BlueHost לעומת Arvixe: באיזה מהן עליכם להשתמש?

לנסות לבחור בחברת אירוח אתרים המתאימה זו החלטה חשובה – אבל זה יכול להיות מבלבל עם כל האפשרויות והתכניות שם בחוץ. צמצם את הבחירות שלך עם השוואה זו בראש בראש בין Bluehost ל- Arvixe.


גם Bluehost וגם Arvixe הן חברות אירוח אתרים ארוכות שנים. BlueHost פועלת מאז 1996. ארוויקס הוקמה בשנת 2003. BlueHost מבוססת היטב עם יותר משני מיליון אתרים המתארחים בשרתים שלה. Arvixe אינה ידועה, אך זוהי חברת אירוח אתרים הצומחת במהירות.

Bluehost ו- Arvixe מספקים שניהם אירוח משותף, אירוח וורדפרס ו- VPS ותוכניות שרת ייעודיות. VPS של BlueHost ואפשרויות שרת ייעודיות הן תוספות עדכניות למדי. BlueHost היא מבוססת לינוקס, בעוד Arvixe מספקת אפשרויות לינוקס ווינדוס על כל התוכניות שלה.

השוואה בין Arvixe ו- Bluehost

BlueHost זכתה בתואר “האירוח המשתלם ביותר” ו”המארח בעל הערך הטוב ביותר. ” Arvixe היה בחירת העורך של PCMag בשנת 2015 והיא נקראה על ידי Inc.com כאחת החברות הצומחות ביותר בארצות הברית..

בשנת 2010 נרכשה BlueHost על ידי Endurance International Group (EIG), ו- EIG רכשה את Arvixe בשנת 2014. EIG מחזיקה במספר חברות אירוח אך מאפשרת להן לפעול תחת שמות מקוריים משלהן..

חברות EIG אינן שיבוט אחד של השני. עם זאת, ישנם קווי דמיון רבים ביניהם. אם היו לך בעיות עם חברת EIG אחת, אתה עלול למצוא את אותן בעיות עם חברה אחרת.

השווה את הביצועים של Bluehost ו- Arvixe

Bluehost לעומת Arvixe: זמן פעולה ואמינות

זמן עבודה. למרות שהסטטיסטיקה של זמן ההפעלה של BlueHost מציגה שהיא באופן קבוע על 99.9% ומעלה, אין להם אחריות לזמן הפעלה. ל- Arvixe יש אחריות של 99.9% והם מספקים החזר חודש חינם אם הממוצע החודשי נופל מתחת לאחוז זה.

ביצועים. BlueHost בונה שרתים משלה ומשתמש ב- AMD Opterons בעלות 16 ליבות. שרתי Arvixe משתמשים ב- Xeons האחרונים, ונתוני לקוחות מאוחסנים על עשרה כוננים של 15K. בסיסי הנתונים של Arvixe ושרתי הדוא”ל נמצאים באחסון SSD.

בדיקת אתר שמתארח ב- BlueHost הניבה זמן טעינה של 2.37 שניות, מהיר יותר מ- 65% מהאתרים שנבדקו ב- Pingdom. אתר Arvixe השווה לייצר זמן טעינה של 1.05 שניות, מהיר יותר מ- 89% מהאתרים שנבדקו.

מהימנות. מרכז הנתונים של BlueHost ממוקם ביוטה. מרכז הנתונים מופעל ומקורר במקורות מיותרים, וגיבוי דיזל זמינים לשעת חירום. BlueHost לא מבצע גיבוי שיקוף או מיותר של נתונים, למעט תוכניות הענן שלהם, והגיבויים נשמרים במשך 30 יום לכל היותר..

ל- Arvixe מרכזי נתונים בצפון אמריקה (דאלאס, טקסס), אירופה (אמסטרדם) ו (הונג קונג). כל מרכזי הנתונים מיותרים לחלוטין, עם אפשרויות צריכת חשמל וקירור מרובות. מרכזי הנתונים מנוטרים במקום לצורך אבטחה ואמינות.

דעה

עבור Bluehost וגם עבור Arvixe, האמינות היא מצוינת, והזמן הוא טוב. עם זאת, היעדר ערבות לזמן הפנוי של BlueHost עשוי להוות דאגה. בדיקות מראות שאתרי Arvixe הם מהירים יותר באופן משמעותי בזמני התגובה והעומס.

השווה את התכונות של Bluehost ו- Arvixe

השווה בין תכונות עיקריות

פתק: “Unlimited” ו- “unmetered” הם מונחים פופולריים המשמשים חברות אירוח אתרים בתיאור תכונות. עם זאת אין פירושו “השתמש בכל מה שאתה רוצה.” התנאים מתייחסים למה שחברות אירוח “רואות שימוש סביר.”

רישום תחום. שני המארחים הם רשמי תחום. BlueHost מספקת גם שנת רישום תחום בחינם לחשבונות חדשים. Arvixe מציע תחום בחינם כל עוד יש לך את התוכנית, והוא מציע העברה בחינם אם כבר יש לך דומיין..

בונה אתרי אינטרנט. BlueHost מספקת את גרור ושחרור Weebly Basic, המוגבל ל -5 דפי אינטרנט. בסיסי הוא ללא עלות. לקבלת תכונות ודפים נוספים, שדרוג ל- Weebly Premium זמין בתשלום נוסף. תוכניות Arvixe מגיעות עם RvSiteBuilder, בונה עשיר בתכונות עם עורך WSYWIG ומעל 600 תבניות אינטרנט.

מאגרי מידע. Bluehost ו- Arvixe מציעים מסדי נתונים ללא הגבלה של MySQL. Arvixe תומך גם בבסיסי נתונים של PostgreSQL.
חשבונות אימייל. Bluehost ו- Arvixe מספקים שניהם חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים והעברת דוא”ל.

אירוח וורדפרס. Bluehost ו- Arvixe מציעים שניהם תוכניות וורדפרס מנוהלות. תוכניות וורדפרס מנוהלות מתארחות בשרתים ממוטבים הכוללים מטמון ואבטחה נוספת לשיפור הביצועים והיציבות.

היתרון הגדול של אירוח וורדפרס מנוהל הוא שגיבויים של האתר שלך ועדכון WordPress והתוספים שלו נעשים בשבילך, ומאפשרים לך להתמקד בתוכן האתר שלך..

תוכניות וורדפרס מנוהלות בדרך כלל עולות יותר מתוכנית משותפת רגילה. עם זאת, התוכניות המארחות המשותפות של Arvixe ותוכנות וורדפרס מנוהלות מתומחרות זהה.

פיתרון מסחר אלקטרוני. Bluehost מספקת עגלות קניות בחינם דרך לוח הבקרה שלה, כמו מג’נטו, PrestaShop, ZenCart ואחרות. Arvixe תומך גם בכמה אפשרויות מסחר אלקטרוני חינמיות ומסחריות, רבות עם תמיכה 24/7 והתקנה אוטומטית.

גיבויים. BlueHost יוצר גיבויים יומיים, שבועיים וחודשיים. הם מציעים גם SiteBackup Pro, שעושה גיבוי ושחזור ברמת הקובץ, בתשלום נוסף. SiteBackup Pro ניתן בחינם עם הרמה המשותפת של Business Pro.

Arvixe מבצע גיבוי יומי של תמונות של השרתים שלה. ללא קשר למדיניות הגיבוי, מומלץ לבצע גיבויים ידניים ולאחסן מחוץ לאתר לצורך אבטחה ואמינות נוספים.

אבטחת אירוח. כדי להילחם בתוכנות זדוניות, BlueHost מספקת את שירות SiteLock הבסיסי בחינם ברמות התחתונות שלו, ו- SiteLock Pro בחינם בתוכניות הרמות הגבוהות יותר. ל- BlueHost קיימים תהליכים פנימיים להגנה מפני התקפות DDoS.

Arvixe סורק ופועל באופן יזום נגד איומי DDoS, כמו גם מספק הגנה מפני התקפות כוח סוער. תוכניות Arvixe מגיעות עם סינון SpamAssassin ו- Spamhaus לדוא”ל.

לכל התוכניות של Bluehost יש תעודת SSL משותפת בחינם. התוכנית המשותפת העליונה של BlueHost, Business Pro, מגיעה עם תעודת SSL פרטית בחינם.

Arvixe נהגה לספק SSL משותף בחינם לתכניות אירוח משותפות לינוקס שלה, אך נראה כי SSLs בחינם כבר אינם זמינים לתוכניות לינוקס או חלונות, למעט התוכניות העסקיות, שיש בהן SSL בחינם כל עוד יש לך תוכנית עם Arvixe.

לוח בקרה. Arvixe משתמש בתקן ה cPanel הסטנדרטי. BlueHost משתמש גם ב- cPanel אך שינה את הממשק בהרחבה.

תוכניות שותפים ומשווקים. לארוויקס יש תוכנית משווקים. ל- BlueHost יש גם תוכנית מפיצים, אך היא משתפת פעולה עם ResellerClub של צד שלישי לשירות. תוכנית השותפים של BlueHost משלמת 65 דולר עבור הפניה. תוכנית השותפים של Arvixe משלמת בין $ 70 ל- $ 135 לפנייה, תלוי בכמה הפניות שאתה מבצע בחודש..

תוספות. ל- BlueHost זיכוי מודעות בסך 150 דולר; Arvixe מגיע עם נקודות זיכוי של 200 $. שניהם יעברו אתר הוקמה אם יש לך אתר אחר. BlueHost גובה פרמיה עבור שירות ההעברה, בעוד Arvixe מספקת הגירה אחת ללא עלות.

דעה

שתי חברות האירוח מספקות תכונות פרימיום, עם הרבה אפשרויות “בלתי מוגבלות”, במחירי אירוח תקציביים. ל- Arvixe יש יתרון עם בונה אתרים חזק יותר, cPanel סטנדרטי ותמיכה ב- PostgreSQL ו- Windows.

השווה בין תוכניות אירוח אתרים ותמחור של Bluehost ו- Arvixe

תכניות אירוח & תמחור

הערה: בגלל תחרות אדירה, תמחור לקידום מכירות הוא נוהג בקרב חברות אירוח אתרים. מחירי הפרומו מוגבלים בדרך כלל לתקופת השירות הראשונה, כך שנרשמת לטווח ארוך יותר תניב חיסכון גבוה יותר. אפילו בלי פרומואים, ההרשמה לתנאי שירות ארוכים יותר בדרך כלל משווה לפסקת התמחור. המחירים שלהלן רשומים באתרי האינטרנט המארחים בעת ההשוואה הזו.

BlueHost

אירוח משותף. BlueHost מציע שלוש שכבות של תכניות אירוח משותפות. Basic מאפשרת אתר אחד, עם אחסון של 50 ג’יגה-בייט, ורוחב פס בלתי מוגבל וחשבונות דוא”ל, במחיר הפרומו של 3.95 דולר..

בנוסף, במחיר של 6.95 דולר לחודש, מאפשר עד 10 אתרים, והאחסון מוגדל ל- 150 GB. CDN הוא גם חלק מתוכנית הפלוס.

ה- Business Pro, במחיר של 14.95 דולר לחודש, מציע אתרים ללא הגבלה, כמו גם חשבונות רוחב פס, אחסון ודוא”ל בלתי מוגבלים..

CDN, SSL פרטי, IP ייעודי ו- Pro Backup Pro כלול בתוכנית שכבתית עליונה זו. התוכניות של BlueHost מגיעות גם עם רישום תחום בחינם למשך שנה.

BlueHost’s מציעה שלוש תוכניות ענן הניתנות להרחבה בתשלום נוסף, המשקפות את הנתונים שלך בשלושה מקומות לאמינות וזמני טעינה מהירים יותר.

אירוח וורדפרס מנוהל. ל- BlueHost ארבע תוכניות וורדפרס מנוהלות המבוססות על טכנולוגיית VPS, כך שיש פחות אתרים לשרת.

התוכנית הקטנה ביותר, בלוגר, במחיר של 12.95 דולר לחודש, מוגבלת ל 100 מיליון ביקורים, 30 GB של שטח אחסון וחמישה אתרים.
התוכנית העליונה, ארגונית, במחיר של 85 דולר לחודש, כוללת 240 GB של שטח אחסון, רוחב פס בלתי מוגבל ו -30 אתרים. השניים האחרים, מקצועיים במחיר של 37.50 דולר, ועסקים ב -60 דולר נופלים בין לבין.

לכל התוכניות יש CDN ו- SiteLock בחינם (לשני הרמות התחתונות יש SiteLock Pro, לעסקים יש SiteLock Premium, והשכבה העליונה מספקת SiteLock Enterprise).

ארוויקס

אירוח משותף. ארוויקסה מציעה ארבע תוכניות משותפות – שתיים ב- PersonalClass ושתי ב- BusinessClass. לזמני עומס ותגובה מהירים יותר עבור קהל הלקוחות שלך, יש לך אפשרות לבחור במרכזי הנתונים בארה”ב, אירופה או אסיה..

האישי והעסקי כאחד מציעים שטח, רוחב פס, מיילים ומסדי נתונים ללא הגבלה. PersonalClass הוא 4 דולר לחודש; BusinessClass הוא 22 דולר לחודש; PersonalClassPro הוא 7 דולר לחודש; ו- BusinessClassPro הוא 35 דולר לחודש.

שכבות ה- Pro מאפשרות מספר בלתי מוגבל של אתרים, בעוד שהשכבות התחתונות מאפשרות רק שישה.

ההבדל בין PersonalClass ל- BusinessClass הוא של- BusinessClass יש פחות משתמשים בשרת – בעיקרון אירוח משותף עם תכונות VPS.

אפשרות ASP (Windows) מרוויחה כמה דולרים נוספים עבור כל תוכנית ורמה. התוכניות המשותפות של Arvixe מספקות מסדי נתונים ללא הגבלה של MySQL ו- PostgreSQL. כמו כן, לתכניות BusinessClass יש אישור SSL בחינם כל עוד האתר מתארח אצל Arvixe.

אירוח וורדפרס מנוהל. ארוויקסה מציעה תוכניות וורדפרס מנוהלות המתחילות ב -4 דולר לחודש, זהה לתוכניות האירוח המשותפות. רוחב פס בלתי מוגבל, אחסון בלתי מוגבל ומספר בלתי מוגבל של אתרים מגיעים עם כל התוכניות.

אתרי וורדפרס מוגדרים בקלות משיתוף ל- VPS ואירוח ייעודי, אם כי התמחור של Arvixe עולה עבור ה- VPS או השרתים הייעודיים..

VPS ותוכניות ייעודיות: ל- BlueHost יש ארבע תוכניות VPS. שכבת VPS סטנדרטית של BlueHost בסך 14.99 דולר לחודש תתאים לעסק בודד או קטן שזקוק לביצועים מעט יותר ממה שתוכנית משותפת תאפשר..

Arvixe מציע שתיים כל אחת ב- Linux וב- Windows. תכניות Arvixe הן 40 $ ו 70 $ לחודש עבור אפשרות Linux. שני שכבות ה- VPS של Windows הן 60 $ ו- 100 $ לחודש.

תוכנית VPS המובילה של BlueHost היא 59.99 דולר לחודש בלבד, אך היא מוגבלת ל -4 TB של רוחב פס, בעוד שלכל ארבע התוכניות של Arvixe יש רוחב פס בלתי מוגבל, והן מגיעות עם תעודת SSL בחינם כל עוד יש לך את התוכנית.

ל- BlueHost שלושה שכבות ייעודיות המאפשרות 3, 4 ו- 5 IP, בהתאמה. הם מתומחרים במחיר של $ 74.99, $ 99.99 ו- $ 124.99 לחודש. בהתאם לתצורה, שישה שכבות שרת ייעודיות מעבד יחיד מ- Arvixe מתומחרים בין 128.70 דולר לחודש ל 227.50 $ לחודש..

לאלו הזקוקים לביצועים רבים יותר, ל- Arvixe שני שכבות רב-מעבד במחיר של 357.30 דולר לחודש. ארוויקסה מציעה גם אפשרויות ענן, החל מ 108 $ לחודש. למרות שיקרו יותר מ- BlueHost, תוכניות Arvixe מנוהלות במלואן.

אחריות להחזר כספי: ל- BlueHost יש את האחריות הסטנדרטית לתעשייה למשך 30 יום. ל- Arvixe יש אחריות ארוכה יותר של 60 יום. אם ברשותך רישום תחום בחינם ב- BlueHost או Arvixe, הם ימנעו דמי רישום תחום מכל החזר כספי, ותשמור על שם התחום.

דעה

המחירים של Arvixe הם גבוהים יותר מהמחירים של BlueHost, אך לשכבות הנמוכות יותר יש תכונות יותר מאשר הרמות הנמוכות יותר של BlueHost. ל- Arvixe יש ערבות להחזר כספי ארוך יותר והיא מציעה תוכניות חלונות עבור אלה הזקוקים לה.

השווה כמה קל להשתמש ב- Bluehost וב- Arvixe

קלות שימוש

לוח בקרה. BlueHost משתמש ב- cPanel, אך עם ממשק שונה, כך שלמשתמשי cPanel רגילים יהיו כמה התאמות לבצע. Arvixe משתמש ב- cPanel רגיל ידידותי למשתמש, מבוסס סמלים.

מתקין בלחיצה אחת. BlueHost משתמש במתקין בלחיצה אחת של MOJO Marketplace להתקנה של כמעט מאה יישומים בקלות. Arvixe משתמש ב- Softaculous כמתקין בלחיצה אחת עבור מאות אפליקציות.

ניווט באתר. האתרים של BlueHost וגם Arvixe מספקים את הנתונים שאתה צריך כדי לבחור תכנית, עם טבלאות השוואה מועילות להשוואה בין הרמות בתוכניות שלהם. שתיהן נקיות, לא מסודרות וידידותיות למשתמש.

דעה

הן Bluehost והן Arvixe כוללים מתקינים בלחיצה אחת, משתמשים ב- cPanel (אם כי השתנו במקרה של BlueHost) ויש להם אתרים ידידותיים למשתמש. שניהם ידידותיים למשתמש וקלים לשימוש באותה מידה.

השווה את התמיכה של Bluehost ו- Arvixe

תמיכה טכנית ולקוחות

בהתבסס על ביקורות לקוחות, זהו תחום בו חסר BlueHost. לארוויקס היה מוניטין רב של תמיכת לקוחות. עם זאת, מאז רכישת EIG, שירות הלקוחות סבל, על פי ביקורות הלקוחות. זה עדיין מדרג את הממוצע.

Bluehost ו- Arvixe שניהם מקיימים אימיילים וצ’אט חי 24/7. התמיכה הטלפונית של BluHost הינה גם 24/7, ואילו שירות הטלפון של Arvixe מוגבל לשעות המשרד, שני עד שישי. לשניהם בסיס ידע נרחב עם הדרכות וסרטונים. ל- BlueHost יש בלוג ופורום; ל- Arvixe יש בלוג פעיל.

דעה

גם Bluehost וגם Arvixe מספקים מספר שיטות ליצירת קשר. למרות שמוניטין של Arvixe ספג לאחרונה, הוא עדיין זוכה לביקורות חיוביות יותר על שירות לקוחות ותמיכה מאשר BlueHost.

השווה את ביקורות המשתמש של Bluehost ו- Arvixe

ביקורות משתמשים

פתק: בדרך כלל ביקורות פורסמות על ידי אנשים מלאי תשוקה, כך שרוב הלקוחות שמפרסמים ביקורות הם שליליים מאוד או חיוביים מאוד. מסיבה זו, לעולם אל תשתמש בביקורות לקוחות כסיבה העיקרית לבחירת מארח. עם זאת, אם ישנה תלונה נפוצה מצד משתמשים רבים, יתכן וזה מה שיש לקחת בחשבון.

ביקורות שליליות עבור Bluehost ו Arvixe

BlueHost. ביקורות שליליות עבור BlueHost קשורות כמעט לכל תמיכה. זמני המתנה ארוכים, הצורך ליצור כרטיסים חוזרים ונשנים לאותו נושא, ואפילו גסות רוח, הם תלונות נפוצות.

ארוויקס. עד לאחרונה היו מעט ביקורות שליליות על Arvixe. לאחרונה, ביקורות מסוימות מודאגות משירות לקוחות לקוי וזמני המתנה ארוכים.

ביקורות חיוביות עבור Bluehost ו- Arvixe

BlueHost. הביקורות החיוביות ביותר של לקוחות Bluehost נוגעות לאושר במחירים ותכונות התוכנית המסופקות.

ארוויקס. ארוויקסה זוכה לציונים גבוהים מלקוחותיה על כך שהיא מציעה כל כך הרבה תכונות במחיר תקציב שכזה. משתמשי Windows שמחים למצוא עבורם אירוח במחיר שווה לכל נפש.

דעה

בסך הכל, אפילו עם ביקורות שליליות אחרונות בנושא תמיכת לקוחות, Arvixe זוכה לציונים גבוהים מלקוחותיה. גם BlueHost, למעט מספר גדול של תלונות בנושא תמיכת לקוחות, הוא אהוב.

מסקנה על השוואה בין BlueHost ו- Arvixe

BlueHost לעומת Arvixe: איזה אירוח מתאים לך ביותר?

ל Bluehost ו- Arvixe יתרונות שגורמים להם להיות מושכים.

הסיבות לבחור ב- Arvixe על פני BlueHost:

 • רישום תחום בחינם כל עוד התוכנית מתארחת
 • וורדפרס מותקנת מראש
 • אפשרויות שרת חלונות לכל התוכניות
 • ערבות כספית ארוכה יותר

הסיבות לבחור BlueHost על פני Arvixe:

 • מחירים נמוכים יותר לתקופת השירות הראשונה עבור מספר שכבות של אירוח משותף
 • נעילת אתר חינם
 • VPN נמוך ותמחור שרתים ייעודיים

למרות שתוכניות הוורדפרס המנוהלות של BlueHost יקרות יותר מכמה אחרות, התכונות הופכות אותן לפופולריות מאוד, כפי שניתן לראות בעובדה שיותר ממיליון אתרי וורדפרס מתארחים ב- BlueHost.

עם זאת, Arvixe, עם תמחור התקציב שלה, שווה לבדוק אם אתה משתמש בוורדפרס. אם אתה בגודל בינוני או גדול יותר, אתה יכול להסתכל לתכניות VPS של BlueHost או לתוכניות שרת ייעודיות.

שתי החברות סבלו מביקורות של לקוחות שקשורות לתמיכה בלקוחות, דבר שיכול להוות דאגה. עם זאת, שתי חברות אירוח אלה מציעות תכניות מלאות במחירים מעולים.

אלה חברות אירוח רבות אחרות שתוכלו לקחת בחשבון. לאלה שלא אכפת להם לבזבז קצת יותר בזמני עומס ותגובה מהירים ותכונות פרימיום, לבדוק את SiteGround שווה את הזמן שלכם.

עבור חברת אירוח שהיא בחירה מצוינת עבור וורדפרס מנוהלת, ושיש לה אחת מהערבויות הכספיות הטובות ביותר בענף, אולי תשקול את InMotion Hosting.

יש לך שאלות לגבי BlueHost או Arvixe? מה היו החוויות שלך עם אירוח אתרים בכלל? השאירו את ההערות והודיעו לנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map