GoDaddy לעומת A2 Hosting: איזה מארח אתרים עליכם לבחור?

בכל ההתרגשות מהקמת אתר, לגרום לו להיראות בדיוק כמו שצריך ולהבטיח שלצופים תהיה חוויה נהדרת שם, לעתים קרובות נשכחים אירוח אתרים. אבל מה השימוש באתר מרהיב אם הוא אינו זמין 24/7?


בחירה בספק אירוח אתרים המתאימה לא צריכה להיות מחשבה שלאחר מכן, וכאן אנו נכנסים. הנה השוואה בין שניים משירותי האירוח המובילים: GoDaddy ו- A2 Hosting. ביצענו את המחקר בכדי לספק לך מספיק מידע כדי להחליט אם כל אחד מהשירותים הוא השירות הנכון ביותר עבורכם.

גם GoDaddy וגם A2 Hosting הן חברות מכובדות שפועלות בתחומים שונים במקצת. A2 Hosting פועלת מאז 2005 ו- GoDaddy הוקמה בשנת 1997.

בגודל, GoDaddy גדול בערך פי עשרה מ- A2 Hosting, המארח כ- 730,000 אתרי אינטרנט ל- A2 בקצת 63,000. ההתמקדות של A2 Hosting היא באירוח אתרים, בעוד GoDaddy ידוע בעיקר ברישום דומיינים, ועוסק גם בנפרד באמצעות דואר אלקטרוני ושיווק, כמו גם אבטחת אתרים. GoDaddy מציעה גם תוכנית Pro המיועדת במיוחד למפתחים.

השווה את הביצועים של GoDaddy ו- A2 Hosting

Contents

זמן עבודה ואמינות

צג זמן עבודה

זמן עבודה. זמן עבודה ואמינות הם שני היבטים של אירוח אתרים המניבים הערות סוערות ממשתמשים אם אתרים שלהם לא תמיד זמינים. GoDaddy ו- A2 Hosting מציעים את הערבות הסטנדרטית בתעשייה של 99.9% uptime; שני ספקי השירותים חזרו בעקביות בסימן זה כאשר ל- A2 יש את הקצה הקל עם זמן uptime של 100% באותה תקופה של זמן ההפעלה של 99.94% של GoDaddy.

ביצועים. GoDaddy מדרג את מהירותו במבחני המדידה על ידי מומחי צד ג ‘. עם זאת, ביקורות ממשתמשים מעורבות, עם סיפורים במהירויות איטיות מאוד ואנשים שמחים לשמוע כמה מהר אתרים שלהם נטענים. GoDaddy משתמש בשרתי Solid State Drive אך מגביל את כמות האחסון SSD עבור כל אחת מתוכניות האירוח שלה.

כל שלושת התוכניות של A2 Hosting מופעלות על ידי שרתי Solid Speed ​​Drive Boost של Solid State, שלטענתם הם מבצעים פי 20 יותר מהר מהשרתים הרגילים של המתחרים שלהם. ובניגוד לחלק מאותם מתחרים המציעים שירות מהיר זה רק בפיצ’רים מסוימים באתר, A2 מכסה את כל הקבצים, מערכת ההפעלה ומסדי הנתונים..

בנוסף, A2 Hosting מתקשרת עם חברת צד ג ‘כדי לעקוב אחר זמן הפעילות והמהירויות שלהם המוצגים באינטרנט כדי לראות את כולם..

מהימנות. היבט אחד באמינות שירות אירוח אתרים הוא מרכזי נתונים מרובים כך שהחברות יכולות להעביר ביניהן את אתר האינטרנט שלך במקרה של כישלון. מרכזים במדינות שונות הם בונוס! מרכזי הנתונים של GoDaddy נמצאים בארצות הברית (7 מרכזים), אמסטרדם וסינגפור.

מרכזי הנתונים של A2 Hosting נמצאים גם ברחבי העולם, עם שרתים בוושינגטון הבירה ובקליפורניה בארצות הברית, באוסטרליה ובגרמניה. שתי החברות משתמשות במצבי כוח וקירור מיותרים ובניטור במקום כדי לשמור על אמינות גבוהה.

חוות דעת על ביצועי אירוח של GoDaddy ו- A2

A2 Hosting ו- GoDaddy די קשורים למהירות העיבוד והאמינות, ולכן אנו הופכים את A2 Hosting למובילה כאן בשימוש בשרתי ה- SSD שלה בכל ההיבטים של אירוח אתרים שלה..

תכונות של GoDaddy ו- A2 Hosting

השווה בין תכונות עיקריות

תכונות מפתח בהשוואה

פתק: התכונות ששירות אירוח אתרים מציע יכולות לעתים קרובות להפר את ההחלטה שלך. לא תכונה ככזו, אך מעניינת היא כי ל- A2 Hosting יש התחייבות להיות ידידותית לסביבה. מאז 2007 A2 הייתה ניטרלית פחמנית, מעודדת את הצוות שלה לבצע פעולות תקשורת, מחזור שרתים ישנים, נטיעת עצים וצמצום האשפה.

רישום תחום. רישום שמות דומיין הוא ככל הנראה הדבר הראשון שעולה בראשכם כשאתם חושבים על GoDaddy, כך שזה לא מפתיע שתוכלו לרכוש שם את הדומיין של האתר שלכם יחד עם תוכנית אירוח אתרים שלו..

GoDaddy מספק שם תחום אחד בחינם עם כל תוכנית שנתית (או ארוכה יותר) למשך החוזה הראשוני. באמצעות A2 Hosting תוכלו לרכוש את שם הדומיין שלכם ישירות מהם. שני ספקי השירות מאפשרים לך להעביר בשם דומיין קיים.

בונה אתרי אינטרנט. גם GoDaddy וגם A2 Hosting מספקים לך בניית אתרים כדי ליצור את האתר שלך. בונה האתרים של GoDaddy (בעל שם יפה) מחובר אליו בתשלום חודשי בעוד ש- RVSiteBuilder של A2 Hosting הוא ללא תשלום עם כל תוכניות האירוח שלו. בונה אתרים פופולרי מאוד ויש לו כמה תכונות מתקדמות ליצירת אתר אטרקטיבי.

מאגרי מידע. גם GoDaddy וגם A2 Hosting מציעים מאגרי SQL עם כל התוכניות שלהם. GoDaddy מגביל כמה מסדי נתונים אתה מותר לכל תוכנית ואילו A2 Hosting רק מגביל את מסדי הנתונים לתוכנית הנמוכה ביותר.

אירוח וורדפרס. ל- A2 Hosting ו- GoDaddy אירוח מנוהל וורדפרס מצוין.

בסוף 2014, A2 Hosting הציגה את A2 Optimized, פלאגין של וורדפרס המספק תצורה אוטומטית לאתרי וורדפרס בכדי להבטיח את טעינת הדף המהירה ביותר (6x). יחד עם מהירות זו מגיעה אבטחה טובה יותר עבור אתרי וורדפרס.

אירוח הוורדפרס של A2 כולל את היכולת לנהל באופן מלא מספר אתרי וורדפרס מלוח מחוונים יחיד והסרת תגובות ספאם המוניות. תוכניות אירוח מנוהלות בוורדפרס הן באותו מחיר כמו תוכניות אירוח רגילות.

GoDaddy מאפשר לך ליצור את אתר הוורדפרס שלך בסביבת GoDaddy או להכניס את אתר הוורדפרס הקיים שלך. אירוח הוורדפרס המנוהל מעניק לך גיבויים יומיים בחינם (עם שחזור בלחיצה אחת) של אתרי וורדפרס שלך ודרכי דרך אינטראקטיביות וסרטוני הדרכה..

יש 4 תוכניות וורדפרס עם GoDaddy. התוכנית הבסיסית עם אתר וורדפרס אחד מתחילה במחיר של 3.99 דולר לחודש והתכנית העליונה, המפתח, מטפלת בחמישה אתרים ועד 800,000 מבקרים תמורת 13.99 דולר לחודש. שתי התוכניות המובילות כוללות אישור SSL (ערך של $ 70). בדומה לתכניות האירוח הרגילות, דומיין בחינם מסופק עם חוזים של שנים עשר חודשים ומעלה.

פיתרון מסחר אלקטרוני. A2 Hosting ו- GoDaddy ניגשים לסחר אלקטרוני אחר.

GoDaddy מצרף יחד אתר, אירוח ו- QuickCart (עגלת קניות קניינית משלהם) תמורת תשלום חודשי. עם מוצרים ללא הגבלה, הקופונים שלך והיכולת לפתוח חנות בפייסבוק, GoDaddy מספק חנות אחת להפסקת כל צרכי המסחר האלקטרוני המלא שלך..

ל- A2 Hosting אין פיתרון מסחר אלקטרוני משלה, אך היא מציעה שותפויות באמצעות הגדרות לחיצה אחת עם שירותי eCommerce פופולריים במיוחד, כולל מגנטו, OpenCart, PrestaShop ו- AbanteCart. בשיטה זו עליכם לחבר את החלקים בעצמכם.

גיבויים. עלינו רק לומר מראש, שלא משנה מה מספק שירותי אירוח אתרים שלך עבור גיבויים, אתה עדיין צריך לגבות את האתר שלך בעצמך באופן קבוע. רק למקרה.

עם זאת, גם GoDaddy וגם A2 Hosting מספקים כמה שירותי גיבוי עבורך.

אירוח A2 מספק שרת Rewind, תוכנית לשחזור קבצים, ללא תשלום עם שתי התוכניות המובילות שלה. Server Rewind מעת לעת מצלם תמונות של האתר שלך, אך לא את מסדי הנתונים שלך, ותוכל לגשת אליהם דרך לוח הבקרה שלך..

GoDaddy גובה תשלום עבור שירותי הגיבוי והשחזור שלה. בתשלום, אתה מקבל גיבוי יומי אוטומטי עם כמות מוגדרת של אחסון נתונים הזמינה לגיבוי.

אבטחת אירוח. שני ספקי אירוח אתרים מתייחסים ברצינות רבה לאבטחה. GoDaddy מסיר את הדאגה מפני תוכנות זדוניות באתר שלך על ידי הצעת SiteLock בתשלום חודשי לסריקת האתר שלך מדי יום כדי לזהות ולהסיר תוכנות זדוניות. אתה יכול גם לרכוש אישור SSL כדי להבטיח את ההגנה על נתונים רגישים שהוזנו לאתר שלך.

ל- A2 Hosting שירות אבטחה תמידי בחינם עם כל תוכניות האירוח שלה. ההגנה כוללת ניטור אבטחה 24/7/365, סריקת וירוסים, חומת אש כפולה והגנות שרת אחרות. חשוב לציין כי HackScan, הגנה חופשית החוסמת פריצות לפני שהם גורמים נזק לאתרי הלקוחות. ניתן לרכוש תעודות SSL.

לוח בקרה. שירותי אירוח אתרים אלה משתמשים ב- cPanel כדי לתמוך במשתמשי Linux שלהם אך כל פאנל נראה ועובד אחרת. A2 משתמשת ב- cPanel הרגיל וניווט קל יהיה לאסוף אותם למי שכבר מכיר אותו. GoDaddy התאים אישית את ה- cPanel הרגיל; במראה ומרגיש שהוא תואם את סטיילינג GoDaddy והמשתמשים מדווחים שהוא מסודר וקל לניווט.

מי שבוחר באפשרות אירוח אתרים של Windows באמצעות GoDaddy משתמש בלוח הבקרה של אודין פלסק.

דעה בנושא תכונות עיקריות של GoDaddy ו- A2 אירוח

A2 Hosting מכה כאן את GoDaddy בשל התכונות החינמיות שלה, בעיקר גיבויים, בניית אתרים ומסדי נתונים של SQL. עם זאת, GoDaddy עדיף על פיתרון ה- eCommerce המשולב שלה.

השווה בין תוכניות אירוח אתרים ותמחור של GoDaddy ו- A2 Hosting

תכניות אירוח & תמחור

תוכניות תמחור בהשוואה

פתק: תמיד קשה לכתוב על תמחור מכיוון שהמחירים עשויים להשתנות, ההנחות מוצעות באופן קבוע ומחירי הפרומו טובים רק לחוזה הראשוני ואז חוזרים למחיר הרגיל, לעיתים הרבה יותר גבוה. קרא תמיד את האותיות הקטנות לתמחור וקח בחשבון שככל שהחוזה ארוך יותר, כך עלות החודש נמוכה בדרך כלל.

קדימה אבא. GoDaddy מציע שלוש תוכניות אירוח אתרים לינוקס, ה- Basic, Deluxe ו- Ultimate, וחוזה ברירת המחדל לכל אחת מהן הוא 36 חודשים..

המחיר הבסיסי במחיר של 3.99 $ לחודש למחיר ההנחה מומלץ לאתר המתנע, מכיוון שאתה מוגבל רק לאתר אחד ו -100 כתובות דוא”ל. אם יש לך כמה אתרים, שקול את הדלוקס במחיר של 4.49 $ לחודש (מחיר מוזל) עם אתרים ללא הגבלה ו 500 כתובות דוא”ל. אלה שיש להם חנות מסחר אלקטרוני או עם תנועה כבדה באמת צריכים להסתכל על התוכנית העליונה, האולטימטיבי במחיר של 7.99 דולר לחודש. כל התוכניות מגיעות עם רוחב פס בלתי מוגבל ותחום חופשי עם חוזה של 12 חודשים או יותר.

התוכניות לאירוח אתרים של Windows עם GoDaddy דומות אך כוללות מספרים שונים של מסדי נתונים של SQL ו- MYSQL בכל תכנית. תוכנית הכלכלה עבור אתר אחד מתחילה במחיר הנחה של 3.99 דולר לחודש ותוכנית הדלוקס עם אתרים, רוחב פס ואחסון ללא הגבלה מגיעה ל -4.49 דולר לחודש (מחיר הנחה). אתרים ללא הגבלה, אחסון, רוחב פס ומסדי נתונים זמינים עם התוכנית האולטימטיבית במחיר של 7.99 דולר לחודש. כל התוכניות מגיעות עם דומיין בחינם עם חוזה שנתי (או ארוך יותר).

GoDaddy מציעה VPS, Cloud ו תוכניות אירוח אתרים ייעודיות דרך הקטע Pro באתר האינטרנט שלה.

A2 אירוח. ל- A2 Hosting יש גם שלוש תוכניות אירוח של לינוקס והן דומות לאלה של GoDaddy. עבור אתר בודד, הלייט עולה 3.92 דולר לחודש (חוזה 36 חודשים) עם 5 מסדי נתונים ו -25 כתובות דוא”ל. התוכנית של סוויפט במחיר של 4.90 דולר לחודש כוללת אתרי אינטרנט, מסדי נתונים וכתובות דוא”ל ללא הגבלה. מהירות טורבו, פי 20 מהר מהרגיל, היא סימן ההיכר של תוכנית הטורבו במחיר של 9.31 דולר לחודש, שמגיע גם עם מאיץ האתר A2. לכל התוכניות אחסון בלתי מוגבל ואבטחה תמידית. אירוח A2 אינו מציע אירוח של חלונות.

A2 Hosting מציעה גם VPS ותוכניות אירוח אתרים לינוקס ייעודיות, עם אפשרויות מנוהלות ולא מנוהלות לכל אחת מהן.

החזרים כספיים. ל- GoDaddy ו- A2 Hosting יש מדיניות להחזר הכסף. עם GoDaddy, אם נרשמת או שירות חודשי, עליך לבקש את ההחזר שלך תוך 48 שעות; עם חוזים שנתיים יש לך 45 יום לבקש את הכסף שלך בחזרה. עליך לתת סיבה לבקשתך. מדיניות ההחזר הכספי ב- A2 Hosting אינה כל כך ליברלית. יש לך רק 30 יום לבקש החזר מלא; לאחר תקופה זו תקבל סכום מדורגת בחזרה.

חוות דעת על תמחור תוכניות אירוח

כפי שקורה לפעמים, זה עניבה כשאתה שוקל את מחירי ההנחות של GoDaddy ו- A2 Hosting. מדיניות ההחזר שלהם דומה גם כן.

כמה קל להשתמש ב- GoDaddy ו- A2 Hosting

קלות שימוש

כמה קלות להשתמש בממשק

לוח בקרה. אם אתה מכיר את ה- cPanel הרגיל, אתה תהיה ממש בבית באמצעות לוח הבקרה של A2 Hosting, על סמך ה- cPanel הרגיל. GoDaddy לקח את ה- cPanel הרגיל והציץ לא רק את מראהו אלא הוסיף סמלים מותאמים אישית; ביקורות משתמשים היו חיוביות ביותר לגבי שינויים אלה.

מתקין בלחיצה אחת. GoDaddy מספק התקנה בלחיצה אחת עבור למעלה מ 125 יישומים עבור משתמשי Linux שלה ולמעלה מ 50 אפליקציות עבור מנויים המארחים Windows. עם זאת, אין רשימה של כל היישומים האלה באתר. יש גם הגדרת לחיצה אחת עבור דומיינים רשומים של GoDaddy. אירוח A2 מציע גם הגדרה בלחיצה אחת עבור אפליקציות פופולריות, כולל ערכות נושא ותוספי וורדפרס, כמו גם לפתרונות eCommerce איתם הוא הצטרף..

ניווט באתר. קל מאוד למצוא מידע באתר האירוח A2. בפרט, השוואה בין כל התכונות של כל התוכניות זמינה בבירור ובניקיון בטבלה בעמוד אחד. לעומת זאת, אתר GoDaddy עמוס יותר ועליך לעבור בכמה מסכים כדי לגלות את כל המידע על התוכניות..

חוות דעת על קלות השימוש

GoDaddy לוקח כאן את ההובלה בהתאמה נוחה לשימוש שלה לממשק cPanel הסטנדרטי כמו גם למספר האפליקציות עם לחיצה אחת הזמינות..

תמיכה ב- GoDaddy ו- A2 Hosting

תמיכה טכנית ולקוחות

תמיכת משתמשים בהשוואה

תמיכת לקוחות היא אחת מאותן תכונות של אירוח אתרים שאינכם חושבים עליו עד שתזדקקו לו – ואז הוא הופך להיות חשוב ביותר.

קדימה אבא. ישנן רק שתי דרכים ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות של GoDaddy – להתקשר אליהם או להשתמש באפשרות הצ’אט החי שלהם. ומספר הטלפון אינו כרוך בתשלום בחינם, כך שאתה משלם עבור זמן ההמתנה. כל אנשי התמיכה של GoDaddy נמצאים באריזונה ובאיווה, ארצות הברית.

הסוקרים אומרים כי איכות השירות ללקוח בדרך כלל גבוהה, עם התוצאות הטובות ביותר לשאילתות פשוטות וישירות. תוכל גם למצוא מידע בבסיס הידע של GoDaddy או להציג את הדרכות הווידאו שלהם.

A2 אירוח. ל- A2 Hosting צוות אנשי צוות גורו התומך בך, שכולם מומחים או מפתחים עצמם. ניתן ליצור קשר עם צוות הגורו בטלפון, בדוא”ל, על ידי הגשת כרטיס או בצ’אט חי, 24/7/365. תמיכה בעדיפות לתגובת כרטיס מהיר יותר זמינה בתשלום חודשי. הסוקרים מתלהבים מאיכות שירות הלקוחות של A2 Hosting, והחברה קיבלה דירוג A + מהלשכה העסקית הטובה יותר בינואר 2015…

חוות דעת על תמיכת משתמשים

תמיכת הלקוחות של A2 Hosting זמינה ביתר קלות מזו של GoDaddy והיא זכתה לשבחים רבים נוספים על ידע וידידות כאחד..

ביקורות משתמשים של GoDaddy ו- A2 Hosting

ביקורות משתמשים

ביקורות משתמשים בהשוואה

פתק: ביקורות לקוחות נותנות רק חלק אחד מהתמונה של כל שירות אירוח אתרים – אך החלק הזה הוא הסיפור הפנימי. אם זכור שתמיד יש יותר ביקורות שליליות מאשר חיוביות בחוץ, ביקורות לקוחות מועילות מאוד לזיהוי הבעיות שיש לאנשים כמו גם מה שהם אוהבים במיוחד עם ספקי השירות.

ביקורות שליליות עבור GoDaddy ו- A2 Hosting

קדימה אבא. מרבית הביקורות השליליות של GoDaddy היו במשך תקופות נרחבות של השבתה ובעיות “אתר לא זמין”, כמו גם הדרכים המוגבלות להגיע לתמיכה של הלקוחות הספקים לפעמים. בנוסף, אנשים חרגו מהטכניקות למכירה קשה למדי באתר GoDaddy.

A2 אירוח. התלונות על A2 Hosting מרכזות על היעדר תמיכה טלפונית בחינם מחוץ לארצות הברית והקשיים להגיע לתמיכה בחיוב כאשר אנשים רוצים לבטל את החוזים שלהם.

ביקורות חיוביות עבור GoDaddy ו- A2 Hosting

קדימה אבא. ל- GoDaddy ביקורות טובות מאנשים שרוצים אתר בסיסי ויש להם קשרים מוגבלים עם החברה. אנשים רואים את המחירים שלו תחרותיים ואוהבים שזו חנות אחת להפסקת אתר ולהפעלה מהירה.

A2 אירוח. ללא עוררין, A2 Hosting זוכה לביקורות נלהבות על תמיכת הלקוחות שלה, הן בידידות והן בידע של צוות התמיכה שלה. אנשים גם אוהבים את מהירות שרתי ה- SSD ואת התמחור הברור והפשוט של התוכניות.

חוות דעת על ביקורות משתמשים

הביקורות של A2 Hosting הן חיוביות יותר ופחות שליליות מאלו של GoDaddy. הביקורות החיוביות מאוד על תמיכת הלקוחות של A2 Hosting מראות עד כמה היא מתייחסת למנויים שלה.

מסקנה על השוואה בין GoDaddy ו- A2 Hosting

איזה אירוח הוא המתאים ביותר עבורך?

בחירת הפלטפורמה הטובה ביותר

לשתי חברות האירוח הללו יתרונות וחסרונות.

הסיבות ל- GoDaddy על אירוח A2:

 • קניות חד-פעמיות נוחות לכל צרכי האתר שלך
 • חברה גדולה וותיקה עם רקורד מוכח
 • אירוח אתרים של Windows זמין
 • מקום לגדול עם חבילות אירוח מקצועיות זמינות
 • רשימה נרחבת של התקנות בלחיצה אחת
 • חבילת מסחר אלקטרוני משולבת

הסיבות לבחור אירוח A2 על ידי GoDaddy

 • תמיכת לקוחות מעולה
 • זמני טעינה מהירים של אתר
 • חבילת אבטחה נרחבת הינה בחינם לכל התוכניות
 • בונה אתרים בחינם
 • תכונת מאיץ וורדפרס לנוחות, מהירות ואבטחה

אירוח A2 מתאים היטב למי שרק מתחיל את דרכו בעולם בניית האתרים ומצפה שזקוק לתמיכה מסוימת מחברת אירוח אתרים שלהם. בקצה השני של הסקאלה, תוכנית הטורבו עשויה לעניין את אלו שלמהירות האתר חשוב ביותר..

חבילת שם הדומיין, בניית האתרים והאירוח של GoDaddy תמשוך את טירון למתחיל שרוצה הכל במקום אחד, למרות שחלק מהתכונות הללו מגיעות בעלות נוספת..

עבור לקוחות מסחר אלקטרוני, מדובר בפתיחה: החבילה המשולבת של GoDaddy עם עגלת הקניות הקניינית שלהם לעומת קישור לחיצה אחת על A2 Hosting לכמה מהפתרונות הפופולריים ביותר של מסחר אלקטרוני..

גם אירוח A2 וגם GoDaddy הם אפשרויות טובות כספקי אירוח אתרים; עם זאת, אם אף אחד מהאלה לא יתאים לצרכים שלך, הסתכל ב- InMotion Hosting, חברה שזכתה למוניטין יציב כמארח אתרים נהדר לעסקים. אתה יכול לנצל את ההבטחה של 90 יום הכספי להחזר הכסף כדי לחקור את כל האפליקציות של 300+ הזמינות בספריית ההתקנה בלחיצה אחת.

יש לך שאלות לגבי GoDaddy או A2 Hosting? האם היה לך ניסיון עם ספק שירותי אינטרנט או שבחרת ללכת עם חברה אחרת? השאירו את התגובות שלכם והודיעו לנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map