Bluehost לעומת פתרונות רשת: באיזה מהן עליכם להשתמש?

Bluehost ופתרונות רשת בהשוואה


עם כל התוכניות, התכונות, האפשרויות והתוספות, בחירת חברת אירוח אתרים לאתר האינטרנט שלך יכולה להיות חוויה מדהימה. השתמש בהשוואה זו בראש בראש בין Bluehost ו- Network Solutions כדי להבהיר את הדברים ולצמצם את הבחירות.

גם Bluehost וגם פתרונות רשת עוסקים בתחום אירוח אתרים זה למעלה משני עשורים. Bluehost מציעה שירותים מאז 1996. פתרונות רשת החלו את דרכה כחברת ייעוץ בשנת 1979, ובשנת 1993 הפכה לרשמת הדומיין הראשונה והיחידה עד שהחלה תחרות פתוחה בשנת 1999..

פתרונות רשת עדיין משיגים 45% מרווחיה מעסק רישום הדומיין. בשנת 2005 הם החלו להציע מוצרים נוספים, כמו אירוח אתרים.

ל- BlueHost יותר משני מיליון אתרים המתארחים בשרתים שלה. BlueHost ו- Network Solutions מספקים שניהם אירוח משותף, אירוח וורדפרס מנוהל ותוכניות שרת VPS. ל- BlueHost יש גם תוכניות ייעודיות, אם כי VPS של BlueHost ואפשרויות שרת ייעודיות הן תוספות אחרונות.

פתרונות רשת אינם מציעים תוכניות שרת ייעודיות. פתרונות רשת אכן מציעים אפשרויות לינוקס וחלונות לאירוח משותף, בעוד שתוכניות ה- VPS שלה הן לינוקס בלבד.

BlueHost זוכה בפרסים רבים “הטובים ביותר”, כולל “אירוח משתלם ביותר” ו”המארח בעל הערך הטוב ביותר. ” רשת פתרונות נקראה בשם “שירות לקוחות יוצא מן הכלל” עבור אחד ממוקדי הטלפון שלה בשנים 2006 עד 2010 על ידי J.D. Power and Associates.

BlueHost נרכשה על ידי Endurance International Group (EIG) בשנת 2010. EIG היא בעלת חברות אירוח אתרים רבות אך מאפשרת להם לפעול תחת באנרים משלהם. אתרי EIG אינם שיבוט אחד של השני. עם זאת, ישנם כמה קווי דמיון בין חברות אירוח בבעלות EIG.

אתה עשוי לגלות שאם היו לך בעיות עם חברת EIG אחת, אתה עלול למצוא את אותם בעיות עם חברה אחרת. פתרונות רשת נקנו מספר פעמים, כשהאחרון היה בשנת 2011 על ידי Web.com. רכישה זו הביאה מנהיגות חדשה, צמצום עובדים וסגירת מספר משרדים.

השווה את הביצועים של פתרונות BlueHost ו- Network

Contents

זמן עבודה ואמינות

צג זמן עבודה

זמן עבודה. ל- BlueHost אין אחריות לזמן ההפעלה, אך הנתונים הסטטיסטיים מראים כי זמן הפעילות קבוע הוא 99.9% ומעלה. רשת פתרונות טוענת כי יש לה אחריות של 99.99% עבור לינוקס ו- 99.9% לתוכניות חלונות, עם זאת, אין כל אזכור בתנאי השירות של ההחזרים שלהם אם זמן ההספק הזה אינו עומד.

ביצועים. BlueHost בונה שרתים משלה ומשתמש ב- AMD Opterons בעלות 16 ליבות.

בדיקה של אתר שהתארח ב- BlueHost הביאה לזמן טעינה של 2.37 שניות, מהיר יותר מ- 65% מהאתרים שנבדקו ב- Pingdom. מבחן באתר פתרונות רשת הניב זמן טעינה של 3.21 שניות, איטי יותר מ- 48% מהאתרים שנבדקו.

מהימנות. מרכז הנתונים של BlueHost ממוקם ביוטה. לצורך יתירות, מרכזי הנתונים מופעלים ומקוררים על ידי מקורות מרובים, וגיבויי דיזל קיימים במקום לשעת חירום. ל- BlueHost אין גיבוי שיקוף או מיותר של נתונים – למעט תוכניות הענן שלהם. הגיבויים נשמרים עד 30 יום לכל היותר.

לא ברור היכן ממוקמים מרכזי נתונים של פתרונות רשת, למעט ישנם כאלה בצפון אמריקה. נראה שמרכזי הנתונים משתמשים בשרתים מקובצים, העשויים מלהבי HP ו- IBM, לצורך יתירות. מרכזי המידע מופעלים ומקוררים בעזרת יתירות וגיבוי דיזל, מנוטרים במקום לביטחון ואמינות ומגובים כל לילה.

חוות דעת על ביצועי פתרונות BlueHost ופתרונות רשת

לפתרונות רשת יש אחריות לזמן הפעולה אך אינה מגבה אותה בפרטים מסוימים. ל- BlueHost אין התחייבות לזמן הפעלה, אך היא שמרה בעקביות על אמינות uptime. הבדיקות לזמן הטעינה והתגובה של אתרים מתארחים היו מהירות יותר עבור BlueHost.

תכונות של פתרונות BlueHost ורשתות

השווה בין תכונות עיקריות

תכונות מפתח בהשוואה

פתק: “Unlimited” או “unmetered” הם מונחים המשמשים חברות אירוח אתרים בתיאור התכונות המסופקות. המונח השיווקי הזה לא אומר “כל מה שאתה יכול להשתמש בו.” במקום זאת, התנאים מתייחסים למה שנקרא “שימוש סביר” על ידי חברת האירוח. חברת האירוח יכולה להשעות אתרים לשימוש מוגזם – לעיתים ללא אזהרה.

רישום תחום. שני המארחים הם רשמי דומיינים – כאשר Network Solutions הוא רשם הדומיינים הראשון שאי פעם הוכר. BlueHost מספקת שנת רישום תחום בחינם לחשבונות חדשים. פתרונות רשת אכן מציעים דומיין בחינם למשך שנה. עם זאת, התמחור לחידוש הדומיין בשנה שלאחר מכן מ- Network Solutions גבוה פי שניים עד שלוש מהמה שרוב הרשמים גובים ממנו..

בונה אתרי אינטרנט. BlueHost מספקת את הגרירה והשחרור Weebly Basic, המוגבלת ל -5 דפי אינטרנט. Basic הוא ללא עלות, אך שדרוג ל- Weebly Premium החזק יותר זמין בתשלום נוסף. לפתרונות רשת יש בניית אתרים. לבונה זה יש גם ממשק גרירה ושחרור. תמורת תשלום, פתרונות רשת מציעים goMobi לבניית אתר למכשירים ניידים.

מאגרי מידע. BlueHost מציע מסדי נתונים MySQL ללא הגבלה. קצבאות מסד הנתונים MySQL של ​​פתרונות רשת משתנים, תלוי בתוכנית שנבחרה. עבור שלוש התוכניות המשותפות, המגבלות הן 25, 50 וללא הגבלה.

חשבונות אימייל. BlueHost מספק חשבונות דוא”ל והעברת דוא”ל ללא הגבלה. קצבאות אימייל לתכניות המשותפות של פתרונות רשת הינן 1000, 2500 ללא הגבלה לשלוש התוכניות.

אירוח וורדפרס. BlueHost ו- Network Solutions מציעים שניהם תוכניות וורדפרס מנוהלות. תכניות וורדפרס מנוהלות לרוב עולות יותר מתוכנית משותפת רגילה. חלק מהעלות הנוספת הזו נובעת מכיוון שתוכניות וורדפרס מנוהלות מתארחות בדרך כלל בשרתים מיטוביים עם מטמון ואבטחה נוספת בכדי לספק ביצועים משופרים ויציבות. עם זאת, היתרון העיקרי שמנהל אירוח וורדפרס מביא הוא שגיבוי אוטומטי ועדכון של אתרי WordPress שלך נעשים בשבילך. אתה יכול להשאיר את הדברים הטכניים לבד ולהתמקד במה שחשוב – התוכן שלך.

פיתרון מסחר אלקטרוני. BlueHost מספקת עגלות קניות בחינם דרך לוחות הבקרה שלה, כמו מגנטו, ZenCart, PrestaShop ואחרים. רשת פתרונות מציעה בונה מובנית בחזית חנות בשלוש תוכניות עם עמלות חודשיות – האחת מאפשרת 25 מוצרים, עוד 300 מוצרים, והשכבה העליונה 100,000 מוצרים. לרשת פתרונות רשת יש גם תכונת Jumpstart המגדירה את החנות שלך עם עד 25 מוצרים בתשלום חד פעמי של 299 דולר.

גיבויים. BlueHost מספק גיבוי יומי, שבועי וחודשי, ומציע גם את SiteBackup Pro תמורת תשלום – אם כי זה בחינם עם התוכנית המשותפת לעסקים פרו. SiteBackup Pro מאפשר גיבוי ושחזור ברמת הקובץ. רשת פתרונות מציעה גיבויים ושחזור אתרים של תמונות בחינם דרך לוח הבקרה ושומרת עליהם במשך שבעה ימים.

אבטחת אירוח. BlueHost מספקת את שירות SiteLock הבסיסי, המחפש ומחסל תוכנות זדוניות, ללא תשלום ברמות התחתונות שלה, ו- SiteLock Pro בחינם בתוכניות הרמות הגבוהות יותר שלה. ל- BlueHost יש גם תהליכים פנימיים להגנה מפני DDoS. פתרון רשת סורק ופועל באופן יזום נגד איומי DDoS, תוכנות זדוניות ווירוסים בתכניות וורדפרס שלה. עם שני הרמות העליונות של אירוח משותף, Network Solutions מבצע הסרה אוטומטית של תוכנות זדוניות ומונע התקפות האקרים נפוצות. זה גם מספק את SiteLock בתשלום חודשי.

לכל התוכניות של Bluehost יש תעודת SSL משותפת בחינם, כאשר התוכנית המשותפת העליונה מגיעה עם תעודת SSL פרטית בחינם. Network Solutions מספקת SSL משותף בחינם עבור הרמה העליונה של אירוח משותף, וניתן לרכוש SSL פרטי.

לוח בקרה. לוח הבקרה של BlueHost מבוסס על cPanel אך יש לו ממשק שונה. לרשת פתרונות רשת יש לוח בקרה קנייני. יש לו את התכונות הבסיסיות הדרושות אך מתרגל קצת, במיוחד אם הגעתם בעבר ממארח ​​cPanel.

תוכניות שותפים ומשווקים. אתה יכול להרוויח $ 65 לכל הפניה, ללא כניסות חודשיות, באמצעות תוכנית השותפים BlueHost. עם תוכנית השותפים של Network Solutions, ניתן לבצע עד 150 דולר לחודש. תוכנית המשווקים של רשת פתרונות היא באמצעות צד שלישי, SRSplus.

תוספות. BlueHost בעלות זיכוי של $ 150 דולר; לרשת פתרונות רשת יש נקודות זיכוי בשווי 50 דולר לתוכניות שיווק פתרונות רשת. BlueHost יעביר אתר שהוקם אם יש לך מקום אחר, אם כי הוא גובה פרמיה עבור השירות. לרשת פתרונות רשת יש כמה אפשרויות שיווק, קידום אתרים ומסחר אלקטרוני זמינות בתשלום חודשי.

חוות דעת על תכונות עיקריות של BlueHost ופתרונות רשת

יש הרבה תכונות דומות בין שני אלה. עם זאת, ל- BlueHost תכונות “בלתי מוגבלות” יותר בתוכניות המשותפות שלה. אם אתה זקוק לתוכנית אירוח משותפת של Windows, פתרונות רשת הם הבחירה היחידה שלך בין שני אלה.

השווה בין תוכניות אירוח אתרים ותמחור של פתרונות BlueHost ורשתות

תכניות אירוח & תמחור

תוכניות תמחור בהשוואה

פתק: שינויים מתמידים בתמחור נפוצים אצל חברות אירוח אתרים בגלל התחרות העזה. תמחור לקידום מכירות אופייני. מחירי קידום מוגבלים בדרך כלל לתקופת השירות הראשונה, כך שתחסכו חיסכון גבוה יותר על ידי הרשמה לתנאי שירות ארוכים יותר. אפילו ללא פרומואים, תנאי שירות ארוכים יותר גורמים לרוב להפסקת התמחור. המחירים שלהלן מבוססים על תמחור האינטרנט המארח בזמן ההשוואה הזו.

BlueHost. יש שלוש תוכניות משותפות שמציעה BlueHost. הרובד הנמוך ביותר, Basic, מתיר אתר אחד, מספק שטח אחסון של 50 GB ומאפשר רוחב פס בלתי מוגבל וחשבונות דוא”ל, תמורת 3.95 דולר לחודש. בנוסף, במחיר של 6.95 דולר לחודש, מגדיל את האחסון ל -150 ג’יגה-בתים, מאפשר עשרה אתרים ומגיע עם CDN. ה- Business Pro, במחיר של 14.95 דולר לחודש, מציע אתרים ללא הגבלה, כמו גם חשבונות רוחב פס, אחסון ודוא”ל בלתי מוגבלים. CDN, SSL פרטי, IP ייעודי ו- Sitebackup Pro כלולים בתוכנית שכבתית עליונה זו. כל התוכניות המשותפות של BlueHost מגיעות עם רישום תחום בחינם למשך שנה.

BlueHost מציעה שלוש תוכניות ענן הניתנות להרחבה בתשלום נוסף, המשקפות את הנתונים שלך בשלושה מקומות לאמינות וזמני טעינה מהירים יותר.

ל- BlueHost ארבע תוכניות וורדפרס מנוהלות המבוססות על טכנולוגיית VPS. התוכנית הקטנה ביותר, בלוגר, במחיר של 12.95 דולר לחודש, מוגבלת ל 100 מיליון ביקורים, 30 GB של שטח אחסון וחמישה אתרים. התוכנית העליונה, ארגונית, במחיר של 85 דולר לחודש, כוללת 240 GB של שטח אחסון, רוחב פס בלתי מוגבל ו -30 אתרים. השניים האחרים, מקצועיים במחיר של 37.50 דולר, ועסקים ב -60 דולר נופלים בין לבין. לכולם CDN בחינם. SiteLock Pro מוצע בשני הרמות התחתונות; לרובד העסקי יש SiteLock Premium, והשכבה העליונה מגיעה עם SiteLock Enterprise.

פתרונות רשת. התמחור בדף האינטרנט של פתרונות רשת מבלבל שלא לצורך. נראה כי המחירים משתנים (ללא הסבר) בדפים שונים. רשת פתרונות מציעה שלוש תוכניות משותפות. התמחור לכאורה של 9.96 דולר לחודש עבור התוכנית הנמוכה ביותר, אירוח אתרים, מגביל את שטח הדיסק ל -300 ג’יגה-בייט. זה מאפשר 25 מסדי נתונים, רוחב פס בלתי מוגבל והעברת אימיילים ללא הגבלה – אם כי יש מגבלה של 1000 תיבות דואר אלקטרוני. אירוח מקצועי הוא 15.78 דולר לחודש לאחסון בלתי מוגבל, 2500 תיבות דואר אלקטרוני, 50 מסדי נתונים, CDN בחינם ורוחב פס בלתי מוגבל. אירוח הפרימיום הוא 21.26 דולר לחודש עבור CDN בחינם, SSL בחינם, אימיילים ללא הגבלה, מסדי נתונים, רוחב פס ואחסון. כל התוכניות מגיעות עם שנה אחת לרישום תחום בחינם.

לפתרונות רשת יש תוכנית וורדפרס מנוהלת אחת, החל מ- $ 35 לחודש. התוכנית מספקת סריקה של תוכנות זדוניות ווירוסים, תומכת במומחי וורדפרס, מספקת אחסון ורוחב פס ללא הגבלה, יש אישור SSL ומספקת Staging. תכונת Staging מאפשרת לך ליצור את האתר שלך במצב לא מקוון, וכאשר אתה מרוצה, קח אותו בשידור חי. זה מאפשר לך לשנות ולעקוב בלי להשפיע על האתר החי. נראה שתחום אחד מותר על ידי תוכנית וורדפרס.

VPS ותוכניות ייעודיות: ל- BlueHost ארבע תוכניות VPS. שכבת VPS סטנדרטית של BlueHost בסך 14.99 דולר לחודש תתאים לעסק בודד או קטן שזקוק לביצועים מעט יותר ממה שתוכנית משותפת תאפשר, אך הוא מוגבל מכדי להרבה יותר מזה. לשלושת התוכניות האחרות יש תכונות טובות יותר ומחירם עומד על 29.99 $, 44.99 $ ו- 55.99 $ לחודש. לתוכניות BlueHost VPS יש מגבלות רוחב פס של 1 TB עד 4 TB. לרשת פתרונות רשת יש שתי תוכניות VPS, חיוניות במחיר של 40 דולר לחודש, ו- Professional תמורת 80 דולר לחודש. לשכבים של BlueHost יש תכונות טובות יותר עבור פחות, למעט שפתרונות הרשת תומכים ביותר תחומים מנוהלים בכל שכבה מאשר BlueHost.

ל- BlueHost שלוש שכבות ייעודיות, המאפשרות IP-, IP- ו -4- IP, במחיר של 74.99 $, 99.99 $ ו- 124.99 $ לחודש בהתאמה. פתרונות רשת אינם מציעים תוכניות שרת ייעודיות.

אחריות להחזר כספי: ל- BlueHost יש את הערבות הסטנדרטית בת 30 יום, כמו גם פתרונות רשת. עם זאת, אם תבטל חוזה ארוך טווח עם פתרונות רשת, אתה עשוי להיות אחראי לדמי סיום מוקדמים משמעותיים. אם ברשותך רישום תחום בחינם ב- BlueHost או ברשת פתרונות רשת, הם ימנעו דמי רישום תחום מכל החזר כספי, ותשמור על שם הדומיין.

חוות דעת על תמחור תוכניות אירוח

העונשים המופרזים של Network Solutions עבור ביטול מוקדם והתמחור הגבוה יותר שלה נותנים את היתרון ל- BlueHost, למעט וורדפרס מנוהלת. אם אתה זקוק לתכונות שתוכנית ייעודית מציעה, BlueHost היא הבחירה היחידה שלך כאן, מכיוון שלפתרונות רשת אין תוכנית ייעודית. תכונות ה- Staging וה”בלתי מוגבלות “נותנות פתרונות רשת למשתמשי וורדפרס.

כמה קל להשתמש בפתרונות BlueHost ורשת

קלות שימוש

כמה קלות להשתמש בממשק

לוח בקרה. BlueHost משתמש ב- cPanel, אך עם ממשק שונה, כך שמשתמשים קבועים ב- cPanel יצטרכו לבצע התאמות. לוח הבקרה הקנייני של פתרונות רשת כולל את רוב התכונות הדרושות לך. עם זאת, זה מבלבל ומתסכל לניווט, לוקח יותר חפירות וקליקים רבים יותר ממה שצריך. תוכניות Windows של פתרונות רשת משתמשים בלוח הבקרה הרגיל של פלסק.

מתקין בלחיצה אחת. BlueHost מספקת להתקין MOJO Marketplace קל לשימוש, להתקנה של כמעט מאה יישומים. לרשת פתרונות רשת יש התקנה בלחיצה אחת עבור וורדפרס וג’ומלה. בעוד שיש כמה יישומים אחרים בלחיצה אחת זמינים בלוח הבקרה שלהם, זה יכול לקחת עד תשעה שלבים כדי להגיע לאותם אפליקציות בלחיצה אחת..

ניווט באתר. האתרים של Bluehost וגם פתרונות רשת מספקים את המידע הדרוש לך בכדי לבחור תוכנית. ל- Bluehost טבלאות השוואה מועילות להשוואה בין רמות בתוכניות שלהם. גם פתרונות רשת מצליחים למצוא כמה קליקים.

התמחור מבלבל באתר פתרונות הרשת. למעשה, בדף הבית של פתרונות רשת, למעט התפריט האומר “אירוח ו- SSL”, אין אזכור של אירוח אתרים – במקום זאת מוצגים שאר המוצרים והשירותים של פתרונות רשת..

חוות דעת על קלות השימוש

להתקין בלחיצה אחת של BlueHost יש יישומים רבים יותר, ולמרות ששונו, לוח הבקרה מבוסס על cPanel הסטנדרטית בתעשייה. נראה כי פתרונות רשת מתרכזים בשירותים אחרים יותר מאשר אירוח אתרים.

תמיכה בפתרונות BlueHost ורשת

תמיכה טכנית ולקוחות

תמיכת משתמשים בהשוואה

זהו תחום אחד ש- BlueHost נופל קצר, על פי ביקורות לקוחות. למרות שאחד ממוקדי הטלפון שלה זכה בפרסים, גם ברשת פתרונות רשת יש הרבה יותר תלונות על שירות לקוחות מאשר שבחים.

לפתרונות BlueHost ו- Network יש שניהם טלפון ודוא”ל, 24/7. BlueHost מקיים צ’אט חי, פתרונות רשת אינם. לשניהם בסיס ידע נרחב עם הדרכות ושאלות נפוצות. לשניהם יש פורום, אם כי הפורום של פתרונות רשת הוא למעשה קישור לפורום של Web.com.

ברשת פתרונות רשת הייתה מחלוקת בעברה. בשנת 2009, פתרונות רשת החלו לפרסם רשימות יומיות של חיפושים בתחום הדומיינים שנערכו בתיבת החיפוש של דומיינים באתר שלה. בשנת 2008, ללא אישור משתמש, פתרונות רשת החלו להציב מודעות על תת-דומיינים אם הם לא היו פעילים – והפכו אותם לדפים חונים מלאי מודעות עבור פתרונות רשת..

בשנים 2008-2009 הואשמו רשת פתרונות ברשת בהפעלת חזית התחום. הם היו מושיטים דומיינים שבוצעו בחיפושים, קיבלו בעלות באופן זמני, כך שלא תוכל לרשום את השם במקום אחר לאחר ביצוע חיפוש ב- Network Solutions. אנשים, המכונים “טועמי דומיינים”, ירשמו למידע זה, וברגע שרשת פתרונות הרשת תירשם לאחר ארבעה ימים, אנשים היו קונים מייד את הדומיין ומציעים אותו למכירה במחיר גבוה יותר. הדיווחים על פרקטיקות מסוג זה הופסקו לאחר הרכישה של Web.com בשנת 2011.

חוות דעת על תמיכת משתמשים

אף אחד מהמארחים אינו מושלם כאן. ייתכן של- BlueHost יתרון קל, בגלל שיחת צ’אט חיה, ובשל ספקות שהועלו על ידי הנוהג המפוקפק של Network Solutions בעבר.

ביקורות משתמשים של BlueHost ו- Network Solutions

ביקורות משתמשים

ביקורות משתמשים בהשוואה

פתק: אסור להשתמש בביקורות כגורם המכריע בבחירת מארח אתרים. מכיוון שבדרך כלל ביקורות פורסמות על ידי אנשים מלאי תשוקה, רוב הביקורות הן שליליות מאוד או חיוביות מאוד. עם זאת, כאשר אותו דבר מקבל הערה עקבית, יתכן וזהו שיש לקחת בחשבון.

ביקורות שליליות עבור פתרונות BlueHost ורשתות

BlueHost. ביקורות BlueHost על תמיכה בלקוחות הן שליליות להפליא. התלונות כוללות זמני המתנה ארוכים, גסות רוח וכרטיסים חוזרים לאותו נושא.

פתרונות רשת. קשה למצוא מארח אתרים שיש לו ביקורות שליליות יותר מכפי שיש לפתרונות רשת. משירות לקוי לקושי בהקמת אתר אינטרנט, פתרונות רשת מקבלים ציונים נמוכים מהלקוחות. כמעט בכל היבטי החברה היו תלונות.

ביקורות חיוביות עבור פתרונות BlueHost ורשתות

BlueHost. הביקורות החיוביות ביותר של לקוחות BlueHost משבחות את המחירים והתכונות המוצעות בתכניות.

פתרונות רשת. ביקורות לקוחות חיוביות הן מעטות ורחוקות בין. באתר האינטרנט פתרונות רשת קיימות רק שתי המלצות, ונראה כי אחד מאותם אתרים מתארח במקום אחר.

חוות דעת על ביקורות משתמשים

כאמור, ביקורות לקוחות הן רק אינדיקטור אחד לאיכות אירוח אתרים. עם זאת, המספר העצום של הביקורות השליליות שמספק פתרונות רשת מלקוחות אמור להיות דגל אדום פוטנציאלי.

מסקנה על השוואה בין פתרונות BlueHost ורשתות

איזה אירוח הוא המתאים ביותר עבורך?

בחירת הפלטפורמה הטובה ביותר

יש תכונות משני BlueHost והן פתרונות רשת שמבדילים אותם זה מזה.

הסיבות לבחור בפתרונות רשת על פני BlueHost:

 • לא בבעלות EIG (חשש אם היו לך בעיות עם EIG בעבר)
 • תוכניות אירוח משותפות של לינוקס וחלונות

הסיבות לבחור BlueHost על פני פתרונות רשת:

 • נעילת אתר חינם
 • משתמש cPanel – אם כי עם ממשק שונה
 • יישומים נוספים זמינים להתקנה בלחיצה אחת
 • תוכניות שרת ייעודיות לאלה הזקוקים לזה
 • דמי חידוש רישום תחום נמוכים בהרבה

רשת פתרונות קובעת שהיא מכוונת לעסקים קטנים. הוא אכן מציע מחירים נמוכים בחודש הראשון, אך הם עולים במהירות לאחר מכן.

תוכניות הוורדפרס המנוהלות של BlueHost עשויות להיות יקרות יותר מתוכניות של כמה מארחים אחרים, אך נראה שהפיצ’רים המוצעים פופולריים מאוד – כפי שמעיד העובדה שמעל למיליון אתרי וורדפרס מתארחים ב- BlueHost.

לעסקים קטנים עד בינוניים, ה- VPS והתוכניות הייעודיות של BlueHost היו מושכים.

אי הצעת אפשרויות שרת ייעודי עשויה להגביל את הפנייה של פתרונות רשת לעסקים גדולים יותר.

לאף אחת מחברותיה אין תמיכה בלקוחות סטרלינגיים, כך שאם זה שיקול חשוב, אולי תרצו לחפש במקום אחר.

אם תרצו מארח עם זמני טעינה ותגובה מהירים ותכונות פרימיום – ויהיה אכפת לכם לשלם קצת יותר מתמחור מארח תקציב ש- SiteGround יהיה שווה לבדוק.

עבור משתמשי וורדפרס, InMotion Hosting היא חברת אירוח עם תכונות מצוינות ואחת ההבטחות הכספיות הטובות ביותר בעסק.

יש לך שאלות לגבי פתרונות BlueHost או רשת? מה היו החוויות שלך עם אירוח אתרים בכלל? השאירו את התגובות שלכם והודיעו לנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map