פתרונות GoDaddy מול רשת: באיזה מהם עליכם להשתמש?

השווה בין שירותי אירוח GoDaddy לעומת פתרונות רשת


בחירת ספק אירוח אתרים היא לרוב השלב האחרון בתהליך הפעלת אתר אינטרנט, אך זה לא אמור להיות מקרה של סתם לבחור את החברה הראשונה שעולה בחיפוש האינטרנט שלך. שירותי אירוח אתרים נבדלים זה מזה באופן משמעותי באילו תכונות הם מציעים, ולכן חשוב להבין מי יכול לספק בדיוק את מה שאתה צריך.

אנו מבצעים את העבודה כאן עבורך כאשר אנו חוקרים ומשווים בין שני ספקי שירותי אירוח אתרים גדולים – GoDaddy ו- Network Solutions. אנו שואלים את השאלות החשובות ומפרטים את התכונות שעליכם לחפש.

גם פתרונות רשת GoDaddy וגם רשת הם חברות ידועות המציעות מגוון שירותים דומה: רישום שמות דומיין, אתרי אינטרנט, מסחר אלקטרוני, אירוח אתרים, אימיילים מקצועיים ושיווק מקוון..

שירותי האירוח של פתרונות רשת מכוונים לעסקים וארגונים, והמיקוד הזה הוא מרכז קדמי באתר האינטרנט שלהם. השוק של GoDaddy הוא כללי יותר והוא מכסה את כל מי שרוצה להקים אתר.

אין הבדל אמיתי באורך הזמן של GoDaddy ופתרונות הרשת היו בעסקים: GoDaddy הוקמה בשנת 1997, בעוד Network Solutions עברה לזירת האינטרנט בשנת 1993..

GoDaddy, המארח כ- 730,000 אתרים, גדול כמעט פי שניים מפתרונות הרשת עם קצת יותר מ -440,000 אתרים – אך אלה הם מספרים גדולים משמעותית בהשוואה לחלק מהמתחרות של חברות אלה..

השווה את הביצועים של פתרונות GoDaddy ו- Network

Contents

זמן עבודה ואמינות

צג זמן עבודה

זמן עבודה. זמן ואמינות הם שניים מאותם תכונות שאינך מפקפק בתוקף עד שהאתר שלך אינו פעיל והקוראים או הלקוחות שלך לא יכולים להגיע אליו. גם פתרונות GoDaddy וגם רשת פסלו את הפרסום שלהם, ותקני התעשייה סטנדרטיים של 99.9%. לפתרונות רשת יש את היתרון הקל עם זמן מדד של 100% לאורך תקופת ששת החודשים שנחשפה על ידי חברת ניטור עצמאית.

ביצועים. מומחים מדרגים את GoDaddy מאוד עבור מהירות במבחני מדידה של צד שלישי; עם זאת, ביקורות משתמשים מעורבות ומדווחות על מהירות טעינה איטית ומהירה מאוד. לכל אחת מתוכניות האירוח של GoDaddy יש גישה מוגבלת לשרתי התקנים מהירים של Solid State לאחסון נתונים.

רשת פתרונות מציעה פעמיים את מהירות העיבוד הרגילה באמצעות חבילות האירוח המקצועי שלה ו- Professional Plus.

מהימנות. מרכזי נתונים מרובים, רצוי במדינות שונות, מאפשרים לשירות אירוח אתרים לשנות את מיקום האתרים כדי לנצל עומסים קטנים כמו גם חשמל והפסקות אחרות..

ל- GoDaddy שבעה מרכזי נתונים בארה”ב וכן אחד באירופה ואחרים באסיה. פתרונות רשת אינם מתייחסים למיקומם של מרכזי הנתונים שלה, ולא עם כמה היא מתחזקת. אמינות מובטחת גם על ידי שתי החברות עם כוח מיותר, קירור, מערכות חשמל מבודדות ומערכות פיקוח על בנייה במרכזי הנתונים שלהן.

דעה על ביצועי GoDaddy ופתרונות רשת

זה עניבה כאן – פתרונות רשת מקבלים נקודות מהירות ו- GoDaddy למרכזי נתונים ברחבי העולם.

תכונות של פתרונות GoDaddy ורשת

השווה בין תכונות עיקריות

תכונות מפתח בהשוואה

פתק: למרות ששירותי אירוח אתרים מציעים מגוון רחב של תכונות, אנו מתמקדים באלו החשובים ביותר להצלחת אירוח אתרים שלכם.

רישום תחום. אין מה לבחור בין GoDaddy ו- Network Solutions כאן. אתה יכול לרכוש את שם הדומיין שלך משתי החברות ושניהם מאפשרים לך להעביר לדומיינים שכבר יש לך.

בנוסף, כל אחד מהם נותן לך שם תחום אחד בחינם עם חוזה לשנה. רק שימו לב כי נכון לעכשיו, מחיר החידוש עבור שם תחום עם פתרונות רשת הוא 37.99 $ מדהים לשנה עבור כתובת .com..

בונה אתרי אינטרנט. אינך צריך ללכת למקום אחר לבנות את האתר שלך אם אתה משתמש בפתרונות רשת או ב- GoDaddy.

בונה האתר שמגיע עם פתרונות רשת הוא בחינם, ואיתו תוכלו ליצור אתר מתוחכם למדי ומושך. שלא כמו רוב כלי בניית אתרים חינמיים אחרים, בעזרת כלי זה תוכלו להכניס קוד ל- JavaScript ו- HTML בסיסי בדף.

בונה האתרים של GoDaddy (זה שמו האמיתי) פופולרי מאוד ונבדק היטב כדי לספק אתרים אטרקטיביים. עם זאת, יש לו עמלה חודשית המצורפת.

מאגר מידע. GoDaddy מציע מאגרי SQL עם כל התוכניות שלהם. לתוכנית Windows העליונה של GoDaddy (האולטימטיבי) יש מסדי נתונים MySQL בלתי מוגבלים. לא ברור לאילו תוכניות פתרונות רשת קשורים מסדי נתונים של SQL.

אירוח וורדפרס. אירוח וורדפרס בניהול מלא זמין הן מ- GoDaddy והן מרשת פתרונות.

GoDaddy מאפשר לך ליצור את אתר הוורדפרס שלך בסביבת GoDaddy או להכניס את אתר הוורדפרס הקיים שלך. אירוח הוורדפרס המנוהל מעניק לך גיבויים יומיים בחינם (עם שחזור בלחיצה אחת) של אתרי וורדפרס שלך ודרכי דרך אינטראקטיביות וסרטוני הדרכה..

יש 4 תוכניות וורדפרס עם GoDaddy. התוכנית הבסיסית עם אתר וורדפרס אחד מתחילה ב -3.99 דולר לחודש והתכנית העליונה, המפתח, מטפלת בחמישה אתרים ועד 800,000 מבקרים תמורת 13.99 דולר לחודש. שתי התוכניות המובילות כוללות אישור SSL (ערך של $ 70). בדומה לתכניות האירוח הרגילות, דומיין בחינם מסופק עם חוזים של שנים עשר חודשים ומעלה.

הגדרת וורדפרס לפתרונות רשת היא יחסית פשוטה: יש כפתור ADD ליישום, ואתה מונחה באמצעות אשף ההגדרה. עם זאת, משתמשים מדווחים כי קשה למצוא את האפשרות לעשות זאת.

לרשת פתרונות רשת יש WordPress Secure, המשתמשת בשרתים המוגדרים לביצועים מקסימליים של WordPress. WordPress Secure מספקת רמה גבוהה מאוד של אבטחה הסורקת ומסירה תוכנות זדוניות ויוצרת גיבויים יומיים. כמו כן, הוא מספק עדכוני אבטחה לפלטפורמת וורדפרס של וורדפרס.

התוכניות של WordPress Secure כוללות תעודת SSL, אחסון בלתי מוגבל ורוחב פס וסיוע להגדרת 60 יום. העלות מתחילה ב- $ 35 לחודש עבור חוזה שנתי, אם כי הוא מוזל אם אתה קונה איש קשר שנתי.

פיתרון מסחר אלקטרוני. פתרונות רשת ו- GoDaddy ניגשים למסחר אלקטרוני קצת אחרת.

עם GoDaddy אתה קונה למעשה את חנות המסחר האלקטרוני שלך בקופסה – אתר, אירוח ו- QuickCart (עגלת קניות קניינית משלהם) תמורת תשלום חודשי. החנות שלך יכולה להישאר עם GoDaddy ככל שהיא תגדל, עם מוצרים ללא הגבלה, קופונים משלך ויכולת לפתוח חנות בפייסבוק,

רשת פתרונות מציעה שלוש חבילות מסחר אלקטרוני שמתחילות החל מ- 7.89 $ לחודש וכוללות לוח בקרה שממנו אתה מנהל הכל. לכל שלושת התוכניות יש העברת נתונים ללא הגבלה, מושלמת כאשר גדלות עסקאות החנות שלך. ישנן אפשרויות תשלום שונות, כולל Paypal ו- Google Checkout. הכלי לבניית אתרים בחנות אינו ידידותי למשתמש כמו הכלי לבניית אתרים של רשת פתרונות.

גיבויים. לא משנה מה ששירות אירוח אתרים שלכם מספק בדרך של גיבויים, אנו ממליצים בחום כי אתם אחראים לגיבוי האתר שלכם בדרך. (אנו רק מאחלים שנוכל להתעקש על זה!).

עם זאת, גם GoDaddy וגם פתרונות הרשת מספקים כמה שירותי גיבוי עבורך.

GoDaddy גובה תשלום עבור שירותי הגיבוי והשחזור שלה. אתה מקבל גיבוי יומי אוטומטי עם כמות מוגדרת של אחסון נתונים הזמין לגיבוי.

פתרונות רשת מספקים גיבויים בחינם לילי, אך שוב, אתה מוגבל לכמות הנתונים שאתה יכול לאחסן בתהליך. גיבויים אלה נשמרים במשך שבעה ימים. תמורת תשלום חודשי, אתה יכול לגשת ל- AnyTime On Demand גיבוי המאפשר לך לאחסן שלושה גיבויים נוספים לכל היותר של 5 GB של שטח דיסק.

אבטחת אירוח. אבטחה מהווה שיקול רציני לאירוח אתרים ועוברת מעבר לבטיחות הפיזית של שרתי החברה במרכזי הנתונים שלהם לנתונים עצמם.

GoDaddy מספקת ל- SiteLock, בתשלום חודשי, לחפש מדי יום תוכנות זדוניות באתר שלך ולהסיר אותו. אתה יכול גם לרכוש אישור SSL כדי להגן על הנתונים הרגישים שהוזנו באתר שלך.

האבטחה ברשת פתרונות מגיעה גם במחיר (חודשי). רק תוכנית האירוח Professional Plus מהשכבה העליונה מגיעה עם תעודת SSL בחינם; כל הלקוחות האחרים צריכים לרכוש בעצמם באמצעות פתרונות רשת.

TRUSTe זמין גם בתשלום חודשי אם תרצה מדיניות פרטיות ותוכל להוסיף ב- SiteLock בתשלום סמלי אם יש לך חוזה שנתי. רשת פתרונות מציעה גם nsProtect Safe, בתשלום חודשי, כשומר מפני האקרים; תכונה זו מספקת גם ניטור של אורך זמן השרת במרווחים של 5 דקות.

לוח בקרה. פתרונות GoDaddy ורשת משתמשים בשני וריאציות של cPanel הסטנדרטית בתעשייה כממשק לוח הבקרה שלהם עבור אירוח אתרים לינוקס. בנוסף, GoDaddy מספקת את לוח הבקרה של אודין פלסק לאפשרות אירוח אתרים ב- Windows.

חוות דעת על תכונות עיקריות של GoDaddy ו- Network Solutions

GoDaddy מנצח במחלקת התכונות. בונה האתר שלה קל לשימוש ויכול לייצר אתרים יפים; פיתרון ה- eCommerce שלה הוא חנות-בתוך-תיבה שקל להתקין.

השווה בין תוכניות אירוח אתרים ותמחור של GoDaddy ו- Network Solutions

תכניות אירוח & תמחור

תוכניות תמחור בהשוואה

פתק: העצה שלנו כאן היא לקרוא תמיד את האותיות הקטנות כשמשווים מחירים. מרבית ספקי הרשת מציעים תמחור מוזל לתקופה הראשונית שלך, אך המחירים הנמוכים הם בדרך כלל עבור חוזה לשנתיים או שלוש. המחירים קופצים אז לעלות הרגילה, שלעתים קרובות יכולה להיות גבוהה למדי. היזהר גם מהתוספות, כגון אבטחה וכלי לבניית אתרים.

קדימה אבא. GoDaddy מציע שלוש תוכניות אירוח אתרים לינוקס, ה- Basic, Deluxe ו- Ultimate, וחוזה ברירת המחדל לכל אחת מהן הוא 36 חודשים. כל המחירים כאן הם מחירי ההנחה לטווח של שלוש שנים.

התוכנית הבסיסית היא 3.99 דולר לחודש עבור אתר אחד בלבד ו -100 כתובות דוא”ל – טוב להתחיל עם זה. ההעברה היא דלוקס במחיר של 4.49 $ לחודש עם אתרים ללא הגבלה ו 500 כתובות דוא”ל. לאתרים שביקרו בהם בחנויות או בחנויות eCommerce, האולטימטיבי במחיר של 7.99 דולר לחודש שווה מבט. כל התוכניות מגיעות עם רוחב פס בלתי מוגבל ותחום חופשי עם חוזה שנתי, או ארוך יותר.

התוכניות לאירוח אתרים של Windows עם GoDaddy דומות אך כוללות מספרים שונים של מסדי נתונים SQL ו- MYSQL עם כל תוכנית. מחירי הנחה וחוזים לשלוש שנים חלים כאן שוב. תוכנית הכלכלה עבור אתר אינטרנט אחד היא 3.99 דולר לחודש, ותוכנית הדלוקס (אתרים ללא הגבלה, רוחב פס ואחסון) מגיעה ל -4.49 דולר לחודש. הכל ללא הגבלה הוא סימן ההיכר של התוכנית האולטימטיבית במחיר של 7.99 דולר לחודש. כמו בעבר, לכל התוכניות יש תחום בחינם עם חוזה של 12 חודשים או יותר.

GoDaddy מציעה תוכניות אירוח אתרים VPS, Cloud ו- Dedicated דרך הקטע Pro באתר האינטרנט שלה.

פתרונות רשת. יש לך אפשרות לשלוש חבילות אירוח לינוקס עם פתרונות רשת. התוכנית הבסיסית, המכונה אירוח אתרים, היא 9.96 דולר לחודש לתקופה של שנה. שטח הדיסק מוגבל, ויש לך 1000 תיבות דוא”ל. אירוח מקצועי במחיר של 15.78 דולר לחודש (חוזה לשנה) מוסיף שטח דיסק ותאי דואר ללא הגבלה ומהירויות מהירות יותר. התוכנית העליונה היא Professional Plus תמורת 21.62 דולר לחודש (גם תקופת שנה) שזה רק מוסיף תעודת SSL. כל חבילה מגיעה עם יועץ טכני משלים (איות שלהם) שיעזור בתכנים FTP ואבטחה.

אבל זה המקום בו זה מבלבל מאוד עם פתרונות רשת. חבילות האירוח בדף השאלות הנפוצות מזוהות כחיוניות, מקצועיות ופרימיום, יחד עם מחירים יקרים בהרבה מזה שמצוטטים בדף הבית..

עם זאת, תרשים ההשוואה המקושר-להשוואה של שלוש התוכניות מראה גרסה נוספת של המחירים החודשיים. אלה אולי תכניות האירוח המתקדמות, אך זה לא מאוד ברור. לדף המבצעים החמים יש מחיר נוסף ללא הסבר על ההבדל.

רשת פתרונות מציעה שתי חבילות אירוח VPS: אירוח חיוני מיועד לאתרי המתנע, ואירוח מקצועי עדיף לאתרי תנועה גבוהה.

אחריות להחזר כספי: ל- GoDaddy יש מדיניות החזר מוצהרת למנויים המארחים ברשת. למנויים לחודש לחודש ב- GoDaddy יש 48 שעות לבקש החזר. לבעלי חוזים שנתיים יש 45 יום נדיבים יחסית להחזיר את כל כספם; לאחר פרק זמן זה, ההחזר שלהם מוגדר מראש. אתה צריך לתת סיבה שאתה מבטל את החוזה שלך.

מדיניות ההחזר הכספי של רשת פתרונות רשת אינה זמינה באתר שלה, ואיש שירות הלקוחות שאליו יצרנו קשר לא יכול היה למצוא גם את המידע.

חוות דעת על תמחור תוכניות אירוח

GoDaddy הוא הזוכה הבלתי מעורער כאן עם מידע מדויק על המחירים והמדיניות שלו. המידע של פתרונות רשת הוא סותר ואפילו לא קיים, כך שקשה לדעת הרבה מה אתה חייב להם או אם תוכל להחזיר את כספך אם תשנה את דעתך.

כמה קל להשתמש בפתרונות GoDaddy ורשת

קלות שימוש

כמה קלות להשתמש בממשק

לוח בקרה. פתרונות רשת ו- GoDaddy ביססו שניהם את לוחות הבקרה שלהם על cPanel הסטנדרטי בתעשייה.

גרסת פתרונות הרשת מספקת ממשק יסודי אך מורכב. התכונות המתקדמות של לוח הבקרה הזה עלולות להיות מבלבלות מדי עבור חידושים, וזה כל כך עמוס בדברים שאתה יכול לעשות שלפעמים קשה למצוא משהו: ספריית היישומים עצמה קברה ארבעה קליקים למטה.

GoDaddy הפך את ה- cPanel לשלו על ידי שינוי המראה כך שיתאים לסטיילינג של GoDaddy ועל ידי הוספת סמלים מותאמים אישית כדי להקל על השימוש בממשק, וזה הצליח, על פי סוקרים מומחים ומשתמשים המשבחים את הניווט האינטואיטיבי שלו..

מתקין בלחיצה אחת. ל- GoDaddy יש יותר מ 125 יישומי לינוקס ו 50 אפליקציות של Windows, כולם עם התקנה של לחיצה אחת. אך לא קיימת רשימה מלאה של היישומים האלה לפני שנרשמת לשירות אירוח אתרים. פתרונות רשת מפרסמים התקנה בלחיצה אחת עבור WordPress.

ניווט באתר. לא אתר GoDaddy ולא אתר פתרונות הרשת מציגים מידע קדמי ומרכז להקל על הקריאה. האתר של GoDaddy עמוס, אך הכרטיסיות מסומנות בבירור והמידע קיים למרות שאולי תצטרך להיכנס למצב כדי למצוא אותו.

לעומת זאת, לאתר פתרונות רשת יש מידע סותר, במיוחד לגבי התוכניות והמחירים, והוא חסר מידע חיוני, כולל רשימה מלאה של התכונות שכל תוכנית כוללת.

חוות דעת על קלות השימוש

GoDaddy יוצא שוב לפה. בחירת תוכנית אינטרנט היא קלה, ואתה יודע מה אתה מקבל. בעוד cPlanel של GoDaddy אינו סטנדרטי, עקומת הלמידה שלו היא קלה והסמלים המותאמים אישית הם אינטואיטיביים למדי. לעומת זאת, אתה די חושך עם פתרונות רשת, במה שאתה קונה, כמה זה יעלה ואיך להשתמש במה שאתה מקבל.

תמיכה בפתרונות GoDaddy ורשת

תמיכה טכנית ולקוחות

תמיכת משתמשים בהשוואה

לפעמים, למרבה הצער, חברי צוות התמיכה בלקוחות הופכים לחברים הכי טובים שלך, ולכן חיוני שתוכלו להגיע אליהם ולהבין אותם כשצריך. לא ל- GoDaddy ולא לרשת פתרונות רשת יש אפשרויות תמיכת לקוחות מהימנות.

כדי להגיע לצוות התמיכה של GoDaddy, אתה יכול להשתמש בטלפון או להושיט יד דרך פונקציית הצ’אט החי שלהם – ומספר הטלפון אינו חינם. כל צוות התמיכה של GoDaddy מבוסס בארה”ב, באיווה ובאריזונה. איכות התמיכה גבוהה למדי, במיוחד לבעיות פשוטות ופחות מורכבות. ל- GoDaddy יש בסיס ידע נרחב יחסית ומדריכי וידיאו.

רשת פתרונות מציעה גם תמיכה טלפונית, הפעם עם מספר חינם עבור אלה בארצות הברית וקנדה; כמה קווים זמינים רק לשעות מוגבלות. שיחות טלפון הן ללא חיוב עבור לקוחות בארצות הברית ובקנדה. אם אתה רוצה עזרה באמצעות דואר אלקטרוני, אתה כבר צריך להיות לקוח. בסיס הידע כולל מבחר של שאלות נפוצות ושיעורי וידאו, ותוכלו לרכוש את MyTime Support ממומחי אינטרנט מתקדמים תמורת תשלום חודשי..

חוות דעת על תמיכת משתמשים

מבין השניים, ל- GoDaddy יש אפשרויות תמיכה טובות יותר ללקוחות, עם תכונת צ’אט חי למי שלא נוח לדבר אנגלית לאיש תמיכה טכני. אף אחת מהן לא ידועה בתמיכה המצוינת שלה.

ביקורות משתמשים של GoDaddy ו- Network Solutions

ביקורות משתמשים

ביקורות משתמשים בהשוואה

פתק: שמיעת הסיפור הפנימי מהמשתמשים הנוכחיים של ספקי אירוח אתרים יכולה לעזור לך לזהות את חוזקות וחולשה של השירותים. רק קחו בחשבון שאנשים נוטים יותר להתלונן על בעיות מאשר לשבח את מה שעובד טוב עבורם.

ביקורות שליליות עבור פתרונות GoDaddy ורשת

קדימה אבא. השבתה ובעיות ‘אתר לא זמין’ מייצרות את תשומת הלב השלילית ביותר עבור GoDaddy. אנשים מעצבנים גם הם נוהלי החיוב המבלבלים לעיתים והקשיים להגיע לאנשים לבטל חיובים כפולים או לבטל חוזים. טכניקות המכירה האגרסיביות במקצת באתר GoDaddy מביאות גם תלונות.

פתרונות רשת. מכירת מכירה היא גם תלונה שמוגבלת כנגד פתרונות רשת על ידי אנשים שאינם מרוצים מכך שהם צריכים לרכוש חבילת אירוח בסיסית סטנדרטית למדי ואז לשלם כדי להוסיף על הקטעים שהם צריכים. ממשק cPanel מגיע גם לביקורת מצד מנהלי אתרים צעירים בגלל עקומת הלמידה הארוכה והניווט הלא אינטואיטיבי שלו..

ביקורות חיוביות עבור פתרונות GoDaddy ורשת

קדימה אבא. אנשים שרוצים אתר פתיחה ולא אכפת להם להתמודד עם חברה גדולה, וכל מה שכרוך בכך, משבחים את GoDaddy. המחירים תחרותיים והיכולת לקנות הכל במקום אחד, ואפילו מקובצים יחד כחבילה, הופכת את חייהם היוצרים באינטרנט לפשוטים.

פתרונות רשת. הסוקרים אוהבים פתרונות רשת בגלל ההתמקדות שלהם בבעלי עסקים והתכונות המכוונות אליהם. המגוון הרחב של תכונות מסחר אלקטרוני, בפרט, מוצא קהל נלהב. משתמשי וורדפרס מעריכים את האבטחה הנהדרת ש- WordPress הצליחה לארח.

חוות דעת על ביקורות משתמשים

ישנם ביקורות בודדות עבור שני ספקי אירוח אתרים, עם ביקורות שליליות יותר מאשר ביקורות חיוביות. רבות מהחברות נגד GoDaddy מתייחסות לכך שהיא חברה גדולה, ואנשים שונאים את המיקוד המציע שנמצא בשני האתרים.

מסקנה על השוואה בין פתרונות GoDaddy ו- Network

איזה אירוח הוא המתאים ביותר עבורך?

בחירת הפלטפורמה הטובה ביותר

לשתי חברות האירוח הללו יתרונות וחסרונות.

הסיבות לבחור GoDaddy על פני פתרונות רשת:

 • יכול לקנות את כל צרכי בניית הרשת בחבילה אחת
 • חברה גדולה, מוכחת, מבוססת
 • גם אירוח אתרים של לינוקס וגם חלונות זמינים
 • חבילות אירוח מקצועיות נותנות מקום לצמוח
 • התקנה בלחיצה אחת עבור מאות אפליקציות
 • חבילת מסחר אלקטרוני משולבת

הסיבות לבחור פתרונות רשת אירוח באמצעות GoDaddy:

 • התמקדו בעסקים
 • אירוח וורדפרס מאובטח ומנוהל
 • יש יתרון קל מאוד בזמן העבודה

פתרונות רשת מתמקדת באנשים עם יישומים עסקיים שרוצים ליצור נוכחות באינטרנט. אם אתה בעל וורדפרס מנוסה, ייתכן שהאבטחה של אירוח הוורדפרס המנוהל בפתרונות הרשת שווה להציץ.

פרט לכך, איננו יכולים באמת להמליץ ​​עליו על GoDaddy כספק אירוח על סמך סקירת השוואה זו. הנוחות של קניות חד פעמיות ליצירה והפעלה של אתר שנמצא ב- GoDaddy תמשוך את בעלי האתר המתחיל וגם את אלה שלא רוצים להתמקד יותר מדי במכניקה של להיות מנהל אתר..

תוכניות GoDaddy הן גם זולות יותר (אנו חושבים) מאשר הגרסאות הרבות של התוכניות הקיימות ב- Solutions Solutions.

פתרונות GoDaddy ורשת הם אפשרויות אטרקטיביות כשירותי אירוח אתרים, אך אף אחת מהן לא עשויה להציע בדיוק את מה שאתה צריך. אם אתה מחפש חברה קטנה יותר ותוכניות אירוח גמישות יותר, בדוק את הכתום הקטן.

כל תוכניות האירוח מגיעות עם תחומים בלתי מוגבלים אך מגבלות על שטח הדיסק ורוחב הפס, כך שלא תשלם עבור משאבים, לעולם לא תשתמש בהם. אתה מקבל גם את הכלי לבניית אתרים Weebly בחינם הפופולרי והמדורג ביותר.

יש לך שאלות לגבי פתרונות GoDaddy או רשת? האם החוויות שלך שונות ממה שהמחקר שלנו מראה? האם הנאמנויות שלך עם ספק אחר לגמרי? השאירו את התגובות שלכם והודיעו לנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map