לכל נפש.

חוות דעת על ביקורות משתמשים

ביקורות נוטות לציין כי GoDaddy מתרכז בהיותו רשם דומיינים, ואירוח הוא מחשבה שלאחר מכן. למרות ש- Arvixe מקבלת כעת כמה תלונות שליליות על שירות לקוחות, היא עדיין נחשבת לרוב בעיני הלקוחות שלה.

מסקנה על השוואה בין GoDaddy ו Arvixe

איזה אירוח הוא המתאים ביותר עבורך?

בחירת הפלטפורמה הטובה ביותר

ישנם תכונות חיוביות ותכונות שליליות הנוגעות לשתי חברות אירוח אלה.

הסיבות לבחור ב- Arvixe על פני GoDaddy:

 • דומיין בחינם כל עוד מתארח תוכנית
 • תכונות נוספות ללא הגבלה בתוכניות
 • ערבות כספית ארוכה יותר

הסיבות לבחור GoDaddy על פני Arvixe:

 • מוכרת מספר מוצרי אינטרנט בנוסף לאירוח
 • עוד שכבות לקבלת אפשרויות נוספות בתכניות
 • טלפון חינם 24/7

GoDaddy יתכן והכי מתאים למתחילים, מכיוון שאת כל מה שקשור לאינטרנט, משם תחום ועד שירותי SSL, שיווק ו- SEO, והנהלת חשבונות מקוונים, ניתן להשיג מאתר אחד. Arvixe היא אפשרות אטרקטיבית עבור אלה שרוצים “הכל ללא הגבלה” במחירי תקציב. עסקים קטנים ימצאו רוחב פס ואחסון ללא הגבלה מושכים. עסקים הדורשים VPS או שרתים ייעודיים ימצאו את GoDaddy כבחירה אטרקטיבית גם אם כי מי שזקוק למחשוב רציני אולי ירצה לבחון את התוכניות הייעודיות למעבדים הכפולים של Arvixe..

ישנן אפשרויות רבות נוספות לבדוק כאשר מחפשים מארח אתרים. אחת שצריכה להיות על המכ”ם שלך היא InMotion Hosting, בשל תוכניות הוורדפרס המנוהלות המצוינות שלה. הוא מציע את אחד מהערבויות הכספיות הטובות ביותר בענף – ערבות של 90 יום הכסף להחזר הכסף, בהשוואה לערבות של 30 יום של GoDaddy, ו 60 יום של Arvixe. אם לא אכפת לכם לעשות צעד קטן בתמחור ממחירי אירוח תקציב כדי לקבל תכונות פרימיום וזמני טעינה ותגובה מהירים, SiteGround היא חברת אירוח שעליכם לקחת בחשבון.

יש לך שאלות לגבי GoDaddy או Arvixe? מה היו החוויות שלך עם אירוח אתרים? השאירו את התגובות שלכם והודיעו לנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map