BlueHost לעומת A2 אירוח: באיזה מהן עליכם להשתמש?

ישנן חברות אירוח אתרים רבות מהן ניתן לבחור עבור אתר האינטרנט שלך. למעשה, יש כל כך הרבה תוכניות ותכונות שזה יכול לגרום לסיבוב הראש שלך. הכניסו קצת יציבות לתהליך והשתמשו בהשוואה זו בראש בראש כדי לצמצם את הבחירות שלכם.


BlueHost עוסקת בתחום אירוח אתרים מאז 1996, כך שהיא חברת אירוח מבוססת עם למעלה מ -2 מיליון אתרים המתארחים בשרתיה..

אירוח A2 הוא חדש יותר בתעשייה, נוסד בשנת 2003. A2 Hosting הושק לראשונה עם יזמים בחשבון והיה מהראשונים שהציעו PHP 5 ו- Ruby on Rails. כעת, המיקוד שלהם הוא על הביצועים.

BlueHost ו- A2 מספקים שניהם אירוח משותף, אירוח וורדפרס מנוהל ו- VPS ותוכניות שרת ייעודיות, והן מבוססות לינוקס..

BlueHost זכתה בפרסים רבים, כולל “אירוח משתלם במחיר הטוב ביותר” ו- “המארח הטוב ביותר.” A2 זכתה בפרסים רבים “הטובים ביותר”, כמה מהם לאחרונה כמו בשנה שעברה.

Endurance International Group (EIG), חברה שבבעלותה חברות אירוח רבות, קנתה את BlueHost בשנת 2010. EIG מאפשרת לכל אחת מחברות האירוח שלה לפעול תחת שמם הפרטי..

בעוד שחברות אירוח EIG אינן שיבוטים זו בזו, ישנם מספיק קווי דמיון שאם היו לכם בעיות עם חברת EIG אחת, אתם עשויים למצוא את אותן בעיות עם אחרת.

A2 בבעלות פרטית. שמו של ה- A2 ב- A2 Hosting נובע מהעובדה שהם ממוקמים באן ארבור, מישיגן.

השווה את הביצועים של BlueHost ו- A2 Hosting

BlueHost לעומת A2 אירוח: זמן פעולה ואמינות

זמן עבודה. אף על פי שהסטטיסטיקות של uptime של BlueHost מראות כי היא באופן קבוע היא 99.9% ומעלה, אין להם אחריות לזמן הפעלה. ל- A2 Hosting יש ערבות של 99.9% uptime. אירוח A2 יחזיר 5% מהתשלום החודשי עבור כל שעה שאתר האינטרנט שלך לא ניתן להגיע בגלל ציוד או כשל ברשת.

ביצועים. BlueHost בונה שרתים משלה ומשתמש ב- AMD Opterons בעלות 16 ליבות. אירוח A2 משתמש בשרתי Dell עם מעבדים מרובעי ליבה, וההתמקדות בביצועים נראית בשימוש באחסון SSD.

אתר אירוח Bluehost שנבדק ב- Pingdom הביא לזמן טעינה של 2.37 שניות, מהיר יותר מ- 65% מהאתרים שנבדקו. אתר A2 הוביל לזמן טעינה מהיר של 1.49 שניות, מהיר יותר מ- 81% מהאתרים שנבדקו.

מהימנות. מרכז הנתונים של BlueHost ממוקם ביוטה. מרכז הנתונים מופעל ומקורר במקורות מיותרים, וגיבויי דיזל קיימים במקרי חירום. BlueHost לא מבצע גיבוי שיקוף או מיותר של נתונים, למעט תוכניות הענן שלהם. הגיבויים נשמרים עד 30 יום לכל היותר.

ל- A2 Hosting מרכזי נתונים בארה”ב (מישיגן), אירופה (אמסטרדם) ואסיה (סינגפור). למרכזי הנתונים יש כוח וקירור מיותרים, ויש גנרטורים דיזל לגיבוי.

מרכזי הנתונים מנוטרים במקום לצורך אבטחה ואמינות. יש להם גם קישוריות רשת מרובעת לשירות מיותר ואמין.

דעה

למרות שהאמינות של BlueHost מצוינת והזמן הפנוי טוב, היעדר ערבות לזמן הפנוי עשוי להוות דאגה.
ל- A2 Hosting יש ערובה, וזמני העומס והתגובה של A2 Hosting היו מהירים משמעותית מזו של BlueHost.

השווה את התכונות של BlueHost ו- A2 Hosting

BlueHost לעומת A2 אירוח: תכונות עיקריות

פתק: מונח שיווקי נפוץ שמשמש חברות אירוח אתרים בתיאור תכונות הוא “בלתי מוגבל.” שום דבר אינו מוגבל באמת. במקום זאת, התנאים מתייחסים למה שחברות אירוח “רואות שימוש סביר.” חברות אירוח עשויות להוציא אזהרות או להשעות אתר אם הן מאמינות שהיה “שימוש מופרז”.

רישום תחום. שני המארחים הם רשמי תחום. BlueHost מספקת שנת רישום תחום בחינם לחשבונות חדשים; A2 אירוח לא.

בונה אתרי אינטרנט. BlueHost מספקת את גרור ושחרור Weebly Basic, המוגבל ל -5 דפי אינטרנט. Basic הוא ללא עלות, ויש שדרוג ל- Weebly Premium זמין בתשלום נוסף.

ל- A2 Hosting אין בונה אתרים משולב באף אחת מתכניותיה, אך הוא כן תומך ברוב בוני אתרים חינמיים ומסחריים..

מאגרי מידע. BlueHost מציע מסדי נתונים MySQL ללא הגבלה. A2 Hosting מגביל את הרמה הנמוכה ביותר ל -5 מסדי נתונים, עם מסדי נתונים בלתי מוגבלים ברבדים ותכניות אחרים. A2 Hosting תומך גם ב- PostgreSQL.

חשבונות אימייל. BlueHost מספק חשבונות דוא”ל והעברת דוא”ל ללא הגבלה. A2 Hosting מגביל את הרמה הנמוכה ביותר ל -25 חשבונות, כאשר לשכבות האחרות יש מספר בלתי מוגבל.

אירוח וורדפרס. BlueHost ו- A2 Hosting מציעים שניהם תוכניות וורדפרס מנוהלות. תוכנית וורדפרס מנוהלת תעלה לרוב יותר מתוכנית משותפת רגילה, אם כי A2 Hosting מחירה הן תוכניות משותפות והן תוכניות וורדפרס מנוהלות זהה.

תוכניות וורדפרס מנוהלות מתארחות בדרך כלל בשרתים מותאמים, עם תכונות כגון מטמון ואבטחה נוספת כדי לשפר את הביצועים והיציבות. יתרון נוסף של אירוח וורדפרס מנוהל הוא שגיבוי ועדכון אתרי וורדפרס שלך נעשים באופן אוטומטי על ידי חברת האירוח עבורך, ומשחררים אותך להתמקד במה שחשוב לך – התוכן שלך.

פיתרון מסחר אלקטרוני. BlueHost ו- A2 Hosting מספקים עגלות קניות בחינם דרך לוחות הבקרה שלהם, כמו מגנטו, ZenCart, PrestaShop, ואחרים. תוספי WP eCommerce זמינים משני המארחים עבור אתרי וורדפרס.

גיבויים. BlueHost מספק גיבוי יומי, שבועי וחודשי. זה גם מספק SiteBackup Pro בחינם לתוכנית המשותפת לעסקים Pro, ובתשלום נוסף עבור תוכניות אחרות. SiteBackup Pro מאפשר גיבוי ושחזור ברמת הקובץ.

אירוח A2 מציע שרת Rewind, אשר מצלם תמונות אוטומטיות תקופתיות של האתר שלך ומאפשר שחזור קבצים, מסדי נתונים או האתר כולו ללא עלות – אם כי הוא אינו זמין ברמת הנמוך ביותר.

אבטחת אירוח. כדי לחפש, להסיר ולאסור תוכנות זדוניות, BlueHost מספקת את שירות SiteLock הבסיסי בחינם ברמות התחתונות שלו, ו- SiteLock Pro בחינם בתוכניות הרמות הגבוהות יותר. BlueHost מציין כי יש לה גם תהליכים פנימיים להגנה מפני DDoS.

A2 סורק ופועל באופן יזום נגד איומי DDoS, תוכנות זדוניות ווירוסים באמצעות Perpetual Security ו- HackScan – מסופקים ללא עלות. הוא משתמש בהגנה מפני דואר זבל רגילה, בתוספת סינון דואר זבל מתקדם של Barracuda עבור דואר אלקטרוני.

אירוח A2 מספק גם את כלי האבטחה Enchanced Enchanced Patchman, הסורק אחר תוכנות ואפליקציות הזקוקות לתיקון ומודיע לך כאשר אפליקציות אינן מעודכנות..

לכל התוכניות של Bluehost יש תעודת SSL משותפת בחינם. התוכנית המשותפת העליונה ב- BlueHost מגיעה עם תעודת SSL פרטית בחינם. A2 Hosting מספקת SSL משותף בחינם לתוכניות שלה באמצעות cPanel, וניתן לרכוש SSL פרטי.

לוח בקרה. BlueHost משתמש ב- cPanel אך שינה את הממשק בהרחבה. A2 Hosting משתמש גם ב- cPanel הסטנדרטי.

ירוק. DreamHost רוכש אשראי אנרגיה מתחדשת ופועל עם טביעת רגל ניטרלית-פחמן. ל- A2 Hosting טביעת רגל נטולת פחמן במאה אחוז ומשתתפת באופן פעיל בנטיעת עצים ובפעילויות אחרות ידידותיות לסביבה באן ארבור..

תוכניות שותפים ומשווקים. תוכנית השותפים של BlueHost משלמת 65 דולר עבור הפניה. תוכנית השותפים של A2 Hosting משלמת 85 $ עבור הפניה. ל- A2 יש גם תוכנית מפיצים שניתן למתג עם שם החברה שלך.

תוספות. ל- BlueHost זיכוי מודעות בסך 150 דולר. BlueHost יעביר אתר שהוקם אם יש לך מקום אחר, אם כי הוא גובה פרמיה עבור השירות. ל- A2 Hosting 50 $ זיכוי למודעות ל- Bing / Yahoo.

דעה

BlueHost וגם A2 Hosting מספקים מגוון טוב של תכונות. שתיהן ירוקות, שתיהן משתמשות ב- cPanel, שתיהן כוללות תוכניות שותפים אטרקטיביות, ושניהם מספקים מאפייני אבטחה לשמירה על בטיחות האתר שלכם.

ל- BlueHost יש יתרון קל בתכונות בכך שהיא מציעה שנת רישום תחום בחינם ומספקת Weebly, בונה האתר.

השווה בין תוכניות אירוח אתרים ותמחור של BlueHost ו- A2 Hosting

תכניות אירוח & תמחור

פתק: תחרות אגרסיבית מובילה לשינויים מתמידים בתמחור והרבה מאוד תמחור לקידום מכירות. מחירי קידום בדרך כלל מוגבלים לתקופת השירות הראשונה, לכן ההרשמה לטווח ארוך שווה לחיסכון גבוה יותר.

אפילו ללא פרומואים, תנאי שירות ארוכים יותר גורמים לרוב להפסקת התמחור. המחירים שלהלן רשומים באתרי האינטרנט המארחים בעת ההשוואה הזו.

BlueHost. BlueHost מציע שלוש תוכניות משותפות. בסיסי, במחיר של 3.95 דולר לחודש, מאפשר אתר אחד, מספק שטח אחסון של 50 ג’יגה-בתים ומאפשר רוחב פס ודואר אלקטרוני ללא הגבלה. בנוסף, במחיר של 6.95 דולר לחודש, מאפשר עד 10 אתרים ומגדיל את האחסון ל -150 ג’יגה-בייט.

CDN הוא גם חלק מתוכנית הפלוס. ה- Business Pro, במחיר של 14.95 דולר לחודש, מציע אתרים ללא הגבלה, כמו גם חשבונות רוחב פס, אחסון ודוא”ל בלתי מוגבלים. CDN, SSL פרטי, IP ייעודי ו- Pro Backup Pro כלולים בתוכנית שכבתית עליונה זו.

כל התוכניות המשותפות של BlueHost מגיעות עם רישום תחום בחינם למשך שנה. BlueHost מציעה שלוש תוכניות ענן הניתנות להרחבה בתשלום נוסף, המשקפות את הנתונים שלך בשלושה מקומות לאמינות וזמני טעינה מהירים יותר.

ל- BlueHost ארבע תוכניות וורדפרס מנוהלות המבוססות על טכנולוגיית VPS. התוכנית הקטנה ביותר, בלוגר, במחיר של 12.95 דולר לחודש, מוגבלת ל 100 מיליון ביקורים, 30 GB של שטח אחסון וחמישה אתרים. התוכנית העליונה, ארגונית, כוללת 240 ג’יגה-בתים של אחסון, רוחב פס בלתי מוגבל, 30 אתרים, ומחירם עומד על 85 $ לחודש..

שני השכבות האמצעיות מקצועיות במחיר של 37.50 $, ועסקיות במחיר של $ 60 לחודש. הרובד המקצועי מאפשר 300 מיליון מבקרים ויש לו אחסון של 60 GB. הרובד העסקי מאפשר 600 מיליון מבקרים וכולל 120 ג’יגה-בייט אחסון.

לכולם CDN ו- SiteLock בחינם (בשני הרמות התחתונות יש SiteLock Pro, לעסקים יש SiteLock Premium, והשכבה העליונה מספקת SiteLock Enterprise).

A2 אירוח. A2 מציעה גם שלוש תוכניות משותפות. לייט מאפשרת אתר אחד, חמישה מאגרי מידע, ומחירו עומד על 3.92 דולר לחודש. התוכניות של סוויפט וטורבו מאפשרות אתרי אינטרנט ללא הגבלה ומסדי נתונים ללא הגבלה. סוויפט הוא 4.90 דולר לחודש, וטורבו 9.31 דולר לחודש.

לכולם אחסון SSD בלתי מוגבל ורוחב פס בלתי מוגבל. ל- A2 Hosting יש CloudLinux, גרסה של מערכת ההפעלה Centos מהירה יותר וקובעת כי יש לה פחות לקוחות לשרת מאשר לרוב.

ל- A2 Hosting שלוש תוכניות וורדפרס מנוהלות, במחיר זהה לתוכניות האירוח המשותפות שלה. לייט מוגבלת לאתר אחד וחמישה מסדי נתונים ומחירה עומד על 3.92 דולר לחודש. סוויפט, במחיר של 4.90 דולר לחודש, וטורבו, במחיר של 9.31 דולר לחודש, מציעים אתרי אינטרנט ומסדי נתונים ללא הגבלה.

כל התוכניות מבוססות SSD ויש בהן זיכרון מטמון, אם כי תוכנית הטורבו ביצעה מיטוב במטמון. לכולם אפשרויות CDN ואפשרויות אבטחה נוספות. סוויפט וטורבו מגיעים גם עם Rewind Server לגיבויים.

VPS ותוכניות ייעודיות: ל- BlueHost יש ארבע תוכניות VPS. רמות ה- VPS של BlueHost מתומחרות ב -14.99 $, 29.99 $, 44.99 $ ו- 55.99 $ לחודש. לתוכניות BlueHost VPS יש מגבלות רוחב פס של 1 TB עד 4 TB.

ל- A2 Hosting שלוש תכניות VPS מנוהלות, ושלוש תוכניות VPS מנוהלות, כולם עם SSDs. הלא-מנוהלים הם 5 $, 10 $ ו- 15 $ לחודש, ויש להם 2 TB קצבת רוחב פס. הם מספקים אחסון של 20 ג’יגה-בייט, 30 ג’יגה-בייט ו -50 ג’יגה-בייט, בהתאמה.

רמות ה- VPS המנוהלות של A2 Hosting מתומחרות ב -32.99 דולר, 46.19 דולר ו -65.99 דולר לחודש. יש להם נפח אחסון של 75, 100 ו -150 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 2, 3 ו- 4 TB.

ל- BlueHost שלושה שכבות ייעודיות, המאפשרות IP-, IP- ו -4 IP-מחירים, במחיר של 74.99 $, 99.99 $ ו- 124.99 $ לחודש בהתאמה. ל- A2 Hosting יש שלוש רמות שרת ייעודיות שאינן מנוהלות.

הלא מנוהלים מתומחרים ב -99.59 דולר, 165.99 דולר ו -248.99 דולר לחודש. הרמות המנוהלות הן 141.09 $, 207.49 $ ו 290.49 $ לחודש.

אחריות להחזר כספי: ל- BlueHost האחריות לסטנדרט בתעשייה למשך 30 יום. ל- A2 Hosting יש החזר מלא של 30 יום והחזר כספי שנקבע לאחר 30 יום. אם ברשותך רישום תחום בחינם ב- BlueHost, דמי רישום תחום יימנעו מכל החזר כספי, ותשמור על שם התחום.

דעה

האירוח המשותף של BlueHost הוא מעט גבוה יותר מתוכניות A2 Hosting, אך יש לו יותר תכונות. התמחור והתכונות של A2 Hosting עבור תוכניות הוורדפרס המנוהלות שלה הופכים אותו לבחירה אטרקטיבית עבור משתמשי וורדפרס.

אירוח A2 מעניק ללקוחות יותר אפשרות בחירה ב- VPS ובתכניות ייעודיות על ידי מתן אפשרויות בלתי מנוהלות ומנוהלות.

השווה כמה קל להשתמש ב- BlueHost ו- A2 Hosting

קלות שימוש

לוח בקרה. BlueHost משתמש ב- cPanel, אך עם ממשק שונה, כך שלמשתמשי cPanel רגילים יהיו כמה התאמות לבצע. אירוח A2 משתמש בתקן התעשייה הרגיל, cPanel.

מתקין בלחיצה אחת. BlueHost משתמש במתקין בלחיצה אחת של MOJO Marketplace להתקנה של כמעט מאה יישומים בקלות. A2 מספקת התקנת אפליקציה בלחיצה אחת למאות אפליקציות דרך Softaculous.

ניווט באתר. האתרים של BlueHost וגם של A2 Hosting מספקים את כל המידע הדרוש לך בכדי לבחור תוכנית. לשניהם טבלאות השוואה נוחות להשוואת שכבות בתוכניות שלהם. שניהם נקיים וידידותיים למשתמש. ל- A2 תכונה שימושית – קישורים לקופצים עבור רבים מהמונחים והאפשרויות המוצגים בתרשימים שלה.

דעה

לשניהם מאות יישומים הניתנים להתקנה בלחיצה אחת, שניהם קלים לניווט באתרים ושניהם משתמשים ב- cPanel – אף על פי ששינוי BlueHost שונה. רוב המשתמשים ישמחו מהקלות בשימוש של אחת מחברות אירוח אלה.

השווה את התמיכה של BlueHost ו- A2 Hosting

BlueHost לעומת A2 Hosting: תמיכה טכנית ולקוחות

בהתבסס על ביקורות לקוחות, זהו תחום בו BlueHost זקוק לשיפור. התמיכה של A2 Hosting מדורגת בעקביות גבוהה, ואנשי התמיכה שלה נחשבים ידידותיים ובקיאים.

ל- BlueHost ו- A2 Hosting יש טלפון, דוא”ל וצ’אט חי 24/7. לשניהם פורום ובסיס ידע נרחב. ל- A2 Hosting יש בלוג פעיל.

דעה

בעוד ש- BlueHost אכן מספקת מספר שיטות ליצירת קשר, ביקורות לקוחות מתלוננות שוב ושוב על תמיכה. ל- A2 Hosting ישנן מספר שיטות ליצירת קשר, אך התמיכה שלה זוכה להערכה רבה. A2 היא הבחירה אם תמיכה בעדיפות גבוהה עבורך.

השווה את ביקורות המשתמש של Bluehost ו- A2 Hosting

ביקורות משתמשים

הערה: בדרך כלל פורסמים ביקורות על ידי מי שיש לו דעות חזקות, כך שרוב הלקוחות שמפרסמים ביקורות הם שליליים מאוד או חיוביים מאוד. מסיבה זו אין להשתמש בביקורות כגורם העיקרי בבחירת מארח. עם זאת, כשמדובר ברציפות על משהו, ייתכן שיש לקחת בחשבון.

ביקורות שליליות עבור BlueHost ו- A2 Hosting

BlueHost. ביקורות שליליות עבור BlueHost קשורות באופן גורף לתמיכה לקויה. זמני המתנה ארוכים, גסות רוח וכרטיסים חוזרים ונשנים לאותו גיליון אינם נדירים.

A2 אירוח. יש פחות ביקורות שליליות של לקוחות עבור A2 מאשר עבור מרבית החברות. השליליות המפורסמות נועדו בדרך כלל לחוויות גרועות בתמיכת לקוחות.

ביקורות חיוביות עבור אירוח BlueHost ו- A2

BlueHost. הביקורות החיוביות ביותר של לקוחות Bluehost משבחות את המחירים והתכונות המסופקות בתוכניות.

A2 אירוח. A2 מקבל ביקורות חיוביות בהרבה מאשר שליליות על תמיכת לקוחות. הלקוחות מתרשמים גם מהמהירות של אתרי האינטרנט ב- A2, ומספר הפיצ’רים המוצעים למחיר.

דעה

בסך הכל, A2 Hosting מקבל ביקורות חיוביות יותר מביקורות שליליות, ללא ספק.

מסקנה על השוואה בין BlueHost ו- A2 Hosting

BlueHost לעומת A2 אירוח: איזה אירוח הוא המתאים ביותר עבורך?

BlueHost ו- A2 Hosting שניהם כוללים תכונות שייחשבו פלוסים ומינוסים.

הסיבות לבחור אירוח A2 על פני BlueHost:

 • SSDs על כל תוכניותיו
 • אחריות כספית-חוזרת כל פעם (מדורגת)
 • ערבות לזמן אמת
 • שרתים מהירים
 • תמיכה ב- PostgreSQL

הסיבות לבחור BlueHost על פני A2 Hosting:

 • נעילת אתר חינם
 • תכונות נוספות “בלתי מוגבלות”
 • בונה אתרים בחינם

למרות שתוכניות הוורדפרס המנוהלות של BlueHost יקרות יותר מתוכניות של כמה מארחים אחרים, הן פופולריות מאוד – כפי שמוכיח העובדה שמעל למיליון אתרי וורדפרס מתארחים ב- BlueHost.

עם זאת, תמחור אירוח של A2 Hosting זהה לחלוק אירוח עבור תוכניות הוורדפרס המנוהלות שלה הופך אותו לאטרקטיבי מאוד עבור משתמשי וורדפרס. גם BlueHost וגם A2 Hosting מתמחרים VPS במחיר תחרותי ואפשרויות שרת ייעודיות לבעלי אתרים גדולים יותר, או תנועה כבדה יותר..

לשני המארחים יש גם תכניות משותפות במחיר תקציב שמוצגות במלואן. יצרנית ההבדל בין שתי חברות אירוח אלה היא הרשומה הטובה יותר של A2 Hosting לשירות לקוחות ותמיכה.

ישנן חברות אירוח אחרות שיש לקחת בחשבון. אם לא אכפת לכם לבזבז כמה דולרים נוספים בזמני עומס ותגובה מהירים, כמו גם תכונות פרימיום, SiteGround יהיה שווה לבדוק.

מארח נוסף עם תוכניות וורדפרס מנוהלות אטרקטיביות, ואחת ההבטחות הכספיות הארוכות ביותר היא InMotion Hosting.

יש לך שאלות לגבי BlueHost או A2 Hosting? מה היו החוויות שלך עם אירוח אתרים בכלל? השאירו את התגובות שלכם והודיעו לנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map