Bluehost לעומת DreamHost: באיזה מהן עליכם להשתמש?

לא משנה מה הסיבה לרצות אתר, למצוא את חברת אירוח אתרים שמתאימה לה
אתה יכול להיות מבולבל מכיוון שיש כל כך הרבה תוכניות עם כל כך הרבה תכונות שונות. זה
השוואה ראש בראש בין BlueHost ל- DreamHost עשויה לעזור לכם לצמצם את הבחירות שלכם.


גם BlueHost וגם DreamHost עוסקים בתחום אירוח אתרים מאז שנות התשעים – BlueHost מאז 1996, ו- DreamHost מאז 1997. שניהם מבוססים היטב. ל- BlueHost יותר משני מיליון אתרים המתארחים בשרתים שלה, בעוד של- DreamHost יש יותר מ- 1.5 מיליון בשרתים שלה.

BlueHost ו- DreamHost מספקים שניהם אירוח משותף, אירוח וורדפרס מנוהל ו- VPS ותוכניות שרתים ייעודיות – אם כי אפשרויות ה- VPS והשרת הייעודי של BlueHost הן תוספות אחרונות..

BlueHost זכתה במספר פרסים “הטובים ביותר”, כולל “אירוח משתלם ביותר” ו- “הטוב ביותר
מארח ערך. ” DreamHost זכתה בנתח הפרסים “הטובים ביותר”, כולל “המארח העסקי הטוב ביותר של PCMag” בשנת 2014 וב -2015.

בשנת 2010 נרכשה BlueHost על ידי Endurance International Group (EIG), חברה בבעלותה
חברות אירוח רבות, אך מאפשרות לכל אחת מהן לפעול תחת שמם הפרטי. אפילו
אף על פי שאתרי EIG אינם שיבוט זה בזה, ישנם מספר קווי דמיון בין EIG
חברות אירוח בבעלות.

עליכם להיות מודעים לכך שאם היו לכם בעיות עם חברת EIG אחת, אתם עשויים למצוא את אותו הדבר
בעיות עם אחר. DreamHost היא חברת אירוח בבעלות פרטית ומטה החברה
קליפורניה.

השווה את הביצועים של BlueHost לעומת DreamHost

Contents

זמן עבודה ואמינות

צג זמן עבודה

זמן עבודה. למרות שהסטטיסטיקה של זמן ההפעלה של BlueHost מציגה כי היא עומדת באופן קבוע על 99.9% ומעלה, אין להם אחריות לזמן הפעלה. מצד שני, ל- DreamHost יש אחריות של 100% זמן פעולה. החזר כספי של יום אירוח אחד לכל שעה של השבתה ניתנים ברגע שדיווחו על הבעיה..

ביצועים. BlueHost בונה שרתים משלה ומשתמש ב- AMD Opterons בעלות 16 ליבות. DreamHost משתמש גם במעבדי AMD ומותקנים בו SSD בשרתים שלו.

בדיקה של אתר שהתארח ב- BlueHost הביאה לזמן טעינה של 2.37 שניות, מהיר יותר מ- 65% מהאתרים שנבדקו ב- Pingdom. אתר DreamHost השווה לתוצאה גרם לזמן טעינה של 2.10 שניות, מהיר יותר מ- 70% מהאתרים שנבדקו.

מהימנות. מרכז הנתונים של BlueHost ממוקם ביוטה. מרכז הנתונים מופעל ומקורר במקורות מיותרים, וגיבויי דיזל קיימים במקרי חירום. BlueHost לא מבצע גיבוי שיקוף או מיותר של נתונים, למעט תוכניות הענן שלהם. הגיבויים נשמרים עד 30 יום לכל היותר.

ל- DreamHost שני מרכזי נתונים בקליפורניה, אחד בלוס אנג’לס ואחד באירווין. התוכניות הן
בעיצומה לאיחוד מרכזי הנתונים בקליפורניה למרכז נתונים של DreamHost בפורטלנד.
יש להם גם מרכז נתונים באשברן, וירג’יניה. בכל מוקדי הנתונים יש יתירות ב
כוח וקירור, גיבוי דיזל ואבטחה 24/7 קיימים בכל מרכזי הנתונים.

חוות דעת על BlueHost לעומת DreamHost

בעוד שהאמינות היא מצוינת והזמן הפנוי הוא טוב, היעדר ערבות לזמן הפעולה עבור
BlueHost יכול להוות דאגה. ל- DreamHost יש את ההתחייבויות המומלצות ביותר לעסק. ל- DreamHost יש יתרון בזמני עומס ותגובה – אך רק בהפרש קל.

BlueHost לעומת DreamHost

השווה בין תכונות עיקריות

תכונות מפתח בהשוואה

פתק: תוכלו למצוא חברות “אירוח אתרים” ללא הגבלה או “בלתי מוגבלות” בתיאור תכונות. זה מונח שיווקי וזה לא אומר “כל מה שאתה יכול להשתמש בו.” במקום זאת, התנאים מתייחסים למה שחברות אירוח “רואות שימוש סביר.”

רישום תחום. שני המארחים הם רשמי תחום. BlueHost וגם DreamHost מספקים שנה בחינם לרישום דומיין לחשבונות חדשים.

בונה אתרי אינטרנט. BlueHost מספקת את הגרירה והשחרור Weebly Basic, המוגבלת ל -5 דפי אינטרנט. Basic הוא ללא עלות, ויש שדרוג ל- Weebly Premium זמין בתשלום נוסף. DreamHost אינו מציע בניית אתרים.

מאגרי מידע. BlueHost ו- DreamHost מציעים שניהם מסדי נתונים ללא הגבלה של MySQL.

חשבונות אימייל. BlueHost וגם DreamHost מספקים חשבונות אימייל והעברת דוא”ל ללא הגבלה.

אירוח וורדפרס. BlueHost ו- DreamHost מציעים שניהם תוכניות וורדפרס מנוהלות.
תוכניות וורדפרס מנוהלות בדרך כלל יעלו יותר מתוכנית משותפת רגילה. חלק מהתוספת
העלות נובעת מתוכניות וורדפרס מנוהלות מתארחות בדרך כלל בשרתים מותאמים עם כאלה
תכונות כמטמון ואבטחה נוספת לשיפור הביצועים והיציבות.

היתרון העיקרי של אירוח וורדפרס מנוהל הוא גיבוי אוטומטי ועדכון של
אתרי הוורדפרס שלך נעשים בשבילך, ומאפשרים לך להתמקד במה שחשוב – האתרים שלך. ‘
תוכן.

פיתרון מסחר אלקטרוני. BlueHost ו- DreamHost מספקים שניהם עגלות קניות בחינם דרך לוחות הבקרה שלהם, כמו מגנטו, ZenCart, PrestaShop, ואחרים. תוספי WP eCommerce זמינים משני המארחים עבור אתרי וורדפרס. DreamHost תומך גם בפרסומת
בונה אתרי eCommerce, קפה מסחר – אם כי זה לא בחינם.

גיבויים. BlueHost מספק גיבוי יומי, שבועי וחודשי, ומציע גם את SiteBackup Pro תמורת תשלום, אם כי זה בחינם באמצעות התוכנית המשותפת לעסקים פרו. SiteBackup Pro מאפשר גיבוי ושחזור ברמת הקובץ.

המדיניות של DreamHost אוסרת לשמור גיבוי אתרים בשרת, ולכן גיבויים שנוצרו על ידי משתמשים
יש להוריד ולהסיר משרת המארח בהקדם האפשרי לאחר יצירתם. נתוני אתר ומסדי נתונים מגובים אוטומטית על ידי DreamHost, אך הגיבויים אינם מובטחים.

אבטחת אירוח. כדי לחפש, להסיר ולאסור תוכנות זדוניות, BlueHost מספקת את שירות SiteLock הבסיסי בחינם ברמות התחתונות שלו, ו- SiteLock Pro בחינם בתוכניות הרמות הגבוהות יותר. BlueHost מציין כי יש לה גם תהליכים פנימיים להגנה מפני DDoS. DreamHost משתמש בספאםאוס כדי לסנן דוא”ל ומספק הגנת DDoS באמצעות שירותי Arbor Networks.

לכל התוכניות של Bluehost יש תעודת SSL משותפת בחינם. התוכנית המשותפת העליונה ב- BlueHost מגיעה
עם תעודת SSL פרטית בחינם. DreamHost מספק SSL באמצעות Let’s Encrypt על תוכניותיה.

לוח בקרה. BlueHost משתמש ב- cPanel אך שינה את הממשק בהרחבה. DreamHost משתמש בלוח בקרה קנייני שהוא יותר מבוסס טקסט מאשר הממשק מבוסס סמלים של cPanel.

ירוק. DreamHost רוכש אשראי אנרגיה מתחדשת ומצהיר כי הוא נייטרלי פחמן.

תוספות. ל- BlueHost זיכוי מודעות בסך 150 דולר; ל- BlueHost 100 נקודות זכות. לשניהם תוכניות שותפים. BlueHost יעביר אתר שהוקם אם יש לך מקום אחר, אם כי הוא גובה פרמיה עבור השירות. ל- DreamHost אין שירותי העברת אתרים. DreamHost מוכר גם אחסון בשרתי הענן שלה תמורת תשלום חודשי, תלוי בכמות שאתה מאחסן.

חוות דעת על תכונות עיקריות של BlueHost לעומת DreamHost

שתי חברות האירוח מספקות מגוון טוב של תכונות. עם זאת, מכיוון ש- DreamHost אינו משתמש ב- cPanel, ללא בניית אתרים, ללא מדיניות הגירה ותוכנית גיבוי פחות חזקה, BlueHost מקבל את הנהון בתכונות.

השווה בין תוכניות אירוח אתרים לבין BlueHost לעומת DreamHost

תכניות אירוח & תמחור

תוכניות תמחור בהשוואה

פתק: תחרות אגרסיבית מובילה לשינויים מתמידים בתמחור והרבה מאוד תמחור לקידום מכירות. מחירי קידום בדרך כלל מוגבלים לתקופת השירות הראשונה, לכן ההרשמה לטווח ארוך שווה לחיסכון גבוה יותר. אפילו ללא פרומואים, תנאי שירות ארוכים יותר גורמים לרוב להפסקת התמחור. המחירים שלהלן רשומים באתרי האינטרנט המארחים בעת ההשוואה הזו.

BlueHost. BlueHost מציע שלוש תוכניות משותפות. היתר בסיסי אתר אחד מספק שטח אחסון של 50 ג’יגה-בתים ומאפשר רוחב פס בלתי מוגבל וחשבונות דוא”ל, במחיר מבצע של 3.95 דולר לחודש. בנוסף, במחיר של 6.95 דולר לחודש, מעלה את מספר האתרים המותר ל -10, ואת האחסון ל -150 ג’יגה-בייט. CDN הוא גם חלק מתוכנית הפלוס. ה- Business Pro, במחיר של 14.95 דולר לחודש, מציע
אתרים ללא הגבלה, כמו גם חשבונות רוחב פס, אחסון ודוא”ל בלתי מוגבלים.

CDN, SSL פרטי, IP ייעודי ו- Pro Backup Pro כלולים בתוכנית שכבתית עליונה זו. כל ה
תוכניות BlueHost המשותפות מגיעות גם עם רישום תחום בחינם למשך שנה. BlueHost מציע
שלוש תוכניות ענן הניתנות להרחבה בתשלום נוסף, המשקפות את הנתונים שלך בשלושה מקומות עבורן
אמינות וזמני עומס מהירים יותר.

ל- BlueHost ארבע תוכניות וורדפרס מנוהלות המבוססות על טכנולוגיית VPS. התוכנית הקטנה ביותר,
הבלוגר, במחיר של 12.95 דולר לחודש, מוגבל ל 100 מיליון ביקורים, שטח אחסון של 30 GB וחמישה אתרים. התוכנית העליונה, ארגונית, במחיר של 85 דולר לחודש, כוללת 240 GB של שטח אחסון, רוחב פס בלתי מוגבל ו -30 אתרים. השניים האחרים, מקצועיים במחיר של 37.50 דולר, ועסקים ב -60 דולר נופלים בין לבין. לכולם CDN ו- SiteLock בחינם (בשני הרמות התחתונות יש SiteLock Pro, לעסקים יש SiteLock
פרימיום והשכבה העליונה מספקת SiteLock Enterprise).

DreamHost. DreamHost הופך את הדברים לפשוטים עם תוכנית משותפת אחת, במחיר של 7.95 דולר לטווח של שלוש שנים. התוכנית מגיעה עם הכל ללא הגבלה – אחסון בלתי מוגבל, רוחב פס בלתי מוגבל, חשבונות דואר אלקטרוני ללא הגבלה ותחומים בלתי מוגבלים. רישום תחום בחינם למשך שנה, כמו גם SSL בחינם, מגיע עם התוכנית. ניתן להשיג IP ייעודי תמורת סכום חודשי של 5.95 דולר. DreamHost מספק גם אפשרות לענן המשתקפת בשלושה מקומות ליתירות. ששת הרמות הניתנות להרחבה גבוהה נע בין 4.50 $ לחודש ל 96 $ לחודש.

DreamHost מציעה תוכנית אחת של אירוח וורדפרס מנוהל עם אחסון SSD של 30 GB, ומבקרים ללא הגבלה לחודש. וורדפרס מותקנת אוטומטית בעת הצ’ק אאוט. התוכנית מגיעה עם IP ייעודי ומתארח ב- VPS עם SSDs. התוכנית מוגבלת לאתר אחד ואחד
מסד הנתונים של MySQL, ומתומחר ב -19.95 דולר עם תוכנית שנתית.

VPS ותוכניות ייעודיות: BlueHost ו- DreamHost שתיהן כוללות ארבע תוכניות VPS. שכבת VPS סטנדרטית של BlueHost בסך 14.99 דולר לחודש תתאים לעסק בודד או קטן שזקוק לביצועים מעט יותר ממה שתוכנית משותפת תאפשר, אך הוא מוגבל מכדי להרבה יותר מזה. לשלושת התוכניות האחרות יש תכונות טובות יותר ומחירם עומד על 29.99 $, 44.99 $ ו- 55.99 $ לחודש. לתוכניות BlueHost VPS יש מגבלות רוחב פס של 1 TB עד 4 TB.

תוכניות VPS של DreamHost כוללות SSDs, מתחילות ב- $ 15 לחודש ומקסימום מגיעות ל- $ 120 לחודש.
על ידי הצעת רוחב פס בלתי מוגבל ותחומים בלתי מוגבלים, תוכניות VPS של DreamHost מתאימות
עסקים קטנים עד בינוניים שגדלו אירוח משותף.

ל- BlueHost שלושה שכבות ייעודיות, המאפשרות IP, IP, 3, 4 ו- 5, במחיר של 74.99 $, 99.99 $ ו-
124.99 דולר לחודש, בהתאמה. ל- DreamHost יש כמה אפשרויות החל מ 149 $ לכל מחיר
חודש, עם תמחור תלוי בתצורה שנבחרה. DreamHost מאפשר ללא הגבלה
מספר ה- IP, כמו גם רוחב הפס ללא הגבלה, ברמות הייעודיות שלה.

אחריות להחזר כספי: ל- BlueHost יש 30 שנות אחריות בתעשייה. ל- DreamHost יש אחריות מובילה בת 97 יום להחזר הכסף. אם ברשותך רישום תחום בחינם ב- BlueHost או DreamHost, הם ימנעו דמי רישום תחום מכל החזר כספי, ותשמור על שם הדומיין.

חוות דעת על תמחור תוכניות אירוח

ל- DreamHost יש תוכנית משותפת אחת בלבד שמשווה את הרמה העליונה של BlueHost באירוח משותף במחצית המחיר. בנוסף, ל- DreamHost יש את התחייבות ההחזר הכספי הטובה ביותר בתעשייה.

כמה קל להשתמש ב- BlueHost לעומת DreamHost

קלות שימוש

כמה קלות להשתמש בממשק

לוח בקרה. BlueHost משתמש ב- cPanel, אך עם ממשק שונה, כך שלמשתמשי cPanel רגילים יהיו כמה התאמות לבצע. לוח הבקרה הקנייני של DreamHost כולל את התכונות הנדרשות, אך אי התבססות על cPanel הסטנדרטית בתעשייה עלולה לגרום לבעיות משתמש מסוימות..

מתקין בלחיצה אחת. BlueHost משתמש במתקין בלחיצה אחת של MOJO Marketplace להתקנה של כמעט מאה יישומים בקלות. ל- DreamHost יש קטע מתקין בלחיצה אחת, אם כי אין אפשרויות רבות כמו ל- MOJO Marketplace.

ניווט באתר. האתרים של BlueHost וגם DreamHost מספקים את המידע הדרוש לך כדי לבחור תוכנית. לשניהם טבלאות השוואה מועילות להשוואה בין רמות בתוכניות שלהם. שתיהן נקיות וידידותיות למשתמש, עם זאת, DreamHost מקשה למצוא מידע מבלי להזדקק לגוגל או לקרוא באמצעות ויקיס..

חוות דעת על קלות השימוש

להתקין בלחיצה אחת של BlueHost יש יישומים נוספים. אף אחד מהם אינו משתמש ב- cPanel הרגיל, אך BlueHost זה בעצם cPanel עם ממשק מותאם אישית. האתר של BlueHost מעט יותר
ידידותי למשתמש.

תמיכה ב- BlueHost לעומת DreamHost

תמיכה טכנית ולקוחות

תמיכת משתמשים בהשוואה

בהתבסס על ביקורות לקוחות, זהו תחום בו חסר BlueHost. DreamHost זוכה לציונים גבוהים מהלקוחות על שירות ותמיכה, ואנשי התמיכה שלה נחשבים ידידותיים
ובקיא.

ל- BlueHost יש טלפון, דוא”ל וצ’אט חי 24/7. ל- BlueHost ו- DreamHost יש שניהם בלוג ו-
פורום.

ל- DreamHost יש דף קשר בו אתה שולח שאלות בדוא”ל. יש אפשרויות תמיכה נוספות
מ- DreamHost לאחר שרכשתם מהם, אך טלפון אינו אחד מהם. ל- DreamHost וויקי ייחודי שמתעדכן לפי הצורך ויש בו מידע רב, בדומה לבסיס ידע.

חוות דעת על תמיכת משתמשים

אף אחד מהמארחים אינו מושלם כאן. BlueHost מספק יותר שיטות ליצירת קשר מראש, עם זאת, לקוחותיה אינם דורגים במיוחד על ידי תמיכת הלקוחות שלה. ל- DreamHost אפשרויות מוגבלות ליצירת קשר, אך הלקוחות מדרגים את שירות הלקוחות שהם מקבלים.

ביקורות משתמשים של BlueHost לעומת DreamHost

ביקורות משתמשים

ביקורות משתמשים בהשוואה

פתק: אסור להשתמש בסקירה כגורם המכריע בבחירת מארח אתרים. בדרך כלל, ביקורות פורסמות על ידי אנשים מלאי תשוקה, כך שרוב הלקוחות שמפרסמים ביקורות הם שליליים מאוד או חיוביים מאוד. עם זאת, כשמדובר ברציפות על משהו, ייתכן שיש לקחת בחשבון.

ביקורות שליליות עבור BlueHost ו- DreamHost

BlueHost. ביקורות שליליות של BlueHost קשורות באופן גורף לתמיכה. זמני המתנה ארוכים, גסות רוח וכרטיסים חוזרים ונשנים לאותה גיליון אינם נדירים.

DreamHost. באופן לא מפתיע, התלונה הנפוצה ביותר היא היעדר תמיכה טלפונית. חלקם מדווחים גם על תמיכה בצ’אט מנוקד. לקוחות גם העירו כי עבור חברה שיש לה אחריות כה חזקה לזמני זמן יש מספר מפתיע של תלונות על השבתה.

ביקורות חיוביות עבור BlueHost ו- DreamHost

BlueHost. הביקורות החיוביות ביותר של לקוחות BlueHost משבחות את המחירים והתכונות המוצעות בתכניות.

DreamHost. תמיכת לקוחות מ- DreamHost זוכה לרוב של תגובות חיוביות. DreamHost זוכה גם לשבחים על התוכנית המשותפת כמעט ללא הגבלה עבור כל מחיר נמוך.

חוות דעת על ביקורות משתמשים

בסך הכל DreamHost זוכה לביקורות חיוביות יותר מלקוחותיה מאשר BlueHost. עם זאת, BlueHost אכן מקבל ביקורות טובות על רוב הכל למעט תמיכת לקוחות.

מסקנה על השוואה בין BlueHost ו- DreamHost

איזה אירוח הוא המתאים ביותר עבורך?

בחירת הפלטפורמה הטובה ביותר

BlueHost ו- DreamHost שניהם כוללים תכונות הפונות לאלה המחפשים חברת אירוח אתרים.

הסיבות לבחור ב- DreamHost על פני BlueHost:

 • תוכנית משותפת אחת עם הכל “ללא הגבלה”
 • ערבות כספית ארוכה יותר
 • ערבות 100% uptime
 • לא חברת EIG

הסיבות לבחור BlueHost על פני DreamHost:

 • אפשרויות נוספות באירוח משותף
 • נעילת אתר חינם
 • משתמש cPanel – אם כי עם ממשק שונה
 • יישומים נוספים זמינים להתקנה בלחיצה אחת

למרות שתוכניות הוורדפרס המנוהלות של BlueHost יקרות יותר מתוכניות אחרות
מארחים, התכונות בהן הופכות אותם לפופולריים מאוד. הדבר מעיד על ידי העובדה כי למעלה ממיליון אתרי וורדפרס מתארחים ב- BlueHost.

אם אתה בגודל בינוני או גדול יותר, אתה יכול לפנות אל Bluehost או DreamHost באופן סביר
VPS או תוכניות שרת ייעודיות במחיר, אם כי DreamHost יכול להתמודד עם עסקים גדולים יותר עם
רוחב הפס הבלתי מוגבל שלה.

באמצעות אירוח משותף בתכנית אחת, DreamHost מושך את מי שרוצה ללא הגבלה
כל האתר מבלי שתצטרך להחליט בין שכבות. עם זאת, יתכן שזה לא מתאים ל
למתחילים מכיוון שאין בניית אתרים ואין תמיכה טלפונית.

שתי חברות אירוח אלה מציעות מחירים טובים לכמות הפיצ’רים שהם מספקים.

אלה רק שתי חברות רבות המציעות אירוח אתרים. אם לא אכפת לך לבזבז כמה
דולרים נוספים עבור טעינה מהירה וזמני תגובה ותכונות פרימיום, SiteGround יהיה שווה לבדוק.

עבור מארח שהוא בחירה מצוינת עבור וורדפרס מנוהלת, ויש לו החזר כספי
להבטיח דבר שני רק ל- DreamHost, מומלץ לשקול את InMotion Hosting.

יש לך שאלות לגבי BlueHost או DreamHost? מה היו החוויות שלך עם אירוח אתרים בכלל? השאירו את התגובות שלכם והודיעו לנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map