סקירה של Starstar 2016


WebStarts

בקר באתר

8.9


ציון AWA

WebStarts

WebStarts מציע צפחה ריקה המאפשרת לך ליצור אתר על ידי לחיצה על סמלי עמוד הבית הפשוטים והאינטואיטיביים, שימוש בפונקציות גרירה ושחרור קלות, ושינוי סגנונות וגופנים בלחיצת כפתור. WebStarts היא דרך מוגנת נגד לבנות את הנוכחות המקוונת שלך במהירות ובקלות. קרא את סקירת ה- WebStarts שלהלן.

סקירה כללית

 • אתר אינטרנט: www.webstarts.com
 • המטה: בלוויו, וושינגטון
 • שנה שנוסדה: 2007
 • עובדים: 15+
 • אתרים מתארחים: 4,000,000+
 • שירותים: תוכנת ענן לעיצוב אתרים, אירוח אתרים
 • ניסיון חינם: גרסת עבודה פונקציונאלית לחלוטין

כבעלים של עסק קטן, אתה יודע כמה חשוב ללקוחות ולקוחות פוטנציאליים כאחד למצוא אותך ברשת; זה ממותג אותך כאיש מקצוע ומספר את הסיפור העסקי שלך. מה שעוד לא ברור לך הוא שיש לך את היכולת להקים אתר בעצמך, ללא שום כישורי תכנות או הכשרה טכנית מתקדמת. בוני אתרים מקוונים יכולים להציב אותך על המפה הווירטואלית במהירות וללא הוצאה גדולה. WebStarts היא אחת הפלטפורמות הללו.

WebStarts מציע תהליך יעיל לבניית אתר המאפשר גם יצירתיות בלתי מוגבלת בכך שהוא לא מגביל את מה שאתה יכול לעשות באתר שלך; אתה מתחיל עם צפחה ריקה לחלוטין, בדומה לבניית מצגות powerpoint, ומוסיף את האלמנטים הרצויים שלך בכל מקום שתרצה בדף שלך. פלטפורמת WebStarts מציעה חבילת בניית אתרים שלמה עבור כל עסק קטן שיכול להיכנס לאינטרנט, לבצע עסק ולהיראות מקצועי.

למי מומלץ WebStarts?

WebStarts מיועד לבעלי עסקים קטנים שצריכים להשיג את העסק שלהם באופן לא יקר, במיוחד לאלה שמוכרים מוצרים בגלל יכולות החנות המקוונת / מסחר אלקטרוני של בונה אתרים זה. מומלץ במיוחד לעסקי לבנים וטיט שרוצים להרחיב את עסקיהם לאינטרנט ולתפוס לקוחות נוספים.

האם WebStarts מציע תחום כלשהו של מיקוד או התמחויות?

WebStarts מספק רמה גבוהה של תכונות שאינן נפוצות לראות אצל בונה אתרים DIY. למשל, יכולות חברות ופורום, כמו גם החנות המקוונת. לטובתו, האתר מציע את כל התכונות הללו במוצר קל לשימוש, אשר הופך את העיצוב וההתאמה של אתר לפשוט אפילו עבור טירונים..

מהם המפרט הטכני או המגבלות של WebStarts?

גורואים טכניים לא יאהבו את WebStarts בגלל היעדר HTML הדרוש והתבקש בהגדרת האתרים. בוני אתרים מנוסים ירגישו שמשהו חסר.

האם WebStarts מציע מדרגיות מספקת ומרחב לצמוח?

WebStarts מציעה תוכנית מדרגיות נוחה, החל מתכניתה החינמית ומתאימה עד אחת עם רוחב פס בלתי מוגבל. יש מקום מספק לצמיחה של עסק כלשהו.

מהי מדיניות ההחזר הכספי?

לא הצלחנו למצוא שום אינדיקציה למדיניות ערבות הכספים עבור החברה, לכן יהיה לך נבון לבדוק את זה מראש באמצעות הטלפון או הדוא”ל עם WebStarts לפני שאתה מתחייב..

מה המוניטין שלהם?

למרות שנרצה לומר אחרת, נראה של- WebStarts יש קשיים מסוימים בתחום זה. חיפוש מהיר של ביקורות לקוחות מקוונות יראה לכם כמה קטעים מפחידים, ואתרי מוניטין נראים מבולבלים של WebStarts; סטטוס האתר הגלישה הבטוחה של גוגל אומר ש- WebStarts מסוכן בחלק מהכתיבה הזו, כאשר חלק מהדפים מכילים תוכן מטעה. TrustPilot הציג כמה ביקורות גרועות מאוד, וחלקן זוהרות, על הביקורות המובילות ללא שום דבר באמצע. בנימה חיובית: הבעלים של WebStarts מגיב לביקורות, ובתקווה לוקח את הביקורת מהעניים על מנת לשדרג את הפלטפורמה.

מדוע לבחור בונה אתרים של WebStarts?

אם אתה חדש בבניית אתרים אבל צריך להיכנס במהירות ובמקצועיות, WebStarts יכול לעזור לך לעשות זאת תוך פחות מיום. לא נדרשים כישורי קידוד, לא ידע בנושא SEO ולא שום תקלות עיצוב מטורפות. ההרשמה היא סופר פשוטה, ישירות מדף הבית, וגם ההתקנה קלה.

תכונות עיקריות

 • הוסף את שם הדומיין המותאם אישית שלך
 • עריכת גרירה ושחרור
 • מותאם למכשירים ניידים
 • כתובת אימייל מותאמת אישית
 • תוכנת עריכת תמונות משולבת
 • עיצוב עמוד אחד עם קישורי עוגן
 • הטמע קבצים
 • סרגל חברתי מותאם אישית
 • אפליקציית גלריית הווידיאו
 • אפליקציית Selfie
 • מאות סמלים
 • בקרת גישה לדפי אינטרנט

הכרעת מומחים בתעשייה על WebStarts

בניית אתרים למרבה הפלא, יש די שונות בין דירוג משתמשים למומחים של WebStarts. המבקרים מצאו כי בונה האתר חסר הרבה יותר בתחומים מסוימים מאשר לקוחות בפועל. התוכנית זוכה לציונים נמוכים במיוחד בכל מה שקשור לתכונות זמינות. בעיקרון, המומחים הגיעו למסקנה ש- WebStarts אינו מציע מספיק תכונות ואלו שמגיעים כסטנדרטיים פשוט אינם עומדים בתנאי. משתמשים יכולים ליצור בלוג ולהפוך את האתר שלהם לחנות מסחר אלקטרוני, אך מבקרים העירו כי הכלים הללו היו מוגזמים מדי.

רשימה קצרה של תכונות בינוניות הובילה גם לציונים פושרים לחוויית משתמש כוללת. המומחים פשוט התאכזבו מהיקף התוכנית והרגישו מוגבלים מדי מהיכולות המוצעות. זה בהחלט מה שיש לקחת בחשבון, אך עצם עירום חשוף עשוי להספיק בדיוק למשתמשים חדשים שעשויים להיות מוצפים על ידי יותר מדי תכונות מורכבות.

 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/webstarts
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/webstarts

ביקורות צרכניות חיוביות והמלצות ב- WebStarts

למרות כמה תלונות עקביות בנוגע לחיוב, נראה כי צרכני WebStarts מרוצים יותר מתוכנית בניית האתרים בפועל. למעשה הוא זוכה לביקורות זוהרות וממוצע 9 מתוך 10 מתחילים ממשתמשים.

בראש ובראשונה, הלקוחות מעריכים את התוכנית בגלל קלות השימוש בה. אלה ללא ניסיון קודם בעיצוב הצליחו ליצור אתרים יפהפיים ופונקציונליים תוך מעט מאוד זמן. היו גם הרבה תגובות חיוביות לגבי איכות התבניות. משתמשים גילו שיש המון אפשרויות אטרקטיביות והיו מסוגלים להתאים אישית בקלות כל נושא כך שיתאים לעסק שלהם.

לבסוף, הערות רבות הזכירו את לוח המחוונים ואת כלי הניווט. אפילו מתחילים הצליחו למצוא את דרכם ולאתר את הכלים הדרושים להם.

 • https://www.trustpilot.com/review/webstarts.com

ביקורות ותלונות צרכניות שליליות ב- WebStarts

WebStarts היא עוד תוכנית לבניית אתרים שהפכה בדרכה שלה באמצעות תרגול של טקטיקות מכירה אגרסיביות. לרוב הלקוחות יש דברים חיוביים לומר על התוכנית בפועל, אך הם לא מרוצים מאנשי המכירות, מהאסטרטגיות המציעות והחיובים הלא צפויים.

המשתמשים כבו על ידי מספר דוא”ל המכירות של WebStarts שהחלו למלא את תיבות הדואר האלקטרוני שלהם לאחר שנרשמו. נראה כי החברה שמחה יותר מדי לדון בשדרוג שירות, אך אינה מועילה באותה מידה בכל הקשור לפתרון בעיות טכניות או חיוב. מספר לא מבוטל של לקוחות דיווחו גם על חיובים לא מורשים שהם לא הצליחו לפתור או החזירו להם. וודא שאתה ברור מאוד לגבי תנאי חוזה כלשהם.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.webstarts.com

עיצוב & התאמה אישית

WebStarts מציע למשתמשים התאמה אישית ללא הגבלה; אתה יכול לגרור ולשחרר כל מה שאתה רוצה באתר שלך. התחל עם צפחה ריקה לחלוטין אם אתה מעדיף, או בחר אחת מהתבניות המעוצבות מראש שתוכל להתאים אישית להעדפותיך..

תכונהסקירה כללית
תבניותבחירת תבנית מתאימה היא פשוטה עם WebStarts; יש יותר מ 100 לבחירה, והם ניתנים להתאמה אישית משם.

חינם: מגוון רחב של תבניות אתר למראה יפה זמינות עבור חשבונות בחינם והן עבור חשבונות פרמיום.

פרימיום: לא רכשנו חשבון פרמיום, אבל מה שאנחנו יכולים לומר הוא שהמגוון הרחב של התבניות הזמינות לחשבונות בחינם די מדהים.

ממשקממשק בניית האתרים ב- WebStarts מעולה; קל להבנה ושימוש. תחילה תבחר תבנית, בין אם זה בד ריק או תבנית שנבנתה מראש ותוכל לצבוט לתוכן ליבך תלוי בך. משם, ההתקנה די פשוטה על ידי עקוב אחר הדפים שלי בתחתית בונה האתר.
התאמה אישית של סגנון עמוד ‘סגנונות עמוד הם כמעט בלתי מוגבלים עם גרור ושחרור של WebStarts, פונקציונליות WYSIWYG (מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל). כל תבנית ניתנת להתאמה אישית ותוכלו לראות בדיוק איך ייראה הדף שלכם ואתר האינטרנט שלכם בזמן שאתם יוצרים אותה ומתאימים אותה. יש המון גופנים יפהפיים ומקצועיים לשינוי מראה הדפים שלך. שינוי תמונות הוא פשוט, ותכונת הגרירה והשחרור מאפשרת לנוע או לצבוט ולשנות את הגודל בקלות.
ניווט באתרניווט באתר קל למדי, עם הרבה כפתורים ותפריטים עבור בוני אתרים מתחילים למצוא את דרכם ולהגיע לדברים שהם צריכים ביעילות..
ניהול תוכןהוספת תוכן היא תהליך פשוט עם פונקציונליות הגרירה והשחרור והאפליקציות הכלולות בהן תוכלו להשתמש בכדי להוסיף פונקציות נוספות לכל עמוד באתר. לדוגמה, “בלוג” הוא אחד מהיישומים שרוב האנשים ירצו להוסיף לאתר שלהם כדי לשמור על רעננותו.
תמונות וגלריותקל מאוד להוסיף תמונות לפונקציונליות הגרירה והשחרור השימושית. אתה יכול להוריד כל תמונה בגודל בעמוד ולהרחיב או להתכווץ. בנוסף, תוכניות הפרימיום מאפשרות גלריות תמונות ומצגות.
בניית אתרים ניידיםאמנם אתה יכול להירשם לאתר WebStarts מהסמארטפון שלך, תצטרך להשתמש במחשב כדי להמשיך ולהגדיר אותו משם. עריכה דורשת ממשק מחשב, אז יש לזכור זאת.
שילוב שיתופי חברתיניתן להוסיף לחצני שיתוף חברתי לאתרי הפרימיום של WebStarts; הם אינם זמינים בתוכנית החינמית.
שירותי עיצובלא מצאנו אזכור של שירותי עיצוב באתר, כך שאיננו בטוחים אם זה משהו שיכול הצוות של WebStarts להציע..

תכונות & כלים

WebStarts מספק פונקציונליות גרירה ושחרור שמאפשרת להקים אתר אינטרנט יחד עם המון תבניות, תמונות וגופנים שונים שניתן לשחק איתם עד שתראה את המראה כמו שאתה רוצה. התבניות ניתנות להתאמה אישית לחלוטין, עם מאות גופנים לבחירה, וקלות הגרירה והשחרור של תמונות ואובייקטים אחרים שברצונך להוסיף לאתר שלך..

אחת התכונות הטובות ביותר של WebStarts היא השימוש בחנות המקוונת כדי להוסיף eCommerce לאתר שלך במהירות ובקלות. יש גם פורום גישה נוחה שהוקם עבורכם להוסיף אינטראקטיביות לאתר שלכם, כמו גם פונקציונליות של חברים לאתרים פרטיים או בתשלום..

כמה תכונות נוספות נהדרות של פלטפורמת WebStarts – תוכנת אשף SEO, זיכויי פרסום בחינם, ואחת מהתכונות האהובות עלינו, כלי העריכה הקשיח והחזק של WYSIWYG – הופכות את WebStarts למציאה בנקודות המחיר שלה..

תכונהסקירה כללית
להכיןלפני שאתה אפילו נרשם לאתר WebStarts, הוא מבקש ממך לבחור תבנית; תבניות אלה הופכות את ההגדרה לבריזה. תחום חלש אחד שנציין הוא שמקטע “הדפים שלי” בו תוכלו לערוך את האתר שלכם נמצא בתחתיתו, מתחת להרבה כפתורים ופרסומת לשדרוג לאחת מתוכניות הפרימיום. ניתן להתעלם ממנו בהתחלה. קל להגדיר את הדפים שלך לאחר שתמצא את החלק הזה, ואינך יכול לטעות ולחלק את הדברים שלך, מכיוון שאם תלחץ על “מחק” או “מחק”, הדבר גורם לך לאשר זאת לפני ביצועם..
עיצוב אתריםל- WebStarts יש יותר ממאה תבניות לבחירה, והעיצובים נעימים מבחינה אסתטית ונוצרים בקלות.
שם דומיין מותאם אישיתכשאתה בוחר באחת משלוש תוכניות הפרימיום עם WebStarts, התחום המותאם אישית שלך כלול ותוכל להעביר גם תוכנה שכבר בבעלותך..
עומק הניווט:WebStarts מאפשר תפריטי משנה, מה שאומר שאתה יכול להוסיף דפים ולהפוך אותם לדפי משנה של אחרים. לדוגמה, אם אתה מוכר ווידג’טים, אתה יכול ליצור את הדף הראשי עבור יישומונים כחולים, ודפי משנה עבור יישומונים של חיל הים ווידג’טים כחולים שמיים. אתה מוסיף תפריט נפתח כך שאנשים המבקרים באתר שלך יוכלו למצוא במהירות את מה שהם מחפשים.
ווידג’טים ואפליקציותעם WebStarts, יש כמה יישומים שתוכל להוסיף כדי להגדיל את הפונקציונליות של האתר שלך. בחרו בפייסבוק, מפות גוגל, Hit Counter, אינסטגרם, גלריית תמונות, אשף SEO, מצגת שקופיות, טוויטר, ספר אורחים, YouTube ואפליקציות אחרות בכדי להפוך את האתר שלכם לידידותי יותר ומסביר פנים..
מונטיזציהאין אפשרויות למונטיזציה בתוכנית החינמית; למעשה, WebStarts ישתמש באתר שלך כדי להציג את הפרסום שלו. בתוכניות הפרימיום תוכלו להשתמש במודעות כדי לבנות הכנסה מסוימת עבור האתר, כמו גם קישורים לסניפים.
סטטיסטיקת מבקריםאפליקציית Hit Counter תתן לך את הסטטיסטיקות שאתה מחפש; לקבלת מבט נוסף ומעמיק יותר על המבקרים שלך, הוסף את Google Analytics.
צילום, וידאו ושמעהתמונות, האודיו והסרטונים שנוספו הם פשוטים כמו העלאתם או לחיצה עליהם לאתר מיוטיוב, אינסטגרם ופייסבוק.
בלוגיםבלוגים בפלטפורמת WebStarts משאירים לא מעט רצוי. יש אפליקציה פשוטה להוסיף לאתר שלך, כך שתוכל לבלוג באתר. עם זאת, זהו בלוג טקסט בלבד … אין שום אפשרות להוסיף תמונות או קטעי וידאו.
גוגל מפותWebStarts מציע כמה מהמפות הטובות ביותר שראינו באחד מאתרי בניית האתרים. הם קטנים להתחיל, אך כמו אלמנטים אחרים ב- WebStarts, שינוי גודל בקלות ועבר לשים אותם איפה שהם יעשו הכי טוב.
עורך HTMLגישת HTML מותאמת אישית זמינה בתוכנית Pro Plus ובתכנית העסקית.
שילוב מדיה חברתיתשילוב פייסבוק, טוויטר ופינטרסט הוא תהליך קל וזמין לכל פרט לתוכניות החינמיות באמצעות WebStarts.
טפסים וסקריםטפסים ליצירת קשר זמינים עם כל התוכניות למעט התוכנית החינמית. בנוסף, WebStarts מציע אחסון לאנשי הקשר שלך, החל מ- 100 בתוכנית Pro ומדרג לא מוגבל עבור התוכנית העסקית..
שטח אחסוןשטח האחסון מוקצה לפי תוכנית שתבחר; התוכנית החינמית מספקת 1GB, Pro 5GB, Pro Plus 10GB והתכנית העסקית מעניקה לך אחסון בענן של 40 ג’יגה-בתים. רוחב הפס מוקצה באופן דומה – התוכנית החינמית מתחילה ב- 1GB, Pro מציעה 25GB, Pro Plus 100GB, והעסק ללא הגבלה.
כלי הניוזלטראתה יכול להשתמש במערכת עגלת הקניות של WebStarts כדי לשלוח דוא”ל משודר לרשימות של לקוחות, וזה אידיאלי לעלונים, הנחות מיוחדות ומבצעים. מערכת עגלת הקניות של Webstarts אכן עולה עלויות לשימוש, לכן שקל את הנוחות בשימוש בה עם עלות תוכניות השיווק בדוא”ל הזמינות.
תמיכה בפורוםמעולם לא ראינו בונה אתרים שיש לו דרך כל כך קלה להוסיף קטע בפורום. כמה קליקים פשוטים להתאמת הגדרות הפורום לטעמך, ואתה מוכן להתחיל את הדיון.
מסחר אלקטרוני / חנות מקוונתזהו אחד התכונות הטובות ביותר של WebStarts. לחץ על כפתור החנות החמוד בראש תפריט WebStarts וקבל מכירה! זה קל כמו להעלות משהו להצעה ב- eBay, עם שלושה או ארבעה קליקים, המוצר או השירות שלך מקוונים ומוכנים לקבל הזמנות.
שילוב שעריםהשימוש באפליקציית עגלת הקניות WebStarts היא הדרך הקלה ביותר להגדרת שערים לתשלום לאתרים שנבנו באתר.
ידידותי לקידום אתריםWebStarts נבנה עם SEO בחזית, כך שרק הוספת מילות המפתח הנכונות תוסיף את ה- SEO המוטבע שלה ותעזור לאתר שלך למצוא במהירות את כל מנועי החיפוש והלקוחות..
גישה מוגבלת לאתר (הגנת סיסמא)תוכניות Pro Plus ותוכניות עסקיות מאפשרות הגנה באמצעות סיסמה בפורומים ואתרי חברות.
Google® Analyticsהשימוש ב- Google® Analytics נותן לך הרבה פרטים מאיפה מגיעים המבקרים באתר שלך וכמה זמן הם מסתובבים באתר שלך.
אבטחת אתריםWebStarts עצמו נראה בטוח למדי; הוא משתמש בהצפנת SSL של 256 סיביות, Norton Secured ו- Authorize.net לתשלומים. התשלומים באתר מתבצעים ברשתות מאובטחות עם הגנת סיסמה מספקת וחומות אש רגילות. האתר אכן מזהיר משתמשים כי “אבטחה מושלמת” אינה קיימת באינטרנט.

תוכניות & תמחור

ל- WebStarts מבנה תמחור שכבתי המתחיל באפס ועולה ל- $ 19.99 עבור תוכנית עסקית שתביא לך כמה הטבות נוחות.

חינם

אתרי התוכניות החינמיות של WebStarts בנויים על תחום webstarts.com, כתת-דומיינים; משמעות הדבר היא ש”כתובת “האתר שלך תהיה בצורת האתר שלך.webstarts.com, במקום האתר המקצועי יותר שלך. קל להצטרף לתוכנית בחינם עם מספר לחיצות. התוכנית החינמית מוגבלת לחמישה עמודים, ורוחב פס של 1 ג’יגה-בייט ואותו אחסון בענן. כמו כן, אין לך שליטה על המודעות שיוצגו באתר שלך ושום אינטגרציה של מדיה חברתית.

מקצוען

תוכנית ProStarts Pro תריץ לך 4.89 $ לחודש, מחויבת מדי שנה. תוכנית ה- Pro תקבלו שם תחום, עד 15 עמודים, 25 ג’יגה-בתים בחודש ברוחב הפס, שילוב מדיה חברתית וללא מודעות. זה גם נותן לך יותר שטח אחסון בענן במהירות של 5 ג’יגה-בתים ומאפשר הצגת שקופיות וגלריות, דבר שלא תוכל לבצע בתכנית החינמית..

פרו פלוס

Pro Plus מריץ 7.16 דולר לחודש, מחויב גם הוא מדי שנה. (למעשה, ניתן לחייב את כל התוכניות בתשלום רק על בסיס שנתי.) באמצעות Pro Plus תאסוף מספר טלפון עסקי, תמיכה טלפונית בנוסף לדוא”ל, הגשת מנועי חיפוש ונקודות זיכוי לפרסום עבור גוגל. בנוסף, עמודים אינם מוגבלים בתוכנית Pro Plus, ותקבל רוחב פס של 100 ג’יגה-בייט ואחסון ענן של 10 ג’יגה-בתים.

עסקים

התוכנית העסקית עומדת על 19.99 $ לחודש ומחזיקה לך מספר טלפון עסקי, מוביל ניהול וגישה מותאמת אישית ל- HTML, בנוסף לרוחב פס בלתי מוגבל ושטח אחסון מקוון של 40 ג’יגה-בתים. התוכנית העסקית מציעה מסחר אלקטרוני במתכונת של חנות מקוונת, פתרונות שיווק במיילים וחמש כתובות דוא”ל בחינם.

לשם השוואה, תוכניות פרימיום באתרי בניית אתרים אחרים מתחילות ב 3- $ 4 $ לחודש עם חוזה, תוכנית הפרמיה של Squarespace תחזיר לך 8 $ לחודש ו LightCMS היא 19 $ לחודש..

שירות לקוחות

נראה שיש תמיכה רבה למשתמשים, גם באתר וגם במצב כבוי. ניתן לפתור את רוב השאלות והבעיות על ידי ביקור בתמיכה עמוד. אתה יכול גם לשלוח דוא”ל אל [email protected]; בחברה אומרים כי הם שואפים לענות תוך שעה בשעות העבודה. עם תוכניות פרימיום, תמיכה טלפונית זמינה גם למשתמשים.

קלות שימוש

כאמור, האתר משתמש בעורך WYSIWYG שמראה לך במדויק כיצד האתר שלך ייראה למבקרים לפני שאתה מפרסם. העובדה ש- WebStarts גורם לך לבחור תבנית שתתחיל מכריחה אותך להחלטה כיצד אתה רוצה שהאתר שלך יופיע, ומשם זה רק עניין של לצבוט דברים עד שהם רק איך שאתה רוצה אותם.

סיכום

אמנם נראה ש- WebStarts היו אולי כמה תקלים בעבר, אך המוצר שהם מציעים כעת נראה פשוט וקל לשימוש עבור טירונים וכל מה שרוב בעלי העסקים צריכים צריכים לבנות נוכחות מקוונת וחזקה עבור החברה שלהם. אדם ברגר אומר באתר שהוא רצה לבנות פלטפורמה בה אנשים יוכלו “ליצור דפים ייחודיים בלי לדעת קוד כלשהו וללא המגבלות הקשות של בוני אתרים אחרים.” אנו אומרים שהוא הצליח בכך ושאתה צריך לנסות את WebStarts. אנו חושבים שתאהב את כל מה שיש לה להציע.

השווה

WebStarts

89

וויקס

96

וויבי

95

המרחב

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me