סקירת Webydo 2016


וובידו

בקר באתר

9.0


ציון AWA

וובידו

Webydo הושק בשנת 2013 כמעצב אתרים בעל סמכות עצמית. זה נועד לחסל חסמים טכניים ולהקל על עיצובים יוצאי דופן של אתרים. המטרה המקורית של שני המייסדים של וובידו הייתה להסיר את הצורך במפתחים, ולהקל על אתרים עסקיים עבור מעצבים וסוכנויות. וובידו טוען כי הוא תומך בכ- 200,000 לקוחות.

סקירה כללית

 • אתר אינטרנט: www.webydo.com
 • המטה: ניו יורק, ארה”ב
 • שנה שנוסדה: 2012
 • עובדים: 30+
 • אתרים מתארחים: 200,000+
 • שירותים: תוכנת ענן לעיצוב אתרים, SaaS, אירוח אתרים
 • ניסיון חינם: 30 ימים
 • התחייבות להחזר כספי: 14 ימים

בונה האתר מציע פלטפורמה מורכבת למשתמשים מתקדמים אך מביא לעיצוב אתרים מקצועי עם אירוח טוב. תכונות Webydo הן בשפע, והממשק מעט אינטואיטיבי אם היה לך ניסיון עם Adobe Photoshop ו- InDesign.

יוצרים ומעצבי אתרים יכולים ליהנות הן ממערכת ניהול תוכן חזיתית (CMS) והן ממערכת ניהול עיצוב מבוססת HTML (DMS). התבניות מוגבלות, אך התכונות והכלים מאפשרים התאמה אישית רבה לעיצוב האתר הרצוי. זה לא יהיה קל, אבל התוצאות הן אתרי אינטרנט מקצועיים בהתאמה אישית.

למי מומלץ וובידו?

בונה האתר Webydo מיועד למעצבי אתרים מנוסים יותר וסוכנויות מקצועיות המעצבים עבור אחרים. בונה זה טוב לחנויות פשוטות ולאתרי עסקים קלים ביותר. למרות שבונה זה אולי לא מתאים לסחר אלקטרוני מורכב באתר, Webydo משתמש בתוספים של צד שלישי שיכולים להיות מנוהלים על ידי מתכנתים מנוסים..

אזור המיקוד / התמחויות של Webydo

Webydo מתמקד בתכנון ללא קוד בממשק חזותי לאתרי לקוחות מגיבים. בעוד ש- Webydo מבקש לעצב אנשי מקצוע עם קצת יותר חוויה, עם שירותי התמיכה של Webydo, משתמש חדש ומתמצא ימצא פלטפורמה עשירה בתכונות לצרכים העסקיים שלהם..

חלק מההתמחויות של Webydo כוללות שלוש אפשרויות בממשק גרירה ושחרור חזותי לעיצוב ועריכה. משתמשים ממליצים על הסיור האינטראקטיבי המהיר של Webydo לפני שהם מחליטים שזה הכלי המתאים.

המפרט הטכני / מגבלות של Webydo

כמה מפרטים טכניים מסקרנים עבור Webydo כוללים גופני אינטרנט, מדריכים חכמים, אנימטור גלילה של פראלקס, כלי וידאו, מסחר אלקטרוני דרך ווידג’ט Ecwid, מאמרים (בלוגים), ועיצובים עכשוויים ומעניינים לרצות את הקהל. אירוח אתרים ושמות תחום זמינים תמורת עלות נוספת.

Webydo מוגבלת בכל הקשור לתבניות עיצוב, תכונות עריכה ורכיבים ועזרה מופחתת בעורך. בונה אתרים זה מציע פחות ווידג’טים ותוספים מאשר רבים ממתחרותיו. סטודיו לעיצוב מורכב עבור משתמשים חדשים ולא מעצבים, עם עקומת למידה חסונה (אלא אם כן יש לך ניסיון ב- Adobe Photoshop ו- InDesign).

האם יש מדרגיות / חדר לגדול מספיק?

Webydo מציעה תוכנית בחינם יחד עם ארבע תוכניות תמחור מגוונות לפגוש אתרים אישיים ועסקיים בכל קנה מידה. תוכנית התמחור של הארגון מותאמת במיוחד לחברות גדולות, ולא לעתים קרובות תכונה אצל בוני אתרים מהשכבה שלה. עם זאת, חלק מהסקירות מזהירות את משתמשי Webydo לגבי מסחר אלקטרוני משמעותי.

מהי מדיניות התחייבות MoneyBack?

Webydo מציע תקופת ניסיון של 30 יום ללא תשלום.

מה המוניטין של Webydo?

ל- Webydo יש מוניטין בינוני בקרב משתמשים ומעצבים מתחילים. למרות שתוצאות הסיום נראות טוב, משתמשים מתוסכלים מבעיות מתמשכות, פונקציונליות חלשה ותמיכה מינימלית. עם זאת, למשתמשים המנוסים יש גמישות רבה יותר לתקן בעיות ולהגדיר את אתרי האינטרנט שלהם.

תוכנית שותפים ללקוחות

משתמשים יכולים להירשם לתוכנית שותפים לקבלת תשלומים מובטחים. אתה מקבל רווחים בהתבסס על החשבונות אליהם מפנים לקוחות. בנוסף, חברות כלולות הרשומות מקבלות חומרים ומשאבים שיווקיים נוספים.

מדוע לבחור Webydo?

Webydo היא פלטפורמה שמתאימה למשתמשים מתקדמים, במיוחד לאלה שעבדו עם ממשקי Adobe Photoshop ו- InDesign, מכיוון שהיא משתמשת בלוח בקרה דומה. אמנם Webydo עשוי להיות בסדר לעסק קטן או להציג כמה מוצרים ושירותים, אך Webydo נתקל בבעיות עבור מסחר אלקטרוני או אתרים מורכבים אחרים. למתחילים זה לא קל. אתה יכול לבחור Webydo אם אתה מתכנת, אך תשקיע זמן בניסיון חינם לפני שתחליט.

תכונות עיקריות

 • עיצוב מותאם אישית בחינם
 • נהל גרסאות מלוח המחוונים היחיד
 • המרה אוטומטית לקוד HTML מעודכן
 • צור נקודות נקודה עבור מסכים ומכשירים שונים
 • קוד אנימציה של אלמנט חינם
 • גופנים עם קוד פתוח בחינם
 • מיטוב אתרים אוטומטי לקבלת הביצועים הטובים ביותר
 • הוסף והתאם אישית וידאו
 • גרור ושחרר את השליטה כדי להעלות אלמנטים
 • תכונות עיצוב מתקדמות
 • שילוב יישומוני Ecwid ECommerce
 • הצבע או הצע תכונה

הכרעת מומחים בתעשייה בנושא וובידו

ביקורות BuilderOlder של אתרים על Webydo מצביעות על כמה חסרונות ברורים בכל הקשור ליכולות מסחר אלקטרוני ופגמי עיצוב אחרים. החדשות הטובות הן כי וובידו עדכן לאחרונה את התוכנית שלהם והתייחס לכל הנושאים הללו. מסיבה זו, תגלו שביקורות מומחים עדכניות יותר זוהרות בהערכתם לגבי התוכנית. בדומה למשתמשים, המומחים מתרשמים מהממשק, שהוא מושלם למי שכבר יש לו ניסיון רב בשימוש בתוכנות עיצוב פופולריות. מעצבים מקצועיים יכולים ללמוד בקלות מיומנויות חדשות ולהשתמש במומחיותם בבניית אתרים מדהימים ויזואלית.

ביקורות מומחים לא יכולות לומר מספיק על כלי העיצוב המתוחכמים שמגיעים סטנדרטיים עם Webydo. זוהי תוכנית ייחודית, שמכוונת לקהל ספציפי והיא מספקת מוצר מרשים. בסופו של דבר, למומחים אין שום דבר שלילי לומר על התוכנית והם ממליצים לחלוטין לנסות אותה.

 • http://hackingui.com/design/code-free-web-design-w-webydo-a-review/
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/webstarts

ביקורות צרכניות חיוביות והמלצות באתר וובידו

במילה אחת מקופפת: עורך גרור ושחרר. זהו התקן בכל הנוגע לנוחות השימוש, במיוחד בקרב בוני אתרים המיועדים למתחילים ומספקי Webydo. בעלי החוויה העיצובית הנכונה, נהנים גם מהעורך וגם מהממשק הנקי, שקל לניווט בו ולא עמוס בכל כך הרבה גאדג’טים שהוא הופך למוחץ. Webydo יכול לאפשר לבעלי כישורי עריכת תמונות לעבור בקלות לבניית אתרים. להלן רשימה קצרה של כלים פופולריים אחרים המוזכרים בביקורות משתמשים:

 • תכונת צ’אט חי. ליהנות מגישה לעזרה ממש כשאתה זקוק לה.
 • עורך WYSIWYG.
 • עיצובים מגיבים.
 • יכולות מסחר אלקטרוני. הפוך בקלות את האתר שלך לחנות מקוונת מאובטחת.

בקרב המעצבים, וובידו הוא פייבוריט ברור שמשחק לעוצמתם תוך בניית כישורים חדשים.

 • http://mmthomasblog.com/webydo-review/

ביקורות ותלונות צרכניות שליליות בנושא וובידו

בעוד ש- Webydo מציע כמה תכונות ידידותיות למשתמש מאוד, הוא יכול לקבל עקומת למידה תלולה עבור אלה ללא ניסיון עיצובי לחלוטין. הממשק דומה ביותר למוצרי Adobe, כך שכל מי שבילוי בפוטושופ צריך להסתגל בקלות. אחרת, יתכן ותקשה קצת למצוא את דרכך בשכבות רבות של סרגלי כלים. למעשה, אולי אפילו לא תבחין בהם אם אינך יודע מה לחפש.

משתמשים מסוימים לא היו מרוצים מהתוכנית, אך אחרים מצאו שהיא מוחצת ומסובכת לחלוטין. וודאו שיש לכם את החוויה הנכונה או מספיק זמן וסבלנות לקחת על עצמכם את Webydo. מי שרוצה להתמודד עם התוכנית ללא ניסיון קודם עשוי לעבור דרך ארוכה.

 • http://superbwebsitebuilders.com/webydo-review/

עיצוב & התאמה אישית

אצל בוני אתרים עיצוב והתאמה אישית מתייחסים לקלות שבה משתמשים יכולים לנהל את ממשק העיצוב ולהתאים אישית את האפשרויות לקבלת תוצאות רצויות. ישנן שלוש פריסות הניתנות להתאמה אישית לבחירה אם אינך אוהב את התבניות שנקבעו מראש. משתמשים עובדים במצב עיצוב או תוכן.

תכונה
סקירה כללית
תבניות Webydoאמנם יש מספר מוגבל של תבניות שנקבעו מראש, Webydo מספק אפשרויות רבות לממשק העיצוב.
 • מגוון ואיכות התבניות ופלטת הצבעים. יש אוסף קטן של תבניות עיצוב שתוכננו מראש כדי לעזור למשתמשים להתחיל. אתה יכול להתחיל באחת משלוש פריסות להדרכה, או לבחור בד קנבס ריק בו תוכל לעצב משלך. זה יהיה תלוי בך כמעצב להתאים אישית את האתר שלך.
 • תבניות שנבחרו מראש לעומת בניית אתר מ- Scratcח. Webydo מציע שתי תבניות שנבחרו מראש בקונספט לבנות בעצמך, אם כי בסופו של דבר תקבל רבות מהחלטות העיצוב של האתר בעצמך..
ממשק Webydoאם אתה משתמש ב- Adobe Photoshop או ב- InDesign, זה עשוי להיות ממשק הגרירה והשחרור שבחרת. עם לוח בקרה שנראה ומרגיש כמו אלה של מוצרי אדובי, החוויה שלך תקל על השימוש בממשק Webydo בהרבה ותעניק לך גמישות רבה יותר. זה מציע כמה אתגרים ועקומת למידה. קשה לעבוד עם הממשק עבור משתמש מתחיל.
התאמה אישית של סגנון עמוד ‘Webydo מציעה מגוון רחב של אפשרויות להתאמה אישית של דפי סגנון, מכיוון שמשתמשים יכולים לסמוך על מגוון אפשרויות עיצוב, כולל בד ריק וקוד HTML..
 • אפשרויות העיצוב להתאמה אישית. כשאתה מתחיל אתה בוחר מתבנית עיצוב, מתווה מובנה או בד ריק. Webydo מציע הרבה באופן ההתאמה האישית, אבל זה לא יבוא בקלות, ווידג’טים ותוספות מוגבלים.
 • חירות העברת תוכן, שינוי גודל ועריכתו. ניתן לערוך עריכת Webydo אם יש לך הבנה טובה של ממשק דמוי אדובי.
 • האם יש גישה לקוד HTML / CSS? כן, Webydo מציע את הגישה המבוקשת לקוד HTML / CSS עבור מתכנתים או מעצבים מתקדמים.
 • ממשק משתמש לעריכה חזותית. העריכה מתבצעת על המסך ב- DMS (מערכת ניהול עיצוב) לעריכת קוד HTML או CMS (מערכת ניהול תוכן) לעדכוני תוכן בתבנית או במערך..

למשתמשי Webydo יש מגוון רחב של אפשרויות התאמה אישית, אך חלק מהאפשרויות הללו דורשות ניסיון וסבלנות ללמוד ולהבין.

ניווט באתרערכות העיצוב של Webydo מציעות מספר תבניות או פריסות עיצוב ברמות שונות של ניווט רגיל באתר.
ניהול תוכןגם פלטפורמת CSM וגם פלטפורמת DMS זמינות ב- Webydo לניהול תוכן, מה שמעניק למעצבים מנוסים גמישות רבה יותר.
תמונות וגלריותל- Webydo אפשרויות ויזואליות מצוינות וגלריית תמונות מעורפלת לעיצובים אסתטיים, התמחות עבור בניית אתרים זו. משתמשים יכולים גם לצייר את האובייקטים שלהם על לוח ניהול מלא.
בניית אתרים ניידיםרוב התבניות של Webydo מיועדות לניידות, ומעצבים יכולים להשתמש בתכונה הנקראת breakpoints כדי לצבוט את האתר במהירות כדי להפוך אותו לידידותי יותר לנייד..
שילוב שיתופי חברתיכמו רוב בוני אתרי האינטרנט, Webydo מציע שילוב מדיה חברתית רגיל.
שירותי עיצובWebydo הוא בונה אתרים מקיף המיועד לעיצוב משלך. למרות שמדובר בתוכנית מתוחכמת יותר מרבים בכיתתה, היא אינה חנות עיצוב גדולה. אם אתם מחפשים חברה שעושה הכל עבורכם, בוני אתרים של עשה זאת בעצמכם כמו Webydo הם לא מה שאתם מחפשים.

תכונות & כלים

בשורה הארוכה של בוני אתרים, ל- Webydo יש מערך תכונות של דלוקס אך הוא מוגבל במידה מסוימת ביחס לווידג’טים ותוספות.

תכונה
סקירה כללית
הגדרת Webydoהתחל עם ניסיון חינם למשך 30 יום ובדוק אותו. לחץ על הלחצן נסה את זה עכשיו והירשם עם שמך, דוא”ל, סיסמא חדשה ומספר טלפון. בחר תבנית, פריסה או קנבס ריק, תלוי ברמת המיומנות שלך.
עיצוב אתריםלוח הבקרה של Webydo דומה לזה של מוצרי Adobe. ניסיון במוצרים אלה הוא חובה. אם לא, הממשק לוקח קצת להתרגל. גרור ושחרר אלמנטים, ערוך תוכן או הכנס לעורך HTML / CSS אם יש לך את הידע.
שם דומיין מותאם אישית
עומק הניווט:אמנם לא נאמר על עומק הניווט של Webydo, אך נראה שהוא מספיק כדי לתמוך בכל קנה מידה או גודל של עסק.
ווידג’טים ואפליקציותכשמדובר בווידג’טים ואפליקציות, ל- Webydo יש כמה מגבלות. עם זאת, משתמש עם ניסיון יכול להוסיף קוד עבור יישומונים מותאמים אישית.
מונטיזציהWebydo עובד עם ספק יישומוני eCommerce מעולה, Ecwid. קודאים יכולים גם לבנות פונקציונליות של מסחר אלקטרוני.
סטטיסטיקת מבקריםזה לא היה ברור מאליו, אך כמו רוב בוני אתרי האינטרנט, Webydo עשוי להציע נתונים סטטיסטיים של מבקרים.
צילום, וידאו ושמעWebydo מספק כמה אפשרויות מדיה עשירה להרשמת לקוחות, כולל תמונות, תמונות, קטעי וידאו, כמה ווידג’טים, טפסים, צורות ועוד.
בלוגיםWebydo מציעה תוכנית בשם מאמרים שמתאימה לבלוגרים בסיסיים. בתבנית, משתמשים יכולים להוסיף ולפרסם מאמרים, להקים הזנות חדשות ועוד.
גוגל מפותמשתמשים יכולים להטביע מפה אינטראקטיבית באתר באמצעות מפות Google ו- widget של Webydo.
עורך HTMLאחד הנכסים של Webydo הוא אפשרות קידוד HTML / CSS למשתמשים טכניים.
שילוב מדיה חברתית
טפסים וסקריםבאמצעות Webydo, המשתמשים יכולים להכניס טפסים, כולל אפקטים של אנימציה.
שטח אחסוןבהתבסס על תוכניות התמחור של Webydo, נראה שיש אחסון בלתי מוגבל לתוכניות הרמות הגבוהות יותר.
כלי הניוזלטרWebydo אינו מציע ישירות כלי עלון, אך ניתן להוסיף טופס הרשמה לניוזלטר או לטופס אימייל.
תמיכה בפורוםפורום Webydo זמין לענות על שאלות לקוח ולהחלפת טיפים ורעיונות לעיצוב.
מסחר אלקטרוני / חנות מקוונתWebydo מסתמך על אפשרות פתוחה עם Ecwid מכובד לפתרונות eCommerce. מכרו עד עשרה מוצרים בחשבון Ecwid בחינם, או שלמו מחיר חודשי סביר עבור יותר כוח מכירה. לא תמצא פתרונות מובחרים של מסחר אלקטרוני עם Webydo.
שילוב שעריםלהלן מגוון שירותי שערים לתשלומים שעשויים להיות משולבים עם Webydo.
ידידותי לקידום אתריםיש אופציות SEO נהדרות ב- Webydo. משתמשים יכולים לציין תגי כותרת, תיאור ומטא מילות מפתח. משתמשים יכולים לשלב את גוגל אנליטיקס כמו גם את כלי מנהלי האתרים, ומשתמשים יכולים לקבוע הפניות מחדש להעברת דפים.
גישה מוגבלת לאתר (הגנת סיסמא)Webydo כמו רוב הבונים מציעים הגנה באמצעות סיסמה עבור כניסות חשבון מהאתר שלהם.
Google® Analyticsאין שום בעיה ידועה בהוספת Google Analytics ל- Webydo.
בניית אתרים אבטחהWebydo רואה באבטחה עדיפות גבוהה, כמו בוני אתרים אחרים שעושים זאת בעצמך. הם מציעים הגנה אוטומטית וגיבוי נתונים.
שפות מרובותWebydo תומך בארבע שפות, בעזרת עזרה בבסיס הידע כיצד להגדיר אותה.
אופטימיזציה לניידכמעט כל התבניות והפריסות של Webydo מיועדות להתקנים ניידים ויש אפשרויות התאמה אישית.
טכנולוגיית CDNלא נאמרת הצהרה ישירה על טכנולוגית CDN נוספת, אך בהתחשב בבסיס הלקוחות בו תומכת וובידו, זמינות גבוהה וביצועים ככל הנראה.

תוכניות & תמחור

Webydo מציעה חשבון בחינם יחד עם ארבע תוכניות תמחור שנתיות מגוונות על בסיס סוג האתר בו משתמשים זקוקים. זכור כי יש לשלם תעריפים חודשיים על בסיס שנתי. אירוח ו- CMS הם תוספת של $ 5 לחודש, המחויבים גם הם מדי שנה. יש תוכנית מוזלת לסטודנטים.

תוכניות תמחור שנתיות המוצעות

חינם. 30 יום ניסיון חינם.

מקצוען. למעצבים חדשים. 25 $ לחודש, או 100 $.

צוות. למעצבים עם אתרים מרובים. 45 $ לחודש, או 540 $.

סוכנות. לחברות ואולפנים בינוניים. 125 דולר לחודש, או 1,500 דולר.

ארגוני. בהתאמה אישית לחברות גדולות. תמחור מותאם אישית.

Webydo גובה מחיר גבוה יותר עבור אתר עשיר בפיצ’ר ואטרקטיבי מבחינה אסתטית עבור מתכנתים או מעצבים מתוחכמים.

קחו בחשבון את הגורמים הבאים לגבי תמחור:

 • האם זה מציע תוכנית בחינם? כן, Webydo מציע את תקופת הניסיון ללא תשלום של 30 יום. צפו להירשם לאחר מכן.
 • האם יש תקופות ניסיון או שהן נדרשות להצטרף לכרטיסי אשראי? ברגע שתקופת הניסיון החינמית שלך ל -30 יום תתחיל, לא צפוי כרטיס אשראי.
 • כמה משתלמות חבילות הפרימיום בהשוואה למתחרות? Webydo מעט יקר לצד מתחרותיה אך מציע גמישות רבה יותר בקוד והתאמה אישית עבור מעצבים מתקדמים.
 • האם תוכלו לעצב דפי אינטרנט מקצועיים רק באמצעות הגרסה החינמית? כן, תוכלו לפתח אתר Webydo מקצועי בחינם למשך 30 יום.
 • האם התשלום מתקיים על בסיס חודשי / שנתי? Webydo מציע תוכניות תמחור שנתיות אך מציג את המחיר החודשי בעמוד התמחור שלהם.

שירות לקוחות

Webydo מציע ללקוחות עיתונות ומדיה, בלוג, פורום קהילתי, קבוצת דיון משתתפת, דוא”ל ומספר טלפון. בוני אתרים בכיתתו כמעט אף פעם לא מציעים מספר טלפון, אז זהו ראשון !! כל תוכניות התמחור של Webydo מגיעות עם תמיכה בדוא”ל וצ’אט.

קלות שימוש

Webydo אינו קל למתחילים, אך משתמשי Adobe ומעצבים מנוסים עשויים להיות מסוגלים לתפעל את התוכנית. יש עקומת למידה לרוב.

פשטות הממשק. Webydo אינו מיועד לפשטות, אך הוא מביא לאתרים אינטראקטיביים ערמומיים ומתוחכמים שאנשים מסוימים מחפשים.

מתאים למתחילים / משתמשים מתקדמים. Webydo אינו מתאים למתחילים, ומשתמשים מתקדמים עשויים להיות מאותגרים גם לעתים. יש גמישות בפלטפורמות CMS ו- DMS כך שתתאים לשניהם.

שמור על השליטה באתר בכל עת. למשתמשים יש שליטה מלאה, אך עליהם להבין מה הם עושים או להסתמך על בסיס הידע ושירותי התמיכה.

עזרה בעורך מסופק. העזרה בעורך חלשה, והמשתמשים מתלוננים על סוגיה זו.
Webydo הוא לא קל, אבל המעצב הטוב עשוי למצוא את זה הכלי הטוב ביותר שיתאים לצרכים המקיפים יותר שלהם באתר.

סיכום

אם אתה משתמש מחשב מנוסה שלא אכפת לו לעבור את הקילומטר הנוסף לעיצוב וקוד, להבין זאת לאורך הדרך, ל- Webydo יש כמה תכונות מעניינות ואפשרויות עיצוב מתקדמות. מתחילים יתאבקו וככל הנראה יתסכלו. זכור כי המיקוד של Webydo הוא באתרים יצירתיים ומושכים, אך הפונקציה אינה אחת החוזקות שלהם.

למרות ש- Webydo קובע שמדובר בבונה ללא קוד, יש לך גישה ל- HTML / CSS להזנת קוד אם תרצה. צפו לשלם יותר מאשר לרוב עבור מסחר אלקטרוני מתקדם. אתה מקבל תמיכה טלפונית (לא מוצעת לעתים קרובות עבור בוני אתרים DIY) ודרכים שונות לקבלת עזרה. עבור משתמשים בסיסיים, Webydo תהיה אפשרות מאתגרת ויקרה. למשתמשים מתקדמים שאוהבים להבין את זה ולקבל אתר נהדר למראה, זה יכול להיות בדיוק בסדר.

ל- Webydo יש פוטנציאל למעצבים מתקדמים המחפשים חוויה ללא קוד אך יש להם את הגמישות להוסיף ולערוך את הקוד גם כן.

אם אתם מחפשים פלטפורמה מתקדמת יותר, Webydo הוא אחד הבונים הבודדים באתרים המציעים לה. ישנם עשרות בוני אתרים אינטואיטיביים וקלים לעשות זאת בעצמך המיוצרים למשתמשים מתחילים. בהתאם לצרכים שלך, Webydo עשוי להיות הפיתרון הנכון. חשוב לנצל את החשבונות החינמיים שמציעים כל בונה אתרים DIY לפני קבלת החלטה חשובה זו.

השווה

וובידו

90

וויקס

96

וויבי

95

המרחב

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map