Bluehost לעומת SiteGround: באיזה מהן עליכם להשתמש?

“אם העסק שלך לא באינטרנט, העסק שלך ייגמר” – ביל גייטס.


עם הקצב בו יוצרים אתרים ומתארחים באינטרנט כיום, נראה שאנשים סוף סוף הבינו את חשיבות האינטרנט וההצהרה של ביל גייטס..

וההבנה הזו של הצורך בנוכחות מקוונת לעסקים הביאה לגידול של ספקי אירוח רבים.

עם זאת, בחירה בדרישה המתאימה ביותר לדרישותיכם אינה כה קלה.

עזרנו לך במשימה זו על ידי בחירת שני מארחי האינטרנט הפופולריים ביותר, Bluehost ו- SiteGround.

ערכנו סקירה אובייקטיבית של תכונות המפתח של Bluehost ו- SiteGround במטרה לעזור לכם להפוך את תהליך הבחירה של ספק אירוח אתרים לקל יותר..

אנו השוואה מעמיקה של שתי חברות אלה על ידי התבוננות בתכונות האירוח, היתרונות, החסרונות, ביקורות הלקוחות, התמחור והתכניות שלהם,

Bluehost הוקמה בשנת 1996 וכך היא פועלת בתחום האירוח כבר למעלה מ 19 שנה ל- SiteGround פחות ניסיון של כ 12 שנים מאז הוקמה רק בשנת 2004.

עם זאת, שתי חברות אירוח אתרים הרוויחו משרה בקרב מארחי האתרים המועדפים והבכירים ביותר בעולם.

עם המטה שלהם ביוטה, ארה”ב, Bluehost היא מארחת אתרים בבעלות הקבוצה Endurance International (EIG) שיש לה כמה חברות אירוח נוספות תחת שמה. SiteGround אינו אחד מאלה; המטה שלה ממוקם בסופיה, בולגריה.

Bluehost הייתה מזמן אחת המובילות בעולם המובילות בתחום אירוח אתרים, ואירחה יותר משני מיליון אתרים, יחד עם חברות המלווה שלה EIG..

למרות ש- SiteGround אולי לא גדול כמו Bluehost, הוא טיפס בסולם והופיע גם כאחד הפתרונות המועדפים ביותר על אירוח אתרים..

עם יותר מ- 450,000 אתרים, איכות שירותי אירוח אתרים של אתר גראונד ידועה.

יתר על כן, שני מארחי האינטרנט מציעים אירוח משותף, אירוח VPS, אירוח שרתים ייעודי, אירוח וורדפרס ואירוח בענן.

עם זאת, SiteGround מציעה גם פתרונות אירוח עבור CMS, כולל ג’ומלה ודרופל.

האתרGround מעורב בנוסף כספונסר לקהילות קוד פתוח כמו ג’ומלה, וורדפרס ומג’נטה.

בנוסף, SiteGround הצטרפה לשותפות עם חברות רבות, כולל GlobalSign, cPanel, Softaculous, SingleHop, CloudFlare, SoftLayer, OpenSRS, 1H ו- Open Classifieds..

גם Bluehost וגם Siteground זכו בפרסים.

Bluehost זכתה במספר פרסים מהסקירה המארחת: חברת אירוח אתרים הטובה ביותר, אירוח תקציבי הטוב ביותר, אירוח משתלם ביותר,

SiteGround זכה גם במספר פרסים, כולל אירוח משתלם במחיר הטוב ביותר בשנת 2013 וניהול וורדפרס מנוהל באופן הטוב ביותר על ידי WebHostingCat בשנת 2015..

השווה את הביצועים של Bluehost ו- SiteGround

Contents

זמן עבודה, אמינות, מהירות וביצועים

צג זמן עבודה

זמן עבודה. אחת הסיבות העיקריות לכך ש- Bluehost ו- SiteGround היו כה פופולריים היא שהם מבטיחים שהאתרים שלך שמתארחים בשרתים שלהם יהיו זמינים רוב הזמן.

במילים אחרות, הם מציעים אחוז זמן גבוה משמעותית. בעוד ש- SiteGround מעניקה אחריות uptime של 99.99%, Bluehost אינה נותנת שום ערובה במפורש.

עם זאת, כאשר נבדק בזמן אמת עבור כמה מאתרי האינטרנט שלנו, זמן ההצעה שמציעות שתי ספקי האירוח לעיתים קרובות נמצא כ 99.99%.

מהימנות. מרכזי הנתונים של SiteGround מספקים רמת יתירות חשמל גבוהה יחד עם אפשרויות כישלון מרובות הכוללות הזנות כוח מרובות, מחוללי כוח משלהם וטכנולוגיית UPS ברמה ארגונית..

כל מרכזי הנתונים הללו מנוטרים בהרחבה באמצעות אבטחת אנוש מסביב לשעון, מלכודות לבקרת גישה, ביומטריה, שדולות חסינות כדורים ומעקב וידאו. כל הגורמים הללו הופכים את השרתים של SiteGround לכמה מהאמינים ביותר בעולם.

מרכז הנתונים Bluehost ממוקם ביוטה. המרכז תומך בתכונות מפתח כמו גיבוי כוח של UPS, גיבוי לאחסון מראות, גנרטורים דיזל ופונקציות אחרות הקשורות לחשמל.

Bluehost מציע גם אמינות מצוינת עבור האתרים שלך עם שרתים וחומרה מתקדמים.

מהירות וביצועים. ל- SiteGround מרכזי נתונים בארבע מדינות שונות, כלומר ארה”ב, בריטניה, הולנד וסינגפור, בשלוש יבשות שונות.

זה נותן לך את האפשרות לארח את האתרים שלך בשרתים הממוקמים הקרובים למיקום המבקרים העיקרי באתר שלך, מה שמוביל למהירות וביצועים טובים יותר באתר..

אין שרות כזה של מרכזי נתונים שונים ברחבי היבשות עבור שרתי Bluehost.

SiteGround משתמש גם ב- Apache, CentOS, MySQL, PHP ו- WHM / cPanel עבור מרבית השרתים שלו. היא יצרה פתרונות תוכנה בהתאמה אישית, תחת המותג 1H, לבידוד וחשבון של חשבונות, וכדי לייעל את מהירות השרתים שלה..

הזמן המקסימלי לקח להגיב לבקשת טעינת עמודים עוזר לעיתים קרובות לקבוע את איכות השרתים ואת הביצועים הנובעים מכך.

בדקנו את זמן הטעינה, לאורך תקופה, של אתר שמתארח בשרתים של Bluehost והשווינו אותו לזה של אתר שמתארח בשרת SiteGround. זמן הטעינה הממוצע של Bluehost הסתכם בסביבות 2.4 שניות, ואילו זמן ה- SiteGround הסתכם סביב 2.2 שניות.

אנו רואים שזמני הטעינה של שני המארחים הם מצוינים.

בנוסף, SiteGround נותן דחיפה למהירות אתרי האינטרנט שלך על ידי שימוש במטמון לכה, Memcache, SuperCacher ו- CloudFare. זה עוזר לאתרים לספק ביצועים טובים מעט יותר במהלך תנועה כבדה.

חוות דעת על ביצועי Bluehost ו- SiteGround

Bluehost וגם SiteGround מצליחים לשמור על אתרי אינטרנט זמינים רוב הזמן על ידי אספקת ביצועים ומהירות גבוהה, עם אמינות מעולה..
העובדה ש- SiteGround עושה שימוש נרחב במטמון סטטי עם שרתים מותאמים ויש לו מרכזי נתונים הממוקמים בארבע מדינות שונות הופכת אותו לאפשרות המועדפת..

תכונות של Bluehost ו- SiteGround

השווה בין תכונות עיקריות

תכונות מפתח בהשוואה

בונה אתרי אינטרנט. SiteGround אינו מספק כלי לבניית אתרים. עם זאת, הוא מציע הדרכות ושיחות דרך מבוססות באשף מועילות. אלה עוזרים לך ליצור אתר אינטרנט, להקים את ג’ומלה וכן הלאה.

למעשה, הם מנחים אותך עם הוראות שלב אחר שלב במהירות בכל תהליך ההתקנה של האתר שלך. יתר על כן, עליכם רק לנהל את חלק התוכן.

בנוסף, באפשרותך להקים בלוג באמצעות WordPress, wiki באמצעות תוכנת אתר או פלטפורמת הפורום phpBB3.

בכל מה שקשור לפיתוח אתרים עם קידוד מינימלי או ללא שימוש בפונקציונליות הגרירה והשחרור, Bluehost מספק לך את בונה האתרים הפופולרי של Weebly..

אתה יכול ליצור אתר פשוט ומינימליסטי באמצעות גרסת Weebly החינמית או לבחור לגשת לשפע מהתכונות המתקדמות על ידי שדרוג לתכנית בתשלום (8.99 $ לחודש). בנוסף, Bluehost מציעה גם את בניית אתרים לנייד goMobi.

אבטחה. אתה בטח מרוצה גם מ- SiteGround וגם מ- Bluehost בנוגע לתכונות האבטחה הנרחבות שלהם. אלה מורכבים מהגנה על קישור חם כמו גם כלים שונים נגד דואר זבל, כגון מתנקש דואר זבל של אפאצ’י, מומחי ספאם, ופטיש ספאם..

Bluehost מציעה גם CloudFlare לשפר את אבטחת האתר שלך באמצעות SSL והגנה מפני התקפות DDoS (Distribution Denial of Service). SiteGround מציע גם שילוב CloudFlare.

יתר על כן, Bluehost מרחיב את התמיכה בתכונות אבטחה אחרות, כגון רשימות שחורות של כתובות IP, ספריות מוגנות באמצעות סיסמה, ניהול אישורים דיגיטליים ומפתחות פרטיים..

זה גם מאפשר לך להשתמש ב- SiteLock Domain Security אשר זמין בסביבות 1.67 $ לחודש. גישה מאובטחת (SSH) מאפשרת גישה מאובטחת לקבצי תצורה עבור מנהלי האתר שלך.

SiteGround ידועה מאוד בזכות תכונות האבטחה שלה. בנוסף לאותם תכונות אבטחה שכבר דנו בהן, SiteGround מציע גם רשימות שחורות של כתובות IP ואת ניטור ה- HackAlert התוספת (סביב $ 1 לחודש) שמודיע לך אם אתר האינטרנט שלך מותקף..

SiteGround מאפשר גם למנהלי מערכת למנוע ממשתמשים לחשוף או לפרסם בפומבי את הסיסמאות שלהם בחלקים מסוימים באתר שלך באמצעות תכונת אבטחה יעילה מאוד שכותרתה “Leech Protect.”

אירוח וורדפרס מנוהל. עם אירוח הוורדפרס המנוהל של Bluehost, אינך צריך להתקין את תוכנת WordPress CMS, מכיוון שהיא מותקנת מראש.

SiteGround מציע גם אירוח וורדפרס מנוהל ודואג להתקנה בכדי להבטיח אבטחה טובה יותר, גיבויים יומיים ועדכוני פלאגין אוטומטיים לאתרי WordPress שלך..

ל- SiteGround אפשרויות טובות יותר לאירוח וורדפרס זול עם מינימום תצורה מאשר Bluehost.

עם זאת, Bluehost מציעה תוכניות אירוח וורדפרס גבוהות יותר בתצורה גבוהה, המתאימות לנפחי תנועה גבוהים במיוחד.

פיתרון מסחר אלקטרוני. עם SiteGround, אתה מקבל אפשרויות להתקנה אוטומטית ליישומי מסחר אלקטרוני שונים, כגון CSCart, Magento ו- PrestaShop, המאפשרים לך להקים את החנות המקוונת שלך במהירות.

לחלופין, אתה יכול להשתמש באחת מאפשרויות המסחר האלקטרוני הזמינות ב- Softaculous, כגון Showare, OpenCart ו- ZenCart. SiteGround מציעה גם מגוון אפשרויות המתמקדות רק בעגלות קניות או בנוסף רק בחיוב וחשבונית.

Bluehost מספקת גם שלל תכונות הקשורות לסחר אלקטרוני. זה מאפשר לך לבנות את החנות המקוונת שלך בקלות על ידי שימוש בפונקציונליות הגרירה והשחרור של אפליקציית Magento.

בנוסף, אתה יכול להשתמש בעגלות קניות, כגון Cube Cart, ZenCart ו- Agora, ולהשתמש בשער התשלומים TransFirst כדי להבטיח עסקאות תשלום מאובטחות עבור הלקוחות שלך..

חוות דעת על תכונות מפתח של Bluehost ו- SiteGround

למרות ששני מארחי האינטרנט מציעים אבטחה איתנה, SiteGround מציע פתרונות אבטחה חדשניים יותר אשר נדרשים לשמור על אתרים חדשים למתחילים מפני התקפות. לגבי בוני אתרים, Bluehost מציעה אפשרויות טובות יותר וקלות לשימוש בצורה של Weebly ו- goMobi.

השווה בין תוכניות אירוח אתרים ותמחור של Bluehost ו- SiteGround

תכניות אירוח & תמחור

תוכניות תמחור בהשוואה

פתק: שני מארחי האינטרנט מציעים רק תוכניות אירוח לינוקס; להלן מאפייני המפתח והתמחור שלהם.

תוכנית האירוח הזולה ביותר של Bluehost (משותפת) זמינה בסביבות 3.95 דולר לחודש (תוכנית Bluehost Starter); ואילו תוכנית האירוח הזולה ביותר ב- SiteGround (משותפת) סביב 6.95 $ לחודש (תוכנית ההפעלה).

אם אתר ונפחי תנועה עצומים בתחילה, תוכניות זולות אלה יכלו להתחיל.

תוכניות אירוח משותפות. להלן ההשוואה שתוכניות האירוח Bluehost שיתפו עם תוכניות האירוח המשותפות SiteGround.

Bluehost Starter מתחיל בסביבות 3.95 דולר לחודש (מנוי לשלוש שנים) או 4.95 דולר לחודש (מנוי לשנתיים) או 5.95 דולר לחודש (מנוי לשנה), עם שטח דיסק של 50 ג’יגה-בתים, חמישה חשבונות דוא”ל ומסדי נתונים של MySQL ללא הגבלה עבור אתר אחד.

Bluehost Plus מתחיל בסביבות $ 6.95 לחודש (מנוי לשלוש שנים) או 7.95 $ לחודש (מנוי לשנתיים) או 8.95 $ לחודש (מנוי לשנה), עם שטח דיסק של 150 ג’יגה-בתים, 100 חשבונות דוא”ל ומסדי נתונים של MySQL ללא הגבלה במשך עשרה אתרים.

Bluehost Business Pro מתחיל מ- $ 14.95 לחודש (מנוי לשלוש שנים) או 16.95 $ לחודש (מנוי לשנתיים) או 19.95 $ לחודש (מנוי לשנה), עם שטח דיסק שאינו מוגן, חשבונות דואר אלקטרוני ללא הגבלה ומסדי נתונים של MySQL ללא הגבלה עבור אתרים ללא הגבלה.

כל תוכניות האירוח המשותפות של SiteGround מציעות מסדי נתונים ללא הגבלה של MySQL, דומיינים בחינם, העברות אתרים בחינם וחשבונות דואר אלקטרוני בחינם..,

StartGround Startup מתחיל ב- $ 6.95 לחודש (מנוי שנתי ומעלה), עם נפח אחסון של 10 ג’יגה-בתים לאתר אחד שיטפל בכ- 10,000 מבקרים חודשיים..

SiteGround GrowBig מתחיל ב- $ 9.95 לחודש (מנוי שנתי ומעלה), עם נפח אחסון של 20 ג’יגה-בתים לאתרי אינטרנט רבים שיכולים לטפל בכ- 25,000 מבקרים חודשיים. זה מגיע גם עם וורדפרס SuperCacher, תמיכה טכנית בעדיפות ותעודת SSL בחינם לשנה.

SiteGround GoGeek מתחיל ב- $ 14.95 לחודש (מנוי שנתי ומעלה), עם שטח אחסון של 30 ג’יגה-בתים לאתרי אינטרנט רבים שיכולים לטפל בכ- 100,000 מבקרים חודשיים..

GoGeek מגיע גם עם וורדפרס SuperCacher, תעודת SSL בחינם לשנה, תמיכה טכנית בעדיפות, שלב אחד בלחיצת וורדפרס, התקנת Git המותקנת מראש בוורדפרס ותאימות PCI בחינם..

תוכניות אירוח מנוהלות של וורדפרס. שני מארחי האינטרנט מציעים אירוח וורדפרס מנוהל:

StartUp של SiteGround מתחיל מ- $ 9.95 לחודש (זמין בהנחה של 30%; $ 6.95 לחודש), עם נפח אחסון של 10 ג’יגה-בתים לאתר אחד שיטפל בכ- 10,000 מבקרים חודשיים..

SiteGround GrowBig מתחיל מ- $ 14.95 לחודש (זמין בהנחה של 33%; $ 9.95 לחודש), עם שטח אחסון של 20 ג’יגה-בתים עבור מספר אתרים לטפל בכ- 25,000 מבקרים חודשיים. זה מגיע גם עם וורדפרס SuperCacher, תמיכה טכנית בעדיפות ותעודת SSL בחינם לשנה.

SiteGround GoGeek מתחיל ב 29.95 $ לחודש (זמין בהנחה של 50%; 14.95 $ לחודש), עם שטח אחסון של 30 ג’יגה-בתים עבור מספר אתרים שיוכלו לטפל בכ- 100,000 מבקרים חודשיים..

GoGeek מגיע גם עם וורדפרס SuperCacher, תעודת SSL בחינם לשנה, תמיכה טכנית בעדיפות, שלב אחד בלחיצת וורדפרס, התקנת Git המותקנת מראש בוורדפרס ותאימות PCI בחינם..

Bluehost Blogger מתחיל ב -24.99 דולר לחודש (כ- 12.49 דולר לחודש הראשון בלבד), עם אחסון של 30 ג’יגה-בייט וכתובת IP אחת לחמישה אתרים שיוכלו לטפל בכ- 100 מיליון מבקרים חודשיים..

Bluehost Professional מתחיל ב -74.99 דולר לחודש (בסביבות 37.50 $ לחודש הראשון בלבד), עם אחסון של 60 ג’יגה-בייט וכתובת IP אחת בעשרה אתרים שיוכלו לטפל בכ -300 מיליון מבקרים חודשיים..

Bluehost Business מתחיל ב -119.99 דולר לחודש (בסביבות 60 $ לחודש הראשון בלבד), עם אחסון של 120 ג’יגה-בייט וכתובת IP אחת עבור 20 אתרים שמטפלים בכ- 600 מיליון מבקרים חודשיים..

Bluehost Enterprise מתחיל במחיר של 169.99 דולר לחודש (בסביבות 85 $ לחודש הראשון בלבד), עם שטח אחסון של 240 ג’יגה-בייט וכתובת IP אחת ל -30 אתרים לטיפול בכמות בלתי מוגבלת של מבקרים חודשיים..

תוכניות אירוח VPS: שתי האתרים המארחים מציעים ארבע תוכניות אירוח VPS. בעוד SiteGround מציע רוחב פס של 5 טרה-בתים עם כל תוכניות האירוח VPS שלהם, Bluehost מציעה רוחב-פס החל מ- 1TB ל- 4TB לתוכניות שלהם..

ה- RAM הגבוה ביותר שמציעה Bluehost הוא 8GB ואילו הגדול ביותר שמספק SiteGround הוא 4GB. באופן דומה, האחסון המרבי שמציעה Bluehost הוא 240 ג’יגה-בייט ואילו SiteGround מציע רק 80 ג’יגה-בייט.

מחירי תוכניות האירוח של VPS של Bluehost נעים בין 29.99 $ לחודש למקסימום סביב 119.99 $ לחודש..

לשם השוואה, מחירי תוכניות האירוח VPS של SiteGround נעים בין $ 60.00 לחודש לגובה הגבוה ביותר מ- $ 140.00 לחודש. SiteGround גם מתברר כיקרה מעט יותר עבור פחות תוכניות VPS בתצורה מאשר Bluehost.

תוכניות אירוח ייעודיות: שני מארחי האינטרנט מציעים שלושה סוגים של תכניות אירוח ייעודיות. SiteGround מציע אחסון מרבי של כארבע פעמים 500 ג’יגה-בייט לעומת המקסימום 1TB שמספק Bluehost.

Bluehost מציעה גם רוחב פס מקסימלי של 15 טרה-בתים (עם תוכנית Bluehost Premium), ואילו SiteGround מציע רק רוחב פס של 5TB עם כל תוכניות השרת הייעודיות שלה. שניהם מציעים זיכרון RAM מרבי של 16 ג’יגה-בתים.

המחיר הנמוך ביותר לתכנית ייעודית של Bluehost הוא 149.99 $ לחודש, ואילו המחיר עבור SiteGround הוא 229.00 $ לחודש..

בקצה השני של סולם המחירים, העלות הגבוהה ביותר לתכנית אירוח ייעודית של Bluehost היא 249.99 $ לחודש, בעוד שהמחיר המקסימלי עבור אירוח ייעודי באתר SiteGround מציע לנו 429.00 דולר לחודש..

שוב, SiteGround מעט יקר יותר מ- Bluehost.

התחייבות להחזר כסף. Bluehost ו- SiteGround מציעים שניהם תקופת אחריות דומה להחזר הכסף של בערך 30 יום.

חוות דעת על תמחור תוכניות אירוח

תוכניות האירוח המשותפות של SiteGround מתאימות יותר למתחילים מוחלטים הזקוקים לתצורה מינימלית ואינם מעוניינים להוציא הרבה כסף במהלך התקופה הראשונית..
עם זאת, כשאתה מתקדם לעבר תוכניות אירוח VPS בתצורה הגבוהה או תוכניות אירוח ייעודיות, Bluehost מציע תצורות טובות יותר או דומות במחירים נמוכים יותר מ- SiteGround..

כמה קל להשתמש ב- Bluehost וב- SiteGround

קלות שימוש

כמה קלות להשתמש בממשק

SiteGround ו- Bluehost משתמשים בשניהם ב- cPanel, לוח הבקרה הרגיל בענף. לוח בקרה זה קל להפליא לשימוש, ואם אתה מנהל אתרים מנוסה, סביר להניח שהשתמשת בסוגים דומים של לוחות בקרה לפני.

כמו כן, שני מארחי האינטרנט מתגאים במתקני הקליק בלחיצה אחת.

חוות דעת על קלות השימוש

יש קשר בין SiteGround ו- Bluehost בכל הנוגע לקלות השימוש שלהם.

תמיכה ב- Bluehost ו- SiteGround

תמיכה טכנית ולקוחות

תמיכת משתמשים בהשוואה

SiteGround ו- Bluehost מציעים שניהם אפשרויות שונות ליצירת קשר עם צוות התמיכה שלהם כדי לפתור את השאלות והבעיות במהירות.

SiteGround מספקת לך תמיכה טלפונית 24x7xx52, צ’אט חי, מערכת כרטוס וכן הלאה. בדקנו את תכונת הצ’אט החי שלהם פעמיים ובשני המקרים קיבלנו תגובה מספקת תוך דקה, שהיא מהירה ביותר.

כמו כן, מספר המאמרים, הדרכות והמכשפים החזקים ביותר המדריכים אתכם בהתקנות של פתרונות תוכנה שונים, הם לכם מספיק עבורכם ואתרי האינטרנט שלכם..

Bluehost מציע תכונות דומות ל- SiteGround, אך לצוות התמיכה שלהם לוקח זמן רב יותר להגיב בצ’אטים חיים מאשר צוות התמיכה של הלקוחות של SiteGround..

לשם השוואה, סביר להניח כי צוות התמיכה של SiteGround יעיל בהישג יד מאשר הצוות של Bluehost.

חוות דעת על תמיכת משתמשים

ההצבעה שלנו תומכת בצוות התמיכה בלקוחות של SiteGround, בגלל התגובות המהירות שלהם על צ’אט חי והחזקת ידיים רבה יותר למנהלי אתרים שיש להם מעט ידע טכני או חסר..

ביקורות משתמשים של Bluehost ו- SiteGround

ביקורות משתמשים

ביקורות משתמשים בהשוואה

פתק: לעולם, לעולם, לעולם אל תשתמש בביקורת כגורם המכריע בבחירת מארח אתרים. ביקורות פורסמות כמעט תמיד על ידי אנשים מלאי תשוקה, כך שרוב הלקוחות שמפרסמים ביקורות הם שליליים מאוד או חיוביים מאוד. עם זאת, עליך להשתמש בביקורות כמדריך אם חברת אירוח מדורגת בעקביות גבוהה או גרועה עבור משהו.

ביקורות שליליות עבור Bluehost ו- SiteGround

רוב ביקורות הלקוחות של Bluehost הדגישו את תוכניות האירוח המשותפות היקרות שלהם ואת הצורך להתקין שפע של תוספות למספר פונקציות..

כמו כן, קיימת ביקוש משמעותי בקרב לקוחותיהם למארח אתרים זה להתחיל להציע תכניות אירוח משותפות חודשיות.

עבור SiteGround, לקוחות רבים העלו חששות לגבי ה- VPS היקר שלהם ותוכניות אירוח ייעודיות ורוחב הפס באופן משמעותי שהועמד לרשותם.

ביקורות חיוביות עבור Bluehost ו- SiteGround

חברות סטארט-אפ חדשות, עסקים קטנים ואנשי מקצוע בודדים שיבחו את תוכניות האירוח המשותפות בעלות הזולה המוצעת על ידי SiteGround.

היו גם ביקורות חיוביות שקשורות לתכונות האבטחה, לתמיכת הלקוחות המצוינת שלהן ולאפשרות לבחור מיקום מרכז נתונים.

הביקורות החיוביות של Bluehost עוסקות בעיקר ב- VPS במחיר סביר ותכניות אירוח ייעודיות שיכולות להתמודד בקלות עם נפחי תנועה עצומים..

שפע ביקורות טובות נסבו גם סביב תכונות האבטחה המצוינות המוצעות.

מסקנה על השוואה בין Bluehost ו- SiteGround

איזה אירוח הוא המתאים ביותר עבורך?

בחירת הפלטפורמה הטובה ביותר

הסיבות לבחור Bluehost על פני SiteGround

 • אירוח VPS זול ותוכניות אירוח שרתים ייעודיות
 • אפשרויות רוחב פס גבוהות יותר לטיפול בנפחי תנועה גבוהים
 • יכולת רבה יותר לתמוך בנפחי תנועה גבוהים באתרי וורדפרס מנוהלים עם תוכניות תצורה גבוהות יותר
 • זמינות של כלים טובים יותר לבניית אתרים, כמו Weebly ו- goMobi

הסיבות לבחור אתר סביב סביבת Bluehost:

 • אפשרות לבחור בין מיקומי מרכז נתונים הפרוסים על פני שלוש יבשות
 • מתקן העברה לאתר בחינם ללקוחות שרוצים להעביר את האתרים הקיימים שלהם
 • מהירות וביצועים מעט יותר טובים של שרתים ואתרי אינטרנט
 • זמני תגובה מהירים יותר לשאלות בנושא תמיכה בצ’אט חי

SiteGround מתאים לעסקים קטנים, סטארט-אפים ואנשי מקצוע המחפשים תוכנית אירוח משותפת זולה יותר, הדרכה טובה יותר בתהליך האירוח ורמות אבטחה גבוהות יותר. עם זאת, Bluehost אידיאלי לאתרים ארגוניים בגודל בינוני עד גדול שחווים נפח תנועה גבוה וזקוקים לתכניות אירוח במחיר סביר המציעות תצורה גבוהה יותר, במיוחד רוחב הפס..

עסקים קטנים ימצאו רוחב פס ואחסון ללא הגבלה מושכים. שתי חברות אירוח אלה מציעות מחירים טובים לכמות הפיצ’רים שהם מספקים.

Hostgator (בבעלות גם EIG) יכולה לשמש כחלופה עבור Bluehost לגבי תמיכה טובה יותר, מדרגיות, ניהול תנועה גבוה ועוד.

למעשה, זה יכול לשמש גם כחלופה מצוינת הן עבור SiteGround והן עבור Bluehost, מכיוון שהוא מציע את תוכניות האירוח הרגילות של לינוקס כמו גם אירוח של חלונות..

האם השתמשת ב- Bluehost או SiteGround כמארח האינטרנט שלך בעבר? יש לך שאלות? אנא אל תהסס לשתף את החוויות וההערות שלך למטה ותודה על הקריאה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map