DreamHost לעומת A2 אירוח: באיזה מהן עליכם להשתמש?

השוואה בין DreamHost לעומת A2 Hosting


ההחלטה היכן לארח עשויה להיות ההחלטה החשובה ביותר שתקבלו באתר האינטרנט שלכם. כדי שהמיזם שלך יצליח, אתה זקוק לאירוח אמין המספק את התכונות המתאימות ביותר לצרכים שלך. השתמש בהשוואה זו בין DreamHost ו- A2 Hosting כדי לעזור לך לצמצם את הבחירות שלך.

ל- DreamHost היסטוריה ארוכה כחברת אירוח אתרים. נוסדה בשנת 1997, והיא מונה מעל 1.5 מיליון אתרים המתארחים בשרתים שלה. לעומת זאת, A2 Hosting הושק לראשונה בשנת 2003 כשמפתחים עמדו בראשם והיה מהראשונים שהציעו PHP 5 ו- Ruby on Rails. הדגש שלהם הוא על ביצוע.

גם DreamHost וגם A2 Hosting מספקים אירוח משותף, אירוח וורדפרס מנוהל ו- VPS ותוכניות שרת ייעודיות. שתי החברות מבוססות לינוקס.

DreamHost הוכרז, בשנת 2014 וב -2015, כ”מארח העסקים הטוב ביותר של PCMag “. A2 Hosting זכתה במספר פרסים “הטובים ביותר”, כמה מהם לאחרונה כמו בשנה שעברה.

DreamHost, שבסיסה בקליפורניה, היא חברת אירוח בבעלות פרטית. אירוח A2 הוא גם בבעלות פרטית. שמו בא מהעובדה שהיא ממוקמת באן ארבור (שתי א ‘), מישיגן.

השווה את הביצועים של DreamHost ו- A2 Hosting

Contents

זמן עבודה ואמינות

צג זמן עבודה

זמן עבודה. DreamHost לא יכול להבטיח את זמן הפעילות שלו בצורה טובה יותר. יש לו אחריות של 100% זמן עבודה, עם החזרים כספיים של יום אירוח אחד לכל שעה של השבתה, לאחר שדיווח על הבעיה. אירוח A2 טוב כמעט באותה מידה, עם אחריות של 99.9%. אירוח A2 יחזיר 5% מהתשלום החודשי עבור כל שעה שאתר האינטרנט שלך לא ניתן להגיע בגלל ציוד או כשל ברשת.

ביצועים. DreamHost משתמש במעבדי AMD ומותקנים בו SSD בשרתים שלו. A2 משתמשת בשרתי Dell עם מעבדי מרובע ליבות, וכל התוכניות שלהם משתמשות גם ב- SSD. SSDs משמשים לביצועים ואמינות טובים יותר.

אתר שמתארח ב- DreamHost הביא לזמן טעינה של 2.10 שניות, שהיה מהיר יותר מ- 70% מהאתרים שנבדקו ב- Pingdom. מבחן של אתר A2 השווה הניב זמן טעינה של 1.49 שניות, מהיר יותר מ- 81% מהאתרים שנבדקו.

מהימנות. ל- DreamHost ישנם מספר מרכזי נתונים בארה”ב. ישנם שני מרכזי נתונים בקליפורניה, כמו גם מרכז נתונים באשברן, וירג’יניה. DreamHost מאחדת את מרכזי הנתונים בקליפורניה למרכז נתונים שנפתח לאחרונה בפורטלנד, אורגון. יש יתירות בכוח וקירור, גיבוי דיזל ואבטחה 24/7 בכל מרכזי הנתונים.

ל- A2 Hosting מרכזי נתונים ברחבי העולם, עם מרכזים במישיגן, אמסטרדם וסינגפור. למרכזי הנתונים אפשרויות כוח וקירור מיותרים, כמו גם קישוריות רשת מרובעת. ניתן לקבל גיבויים דיזל למקרי חירום. הם מנוטרים במקום לצורך אבטחה ואמינות.

חוות דעת על ביצועי DreamHost ו- A2 אירוח

גם DreamHost וגם A2 Hosting מספקים אמינות וביצועים כתכונות עיקריות, ושניהם מספקים תוצאות מרשימות.

תכונות של DreamHost ו- A2 Hosting

השווה בין תכונות עיקריות

תכונות מפתח בהשוואה

פתק: אל תטעה במונחי שיווק כגון “ללא הגבלה” ו”לא מוגדר “כשמתארים את התכונות. זה לא אומר “השתמש כמה שאתה רוצה.” במקום זאת, התנאים מתייחסים למה שחברות אירוח “רואות שימוש סביר.” חברות אירוח יקנו או יתלו אתרים שלדעתם עוברים מעבר לכך – לפעמים ללא אזהרה. עם זאת, חברות אירוח מציינות כי מרבית המשתמשים לעולם לא יתקרבו לאזהרה.

רישום תחום. שני המארחים הם רשמי תחום. DreamHost מספק שנה בחינם לרישום דומיין עבור חשבונות חדשים. אין ל- A2 Hosting אפשרות זו.

בונה אתרי אינטרנט. לא ל- DreamHost ולא A2 Hosting אין בוני אתרים מובנים, אם כי A2 Hosting כן מצהירה כי היא תומכת ברוב בוני אתרים חינמיים ומסחריים..

מאגרי מידע. DreamHost מציע מסדי נתונים ללא הגבלה של MySQL. אירוח A2 מגביל את המספר ל -5 מאגרי מידע ברובד הנמוך ביותר אך יש לו מספר בלתי מוגבל של מסדי נתונים המותרים ברבדים ותכניות אחרים. A2 Hosting תומך גם ב- PostgreSQL.

חשבונות אימייל. DreamHost מספק חשבונות אימייל והעברת דוא”ל ללא הגבלה. A2 אירוח, שוב, מגביל את הרמה הנמוכה ביותר, ומתיר 25 חשבונות. יתר השכבות והתכניות מציעות חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים. חשבונות ללא הגבלה מועילים אם יש לך עובדים רבים. זה גם מאפשר להקים חשבונות נפרדים לכל מחלקה בעסק שלך, כמו מכירות, תמיכה ומידע.

אירוח וורדפרס. DreamHost ו- A2 Hosting מציעים שניהם תוכניות וורדפרס מנוהלות. בדרך כלל, תוכניות וורדפרס מנוהלות יעלו יותר מתוכנית משותפת רגילה, אם כי A2 Hosting שונה – תמחור הוורדפרס המנוהל שלה זהה לתוכניות המשותפות הרגילות שלה..

חלק מהעלות הנוספת נובעת מכיוון שתוכניות וורדפרס מנוהלות בדרך כלל מונחות על שרתים ממוטבים עם מטמון ואבטחה נוספת כדי לשפר את הביצועים והיציבות. יתרון נוסף של אירוח וורדפרס מנוהל הוא שגיבויים ועדכונים של אתרי וורדפרס שלך נעשים בשבילך. זה מאפשר לך להתמקד בתוכן שלך במקום בדברים הטכניים.

פיתרון מסחר אלקטרוני. DreamHost ו- A2 Hosting תומכים בעגלות הקניות החינמיות הזמינות דרך לוחות הבקרה, כמו מגנטו, ZenCart, PrestaShop, ואחרים. DreamHost תומך גם בונה אתרים מסחרי אלקטרוני, קפה מסחר – אם כי הוא לא בחינם.

גיבויים. המדיניות של DreamHost אוסרת לשמור על הגיבויים שנוצרו על ידי משתמשים באתר. כל גיבויים ידניים שנוצרו על ידי המשתמש חייבים להוריד ולהסיר משרת המארח בהקדם האפשרי לאחר ביצועם.

גיבוי של נתונים ומסדי נתונים מאתר הם באופן אוטומטי, אך הגיבויים אינם מובטחים. אירוח A2 מציע Rewind Server לכולם למעט הרמות הנמוכות ביותר. Server Rewind מצלם תמונות אוטומטיות של האתר שלך ומאפשר שחזור של קבצים, מסדי נתונים או כל האתר.

אבטחת אירוח. DreamHost משתמש בספאםאוס כדי לסנן דוא”ל ומשתמש בארבור רשתות כדי לספק הגנת DDoS. A2 Hosting גם לוקח את האבטחה ברצינות רבה. היא סורקת ופועלת באופן יזום נגד איומי DDoS, תוכנות זדוניות ווירוסים באמצעות האבטחה התמידית שלה ו- HackScan – המסופקים ללא עלות. הוא משתמש בהגנה מפני דואר זבל רגילה, בתוספת סינון דואר זבל מתקדם של Barracuda עבור דואר אלקטרוני.

אירוח A2 משתמש גם בכלי האבטחה המשופר של Patchman, הסורק אחר תוכנות ואפליקציות הזקוקות לתיקון ומודיע לך כאשר אפליקציות אינן מעודכנות..

DreamHost מספק SSL באמצעות Let’s Encrypt על תוכניותיה. A2 מציעה תעודות SSL משותפות בחינם עבור התוכניות שלה דרך cPanel, וניתן לרכוש SSL פרטי גם.

לוח בקרה. DreamHost משתמש בלוח בקרה קנייני שהוא מבוסס טקסט יותר מהממשק מבוסס הסמל של cPanel הסטנדרטית בתעשייה, בה A2 Hosting משתמשת.

ירוק. DreamHost רוכש אשראי אנרגיה מתחדשת ובעל טביעת רגל ניטרלית בפחמן. A2 מתגאה גם בטביעת רגל נטולת פחמן של 100%. A2 משתתפת באופן פעיל בפעילות ידידותית לסביבה, כמו נטיעת עצים, באזור אן ארבור.

תוכניות שותפים ומשווקים. תוכנית השותפים של DreamHost משלמת 97 דולר עבור כל הפניה, עד לסכום כולל של 1164 דולר לשנה. תוכנית השותפים של A2 Hosting משלמת 85 דולר עבור כל הפניה ללא הגבלות. ל- A2 יש גם תוכנית משווקים המאפשרת מיתוג.

תוספות. DreamHost מוכרת אחסון בשרתי הענן שלה תמורת תשלום חודשי, תלוי בכמות שאתה מאחסן. ל- A2 Hosting יש זיכויים בשווי 50 דולר ל- Bing / Yahoo.

חוות דעת על DreamHost ו- A2 אירוח תכונות עיקריות

DreamHost מוכרת אחסון בשרתי הענן שלה תמורת תשלום חודשי, תלוי בכמות שאתה מאחסן. ל- A2 Hosting יש זיכויים בשווי 50 דולר ל- Bing / Yahoo.

השווה בין תוכניות אירוח אתרים ותמחור של DreamHost ו- A2 Hosting

תוכניות אירוח ותמחור

תוכניות תמחור בהשוואה

פתק: התמחור ברשת מארח ללא הרף שינויים בגלל האופי התחרותי של הענף. זה גם מוביל לתמחור מבצעי רב. מכיוון שמחירי קידום בדרך כלל מוגבלים לתקופת השירות הראשונה, ההרשמה לטווח ארוך שווה לחיסכון גבוה יותר. אפילו ללא פרומואים, תנאי שירות ארוכים יותר גורמים לרוב להפסקות מחירים. המחירים למטה משקפים את התמחור בזמן ההשוואה הזו.

DreamHost. DreamHost לא מסבך דברים עם הרבה שכבות ותוכניות שונות. יש רק תוכנית אחת, במחיר של 7.95 דולר לטווח לשלוש שנים. התוכנית מגיעה עם הכל ללא הגבלה – אחסון בלתי מוגבל, רוחב פס בלתי מוגבל, חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים ודומיינים ללא הגבלה.

רישום תחום בחינם למשך שנה, כמו גם SSL בחינם, מגיע עם התוכנית. ניתן להשיג IP ייעודי תמורת סכום חודשי של $ 5.95. DreamHost מספק גם שש דרגות מדרגיות ביותר של אירוח ענן המשתקף בשלושה מקומות ליתירות. העלות נע בין 4.50 $ לחודש ל 96 $ לחודש.

DreamHost מציע רק תוכנית אחת של אירוח וורדפרס מנוהל. הוא מגיע עם אחסון SSD של 30 ג’יגה-בייט ומבקרים ללא הגבלה בחודש. וורדפרס מותקנת אוטומטית בעת הצ’ק-אאוט. התוכנית מגיעה עם IP ייעודי ומתארח ב- VPS עם SSDs. תוכנית DreamHost מוגבלת לאתר אחד ולמסד נתונים MySQL אחד והיא מתומחרת ב -19.95 דולר, עם תוכנית שנתית. ל- A2 Hosting שלוש תוכניות וורדפרס מנוהלות.

A2 אירוח. A2 Hosting מציעה שלוש תוכניות משותפות. לייט מאפשרת אתר אחד, חמישה מאגרי מידע, ומחירו עומד על 3.92 דולר לחודש. סוויפט וטורבו מאפשרים כל אחד לאתרי אינטרנט ומאגרי נתונים ללא הגבלה. סוויפט מתומחרת ב -4.90 דולר לחודש, וטורבו 9.31 דולר לחודש. לשלושתם אחסון SSD בלתי מוגבל ורוחב פס בלתי מוגבל. ל- A2 Hosting יש גם CloudLinux, גרסה של מערכת ההפעלה Centos מהירה יותר ויש בה פחות לקוחות לשרת מאשר לרוב.

ל- A2 Hosting שלוש תוכניות וורדפרס מנוהלות. הם מתומחרים זהה לתוכניות המשותפות במחיר של 3.92 $, 4.90 $ ו- 9.31 $. לייט מוגבלת לאתר אחד ולחמישה מסדי נתונים; סוויפט וטורבו מציעים אתרי אינטרנט ומסדי נתונים ללא הגבלה. כל התוכניות מבוססות SSD ויש בהן זיכרון מטמון, אם כי תוכנית הטורבו ביצעה מיטוב במטמון. לכולם אפשרויות CDN ואפשרויות אבטחה נוספות. סוויפט וטורבו מגיעים גם עם Rewind Server לגיבויים.

VPS ותוכניות ייעודיות: ל- DreamHost ארבע תוכניות VPS, הכוללות כונני SSD ומתחילים ב- $ 15 לחודש, כאשר הרמה העליונה עומדת על 120 $ לחודש. מציעים רוחב פס בלתי מוגבל ותחומים בלתי מוגבלים, תוכניות VPS של DreamHost מתאימים לעסקים בגודל קטן עד בינוני שהפכו אירוח משותף מגודל..

ל- A2 Hosting שתי תוכניות VPS עם שלוש שכבות בכל אחת. הרמות הלא מנוהלות מתומחרות במחיר של $ 5, $ 10 ו- $ 15 לחודש. השכבות המנוהלות הן 32.99 דולר, 46.19 דולר ו -65.99 דולר לחודש. התוכניות של A2 Hosting כוללות גם כונני SSD, אך יש גבולות לרוחב הפס ואחסון.

ל- DreamHost יש כמה אפשרויות ייעודיות החל מ 149 $ לחודש, עם תמחור תלוי בתצורה שנבחרה. DreamHost מאפשר מספר בלתי מוגבל של כתובות IP, כמו גם רוחב פס בלתי מוגבל, ברמות הייעודיות שלה. ל- A2 Hosting שתי תוכניות עם שלוש שכבות בכל אחת, כמו בתוכניות VPS. לא מנוהל מתחיל ב 99.59 $ לחודש והתכנית המנוהלת מתחילה ב 141.09 $ לחודש. ל- A2 Hosting אמנם יש מגבלות רוחב פס ואחסון, אך הן נדיבות למדי.

אחריות להחזר כספיל- DreamHost יש אחריות מובילה בת 97 יום להחזר הכסף. ההבטחה של A2 Hosting טובה אף יותר משלושים יום מהתקן בענף, עם הצעה להחזר כספי בכל עת. 30 הימים הראשונים מקבלים החזר מלא; לאחר 30 יום, ההחזר הוא מדורג מראש. DreamHost יעכב דמי רישום תחום אם ניצלת את שנת ההרשמה החינמית.

חוות דעת על תמחור תוכניות אירוח

ל- DreamHost מובטחת ההחזר הכספי הטוב ביותר בתעשייה – אם כי A2 Hosting טוב גם מהסטנדרט בתעשייה. DreamHost הופך את בחירת תוכנית וורדפרס משותפת או מנוהלת לפשוטה, עם רובד אחד בלבד בכל אחד. התמחור של A2 Hosting על VPS ותוכניות שרתים ייעודיות הופך אותו לאטרקטיבי ביותר לעסקים קטנים עד בינוניים.

כמה קל להשתמש ב- DreamHost ו- A2 Hosting

קלות שימוש

כמה קלות להשתמש בממשק

לוח בקרה. לוח הבקרה הקנייני של DreamHost כולל שפע של תכונות, אך היות שאינו הסטנדרט בתעשייה יכול לגרום לבעיות אם תעביר את האתר במועד מאוחר יותר. אירוח A2 משתמש בממשק ידידותי למשתמש, מבוסס סמלים של cPanel.

מתקין בלחיצה אחת. ל- DreamHost יש קטע מתקין בלחיצה אחת, אם כי אין יישומים רבים ככל שמספק מתקינים אחרים. אירוח A2 משתמש ב- Softaculous כמתקין בלחיצה אחת עבור מאות אפליקציות.

ניווט באתר. האתרים של DreamHost וגם A2 Hosting מספקים את כל הדרוש לך כדי לבחור תוכנית. לשניהם תרשימי השוואה מועילים להשוואה בין רמות בתכניות שלהם, אם כי A2 Hosting מוסיף קישורים שימושיים לקופצים עבור רבים מהתנאים והאפשרויות המוצגים בתרשימים שלה. בוטים נקיים וידידותיים למשתמש. עם זאת, DreamHost מקשה למצוא מידע כלשהו מבלי להזדקק לגוגל או לקרוא באמצעות wikis.

חוות דעת על קלות השימוש

שני המארחים קלים לשימוש, אך ל- A2 Hosting יש יתרון בגלל השימוש ב- cPanel הרגיל, בעל מתקין אפליקציות לחיצה אחת בלחיצה אחת, והופך את המידע מעט קל יותר למצוא מ- DreamHost.

תמיכה ב- DreamHost ו- A2 Hosting

תמיכה טכנית ולקוחות

תמיכת משתמשים בהשוואה

DreamHost ו- A2 Hosting שניהם מקבלים ציונים גבוהים מהלקוחות עבור שירות ותמיכה, ואנשי התמיכה נחשבים ידידותיים ובקיאים.

ל- A2 Hosting טלפון, אימייל וצ’אט חי 24/7. ל- DreamHost יש דף קשר בו אתה שולח שאלות בדוא”ל. ישנן אפשרויות תמיכה נוספות מ- DreamHost לאחר שרכשתן מהן, אך טלפון אינו אחד מהן. ל- DreamHost וויקי אחר שמתעדכן לפי הצורך ויש בו מידע רב, בדומה לבסיס ידע. ל- DreamHost ו- A2 Hosting יש בלוג ופורום, ול- A2 Hosting עמוד פייסבוק.

חוות דעת על תמיכת משתמשים

שתי חברות האירוח זוכות לציונים גבוהים על הידע והעזרתיות של אנשי השירות והתמיכה. שניהם מספקים עצות ומידע רב. עם זאת, עבור רבים, אי תמיכה בתמיכה טלפונית הופכת את DreamHost לא ידידותי לתמיכה.

ביקורות משתמשים של DreamHost ו- A2 Hosting

ביקורות משתמשים

ביקורות משתמשים בהשוואה

פתק: מכיוון שהביקורות פורסמו על ידי מי שמרגיש מאוד חזק, וכתוצאה מכך הן שליליות מאוד או חיוביות מאוד, הן לא צריכות להיות גורם מכריע לבחירת מארח אתרים. עם זאת, כשמשהו עולה בעקביות, יתכן וזהו שיש לקחת בחשבון.

ביקורות שליליות עבור DreamHost ו- A2 Hosting

DreamHost. התלונה הנפוצה ביותר מלקוחות DreamHost היא היעדר תמיכה טלפונית. חלקם מדווחים גם על תמיכה בצ’אט מנומר.

A2 אירוח. A2 מקבלת פחות ביקורות שליליות מרוב החברות. בדרך כלל הם נועדו לאירועים בודדים של חוויות גרועות בתמיכת לקוחות.

ביקורות חיוביות עבור DreamHost ו- A2 Hosting

DreamHost. תמיכת לקוחות מ- DreamHost מקבלת תגובות חיוביות ברוב הזמן. DreamHost מקבל גם קודואים עבור התוכנית המשותפת כמעט ללא הגבלה עבור כל כך מחיר נמוך.

A2 אירוח. A2 זוכה לביקורות חיוביות רבות על תמיכת לקוחות. הלקוחות מתרשמים גם מכמות הפיצ’רים למחיר ומהמהירות של שרתי A2 Hosting.

חוות דעת על ביקורות משתמשים

בסך הכל, שתי חברות האירוח הללו מתקבלות היטב על ידי הלקוחות. עם זאת, A2 Hosting כן מקבל פחות ביקורות שליליות מ- DreamHost.

מסקנה על השוואה בין DreamHost ו- A2 Hosting

איזה אירוח הוא המתאים ביותר עבורך?

בחירת הפלטפורמה הטובה ביותר

ל- DreamHost ו- A2 Hosting תכונות רבות דומות, אך ישנן סיבות להפוך את האחת לרצויה יותר מהאחת.

הסיבות לבחור אירוח A2 על פני DreamHost:

 • ערבות כספית חזרה בכל עת
 • VPS במחיר תחרותי ותוכניות ייעודיות
 • משתמש cPanel רגיל בתעשייה
 • תמיכה בטלפון וצ’אט 24/7

הסיבות לבחור ב- DreamHost על פני A2 Hosting:

 • פשטות תכנית אחת לאירוח וורדפרס משותף ומנוהל
 • ערבות כספית הגבוהה ביותר
 • תכונות “ללא הגבלה” בכל שכבות התוכניות המשותפות

למרות ש- DreamHost הוא טוב לעסקים בגודל בינוני-גדול, עם VPS במחיר סביר ותוכניות שרת ייעודיות עם רוחב פס בלתי מוגבל, התמחור של A2 Hosting על VPS ותוכניות שרת ייעודיות הופכים אותה גם לבחירה אטרקטיבית. תוכנית האירוח המשותפת של DreamHost בתכנית אחת מושכת את מי שרוצה “הכל ללא הגבלה” מבלי שיצטרך להחליט בין השורות.

עם זאת, יתכן וזה לא מתאים למתחיל מכיוון שאין בניית אתרים ואין תמיכה טלפונית. שתי חברות אירוח אלה מציעות תמחור טוב עבור מספר התכונות שהם מספקים בתוכניות שלהם.

השוואה זו מפרטת רק שתי מבין האפשרויות הרבות הקיימות באירוח אתרים. אם אתה יכול להוציא כמה דולרים יותר מתמחור תקציב, אתה יכול לקבל זמני עומס ותגובה מהירים ותכונות פרימיום באמצעות SiteGround. עבור מארח אחר שיהיה בחירה מצוינת עבור וורדפרס מנוהלת, אתה יכול לבדוק את InMotion Hosting

יש לך שאלות לגבי DreamHost או A2 Hosting? מה היו החוויות שלך עם אירוח אתרים בכלל? השאירו את התגובות שלכם והודיעו לנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map