Arvixe לעומת SiteGround: באיזה מהן עליכם להשתמש?

אולי ההחלטה החשובה ביותר שתוכלו לקבל לגבי אתר האינטרנט שלכם היא למצוא את חברת האירוח והתכנית המתאימים. עם זאת, כל כך הרבה עסקים, מהם לבחור. אתה יכול להשתמש בהשוואה זו על אחד בין Arvixe ו- SiteGround כדי לעזור לך לצמצם את הבחירות שלך.


SiteGround חדש עוד יותר, הוקם בשנת 2004, אך הוא מארח כמעט 500,000 אתרים בשרתיו. ארוויקס ו- SiteGround מספקים שניהם אירוח משותף, אירוח וורדפרס מנוהל ו- VPS ותוכניות שרת ייעודיות. לארוויקס יש אפשרויות לינוקס וגם חלונות, בעוד ש- SiteGround הוא לינוקס בלבד.

Arvixe נבחרה ב- Choice Editor של PCMag בשנת 2015 והיא נקראה על ידי Inc.com כאחת החברות הצומחות ביותר בארה”ב SiteGround זכתה בפרסים רבים “הטובים ביותר”, אך רבים הם מאתרים שהם יצרו לקידום עצמי – משהו ש זה נפוץ מדי אצל חברות אירוח אתרים. SiteGround זכה בפרסים לגיטימיים עבור זמן עבודה ושירות לקוחות.

Arvixe נרכש על ידי Endurance International Group (EIG) בשנת 2014. ישנן חברות אירוח אתרים רבות תחת דגל EIG, אך כולן פועלות תחת שמות מקוריים משלהן. חברות EIG אינן שיבוטים זו של זו, אם היו לך בעיות עם אחת כזו, הם דומים מספיק כדי שיהיו לך אותם בעיות עם גורם אחר.

SiteGround הוקמה בשנת 2004 והיא חברה בבעלות פרטית עם המטה הראשי שלה בסופיה, בולגריה, אם כי יש לה נוכחות עולמית.

השווה את הביצועים של Arvixe ו- SiteGround

Arvixe לעומת SiteGround: זמן פעולה ואמינות

זמן עבודה. ל- Arvixe יש ערבות של 99.9%, עם החזר כספי בחינם בחודש אם הממוצע החודשי נופל מתחת לאחוז זה. ל- SiteGround יש אחריות דומה לזמן הפעולה של 99.9% לפחות. אם האתר נופל בין 99.9% ל 99%, תקבל חודש אירוח בחינם; עבור כל 1% מתחת ל 99%, אתה מקבל חודש נוסף בחינם.

ביצועים. Arvixe מציב חלק ניכר מהנתונים הקשורים לאתר ב- SSD, כולל מסדי נתונים ושרתי דוא”ל, לביצוע מהיר. SiteGround אינו סתם יושב על אותה טכנולוגיה במשך שנים.

כאשר השיטות החדשות או הטכנולוגיה המהירות יותר יצליחו, SiteGround יעדכן את מרכזי הנתונים שלה – לכל המשתמשים שלה, ולא רק למצטרפים חדשים. SiteGround משתמש ב- Supercache לכל התוכניות שלהם, ולא רק אירוח וורדפרס מנוהל כמו רוב החברות.

אתר אירוח של Arvixe הניב זמן טעינה של 1.05 שניות, מהיר יותר מ- 89% מהאתרים שנבדקו. בדיקה של אתר SiteGround דומה להשוואה הביאה לזמן טעינה של 1.2 שניות, מהיר יותר מ- 87% מהאתרים שנבדקו.

מהימנות. ל- Arvixe מרכזי נתונים ברחבי העולם – בצפון אמריקה (דאלאס, טקסס), אירופה (אמסטרדם) ו (הונג קונג). כל מרכזי הנתונים מיותרים לחלוטין, עם אפשרויות צריכת חשמל וקירור מרובות. מרכזי הנתונים מנוטרים במקום לצורך אבטחה ואמינות.

ל- SiteGround יש גם מרכזי נתונים ברחבי העולם. ישנם מרכזי נתונים בשיקגו, לונדון, אמסטרדם וסינגפור. למרכזי הנתונים יש כוח וקירור יתירים, עם גיבויים המונעים על ידי דיזל.

בשנת 2015 שודרגו השרתים המשותפים לשימוש במכלי לינוקס, המאגדת שרתים כדי להאיץ את הגישה ולספק אמינות רבה יותר. כל התוכניות שלהם הועברו ל- SSD לאחסון, כמו גם למסדי נתונים של MySQL.

דעה

אחד מהם יספק שירות מהיר ואמין. לשניהם ערבויות להפעלת זמן יוצא דופן, ולשניהם תגובה מהירה מאוד וזמני טעינה.

השווה את התכונות של Arvixe ו- SiteGround

השווה בין תכונות עיקריות

פתק: בעוד שכל חברת אירוח אתרים משתמשת ב”בלתי מוגבלת “או ב”לא מוגבלת” בתיאור תכונות, זה קצת מטעה. אין פירוש של מונח שיווקי זה “להשתמש כמה שאתה רוצה.” במקום זאת, התנאים מתייחסים למה שחברות אירוח “רואות שימוש סביר.”

חברות אירוח יענישו אתרים שהם חשים מעבר לכך, לפעמים ללא אזהרה – אם כי רוב המשתמשים לעולם לא יחרגו משימוש סביר.

רישום תחום. שני המארחים הם רשמי תחום. Arvixe שונה מהתקן בענף – הוא מציע תחום בחינם כל עוד יש לכם את התוכנית. Arvixe מציע גם העברה בחינם אם כבר יש לך דומיין במקום אחר. SiteGround מציע שנה אחת לרישום דומיין בחינם.

בונה אתרי אינטרנט. Arvixe מספקת את RvSiteBuilder, בונה עשיר בתכונות עם עורך WSYWIG ומעל 600 תבניות אינטרנט. SiteGround מציע Weebly Basic בחינם – אם כי הוא מוגבל במספר העמודים שתוכלו ליצור. תמורת תשלום חודשי נוסף, תוכלו לשדרג לגרסאות Weebly עשירות יותר בתכונות.

מאגרי מידע. Arvixe מציע מסדי נתונים MySQL ללא הגבלה, והיא תומכת במאגרי PostgreSQL. SiteGround מציע מסדי נתונים ללא הגבלה של MySQL.

חשבונות אימייל. שניהם Arvixe ו- SiteGround מספקים חשבונות דוא”ל ללא הגבלה והעברת דוא”ל. חשבונות ללא הגבלה הם יתרון אם אתה חברה גדולה עם עובדים רבים שכן היא מאפשרת להקים חשבונות נפרדים עבור כל אחד מהם. בנוסף לכל מחלקה בעסק שלך, כמו מכירות, תמיכה ומידע, יכולה להיות חשבון נפרד.

אירוח וורדפרס. גם Arvixe וגם SiteGround מציעים תוכניות וורדפרס מנוהלות. בדרך כלל, תוכניות וורדפרס מנוהלות יעלו יותר מתוכנית משותפת רגילה. חלק מהעלות הנוספת נובעת מכיוון שתוכניות וורדפרס מנוהלות ממוקמות בדרך כלל על שרתים מותאמים עם מטמון ואבטחה נוספת כדי לשפר את הביצועים והיציבות..

יתרון נוסף של אירוח וורדפרס מנוהל הוא שגיבויים אוטומטיים של אתרי הוורדפרס שלכם נעשים בשבילכם, כמו גם תזמון והתקנת עדכונים. זה מאפשר לך להתמקד במה שחשוב – התוכן שלך.

גם Arvixe וגם SiteGround הם ייחודיים בכך שהם לא גובים תשלום נוסף עבור תוכניות הוורדפרס שלהם.

פיתרון מסחר אלקטרוני. Arvixe ו- SiteGround תומכים בכמה אפשרויות מסחר אלקטרוני חינמיות ומסחריות, רבות עם תמיכה 24/7 והתקנה אוטומטית.

גיבויים. Arvixe מבצע גיבוי יומי של תמונות של השרתים שלה באמצעות R1Soft, הנגיש ללקוחות דרך לוח הבקרה. גיבויים מתארחים בשרת נפרד לצורך יתירות. SiteGround עושה גיבויים יומיים שנשמרים 30 יום.

אבטחת אירוח. Arvixe סורק ופועל באופן יזום נגד איומי DDoS, כמו גם מספק הגנה מפני התקפות כוח סוער. תוכניות Arvixe מגיעות עם סינון SpamAssassin ו- Spamhaus לדוא”ל.

SiteGround מספקת SpamExperts דרך לוח הבקרה. ל- SiteGround יש גם תוכנה מותאמת אישית שיכולה לבודד חשבונות שיש להם בעיות, השומרת על האתר שלך מוגן, גם אם האתר הרע נמצא באותו שרת משותף. SiteGround עוקב אחר שרתים בזמן אמת והתוכנה שלו יכולה להגיב אוטומטית לרוב הנושאים ללא התערבות אנושית.

Arvixe נהגה לספק SSL משותף לתוכניות המשותפות שלה בלינוקס, אך כעת נראה שמערכות SSL משותפות אינן זמינות עוד לתוכניות לינוקס או Windows PersonalClass. עם זאת, לתוכניות העסקיות יש SSL בחינם כל עוד יש לך תוכנית עם Arvixe, ו- SSLs פרטיים זמינים לרכישה. SiteGround מספק תעודת SSL בחינם למשך שנה לכל הרמות הנמוכות ביותר מלבד.

לוח בקרה. Arvixe ו- SiteGround משתמשים ב- cPanel הרגיל בתעשייה.

תוכניות שותפים ומשווקים. תוכנית השותפים של Arvixe משלמת בין 70 $ ל 135 $ לכל הפניה, תלוי במספר הפניות שיש לך בחודש. לארוויקס יש גם תוכנית משווקים הן לינוקס והן לחלונות. ל- SiteGround יש תוכנית משווקים המספקת הנחות נפח, ותוכנית השותפים שלה משלמת בין 50 ל 125 $ לכל הפניה, תלוי גם במספר הפניות בחודש.

תוספות. Arvixe מגיע עם סכום כולל של 200 $ לזיכוי מודעות לגוגל וליאהו. ארוויקסה מציעה “תמיכה בעדיפות” בתשלום חודשי נוסף. SiteGround מציע חשבונות לדוא”ל בלבד בתשלום חודשי קטן. SiteGround תומך גם באירוח ג’ומלה ודרופל.

דעה

שתיהן חברות אירוח אתרים מלאות. עם זאת, התמיכה של Arvixe ב- PostgreSQL, “התחום החופשי שלה כל עוד יש לך תוכנית”, תמיכה הן בלינוקס והן ב- Windows ובונה האתר הטוב יותר שלה, מעניקה ל- Arvixe יתרון קל על SiteGround עבור תכונות.

השווה בין תוכניות אירוח אתרים ותמחור של Arvixe ו- SiteGround

תכניות אירוח & תמחור

פתק: אירוח אתרים הוא ענף תחרותי. כתוצאה מכך, ישנם שינויים מתמידים בתמחור והרבה מאוד תמחור לקידום מכירות. מכיוון שתמחור קידום בדרך כלל מוגבל לתקופת השירות הראשונה, הרשמה לטווח ארוך פירושה חיסכון משמעותי יותר. אפילו ללא פרומואים, תנאי שירות ארוכים יותר גורמים לרוב להפסקות מחירים. המחירים למטה הם עדכניים בזמן ההשוואה הזו.

ארוויקס. ארוויקסה מציעה ארבע תוכניות משותפות – שתיים ב- PersonalClass ושתי ב- BusinessClass. לקבלת זמני עומס ותגובה מהירים יותר עבור בסיס הלקוחות העיקרי שלך, יש לך אפשרות לבחור במרכזי הנתונים האמריקאים, האירופים או האסייתיים בקופה..

כל שכבות ה- PersonalClass ו- BusinessClass מציעות שטח, רוחב פס, מיילים ומסדי נתונים ללא הגבלה. PersonalClass הוא 4 $ לחודש ו- BusinessClass 22 דולר לחודש. PersonalClassPro הוא 7 דולר לחודש, ו- BusinessClassPro 35 דולר לחודש. שכבות ה- Pro מאפשרות מספר בלתי מוגבל של אתרים, בעוד שהשכבים הרגילים מאפשרים רק שישה.

ההבדל בין PersonalClass ל- BusinessClass הוא של- BusinessClass יש פחות משתמשים בשרת, מה שהופך אותו לאירוח משותף עם תכונות VPS. אפשרות ASP (Windows) מרוויחה כמה דולרים נוספים עבור כל תוכנית ורמה. התוכניות המשותפות של Arvixe מספקות מסדי נתונים ללא הגבלה של MySQL ו- PostgreSQL. כמו כן, לתכניות BusinessClass יש אישור SSL בחינם כל עוד האתר מתארח אצל Arvixe.

ארוויקסה מציעה שתי תוכניות וורדפרס מנוהלות, במחיר של $ 4 ו- 7 $ לחודש, זהה לאירוח המשותף. רוחב פס בלתי מוגבל, אחסון ללא הגבלה ומספר בלתי מוגבל של מסדי נתונים מגיעים עם כל התוכניות. התוכנית בסך $ 4 מוגבלת ל 6 אתרי אינטרנט, בעוד שתוכנית $ 7 מאפשרת מספר בלתי מוגבל.

אתרי וורדפרס מוגדרים בקלות משיתוף ל- VPS ואירוח ייעודי, אם כי התמחור של Arvixe עולה עבור ה- VPS או השרתים הייעודיים..

SiteGround. SiteGround מציע שלוש תוכניות משותפות. ההפעלה מאפשרת אתר אחד, נפח אחסון של 10 ג’יגה-בייט, ומחירו עומד על 3.95 דולר לחודש. GrowBig, במחיר של 7.95 דולר לחודש, ו- GoGeek, במחיר של 14.95 דולר לחודש מציעים אתרי אינטרנט ללא הגבלה, ו -20 ג’יגה-בייט ו -30 GB של אחסון, בהתאמה.

כל התוכניות כוללות שנה בחינם של רישום תחום, חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים, תנועה בלתי מוגבלת, גיבוי יומי ו- CDN בחינם. התוכניות של GrowBig ו- GoGeek מוסיפות תמיכה טכנית בעדיפות ו- SSL בחינם למשך שנה. תוכנית GoGeek מוסיפה פחות חשבונות לשרת, תאימות PCI ו- Git.

בעוד ש- SiteGround אינו סופר אורחים כנגד השימוש ברוחב הפס שלך, הוא אכן מודד את השימוש במעבד ויפרסם אזהרות לגבי מה שהוא רואה שימוש מופרז במשאבי המעבד..

ל- SiteGround שלוש תוכניות וורדפרס מנוהלות; אתחול, שמוגבל לאתר אחד ו -10 ג’יגה-בייט אחסון, GrowBig עם אחסון של 20 ג’יגה-בייט, ו- GoGeek עם 30 ג’יגה-בייט. התוכניות של GrowBig ו- GoGeek מספקות אתרים ללא הגבלה, SSL בחינם למשך שנה ומצב עדיפות בכרטיסי תמיכה. תוכנית GoGeek מוסיפה את Git ויש לה פחות משתמשים לשרת.

שלוש התוכניות מגיעות עם דומיין בחינם, CDN בחינם, תמיכה ב- WordPerfect ותנועה ללא הגבלה. בדומה לתוכניות המשותפות, SiteGround אינו מגביל את מספר המבקרים. במקום זאת, השימוש במעבדים נמדד על ידי SiteGround, ומופיעות אזהרות מפני שימוש מופרז.

תוכניות הוורדפרס המנוהלות של SiteGround מתומחרות זהה לתוכניות המשותפות שלהם במחיר של $ 3.95, $ 7.95 ו- $ 14.95 לחודש..

VPS ותוכניות ייעודיות: Arvixe מציע שני שכבות VPS הן בלינוקס והן בחלונות. תכניות Arvixe הן 40 $ ו 70 $ לחודש עבור אפשרות Linux. שני שכבות ה- VPS של Windows הן 60 $ ו- 100 $ לחודש.

לכל ארבע התוכניות של Arvixe רוחב פס בלתי מוגבל, והן מגיעות עם תעודת SSL בחינם כל עוד יש לך את התוכנית. ארבע תוכניות ה- VPS של SiteGround נמצאות תחת אירוח ענן באתר ומחירן נע בין 60 דולר ל -140 דולר לחודש. הם מוגבלים ל- 5 TB רוחב פס ואחסון של 20 עד 80 GB. הם מנוהלים במלואם ונמצאים ב- SSD עבור מהירות ואמינות.

בהתאם לתצורה, שישה שכבות שרת ייעודיות מעבד יחיד מ- Arvixe מתומחרים בין 128.70 דולר לחודש ל 227.50 $ לחודש. לאלו הזקוקים לביצועים רבים יותר, ל- Arvixe שני שכבות רב-מעבד במחיר של 357.30 דולר לחודש.

ארוויקסה מציעה גם אפשרויות ענן, החל מ 108 $ לחודש. כל התוכניות הייעודיות של Arvixe מנוהלות עבורך. ל- SiteGround שלוש תוכניות ייעודיות בין 229 $ ל 429 $ לחודש.

אחריות להחזר כספי: אחריות ההחזר הכספי של Arvixe למשך 60 יום טובה יותר מהתקן בתעשייה. ל- SiteGround יש את האחריות הסטנדרטית לתעשייה למשך 30 יום. אם ברשותך רישום תחום בחינם ב- Arvixe או SiteGround, הם ימנעו דמי רישום תחום מכל החזר כספי, ותשמור על שם הדומיין.

דעה

משתמשי וורדפרס ימצאו את התמחור של המארחים כאטרקטיבי. עם זאת, הרמה העליונה של SiteGround, המקבילה לעלות העליונה של Arvixe, היא כפליים מהמחיר. אם אתה זקוק לחלונות, Arvixe הוא הבחירה היחידה שלך בין שני אלה, מכיוון של- SiteGround אין תוכניות חלונות. התמחור והתכונות של Arvixe טובים יותר מההצעות של SiteGround ב- VPS ואפשרויות שרת ייעודיות.

השווה כמה קל להשתמש ב- Arvixe וב- SiteGround

קלות שימוש

לוח בקרה. שניהם Arvixe ו- SiteGround משתמשים בממשק הידידותי למשתמש מבוסס סמלים של cPanel, שהוא הסטנדרט בתעשייה מסיבה כלשהי..

מתקין בלחיצה אחת. גם Arvixe וגם SiteGround משתמשים ב- Softaculous כמתקין בלחיצה אחת עבור מאות יישומים.

ניווט באתר. האתרים של Arvixe וגם של SiteGround מסודרים היטב. לשניהם טבלאות השוואה נוחות להשוואת שכבות בתוכניות שלהם.

דעה

שתי חברות אירוח אלה כמעט זהות ככל שיהיה קלות השימוש, שתיהן ידידותיות מאוד למשתמש.

השווה את התמיכה של Arvixe ו- SiteGround

SiteGround לעומת Arvixe: תמיכה טכנית ולקוחות

לארוויקס היה מוניטין מהמם להפליא לתמיכת לקוחות, עד לאחרונה. מאז רכישת EIG עלו תלונות הלקוחות על שירות ותמיכה. עם זאת, הוא עדיין מדרג את הממוצע מעל לתמיכה בלקוחות.

בהתבסס על ביקורות הלקוחות, ל- SiteGround יש תמיכה מצוינת. אתר SiteGround אומר כי זמן ההמתנה בכרטיסי התמיכה הוא 10 דקות בלבד.

ל- Arvixe ו- SiteGround יש טלפון, דוא”ל וצ’אט חי 24/7. לשניהם בסיס ידע נרחב עם הדרכות וסרטונים, ולשניהם בלוג פעיל.

דעה

עד 2014, אחת מחברות אלה הייתה מרשימה באותה מידה לתמיכה ושירות. כיום ל- SiteGround, על סמך ביקורות לקוחות, יש יתרון במחלקה זו.

השווה את ביקורות המשתמש של Arvixe ו- SiteGround

ביקורות משתמשים

פתק: סקירה אף פעם לא אמורה להיות המחליטה באיזה מארח לבחור. ביקורות פורסמות בדרך כלל על ידי אנשים שמרגישים מאוד בעוצמה, מה שאומר שהביקורות הן שליליות מאוד או חיוביות מאוד. עם זאת, כשמשהו מוזכר כל הזמן, זה עשוי להיות משהו שצריך לבדוק.

ביקורות שליליות עבור Arvixe ו- SiteGround

ארוויקס. עד לאחרונה היו מעט ביקורות שליליות על Arvixe. אולם לאחרונה, ביקורות מתלוננות על שירות לקוחות לקוי וזמני המתנה ארוכים.

SiteGround. רוב הביקורות השליליות של SiteGround מתלוננות על חלק מהמדיניות שלהן. יש אי שביעות רצון מהטיפול בחידוש אוטומטי, כמו גם על חוסר אזהרה לפני כיבוי אתר בגלל שימוש יתר במעבדים..

ביקורות חיוביות עבור Arvixe ו- SiteGround

ארוויקס. Arvixe זוכה לשבחים רבים מצד לקוחותיה על כל התכונות הזמינות בתמחור התקציב. משתמשי Windows שמחים למצוא אירוח במחיר שווה לכל נפש.

SiteGround. ביקורות חיוביות של לקוחות SiteGround מציינות בעקביות את מהירות התמיכה והאמינות של שרתי SiteGround.

דעה

בסך הכל, שתי חברות האירוח הללו מתקבלות היטב על ידי הלקוחות. עם זאת, בשל תלונות התמיכה האחרונות בנושא Arvixe, SiteGround זוכה לביקורות חיוביות יותר.

מסקנה על השוואה בין Arvixe ו- SiteGround

מסקנה: איזה אירוח הוא המתאים ביותר עבורך?

ל- Arvixe ו- SiteGround יש תכונות המבדילות אותם זה מזה.

הסיבות לבחור SiteGround על פני Arvixe:

 • העבר אתר בחינם ממארח ​​אחר
 • אבטחת אירוח
 • כל התוכניות משתמשות במטמון
 • CDN חינם

הסיבות לבחור ב- Arvixe על פני SiteGround:

 • רישום תחום בחינם כל עוד התוכנית מתארחת
 • וורדפרס מותקנת מראש
 • אפשרויות שרת חלונות לכל התוכניות

תכניות וורדפרס מנוהלות עם כל התכונות של Arvixe במחיר זהה לאירוח משותף מהווה יתרון למשתמשים בוורדפרס. התמחור של Arvixe הופך אותו גם לבחירה טובה יותר עבור אתרים גדולים יותר או עבור אתרים שיש להם מספר משמעותי של מבקרים.

התוכניות המשותפות של SiteGround מתומחרות בצורה אטרקטיבית אך מוגבלות מעט באחסון ורוחב הפס. אם אתה רק מתחיל לצאת לדרך, או שיש לך אתר קטן יותר, התוכניות יתאימו.

שתי חברות אירוח אלה מציעות מחירים טובים עבור מספר הפיצ’רים שהם מספקים.

אלה רק שתיים מבין אפשרויות האירוח הרבות העומדות לרשותך. מארח נוסף שיפנה למשתמשים בוורדפרס הוא InMotion Hosting, בגלל תוכניות הוורדפרס המנוהלות המצוינות שלו.

יש לך שאלות לגבי ארוויקס או אתר-גראונד? מה היו החוויות שלך עם אירוח אתרים בכלל? השאירו את התגובות שלכם והודיעו לנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map