Arvixe לעומת A2 אירוח: באיזה מהן עליכם להשתמש?

עם כל כך הרבה תכונות וכל כך הרבה חברות, זה יכול להיות קשה לקבל את ההחלטה החשובה של איזו חברת אירוח אתרים לבחור עבור אתר האינטרנט שלך. השתמש בהשוואה זו על אחד בין Arvixe ו- A2 Hosting כדי לעזור לך לצמצם את הבחירות שלך.


Arvixe אולי לא ידוע כמו כמה חברות אירוח, אך הוא צבר מוניטין כאחת מחברות אירוח אתרים שצומחות במהירות בתעשייה. אירוח A2 הושק לראשונה עם התחשבות במפתחים, והמיקוד העיקרי שלהם בביצועים.

שתי החברות החלו בראשית שנות האלפיים – Arvixe בשנת 2004, ו- A2 Hosting בשנת 2003. Arvixe ו- A2 Hosting מספקות שתיהן אירוח משותף, אירוח וורדפרס מנוהל ו- VPS ותוכניות שרת ייעודיות. לארוויקס יש אפשרויות לינוקס וגם חלונות, ואילו אירוח A2 הוא לינוקס בלבד.

ארוויקסי נקראה על ידי Inc.com כאחת החברות הצומחות ביותר בארה”ב והיא נבחרה ב- PCMag Editor’s Choice בשנת 2015. A2 Hosting זכתה בפרסים רבים “הטובים ביותר”, כולל “אירוח אתרים הטוב ביותר” מכמה אתרים בשנת 2015..

ארוויקס נרכשה על ידי Endurance International Group (EIG) בשנת 2014. ישנן חברות אירוח אתרים רבות תחת דגל EIG, אך כולן פועלות תחת שמות מקוריים משלהן. בעוד שחברות EIG אינן שיבוטים זו מזו, הן דומות מספיק שאם נתקלת בבעיות עם אחת, יתכן שיש לך את אותן בעיות עם אחרת.

A2 Hosting הינה בבעלות פרטית ובסיסה באן ארבור, מישיגן. שמה של החברה מגיע מה- “A” באן ארבור.

השווה את הביצועים של Arvixe ו- A2 Hosting

זמן עבודה ואמינות

זמן עבודה. ל- Arvixe יש ערבות של 99.9%, עם החזר כספי בחינם בחודש אם הממוצע החודשי נופל מתחת לאחוז זה. ל- A2 Hosting יש את אותה אחריות של 99.9%, והיא מחזירה 5% מהתעריף החודשי עבור כל שעה שאתר האינטרנט שלך אינו ניתן להשגה בגלל ציוד או תקלה ברשת.

ביצועים. Arvixe מציב חלק ניכר מהנתונים הקשורים לאתר ב- SSDs, כולל מסדי נתונים ושרתי דוא”ל, לביצוע מהיר. A2 משתמשת בשרתי Dell עם מעבדי מרובע ליבות, וכל התוכניות שלהם משתמשים באחסון SSD.

אתר אירוח של Arvixe הניב זמן טעינה של 1.05 שניות, מהיר יותר מ- 89% מהאתרים שנבדקו. מבחן באתר A2 השווה הוביל לזמן עומס מרשים כמעט באותה מידה של 1.49 שניות, מהיר יותר מ- 81% מהאתרים שנבדקו.

מהימנות. ל- Arvixe מרכזי נתונים ברחבי העולם – בצפון אמריקה (דאלאס, טקסס), אירופה (אמסטרדם) ו (הונג קונג). כל מרכזי הנתונים מיותרים לחלוטין, עם אפשרויות צריכת חשמל וקירור מרובות. מרכזי הנתונים מנוטרים במקום לצורך אבטחה ואמינות.

אירוח A2 הוא גם גלובלי עם מרכזי נתונים במישיגן, אמסטרדם וסינגפור. מרכזי המידע מופעלים ומקוררים בעזרת יתירות וגיבוי דיזל ונמצאים תחת פיקוח במקום לצורך אבטחה ואמינות. בנוסף, יש להם יתירות רבה יותר באמצעות קישוריות רשת מרובעת במרכזי הנתונים שלהם.

דעה

זו אחת ההשוואות הנדירות בהן שתי חברות האירוח מאירות. אחד מהם יספק ביצועים מהירים ואמינים.

השווה את התכונות של Arvixe ו- A2 Hosting

תכונות עיקריות

פתק: מונח מטעה שתגלה כשמדובר בתכונות הוא “בלתי מוגבל” – המכונה לעיתים “לא מוגן”. זה לא אומר “השתמש כמה שאתה רוצה.” במקום זאת, התנאים מתייחסים למה שחברות אירוח “רואות שימוש סביר”, וחברות אירוח יענישו אתרים שהם מרגישים חורגים מכך – אם כי רוב המשתמשים לעולם לא יחרגו משימוש הוגן..

רישום תחום. שני המארחים הם רשמי תחום. Arvixe שונה מהתקן בענף – הוא מציע תחום בחינם כל עוד יש לכם את התוכנית. Arvixe מציע גם העברה בחינם אם כבר יש לך דומיין במקום אחר. אירוח A2 אינו מספק רישום תחום בחינם, ויש תשלום עבור העברת דומיין אליהם מכל מקום אחר.

בונה אתרי אינטרנט. Arvixe מספקת את RvSiteBuilder, עורך WYSIWYG שיש לו למעלה מ- 600 תבניות אינטרנט. ל- A2 Hosting אין בונה אתרים משולב באף אחת מתכניותיה, אך הוא כן תומך ברוב בוני אתרים חינמיים ומסחריים..

מאגרי מידע. Arvixe מציע מסדי נתונים MySQL ללא הגבלה, והיא תומכת במאגרי PostgreSQL. אירוח A2 מציע מסדי נתונים MySQL ללא הגבלה על כל הרמות הנמוכות ביותר, המוגבלת ל -5 מסדי נתונים. זה תומך גם ב- PostgreSQL.

חשבונות אימייל. Arvixe מספק חשבונות דוא”ל ללא הגבלה והעברת דוא”ל. A2, שוב, אינו מוגבל למעט הרובד הנמוך ביותר, המוגבל ל -25 חשבונות. חשבונות ללא הגבלה הם יתרון אם יש לך עובדים, מכיוון שהיא מאפשרת להקים חשבונות נפרדים עבור כל אחד, וכל מחלקה בעסק שלך, כגון מכירות, תמיכה ומידע, יכולה להיות בעלת חשבון נפרד..

אירוח וורדפרס. גם Arvixe וגם A2 Hosting מציעים תוכניות וורדפרס מנוהלות. רוב חברות האירוח גובות יותר עבור תוכניות וורדפרס מנוהלות מאשר תוכנית משותפת רגילה. חלק מהעלות הנוספת נובעת מתוכניות וורדפרס מנוהלות המוצבות על גבי שרתים מיטוביים עם מטמון ואבטחה נוספת כדי לשפר את הביצועים והיציבות.

יתרון נוסף של אירוח וורדפרס מנוהל הוא שגיבוי אוטומטי ועדכון של אתרי וורדפרס שלך נעשים בשבילך. זה משחרר אותך מחומר הטכנולוגי ומאפשר לך להתמקד במה שחשוב – התוכן שלך. לא Arvixe ולא A2 Hosting גובים תשלום נוסף עבור תוכניות וורדפרס שלהם.

פיתרון מסחר אלקטרוני. Arvixe ו- A2 Hosting תומכים בכמה אפשרויות מסחר אלקטרוני חינמיות ומסחריות, רבות מהן עם תמיכה 24/7 והתקנה אוטומטית.

גיבויים. Arvixe מבצע גיבוי יומי של תמונות של השרתים שלה באמצעות R1Soft, הנגיש ללקוחות דרך לוח הבקרה. גיבויים מתארחים בשרת נפרד לצורך יתירות. A2 מספקת Rewind Server לכולם פרט לשכבות הנמוכות ביותר. Server Rewind מצלם תמונות אוטומטיות תקופתיות של האתר שלך ומאפשר שחזור קבצים, מסדי נתונים או האתר כולו..

אבטחת אירוח. Arvixe סורק ופועל באופן יזום נגד איומי DDoS, כמו גם מספק הגנה מפני התקפות כוח סוער. תוכניות Arvixe מגיעות עם סינון SpamAssassin ו- Spamhaus לדוא”ל.

A2 Hosting מתייחס גם ברצינות לאבטחה, וסורק ופועל באופן יזום נגד איומי DDoS, תוכנות זדוניות ווירוסים באמצעות האבטחה התמידית וה- HackScan – המסופקות ללא עלות. הוא משתמש בהגנה מפני דואר זבל רגילה, בתוספת סינון דואר זבל מתקדם של Barracuda עבור דואר אלקטרוני. A2 מספקת גם את כלי האבטחה המשופר של Patchman, הסורק אחר תוכנות ויישומים הזקוקים לתיקון ומודיע לך כאשר אפליקציות אינן מעודכנות..

התוכניות העסקיות של Arvixe כוללות SSL בחינם כל עוד יש לך תוכנית עם Arvixe, ו- SSL פרטיים זמינים לרכישה. A2 מספקת SSL משותף בחינם לתוכניות שלה באמצעות cPanel, וניתן גם לרכוש SSL פרטי.
לוח בקרה. Arvixe ו- A2 Hosting משתמשים ב- cPanel הסטנדרטי.

ירוק. A2 מתהדרת בטביעת רגל נטולת פחמן של 100% ומשתתפת באופן פעיל בנטיעת עצים ובפעילויות ידידותיות לסביבה אחרות באן ארבור..

תוכניות שותפים ומשווקים. תוכנית השותפים של Arvixe משלמת בין 70 $ ל 135 $ לכל הפניה, תלוי במספר הפניות שיש לך בחודש. לארוויקס יש גם תוכנית משווקים הן לינוקס והן לחלונות. תוכנית השותפים של A2 Hosting מציעה 10 דולר רק להרשמה, ואז 85 דולר להפניה. ל- A2 שלוש תוכניות משווקים מבוססות SSD.

תוספות. Arvixe מגיע עם סכום כולל של 200 $ לזיכוי מודעות לגוגל וליאהו. ל- A2 זיכויים בשווי 50 דולר ל- Bing / Yahoo. ארוויקסה מציעה “תמיכה בעדיפות” בתשלום חודשי נוסף. ל- A2 יש דוא”ל בלבד ותוכניות אירוח לניהול מודעות בתשלום חודשי.

דעה.

שתי חברות אירוח אתרים מציעות מגוון רחב של תכונות. עם זאת, “התחום החופשי של Arvixe כל עוד יש לך תוכנית”, תמיכה הן בלינוקס והן בחלונות, ובונה האתר המשולב שלה, נותן לארוויקס יתרון קל על אירוח A2 במחלקת התכונות..

השווה בין תוכניות אירוח אתרים ותמחור של Arvixe ו- A2 Hosting

תכניות אירוח & תמחור

פתק: תמחור אירוח אתרים משתנה ללא הרף בגלל אופיו התחרותי של העסק, ותמחור קידום מכירות נפוץ. תמחור קידום בדרך כלל מוגבל לתקופת השירות הראשונה, כך שנרשמת לטווח ארוך יותר תביא לחיסכון גדול יותר.

אפילו ללא פרומואים, תנאי שירות ארוכים יותר גורמים לרוב להפסקות מחירים עבור מרבית חברות האירוח. המחירים למטה משקפים את התמחור בזמן ההשוואה הזו.

ארוויקס. ארוויקסה מחלקת את התוכניות המשותפות של לינוקס ב- PersonalClass במחיר של 4 דולר לחודש, PersonalClassPro במחיר של 7 דולר לחודש, BusinessClass ב -22 דולר לחודש ו- BusinessClassPro ב -35 דולר לחודש. כל השכבות מציעות שטח, רוחב פס, מיילים ומסדי נתונים ללא הגבלה. שכבות ה- Pro מאפשרות מספר בלתי מוגבל של אתרים, בעוד שהשכבים הרגילים מאפשרים רק שישה. ל- BusinessClass ו- BusinessClassPro יש פחות משתמשים בשרת, מה שהופך אותו לאירוח משותף בעצם עם תכונות VPS.

תוכניות ה- ASP (Windows) רוצות כמה דולרים נוספים עבור כל שכבה. התוכניות המשותפות של Arvixe מספקות מסדי נתונים ללא הגבלה של MySQL ו- PostgreSQL. כמו כן, לתכניות BusinessClass יש אישור SSL בחינם כל עוד האתר מתארח אצל Arvixe.

ארוויקסה מציעה שתי תוכניות וורדפרס מנוהלות, במחיר של $ 4 ו- 7 $ לחודש, זהה לאירוח המשותף. רוחב פס בלתי מוגבל, אחסון ללא הגבלה ומספר בלתי מוגבל של מסדי נתונים מגיעים עם כל התוכניות. התוכנית בסך $ 4 מוגבלת ל 6 אתרי אינטרנט, בעוד שתוכנית $ 7 מאפשרת מספר בלתי מוגבל.

A2 אירוח. A2 מציעה שלוש תוכניות משותפות: לייט, המאפשרת אתר אחד, חמישה מאגרי מידע, ומחירו 3.92 דולר לחודש; סוויפט, המאפשרת אתרי אינטרנט ללא הגבלה, ומסדי נתונים ללא הגבלה, ומחירם עומד על 4.90 $ לחודש; וטורבו, שיש בה גם אתרי אינטרנט ומסדי נתונים ללא הגבלה, ומחירם עומד על 9.31 דולר לחודש. לשלושתם אחסון SSD בלתי מוגבל ורוחב פס בלתי מוגבל. ל- A2 Hosting יש גם CloudLinux, גרסה של מערכת ההפעלה Centos מהירה יותר וקובעת כי יש לה פחות לקוחות לשרת מאשר לרוב.

A2 מציעה שלוש תוכניות וורדפרס מנוהלות. לייט מוגבלת לאתר אחד וחמישה מסדי נתונים ומחירה עומד על 3.92 דולר לחודש. סוויפט וטורבו מציעים אתרי אינטרנט ומסדי נתונים ללא הגבלה ומחירם עומד על 4.90 דולר ו -9.31 דולר לחודש, בהתאמה. כל התוכניות מבוססות SSD ויש בהן זיכרון מטמון, אם כי תוכנית הטורבו ביצעה מיטוב במטמון. לכולם אפשרויות CDN ואפשרויות אבטחה נוספות. סוויפט וטורבו מגיעים גם עם Rewind Server לגיבויים.

VPS ותוכניות ייעודיות: Arvixe מציע שני שכבות VPS הן בלינוקס והן בחלונות. תכניות Arvixe הן 40 $ ו 70 $ לחודש עבור אפשרות Linux. שני שכבות ה- VPS של Windows הן 60 $ ו- 100 $ לחודש. לכל ארבע התוכניות של Arvixe רוחב פס בלתי מוגבל, והן מגיעות עם תעודת SSL בחינם כל עוד יש לך את התוכנית. A2 Hosting הציעה תוכניות VPS לא מנוהלות ומנוהלות, עם שלוש שכבות בכל אחת. כולם מבוססים על SSD, כאשר הלא מנוהלים נעים בין $ 5 ל- $ 15 לחודש, והנוהלים הם נעים בין $ 32.99 ל- $ 65.99 לחודש..

ששת שכבות השרת הייעודיות למעבדים בודדים מ- Arvixe מתומחרים בין 128.70 דולר לחודש ל 227.50 דולר לחודש. לאלו הזקוקים לביצועים רבים יותר, ל- Arvixe שני שכבות רב-מעבד במחיר של 357.30 דולר לחודש. ארוויקסה מציעה גם אפשרויות ענן, החל מ 108 $ לחודש. כל התוכניות הייעודיות של Arvixe מנוהלות עבורך. A2 Hosting, שוב, ניהלה תוכניות שרתים ייעודיות ללא ניהול. הבלתי מנוהל מתחיל ב -99.59 דולר לחודש, וההתחלה המנוהלת מתחילה 141.09 דולר לחודש.

אחריות להחזר כספי: אחריות ההחזר הכספי של Arvixe למשך 60 יום טובה יותר מהתקן בתעשייה. A2 מציעה “אחריות בכל עת להחזר כספי.” שלושת הימים הראשונים מספקים החזר מלא ואחרי 30 יום ההחזר מדורך מראש. אם ברשותך רישום תחום בחינם ב- Arvixe, דמי רישום תחום יימנעו מכל החזר כספי, ותשמור על שם התחום.

דעה.

שתי חברות אירוח אלה מתומחרות בתחרות, אם כי אם אתה זקוק לחלונות, Arvixe היא הבחירה היחידה שלך בין שתי אלה. לתכניות VPS של A2 Hosting יש כמה מגבלות הדוקות על אחסון ורוחב פס, אך עבור אתר או עסק קטן יותר שירצה את היתרונות של VPS, קשה לתמחר את התמחור.

השווה כמה קל להשתמש ב- Arvixe ו- A2 Hosting

קלות שימוש

לוח בקרה. שניהם Arvixe ו- A2 Hosting משתמשים בממשק ידידותי למשתמש, מבוסס סמלים, של cPanel הסטנדרטית בתעשייה. זה מקשה על העברת האתר שלך פחות אם תחליט להחליף חברות אירוח בעתיד.

מתקין בלחיצה אחת. גם Arvixe וגם A2 Hosting משתמשים ב- Softaculous כמתקין בלחיצה אחת עבור מאות יישומים.

ניווט באתר. האתרים של Arvixe וגם של A2 Hosting מאורגנים היטב. לשניהם יש תרשימי השוואה נוחים להשוואה בין רמות בתוכניות שלהם, כאשר בתרשימים של A2 יש תכונה קופצת שימושית למונחים המשמשים בתרשימים..

דעה.

שתי חברות אירוח אלה כמעט זהות בנוחות השימוש וידידותיות למשתמש.

השווה את התמיכה של Arvixe ו- A2 Hosting

תמיכה טכנית ולקוחות

ארוויקס היה בעל מוניטין יוצא מן הכלל לתמיכת לקוחות. מאז רכישת EIG עלו תלונות הלקוחות על שירות ותמיכה. עם זאת, הוא עדיין מדרג את הממוצע מעל לתמיכה בלקוחות. לקוחות באופן עקבי מעניקים דירוג A2 אירוח בצורה גבוהה וידידותית לאנשי התמיכה והשירותים.

לארוויקס ו- A2 Hosting יש טלפון, דוא”ל וצ’אט חי 24/7. לשניהם בסיס ידע נרחב עם הדרכות וסרטונים, ולשניהם בלוג פעיל. לשניהם נוכחות של מדיה חברתית באמצעות חשבונות פייסבוק, גוגל +, טוויטר ו- LinkedIn.

דעה.

עד 2014, אחת מחברות אלה הייתה מרשימה באותה מידה לתמיכה ושירות. אולם כיום, ל- A2 Hosting יש יתרון קל במחלקה זו.

השווה את ביקורות המשתמש של Arvixe ו- A2 Hosting

ביקורות משתמשים

פתק: לעולם אל תשתמש בביקורות של משתמשים כדי להחליט איזה מארח לבחור. לרוב, ביקורות הן שליליות מאוד או חיוביות מאוד, מכיוון שההערות הן בדרך כלל מלקוחות נלהבים. עם זאת, אם עולה משהו בעקביות, יתכן וזהו שיש לקחת בחשבון.

ביקורות שליליות על ארוויקס ו- A2 אירוח

ארוויקס. עד לאחרונה היו מעט ביקורות שליליות על Arvixe. אולם מאז 2014 ישנן תלונות על שירות לקוחות לקוי וזמני המתנה ארוכים.

A2 אירוח. יש פחות ביקורות שליליות של לקוחות עבור A2 מאשר לרוב החברות, אך אלה שליליות נועדו בדרך כלל לחוויות גרועות עם תמיכת לקוחות.

ביקורות חיוביות עבור Arvixe ו- A2 Hosting

ארוויקס. Arvixe זוכה לשבחים רבים על תמחור התקציבי והתכונות השופעות שלו. משתמשי Windows שמחים למצוא אירוח במחיר שווה לכל נפש.

A2 אירוח. A2 זוכה לביקורות חיוביות בהרבה מאשר שליליות מלקוחותיה – לרוב בנושא תמיכת לקוחות. הלקוחות מתרשמים גם מהמהירות ומספר התכונות למחיר שנמצא ב- A2.

חוות דעת על ביקורות משתמשים

בסך הכל, שתי חברות האירוח הללו מתקבלות היטב על ידי הלקוחות. עם זאת, בשל תלונות התמיכה האחרונות בנושא Arvixe, A2 Hosting מקבל את הנהון כאן.

מסקנה על השוואה בין Arvixe ו- A2 Hosting

סיכום

ל- Arvixe ו- A2 Hosting כל היתרונות והחסרונות שמבדילים אותם זה מזה.

הסיבות לבחור אירוח A2 על פני Arvixe:

 • אם זה חשוב לך, זה לא בבעלות EIG
 • SSD על כל התוכניות
 • אחריות כספית-חוזרת כל פעם (מדורגת)

הסיבות לבחור ב- Arvixe על פני A2 Hosting:

 • רישום תחום בחינם כל עוד התוכנית מתארחת
 • אפשרויות שרת חלונות לכל התוכניות
 • בניית אתרים משולבת

תוכניות הוורדפרס המנוהלות המלאות של ארוויקסה במחיר זהה לאירוח משותף מהווה יתרון עבור משתמשי וורדפרס, אם כי תוכניות הוורדפרס המנוהלות של A2 Hosting מתומחרות בתחרות. תוכניות VPS של A2 Hosting הן במחיר אטרקטיבי אך מוגבלות במידה מסוימת באחסון ורוחב הפס. אם אתה רק מתחיל לצאת לדרך, או שיש לך אתר קטן יותר, התוכניות יתאימו.

שניהם Arvixe וגם A2 Hosting הם מהירים ואמינים, ושתי חברות האירוח הללו מציעות מחירים טובים עבור מספר הפיצ’רים שהם מספקים. כמעט הדבר היחיד המפריד בין שני אלה הוא העובדה ש- Arvixe מציע תחום בחינם לכל אורך החשבון ויש לו בניית אתרים..

למרות שמדובר בשתי אפשרויות מושכות, ישנן חברות אירוח אתרים אחרות שתוכלו לשקול. מארח נוסף שיפנה למשתמשים בוורדפרס הוא InMotion Hosting. מארח נוסף עם שרתים מהיר ותכונות פרימיום (אם כי מתומחר מעט גבוה יותר) הוא SiteGround.

יש לך שאלות לגבי Arvixe או A2 Hosting? מה היו החוויות שלך עם אירוח אתרים בכלל? השאירו את התגובות שלכם והודיעו לנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map